Gepasseerde Schepen door Alkmaarlangs bet Groot Noord-Hol- landsch Kanaalvan den 2 tot den 8 April 1836. Ned. fregat. Emanuel, Dito dito. Johanna Dito dito. Suriname Dito bark, Susanna Maria, C. Spiegelbergdito K. M. Hillersdito E. Sears dito N. Ghialle dito G. W. Hellinga,, dito C. H. Kraanstuiver,. dito T. R. Bossinga dito Eng. schoner. UridineO. Smith „Purm.,, Ned. smak. IVilhthnina Hendrika D. S. de Jong,,Alkm.,, Dito dito. Amer. brik. Grieks, dito. Ned. smak. Dito dito. Dito kof. Catharina Oak Odijseiis dc Hoop Nept hun es Twee Gebroeders J. Fleraming „Amstn: Batavia. R. Maalstee dito dito. R. van der Meij-, dito Suriname. dito. dito. Boston. Triest. Bourdeaux. Huil. London, dito. Huil. Van den 9 tot den 15 April. Ned. fregat. Amsterdam, Dito dito. Helena, Dito dito. Henderika Klasina Dito galjoot. Anthonius en Cornelia, Faleon Sophia Maria Anna Maria, Henderika Zeepaard Santa Rita Parragon Good Intent Jan l'recri F. Spengler van Batavia naar Amst. Eng. bi ik. Ned. fregat. Dito galjoot. Duo kof Dito fregat. Porttig. schoner. Eng. dito. Dito sloep. Ned. kof. Kniph. dito. de Jufvr, Catrina Noords, bark. Medborgeren Dito dito. Alsen, N.Gorden dito Dito dito. Grev: Herman IVedel Jarlsb.N. Lundt dito Duo pink. Emanuël, N. Eveusen dito Dito dito. Anna Margaretha Elisabeth, S. Nielsen,, dito Duo brik. Ellida, J. G. Kiem dito Duo dito. Anna Bregetta Maria, T. Pedersen» dito Nepthunes, A. Anderson dito Grev: Karen IVedelO. Christeusen,, dito Moses, H. Falk dito Patiëntia, R. M. L-irssen„ Atendahl dito W. Blom dito J. B. Fuchs dito G. Blom Padang P. M. Minn Manilla j. Ar.driessen Suriname D. Steenveld dito K. de Weerd dito J. D. Drent Newyork A. Mascarontras,, Faro J. Anness Newcastle j. Rundell Jarmouth G. H. Smit London G. R. Klein Cushaven,, H. Bong Drammen Dito dito. Dito fregat, Dito brik. Dito dito. Duo bark. Dito brik, Ned. kof. Dito fregat. Dit" kof. D'to dito. Dito brik. Alida Amer. bark. Mante Eng. schoner. Bear Park, Ned. kof. Hellegina Geerdina, Dito dito. Stad Groningen dito, dito. dito. dito. dito. dito. dito. dito. dito. dito. dito. dito. dito. dito. dito. dito. dito. dito. dito. dito. dito. Purm, Aikm, Amst. dito. Dito dito. Moss, U. Ultrups ForsigtighedenC. Them OsterrisoerM Purm. Alida D. T. Doornbosch» Brewiek Alkm. Handelmaatschappij, W. H, Buijskes,, Amst n Batavia. Louisa, P. L. Peters dito St. Thomas. Freede en Hoop, J. G. Mellema dito Newijork. j. T. Visser dito Havanah. J. Gardner dito dito. J. H. Heppel dito London. B. L. Roeifsma,, dito Noorwegen J. J. KoTtrijk,.Fuim.„ Riga. Christina, H. B. Engelsman,.Alkm. Buil. Gp Vrijdag den 89te" April 183d, is in het Stads Logement te fe Alkmaar, geveild, en op Vrijdag, den ijd*n April daaraanvolgende, finaal verkochr.de twee volgende perceelen 1. Een welternering staande WINKELHUIS (bevorens twee Wonin gen) en ERVE staande engelegen binnen de stad Alkmaar, aan de westzijde van de Sint jan of Hckclscraat, in wijk C, gecee- kend met Nis. 170 en 171. strijkgeld Nicolaas Bibof 1035, verhoogd door Denzelvernet250, 2. Een PAKHUIS en ERVE, staande en gelegen als voren, aan de noordzijde van de Laat, in wijk D, geteekend met N°. 399. strijkgeld Gerardas Nijssen f 150, verhoogd door Denzelveniet 45 Op welken dag en ter zelfder ure, in openbare veiling gepresen teerd bet volgende perceel Een HUIS en ERVEstaande en gelegen binnen de stad Alkmaar, aan de zuidzijde van het Verdronkenöordin wijk D geteekend met nummer 445. strijkgeld Barend Geels300 Welk perceel, op Vrijdag, den sasten April, 1R36, des avonds te vijf ure, in het Stads Logement voormeld, bij afslag, finaal, zal verkocht worden. Gevoelig voor de veelvuldige blijken van deelneming, welke Ons bij het verlies van onzen waardigen Vader en Behuwd - Vader door zijne en onze Vrienden zijn betoond; betuigen wij hun bij deze daarvoor onzen hartelijksten dank H E R M A N U S H EL LING. Alkmaar, M A R II E T J E H E L L 1 N G den 16^" April Geb. KIKKERT. 1836. JOHANNA HELENA HELLING. HUWELIJKS - PROCLAMATIEN gedaan binnen Alkmaar, op Zondag den 17 April 183d. Eerste Geiiod. Wilhelmus Jacobus Tunnissen, geboren te Ubbergenwonende alhier en Neeltje Frankenhojfgeboren en wonende alhier. Klaas Peijs, geboren te Uitgeest, wonende te Schoorlbet laatst gewoond hebbende alhier en Blaartje van Essengeboren en wonen cie te Schoorl. Jan Biersteker, geboren en wonende alhier en Jeltje de Jong, ge boren te Medemblik wonende alhier. Joannes Cornells Schoenmakergeuoren en wonende alhier en Cter truida van Egmtmdgeboren te Amsterdam, wonende alhier. Jan Broertjes, geboren ie Spanbroek, wonende alhier en Guurtje Eenigenbürggeboren en wonende te Schoorl. Dirk Isetghuijsgeboren te Kampenwonende aan den Helder en Jetske de Fries, geboren te Harlingen mede woonachtig aan den Helder. Tweede Gebod. Petrus Greidanusgeboren in de Zijpe, wonende alhiet1 en Johan na Hess, geboren en wonende te Venhuizen. Arent Karemaker, geboren te Enkhnizen, wonende alhier en Aafje Jacoba Keern, geboren en wonende alhier. Coitieiis Petrus van Hees, geboren te Nijmegen, wonende alhier ea Geertruida Stalenhoef, geboren en wonende alhier. Franciscus Hendricus Rioders en Anna Christina Ferhoevenbeide alhier geboren en woonachtig. Cornelis Koster, geboren te Ursem wonende alhier en Johanna Groen, geboren te Wormerveer, wonende, alhier. Aangiften van GEBOORTEN te Alkmaar van den Ti tot den 16 April 183(1. Hendrik, zoontje van Hendrik van de Velde en Trijntje Bruinvis. Jacobus Meindertzoontje van jacobus Meindert Rensen en Rieks Omering. Johannes Adrianus, zoontje van Klaas Meilen en Elisa beth Geertruida Rensen.Margaretha Johannadochtertje van Cor nell's Haarlem en [ohanna Obee. Willem Eduward Henchardzoon tje van Jan Abbink en Maria Charlotta van der Zee. Aangiften van OVERLEDENEN te Alkmaar van den 11 tot den 16 April 1836. De Heer Jacob Helling, oud 79 jaren en 7 maanden. Hendrik zoortje van Hendrik van de Velde en Trijntje Bruinvisoud imr«i. Margaretha van Thuijlhuisvrouw van Salomon Siuwerts, oud 5a jaren.Agie Buis, weduwe van David Schouten, oud 67 jaren. - Maria de Meijer, weduwe van Willem Hoonee oud 57 jaren. An- dries Kmrrebecnoud 42 jaren. Johannadochtertje van Antonie Willem Huffeling en Cornelia Tieleman oud 2§ jaren. Men is van meeuing om in het Stads Logementte Alkmaar, op Vrijdag den 29"" April 1836, des avonds ten sure, in het openbaar te veilen en op Zaturdag den 3osten April daaraanvolgende terzelfder ure, bij afslag finaal te verkoopen Eeri HUIS, zeer onlangs ingerigc tot een Winkel voor Manufactu ren, goed gesitueerd voor alle andere Affaires, met deszelfs ERVE, staande en gelegen op een der meest bezochte en neringrijke stan den der stad Alkmaar aan de oostzijde van de Mient, in wijk C, geteekend 11°. 145, helend den Heer Jacobus Bruinvis ten noordea en de Erven den Heer A. Siebert ten zuiden. Nadere informatici te bekomen ten kantore van den Notaris SCHOE- HUIZEN, te Alkmaar. f Men vraagt op een Buiten tusscheit Alkmaar en den Helder» met primo Mei van den Protestantsche godsdienst: Eene TWEEDE MEID, welke voldoende getuigschriften moet kunnen inleveren, van haar goed humeur en eerlijk zedelijk gedrag, zij moet de nodige ge schiktheid bezitten met jonge Kinderen om te gaanen vooral de genoegzame bekwaamheid hebben om goed en naar behooren de Wasch te kunnen behandelente bevragen bij de.Erven A. STERCK Stad>A Courantiersters in de Achterdam. Men is van tneenrng om op Maandag en Dingsdag, den 25 es 2<5steit rtpril 1836, des voonniddags te 10 ure, te Alkmaar, op het Verdronkenöord, voor het Huis geteekend met n®. 445 in wiilt D, verknoping te houden van eene Netten en Zindelijken INBOED-iL» bestaande in gladhouten en andere Meubelen, als: Kabinet, Chiffon nière, Scaandhoi'ologie, Ledikant, Mangel, Hoek en Pauant - Kasjes Tafels en Stoelen met differente Zittingenwelgevulde Bedden met hun toebèhoorén Bed en Tafellinnen Porcelein, Glas en Aardewerk, Koper, Tin, Verlakt en Ijzerwerk, heldere Spiegels en Prenten ach ter glasVioerkleedenKarpetten en een openhaard en hetgeen ver der te koop zal worden gepresenteerd. Alles Zaturdag voor den verkoopdag van des voormiddags 10. tot des namiddags 5 ure, voor een ieder te zien. Men is van meening om op Woensdag den 27. April 1836, des voprmiddsgs te to ure, te Alkmaar, op het Verdronkenöord, voor het Huis geteekend met n° 472 in wijk D verkooping te houden va.i Eenige MEUBELEN, HUISRAAD en INBOEDEL, bestaande in een gladhout Kabinet, lioekbufet, RondetafelLedikant, Hangklok en Stoelen met differente ZittingenBedden rnet bun toebehooren heldere Spiegels, Prenten achter glas, Porcelein, Glas en Aardewerk Koper, Tin, Verlakt en Ijzerwerk, en hetgeen verder te koop zal wor den gepresenteerd. Alles Dingsdag voor den verkoopdag van dis voormiddags 10. tot 5. ure, voor een ieder te zien. I Men is van meening om op Maandag den ss»"» April 1836, des voormiddags :e 10 ure, te Alkmaar buiten het Nieuwlanderhck, aan de Singel, verkooping te houden van 12 Kalfkoeijen, 2 Pinken Boeren en Bouwgereedschappen, alsmede Huisraad en Inboedel en het- gteq verder te koop zal worden gepresenteerd. Men verlangt tegen Mei aanstaande: Eene TWEEDE MEID» van de Protestantsche Godsdienst, die goed kan rekenen en Schrijven om behulpzaam te zijn in een Winket als ook in de Huishouding; die hiertoe genegen is, vervoegen zich bij de Erven A. STERCK» Stads Courantiersters in de Achterdam. f De Ondergeteeken in het voorgaande jaar alhier, een redelijk debiet gehad hebbende, maakt thans het geëerd Publiek bekend, das hij thans rijkelijk voorzien is van eerste Modellen van VLOERKLEE- DEN, GANGLOOPERS en CARPETTEN, rot verminderde Prijzen. Men kan de Stalen Fragtvrij zonder eenige kosten ter bezigtiging bekomen van ABAART, te Hoorn. V De lieer FINN, GLASWERKER in MINIATUUR, zal gedu rende scht dagen nog in dezen Stad verblijvenvoortgaande zijne Werkzaamheden aan het geëerde Publiek ter bezigtiging te stellen en zijne Preparaten ter Verkoop aantebieden. Alkmaar, 18 April 1836. Uit de Hand te Koop: Een sohde BAROUCHETTE voor één of twe.e Paarden met een Knechtsbankjelederen vcorkap, enz. Te bevragen bij H. STOEL, Stsds - Omroeper alhier. Te Alkmaar, Uy da Erven van A. STERCK, in de Achterdam, wjjk C, n°. 589»

Alkmaarsche Courant | 1836 | | pagina 2