Advertentién. J. R. van Arnhem en A. JR. C. van Arnhem van der Oord Lokaal „Harmonie". Café „Het Hert", Zadelmaker ij en Stoffeerderij LOKAAL „DILIGENTIA", g- Zadelmakerij en Stoffeerderij Uitspanning „Het Wapen van Liminen, CAFÉ „DE TABAKSHANDEL", Bij den aanvang van het nieuwe jaar wenscht de on dergeteekende aan hare geachte begunstigers, vrienden en bekenden, zoo wel binnen als buiten deze stad, veel geluk en zegen toe. Wed. W. Adolf. Vrienden en cliëntèle gefeleciteerd met het a.s. nieuwjaar .1. van Ainstel Jz. •Lindelaan No. 4. en Eehtgenoote. E. P. Adolf, firma VENEMA, wenscht haren geachten begunstigers en vrienden, zoo- wel binnen als buiten deze stad, veel heil en zegen. Onze beste wenschen aan vrienden en begunstigers. II. van Amstel en Eehtgenoote. p. f. Alkmaar 1 Jan. 1892. Begunstigers, vrienden en bekenden wordt een golukkig Nieuwjaar toegewenscht door W V. Adolf Jr. Oudegracht, hoek Hofstraat. en Eohtgenoote. f- Met deze wenschen ondergeteekenden hunne geachte cliëntèle, vrienden en bekenden in en buiten de stad heil en zegen in het nieuwe jaar. B. H. Aulbers Ritsevoort A 9. en Eehtgenoote. De ondergeteekendo wenscht zijnon geachten begun stigers, vrienden en buren een gelukkig jaar 1892. Bloemisterij, Jb. van Amstel Laat D 46. en Eehtgenoote. Begunstigers en vrienden wordt een gelukkig nieuwjaar toegewenscht door Wed. J. Baan. De ondergeteekenden brengen bij deze aan hunne ge achte begunstigers, familie vrienden en bekenden, zoo wel binnen als buiten deze stad hun welgemeonden nieuwjaarswensch en blijven zich voortdurend in ieders gunst en vriendschap aanbevelen. E. Baai» ^.Timmerman, Laat A 74. en Eehtgenoote. H p. f. Baan en Eehtgenoote. De ondergeteekenden wenschen hunne geachte cliëntèle, vrienden en bekenden een gelukkig en gezegend Nieuw jaar toe. C Baan en Eehtgenoote. K. M. Bakker en Eehtgenoote Lindelaan E 29, wenschen hunnen geachten begunstigersvrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. De ondergeteekenden brengen bij deze aan hunne ge achte begunstigers, familie, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, hun welgemeenden nieuw jaarswensch. P. Bak Kennomerstraatweg, Alkmaar. en Eehtgenoote. Bjj den aanvang van het jaar 1892 wensch ik mijnen geachten begunstigers, vrienden en bekendon veel heil en zegen. W ed. P. Bakkum. p. f. J. J. Bak en Eehtgenoote. Veel heil en zegen in 1892. J. Balvers en Eehtgenoote. J. Balder en Eehtgenoote, Lindelaan E 28 wenschen hunnen geachten begunstigers, vrienden en bekenden veel heil en zegen in het nieuwe jaar. Heil en Zegen aan alle vrienden en bekenden bij den aanvang van het nieuwe jaar. J. Bects Singel. en Eehtgenoote. H. Berenlzen. F. Berentzen. JD. Berenlzen Billen. m. g. B. C. Bergmann en familie. m. g. P. Berkhouwer en Eehtgenoote. m. g. p. f. P. de Boer en Eehtgenoote. Aan begunstigersvrienden en familie onze beste wenschen voor 1892. J. J. Boogh en Eohtgenoote. De ondergeteekenden wenschen hunnen vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar toe. Alkmaar, J. Bosscrl Hzn. 1 Jan. 1892. T. Bossertde Wit. H. Bosscrl en Zoon. m. g. 1 Jan. 1892. Het compliment van den dag aan onze geachte begun stigers. (4. Bouma en Eohtgenoote. Schapensteeg 13. P. Brander m g. en Eehtgenoote. p. f. F. W'. A. Brom. Met den aanvang van het jaar 1892 wordt veel zegen toegewenscht aan begunstigersvrienden en bekenden. D. Braak en Eehtgenoote. O. H. J. Bakker, Verdronkenoord, wenscht zijnen geëerden begunstigers allen heil, zegen en voorspoed met het nieuw begonnen jaar. De ondergeteekenden brengen bij deze aan hunne ge achte begunstigers, familie, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, hun welgemeenden nieuw jaarswensch en blijven zich voortdurend in ieders gunst en vriendschap aanbevelen. P. Bergers Steenhouwer, Koningsweg. en Eehtgenoote. LAAT A 135. Joh. van den Berg n. g. en Eehtgenoote. E. Blaauboer en Eehtgenoote. m. g. Ritsevoort A 5. A. B. Boogh Schil dor Koningsweg wenscht zijnen geëerden begunstigers, buren, vrienden en bekenden een gelukkig jaar toe. f. H. A. Bots l>z. H. Botsmoerbeek. De ondergeteekenden wenschen hunnen geachten begun stigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad veel heil en zegen in 1892. Kleerenbleeker, W". de Boer Nieuwlandersingel. en Eehtgenoote. De ondergeteekenden wenschen hunnen handelsvrien den een gelukkig nieuwjaar. Bots A Co. Onze beste wonschen aan onze geachte cliëntèle, vrien den en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad bij de intrede van 1892, door k. Brand» Appelsteeg 2. en Eehtgenoote. Aan onze familie, begunstigers, vrienden en bekenden wordt een gelukkig nieuwjaar toegewenscht. F. Brands Hekelstraat. en Eehtgenoote. Wed. C. Brak. m. g. p. f. F. Brouwer en Eehtgenoote. Hoiloo 1 Jan. 1892. P. Brugman en Eehtgenoote Broodbakker, Lindelaan E 27, wenschen hun geachten begunstigers, vrienden en be kenden veel geluk en voorspoed in het nieuwe jaar. U. van der Bijl en Eehtgenoote. m. g. Heil en Zegen aan burenvrienden en bekenden zoowel buiten als binnen de stad. Alkmaar, R. J. Buina 1 Januari 1892. en Eehtgenoote. Onze beste wenschen aan onze geachte cliëntèle, vrien den en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad bij de intrede van 1892 door J. Bijloos en Eehtgenoote. Onze beste wenschen aan onze geachte cliëntèle, vrien den en bekenden zoowel binnen als buiten deze stad bij de intrede van 1892 door A. H. J. van Daalhofl Koorstraat. en Eehtgenoote. Buren vrionden en bekenden wenschen wij veel ge luk en zegen in het nieuw begonnen jaar. Jb. van Hort Varnebroek. en Eehtgenoote. G. Diepen m. g. en Eehtgenoote. Dirkzen en Zoon, Alkmaar, wenschen begunstigersvrienden etc. een gelukkig Nieuwjaar. p. f. J. V% Dunnewold p. f. C. A. Dulnker en familie. De ondergeteekende en familie geven door deze hunne welgemeende felecitatiën aan belangstellenden te kennen. J. J. van Duijn, Luit.-Kapelmeester der d.d. Schutterij. Assen 1 Jan. 1892. Ch. Dirken en Eehtgenoote. m. g. Onze beste wenschen aan onze geachte cliëntèle, vrien den en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad bij de intrede van 1892, door H. H. Henhorst Hoek Appelsteeg L en Eehtgenoote. Hk. Klfrlng en Eehtgenoote. m. g. V erdronkenoord. A. H. Elfrink Bz. en Eehtgenoote. Hiermede wenschen wij onzen geachten begunstigers vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar toe. S. P. Erkamp Lindelaan. en Eehtgenoote. LAAT 146. m. g. E. van EgnonI en Echtgenoot». Bij den aanvang van het jaar 1892 wenschon de ondergeteekenden aan hunne geachte begunstigers, zoowel binnen als buiten deze stad een gelukkig nieuwjaar. C. J. van Ejjk BergerhoutAlkmaar. en Eehtgenoote. Moge IS»a zoo mogelijk voor ons allen een geluk kig jaar zijn. Notaris Gouwe-de Lange A. dl J. E r o o t wenschen buren en vrienden veel heil en zegen in het nieuwe jaar. Varnebroek. ffl. Eovers en Eehtgenoote wenschen hunne familie en vrienden een gelukkig nieuw jaar toe. C. J. Eeels. H. IR. EeelsPlan wenschen hunne geachte clientèle, vrienden en kennisson veel heil en zegen in het jaar 1892. a. d. Dijk. Aan onze geachte begunstigers, buren, vrienden en bekenden, zoowel buiten als binnen deze stad, wordt een gelukkig nieuwjaar toegewenscht, alsook aan dongen» die hem steeds in zaken tracht te benadeelen. Want wat gij niet wilt dat u geschiedt, Doet dat aan uw naasten niet. (Cats). D. Eroothulzcn en Eehtgenoote. De Wed. IS. Eeels wenscht vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. Vrienden, kennissen en begunstigers, zoowel binnen ats buiten de stad, al het goede toegewenscht in 1892. W. Eovers. Onze beste wenschen aan onze geachte cliëntèle, vrien den en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad bij de intrede van 1892, door E. S. Eroencwoud Payglop.en Eehtgenoote. Onze beste wenschen aan onze geachte cliëntèle, vrien den en bekenden zoowel binnen als bniten deze stad bij de intrede van 1892 door D. Eroen Kooltuin. en Echtgenoot». m. g. H. van Eijzen en Eehtgenoote. Laat 169. De ondergeteekenden wenschon hunnen vrienden ei begunstigers een gezegend nieuwjaar. W. Harms en Eehtgenoote. Het compliment van den dag. T. Harp en Eehtgenoote. Veel heil en zegen zoo binnen als buiten deze stad aan vrionden en bekenden toegewenscht. Wed. Bs. Hemke. Mijne beste wenschen aan mijne geachte cliëntèle, familie, vrienden en bekenden. W. Hoeben, Alkmaar 1892.Sigarenhandel. Café »Koophandel", Aan onze geachte begunstigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten de stad, wordt een gelukkig nieuwjaar toegewenscht. H. W. Hofmeester Waagplein.en Eehtgenoote. E. J. Hofstee en Eehtgenoote, LAAT, wenschen hunno geëerde cliëntèle, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, een gelukkig nieuwjaar. Aan allen veel zegen bij den aanvang van 1892. J. Hofstee Schapensteeg. en Eehtgenoote. I. Honig Ez. en Eehtgenoote wenschen allen een gezegend Nieuwjaar toe. Grootschermer, 1 Jan. 1892. Veel geluk en zegen toegewenscht aan mijne geachte begunstigers vrienden en bekenden, in het jaar 1892. Logoment R. Houter. »NOORDHOLLAND", Friesche brug WAAGPLEIN. P. Heutkooper m. g- en Echtgenoot». Aan vrienden en begunstigers. A. Hartman en Eehtgenoote. P- f- Vrienden, buren en begunstigers wordt een gelukkig nieuwjaar toegewenscht door J. Hertogs Dubbelebuurt No. 13. en Echtgenoot». De ondergeteekende brengt begunstigers, vrienden en bekenden zijnen hartelijken gelukwensch toe. 1 Jan. 1892. J. van Heerden Sr. J. Haakman en Eehtgenoote wenschen vrienden en begunstigers in 1892 voorspoed en gezondheid toe. Aan mijne begunstigers bij den aanvang van het nieuwe jaar veel 'zegen toegewenscht. B. IR. Hollmann en Echtgenoot». Bij den aanvang van het jaar 1892 wenschen d» ondergeteekenden aan hunne geachte begunstigers, zoowel binnen als buiten deze stad een gelukkig nieuwjaar. J. F. van den Idscrt Bergerhout Alkmaar. en Eehtgenoote.

Alkmaarsche Courant | 1892 | | pagina 2