•i Café „de Amstel" Alkmaar. Bloemenwinkel. - G. P. Adolf, firma Venema, wenscht haren geachten begunstigers en vrienden, zoowel binnen als buiten deze stad, veel heil en zecen. Veel heil en zegen in het nieuwe jaar wenschen wij aan alle buren, vrienden en bekenden. D. Admiraal Pz. Vogelenzang.on Echtgenoote Begunstigers, vrienden en bekenden wordt een gelukkig Nieuwjaar toegewensoht door W. F. Adolf Jr. Oudegracht, hoek Hofstraat.en Echtgenoote. De ondergeteekende wenscht zijnen geachten begunsti gers, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar Jb. van Amstel en echtgenoote Bij den aanvang van het nieuwe jaar wenscht de on dergeteekende aan hare geachte begunstigersvrienden en bekenden zoowel binnen als buiten deze stadveel geluk en zegen toe. Wed. W. Adolf. f. W. Alfrlnk en Echtgenoote. Bij de intrede van het nieuwe jaar onze beste wenschen aan onze begunstigers en vrienden. O. van Amstel en Echtgenoote. J. R. van Arnhem en A. M. 0. van Arnhem f- van der Oord. 1 Januari 1893. Met deze wenschen ondergeteekenden hunne geachte eliëntèlevrienden en bekendenin en buiten de stad heil en zegen in het nieuwe jaar. SS. H. Aulhers Bitsevoort A 9. en Echtgenoote. Begunstigers en vrienden wordt een gelukkig Nieuw jaar toegewenscht door Wed. J. Baan. Onze geachte eliëntèle en vrienden zij een gelukkig en gezegend nieuwjaar toegewenscht. C. Baan en Echtgenoote. De ondergeteekenden brengen bij deze aan hunne go~- achte begunstigers, familie, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, hun welgemeenden nieuw- jaarswensch en blijven zich voortdurend in ieders gunst en vriendschap aanbevelen. Timmerman, Laat A 74. G. Baas en Echtgenoote. Veel heil en zegen wordt met het begin van het nieuwe jaar toegewenscht aan familie, vrienden en be gunstigers door Kennemerstraatweg. P. Bak Alkmaar en Echtgenoote. Hartelijke geiukwensch aan mijne geachte begunstigers, door den Vrachtrijder van Langedijlc op Alkmaar. A. Bak en Echtgenoote. G. 31. .1 Bakker, Verdronkenoord, wenscht zijnen geëerden begunstigers allen heil, zegen en voorspoed met het nieuw begonnen jaar. In Hout- en BorstelwerkZuivel- en Landbouwartikelen. g. Alkmaar, Kooltuin C No. 10. I. Bakker Dz. en Echtgenoote. K. H. Bakker en Echtgenoote, Lindelaan E 29, wenschen hunnen geachten begunstigersvrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. De Wed. P. Bakkum wenscht haren geachten be gunstigers, vrienden en bekenden veel heil en zegen in het nieuwe jaar. J. Balder en Echtgenoote, Lindelaan E 28, wenschen hunnen geachten begunstigersvrienden en bekenden veel heil en zegen in het nieuwe jaar. Veel heil en zegen in 1893. J, Balvers en Echtgenoote. m. g. J. J. Bak en Echtgenoote. m. g. II. A. Bots Gz. H. BotsMoerbeek. HEIL en ZEGEN aan allo vrienden en bekenden bij den aanvang van het nieuwe jaar. J. Beets Kennemersingel. en Echtgenoote. ZADELMAKERIJ en STOFFEERDERIJ L a a t A 135. Joh. van den Berg m. g. en Echtgenoote. m. g. B. C. Bergmann en Familie. STEENHO UWERIJ Koningsweg 57. Onze hartelijke wenschen aan eliëntèle en vrienden. P. Bergers en Echtgenoote. P. Berkhouwer p. f. en echtgenoote. J. E. Best p. f. en Echtgenoote. den Haag, 1 Jan. 1893. Aan vrienden en begunstigers het compliment van den dag. M. F. Beudeker en Echtgenoote. m. g. B. van der Bijl en Echtgenoote. Onze beste wenschen aan onze geachte eliëntèle, vrien den en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, bij de intrede van 1893, door J. Bijloos en Echtgonoote. G. Blaauboer en Echtgenoote. Bitsevoort A 5. m. g. De ondergeteekenden wenschen hunnen handelsvrien den een gelukkig Nieuwjaar. Bots Co. C. BlankendaalMetselaar, en Echtgenoote, wenschen aan hunne begunstigers, zoowel binnen als buiten deze stad, en vrienden een gelukkig nieuwjaar. Alkmaar, l Jan. 1893. KLEERENBLEEKER1J Kennemersingel. P. de Boer m' o-en Echtgenoote. A. B. Boogh Schilder, Koningsweg, wenscht zijnen geëerden begunstigers buren vrienden en bekenden een gelukkig jaar toe. m. g. P. Bosman Az. M. A. Bosman—Stöve. p. f. G. Bouina en Echtgenoote. Bij den aanvang van het jaar 1893 wordt aan vrien den, begunstigers en bekenden veel zegen toegewenscht. D. Braak en Echtgenoote. m. g. m. g. Wed Cs Brak Alkmaar, 1 Januari 1893. P. Brak en Echtgenoote, Oterleek. Onze beste wenschen aan onze geachte eliëntèle, vrien den en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, bij de intrede van 1893. li Brands Appelsteeg 2. en Echtgenoote. Aan onze begunstigers, familie, vrienden en bekenden wordt een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht. F. Brands Hekelstraat. en Echtgenoote. f. F. W. A. Brom. 's Hertogenbosch. De ondergeteekenden wenschen hunnen geachten be gunstigers, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. C. Brommer Houttilstraat. en Echtgenoote. P. Brugman en Echtgenoote, Broodbakker, Lindelaan E 27 wenschen hun geachten begunstigers, vrienden en be kenden veel geluk en voorspoed in het nieuwe jaar. m. g. D. C. Bk ijs. S. II. Buijs— Schuijt. Almelo. HEIL en ZEGEN aan buren, vrienden en bekenden, zoowel buiten als bin nen de stad. Alkmaar, R. J. Buma 1 Jan. 1893. en echtgenoote. STALHOUDERIJde Nieuwe Wagen" P. Burgering en Echtgenoote wenschen begunstigers, familie en vrienden een gelukkig jaar 1893. De ondergeteekenden wenschen buren, vrienden en kennissen allen een gelukkig Nieuwjaar. J- Rusch en Echtgenoote. Bij den aanvang van 1893 wenscht de ondergeteekende al zijne begunstigers en vrienden veel heil en zegen. A. Creleld Muziekonderwijzer en Klokkenist. BROOD-, KOEKen BANKETBAKKERIJ, Hoek Fnidsen C 66. Mijne beste wenschen aan mijne geachte eliëntèle vrienden en bekendenzoowel binnen als buiten deze stad, bij de intrede van 1893. A van Diepen. f. G. Diepen en Echtgenoote, Diligentia. S. Dik en Echtgenoote Korte Nieuwesloot B 2 wonschen hunnen geachten begunstigersvrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, veel heil en zegen in het nieuwe jaar. Dirkzen en Zoon, Kassiers. Alkmaar. p. f. W. G. Dorreman m. g. en Echtgenoote. HOUTTIL 23. HOUTTIL 23. S. Dorregeest—Bossen p. f. en M. Faus. Buren, vrienden en bekenden wenschen wij veel geluk en zegen in het nieuw begonnen jaar. Jb. van Dort Vnrnebroek. en Echtgenoote. f. C. A. Dulnker en familie. De ondergeteekende en familie geven door deze hunne welgemeende felicitatiën aan belangstellenden te kennen. J. J. van Duijn Luit.-Kapelmeester der d.d. Schutterij. Assen, 1 Jan. 1893. p. f. J. W. Dunnewold. De Wed. H. BI. Fenhorst, hoek Appelsteeg 1, wenscht. hare geachte eliëntèle, zoowel binnen als buiten deze stad, een gelukkig Nieuwjaar. ZADELMAKERIJ en STOFFEERDERIJ, Laat 146. G. van Egmond m. g. en Echtgenoote. m. g. Hk. Flfring en Echtgenoote. V erdronkenoord. S. Flte en Echtgenoote feliciteeren hunne geachte eliëntèle, vrienden en bekenden met het nieuwe jaar. Hofstraat A 27. Hiermede wenschen wij onzen geachten begunstigers vrienden en bekenden een gelukkig Nienwjaar toe. 51. P. Frkamp Lindelaan.en Echtgenoote. KAMPER SIGAREN-MAGAZIJN, Langestraat B 96. P- de Frenne m K' en Echtgenoote. p. f. J. Geels. 11. M. GeelsPlas. Wed. A. Geels wenscht buren, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. m. g. H. van Gijzen en Echtgenoote. Laat 169. p. f. J. M. Goes en Echtgenoote. Dijk C 2 Alkmaar. Vrienden, kennissen en begunstigers, zoowel binnen als buiten de stad, al het goede toegewenscht in 1893. W. Govers. De ondergeteekenden wenschen hunnen geachten vrienden, bekenden en^ begunstigers, zoowel binnen als buiten de stad, veel heil en zegen toe in 1893. A. de la Grange en echtgenoote. f. A. Greldanus en Echtgenoote. BROOD- en KOEKBAKKERIJ „de Kersenboom",' Kooltuin C 4. D. Groen m- S- en Echtgenoote. Onze beste wenschen aan onze geachte eliëntèle, vrien den en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, bij de intrede van 1893. G. Si. Groenewoud Paygl°P-en Echtgenoote. A. en J. Groot wenschen buren en vrienden veel heil en zegen in het nieuwe jaar. Varnebroek. Aan mijne geachte begunstigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, wordt een gelukkig nieuwjaar toegewenscht. Heiligenland. Wed. S. de Groot. Gafë *HET WAPEN VAN MUNSTER", Verdronkenoord C 74. R. de Groot Hz. P1- g-en Echtgenoote. UITSPANNING >Het Wapen van Limmen aan den JL) ij k. Aan onze geachte begunstigers buren vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, wordt een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht. D. Groothulzen en Echtgenoote. ra. LAAT No. 69. J. Blaakman en Echtgenoote. Bij den aanvang van het nieuwe jaar wenschen wij aan onze_ geachte begunstigers, vrienden en bekenden een ge lukkig Nieuwjaar toe. W. Harms en echtgenoote. Het compliment van den dag. T. Harp en Echtgenoote. f. A. Hartman en Echtgenoote. Aan onze geachte begunstigers en vrienden, zoo hier als buiten de stad, wordt veel geluk en voorspoed toe gewenscht. G. Harms. G. Ij. Harms f- Ijlngeman. De ondergeteekende wenscht begunstigers, bloedver wanten en bekenden een voorspoedig on gelukkig Nieuw jaar toe. 1 Januari 1893. J. van Heerden Sr. m. g. J. Heinis en echtgenoote. Schapenstee g. Veel heil en zegen met 1893 wordt aan familie, vrienden en begunstigers toegewenscht door J. Helder, b/d Friesche Brug. Wed. B. Hemke wenscht hare familie, buren en kennissen veel zegen in het nieuw begonnen jaar. Mijne beste wenschen aan mijne geachte eliëntèlefa milie, vrienden en bekenden. W. Hoeben, Alkmaar 1893. Sigarenhandel. H. Hoekmeijer, timmerman. Achterstraat wenscht zijnen geachten begunstigers on bekenden, ook uit naam van zijne Echtgenooteveel geluk en voorspoed in het nieuw begonnen jaar. G. J. Mofstee en Echtgenoote, Laat, hoek Payglop, wenschen hunne geëerde eliëntèle, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, een gelukkig Nieuwjaar. Café KOOPHANDEL Aan onze geachte begunstigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, wordt een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht. Waagplein. H. W. Hofmeester en Echtgenoote. RIJWIELENFABRIEK ALKMAAR. Kollenberg m. g. en Echtgenoote. JW 3

Alkmaarsche Courant | 1893 | | pagina 2