Chez les soussigné an coin du Fnidse et Mient, se vend du meilleur CafféA 814 et 20 Sols la Livre. T. IIavik. Chez P. H. Walraavensur le Oude Vest, au coin du Groot Nieuwland, se Vend du Sirop il 10 Sous la Llvre, qui surpasse tous les Sirops artificieis. Kalden de Harlem, voulant satisfaire aux invita tions de plusieurs Dames, exposera ses Pelleteries ieudi prochain le 16, dans le Agterdamchez E: van )o"deSection C. No. 590. Toutes les personnes, creanciers ou debiteurs de la iuccession de feu JACOB BAKKER, ayant demeuré «t décédé ii Alkmaar, sont invités de faire la déclara- lion au plutót ou definitivement le 15 Janvier 1812, au Huissier provisioire J: IV: Hellingwerffil Alkmaar, dans cette succession nommé Curateur, du Tribunal de primière Instance dans cette Ville. Tout creanciers ou debiteurs de la succession com- jnune repudiéde feu JVillem de Graaf et Neeltje Slij ter mariés ayant demeurés et décédés a Zuidschar- •woude, voudront bien faire leurs declarations avant ou ïilterieurement le 1 Février 1812, a J. Renfesavoué au Tribunal de première Inftance, séant A Alkmaar, nommé Curateur dans cette masse. Bij de ondergetekende op de hoek van 't Fnidfe en den Mient, werd verkogt alderbeste KofFij a 8, 14.cn 20 Stuivers 't Pond. J* Havik. P. A. JValraaven, op de Oude Vest op de hoek van 't Groot Nieuwland, Verkoopt Konst- Siroop a tien Stuivers het Pond, die al de tot dus ver ingevoerde Konst-Siroopen ver overtreft. K a I.DEN van Haarlemzal op" verzoek van veele Dames, op Donderdag den 16 zijn uitgfepakt met Nieuw- modifche Pelterijen, bij van Doede in de Agterdam, Wijk C. No. 590. Alle de genen, welke iets te vorderen heieben van, of verfchuldigt zijn aan den Boeder en Nalatenfchnp van wijlen JACOB BAKKER, gewoond hebbende en overleden binnen Alkmaar, gelieven daarvan opgave of betaling te doen, vóór of op den isden January dezes laarsaan den provifioneele Deurwaarder J. IV. Hel- lingwerf, woneftde binnen Alkmaarin qualiteit als door den Regtbank ter eerfter Inftantie, zitting hebbende binnen Alkmaar voornoemd, benoemd tot Curator in voorfchr: Boedel. Alle de genen, welke iets te vorderen hebben van, of verfchuldigd zijn aan den gerepudiëerden gemeenen Boedel van wijlen Willem de Graaf en Neeltje Slijker Echteliedengewoond hebbende te Zuidfcharwoude en aldaar overleden, gelieve daarvan opgave of betaling te doen aan Jfaac Renses, Avoué bij de Regtbank ter eerfter Inftantie, zitting hebbende te Alkmaar, als door de Regtbank voornoemdgecommitteerd en aangefteld zijnde'tot Curator in voorfchrevene gemenen Boedel, voor of uiterlijk op den eerften February 1812. Alkmaar, chez les HERETIERS de A. STERCK dans le Agterdam, Section C. No. 589. Te Alkmaar, bij de ERVEN van A. STERCKt in da Aagterdam, Wijk C. No. 589>

Alkmaarsche Courant | 1812 | | pagina 4