Bad-hot el „Zeezicht." CAFE SUISSE. BIERHUIS „DE OTTER", Café „de Ooievaar", AlkmaarscRe Melkinrichting, Tabaksfabriek „de Waag." Koffiehuis „de Korenbeurs", SLIJTERIJ Pieterstraat B 7. Veel geluk wordt toegewonscht iu 1894 door P. Metselaar en familie. TimmermanSteenkooperij en Steenhouwerij. Alkmaar, 1 Jan. 1894. Bij den aanvang van het nieuwe jaar geluk en voor spoed toegewenscht aan onze geachte vrienden en clientèle zoowel binnen als buiten deze stad door J. O. Menlinan en Echtgenoote. Uitspanning ->Zwarte Os", aan den Dijk. Bij deze wenschen wij onzen geachten begunstigers buren, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. K. Jüolenaar en Echtgenoote. Aan vrienden buren en begunstigers een gelukkig nieuwjaar toegewenscht. Dank zeggende voor de genoten gunst, beveel ik mij opoienw bij ieder aan. S3. i j mail en Echtgenoote. Schilder, Bergerhout. UITSPANNING >de Vergulde Valk". Begunstigers, vrienden en bekenden veel geluk in het nieuwe jaar. IJ. Oldenburg en Echtgenoote. Egmond aan Zee. p. f. S. Of. IJ en Echtgenoote. Aan buren, vrienden en bekenden veel zegen toe gewenscht bij den aanvang van het jaar 1894. Varnebroek. KI. Ooms. Ifi. Oosterveen en Echtgenoote. KOOLTUIN C 2. J. Otter en Echtgenoote. J. Otter Jz. en Echtgenoote. Bij den aanvang van 1894 een gelukkig nieuwjaar toegewenscht aan begunstigers, vrienden en bekenden. Fnidsen C 78. H. Pastoor. Onze beste wenschen aan onze geachte cliëntèle vrienden en bekendenzoowel binnen als buiten deze stad, bij de intrede van 1894, door J. Pastoor Oudegracht A 128. en Echtgenoote. Aan onze geachte cliëntèle, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, wordt een gelukkig en gezegend Nieuwjaar toegewenscht. W. Pij keren en Echtgenoote. p. f. A. Pijper en Echtgenoote. HANDEL IN BRANDSTOFFEN. Kantoor en Magazijn Korte Nieuwesloot B 1. m. g. J. J. Poll Sr. Aan vrienden ou bekenden veel zegen toegewenscht bij den aanvang van het nieuwe jaar. Jb. Prins Varnebroek. en huisgenooten. Bij den aanvang vau 1894 wenscht de ondergeteekeude zijne geachte cliëntèle, vrienden en bekenden geluk en voorspoed. A. Prins. Oudegracht ,197. Betrekkingen en kennissen geluk gewenscht door J. D. Preijer. Nieuwjaarsgroet aan alle buren, vrienden en bekeuden van Varnebroek, P. Puriuer 1 Januari 1894. en Echtgenoote. Mijn" beste wenschen aan mijne geachte clientèle vrienden en bekenden zoowel binnen als buiten de stad, bij de intrede van 1894. Wed. C. J. van de Ree Entink. De firma K. van Ree Co. wenscht aan hare be gunstigers, vrienden en bekenden veel geluk en voorspoed oe in het jaar 1894. Onze beste wenschen aan onze geachte cliëntèle vrienden en bekendenzoowel binnen als buiten deze stad, bij de intrede van 1894, door Langestraat. ST. II. Rigter en Echtgenoote. m. g. J. F. A. Roer en Echtgenoote. m. g. m. g. Ritsevoort 28. Jb. Rol en Echtgenoote. A. Roos en Echtgenoote. in. g. H. de Rover en Echtgenoote. Fnidsen 23. P. f J. A. Rozemeijer Debitant der Staatsloterij. m. g. p. f. H e i 1 o o. Schiermann en Echtgenoote. J. Schipper en Echtgenoote. Veel heil en zegen aan begunstigers en vrienden toe gewenscht bij den aanvang van het nieuwe jaar. J. Schoorl Achterdam. en Echtgenoote. Ondergeteekenden wenschen aan buren en vrienden een gelukkig nieuwjaar toe. H. Schuijt en Echtgenoote. De beste wenschen aan onze geachte begunstigers, familie, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad bij de intrede van 1894. BoterstraatJ. 17. Ichwarzer. No. 4. C. Schwiirzer Jonker. Familiebegunstigers en vrienden worden hartelijk gel ukgewenscht door P. Sjoers en Echtgenoote m. g. J. ILOOVES en huisgenooten. Varnebroek. VOGELENZANG E 12. D. Slooves Jz. g-en Echtgenoote. p. f. J. Smit. J. F. Smit v. d. Wees. Vrienden en bekenden wordt veel zegen toegewenscht met het nieuwe jaar door J. Smit Hz. Schermeer. p. f. P. Smit Hz. en Echtgenoote. Burenvrienden en bekenden veel geluk in het nieuwe jaar. C. Spaan Varnebroek. en huisgenooten Bij den aanvang van het jaar 1894 wordt aan familie, vrienden en bekenden Gods beste zegen toegewenscht door H. Sparenberg en Echtgenoote. Veel heil en zegen toegewenscht aan mijne geachte begunstigers, familie en kennissen in 1894 door Hej. W. Tecker, Boterstraat. W. A Timmer, Zadelmaker en Behanger, St. AnnastraatNo. 25, wenscht zijnen geachten begunstigers zoowel binnen als buiten de stad veel heil en zegeu in 1894. Alkmaar. Bij den aanvang van 1894 wensch ik aan vrienden en bekenden een gelukkig jaar. Wed. A. F. Thomson Vlaanderen. Bij den aanvang van het jaar 1894 wordt aan clien tèle vrienden en bekenden alles goeds gewenscht door C. Vasbiuder, en Echtgenoote. Dubbelebuurt. W. Veenhuijsen M. VeenhuijsenAkkerman wenschen allen een gelukkig Nieuwjaar. Café »de Rustende Jager", Bergen. Onze beste wenschen aan onze geachte begunstigers vrienden en bekenden bij de intrede van 1894. P. Vennik Nieuwesloot 72. en Echtgenoote. C VEBllGER en familie wenschen vriendenen begunstigers een gelukkeg nieuwjaar. Bij den aanvang van 1894 wensch ik mijnen begunsti gers in de handels- en fabriekzaak een gelukkig jaar toe. Alkmaar, Firma Joh. Verineer. 1 Jan. 1894.F. J. Theissling. De ondergeteekende wenscht zijne geachte cliëntèle een gelukkig en voorspoedig nieuwjaar. F. W. Vet, Oudegracht135. Brood- en Banketbakker. Aan onze vrienden en kennissen te Sint Pankras en in den omtrek wenschen wij door deze een gelukkig nieuwjaar. JI,. van de Vijzel St. Pankras, 31 Dec. 1893. en Echtgenoote. H. V I S S E R in brandstoffen, bij de Meelfabriek wenscht zijnen geachten begunstigersvrienden en be kenden een gelukkig nieuwjaar. P. Volten en Echtgenoote. m. g. p. f. A. de Vries. A. C. C. IS. de Vries Schrederhof. Aan vrienden en bekenden zijn de beste zegeningen in het nieuwe jaar toegewenscht door L. P. van der Waal en Echtgenoote. m. g. Waij boei en Echtgenoote. Oudegracht. Bij den aanvang van het jaar 1894 wordt aan onze geachte begunstigers, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar toegewenscht door Joh. Waijboer en Echtgenoote. Zaadmarlct 62. m. g. P. Waijboer. H. J. F. Wanna. p. f. Aan begunstigers en vrienden voel geluk en voorspoed bij de intrede van het nieuwe jaar. Westphal en Echtgenoote. Onze welgemeende wenschen aan buren en vrienden met de intrede van het nieuwe jaar. J. W. Wlcherlnk Alkmaar, 1 Jan. 1894. en Echtgenoote. H. Wlelage m. g. en Echtgenoote. J. F. Wigman p. f. en Echtgenoote. J. H. Willers m. g. en Echtgenoote. Bij de intrede van het nieuwe jaar wordt onze ge achte cliëntèle veel heil en zegen toegewenscht. Wed. n. A. Wolzak en Zoon. p. f. A. P. Zeilmaker en Echtgenoote. H. W. Zeilmaker. Wed. K. Zeeman en huisgenooten wenschen familie vrienden en buren veel zegen in het nieuwe jaar. Alkmaar. Onze beste wenschen met het nieuwe jaar aan onze vrienden en begunstigers, zoowel binnen als buiten de stad. Wed. A. Zuurbier, Firma F. J. PEETER S. (4 11 .1 Bakker, "Verdronkenoord wenscht zijnen geëerden begunstigers al len^heilzegenen voorspoed met het nieuw begonnen jaar. VLEESCIIHOU WER1J SPEKSLAGERIJ. Houttil B 54. S. Brands m. g.en Echtgenoote. HEIL en ZEGEN aan alle vrienden en bekenden bij den aanvang van het nieuwe jaar. J. Heets Kennemersingel. en Echtgenoote. m. g. Herent zen. F. Uerentzeu. D. BerentzenHille. ZADELMAKERIJ en STOFFEERDE RIJ, Laat A 135. Joh. v. d. Hers m. g. en Echtgenoote. m. g. B. C Bergman n en Familie De ondergeteekenden wenschen huunen geachten be gunstigers, vrienden en bekenden een gelnkkig nieuwjaar, C. Brommer Houttilstraat. en Echtgenoote. m. g. B. C. Buijs. 8. H. Buijs Schuijt. IJmuiden. A. en J. Uroot wenschen allen buren vrienden en bekeuden veel heil en zegen in het nieuwe jaar. Varnebroek. RIJ W1ELENFABRIEK ALKMAAR. Kollenberg m. g. en Echtgenoote. Ondergeteekende wenscht aan geachte begunstigers familievrienden en bekenden een gezegend nieuwjaar. A. Hofmeester, barbier, Schapensteeg B 24. en Echtgenoote. m. g. 13. Harp en Echtgenoote. m. g. A. Hartman en Echtgenoote. p. f. Wed. Jb. Kes Bleekster. m. g. H. Krijns en Familie. p. f. J. G. Krom en Echtgenoote. p. f. C. Kay en Echtgenoote. Bij den aanvang van den nieuwon jaarkring wenschen de ondergeteekenden zijnen geachten vrienden en begun stigers Gods besten zegen toe. J. H. KUHNE Horlogiemakeren Echtgenoote. m. g. P. Kolles en Echtgenoote. Firma C. bnycx en Zoon. m. g. V. C. Iiuijcx en Echtgenoote. m. g. Veel geluk en zegen wordt aan allen binnen en bui ten deze stad toegewenscht door C. Hooijman en Echtgenoote. Bebr van 9i(leuwkuijk. m. g. Firma H. Over. m. g. m. g. Mej. W. C. Over, Verloskundige. CAFE CENTRAL. m. g. S. Pijper en Echtgenoote. F. Raven. m. g. Aan begunstigers en vrienden de Nienwjaarsgroete. F. H. Ringers en Echtgenoote. Mijne beste wenschen aan mijne geachte cliëntèle vrienden en bekendenzoowel binnen als buiten deze stadbij de intrede van 1894. J. Slemerink Schreuder, firma J. J. Slemerink Schaap. De ondergeteekenden brengen bij deze aan hunne ge achte begunstigers familie, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stadhun welgemeenden Nieuw- jaarswensch en blijven zich voortdurend in ieders gunst en vriendschap aanbevelen. Hf. v. d. Voort en Echtgenoote. (Jebrs. van Vuure. m. g. Aan onze bekenden veel geluk toegewenscht in het nieuwe jaar. W. Zaadnoordijk en Echtgenoote.

Alkmaarsche Courant | 1893 | | pagina 4