"lokaal diligentiaT" meubelmakerij?- Logement en Uitspanning „de Zwarte Os", Loodgieterij. Zinkwerkerij. Stalhouderij „Het Gulden Vlies"". RESTAURANT. Laat. „De Vergulde Valk". FRUITHANDEL. FRUITHANDEL. STALHOUDER IJ. Stalling voor Paarden en Rijtuigen. Meubelmagazijn. Café „de Nederlanden". Mient. Cafe „de Onderneming". Heiloo. Vleeschouwerij Spekslagerij. Café DE KORENBEURS, Zaadmarkt. Zadelmakerij, Ackterdam C 1 4 2. HOTEL WIJNKAMP. Stoomboot „Stad Alkmaar". Café Biljart. Steenenbrug. Bloemisterij en Kweekerij. Café „Het Klompje Gouds". P. Messelaar, Handelaar in Bouwmaterialen. Alkmaar. Mijne beste wenschen in 1902. Veel heil en zegen in het nieuw begonnen jaar toegewenscht aan onze geachte begunstigers, vrienden en bekenden. H. IB. Hammen en Echtgenoote. Wagenmaker, Bitsevoort, Alkmaar. Veel zegen toegewenscht aan mijne geachte cliëntèle en vrienden bij den aanvang van het nieuwe jaar, door P. de fflunk en Echtgenoote. Schilder, Bitsevoort A. 22. DIJ K. Wij wenschen onzen geachte begunstigers, buren en vrienden een gelukkig Nieuwjaar. p. f. H. Molenaar en Echtgenoote. J. C. Malefijt. p. f. J. A. Wetten. BANKETBAKKEB. Verdronkenoord. p. f. Xlerop en Slothouber. p. f. 6. van Wleuwkuyk. M. W. van Wleuwkuyk-lieekmnn. P- f- BOTEBSTAAT 3. «f. II. Ooijevaar en Echtgenoote. C. Pepping p. f. en Echtgenoote. i Met de Onze gelnkwensch aan geachte vrienden en cliëntèle. Fnidsen. Familie M. Palearl Jz. M. X. Falearl Hz. Mient C 7. p. f. p. f. «F. Pels en Echtgenoote. p. f. Proot en Echtgenoote. Langestraat. p. f. J. J. Pesser en Echtgenoote. p. f. Familie Ruerelle. p-f- J. F. van der Oord en Echtgenoote. VLEESCHHOUWEBIJ. 1». Olie en Echtgenoote wenschen hunne cliëntèlezoowel binnen als buiten de stad veel heil eD zegen. Nieuwesloot. O. Olij en Echtgenoote Grossier in TABAK en SIGABEN. p. f. Langestraat. IJ. Oldenburg Wz. en Echtgenoote. P- f- p. f. J. Otter Sr. en Echtgenoote. p. f. J. Otter Jr. en Echtgenoote. p. f. Willem Ooms en huisgenoot. Aan vrienden en kennissen onze welgemeende geluk- wenschen. A. Ohlen. 1 Januari 1902. G. OhlenSosman. 't Compliment van den dag. li. Olij Hz. en Echtgenoote. J. II. Polak, Projesseur de danse a, Vlnslitut Royal de la Marine. Maurlts J. Polak, Déléque choregraphe de la Sociélë Franqaise. P- f- Firma Wed. K. M. Pedroll. Langestraat B 104, Alkmaar. p. f. P. T. Fortegies in Brandstoffen Lindegracht, en Echtgenoote. p. f. Onze beste wenschen a:.n begunstigersvrienden en bekenden, zoowel binnen als bniten de stad, bij de intrede van het jaar 1902. J. Pastoor Oudegracht. en Echtgenoote. p. f. Jb. Pronk en Echtgenoote. Bidderstraat. li. van de Pol en Echtgenoote. p. f. Bidderstraat. p. f. B. W. Pallemans en Echtgenoote. In TABAK en S>GABEN. Laat. R. van de Pol Jr. en Echtgenoote. p. f. Laat. m. g. J. v. d. Poll en Echtgenoote. Laat D 4. Familie (1. Hvan de Pol. Boterstraat. p. f. p. f. A. Prins Ondegracht 197. Adr. Peperkamp Eelicitatie in 1902. en Echtgenoote. M. Pepping. p. f. Breedstraat. JL. Boom p. f. en Echtgenoote. F. W. Reijmer. P- f- p. f. Jb. Kuiter. p. f. F. H. Klagers en Echtgenoote. Jb. de Kover en Echtgenoote. o. f. Laat 120. Onze beste wenschen aan onze geachte vrienden en bekenden zoowel binnen als bniten de stad, bij de intrede van 1902. X. H. Rtgter en Echtgenoote. F. Haven, Veearts, en Familie. Aan cliëntèle en vrienden, zoowel binnen als buiten de stad, veel zegen toecewemcht door F. Rlke, loodgieter en aannemer. A. J. E&uigh p. f. en Echtgenoote. Aan begunstigers en vrienden veel JEIeil en Zegen in 1902. K. van Ree Co. A. F. Rozenhart p. f. en Echtgenoote. Veel zegen in 1902. H. Heijne. Kanaalkade. M. de HooiJ en Echtgenoote wenschen hunnen geaehten vrienden en begunstigers veel heil en zegen in het nieuwo jaar. Hofstraat. Alkmaar. p. f. II. W. M. Rijks Bitsevoort. Veel geluk geweuscht door C. Sinlt eu echtgenoote. Timmei man en Molenmaker, Alkmaar. II. Sparenherg on Echtgenoote. II. van der Sleesen p. f. en Echtgenoote. p. f. Joh. Schoonhoven en Echtgenoote. Schapensteeg, B 24. Joh. Schwancr p. f. en Echtgenoote. Spruit en Wils. Veel heil en zegen toegewenscht aan hunne cliëntèle. U. Stapel p. f. en Echtgenoote. A. J. Stikkel p. f. en Echtgenoote. Verdronkenoord, D 64. p. f. A. Spanjaard. Wed. C. Jonker. M. de Vries. S. de Vos. Begunstigers een gelukkig en voordeelig Nieuwjaar. C. Stadegaard en Echtgenoote. Koster van de St. Laurentinskerk en Aanspreker, p. f. St. Jacobstraat. Veel geluk en voorspoed in het jaar 1902 toegewenscht aan begunstigers en vrienden. C. Inldema en Echtgenoote. C. van Stam en Echtgenoote. p. f. Kennemerstraatweg. Telefoonnummer 58. Veel heil en zegen toegewenscht aan familie vrienden en bekenden in het jaar 1902. A. Slotemaker en Echtgenoote. Forestusstraat, Alkmaar. p. f. Wed. M. Swaan-Hansen. wenschen in 1902. Mej. H. Schrieke. Wed. B. Schoen en Familie. Veel zegen aan begunstigers en vrienden in 1902. Firma J. J. Schrleke. p. f. BoterstraatAlkmaar. SCHOENEN- en LAABZENMAGAZIJN. Bij den aanvang van het nieuwe jaar wensch ik mijne geachte cliëntèle veel heil en zegen toe. B. J. Schuijfr en Echtgtnoote. p. f. A. Stam en Echtgenoote. Ondegracht 206. Veel heil en zegen bij den aanvang van het nieuwe jaar aan onze cliëntèle vrienden en bekenden. Corn. Schipper en Echtgenoote. Banketbakker Laat Alkmaar. H. Schoonhoven en Echtgenoote. m. g. LAAT. p. f. Johan Jac. Slezen Sr. en Echtgenoote. Onze beste wenschen aan onze geachte begunstigers, familie, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, bij de intrede van 1902 door BOTEBSTBAAT, J. C. SchwJirzer. A 4. C. Schwarzer— Jonker. p. f. W. F. Slinger. H. Slinger— Find. p. f. A. Tonneman en Familie. p. f. L. S. van Thijn en Echtgenoote. Verdronkenoord 15. Veel heil en zegen toegewenscht aan mijne geachte begunstigers familie en kennissen in 1902 door Mej. W. Tecker, Boterstraat. BADHUIS HET WITTE KBUIS. p. f. II. J. Tecrlnk en familie. W. A. Timmer en Echtgenoote. ZADELMAKEB en BEHANGEB. Een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht. Blijft zich be leefd aanbevelen. 8. J. Tjeertes en Echtgenoote wenschen hunne cliëntèle zoowel binnen als buiten de stad een gelukkig Nieuwjaar toe. Schapensteeg in »de Magneet." p. f. C. van Twlsk en Echtgenoote. p. f. J. van Tellingen en Echtgenoote. p. f. A. C. Vacsen en Echtgenoote. p. f. F. Vollen en Echtgenoote. A. Vasblnder p. f. en Echtgenoote. Koster der Groote Kerk. Koorstraat. J. Visser en Echtgenoote, Stationsweg B 16, wensohen hunnen geëerden begunstigersvrienden en bekenden een gelukkig jaar toe. K. de Vries en Echtgenoote. Kaasmarkt B 8. p. f. B. Visser en Echtgenoote in BBANDSTOFFEN wenschen huDnen geaehten begunstigers vrienden en be kenden een gelukkig Nieuwjaar. p. f. Wed. 8. Ven V o o r d a m. F. Vennlk en Echtgenoote Kuiper en Winkelier, wenschen vrienden en begunstigers, zoowel binnen als buiten de stad, een gelukkig Nieuwjaar. Nieuwesloot, B. 72. F. Vergaai) BEUBTSCHIPPEB op Leiden en Amsterdam p. f. en Echteenoote. p. f. Wlco van Vunre en Echtgenoote. Zaadmarkt. Hekelstraat. Jb. de Vries en Echtgenoote. VLEESCHHOUWEBIJ. p. f. W. F. Valk en Echtgenoote. p. f. W. Vasblnder en Echtgenoote, Koorstraat. p. f. Alkmaar J. van Woerkum. A. van Woerkum van den Haak. 1 Januari 1902. p. f. O. Waijboer en Echtgenoote. Ondegracht.

Alkmaarsche Courant | 1902 | | pagina 7