aangevraagde gronden voor de uitbreiding van het huis van verbetering en opvoeding voor jongens aftestaan. Behoudens de daarvoor vereisehte goedkeuring van H. H. Gedep, Staten, zijn de voorwaarden aangenomen en vastgesteld en Burg. en Weth. tot de uitvoering gemagtigd. 12. Voorstel van dezelfden, tot bestrating van het Kerk plein benoorden de Groote Kerk met den doorgang tussehen deze en het huis van verbetering en opvoedingvoor geza menlijke rekening met H. II. kerkmeesteren der hervormde gemeente. Toegestaanonder voorwaarde dat het te bestraten terrein nimmer aan de publieke dienst zal mogen worden onttrokken. 13. Rapport op het voorstel van de scherpschutters-veree- nigingbetreffende den aanleg van eene schietbaan op het daartoe door haar aangewezen terreinter zijde van den Westerwegtussehen de Verlaatjesbrug en het schuthok. Na zeer breedvoerige debattenwaarbij hoofdzakelijk door twee leden op de noodzakelijkheid tot oprigting daarvan, met verwijzing naar een vroeger aangenomen beginsel, dat er eene schietbaan zal worden aangelegd, wordt aange drongen en de bezwaren van het dagelijksch^bestuur, die in de daarstelliug ter aangewezen plaatse ile algemeene vei ligheid niet voldoende gewaarborgd achten, is op dit artikel geene beslissing gevallen, maar besloten: Burg. en Weth. uittenoodigen //om te Leijdenalwaar zich de baannaar welks model de voorgedragen baan is ingevigtbevindt, in formation zoo omtrent hare ligging als de veiligheids waarborgen dié zij aanbiedtintewinnen en daarna den raad te dienen van berigt." Daarna is overgegaan tot de formatie van het stembu reau voor de navolgende benoemingen, ter vervulling van openstaande betrekkingenwaarvoor door de trekking van de n". 6 en 4 zijn aangewezen de heereu de Sonnaville en Cohen Stuarten zijn bij opvolgende stemming benoemd de heeren: 11. Tot stads geneeskundige N. Lansdorp. 15. Tot lid der commissie van huishoudelijk beheer over sommige openbare scholen J. van der Kaag. 10. Tot hulponderwijzer aan de tusschenschool W. S. P. PLoJf, thans te Egmond aan Zee. 17. De vergadering is opgeheven. Snelpersdruk van HERM". COSTER ZOON te Alkmaar.

Alkmaarsche Courant | 1869 | | pagina 4