Jet Anker", J. H. ZIMMER. Turfstrooisel eene DIENSTBODE. der Maatschappij „Helenaveen" Gevonden Voorwerpen, Café „Marktzicht". Zaadmarkt C 82. Bierkade C 1. Handel in Koloniale waren. Tabaksfabriek „de Waag." Koffiehuis „de Korenbeurs", Café Mient No. 1. J. E. Best gm. g. P. Bosman Az. M. A. Bosman-Stöve. P. Blaauw Az. Stalhouderij „de Nieuwe Wagen". D. C- Buijs. S. H. Buijs—Schuijt. A. Creiëld Hekolstrdat C 8. Wed. K. Govers. Café „Het Wapen van Munster", VERDRONKENOORD C 74. H. de Groot Hz. Knaap P. Kolles A. C- Mulder Jb. Pels Chr. De Reus. W. A. De Reus—v. d. Heuvel. Alkmaar, J. B. Reekers Cz l Jan. 1892. Johanna Reekers. RE DERIJKERSKAMER „Kunst na Arbeid". P. H. Ringers J. Smit Mej. W. Tecker H. van Twisk ATde Vries. A. C. C. M. de Vries—Schrederhof. Wed. M. A. Wolzak en Zoon. Hoofd-Agent W. F. VAN BEEK N i e u w e i' - A in s t e 1, BURGERLIJKE STAND. Aan allen hartelijk geluk toegewenscht. C. Smit en Echtgenoote. Alkmaar, 1 Jan. 1892. Scbarloo. Onze beste wenschen aan onze geachte begunstigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, bij den aanvang van 1892 Waagplein. II. Smid» en Echtgenoote. Burenvrienden en bekenden veel geluk in het nieuwe jaar. C. Spaan Varnebroek. en huisgenooten. Bij den aanvang van het jaar 1892 wordt aan familie, vrienden en bekenden Gods beste zegen toegewenscht door II. 8parenberg en Echtgenoote. p. f. C. van Stam en Echtgenoote. 1892. Familie en vrienden heil en zegen in het pas be gonnen jaar. •I. Sweris en Echtgenoote. De ondergeteekenden wenschen vrienden en bekenden veel heil en zegen in het nieuwe jaar. C. Schermer en Echtgenoote. Alkmaar. Veel heil en zegen aan begunstigers en vrienden toe gewenscht bij den aanvang van het nieuwe jaar. J. Schoorl Achterdam. en Echtgenoote. Onze beste wenschen aan onze geachte cliëntèle, vrien den en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, bij den aanvang van 1892, door •I. II. Schuurman en Echtgenoote. J. Teders en Echtgenoote. m. g. Bierkade. Magazijn van BeddenDekens en Matrassen, Wiegen, Vuur- en Luiermanden. Mej. W. Techer, Boterstraat, wenscht aan familie, begunstigers en kennissen een ge lukkig jaar. N. Trimm en Echtgenoote. m. g. Koningsweg B 24. De beste zegen aan mijne begunstigersfamilie en bekenden wordt toegewenscht door Wed. A. J. Tellemun, Alkmaar, 1892. geb. Hoeben. F. J. Thcissling Amsterdam, 1 Jan. 1892. en Echtgenoote. Bij den aanvang van 1892 wensch ik aan vrienden en bekenden een gelukkig jaar. Wed. A. F. Thomsen Vlaanderen. Vrienden en bekenden wordt een voordeelig Nieuwjaar toegewenscht, door J. van Twisk Voormeer. en Echtgenoote. Do ondergeteekenden wenschen hunnen geachten be gunstigers, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. Ii. van Tliijn Verdronkenoord. en Echtgenoote. G A. den Toom en Echtgenoote. m. g. W. Tasbinder en Echtgenoote wenschen hunnen begunstigers en vrienden een gelukkig Nieuwjaar. Onze beste wenschen aan onze geachte cliëntèle, vrien den en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad bij de intrede van 1892, door G. W. van der Teen Fnidseu. en Echtgenoote. Onze beste wenschen aan onze geachte begunstigers, vrienden en bekenden bij de intrede van 1892, door F. Tennik Nieuwesloot 72. en Echtgenoote. m. g. K. W. Vet, Brood- en Banketbakker. Oudegracht A 135 D. Tisser, in Brandstoffen, bij de Meelfabriek, wenscht zijnen geachten begunstigers, vrienden en be kenden een gelukkig Nieuwjaar. De ondergeteekenden wenschen hunnen geachten be gunstigers, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar T. II. de Tisser Varnebroek. en Echtgenoote. De Wed. J. v. Voorst en huisgenooten wenschen buren vrienden en bekenden veel zegen in het nieuwe jaar. Varnebroek. m. g. Gebrs. van Vuure. f Allen vrienden en bekenden te St. Pancras en in den omtrek brengen wij door deze onze beste wenschen toe bij de intrede van het nieuwe jaar. St. Prancras, li. van de Vyzel 1 Januari 1892. en Echtgenoote. p. f. W. Veenhuijsen. H. Veenhuijsen—Akkerman. Bergen, 1 Jan. 1892. R. Volmer en Echtgenoote. m. g. Vrienden, buren en begunstigers wordt een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht door W. de Vries en Echtgenoote. Dubbelebuurt B 12. Bij den aanvang van hot jaar 1892 wordt aan onze geachte begunstigers, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht, door Joh. Waijboer en Echtgenoote. ZAADMARKT 62. m. g. F. Waijboer. m. g- G, Waijboer en Echtgenoote. Oudegracht. M. v. d. Werf. m. g- II. J. F. Wtelagc en Echtgenoote. m. g- A. van Wlerlngen en Echtgenoote. J. H WILLËM8 m. g- en Echtgenoote. Heil en Zegen aan begunstigers, vrienden en bekenden bij de intrede van 1892. 8. Wit en Echtgenoote. W. A. U leuker en Echtgenoote. p. f. Bij den aanvang van 1892 wenschen wij onze geachte cliëntèle, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. J. F. Wigman en Echtgenoote. Met het begin van 1892 wenschen wij onzen vrienden en begunstigersin en buiten de stadeen gelukkig jaar toe. Alkmaar, J. W. Wie her ink 1 Jan. 1892. en Echtgenoote. S» rn-.g- Aan onze bekenden veel geluk toegewenscht bij het nieuwe jaar. W. Zaadnoordijk en Echtgenoote. Veel heil en zegen in het nieuwe jaar wenschen wij aan alle buren, vrienden en bekenden. II. Admiraal Fz. Vogelenzang. en Echtgenoote. m. g. HOTEL *TIVOLl" Alkmaar. en Echtgenoote. Onze beste wenschen bij don aanvang van 1892 aan onze geachte begunstigers en bekenden. Ritsevoort 19. en Echtgenoote. Allen vrienden, buren en bekenden veel heil en zegen toegewenscht in het nieuw begonnen jaar, door J. Busch en Echtgenoote. P. Burgering en Echtgenoote, wenschen familie, vrienden en begunstigers een gelukkig jaar 1892. m. g. Piet Gijzenbrug. De ondergeteekenden brengen bij deze aan hunne ge achte begunstigers, familie, vrienden en bekenden, zoo wel binnen als buiten deze stad, hun welgemeendcn nieuwjaatswensch en blijven zich voortdurend in ieders gunst en vriendschap aanbevelen. V. v. d. Voort en Echtgenoote. F. Vollen en Echtgenoote. m. g. LOGEMENT en UITSPANNING Diet Paardshoofd Aan onze geachte begunstigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, wordt een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht. D ij k. P. Claij en Echtgenoote. Bij den aanvang van 1892 wenscht de ondergeteekende al zijnen begunstigers en vrienden veel heil en zegen. Muziekonderwijzer en Klokkenist. 8. Dorregeest en Fans wenschen hunne cliëntèle een gelukkkig nieuwjaar toe. Houttil 23. 8. El te en Echtgenoote feliciteeren hunne geachte cliëntèle, vrienden en beken den met het nieuwe jaar. Hofstraat A 27. Mijne beste wenschen aan mijne geachte cliëntèle vrienden en bekendenzoowel binnen als buiten deze stad, bij de intfede van 1892, door m. g. en Echtgenoote. De ondergeteekenden wenschen hunnen vrienden en begunstigers een gelukkig Nieuwjaar. en Echtgenoote. en Echtgenoote. m. g. Veel geluk bij den aanvang van het nieuwe jaar aan begunstigers, familie, vrienden en bekenden door Winkel, 1 Jan. 1892. en Echtgenoote. en Echtgenoote. m. g. m. g. Utrecht. De ondergeteekende wenscht aan vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad. allen voorspoed in het nieuwe jaar. Varnebroek, J. H. De ReUS- 1 Januari 1892. Onze welgemeende gelukwenschen aan begunstigers vrienden en kennissen. m. g. Aan begunstigers en vrienden de nieuwjaarsgroeten. en Echtgenoote. p. f. en Echtgenoote. m. g. Boterstraat. De ondergeteekenden wenschen hunnen geachten be gunstigers. vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Kooltuin. en Echtgenoote. P- f- Bij de intrede van het nieuwe jaar wordt onze ge achte cliëntèle en begunstigers veel heil en zegen toe gewenscht. p. f. A. F. Zeilmaker. IJ. ZeilmakerKamphuis. II. H Zeilmaker. Mevrouw VAN DER HOEVEN, in de Schermeer, aan den Stompentoren verlangt tegon 1 Februarie.k. is verkrijgbaar te AMSTERDAM, N. Z Voorburgwal 268. HOORN, bij den heer Jn. Wessemius. PÜRMEREND bij den heer D. Spiers. ENKHUIZENbij den heer H. J. Komen. ALKMAARbij den heer J. Haakman. GEBOREN. 29 Dec. Klaasje, D. van Jan Huisman en Roelofje Klein, wonende te Zwartsluis. MartinusZ. van Antonie Hardorff en Jannetje Porck. OVERLEDEN. 29 Dec. Alberta Elisabeth Johanna Bolmarsechtgen. van Hendrik Jacobus Siefkens, 58 j. Albertus, Z. van Albert Bakkum en Maria Berkhout, 1 dag. 30 Petrus Johannes Harmans, 41 j. en 10 m„ woon plaats onbekend. Pieter Twisk80 j. 31 Hendrikje Krabbendam, wed. Pieter Twisk, 81 j. in de maand December 1891 Een met zilver gemonteerd plaatje; een rolletje katoen; een zwarte want een bonte boezelaar een zwart wollen doekje; een hondenpenning no. 161; een gouden ring; een zwarte parapluieeen doosje met slaghoedjes een huissleutel; een sleuteleeu bonte boezelaareen meisjes pelsmutseeu rozenkrans 5 nieuwe handschoenen een portemonnaie inh. 0,32'/2 eenportemonnaie inh. ƒ0,70; een grijs lapje een rozenkrans een zilveren armband een zwarte wollen doek een streng koralen met gouden tonnetjeeen bruin kindermanteltjeeen huissleutel een charivari; een portemonnaie inh. 0,23'/2 een pa rapluie een bonten dameskraagen een zilveren pen houder. Tevens zijn inlichtingen te bekomen omtrent de vol gende nog niet afgehaalde voorwerpen, o. ra. gevonden in het jaar 1891 Een paardentuig een zilveren dameshorloge een gou den damesring met 9 steentjes een zilveren armband een portemonnaie inh. 1,40 een portemonnaie inh. 1,25 een zilveren theelepeltje een zilveren broche en eenige koralen armbanden met gouden sluiting. Stoomdr. v. Herms. 'Coster Zoon, Alkmaar

Alkmaarsche Courant | 1892 | | pagina 4