behorende tot Uniform en het Équipement vnn de manfchnppenuitmakende het contingent der Land militie voor hetzelve Departement, alsHokken. Vesten met en zonder mouwen. pantalons en Onderbroeken. "Slobkousfcn. Kapotten. I/ede te Petje». lembden. V/61 ie Sokken. Schoenen. Stropdasfen. Randzels. Patroon - tasfen. mitsgaders Bajonnets- Koppels et» Scheden. De Gegadigden kunnen de Bedekken ter Secretarie van het Commisfariaat - generaal dagelijks nazien, de Zondagen uitgezonderd, des middags van 12 tot 2 uren en tegen betaling der kosten de nodige gedrukte exemplaren bekomen. Z-ullende de modellen der te doene Fournitures gelijktijdig kunnen worden bezig- tigd. Dc Bellekken zullen tevens ter lezing leggen ten Burcele van de Heeren Arrondisfements-Commisfa- risfen van Haarlem, Hoorn, Alkmaar, Utrecht en Amersfoort, alwaar te gelijker tijd, met uitzondering van H: riem, de modellen kunnen worden bezigtigd. Zijnde die der Rokken en Vesten, zoo met als zon der mouwen voor de Artillerie hieronder echter niet begrepen. Dc Ir whrijvings-Billetten moeten gezegeld pa fier gefciirevendoor de Gegadigden ondertekend zijn. met uitdrukking der fommen in guldensjluivers en penningen, voor welke zij aannemen de Leveran- tien in de Bedekken bepaald te doen; moetende de zelve met letters voluitgefchrevcn worden. De Infchrijvings - Billetten zullen behoorlijk geze geld, dagelijks kunnen ingeleverd worden bij het bo vengemelde 'Secretariaat van het Commisfariaat - Gene raalvan des morgens 10 tot des namiddags 4 uren tot en met den dag voor de aanbededing. Dezelve zullen, daags 11a den bepaalden tijd van in zending des namiddags ten één uur, in het openbaar worden geopend, in tegenwoordigheid van de Raden van het Commisfsriaat - generaal voornoemd. Amderdam den 8 Februarij 1814. VAN DER CAPELLEN. De COMMISSARIS-GENERAAL in het Depar tement van de Zuider Zee. Gezien hebbende de kennisgeving van Jen Heere Commisfaris - Generaal voor de Binnenlandfche zaken van den 19 Januari] dezes jaars houdende voor- fchriften der te obferveeren formaliteitenbetrekke lijk dc invordering der agterftallige preteufiea, zoo wegens gemeriteerde tractementen, a's wegens geda ne leverantienof arbeidslonen, federt den eerilen Janunrij idio, tot en ingciloten den 30' November 1813 voer zoo veel die eeniglijk den dienst der Nederlandfche gewesten betreffen, brengt bij deze ter kennisfe van zoodanige belanghebbenden, wier betalingen dnor tusfehenkomst van den voorma'.igen Prefekt van het Departement der Zuiderzee plegen te gefchieden. Dat, met uitzondering voor als nog van pretenften ten lasten var. den PPaterjlaatde daartoe behorende bewijzen en ilaten voorzien van_het ver- cischte attest, die hun tot het doen hunner reclames zullen kunnen gcregtigendoor hun, gedurende den loop der nv.anden Janunrij en Februarij dezes jaars, 'zullen kunnen Worden afgehaald, aan het Commisfa riaat - genei aal dagelijks, des morgens tusfehen negen en twee üuren dc Zou- en Feest-dagen uitgezon- derd. De Commisfaris - Generaal voornoemd acht zich ten overvloede verplicht, bij deze onder de aandacht der belanghebbende te brengen: i°. Dat ten zijnen Burele geene oudere bewijzen of ftaten van achterftallige pretenfien berus ten, dan die, aanvang nemen met den jare 1811tij leus de oprichting der voormaligen Prefecture. 2*. Eu dat op gelijke wijze geene bewijzen door hem kunnen worden afgegeven, van nog on betaalde burgerlijke of kerkelijke penfioe- nen nog van kerkelijke tractementen Gedaan te Amfterdam den Ses - en - twintigften Ja nuary 1814. De COMMISSARIS-GENERAAL voornr Bij abfentie van denzelven, J. N. W A R I N. De COMMISSARIS-GENERAAL in het Depar tement der Zuider Zee, vermaant elk belastingfchul- dige, om niet te verzuimen de Directe Belastingen, waarop zijlieden zijn of zullen worden aangeflagen binnen den door de wetten bepaalden tijd te betalen, ten einde daar door de kosten der vervolgingen te ver mijden welke, even als voor alle andere Departe menten der vereenigde Nederlanden voor dit Depar tement bepaald zijn als volgt: Voor de Sommatien. Voor de fommen onder de 25 guldens 3 duivers. van 25 tot50 5 van 50 guldens en daar boven8 En voor de Renovatien. Oaverfchillig voor welke fommen één gulden. Amfterdam 3 Februari! -814. VAN DER CAPELLEN.

Alkmaarsche Courant | 1814 | | pagina 3