Bekwame Sigarenmaker gevraagd, "fiööa-jiY Drogisterij „De Gekroonde 2" zal gesloten zfjn KIEZBHSÜJSTËC ~Tn& Tz ö¥dë "srI kën." Loon f 3,50 en f 4,per mille. GEVRAAGD, als le Hyp. op HUIS met LAN1), zijnde a|3 der waarde. LAATSTE BERÏCHTEN. B n R (r F. R LIJ K E STAND. M j^KT¥ËH"fQH T E r"~" BEURSBERICHTEN- AD VERT1NTIEK. ■UMHd, De agent van politie 3a klasse W. Pool alhier, is be noemd tot agent 2de klasss bjj de politie te Baare. EJx«wen eogtunmnaaltn. Het eerste, vanwege de Vereeniging van Hoofden van Industriescholen te honden examen voor Lserares in Oostnnmnaaien zal plaats hebben in April 1908, op nader te bepalen datum en plaats. Bjj de directrice van de Alkmaar8che Huishoud- en Industrieschool zjjn exem plaren, waarin de txameneischen vermeld staan, ver- krjjgbaart K. K. mddenstandgvcreeniglng. Gisteravond had in de zaal van den heer A. Peper kamp de constitueerende vergadering plaats der R. E. Middenstandsvereeniging. Mr, Kraakman als voorzitter van het Plaatselijk Comité der K. S. A. leidde de vergadering. Na vaststelling van het regelement, werden tot be stuursleden gekozen de heerea J. N. Al, G. Diepen, M. J. Driegen, J. F. M. Endel, S.Fraijman, J. H. Jacobse en J. L. C. Wjjdeman. Aanbesteding. Bij de door het Gemeentebestuur gehouden aanbe steding van de levering van bouwmaterialen ten behoeve der gemeente was de uitslag als volgt I. Houtwaren: J Eecen Gz. te Alkmaar voor f 1218 94 P. F. v. d. Steen te Spanbroek voor f 1031 76, on de firma C„ Baan Zn. te Alkmaar voor f1211. Gegund aan P. F. v. d. Steen. II. MetselmaterialenFirma W. F. Stoel en Zn. te Alkmaar voor f 881.11, C. G. de Wild te Alkmaar voor f886.23, en N. V. Bouwstoffen voor f349.27}. Gegund aan N V. Bouwstoffen. III. IjzerwarenM. de Wild te Alkmaar voor f 316.26} en R. van Ree te Alkmaar voor f 319.52. Gegund aan M. de Wild. IV. VerfwarenGebr. S. J. en J. Molenaar te Alk maar voor f 350.32, A. van Boven Cz. te Diemen voor f 356.86, B. A. van Geenhuijsen te Alkmaar voor f 376 39, G. Groot te Alkmaar voor f 336.91 en P. Langedijk te Alkmaar voor f 388.59. Gegund aan G. Groot. (Jltdeeling der Burgerysclub. Men schrijft ons: Woensdagavond hield de Br.rgerjjsclub hare bedeeling i» het gebouw »De Korenbeurse 315 porties elk bestaande uit 1} pond spek, 2 kop erwten en 2 witte brooden, alles van de beste kwaliteit, werd uitgedeeld. Elk portie was (bjj gewonen inkoop) ter waarde van minstens f 1 20. Dat de armen met het gekregene ingenomen waTen bleek wel door het gestadig verzoek dat aan de bestuurs leden werd gedaan »of er als 't u belieft nog niet wat was overgeschoten« na de bedeeiing, die om half elf des avonds was afgeloopen. Jammer is het zeker voor die armen, die staan te hunkeren in koud en guur weer tot over tienen, dat zjj weggezonden moeten worden zonder iets te krjjgen; doch voor de bestuurs leden, met de bedeeling belast, is het ook niet aangenaam om zulke armen te moeten wegzenden. Daarom doet het bestuur nogmaals het belt efd verzoek aan de Burgers van Alkmaar, om toch lid van de Burgerjjsclub te worden f 1.per jaar. Hoe meer leden er toch zjjn, des te meer arme medemenschen in onze stad kunnen bedeeld worden in den winter. Predikbeurten. 3 Februari 1907. Groote Kerk, 10 uur, Ds. Vinke. Kapel, 10 uur, Ds. Verwaal. Namiddag 2 uur, De. Guldenarm. Bediening van den H. Doop. Avond 6 uren, Ds. Guldenorm. Woensdagavond, 7'/i nnr, Ds. Guldenarm. Evang. Luth. Kerk, 101/a uur, Ds. Tnrnooy Apèl. Doopsgezinde Kerk, 101/* uur, Geen dienst. Namiddag 1 uur Godsdienstoefening voor Jongelieden. Avond 7 uur, Ds. Glasz. Rem.-Geref. Kerk, 10>/a uur, Ds. Feith, Emerit. Pred. te Alkmaar. Gereform. Kerk, 10 uur. Ds. Wechgelaer. Voorbereiding tot het H. Avondmaal. Avond 6 uur, Ds. Wechgelaer. Catech. Zond. 52b. Chr. Ger. Gem. Gebouw vRehoboth» Koningsweg, voorin. 10 uur en avond 6 uur, Godsdienstoefening. Hersteld Apostolische Gemeente, Augustjjiif'feg, voorm. 10 nui, 's avonds 5 uur en Donderdagavond 8 uur Godsdienstoefening. Herv. Gem. te Oudorp, 10 uur, Ds. Pool. Herv. Gem. te Stompetoren, 3 Febr, voorm. Ds. Wernei' dienst. Herv. Gem. te Bergen, 10 uur, Ds. Natzjjl. Laatste Post. Van Texel. In de gisteren gehouden vergadering van den Gemeen teraad werd besloten, gunstig te beschikken op het verzoek van eenige ingezetenen om adhaesie-betuiging aan het adres ter verkrjjging van eene interlocal telefoonverbinding. Hierna had de formatie der stem- bureaux plaats, waarin geene verandering werd aange bracht. Vervolgens werd het schoolgeldkohier over het le kwartaal 1907 vastgesteld tot een bedrag van f 662 55. Aan mej. D. Boon werd op verzoek eervol ontslag verleend als onderwjjzeres in vak K. te Den Hoorn, met ingang van 1 April. Voorts werd aan den heer Van der Zee te 's-Gravenhage op diens aanvrage concessie ver leend voor het leveren van aërogeen-gas op Texel, voor den tjjd van 30 jaren, en onder de volgende voorwaarden Gedurende de eerste 10 jaar kan de fabriek niet door de gemeente genaast worden; daarna tegen een te taxeeren bedrag pl.m. 0 van die som voor elk jaar, dat de concessie neg loopende is. Teneinde de noodige gegevens te kunnen verzamelen, wordt het adres tot het maken van een steiger nabjj Oost voorloopig aangehouden. „Hierna kwam ter tafel het voorstel van den heer W. Bakker Kzn., die de volgende wjjzigingen in het reglement van het algemeen weeshuis wenschte aan te brengen. 1. De min. leeftjjd, waarop de weezen kunnen worden opgenomen, worden met een jaar verminderd en gebracht op 3 jaar. 2. De max. leeftjjd wordt gesteld op 16 jaar. 3. Voor de onechte kinderen, tot heden geweigerd, gelden m het vervolg dezelfde voorwaarden van toelating als voor da andere. 4. De leeftjjd, waarop de kinderen de inrichting moeten verlaten, wordt in verband met de wet op de meerderjarigheid met een jaar verhoogd en gesteld ep 21 jaar. r Door heeren regenten was een advies ingezonden en door B. en W. overgenomen, waarin te kennen werd gegeven, dat men zich met voorstel 1, 3 en 4 wel kon vereenigen. Wenscbeljjk werd het geacht, den tegen- woordigen maximum-leeftj)d te handhaven. Met 5 tegen 4 stemmen werd hierop het voorstel Bakker verworpen en dat van B. en W. bjj acclamatie aangenomen. fierste Kamer. 's GRAVENHAGE, 1 Februari. De Eerste Kamer heeft heden de Justitie-begrootieg aangenomen. De Minister, de heer Yan Rialte, wees de uitbreiding van reohterljjk personeel af en deelde mede dat -poedig te verwachten is een wetsvoorstel voer de vereenvoudigde berechting voor het kantongerecht en een wetsvoorstel tot wjjziging vaa het eerste boek van het Wetboek van Strafrecht. Candidaat-nclarissen, die zich mat zask- waarnemerjj opbonden, mogen niet tot notaris worden be noemd. De Diamantbewerkers. AMSTERDAM1 Februari. De Diamantbewerkers hebben met 2959 tegen 1509 stemmen, 15 blanco, ver worpen da door het BondsbeBtuur voorgestelde concept- overeenkomst tot toelating van tweeduizend nieuwe leer lingen en tot de invoering vaa den aebturendag. Thans moeten de leerlingen aangenomen worden op de basis van het contract 1904. De staking te Ryssen. RIJSSEN1 Februari. 264 eigen werklieden der firma Terhorst hebben heden den arbe d hervat. Brandt ROTTERDAM, 1 Februari. Hedennacht is de chccolade- en suikerfabriek van C. van Andel aan de Gedempte Vest geheel door brand vernield, terwjjl van de aangrenzende sigarenfabriek van G. Bjjdendjjk twee verdiepingen uitbranden. Om 8 uur vanmorgen was de brand gebluscht door 8 spuiten en 3 stoomspuiten. De perceelen waren geassureerd. Beide fabrieken waren gevestigd in het vroegere Katholieke weeshuis. De strafzaak Frans Bland ran den Berg. ROTTERDAM, 1 Februari. Bjj deze rechtzaak was heden weinig belangstelling. De getuigen Veder, Van Citters en Van Dam, commissarissen der Bank legden verklaringen af hoe bjj de hypotheek-aanvragen door beklaagde in de vergaderingen gehandeld werd, zjj stelden het volle vertrouwen in de directie. De boekhouder Hartman verklaarde hoe de atrekening met beklaagde op het kantoor geschiedde en de bediende Van Etten, die onregelmatigheden ontdekt had, ver klaarde hoe dat geschiedde. Hjj moest een naam nazien, vond dien niet en vroeg daarnaar aan beklaagde. Deze hield de zaak sleepende en dit gaf aanleiding tot achter docht, waarop een onderzoek volgde. Mr. Molenaar, notaris te Waddingsveen en Van Eek te den Haag, verklaarden geen hypotheekaanvraag gedaan te hebben en de hypotheekbewaarders Heerma, Van Vos en Win kelman hadden geen inschrjjvingen gedaan. Van allen waren de handteekeningen valsch. Ten slotte werd geëischt 4 jaar. De BURGEMEESTER der gemeente ALKMAAR, Gelet op de artt. 11, 12 en 13 der Kieswet; Noodigt de mannelijke inwoners der gemeente die den leeftijd van 25 jaren hebben bereikt, uit, om: a. zoo zij in eene andere gemeente over het laatst verloopen dienstjaar in eene der Rijks directe belastingen zijn aangeslagen, wat de grondbelas ting betreft in eene andere gemeente of in meer gemeenten te zamen tot een bedrag van ten minste één gulden (in hoofdsom en rijksopcenten) daarvan door overlegging van voor voldaan geteekende aanslagbiljetten vóór den 15 Februari a.s. ter secretarie dezer gemeente te doen blijken b. voor 15 Februari a.s. aangifte ter secretarie te doen (volgens model aldaar verkrijgbaar) van als mede-eigenaar, zonder dat zijn naam bij den aanslag in het kohier is vermeld, voor een bedrag van ten minste een gulden in hoofdsom en rijks opcenten aangeslagen te zijn in de grondbelasting, wegens onroerende goederen eener onverdeelde nalatenschap c. voor zooveel zij niet over het laatst verloopen dienstjaar in eenige Rijks directe belasting zijn aangeslagen, bewijzen kunnen dat zij voldoen aan eene der volgende voorwaarden: l.dat zij als hooiden van gezinnen of als alleen wonende personen op den 31 Januari dezes jaars sedert den len Augustus van het vorige jaar hebben bewoond: krachtens huur, een huis of een gedeelte van een huis, waarvoor met of zonder bijbehoorenden of in buur gebruikten grond, niet ter bewoning bestemd, de werkelijke huurprijs per week be rekend ten minste heeft bedragen f 1.50, of wel achtereenvolgens in dezelfde gemeente twee zoo danige huizen of gedeelten van huizen, of krachtens eigendom, vruchtgebruiik of huur, eenzelfde vaar tuig van ten minste 24 kubieke meter inhoud of 24000 kilogram laadvermogen 2.dat zij op den 31 Januari sedert den len Januari van het laatst verloopen jaar achtereenvolgens bij niet meer dan twee personen, ondernemingen, openbare of bijzondere instellingen in dienstbe trekking of als inwonende zoon in het bedrijf of beroep der ouders werkzaam zijn en als zoodanig over dat jaar een inkomen hebben genoten van f 400.wordende ter bereiking van dit bedrag) vrije woning of inwoning beide, berekend op f 75. vrije kost en inwoning op f 275. en vrije kost alleer cp f 200.overigens komt alleen geld in aanmerking indien dat inkomen als vast week-, veertien- daagsch-, maand- of jaarloon is genoten en dit loon wegens ziekte of verwonding gedurende ten hoogste twee maanden niet of niet ten volle is ontvangen, wordt het geacht tot het normale bedrag te zijn genoten, of dat zij op den len Februari dezes jaars in het genot zijn van een door eene onderneming, openbare of bijzondere instelling verleend pensioen of verleende lijfrente van gelijk bedrag van 1 400—, (voor hen die in beide gevallen verkeeren worden, zoo noodig ter berekening van het ver- eischte bedrag het inkomen, het pensioen en de lijfrente samengesteld); 3. dat zij op den len Februari dezes jaars sedert een jaar den eigendom met recht van vrije be schikking hebben van ten minste f 100 (nominaal) ingeschreven in de Grootboeken der Nationale Schuld of van ten minste f 50, ingelegd in de Rijkspostspaarbank, in eene gemeentelijke Spaar bank of in eene Spaarbank beheerd door het bestuur van eene rechtspersoonlijkheid bezittende Vereeniging, van een Naamlooze Vennootschap, van eene Coöperatieve Vereeniging of van eene Stichting 4. dat zij met goed gevolg hebben afgelegd een examen, ingesteld door of krachtens de wet of aangewezen bij algemeenen maatregel van bestuur en in verband staande met de benoembaarheid tot eenig ambt, de vervulling van eenige betrek king of de uitoefening van eenig bedrijf of beroep daarvan mede ter Secretarie te doen blijken vóór 15 Februari aanstaande, door verklaringen waarvan de modellen aldaar kosteloos verkrijgbaar zijn. Als" toelichting op het vorenstaande wordt er op gewezen, dat onder hen die den leeftijd van 25 jaren hebben bereikt deze wet verstaat hen, die den leeftijd hebben bereikt vóór of op den 15 Mei dat de aanslag der vrouw in de Rijks directe belastingen geldt voor haren man, die van minder jarige kinderen wegens goederen, waarvan hun vader het vruchtgenot heeft, voor hunnen vader. Aanslagen in de Rijks directe belastingen, waar voor eerst na 31 December van het laatst verloopen jaar een aanslagbiljet is uitgereikt, geven geen aan spraak op kiesrecht dat aanslag in de vermogens-, de bedrijfsbe lasting of een plaatselijke belasting geene aanspraak geeft op kiesrecht, indien hij het gevolg is van eene met de waarheid strijdige aangifte dat bij de berekening van den werkelijken huur- prijs, die ook verschuldigd kan zijn in den vorm van contributie aan een Coöperatieve bouwvereeni- ging, maandhuur tot weekhuur herleid wordt door deeling met 4, jaarhuur door deeling met 50 en geen aftrek plaats vindt van de som, verschuldigd voor gas- of waterleiding ingeval deze in den huur prijs is begrepen dat de ingevulde formulieren kosteloos per post aan den burgemeester kunnen worden toegezonden, mits de omslagen met aangiften boven aan de voor zijde het opschrift dragen „Vrij van briefport, in gevolge art. 50 der Kieswet", en in den linker benedenhoek de vermelding van den naam en de woonplaats van den afzender, gewaarmerkt door zijne handteekening. Voor hen, die krachtens vroeger gedane aangifte op de loopende kiezerslijst voorkomen, is hernieuwde aangifte onnoodig, indien de plaatsing op de lijst berustte op 1.de bewoning van een huis of een gedeelte van een huis of van een vaartuig, mits zij op 31 Januari alsnog hetzelfde huis of een gedeelte van hetzelfde huis of hetzelfde vaartuig be wonen 2. het genot van pensioen of lijfrente 3. het bezit van eene inschrijving in de Groot boeken der Nationale Schuld, of van een inleg in eene spaarbank 4. het afleggen van een examen. Daarentegen is hernieuwde aangifte wel noodig voor hen wier plaatsing op de lijst berustte op 1.de bewoning vnn een huis of gedeelte vaneen huis of van een vaartuig, indien zij niet meer op 31 Januari hetzelfde huis of een gedeelte van hetzelfde huis of hetzelfde vaartuig be wonen of 2. het genot van inkomen in dienstbetrekking, of als inwonende zoon in het bedrijf of beroep der ouders werkzaam, hetzij met of zonder genot van pensioen of lijfrente. Zij, die alhier voor f 1.in hoofdsom en rijks opcenten in de grondbelasting of zij die in eenige andere rijks directe belasting (vermogens-, bedrijfs- of personeele belasting) zijn aangeslagen behoeven zich niet aan te melden. Ten slotte wordt er op gewezen dat valsche op gaaf betreffende een feit, waarvan de plaatsing op de kiezerslijst afhankelijk kan zijn, wordt gestraft met gevangenis van ten hoogste een jaar. Alkmaar, De Burgemeester voornoemd, 26 Januari 1907. G. RIPPING. ONDERTROUWD 31 Ja». Cornells Lambertus Juls'ng en Petronella Her- mina de Haan. Roelof Kaler, te Apeldoorn cn Jelletje van de Graaf alhier. Hendrikus Johannes Christinas van Assen, te Haarlem en Maria Sophia Bot, alhier. GEBOREN 31 Jan. Klaas, z. van Gerrrdos Johannes Bikker en Gasina Maria Magdalenu de Groot. Cat'narina Magdsleca, d. van Jacob Gornelis van Djjk en Hendrika Johanna Hartoveld. OVERLEDEN 31 Jan. Dorothea Wilhalmina Willems, wed. van Tennis Johannes Koobs, 63 j. Over brand. Mijnheer de Redacteur, De volgende bezwaren ondervond ik in het antwoord van den heer Wagenaar, ontrent mijne vraag om mijne onbevoegdheid in assurantie-zaken te bewijzen. In het eerste ingezondens van den heer W. werd het gezegd zonder bijvoeging van eenig bewijs. In het tweede werd de kracht gezocht in de mede- deeling van zinstorende en taalfouten zonder bewijs. (Daar niet een artikel ten volle werd gepubliceerd). Uit het gewraakte artikel 10 (alhoewel niet groot zijnde) werd geciteerd. En als eenigen bewijsvorm komt de minderjarige voor den dag. Hoe gevaarlijk het voor die lieden is om zich bjj de brandwaarborg-maatschappij te verzekeren, ondervond A. Groot, pl.m. 17 ot 18 jaar oud, wonende te Heiloo, bjj den brand op 30 November 1906 (pakhuizen der voormalige »Koophandel« alhier), daar deze jongen in het bjj zjjn der ouders tot zijn volle tevredenheid (vier dagen na den brand) werd uitbetaald. Voor verdere inlichting in zake deze assurantie ver wijs ik den heer W. naar achterstaande advertentie. U, mjjnheer de redacteur, dankzeggend, verbljjf ik met Hoogachting, JAC. G. MEIJER Ez., Assuradeur. Alkmaar, 1 Febr. Aangevoerd 120 stapels wegende 71987 kilogrammen. Kleine kaas f 33.commissie f 33.Middelbare f 33. Alkmaar, 1 F-br. Aangev. 134 mndden. Tatwef 0.00 a 0 rogge f 0,a f 0.—, gerst f 0.— a idem Chev. f 0,a 0,00, haver f 3.20 a f 3.80, püLrdeboonen a 0,-— a 0.00, bruine id. f 9,— a 9,50, citroen id. f 14.— 15.duiven id. f 0.— a 0.witte id, f 11.00 a f 16.— a kanariezaad f 0.—, groene erwten f 13 a —,00, granwe id. f 14 a —,00. Broek op Lanoïduk, 31 Jan. Heden werden besteed voor Roode kool f 1.50 a 7,Gele kool 1.00 a 5,50 Witte kool f 1.50 a 6 50. Uien f 0.70 a f 0.80. Staion Nookdsohaewoude 31 Jan. Roode kool Is soort f 6,50 a f 7,50, 2e soort f 5,50 a 6,00, kleinere f 2,50 a 5, Gele kool le soort f 6,CO a 6,50, 2e soort f 4,50 a 5,—, kleinere f 2,a 4,per 100, uien f 0 80 a 0.85 per 50 Kg. Deensche witte kool f 3.a f 7.50 per 100. Hoorn 81 Jan. Kleine kaas f 32.50 commissie f 32.50 niddolbare f Aangevoerd 321 stapelswegende 13225 Kg. Handel vlug. AMSTERDAM, 31 Jan. 1 pCt. Febr. Nederland, Oblig. N. W. Schuld. Certificaten dito, dito, dita Oostenrijk, Belast.vrije Kroonr. Jan.-Juli dito, dito, Mei.-Nov. Portugal, Oblig. le serie dito, dito, 3e dito, fr. 500 Rusland, Oblig. in goud 1884 GR. 125-503 dito, 5-jar. Schatkistbilj fr. 503 1904 dito, Ned. recep. v. Oblig. 1906 dito, Oblig. Iwang.Dombr. G.R. 625 dito, Groote Russ. Spw. 1861 dito, dito, 1898 dito, Nicolai 1867-1869 JE 100 dito, 1880 gecons. G.R. 625 dito, zuidwest G.R. 625 dito, 1889 Consols G.R. 625 dito, 1889-1890 bij Hope Co. G.R. 625 dito dito 1894, 6e emissie 625 dito, Binnenlandsche Leening 1894 dito, Transcauc. Spw dito, goudleening, 1889 Spanje, Obl. Buit. Perpetueele Sch. Turkije, dito geunific. fr. 2500 dito Mexico, h S 100-1000 Oblig Bel. vrije Goudl. pd. st. 20-100 1899 Amsterdamsche Bank. Aand. N. V. Noord-Holl. Grond-Crediet. Pandbr. V. West. Pac. Hyp.stuk B-F Pandbr. Am Car. foundrii Co. Ct. v. Aand. United States Steel Corp. Ct. v. gew. A Cult. Maatsch. d. Vorstel. Aand. Koloniale Bank dito Ned. Hand.-Maatsch. rescontre Ned. Ind. Handelsb. f 1000 Aand Kon. Ned. Mij.t. expl. petr. br. dito. Sum. Palembang Petr. M. dito.... Inter. Mercantile Mar pref. dito Peruvian Corporation Cert v. Aand.... dito Pref. dito Maats, tot Expl. St. Spw. Aand.... Ned. Centr. Spoorw. Aand.... Noord-Brabrabant Boxtel-W ezel dito Italië, Spoorweg A-E Oblig. Zuid-Ital. Spwmij, A.-H dito Polen, Wars.-Weenen Aandeel en Rusland, Wladik. Z.R. 625 1885 Oblig.. Atchison Topeka Cert. v. Aand. dito, Alg. Hyp. Obl Chic. R.-lsland. Cert. v. Aand. Deuv.-Rio-Grande Cert. v. Aand. Erie Spw. Mij. gew. Aandeelen Illinois Central Cert. v. Aand Kansas City South. gew. Aand... Miss. Kansas Texas Cert. v Aand dito dito le Hyp. Oblig dito dito 2e dito dito Norfolk West. Sp. Cert. v. Aand. Oregon-Calif, goud le hyp. in Goud Southern Pacific Comp. gew. Aand. Southern R. Co. Afgest. gew. Aand. Union Pacific Rr. Cy. Ct. v. gew. Aand. Wabash Gew. Aand. Nederland, Stad Amsterdam i. f 100 België. Antwerpen 1887 Theiss Loten dito, Turkije dito 1864.. Spoorwegleening 44 rè D H Op den 12 Februari a.s. herdenken onze Oom en Tante H. J. MOERBEEK en N. DE VRIES hunne 26- jarige Kchtvereewlglag. C. MOLE MAAR. H. MOLENAAR—VIS. Driebuizen, Febr. 1907. H den overleed na ko tstondig ljjden, zacht en kalm, onze geliefde Echtgenoot, Vader, Behowd en Giootiader KOBNBiA» PlfiPfiKBROfili, in den ouderdom van 74 jaar. Uit aller naam, C. J. PIEPENBROEK— Apeldoorn, Jongman. 31 Januari 1907. lÈÊÊÊSS^ ^^ge^ekenden, Advocaten en Pzo- W cureurs te Alkmaar, berichten, dat de recbtnprakiyk van heden ai door hen te zamen wordt n treoefend en dat fannte kantoren gevestigd zjjn aan de Gedempte JVleuwesloot B no. 46 te Alkmaar. Mr. F. H. G. VAN DER HOEVEN. Mr. P. A. OFFERS. Alkmaar, 1 Februari 1907, Adres: D. PE8SER, Scharloo 14. Inlichtingen bjj G. SPRUIT GzArchitect, Kerkplein, No. 6. 3 92} 92}} 3 21» 91} 2} 77} 77} 4 99} 99} 4 3 99} 3 67} 5 84 5 93} 93} 5 8'4 84} 4} 83} 4 75 72} 4 74 4 74 79} 4 75} 4 75} 4 74f 74} 4 75. 74} 4 73} 4 Q 72} 72} O 3 62} 4 4 90} 91} 5 48} 5 103} 1.98 4 A fr 43} 42 45} 100} 101 85 5 85} 185} 185-} 127} 127} 720 732} 87 29} 26} 17} 15 45} 47} 108} 3 33} 13} 3 65} 65} 4 66-ft 131 102} 4 101} 100} 100A 37} 36} 35} 34f 27} 26} 37} 4 36^ 98 4 97} 87 5 86 93} 91} 25} 173} 170} 17} 3 16} 2} 4 100 5 161 268} willig: Zaterdagmiddag van 2-7 uur.

Alkmaarsche Courant | 1907 | | pagina 3