uit Snydersloot, eonmrane d'Oudcarspel, concenant 41 ares et 5 centiares, ou 14 sneezen. Le quart d'une Prairie, située dans la commune d'Oudcarspel, contenante en entier 3 hectares, 51 ares et 89 centiaresou 12 geer sen. I». he quart d'une Prairie, aussi située dans la com mune d'Oudcarspel, nommée Festerslyk, conte nante en entier 2 hectares93 ares et centia reson 10 geer sen. 13. Deux Prairies, attenantes l'une i l'autre-nom mée» de Hemmen, située» dans la commune d' Oudcarspelcontenantes 3 hectares22 ares et 67 centiaresou 11 geersen. 14. Une Prairie, située au bout septentrional de Koedyk, commune d'Oudcarspel, contenante58 ares et 65 centiares, ou 2 geersen. 1$. ün camptier de Terre Labourable, sittié au Vui le Grep, dans la banlieue d'Oudcarspel, conte- nant 14 ares et 66 centiares, ou 5 sneezen. 16. Un champtier de Terre Labourable, situé au Vuile Grep, commune d'Oudcarspel, concenant 35 ares et 18 sentiaresou 12 sneezen. 17. Ün champtier de Terre Labourable, situé du coté septentrional du Diepsmeercommune d' Oudcarspel, contenant'58 ares et 65 centiares, ou 5 geersen. Le teut plus timplement détaillé par billets. Les dites parcelles dependent de la masse acceptée sous bénéfice d'inventaire de feu Pirrre Cornelisz: But ter, décédé 4 Koedyk, commune d'Oudcarspel, le 15 avril 1811 - Cette vente se fait en vertu du dit jugementrendu war le Tribunal de première instance de 1 arrondissement d'Alkmaar; ainsi encore en vertu d'un autre jirgement éu dit Tribunalrendu en date le 3 septembre de 1 an- née courante 1812, sur la requête 4 ce presentée par les intéressés dans la dite masse, tous representes par Abraham Borstboulanger, et Albert Rus, cultivateur, tous deux demeurans 4 Oudcarspel, comrae étant 4 ce autorisés par trois procurations. Pour examiner les titres de proprieté et les conditi ons de la vente, ou peut s'adresser en l'étudedu Kötïiire Adrien Pierre de Langeplacée rue dice Biee- straat, Section A. U°. 367 4 Alkmaar, c-ez lequel les titres sont déposés; ainsi que chez les susdits Abraham Borst et Albert Rus. Et chez Jean Albeut Runkcultivateur, démeurant 4 Koedijken qualité de subrogé tuteur du mineur Cirard Tfs; a Jean Gerritsz. Tfs, cultivateur, dé meurant 4 Koedijk, subrogé tnteur des mineurs Jean, Debora et Jeanne Runkd Jaques Zwartcultivateur, démeurant 4 Oterleeksubrogé tuteur de la mineure Marie Kerkmeerh Jaques Paarlbergcultivateur, dé meurant 4 Oudcarspel, en qualité de subrogé tuteur de la mineure Nanette KerkmeerH Simon Akkerman cultivateur, démeurant au Bedijkte Schermeer, en qua lité de subrogé tuteur des mineurs Simou Boot et Jean Boot et Nicolas Cornelisz. Geus, cultivateur, démeu- ranr 4 Koedijk, en qualité de subrogé tuteur des mi neurs JaquesMarie et Agathe Kostelyk. L'adiudication Définitive aura lieu par le ministère du dit Notaire Adrien Pierre di Lange eu la dé- meure de Jean van Levering, aubergiste dans I auber- re nommée het huis te Brederode 4 Oudcarspel, mar- di;l'e 19 Janvier mil huit ceut treize4 dix heures attant midi.. No. 11. 12. 14. '5- 17. onder de gemeente van Oudcarspelgroot 41 ares en 5 centiaresof 14 fneezen. De een vierde portie in een ftukje Weiland, ge legen onder Oudcarspel, groot in zijn geheel g hectares, 51 ares en 89 centiaresof 12 geer/en. De een vierde portie in een Huk Landmede ge legen onder Oudcarspel, genaamd Fcsterflyk groot in zijn geheel 2 hectares, 93 ares en 24 centiares, of 10 geerfen. 13. Twee aan een verheelde Hukken Weilandgen: de Hemmen, gelegen onder Oudcarspel, groot 3 hectares, 22 ares en57 centiaresof 11 geerfen. Een Huk Weiland, gelegen aan het Noordëinde van Koedijk, onder de gemeente van Oudcarspel groot 58 ares en 65 centiaresof 2 geerfen. Een akker Zaadlandgelegen in de Vuile Greb, onder den Banne van Oudcarspel, groot 14 ares en 66 centiaresof 5 fneezen. 16. Een akker Zaadland, gelegen in de Vuile Greb, onder de gemeente van Oudcarspelgroot 35 ares en 18 centiares, of 12 fneezen. Een akker Zaadland gelegen benoorden de Dieps, meer, onder de gemeente van Oudcarspelgroot 58 ares en 65 centiares, of 2 geer èn. Alles breder by Billetien. De voorfchrevene perceelen behooren tot den onder beneficie van inventaris aanvaarden Boedel van wijlen Pieter Cornelisz: Butter, welke op den 15 April 1811 te Koedyk, onder de gemeeute van Oudcarspel is overleden. Deze Verkoop gefchiedt uit krachte van bet bovenge melde jugementdoor de Rcgtbank ter eer/Ier infant ie van het Arroridisfement Alkmaarais mede achtervolgen» nog een ander jugement van dezelve Regtbank, in dato 3 September dezes Jaars 1812 verleend, op de daartoe geprefenteerde Requeste door de geïnteresfeerden in den bovengemelden Boedel, alle 'gerepresenteerd wor dende door Abraham Borst, Broodbakker, en Albert Rus, Landbouwer, beiden te Oudcarspel woonachtig, als zijnde daartoe gemagtigd bij drie procuratien. Ora inzage te hebben van de bewijzen- van eigendom en van de voorwaarden van Verkooping, kan men zich vervoegen ten Kantore van den Noraris Adrianus etrus de Lange, ftaande op de Breèftraat in wiik A. no. 367 te Alkmaar, onder wien de papieren berustende zijn; als mede bij de voornoemde A. Borst en A. Rus. En aan Jan Ale Runk, Landbouwer, wonende te Koe dijk in qualiteit als toeziende Voogd over de minderja rige Gerrit Yffsaan Jan Gerritsz: Tfs, Landbouwer, wonende te Koedijk, als toeziende Voogd over de min derjarige Jan, Dïeuwertje en Jannetje Runk: aan Ja cob Zwart, Landbouwer, wonende te Oterleekals toe ziende Voogd over de minderjarige Maarrje Kerkmeer: aan Jacob Paarlberg, Landbouwer, wonende te Oud carspel in qualiteit als toeziende Voogd over de min derjarige Antje Kerkmeer: aan Simon Akkerman, Land bouwer wonende in de bediikte Schermeerin quali teit als toeziende Voogd over de minderjarige Simou Boot en Jan Boor: en aan Klaas Cornelisz: Geus, Land bouwer, wonende te Koedijk, in qualiteit als toezien de Voogd over de minderjarige Jacob, Maartje en Aag je Kosteliik. De Definitive Toewijzing zal plaats hebben ten over- ftaan 'van den bovengemelden Notaris Adrianus Petru» de Lange, ten huize van Jan van Levering, Kastelein in de Herberg het Huis te Brederode, te Oudcarspel, op Dingsdag den 19 Januarij 1813, de» voormiddag* ten tien uren. - h i.tviii «hez I HAND, lmprimeur d.ns le Houtii»tra*tSectiun B. NQ. 220, po»r iM H R.fc TlJC A 6 J' i'A. ITI&CK, dttu le Keolwia, Seeuti C. NV 4«i ::r

Alkmaarsche Courant | 1813 | | pagina 8