Café „de Tabakshandel". S. AKKERMAN De Nieuwe Fruit- en (jroentenhandel Brood- en Koekbakkerij „de Kersenboom", S. KOSTER, in fruiten, Ridderstraat, Kru deniers- en Grutterswaren. GOUD- en ZÏLVËRSMËDËRIJ Zadelmakerij en Stoffeerderij HEILIGELAND, C 22. f. en Echtgenoote. Voormeer, D 10. Q. P. Adolf, flrma Venema, wenscht haren geachten begunstigers en vrienden, zoowel binnen als buiten deze stad, veel heil en zegen Veel geluk en zegen toegewenseht aan begunstigers en vrienden zoowel binnen als buiten deze stad in 181 4. Jacobus Al Alkmaar, Verdronkenoord. en Eehtgenoote. Aan vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar toegewenseht door H. van Amsfel en Echtgenoote. Zilverstraat. J. van Amstel en Echtgenoote. Met deze wenschen ondergeteekenden hunne geachte cliëntèle vrienden en -bekenden in en buiten de stad heil en zegen in het nieuwe jaar. B. H. Aulbers Ritsevoort A 9. en Echtgenoote. Aan onze geachte cliëntèle en vrienden zij een gezegend nieuwjaar toegewenseht. C. Baan en Echtgenoote. p. f. 1. Bakker Dz. en Echtgenoote. Kooltuin p. f. li Bakker Hz. en Echtgenoote. Kanaalkade. Wed. P. Bakkum wenscht aan begunstigersfamilie en vrienden veel zegen in het nieuwe jaar. G. Bakkum en Echtgenoote wenschen aan begunstigersfamilie en vrienden veel zegen in het nieuwe jaar. J. Balder en Echtgenoote, Lindelaan E 28 wenschen hunnen geachten begunstigersvrienden en bekenden veel heil en zegen in het nieuwe jaar. Wed S. Beekman. f. Voordam. Bij den aanvang van 1894 wenschen wij onzen geachten begnnstigers, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. P. Bergers en Echtgenoote. f. P. Berkhouwer en Echtgenoote. Vrienden en kennissen onze hartelijke nieuwjaarsgroete. 's Hage K- Best Westeindo No. 1. en Echtgenoote. Aan begunstigers en vrienden het compliment van •den dag. M. F. Beudeker en Echtgenoote. in. g. B. van der Bijl en Echtgenoote. Onze beste wenschen aan onze geachte cliëntèle vrienden en bekenden zoowel binnen als buiteu deze stad, bij de intrede van 1894, door J. Bijloos en Echtgenoote. m. g. G. Blaauboer en Echtgenoote. Ritsevoort A 5. A. Bi. B o o g h Schilder Koningsweg wenscht zijnen geëerden begunstigers, buren, vrienden en bekenden een gelukkig jaar toe. H. Bossert SSx. en Echtgenoote. Onze nieuwjnarsgroet aan alle vrienden eu bekenden. p. f. J. Bossert Ilz. en Echtgenoote. MientB 26. Birkzen en Zoon, Kassiers. Buren, vrienden en bekenden wenschen wij veel geluk en zegen in het nieuw begonnen jaar. Jb. van Hort Varnebroek. en Echtgenoote. f. G. Bouina en Echtgenoote. Hartelijke gelukweusch aan vrienden en bekenden. Wed. C. Brak. Alkmaar, Kanaalkade, 22. m. g. O t e r 1 e e k. Brak en Echtgenoote. F. W. A. Brom. 's Hertogenbosch. p. f. H e i 1 o o. F. Brouwer en Echtgenoote. Heilzegen en voorspoed zij onze nieuwjaarsgroet- aan buren, vrienden on bekenden, zoowol binnen als buiten do stad. B. J. Buma en Echtgenoote. Alkmaar, 1 Jan. '94. Kenueraerstraatweg No 26. f. ES. Crefeld Muziekonderwijzer, bij de Groote Kerk. De ondergeteekende en familie geven door deze hnnne welgemeende felecitatiën aan belangstellenden te kennen. J. J. van Duijn Luit.-Kapelmeester der d.d. Schutterij. Assen 1 Januari 1894. Bij den aanvang van het jaar 1894 wordt aan begun stigers, vrienden en bekenden een gelukkig jaar toege wenseht door O. Braak en Echtgenoote. Bij den aanvang van 1894 wenscht de ondergeteekende al zijne begunstigers en vrienden veel heil en zegen. A. Crefeld, Muziekonderwijzer en Klokkenist. p. f. G Biepen en Echtgenoote. Diligentia. De complimenten van den dag aan mijne geaöhte be gunstigers, zoowel binnen als buiten de stad. A. van Bijk Mr. schoenmaker. m. g. Ch. Illrken en Echtgeuoote. Nieuwjaarsgroet aan familie en bekenden van C. M. Hulnker en familie. Nieuwjaarsgroet aan familie en bekenden van ML Duinker en Echtgenoote. H. H. Kenliorsthoek Appelsteeg 1 wenscht zijne geachte cliëntèle, zoowel binnen ais buiten deze stad, een gelukkig nieuwjaar. ZADELMAKERIJ en STOFFEERDERIJ Laat 146. G. van Egmond m en Echtgenoote. Begunstigersvrienden en bekenden hartelijk geluk cewenscht met het nieuwe jaar, door s S. Elite Hofstraat, Alkmaar. Mr. Bakker. Hiermede wenschen wij onzen geachten begunstigers vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar toe. W. P. Elrkamp Lindelaan. en Echtgenoote. Ritsevoort A 34. C. J. Elrkamp m, g. en Echtgenoote. Wed. Hf. Heels wenscht buren vrienden en be kenden een gelukkig nieuwjaar. p. f. Dijk. C. J. Geels en Echtgenoote. J. M. Goes. ML H, J. Goes Schaaps. NIEUWJAAR. Aan vrienden en goede keunissen onze beste wenschen Gouwe e. o. Not. - de Lange. ML. f. GAVERS en Echtgenoote. KOOLTUIN C 4. H. Groen en Echtgenoote. m. g. Onze beste wenschen aan onze geachte begunstigers vrienden en bekendenzoowel binnen als buiten deze stad bij de intrede van 1894. Heiligeland. Wed. S. de Groot en familie. p. f. C. Grootegoed en Echtgenoote. UITSPANNING vliet Wapen van Limmen aan den Dijk. Aan onze geachte begunstigers buren vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, wordt een gelukkig nieuwjaar toegewenseht. O. Groothuizen en Echtgenoote. m. g. BLOEMENWINKEL Laat No. 69. J. Haakman en Echtgenoote. B. p. f. 18 aasbroek en Echtgenoote. Bij de intrede van het nieuwe jaar wenschen wij onzeu geachten begunstigers vrienden en bekenden zoowel binnen als buiten deze stad een gelukkig nieuwjaar. W. Harms en Echtgenoote. J. E. Harms. G. Si. Harms Lingeman wenschen aan begunstigers en vrienden veel zegen in het nieuwe jaar. Aan onze geachte cliëntèle en vrienden zij een geze gend nieuwjaar toegewenseht. P. van Meerden en Echtgenoote. Aan onze geachte begunstigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten de stad wordt een gelukkig nieuwjaar toegewenseht. R. Houfer en echtgenoote. P. Houfkooper p. f. en Echtgenoote. Heil en Zegen aan onze geachte cliëntèle, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad. Laat, 58. Barnes Huneman. De ondergeteekende wenscht zijnen geachten begunstigers, vrienden en bekenden zoowel binnen als buiten deze stadeen gelukkig nieuwjaar toe. J. F. van den Idsert Bergerhout. en Echtgenoote. P. J. de Jongli en Echtgenoote Hofstraat, D 13, wenschen hunnen geachten begunstigers vrienden on be kenden, zoowel binnen als buiten deze stad veel heil en zegen in het nieuwe jaar. m. g. C. Kalndl, Horlogemaker. De ondergeteekende wenscht begunstigers, vrienden en bloedverwanten veel geluk zegen en voorspoed toe in het nieuw begonnen jaar. 1 Jan. 1894. J. van Hcerden Sr. Do ondergeteekende wenscht zijnen geachten begunstigers, vrienden en bekenden veel heil en zegen in het nieuwe jaar toe. H. Hekket, smid. Familie vrienden en begunstigers een gelukkig nieuw jaar toegewenseht. J. Helder Friesche brug Alkmaar. en Echtgenoote. Wed. B. Heinke wenscht vrienden en bekenden heil en zegen in 't nieuw begonnen jaar. Hot BESTUUR der Zondagscholen „de Uefde te Alkmaar en Egmond aan den Hoefbetuigt haren begunstigers haren hartelijken dank voor hunne milde kerstgaven, en wenscht hun een gelukkig nieuw jaar toe. II. Moekmeijer, timmerman, Achterstraat, wenscht zijnen geachten begunstigers, mede uit naam zijner echtgenoote, veel geluk en voorspoed in het nieuw be gonnen jaar. Aan allen veel zegen bij den aanvang van 1894. J. Hofstee. Schapensteeg. Hartelijke gelukwensch aan onze geachte begnnstigers, vrienden en bekenden zoowel binnen als buiten deze stad bij den aanvang van het jaar 1894. A. Jo van de Hamer en Echtgenoote. LaatD 52. A. F. Kerrebijn. m. g. T. G. A. Kollmeijer. m. g. SLIJTERIJ DE VOGELENZANG Mijne beste wenschen aan mijne geachte begunstigers, buren vrienden en bekenden zoowel binnen als buiten deze stad bij de intrede van 1894 door Varnebroek. Wed. P. Koopman. Vrienden en kennissen onze hartelijke nieuwjaarsgroete B. Hos en Echtgenoote. Aaa familie en vrienden een gelukkig Nieuwjaar. H. Kooger en huisgenooten, Grootschermer. wenscht zijne geachte cliëntèle, zoowel binnen als buiten deze stad, een gelukkig Nieuwjaar. Gelukkig jaar 1894 aan vrienden en begunstigers toe gewenseht door Th. Kraakman en Echtgenoote. NIEUWJAARSGROETE aan familievrienden en bekenden. Warmenhuizen. J. G. Krijt. Met het nieuw begonnen jaar wordt de wensch van welstand en zegen toegebracht aan zijne begnnstigers en vrienden door P. El. Krijt Stads-horlogiemaker f. K. Kufper on Echtgenoote. Aan vrienden en begunstigers wordt een gezegend nieuwjaar toegewenseht door de firma K. Kuiper en Zonen, huis- en rijtuigschilders. m. g. J. Kuijper di Zonen Kleedermakers. Zaadmarkt 66. De beste wenschen aan onze geachte begunstigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, bij de intrede van 1894, door J. kwast en Echtgenoote. Onze beste wenschen aan onze geachte cliëntèle vrienden en bekenden zoowel binnen als buiten deze stad, bij de intrede van 1894, door F. G. Ei. Landman, lï. Landman-Venema. Wij wenschen onzen geachten begunstigers veel geluk in het jaar 1894. C. A. van Lcersnm en Echtgenoote. Groot Nienwland, D 8 VARNEBROEK E 24. H. Ljjnhnch m. g. en Echtgeuoote. Aan mijne geëerde cliëntèle veel geluk en goede ge zondheid in bet nieuwo jaar Zaadmarkt. J. Eind. Ondergeteekende wenscht zijnen geachten begunstigers een gezegend en voordeelig nieuwjaar. B. Lotgering Jr., voorheen H. SMIDS, Café MarktzichtWaagplein. Barnes C. en M. Euijckx m. g. Dij k. Aan onze geachte begunstigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten de stad veel zogen toegewenseht in 1894. M. Mantel. B. Mantel de Fries. Mijne beste wenschen aan mijne geachte cliëntèle vrienden en bekenden zoowel biunen als buiten deze stad, bij de intrede van 1894, door Achterstraat 35. P. J. Mens Kapper. J. Ph. Miiller en Echtgenoote. p. f. Borgerhoot, Alkmaar.

Alkmaarsche Courant | 1893 | | pagina 3