HONIGTAAI, A. Burger, NATIONALE MILITIE. Al) VERTEN TIËN. IC@st en inwoning vanaf heden in verschillende modellen verkrij gbaar. Eenige verslagen en berichten moeten wegens te weinig ruimte, tot een volgende keer blijven liggen. Laatste Berichten. VERDRONKEN. INGEZONDEN STUKKEN. Eng, 40 j. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. „Te oud" op 35-jarigen Leeftijd. MARKTBERICHTEN. BEURSBERICHTEN. 77 V» gevraagd te Alkmaar, met gebruik van vrije Kamer. Br. fr. lett. K 58, Bur. van dit Blad. Aanbevelend, onder de bedrijfsbelasting kan vallen. Het geeft echter weinig. Men weet toch altijd gronden op te noemen, waarom dezen belasting moeten betalen. Het eenige dat zou kunnen helpen is een herziening van de wet op de coöperatie. De heer Zuurbier zei deze quaestie aangeroerd te hebben naar aanleiding van een advertentie doorhem gelezen, waarin de zuivelfabrikanten in Zuid-Limburg door het bestuur van de vereeniging eraan werden herinnert, dat zij inlichtingen omtrent hunne belasting biljetten konden bekomen bij dat bestuur. Zou dit nu in deze provincie ook niet kunnen De heer De Boer meende, dat dit weinig zou geven. Men wordt toch aangeslagen. Ook meerdere kennis van boekhouden geeft niet veel. De voorzitter zei toe dat het bestuur hieromtrent eens informaties zal inwinnen. Aangedrongen werd er voorts nog, dat de vergade ringen van den bond eens in een andere plaats dan Alkmaar gehouden zullen worden, 't zij Hoorn of Pm-merend. Alkmaar is echter juist gekozen, omdat liet onge veer het middelpunt is. Het bestuur zal ook dit echter overwegen. Nog werd gewezen op de wenschelijkheid van het publiekmaken der prijzen van de coöperatief aangekochte goederen. De secretaris noemde eenige prijzen. Als nieuw lid werd nog aangenomen de heer Blok ker te Wijde Wormer. Daarna werd de vergadering op de gebruikelijke wijze gesloten. Voetbal Alcmaria Victrix I Holland I (11). Gelijk wij reeds in het Zaterdagavondblad voor spelden, zijn de toeschouwers getuige geweest van een bijzonder mooien strijd, die spannend en boeiend was; gedurende het gansche anderhalf uur, zooals trouwens de uitslag reeds aanwijst. Is deze uitslag mot het oog op de sterkte van dit Ainsterdamsche elftal reeds gunstig te noemen voor onze stadgenooten, het deed ons nog meer genoegen te kunnen constateeren, dat Alcmaria Victrix gedurende het meerendeel van den tijd als aanvallende partij is opgetreden, zoo zelfs dat met een weinig geluk het Alk- maarsche elftal een overwinning zou hebben behaald. Precies twee uur werd aangevangen; reeds toen was een talrijk publiek aanwezig, dat na eenigen tijd zelfs aangroeide tot een aantal van omstreeks vijfhonderd. Alcmaria trad in het veld met één invaller, Holland met haar volledige combinatie. Alcmaria speelde voor de rust het doel aan de Zanderslootzijde in. Holland trapte af. Beeds onmiddellijk ontstonden emotievolle oogenblikken. De Amsterdammers waren gedurende de eerste oogenblikken de meerderen. Hun voorhoede speelde keurig samen en ondernam eenige mooie aanvallen, die evenwel teruggeslagen werden. Toen kwam ook de Alkmaarsche voorhoede in actie. Ook zij speelde goed samen. Om beurten vielen beide elftallen aan. Langzaam maar zeker won echter Alc maria terrein. De meeste aanvallen kwamen van haar kant, terwijl telkens de Amsterdammers vlugge tegen aanvallen ondernamen. Toen bij een dezer aanvallen „Holland" een hoekschop had geforceerd, die hoewel goed genomen, reeds ten deele door de Alkmaarsche verdediging was weggewerkt, beging een der spelers een kleine overtreding door nog juist in het strafschop gebied den bal met de hand aan te raken. Een straf schop voor Holland was het noodlottige gevolg. De bal, hoewel betrekkelijk zacht getrapt, kon hierbij dooi den korten afstand slechts tenhalve door den doelver- dediger gekeerd worden en kalm rolde het leder in het doel: 10 voor Holland. Opnieuw ging het spel hier na een tijdlang gelijk op. Gedurende het laatste kwar tier voor de rust slaagde Alcmaria er in de Amster dammers een weinig terug te dringen. De beide ach terspelers en Vooral de doelman speelden hier echter uitmuntend, zoodat Alcmaria betrekkelijk weinig kans kreeg om te scoren. Na een korte schermutseling in de nabijheid van het Holland-doel, kreeg evenwel de rechtsbuiten een oogenblik den bal, vrij hard vloog deze door den rechterbovenhoek onder groot enthusiasme in het net (11). Nadat beide voorhoeden nog eenige aanvallen had den ondernomen, waarbij steeds de verdedigingslinies triumfeerden, kwam toen al spoedig de rust, met een ge lijken stand. Na vijf minuten, gedurende welke de kansen van beide elftallen druk besproken werden, stelden dezen zich weer op en begon de tweede helft. Alcmaria had nu den aftrap, wat niet belette, dat ge durende de eerste oogenblikken Holland een weinig de overhand nam. Al gauw herstelde Alcmaria zich echter en nu ontspon zich een heftige strijd om de lei ding, waarbij beurtelings beide doelen in gevaar ver keerden. Zoo ging het ongeveer twintig minuten. Toen begon zich opnieuw het spel naar de Amsterdam- sche helft te verplaatsen en ging Alcmaria de over hand nemen. Telkens viel haar voorhoede goed aan: steeds werden ze teruggeslagen, om echter onmiddel lijk daarop weer tot voor het Holland-doel door te drin gen. Het schijnt, dat de Amsterdamsche voorhoede voor de rust reeds te veel van haar krachten had gevergd; althans zij werd nu vrijwel in bedwang gehouden. Indien zij al eens een uitval waagde, waren immer do beide achterspelers en de doel verdediger in de laat ste instantie op hun plaats om met harde trappen hun terrein te zuiveren. Steeds spannender werd de strijd en steeds meer werden de blauw-gelen teruggedrongen. Langzaam maar zeker verliepen intusschen de minu ten; reeds naderde het einde. Telkens weer zweefde de bal voor het Amsterdamsche doel; de verdediging, vooral de Keeper wisten het leder echter steeds weer naar het midden te zenden, vanwaar dan weer een nieuwe aanval werd begonnen. De Holland-voorhoede flikkerde nog eens even op doch zij werd weer teruggeslagen en de laatste oogen blikken werden weer in de nabijheid van het Amster damsche doel doorgebracht. Elk oogenblik kon de win nende goal maar ook het eindsignaal verwacht wor den; nog een paar voorzetten werden onderschept; nog enkel schoten gingen rakelings langs de palen. Doch ten slotte gedurende een laatsten wanhopigen aanval weerklonken de drie zoo ontnuchterende, schrille tonen van het eindsignaal en was deze prachtstrijd geëindigd met den weinig bevredigenden uitslag 11. Door dit gelijke spel blijft voorloopig Holland de eer ste, Alcmaria de tweede plaats in deze competitie in nemen. Alles zal nu waarschijnlijk afhangen van de ontmoeting in Amsterdam tusschen beide elftallen in Januari of Februari. Zondag a. s. reist Alcmaria-Victrix weer naar de hoofdstad om met Swift den strijd aan te binden. TWEEDE KAMER, s GRAVENHAGE, 19 Nov. De Tweede Kamer heeft hoofdstuk 2 der begrooting (hooge colleges) aangenomen. Bij het daarna gevoerd algemeen debat over de begrooting van Buitenlandsche zaken critiseer- den de heeren van Bylandt, Asch van Wijck, van Nis pen, Ministers beleid, dat huns inziens in plaats van energie getuigt van angstvalligheid. Uit verschillen de omstandigheden leidden zij af dat aan buitenland sche zaken niet genoeg gelet wordt op de Nederland- sehe belangen. Ook werd scherp gecritiseerd dat wij ter vredesconferentie niet zelfstandig zijn opgetreden. Andere Staten zijn ons de baas geweest. De heer Asch van Wijck besprak dn wenschelijkheid van het schep pen van een internationale rechtsorde, waardoor van zelf langs natuurlijken weg het militarisme zal verdwij nen. De heer Pierson verdedigde ministers beleid. EEN STROOPER GEARRESTEERD. ARNHEM, 19 November. In den afgeloopen nacht is op de Schelmondsche weg te Arnhem onder hevig verzet gearresteerd een berucht strooper L. II., wonende aan de Spoorwegstraat. Het mocht vier jachtopzieners gelukken den man te vatten. Dit ging echter niet zoo gemakkelijk. De jachtopziener J. B. kreeg twee bloe dende wonden aan het hoofd, terwijl de jachtopziener M. B. door de hónd van den strooper, die door de laatste opgehitst werd, in het been gebeten werd De strooper L. H. was reeds meermalen veroordeeld. WEER WERKKRACHTEN AFGESCHAFT. ROTTERDAM, 19 Nov. De elevator-maatschappij heeft haar bedrijfskapitaal uitgebreid met 1.200.000 gulden. Zes nieuwe elevators zijn besteld. DE KEIZERIN VAN DUITSCHLAND IN ONS LAND. IJMUIDEN, 19 November. Er waren reeds heden ochtend vroeg vele nieuwsgierigen in de haven, die evenwel weinig te zien kregen. Het was verbazend mistig en men vreesde aanvankelijk dat het binnen- loopen hierdoor zou worden vertraagd. Dank zij een kalm Zuid-Oost windje werd het binnenloopen even wel vergemakkelijkt. Ruim half negen kwam de „Hohenzollern" met Keizerin Augusta behouden binnen. Ook het Duitsclie politievaartuig, „Ziethen" en het oorlogsvaartuig „Sleipner" en drie andere grootere Duitsche schepen liggen buiten de Pieren voor anker. Tegen half negen stroomde het publiek naar de de zoogenaamde punt van het Schiereiland in de Haven, waar tegenover de „Hohenzollern" zou vast- gesmeerd worden. Maar het terrein was door een sterke macht rijksveldwachters afgezet, terwijl er vele Amsterdamsche rechercheurs te IJmuiden aanwezig zijn. Terwijl er vastgesmeerd werd donderden de saluutschoten van het Pantserfort. Om negen uur begaf zich de Duitsche Gezant aan boord, per stoom boot „Hoofdingenieur Dirks" om zijne opwachting bij Hare Majesteit te maken. Kort daarna verscheen de Keizerin aan dek. Zij droeg een donker toilet. Donderende hoera's en een kreet „Leve de Keizerin" weerklonken aan den wal. Hare Majesteit dankte hartelijk voor deze ovatie en ging daarna weer naar haar vertrekken. Het Muziekkorps aan boord van de „Hohenzollern" speelde het „Heil dir im Siegenkranz" en „Wilhelmvs. Tegen halfelf werden er aanstalten aan boord van de „Holienzollorn gemaakt voor het vertrek van de Keizerin. H. M. nam afscheid van het officierenkorps en on derhield zich geruimen tijd met den commandant der „Hohenzollern," admiraal Ingenohl, wien ze met een handdruk begroette. Aan boord van een stoomsloep der „Hohenzollern" voer H. M. toen naar de Visschers- haven, waar zij werd ontvangen door baron Bentinck, die Hare Majesteit namens onze Koningin kwam be groeten. Ook IJmuiden's burgemeester, de heer Sweerts, was hier aanwezig. Door een aangelegde ga lerij langs de Yischal begaf H. M. zich naar den ge- reedstaanden keizerlijken trein. Hier werd II. M. na mens de H. IJ. S. M. gecomplimenteerd door mr. Wes- terwoudt, wiens kleindochter aan de keizerin een bou quet van orchideeën overhandigde. Onder hoera's van het publiek vertrok de trein te 10 uur 33 (Greenwich.) het publiek vertrok de trein te 10 uur 33 (Greenwich- tijd.) AMSTERDAM, 19 Nov. Om 11.8 reed de uit zeven rijtuigen bestaande keizerlijke trein het Centraal-Sta- tion binnen. Op het afgezette gedeelte bevonden zich de consul-generaal van Duitschland te Amsterdam, met denvice-consul, beiden in officiers-uniform; de wnd. hoofdcommissaris van politie, de heer Dusser, een commissaris van politie, de hoofdinspecteur der recherche en een aantal dames. De Keizerin was gezeten in het vierde rijtuig en ver scheen op het achterbordes, waar de beide consulaire ambtenaren aan Haar werden voorgesteld. Het oudste dochterje van den consul zei een gedichtje als wel komstgroet, terwijl de jongste, Yictoire, LI. M. een bou quet van lilas orchideeën overhandigde. De Keizerin zich met de consulaire ambtenaren en de meisjes, van wie de jongste een broche met robijnen en brillanten bezet als herinnering ontving. Vijf minuten over half twaalf zette de trein zich we der in beweging. AMERSFOORT, '19 Nov. Even voor de aankomst van den Keizerlijken trein was Z. K. H. Prins Hen drik der Nederlanden op het perron aanwezig. Hij was gekleed in de admiraalsuniform. De burgemeester werd door den Prins aan de Keize rin voorgesteld. De Prins nam daarna in den trein plaats. APELDOORN, 19 Nov. Precies op het vastgestelde uur arriveerde H. M. met den Keizerlijken trein vanIJmuiden. Op het eerste perron juist tegenover de wachtkamer Eerste Klasse hield de Keizerlijke trein stil. De Eerste Klasse wachtkamer was smaakvol met bloemen en planten versierd. De deuren der wachtka mer waren uitgenomen waardoor men in de gelegen heid was vanaf het Keizerlijk compartiment tot aan het stationsplein een versierden doorgang te maken. Het stationsplein zelf was geheel bezet. Op het per ron ontving H. M. de Koningin de Keizerin met klein gevolg. Een dichte drom van nieuwsgierigen uit Apeldoorn en ook uit de omliggende dorpen en ste den verdrong zich. De orde was uitstekend. Te 2 uur zal het dejeuner aanvangen. De muziek van het 8e regiment zal zich tijdens de maaltijden doen hooren. Het gala-diner wordt gegeven in de kleine eetzaal van het Paleis. AMSTERDAM, 19 Nov. Ilet Gerechtshof van Am sterdam wees heden arrest in de bekende zaak van J. G. J. van Nes, Tj. Hofman, H. van Houten en Floris Yos, alle erfgooiers die op 20 Aug. 1. 1. door de recht bank alhier veroordeeld zijn de eerste drie tot 10 da gen en F. Yos tot 1 maand gevangenisstraf wegens openlijk geweld tegen goederen, bedreiging en opruiing op 1 Mei 1. 1. aan de Keent, door 't slot van het hek te verbreken en de gemeenteveldwachter Witpeerd met een bijl bedreigd te hebben. In de tweede aanleg had de advocaat generaal Mr. Pleyte vernietiging van het O. M. der rechtbank. Het Hof vernietigde het vonnis der rechtbank wegens onvolledigheid der qualificatie en opnieuw rechtdoende verklaarde het Hof de schuld der beklaagden bewezen en veroordeelde de drie eerste tot 10 dagen en Floris Vos tot zes maanden gevan genisstraf. Naar wij vernemen heeft Mr. Hartsveld namens den heer Floris Vos en zijne medeveroordeelden cessatie aangeteekend tegen het heden door het Hof gewezen arrest. Dr. KUYPER GEEN CANDIDAAT. SNEEK, 19 Nov. Dr. Kuyper heeft voor de candi- datuur-Tweede Kamer bedankt, wegens het niet samen gaan van alle rechtsche partijen. WILDERVANK, 19 November. Het raadslid M. B. is vannacht in het kanaal verdronken. HET WERK HERVAT. AMSTERDAM, 19 November. De bootwerkers in de Houthaven besloten hedenochtend het werk te her vatten. ALWEER EEN AARDBEVING. REGGIO CALABRA, 18 November. Hedennamid- dag is er een hevige aardschok waargenomen in Bran- caleone, Bianco, Ferruzano en andere dorpen in den omtrek. De inwoners door een paniek bevangen, kampeereu in de open lucht, niettegenstaande het zeer slechte weer. Later werd er een lichtere schok gevoeld in Reggio Calabra. DE STATEN VAN OVERIJSEL. ZWOLLE, 19 November. Bij de stemming ter be noeming van een griffier der Staten werden uitge bracht 46 stemmen, waarvan baron Creutz (Arnhem) 1, mr. Immink (Zwolle) 3, mr. Van der Pot (Zwolle) 18 verkregen, blanco waren 24 stemmen. Een nieuwe vrije stemming gaf hetzelfde resultaat. Daarop is de vergadering verdaagd tot morgenochtend 11 uur om alsdan opnieuw tot stemming over te gaan. De heer Van Alphen meende dat Ged. Staten in den uitslag der stemming aanleiding zouden vinden de zaak der voordracht in nadere overweging te nemen. De Voorzitter gaf te kennen dat het in zijn be doeling lag het college van Ged. Staten ter nadero bespreking in dien tusschentijd samen te roepen. EEN ONGELUK MET EEN LIFT. GOUDA, 19 November. Heden zijn twee werk lieden aan de glucosfabriek met een lift, waarin ook twee emmers zwavelzuur, naar beneden gestort. Beiden kregen brandwonden. Eén werd inwendig gekneusd naar het ziekenhuis gebracht. Zijn toestand is zorgvol. De ander werd naar zijn woning gebracht. Zeer geachte heer Redacteur! Tot mijn grooten spijt heb ik bemerkt, dat men uit den slotzin van mijn verslag over de lezing van den Protestantenbond op 1.1. Donderdag heeft opge maakt, dat ik een persoonlijke onaangenaamheid heb willen zeggen tegen dengeen die vragen gericht heeft aan den spreker. Dat is mijn bedoeling niet geweest. Ik heb den indruk van het wel wat warm debat wil len weergeven, wetend dat er nu eenmaal veel mis verstand en onkunde omtrent de moderne richting bestaat. En als het debat wat warm liep en den indruk van verward te zijn maakte, dan heeft dat zeker ook voor een deel gelegen aan de weiwat prikke lende houding van den spreker. Hopende, dat hiermee een misverstand uit den weg geruimd is, u dankend voor de plaatsruimte, Hoogachtend, Uw dw., A. C. DE REGT. BURGERLIJKE STAND. GEBOREN 18 Nov. Johanna Agnita, d. van - Romke Essen en Hendrikje van Dijk. Johannes Hendrikus, z. van Everardus Petrus Bek en Geertruida Duijn. OVERLEDEN 17 Nov. Pieter de Jong, 42 j. 18 Jantje Steeman, echtgen. van Jacob van der Oproeping itTwerkelijken dienst. De BURGEMEESTER der gemeente ALKMAAR gelast, krachtens bekomen aanschrijving, de onder staande viermaanders, die, als vallende volgens de oorspronkelijke regeling buiten het blijvend gedeelte, reeds in het genot van groot verlof zijn gesteld,' om, in verband met eene nadere regeling van den dienst voor het blijvend gedeelte der lichting 1907 Ipj de Regimenten der Infanterie, in werkelijken dienst over te gaan en zich bij hun korps te vervoegen,' des namid. vóór 4 uur, als volgt: 10e Regim. Infanterie, lichting 1906, garniz. Helder, 30 November 1907, FRANS VERMEULEN. 10e Regim. "Infanterie, lichting 1907, garniz. Helder, 30 November 1907, ADRIANUS SCHOUTEN. 10 Regim. Infanterie, lichting 1907, garniz. Hoorn, 27 Maart 1908, MARTINUS HOOGERVORST. 10 Regim. Infanterie, lichting 1907, garniz. Helder, 27 Maart 1908 JACOBUS JOHANNES AL. Geschiedende deze oproeping ingevolge art. 80 van het Koninklijk besluit van 2 December 1901 (Staats blad No. 230). De miliciens zullen bij hunne opkomst onder de wapenen moeten voorzien zijn van de voorwerpen van kleeding en uitrusting door hen bij hun vertrek met groot of tijdelijk verlof medegenomen, zoomede van hun zakboekje of verlofpas. Alkmaar, De Burgemeester van Alkmaar, 18 Nov. 1907, G. RIPPING. Zoo gevoelt iemand zich, die steeds gekweld wordt door nierkwalen. Ruggelijden vernietigt zoowel licha melijke als geestelijke opgewektheid en ontneemt alle vrolijkheid aan het leven. In dergelijke gevallen is het volgend huismiddel goud waard. Vraag uw apo theker voor u te mengen: Tinctuur Bucco 30 gr., Karox Compound 30 gr. er Citroenstroop 80 gr. Of nog eenvoudiger: koop dit en meng bet zelf te huis, en schud alles te samen in een flesch. Neem een theelepel vol na elk maal en bij het naar bed gaan. De kosten zijn gering en het gevolg is verrassend,- wan neer het recept geregeld gedurende een week of twee ingenomen wordt. HOORN, 18 Nov. 1907. Blauwe aardappelen f 0. a 0.—, appelen f 1.20 a 1.60, peren f i.— a 2.—, allen per l/2 H.L., slaboonen f 0.a 0.per 100. SCHIEDAM, 18 Nov. Moutwijn f 12.25, Jenever 16.25, Amst. Proef 17.75. Per ILL. cont. zonder fust en zonder belasting. PURMEREND, 19 Nov. Aangevoerd 750 runderen, waaronder 396 vette 62 a 74 ct. per kilo en 54 melke- en gelde f 130 a 240, beiden prijsh. stug, 4 stieren, 81 vette kalveren 70 a 90 ct. per kilo, handel matig, 176 nuchtere id. f 10.— a 24.—, handel matig, 2053 schapen f 26.— a 34.—, 1500 overhouders f 18.— a 27.—, lager prijsh. stug, 410 vette varkens 42 a 46 ct. per kilo, matig, 65 magere id. f 12.— a 25.—, 315 biggen f 5.— a 8.—, beiden stug, 484 ganzen f 2.25 a 2.75, 227 zwanen f 4.a 4.50, paarden, 400 manden appelen f 1.25 a 3.335 manden peren f 1.25 a 4.beiden per mand. Kaas. Kleine, f 32.—, middelb. f 29.50, aangev. 133 stapels, 1465 kg. boter f 1.35 a 1.45 per kilo, kip eieren f7.- a 7.50 per 100. BOVENKARSPEL, 18 Nov. 1907. Blauwe aardap pelen f 2.a 2.25 per H.L., bloemkool le soort f 9 a 12.—, 2e soort f 5.— a 8.—, roode kool f 1.75 a 2.75, gele kool f 1.50 a 3.—, witte kool f 1.75 a 3.25, allen per 100, kleine uien f 1.— a 1.20, uien f 0.80 a 0.95, beiden per H.L., bieten f 10.— a 15.50 per 1000. AMSTERDAM. Nederland, Oblig. N W. Schuld Certificaten 'ito dito dito Oostenrijk, Belast vrije Kroonr. Jan.-Juli dito, dito, Mei.-Nov. Portugal Oblig. le serie dito, dito, 3e dito, fr. 500 Rusland, Oblig. in goud 1884 G.R 125-500 18 Nov. 19 Nov. dito, dito, oito, dito, dito, dito, dito, dito, dito, dito, dito, 5-jar. Schatkistbilj. fr. 500 1904 Oblig. 1906 fr. 500. Oblig. Iwang Dombr. G R. 625 Gro te Russ. Spw. 186! dito, 89S Nicolai 1867-1869 100 188 1 gecons G.R 625 zuidwest G R. 625 1889 Consols G.R 625 1889-1890 bij Hopefe Co. G.R. 625 4 625 dito Aaud. Aand. dito dito 894, 6e emissie dito, Binnenlandsche Leening 894 dito, Transc. Spw. dito, goudleening, 1889 Spanje, Obl. Buit. Perpetueele Sch. Turkije, dito geunilic. fr. 2500 dito Mexico, 1 O-'OOO Obl. dito Bel. vrije Goudl. pd st. 20- 00 1899 Amsterdamsche Bank. Aand. N.V. Noord-Holl. Grond Credit Pandbr. 4 N. West. Pac Hyp. stuk B F Pandbr. 4 Am. Car. foundrij Co Ct v. Aand. United States Steel Corp. Ct. v. gew. A Cult. Maatsch. d. Vorstel. Aand. Koloniale Bank dito Ned. Hand.-Maatsch. reseontre 5 Ned. Ind. Handelsb. f 1000 Aand. Kon. Ned. Mij t. expl, petr br. dito Sum. Palembang Petr M. dito Inter. Mercantile Mar pref. dito Peruvian Corporation Cert. v. Aand. dito Pref. Maats, tot Expl. St. Spw Ned. Centr. Spoorw. Noord-Brabant Boxtel Wezel Italië, Spoorw A-E Oblig. 6 Zuid-I tal. Spw.mij. A-H. dito 3 Po en, Wars-Weenen Aandeelen Rusland, Wla ik. Z R. 625 1885 Oblig. 4 Atchison Topeka Cert. v. Aand. dito, Alg. Hyp. Obl. Chic. R.-Island. Cert. v. Aand. Deuv -Riu-Grande Cert v Aand. Erie Spw. M.g w. Aandeelen Illinois Central C-rt. v. Aandeelen Kansas City South. gew. Aand. Miss. Kansas Texas Cert v. Aand. dito dito le Hyp. Oblig. 4 dito dito 2e dito dito 4 Norfolk West. Sp. Cert. van Aand. Oregon:Calif goud le hyp. in Goud Southern Pacific Comp gew. Aand. Southern R. Co. Afgest. gew. Aand. Union Pacific Rr. Cy. Ct. van gew. Aann. Wasbash Gew. Aand. Nederland, Stad Amsterdam h f 100 3 Belgie. Antwerpen 1887 2; Theiss Loten 4 Oostenrijk, Staatsbl. 1860 5 dito, dito, 1864 Turkije, Spoorweg!eening SOi/s 893/8 731/a 95% 95is/16 591/2 80i/g 931/» 83 803/4 691/2 69i/i6 721/2 701/3 703/4 70'/i6 701/j 691/g 60 54Vi6 861/4 861/, 461/2 IOO1/4 1851/4 86 251/2 249/16 931/2 86i/4 1553/4 126 2481/g 8U/4 121/4 71/2 3D/i6 1043/4 26 9 631/4 639/ig 98 75i/o 73n/ia 90% 18?/i6 I61/4 1263/4 241/2 231%, 92 76 63 Va 89% 677/ie 121/16 111% 91/s 107% 941/2 141 146 248 389/16 733/8 95% 9513/16 59 833/4 773/4 735/16 71 72% 711/4 70% 72 463/16 185 85% 251/2 243/8 931/2 861/4 156% 126 ■?49 81% 15 7% 331/4 989/16 74 733/8 901/2 18% 16 21 23% 91% 761/4 631/2 891/4 673/8 12% HU/4 107 8811/ie Geboren: JOHANNA AGNETA dochter van R. ESSEN Jr. en H. ESSENvan Dijk. Alkmaar, 18 November 1907. Heden overleed tot mijne diepe droefheid na een kortstondig en smartelijk lijden, voorzien van de H.H. Sacramenten der stervenden, mijn innig geliefde Echtgenoote JOHANNA STEEMAN, in den ouderdom van 40 jaar en bijna 6 maanden. JACOB VAN DER ENG. Alkmaar, 18 November 1907. Heden /overleed 'zacht 'en kalm, na een langdurig doch geduldig lijden, onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, NEELTJE VISSER, Wed. IJ. GROEN, in den ouderdom van 73 jaar. Namens kinderen en behuwdkinderen C. WIELINGS J. WIELINGS-Groen. M. GROEN. D. GROENSchouten. St.-Pancras, C. GROEN. 18 Nov. 1907. Jb. GROEN. Voor de vele bewijzen van deelneming, ondervonden bij het overlijden van onzen geliefden echtgenoot en vader, den heer PAULUS DEKKER, betuigen wij hierdoor onzen welgemeenden dank. Alkmaar. Wed. P. DEKKER—Ultée. De curator in het faillissement der nalatenschap van wijlen F. VAN TW1SK (Firma S. W. Strooker te Helderbrengt ter kennis, dat door hem de door den Rechter.-Commissaris goedgekeurde eind-uitdeelingslijst is neergelegd ter griffie der Rechtbank te Alkmaar en van het Kantongerecht te Helder, ten einde aldaar gedurende tien dagen ter visie te verblijven. De Curator: Mr. A. ÜORBECK.

Alkmaarsche Courant | 1907 | | pagina 3