Op Vrjidag den 25 Februarij 1814, des avond* ten 5 uren zal ten huize van G. P. Blomkastelein No. 22. Zeshonderd franken of Twee honderd vijfeitagtig guldens veertien ftuiv: en vijf penn zegge 285-14- 5 No. 24. Zeshonderd en vijftig franken of Driehonderd negen guldens tien duivers en agt penn: zegge 309-10- 8 No. 26. Zeshonderd franken of Twee honderd vijfentagtig guldens veertien duiv. en vijf penn zegge 285-14- 6 No. 29. Zevenhondeid en vijftig franken of Driehonderd zevenenvijftig guldens, twee duiv. en veertien penningen zegge 357- 2-14 No. 30. Driehonderd frankenof Honderd tweeënveertig guldens, zeven tien duivers en twee penn. zegge 142.17. 2 No. 31. Eenhonderd en vijftig franken, of Eenenzeventig guldens, agt duivers en négen pens. zegge 71. 8. 9 No. 32. Eenhonderd en vijftig franken, of Eehenzeventig guldens, agt duivers en negen penn. zegge 71. 8. 9 No. 33. Honderd franken of Zevenen veertig guldens twaalf Huivers ca zes penniugen zegge 47.12,6 Zijnde de prijzen waarop No. 4, 15, 16, 18, 19, 40, 23, 25, 27 en 28door de Arrestanteu waretj ingezet, hier niet vermeld, uit hoofde dezelve Per celen, na het opmaken van dezelve memorie van iasteh ren gevolge -van een, voor achrerdallige be lastingen, op dezelve gelegd, doch aan de Arrestan ten onbekend gebleven arrest, en, na de dieu ten ge volge plaats gehad hebbnnde Verkoop aan de Kopers .getransporteerd zijn en zal dus de executie op de zelve van wegen de Arrestanten, althans bij provi de, tiieWworden vervolgd. AMer volgens de op prijsflellingvervat in de me- aiorle van lasten, welke ter Griffie van voorz: Regt- banfc, is gedeponeerd door bovengemelde Prokureur jf. van de Velde Ta., bij wien men ook ten dezen op- jigte nadere informatie kan bekomen. As. van de VELDE, Gz. prekureuï. in het Stads Logement in de Ltngeftraatn». 528 ia Wijk A, het navolgende worden geveild: Een Huis en Erve op de Lange Nieuweflootte« gen over hit voormalige Burger Wees en Huis - Armen. Huisno. 134 in wijk B. Een Huis en Erve aan de noordzijde van de Konings weg, no. 427 in wijk B. Een Stuk IVeidlandcirca groot twee en een half Morgen, genaamd het Bregftuk, gelegen in de Daal- meerJurisdictie van Koedijkbelend Pieter Hart ten zuiden en de Erve Teunis Visfer ten noorden. Een Stuk IVeidland, groot twee Morgen, genaamd het Slikje, gelegen in Geestmerambacht|urisdictie Koedijkbij de Nieuwe Togt belend met de Wed. jan StatH ten zuiden en het Maeijersflootje ten noor- den. Een Stukje IVeidlandgroot een halv Morgen, ge legen in de Kleimeer, Jurisdictie Koedijkbelend met de Wed. Jan Stam ten oosten en Pieter Langedijk qq. ten westen. De voorwaarde zal drie dagen voor de verkooping ter lezing liggen ten kantore van de Notaris Michiel Johati de Lange. Een Huis er. Erve, aan de oostzijde van de Koorn- ftraatno. 391 in wijk A. Een Huis en Erve, aan de oostzijde van de Koorn- firant110. 390 in wijk A. Een Stuk IVeidlandgelegen in de Oudorper Polder en onder de Jurisdictie dier Plaats, groot in Verpon- vier Geerfen genaamd het Krofje. De Voorwaarden zullen drie dageu te vooren ter lezing liggen ten kantore van de Notaris A. P. de Lange. De Vrouw van BURJET wonende op bet Lutticq Oudorp Wijk C no. 386wascht als Nieuw Zijde - Koufen Linten, Doeken en Handfchoenen, Ook Omjlag-Doeken. Wascht Kanten mede als Nieuw. Maakt vlekken uit de kleeren en Verwt alle- bande goederen met differente coleuren alles tot een civie le prijs. Verzoekt een ieders gunst. V Uit de Hand te Koop een BROODBAKKERIJ ftaande in het Fuidfen over de Nreuwllhaatte be vragen bij de Bewoner aldaar. ^■■-TrHilgmBKi'Tfrir n fe At.a%MkR bij de F.R.VFN va» -4. STERCKj in de Agtcrdamj Wijk C. N» 589.

Alkmaarsche Courant | 1814 | | pagina 4