DING op de Gebouwen, over den Jare 1806 en volgende Jaren ge daan, tegens den aanfiag der Gebouwen, volgens de nieuwe Quohieren. En vermaant mitsdien, wel ernftiglyk, de refpective Concriouabelen, by deze, om niet in gebreken te blyven, op de eerst te doene oproe ping van den Commisfaris, tot het Werk der Verponding in het Arron- disfement waar onder zy behoren, zich ten Zynen Kontore te fisteren, ten einde de verëevening der gedane Voorbetalingen tegens den nieuwen aanfiag daar te Rellenen deze Liquidacie op alle mogelyke wyze te helpen faciliteren. Haarlem den 26 van Louwmaand, 1810. De Landdrost voornoemd, JA N van STYRUM. By Hendrik Coster, Boekdrukker en Verkoper te Alkmaar op de Voardam, is gedrukt en zal in den loop dezer Week te bekomen zyn, het Reglement op den Invoer van Vleesch, MeelBrood en Wynvan buiten binnen de Stad Alkmaar en derzelver Jurisdictie ge- arrefleerd den 7 van Sprokkelmaand 1810. De ondergetekende maakt by deze aan een ieder bekend, dat den iRe Maart 1810, het Kantoor van de Befchrevene Middelen, over het Arrondisfetnent Aikmaar, verplaast zal worden in Wvk A. N0. 529. J. C. nu 'TOUR, Ontvanger 0 er de Bejchreve Middelen. AIzoo de Post van Kindermoeoer in het Gereformeerde Wees huis der Stad Alkmaar, teegens Bloeymaand aanftaande vaceerd, worden elk en een iegelyk die daar toe geneegee zyn en de vereischte bekwaam heid bezitten, by deeze de gelegentheid gegeeveo, zig te kunnen aan melden by f^rouwe Regentes/en van voormelde Weeshuis, die daar toe ook zullen vaceeren, des Vrydags middags ten vier Uurcn op hunne Ka mer, terwyl voormelde Rcgentesfen tot de vervulling van deeze Post begeereniemand die den Ouderdom van dertig Jaaren heeft bereikt en niet ouder is dan vyfenveertig Jaarende Gereformeerde Relifie toege daan. ongehuwd of Weduwe zonder Kinderen Wordt geadverteerddat ten huize van Ds F. L. derKindcrem, en van Ds A. A. Woest hof, alsook ten hu'ze van R. Roelofs, in de Zon op den Voordamtot het einde van deze maand February, ge need ligt eene lyst ter Infchryving op alle de Rukken, welke by de Vie ring van het Feest van Ds O. Porjeere, des avonds van den 29 van Ja nuary zyn voorgedragen; Z diende na de expiratie van dien tyd de Exemplaren voor hun welke nier ingcfchreven hebben, niet dan met een derde verhoging van den geftelden prvs kunnen verkregen worden. Aan den Heer Burgemeester zyn de Origineelen vertoond. Die geene die te Prastenderen hebben van, of Verfchuldigd zyn, aaa de onder Acte van Beraad aanvaarde Nalacenfchap van Pietfr Blan- kendaal te Schoorl Overleden, gelieve daarvan opgave of betaling te doenaan Cornells Kager te Schoorlof Bk: Blankendaal te Bergen woonachtig, voor of op den 15 Maart 1810, na dien tyd zal er gcea Prtrtentien meer worden aangenomen. Tc Alkmaar, by de Erven van A, Sterck, in de Ageer da na.

Alkmaarsche Courant | 1810 | | pagina 4