Vraag en Aanbod. A. C G. POST Jr. Behangsel-Magazijn m in Soirée met Bal, 25 Ct in liet ZaterdapvondnumiiiGr geplaatst, C. VAN STAM. - Alkmaar. - Telsf. 58. Zaadhandelaar en Zaadteeler, BUITENLAND. Amsterdamsche Beurs. ADVERTENTIEN. loopjongen Huishoudster» OAGMEID Een flinke J 0 IV Gr E N L'AVENIR MUTUEL, Zaadmarkt C 67. H„ DE GROOT Hz. „ICrasfot en Wiuijheid." Laatste Berichten ONTPLOFFING IN BARCELONA. Kleine advertenties van I5 regels betreffende huur en verhuur, koop en verkoop, aanbiedingen en aan vragen in betrekkingen worden a Noordhollandsch Landbouwcrediet, Steenkooperïj SPRUIT en WILS vraagt Agenten en Correspondenten voor alle plaatsen in het Rij'k. Heer Hugowaard Cocoskransjes groot en klein. Diverse Banketsoorten. Groote verscheidenheid luxe taarten. Een ieder die van werkelijk schoone kunst houdt, wordt beleefd uitgenoo- digd de étalage te komen zien. Witte Kruis. In de week van 17 tot 22 Februari zijn in liet badhuis van het Witte Kruis genomen 63 Kuipbaden 82 regenbaden le kl. en 119 regen- baden 2e kl., te zamen 264 baden. CORRESPONDENTIE. L. J. B. Wendt u eerst tot de betrokken personen. BURGERLIJKE STAND. OVERLEDEN 24 Febr. Albert van der Neer, 74 j. Geertruijda Pranger, wed. van Johannes Fran eisers de Wijs, 84 j. In de Fransche Kamer werd gisteren be handeld de interpellatie van den heer Jaurès over de aan den Marokkaanschen sultan Abd-el-Azis toege stane leening. Minister Pichon bevestigde die leening en voegde daaraan toe, dat men de mededeeling van den anderen sultan Moulay Hafid, die overal den heiligen oorlog tegen de Franschen predikt, niet ernstig moest opvatten. De minister kwam verder op tegen de pogingen om een paniek te veroorzaken met inbegrip van het gevecht van 18 dezer waren de Fransche verliezen 57 gesneuvelden en 216 gewonden. Bevelhebbers en troepen houden zich schitterend. Generaal d'Amade is nog pas begonnen met de toe passing van zijn strategie en het is niet de taak der regeering den veldtocht te leiden. De gestelde vraag werd door den heer Constant omgezet in een interpellatie en daaraan toegevoegd een motie, verklarende, dat het te betreuren is, dat de regeering niet gebleven is bij de instructies, die door generaal Drude waren opgevolgd. Minister Pichon verklaarde, dat deze instructies dezelfde waren als die van generaal d'Amade en dat Frankrijk absoluut niet uitgaat op verovering van Marokko. Minister Picquart protesteerde er tegen, dat de laatste gevechten neder lagen waren genoemd en minister-president Clemenceau betoogde, dat de aanvallen der Marokkanen de Fran schen hadden genoodzaakt tot een aanvallende hou ding over te gaan. De generaals Drude en d'Amade moesten van een verdedigend optreden overgaan tot een aanvallend, dat is het geheim der instructies. Sommigen verlangen terugtrekking van de troepen, anderen dringen aan op het uitzenden van versterkingen. „Wij zijn", aldus vervolgde de minister, „in de havens, om de Euro- peesche veiligheid te verzekeren en een andere tus- schenkomst, die tot ernstige geschillen in Europa aanleiding zou kunnen geven, te voorkomen. Wij willen geen politiek, wij willen alleen vrede te Casa blanca. Wanneer gij een andere politiek voorstaat, zegt het dan, wij willen geen wantrouwen om ons heen. Wanneer gij ons niet verder uw vertrouwen wilt schenken, zegt het dan". Met bijna algemeene stemmen nam de Kamer het eerste gedeelte van een door den heer Mulac Frouin voorgestelde motie aan, in welke hulde wordt ge bracht aan de dapperheid der troepen. Het tweede gedeelte, waarin het vertrouwen wordt uitgesproken, dat de regeering voor de verdediging der rechten en belangen van Frankiijk in Marokko zal zorg dragen, werd aangenomen met 370 stemmen tegen 105. Over den gezondheidstoestand van den Engel- schen minister-president loopen er ver schillende geruchten. Zelfs heette het dat Sir Henry Campbell Bannerman ontslag zou hebben genomen of op het punt stond dit te doen, daar zijn gezondheid niet bestand is tegen de vermoeienissen van het ambt. In de wandelgangen van het Lagerhuis werd verteld, dat het kabinet er bij den heer Bannerman op heeft aangedrongen dat deze zijn ontslagaanvrage zoo lang mogelijk zou uitstellen. Gistermiddag echter werd een officieuse verklaring gepubliceerd, waarin gezegd werd, dat het bericht dat de heer Bannerman had besloten af te treden en dat het kabinet had goed gevonden onder leiding van minister Asquith te blijven voortwerken, zonder eenigen grond was. De Engelsche marinebegrooting is verschenen. Alvorens daarvan eenige bijzonderheden mede te deelen, willen we even melding maken van ma- nneplannen welke er volgens den Londenschen corres pondent van het „Berl. Tagebl." bestaan. De regeering zou n. .1 plannen onderzoeken om een marine-station van ITastingo te maken, om de kust van Sussex (dus do Zuid-Oostkust) te beschermen tegen een mogelijken inval. De marineautoriteiten zijn n. 1. van meening dat een landing van een vijand slechts zou kunnen sla gen bij Hastings of bij Deal in het graafschap Kent, hetwelk men intusschen door Dover voldoende be- echermd -acht. De groothertog van Mecklenburg Schwerin is ziek. Prof. Dr. Martins uit Rostock werd gisteren naar Schwerin geroepen. De groothertog heeft na de influenza de mazelen gekregen, maar is op den weg der genezing. De berichten over zijn toestand luiden niet verontrustend. De groothertog was van plan over eenige dagen een reis naar Cannes te onder nemen tot herstel zijner gezondheid. Er schijnt eenige kans op een spoedig einde van de Engelsche staking te zijn. Naar aanleiding van de conferentie met minister Lloyd George zijn er voorloopige voorwaarden opge maakt ter bijlegging van het geschil in het scheeps bouwbedrijf aan de Noordkust, die door beide partijen goedgekeurd zijn en aanbevolen ter aanneming door werkgevers en arbeiders. Minister Lloyd George ont ving gisteren een deputatie van arbeiders ter bespre king van hun geschil met de werkgevers. Het Italiaansche proces is voorloopig geëindigd. De oud-minister Nasi is veroordeeld tot elf maanden en 20 dagen hechtenis met het verbod om ge durende de eerste vier jaren weer een openlijk ambt te bekleeden. De tweede beschuldigde, Lombardo, is vrijgesproken Wegens gebrek aan bewijs. Uit Po r t u g a 1 komt ernstig nieuws. Zeer onrustbarende berichten worden uit Lissabon aan de „Köln. Ztg." gezonden. In de meest serieuze kringen der residentie heet het daarin, heerscht alge meen de meening dat het land niet meer terug te hou den is op den weg, die naar de instelling van een repu bliek leidt. Aan het hof heerscht een gedrukte stem ming. De zwakte van het ministerie wordt algemeen gevoeld en nauwelijks ergens bemanteld. Geen partij heeft een meerderheid. Overal bespeurt men weifeling. Alleen de republikeinen gaan vast aaneengesloten recht op hun doel af. De politiek van toegeeflijkheid der huidige regeering moet noodzakelijk haar vijanden voortdurend versterken en deze aanmoedigen steeds grootere eischen te stellen. Vooral de houding der re volutionaire pers is in dit opzicht merkwaardig. Juliette Adam had aan den Gaulois medegedeeld, dat de dictator Franco op den dag van den moord op ko ning Carlos een vraag van den koning of er gevaar dreigde, beslist ontkennend zou hebben beantwoord. De bissabonsche correspondent der Köln. Ztg. bevestigd echter de tot voor dezen geldende lezing, dat Franco den koning juist gewaarschuwd had. Zelfs had Fran co naar deze journalist van gezaghebbende zijde ver leemt den koning in een brief aangeraden niet op de gewone landingsplaats aan land te komen, maar op een andere een weinig meer stroomafwaarts gelegen plaats tc landen. Het was veeleer de minister van Justitie, die den 31en Januari persoonlijk in Villa Vicosa den koning zoozeer gerustgesteld had ,dat deze de waar schuwingen van Franco in den wind sloeg. Gemengde Mededeelingen. Valache munters. In Rendsburg werd sedert eenige weken opgemerkt, dat er een groot aantal valsche munten in omloop waren. Zij moesten alle uit de zelfde bron komen, want zij hadden dezelfde gebreken en als datum 1901. De politie, die onderzoek deed, gelukte het in het be gin niet de uitgevers op het spoor te komen. Het toeval wilde, dat de schoonmoeder van een gevangenbewaarder op het uitgeven van de valsche muntstukken betrapt werd, zij verklaarde evenwel niet te weten hoe zij eraan kwam. Bij den gevangen bewaarder bij wien zij inwoont, werd niets verdachts gevonden. Een commissaris van politie liet zich toen als ge vangene opsluiten en ontdekte, dat in de cel van een persoon, die wegens muntvervalsching veroordeeld was, valsche munten gemaakt werden. De gevangene had den bewaarder vertelt, waar hij zijn gereedschappen verborgen had en deze had ze hem in de cel gebracht, 's Nachts werd daar ijverig gewerkt, gehamerd en gevijld. De munten werden door den bewaarder en diens schoonmoeder in omloop gebracht. Groote brand. In den nacht van Zaterdag op Zondag is te Glas gow een glasfabriek afgebrand, gevende een schade van naar schatting 20.000. De toestand van de brandkast, die men later in de puinhoopen vond, bewees, dat in brekers er mee bezig waren geweest en de deur door ontploffende middelen open gekregen hadden. Zater dagavond laat had men in de fabriek een slag gehoord, maar bij den storm die er woedde had men er niet ver der op gelet. Twee uur later sloegen de vlammen uit de fabriek. Eenigen tijd geleden is er te Glasgow nog een inbraak geweest, gevolgd door een brand. Ook daar hadden de dieven ontplofbare stoffen gebruikt. Edison ernstig ziek. Edison, de beroemde uitvinder, is geopereerd ge worden. De operatie heeft wel verlichting gebracht, maar tot ernstige vrees aanleiding gegeven. Edison is, zooals men weet, sedert jaren doof en had den laatsten tijd een abces in het oor. De hevige pijn en hooge koorts, waaraan Edison lijdt, maken zijn toestand bedenkelijk. Y ergiftigd. Een familie van zes personen, wonende in het bosch bij Sotingen, werd ziek, naar het scheen door worst vergiftiging. Het blijkt exenwel nekkramp te zijn. De geheele familie ligt in het ziekenhuis te Keulen twee kinderen zijn reeds gestorven, de anderen zijn doodziek* Aardschokken in Italië. Uit Brancaleone wordt gemeld, dat 's nachts om 2 uur aldaar aardschokken werden waargenomen, evenals in Bruzzano en Ferruzano, er is gelukkig geen schade aangericht. Ontaarding. Uit Duisburg, niet ver van de Hollandsche grens in Pruisen gelegen, wordt gemeld dat de politie Zon dagnacht een veertigtal mannen uit de z.g.n betere kringen te Bonn, te Essen en te Duisburg, verraste terwijl zij bezig waren bij muziek zich te vermaken. Verscheiden der mannen waren in dameskleeding. Zij worden verdacht van zich te hebben schuldig ge maakt aan misdrijven, die wij hier niet nader kunnen noemen. DE WERKELOOZE DIAMANTBEWERKERS AGITATIE. AMSTERDAM, 25 Februari. Na afloop der de monstratie door de van uitkeering uitgesloten diamant bewerkers gehouden voor het Bondsgebouw trokken zij in groepjes naar het gebouw de Jong op de Achter burgwal. Daar werd de vergadering gehouden waarin de leider er op wees dat de demonstratie wel mislukt was, maar dat men haar bij een volgende gelegenheid zou hervatten. 5 jaar zou het hem waard zijn als hij het bondsbestuur in handen kon krijgen, 's Avonds wil spreker echter liever dan op den dag gearresteerd wor den. Besloten wordt het antwoord van het bondsbe stuur af te wachten. Hedenmiddag 12 uur is er weder vergadering bij de Jong. Men zal tot het posten van Let Bondsbestuur definitief overgaan. EEN ONTAARDE MOEDER. AMSTERDAM, 25 Februari. Een jongen van twaalf jaar werd op heeterdaad bij het plegen van een diefstal betrapt. Het onderzoek leerde, dat de moeder in haar huis onder een bed tal van gestolen goederen had ver stopt en den jongen tot het plegen van diefstallen had aangespoord. De jongen had looze jaszakken. In het gat van den zak kwam een touw uit dat door den jongen naar wille keur op en neer getrokken kon worden. Dit touw liep langs de hals van het kind en kwam uit iets lager dan de borst. Aan het einde bevond zich een scherpe visch- hnak. Nu bukte onze kleine argeloos even kijkend naar de een of andere étalage, liet het haakje zooveel zakken dat het behendig greep in het een of andere artikel dat daarna fluks werd „opgehaald" en van zelf onder de jas verborgen werd. Moeder en kind bevinden zich thans in arrest. De vader van het gezin is niet werkloos, doch ver dient ongeveer 14 per week. DE WERKLOOZENAGITATIE. AMSTERDAM, 25 Februari. In de een dezer da gen gehouden vergadering van den werkloozenbond deelde zekere Loewens mede, dat hij voornemens was met brochures te voet geheel Nederland te bewerken en ncodigde onder groote instemming' en hilariteit de ver gadering der werkloozen uit hem een „waardig" uitge leide te doen. Nu werd gisteren op de vergadering in de Jong' onder Samson gehouden besloten, elke morgen voor het Handelsblad en eiken middag voor de Beurs te demonstreeren. Van deze gelegenheid maakte Loe wens nu hedenmorgen gebruik om zijn voornemen ten uitvoer te leggen. Aan het hoofd van een dikke 50 man wilde hij hedenmorgen onze goede veste verlaten, toen de politie die ook ditmaal zeer talrijk vertegen woordigd was, tusschenbeide kwam, het troepje werk loozen uiteen joeg en Loewens arresteerde. Toen trok men op naar de Jong waar men wilde vergaderen, doch voor een gesloten deur kwam, daar de zaal den menschen werd ontzegd. FLESSCHENTREKKERIJ. AMSTERDAM, 25 Februari. In hooger beroep had zich hedon voor het gerechtshof te verantwoorden de agent van buitenlandsche huizen Jan Hendrik Othen, die door de Amsterdamsche reehtbank veroordeeld is 1. wegens oplichting van eenige kisten eieren waar voor de rechtbank hem tot 3 jaar veroordeeld had en 2. wegens oplichting van een kostbare pendule ten name van zijn naamgenoot Dr. Otten, waarvoor dat zelfde rechtscollege hem een jaar oplegde. In beide gevallen eischte de president-generaal bevestiging van het vonnis. Arrest over 14 dagen. MALVERSATIëN AAN DE H. Y. S. M. AMSTERDAM, 25 Febr. De Amsterdamsche recht bank wees heden vonnis in de strafzaak tegen de ambtenaren ter H. Y. S. M. die in Augustus 1907 een valsche machtiging en 2 valsche kwitanties had den opgemaakt tot uitbetaling aan reizigers van te veel betaalden vrachtprijs en gemaakte kosten van logies ontstaan door missing van aansluiting van treinen. De rechtbank veroordeelde hen ieder tot 10 maanden gevan genisstraf. IN DE VAL. ROTTERDAM, 25 Febr. Wegens voortdurende dief stallen werd de confectiefabriek Hertzberger eenige weken geheim bewaakt. Gisteravond lieten twee per sonen zich door een licht-lantaarn zakken. Zij werden dadelijk gearresteerd en het bleken twee varensge zellen te zijn. De een droeg een costuum dat hij vroeger daar gestolen had. IN VLEESCH GESTIKT. NIJMEGEN, 25 Februari. Gisterenavond is op een feestje van de koetsiers-vereeniging, dat met een avond eten eindigde, de koetsier van Dr. H. alhier, bij het eten van biefstuk gestikt. De man zat naast zijn vrouw en was onmiddellijk dood. OVERSTOOMD HOEK VAN HOLLAND, 25 Febr. Hedenmorgen rapporteerde de loods van een binnenkomende boot, dat hij in den mond van den Waterweg hulpgeschrei gehoord doch niets gezien had. De stoomreddingboot en een sleepboot zijn op dat bericht uitgegaan en vonden twee kussens drijven. De reddingsboot is toen weer vertrokken. Naar men verneemt, wordt een zalmvlet van Pernis vermist, bemand met vader en zoon. Naar alle waarschijnlijkheid zijn zij verdronken. EEN MOORD GEPLEEGD.' TIEL25 Febr. Te Beest is een moord gepleegd. De Justitie vertrok naar de plaats des onheils. Bijzonderheden ontbreken. EÉN VRIJZINNIG-DEMOCRATISCH WEEKBLAD. AMSTERDAM, 25 Febr. Men deelt ons mede dat er pogingen worden aangewend tot het oprichten van een Vrijzinnig-Democratisch Weekblad. BARCELONA, 25 Febr. In de Rue Corders ont plofte een bom, waardoor drie vrouwen gewond werden en eenige materieels schade werd aangerient. mits vooruit betaald en mits ze vóór Vrijdag middag, 4 uur, zijn ingezonden. Opgave van het Voordam C 1213, Alkmaar. Koers van: Staatsleeningen. 2 NEDERLAND. pCt Ned. Werkel. Schuld 2% BUITENLAND. Bulgarije Tabaksleening .5 Brazilië Funding .5 China 1898 5 Mexico binnen5 J apan4 Oostenrijk Jan./Juli .4 Rusland Hope4 Consol4 1906 5 1894 6e Em4 Financ. en Industr. ondernemingen. Nederl. Handelmaatschappij resc. div. Cultuur Vorstenlanden Winstbew. Westersuiker aand A'dam Langkat Idem pref. A'dam Serdang Bindjey Deli-Maatschappij aand. Langkat tabak A Medan N. Asahan tabak Rotterdam Deli Senembah Tabak-Mij. Kon. Mij. t. expl. v. Petroleum aand. Moeara Ënim Sumatra Palembang Perlak Petroleum-Mij. Zuid-Perlak Redjane Lebong Great Cobar Pittsburgh Coal Common Steels Aand div. Car Foundry Amerik. Stoomv.-Alij. Common Marine Preferent Common Peru Preferent Spoorwegleeningen Holl. IJz. Sp.-Mij. Mij. tot expl. van Staat.sspoorw. Deli spoorweg AMERIKA. Atch. Top. Cert. v. - Convert. pCt. 4 Denv. en R. Gr. Cert. Aand div. Erie Kansas City South. pref. Miss. K. Texas C. v. New-York Ontario Norfolk Western C. v. Southern Railway Southern Pacific Union Pacific cert. v. Wabash gew. Rock Island gew POLEN. Warschau Weenen RUSLAND. Wladikawkas 1885 4 Iwang Dombr. 4% Premieleeningen. NEDERLAND. Stad Amsterdam /100 3 Gemeente-crediet 3 BELGIE, Antwerpen 1887 2% HONGARIJE. Theiss 4 OOSTENRIJK. Staafsleening 1860 5 RUSLAND. Staatsleening 1864 5 1866 5 Koers van het geld. Prolongatie 33/4 pCt. Mededeelinyen. Staatsfondsen prijshoudend, evenals Culturen, echter voor Rescontre. Handel flauwer. Russen onveranderd. Tabakken verlaten. Olie kalm. Mijnen nagenoeg onveranderd. Amerika opende flauw. Verloop kalm. Slot stil. Febr. 25 Febr 76 Vs 773/8 94% 104 96 Vs 963/4 48 48 81 QQ QQ VO 78 UO 77% 79% 78% 87% 8715/16 77 7615/16 151 Vs 149% 108% 108% f43.30 f43.25 136 138 192 73 69 Vs 432Vs 89 91 232 230 141 Vs 142 366 366 386 385 280 2803/4 141 1403/4 927/s 92% 132 131% 84 83% 920 920 118% 116i/s 9% 28H/16 285/16 26% 25ib/16 137Vs 141 68/l6 6 5/i6 1613/16 1611/16 8% 8% 33% 33% 96% 105% 105 190 190 68% 67Vs 855/6 875/i6 1613/l6 16% 133/8 13 187,16 18% 476/s 47% 1815/16 187/16 29% 29% 60 60Vs 10% 93/4 68 67% 115% 115% 8% 8% 121/16 12 110 803/j 80% 868/4 1077/!, '107 1045/16 98% 1521/s 153% 152% 336 266 MARKTBERICHTEN. Station NOORD-SCHARWOUDE, 24Febr. Uien f 0.95 a 1.per 50 K.G. Roede kool f 6.25 a 6.50, 2e soort f 5.25 a 6.kleinere f 3.a 5.Gele kool f 6.75 a f 7.25, 2e soort f 6.a 6.50, kleinere f 3.- a 5. Deensche witte kool f 3.25 a 3.50, 2e soort f 2.75 a f 3.kleinere f 1.a 2.per 100. BROEK OP LANGEDIJK, 24 Febr. 1908. Heden werd besteed voor Aardappelen (graafjes) f 0.a0.— p. 17l/2 K.G. (l/4) H.L. dito (ronde) Reuzenbloemkool Roode kool Gele kool Deensche Witte kool Uien Bieten 0.—a0.— 0.aO. 2.50a7. 2.50a7.50 1.—a3.— 1.—a 1.20 9,a li 50 PURMEREND, 25 Febr. Aangevoerd 270 runderen, waaronder 136 vette 60 a 73 ct. per kilo en 134 molke en gelde f 120 a 240, beiden 1. prijs stug, 12 stieren, 72 vette kalveren. 80 a 100 ct. per kilo, handel matfg, 921 nuchtere id. f 9.a 23.handel matig, 633 schapen f 18.a 25.600 overhouders f 18.a 25, beiden prijshoud. vlug, 271 vette varkens 46 a 50 ct. p. kilo, handel matig, 88 magere id. f 11.a 25. matig, 208 biggen f 7.all.stug, ganzen f 0. a 0.zwanen f 0.a 0.24 paarden, manden appelen f 0.a 0.manden peren f 0. a 0.beiden per mand, 21 paarden. Kaas. Kleine f 31.—, middelbare f 29.aangev. 56 stapels, handel vlug, 658 kg. boter f 1.55 a 1.65 per kilo, kipeieren f 3.a 3.50 per 100, eenden dito f 4. Heden overleed zacht en kalm onze geliefde Groot- en Overgrootmoeder, Mej. JAAPJE STAM, wed. A. MET, in den ouderdom van 81 jaar. Veenhuizen, Uit aller naam 24 Febr. 1908. A. MET Jzn. II DEUGDE meer en daarom kocht men een nieuwen boekentasch bij W. NEDERKOORN, Langestraat A 11. Daar was een groote sorteering en ze waren goedkoop In den Kruidenierswinkel van de Coöpera tieve Vereeniging „Ons Belang", Huigbrouwer- steeg 4, kan een nette geplaatst worden. Zich aan te melden bij J. M. JANSEN, Verdronkenoord. Een nette BURGERJUFFROUW, leeftijd 32 jaar, 8 jaar in één betrekking werkzaam geweest zijnde, biedt zich aan als Br. fr. R. Bakker, Binnenwijzend, Westwoud. EEN FLINKE gevraagd bij C. KAAIJ, Kooltuin 7, Alkmaar. gevraagd. Kantoorwerkzaamheden. Zich te vervoegen Kanaalweg No. 6. Een zeer net WOONHUIS aan de KANAAL KADE. Huurprijs f 300 per jaar. Te bevr. Kenne- mersingel 5. De Generaal-Inspecteur van Spaarkas met Levensverzekering onder Controle van den Franschen Staat. Directie voor Nederland Raadhuisstr. 3, Amsterdam, verzoekt bij deze beleefd, allen, die hem willen begunstigende bestellijsten mede te geven, aan één der hieronder genoemde Heeren," die zich met de over brenging willen belasten. C. STEKELBOS, melkrijder. C. WESTER, winkelier! A. BEERSE, melkrijder. P. ZIJP, winkelier. J. BOEKESTEIN,winkelier. S. BAKKER,Veenhuizen. JACOB DANENBERG, Veenhuizermiddenweg. O. DE VRIES, melkrijder A. DEKKERS, bakker. D. WESTER, winkelier. K. KIEET, bakker. RINGERS' Pastilles, Tabletten en Bon bons, Botercakes en Koek de voyage (ook per ons verkrijgbaar). AANBEVELEND. '''sÜÜ?*" Mej. C, M. EGMOND, Leerares Piano en Theorie. Mient C 15, ALKMAAR. Spreekuren Woensdag, Donderdag enVrijdag v.1-2 uur. Aanbevelend op Maandag 2 Maart 1908, in de „Harmonie", aanvang HALF NEGEN. Introducties a f 0.50 verkrijgbaar bij H. BOSSERT Hzn., HuigbrouwersteegA. PELS Jr., Zilverstraat JOH. DIEPEN, Luttik-Oudorp.

Alkmaarsche Courant | 1908 | | pagina 3