W. 1. H. PELS. Mestauratie Proot L06EMENT „SOOEDHOLIAND", Café „TIVOLI" Café „DE HOOP", Vf- Uitspanning „de Vergulde Valk". BIERHUIS „DE OTTER", Café „CENTRAL' De Nieuwe Ossen- en Varkensslachterij, Alkmaarsche Melkinrichting Café „MARKTZICHl' CAFÉ „DE ZON", FRIESCHE BRUG. Veel geluk en zegen toegewenscht aan onze geachte begunstigers, vrienden en bekenden in het jaar 1893. R. llouter en Echtgenoote. Heil en zegen aan onze geachte cliëntèle, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad. Laat 58. Dames lluneman. Bij den aanvang van het jaar 1893 wenschen de on dergeteekenden aan hunne geachte begunstigerszoowel binnen als buiten deze stad, een gelukkig Nieuwjaar. J. F. van den Idsert en Echtgenoote. Bergerhout, Alkmaar C. Kaindl m. g. en Echtgenoote. m. g. A. J. van de Hamer en Echtgenoote. Laat D 52. m. g. DE GELDERSCHE WINKEL, Korte Nieuwesloot B 89. P. J. van der Ramp en Echtgenoote. He ondergeteekende wenscht vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. C. Kater Cz. Onze beste wenschen aan onze geachte cliëntèle, zoowe binnen als buiten deze stad, bij de intrede van 1893. Corns. Keg en Echtgenoote. A. F. Kerrebijn. m. g. m. g. Th. van der Kiel en Echtgenoote. m. g. P. Kolles en Echtgenoote. m. g. C. Koopman. W. Koopman en Echtgenoote, bij het station Noordscharwoude, wenschen hunne familie begunstigers en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. SLIJTERIJ »DE VOGELENZANG Mijne beste wenschen aan mijne geachte begunstigers, buren, vrienden en bekenden, zoowel binnon als buiten deze stad, bij de intrede van 1893 door Varnebroek Wed. P. Koopman. Aan alle kennissen en vrienden onze hartelijke Nieuw- jaarsgroete. II. Mos ft!z. en Echtgenoote. S. Koster, in Fruiten, Ridderstraat, wenscht zijne geachte cliëntèle, zoowel binnen als buiten deze stad, een gelukkig Nieuwjaar. Th. Kraakman m. g. en Echtgenoote. J. Mraaier en Echtgenoote, Hoogstraat 7, wenschen hunnen geachten begunstigersvrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, veel heil en zegen in het. nieuwe jaar. m. g. H. Krijns en Familie. NIEUWJAARSGROETE aan familie, vrienden en kennissen. Warmenbuizen. J. ft}. Krijt. Met het nieuw begonnen jaar wordt de wensch van welstand en zegen toegebracht aan zijne begunstigers en vrienden door p. 53. Krijt, Stads-Horlogiemaker. Begunstigers vrienden en bekenden geluk gewenscht met het nieuwe jaar. J. ftl. Kroin en Echtgenoote. m. g. J. Knijper Zonen, Kleedermakers. Zaadmarkt 66. m. g. P. Kuit en Echtgenoote. Lindelaan. L. Lansdorp en echtgenoote. Amsterdam. p. f. p. f. A. de Keeuw en Echtgenoote. m. g. Waagplein. D. Leeuwenkamp en Echtgenoote. Bij deze wenschen wij onzen geachten begunstigers en vrienden een gelukkig Nieuwjaar toe. A. Kind Heerenstraat. en Echtgenoote. Aan^ mijne geëerde cliëntèle veel geluk en goede ge zondheid in het nieuwe jaar. Zaadmarkt. j j^lnd M. Kind en Familie. Mient. GOÜD- en ZILVERSMEDERIJ, Varnebroek E 24. M. Kijnbaeh n1, K* en Echtgenoote. m.g. Dames C. en M. Kuijckx, p. f. V. C. Kuijcx en echtgenoote. Dijk. m. g. Firma C. Kuijcx Bn. m. g. Jb. Kutterot en Echtgenoote. Aan kapiteins, machinisten, stokers en verder perso- nee dienst »Alkmaar Packet", mijn nieuwjaarsgroet. J. C. Malefijt. Veel heil en zegen in het nieuwe jaar. J. Mienis en familie. Veel heil en zegen in het nieuw begonnen jaar toege wenscht aan mijne begunstigers, vrienden en bekenden R. H. Kammen, Ritsevoort. Alkmaar. Wagenmaker. Wed. A. Keijboom Oudegracht, No. 271, IN BRANDSTOFFEN, wenscht hare geëerde cliëntèle, vrienden en bekenden zoowe] binnen als buiten deze stad, een gelukkig nieuwjaar, Vrienden en begunstigers zij veel geluk toegewenscht in 1893. P. Messelaar en Echtgenoote. Alkmaar, 1 Januari 1893. Aan allen, zoowel hier als elders, onze beste wenschen bij den aanvang van 1893. Heerhugowaard, Jac. Met 31 December 1892. en Echtgenoote Een gelukkig voorspoedig Nieuwjaar toegewenscht aan onze geachte cliëntèle, vrienden en bekenden door J. Cr. Meulman en echtgenoote. Veel geluk en zegen wordt aan allen, binnen en bui ten deze stad, toegewenscht door C. Mooijman en Echtgenoote. UITSPANNING Zwarte Osv, aan den Dijk. Bij deze wenschen wij onzen geachten begunstigers buren, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. K. Molenaar en Echtgenoote. p. f. .1. Muijs en Echtgenoote. Gelukkig Nieuwjaar toegewenscht aan onze begunstiger: Muijs, Rovers Co., Bierbottelarij »de Pool". Veel heil en zegen toegewenscht aan beguustigers en vrienden door Wed. C. P. Mulder. Zoowel buiten als binnen de stad wensch ik mijn vrienden en kennissen een gelukkig Nieuwjaar toe. J. P. Muller Bergerhout, Alkmaar. en Echtgenoote. Kebrs. van Aieuwkuijk. m. g. m. g. P. SOL en Echtgenoote. Begunstigers, vrienden en bekenden veel geluk in het nieuwe jaar. IJ. Oldenburg en Echtgenoote. Egmond aan zee. S. O lij en echtgenoote. p. f. Aan burenvrienden en bekenden veel zegen toege wenscht bij den aanvang van het jaar 1893. Varnebroek. KI. Ooms. J. F. van der Oord. K. van der Oord—Akkerman wenschen aan begunstigersfamilie en vrienden veel zegen in het nieuwe jaar. m. g. KOOLTUIN C 2. J. Otter en Echtgenoote. Mijne beste wenschen aan begunstigersvrienden en bekenden bij den aanvang van 1893. Fnidsen C 78. BS. Pastoor. Onze beste wenschen aan onze geachte cliëntèle, vrien den en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, bij de intrede van 1893 door J. Pastoor en Echtgenoote. Oudegracht A 123. m. g. Jb. Pels en Echtgenoote. STALHOUDERIJ en CAFÉ »'t Wapen van Heemsker k", Breedstraat 19. Begunstigers, vrienden en bekenden veel geluk in het nieuwe jaar.A. Peperkamp en Echtgenoote. 8. m. g. Pijper on Echtgenoote. A. Pllkes (schuitemaker en verhuurder) en Echt genoote wenschen aan allenzonder onderscheid een gelukkig Nieuwjaar toe. Grootschermer, 1 Jan. 1893. Hiermede wenschen wij onzen geachten begunstigers, vrienden en bekenden zoowel binnen als buiten deze stad, een gelukkig Nieuwjaar toe. Laat, R. van de Poll hoek Schoutenstraat. en Echtgenoote. Nieuwjaarsgroet aan familie, vrienden en kennissen van J. D. Preijer 1 Januari 1893. en echtgenoote. Aan vrienden en bekenden veel zegen toegewenscht bij den aanvang van het nieuwe jaar. Jb. Prins Varnebroek. en huisgenooten. wenscht zijne geachte cliëntèle een gelukkig Nieuwjaar. N ieuwjaarsgroet aan alle buren, vrienden en bekenden van Varnebroek. P. Purmer 1 Januari 1893. en Echtgenoote. De ondergeteekende wenscht aan vrienden en bekendon, zoowel binnen als buiten deze stad, allen voorspoed in het nieuwe jaar. Varnebroek, 1 Januari 1893. J. BI. De Reus. Aan begunstigers en vrienden de Nieuwjaarsgroete. F. II. Ringers en Echtgenoote. De firma R. van Ree Co. wenscht aan hare be gunstigers, vrienden en bekenden veel geluk en voorspoed toe in het jaar 1893. i P. f. F. RAVEN. Mijne beste wenschen aan mijne geachte cliëntèle, vrien den en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, bij de intrede van 1893 Boterstraat. Mej. Joh. Reekers. p. f. J. Rcmpt iz. en Echtgenoote. Onze beste wenschen aan onze geachte cliëntèle, vrien den en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, bij de intrede van 1893, door A. D. Rigter en Echtgenoote. Langestraat. Onze beste wenschen aan onze geachte cliëntèle, vrien den en bekenden, zoowel binnen ais buiten deze stad, bij de intrede van 1893. F. Rlke en Echtgenoote. SIGAREN-MAGAZIJN, SCHAPENSTEEG No. 22. Bij den aanvang van het jaar 1893 wordt aan mijne geachte cliëntèlevrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht door ft} F. Ritte. p. f. m. g. F. A. Roer en Echtgenoote. A. Roos en Echtgenoote. Heil en zegen toegewenscht bij den aanvang van het jaar 1893 aan onze geachte begunstigers, zoo buiten als binnen deze stad, alsmede aan vrienden en bekenden door D. Rozen hart en Boon, Zadelmakers. J. A. Rozemeijer Debitant der Staatsloterij, in- gRopjeskuil E 169. De Vrachtrijder van Alkmaar op Hoorn. Met de intrede van 1893 wenschen wij onzen geachten begunstigers en vrienden een gelukkig Nieuwjaar. C. Ruiter en Echtgenoote. m- g- U. Schlermann en Echtgenoote. Veel heil en zegen toegewenscht aan onze cliëntèle vrienden en bekenden. C. Schipper en Echtgenoote. Banketbakker, Laat, Alkmaar. C. JU. Schneiders m- g-en Echtgenoote. m. g. LAAT A 170. ld. Schoen en Echtgenoote. Veel heil en zegen aan begunstigers en vrienden toe gewenscht bij den aanvang van hot nieuwe jaar. Achterdam. J. Schoorl en Echtgenoote. Mijne beste wenschen aan mijne geachte cliëntèle vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, bij de intrede van 1893. J. Sicinerink Schreuder, firma J. J. Sicinerink Schaap. F. Schutz en Echtgenoote, Langestraat. p. f. M. Schuijt en Echtgenoote. Ondergeteokenden wenschen aan familie, vrienden en begunstigerszoowel binnen als buiten deze stad, een gelukkig Nieuwjaar. Alkmaar, J. K. Scliwarzer, Boterstraat. C. SchwarzerJonker. VOGELENZANG E 12. R. Slooves J®. m" S- en Echtgenoote. m. g. m. g. Wed. A. Sloovcs- J. Slooves en Echtgenoote. Varnebroek. -Bellmaker. Varnebroek. Onze beste wenschen aan onze geachte begunstigers vrienden en bekenden zoowel binnen als buiten deze stad, bij den aanvang-van 189-3. Waagplein. H Smids en Echtgenoote. Onze beste wenschen aan onze geachte cliëntèle, vrien- den en bekenden, zoowel binnon als buiten deze stad bij de intrede van 1893. W. Smit, Confiseur, Mient 27. en Echtgenoote. TIMMERMAN en MOLENMAKER, Scharloo E 32. C. Smit en Echtgenoote. m. g. P. Smit Ilz. en Echtgenoote. Buren, vrienden en bekenden veel geluk in het nieuwe jaar. C. Spaan Varnebrook. en huisgenooten. Bij den aanvang van het jaar 1893 wordt aan familie, vrienden en bekenden Gods beste zegen toegewenscht door R. Sparenberg en Echtgenoote. aan het HOF. W. Swager J- S- en Echtgenoote. I

Alkmaarsche Courant | 1893 | | pagina 3