Hoofdpijn uit bloedarmoede. zj N.V. HERMs. COSTER 8> ZOON, Leesgezelschappen. STADSNIEUWS. Voordam C 9. BOEKHANDEL. Telefoon No. 3. Stoombootdienst „Alkmaar-Packet" langs de Zaan. Uitgebreide zomerdienst. Naamlooze Vennootschap Noorder-Bank Alkmaar. Naamlooze Vennootschap Noorder-Bank Alkmaar. Burger-Sociëteit* Vader en Moeder Badhuis „Het W itte Kruis." Mr. Boelmans ter SplH contra mr. Dorbeck. Ingezonden Mededeellngen. Snelle genezing door de SANGU1NOSE. Den Haag, De Riemerstraat. VAN DAM Co. No. 1 h f 3,75 per kwartaal, (Nalezers f 1.75), No. 2 f 2,50 No. 3 h f 2,50 per kwartaal, (Nalezers f 1-25), Nalezers Tevens wordt om de 14 dagen een ROMAN verstrekt. De verwisseling der tijdschriften heeft des WOENSDAGS plaats. Voor de nummers 1, 3 en de nalezers is gelegenheid tot aansluiting Van ALKMAAR - 8 10 12 2.30 - 6 - 7.30 uur. Van AMSTERDAM 6.30 8 9.30 - 2.15 4 - 6— 7.30 uur. Het misvormde lichaam van kinderen met Rachitis dat ontstaan is door de hevige darmgistingen, evenals de spier verslapping, worden het gemakkelijkst genezen d«or de voeding met „Kufeke", dat, zelf tot gist"n niet in staat, in den darm van het kind gisting- werend werkt en daarenboven nog de verslapping vrd het spierstelsel tot staan brengt. Ballotage van nieuwe leden op ZATERDAG 15 MEI a.s. Allen, die lid wenschen te worden, kunnen zich aan melden bij het Bestuur: een BOERENMEID indien, zooals zulki bjjna overal het geval is, deze bossohen en duinen door den eigenaar voor het pu bliek verkeer zouden werden geslotenDoch wanneer eventueel tot deze maatregel zou moeten worden over gegaan, aan wien dan de schuld Aan de wandelaars Immers, hoe menigmaal gebeurt het niet dat de kost bare duinbeplantingen door de wandelaars worden vernield, hoe verder de zeldzame duin flora onmeedoo- gend wordt uitgerukt en vernietigd, hoe planten, tak ken enz. worden uitgegraven en uitgerukt en hoe zelfs meermalen ondoordacht met vuur wordt omge gaan, tengevolge waarvan bosch- en duinbranden ontstaan. Niettegenstaande dit alles wil de eigenaar nog niet tot afsluiting overgaan, maar een proef nemen met het afgeven van toegangskaarten, waarop staat aan gegeven waaraan de wandelaar zich heeft te houden. Deze toegangskaarten, recht gevende om alle wegen en voetpaden met „vtrboden toegang" te bewandelen en voor een ieder verkrijgbaar bij den eigenaar den E. A. Heer J. van Reenen, huize Kranenburgh, alhier, vereisehen de naleving van de volgend bepalingen de wandelaars mogen geen planten uittrekken of uit graven de duinhellingen niet op- en afklimmengeen takken afrukkengeen honden medenemen en geen brandende lucifers of sigaren achteloos wegwerpen. Laten wij wandelaars dus zorg drsgen deze bepa lingen na te leven ten einde te voorkomen dat wij zouden moeten worden verstoken van het veorrecht om in bosschen en duinen naar hartelust te wandelen. Dit doende, zullen wij ongetwijfeld steeds in de ge legenheid worden gesteld volop van de schoone natuur te genieten. Met beleefden dank voor de plaatsing, Hoogachtend, Uw Dw. Dnr.. Bergen, 7 Mei 1909. N. J. PUNT. In de week van 3 Mei tot B Mei zijn in het Bad* huis van het Witte Kruis" genomen: 74 kuipbaden, 108 regenbaden le klas, 160 regenbaden 2e klas, tezamen 837 baden. Naar wij vernemen heeft de heer Boolmans ter Spill aan den voorzitter en de leden van den Raad dezer ge meente, het volgende schrijven gericht: Cet animal est tres-méehant, Quand on 1' attaque, il se défend. De heer Dorbeck heeft zich bij circulaire, gedagtee kend April 1909 (waarvan mij echter eerst 7 Mei 1.1. een afdruk werd toegezonden) tot de leden van 1 wen Raad gewend, ten einde, zooals de schrijver zegt „niet „noodeloos in eene volgende Raadszitting zelve, be „slag te moeten leggen op den kostbaren tijd, welke „aan Gemeent e-belangen, en niet aan louter „persoonlijke feiten dient gewijd te worden. Het schijnt dus dat de heer Dorbeck, wat dit punt betreft, thans tot beter inzicht is gekomen. Jammer maar, dat bij de juistheid van deze opmer king wat te laat beseft! Ware dit tocli eerder geschied, de geheele kwestie die ons hier bezighoudt, zou buiten den Raad zijn gebleven. Want wie is het geweest, die het eerst de „louter persoonlijke feiten" in de vergadering van den Raad heeft gebracht Wie heeft daar mijne waarheidsliefde in verdenking trachten te brengen? Wie heeft, aan het adres van een ander raadslid, de niet minder persoonlijke beschulcli ging gericht „dat hij bij zijne mederaadsleden zou zijn rondgegaan" met de mededeeling, dat de houding van mr. Dorbeck aan Roomsehe actie zou zijn toe te schrij ven? Immers, niemand anders dan de heer Dorbeck zelf Wat mij betreft, ik heb van den aanvang af er naar gestreefd, het persoonlijke element buiten den Raad te houden.. Dat is toch wel voldoende gebleken, toen ik bij mijn ontslag-aanvrage als lid van het College van Curatoren over het Gymnasium, niet de reden opgaf die mij daartoe bewoog. Zelfs heb ik gezwegen, toen een uwer in de Raads vergadering van 10 Fcbr. '09 daarover eene veronder stelling opperde. Ik heb mij toen eenvoudig bepaald tot de opmerking, dat de door dien spreker geuite ver onderstelling niet juist was, maar er niet aan toege voegd, wat mij dan wèl tot bet nemen van ontslag had bewogen, omdat dit in hoofdzaak eene zeer per soonlijke reden was. Ik wenschte die buiten den Raad te houden en heb haar dan ook enkel meegedeeld aan den voorzitter van het College van Curatoren, welk college, naar het mij voorkwam, daarop recht had. Ik meende daaraan goed te doen; het blijkt echter, dat mr. Dorbeck daarvoor geen betere erkenning weet te vinden dan door aan Curatoren te schrijven „dat de „heer ter Spil] zich buiten den Raad sterker schijnt te „gevoelen dan daarin." Gelijk ik boven zeide, was het niet mijn voornemen om de reden van mijn ontslag-aanvraag aan den Raad bekend te maken; na al hetgeen de beer Dorbeck ech ter over deze zaak heeft gezegd en geschreven acht ik mij tot langer stilzwijgen niet verplicht, en zal ik U thans in het kort mededeelen wat mij heeft genoopt, om geen zitting meer te blijven nemen in het Curato rium. Toen in de vacature, ontstaan door het aan dr. Schreuders verleend eervol-ontslag als leeraar aan het gymnasium, moest worden voorzien, werd de voor dracht in de vergadering van Curatoren ernstig en breedvoerig overwogen en besproken. Die besprekingen droegen, wegens de teedere punten die werden aangeroerd, een zeer vertrouwe lijk karakter en de voorzitter liet niet na er met na druk op te wijzen, dat het besprokene natuurlijk binnen „de vier wanden" zou moeten blijven, waartegen dan ook niemand der aanwezigen zich heeft verzet. De voordracht werd bij den Raad ingezonden en be handeld in eene zitting met gesloten deuren (geen ge heime zitting) op den 27sten Januari 1909. Wat deed nu mr. Dorbeck? Het is TT allen bekend. De discussiën werden inge leid door den Burgemeester, die enkele bescheiden woorden sprak tot aanbeveling van de als no. 1 op de voordracht geplaatste sollicitante. Daarop vraagt mr. Dorbeck het woord, houdt eene m. i. hoogst ongepaste philippica tegen uwen voorzit ter, bestrijdt de uitgebrachte adviezen en maakt, e n ziehier m ij n g r i e f, van die gelegenheid ge h" :ik om ongeveer alles mee te deelen, wat in de ver gadering van curatoren was besproken en behandeld, ja zelfs welke meeningen door de afzonderlijke leden waren geuit en hoe ieder curator ten slotte zijne stem had uitgebracht Dat was schending van de opgelegde geheimhouding, dat was misbruik maken van het vertrouwen door zijne mede-curatoren in mr. Dorbeck gesteld. U, mijne heeren, die geen deel uitmaakt van het Cu ratorium, kon dit natuurlijk niet z treffen, als het mij deed, gij zult mij echter wel willen gelooven, als ik verklaar, dat de houding van mr. Dorbeck op mij, die de vergadering van Curatoren had bijgewoond, die wist tlat het gesprokene niet had mogen worden over gebracht. die er ook niet op in kon gaan zonder hl de zelfde fout te vervallen die ik in mr. Dorbeck afkeurde. een onaangenamen, ja pijnlijken indruk maakte, dat van dat oogenblik af het besluit, hij mij opkwam om mijne betrekking als Curator neer te leggen. Ik deed dit, onder mededeeling van het voorgevallene aan den President-Curator. Deze was eveneens, en terecht, verontwaardigd en heeft daaraan, naar ik 1 a- ter hoorde, in krasse termen tegen mr. Dorbeck uiting gegeven, waarop nog eene correspondentie tus- chen beide heeren is gevolgd. liet is, naar het schijnt, deze correspondentie waarop mr. Dorbeck in zijne cir culaire doelt, en waarop hij zijne beschuldiging baseert. Hierbij merk ik vooreerst op, dat ik mij niet heb te mengen in den tusschen dc heeren Van der Hoeven en Dorbeck gevoerden pennestrijd. Aan xnr. Van der Hoe ven is het zeker uitstekend toevertrouwd om, als hij zulks noodig mocht vinden, de door hem uit mijne me- dedeelingen getrokken conclusiën te verdedigen. En met betrekking tot de door mr. Dorbeck tegen mij geuite beschuldiging zult gij mij willen toestem men, dat liet boven meegedeelde zeker ook zonder „ve draaiing" al erg genoeg is. Maar bovenal, ik heb, zooals reeds door mij in Uwe vergadering* werd geconstateerd, aan den lieer Dorbeck de gelegenheid aangeboden om zijne beschuldiging te kunnen bewijzen, op de eenige plaats waar dit zou kun nen geschieden, namelijk niet in den Raad, immers daarbij is mr. Van der Hoeven niet tegenwoordig, maar in de vergadering van Curatoren, want tot hun nen voorzitter heb ik gesproken, en ook mr. Dorbeck heeft daarin zitting. Mr. Dorbeck heeft echter dat aanbod niet aangeno men. In zijne circulaire geeft hij nu de motieven aan, die hem tot die weigering aanleiding gaven. Gaarne laa't ik aan U over te beoordeelen, of die re denen steekhoudend mogen genoemd worden, ik wil wel zeggen, dat zij op mij den indruk maken van uit vluchten en exception. Daarom zal ik er ook niet ver- Ier op ingaan. Alleen op één dier argumenten moet ik nog even de aandacht vestigen. In zijn door hem aangehaalden brief aan curatoren, waarin hij zijn niet-verschijnen in hunne vergadering tracht te motiveeren, maakt de heer Dorbeck zich na melijk bevreesd voor mijn herinneringsvermogen. En nu is het zeer eigenaardig dat hij, om die vrees aannemelijk te maken, een beroep doet op een feit, waarbij zijn eigen geheugen hem lcelijk in den steek heeft gelaten. Dit is althans de zachtste verklaring die er voor te vinden isl Mr. Dorbeck vertelt namelijk aan curatoren dat „de heer ter Spill in dc jongste Raadszitting den Raadsleden trachtte „diets" te maken (verbeeldt UI) als zou de heer Boas zijn benoemd geheel bui- Jen het advies van den Inspecteur, Rector en .College van Curatoren." Ik mag den heer Dorbeck aanraden, om zijn geheu gen eens op te frisscheii, door het steiiograpliisch ver slag van die zitting na te lezen, dan zal hem blijken, dat ik niet gesproken heb, wat mij door hem in den mond wordt gelegd, maar dat ik heb beweerd dat de benoeming van dr. Bons is gesellied tegen het advies van bovengenoemde autoriteiten. Dat is heel wat anders, mr. Dorbeck En dat boud ik nog' vol. Grooten lust gevoel ik, dat nog eens nader aan te toonen, maar de vrees dat mij dit zou voeren buiten het bestek van dit schrijven, houdt mij daarvan lenig. Laat ik eindigen met nog een enkel woord te zeggen over datgene, waarmee de heer Dorbeck begon. Wien de schoen past, trekke hem aan! Zoo luidt het in den aanvang van zijn schrijven. Ik kan niet zeggen dat mr. Dorbeck in de verdere uitwerking van zijne beeldspraak bizonder gelukkig is geweest. Want als in één adem laat hij er op volgen, dat de sclioen door mij niet werd aangetrokken omdat hij „te zeer knel de," alzoo mij niet paste, zou ik meenen. Inderdaad zoo is het, de schoen paste mij niet en de. heer Dorbeck boude mij ten goede dat ik haar niet zal aantrekken maar liever in mijn eigen schoenen zal blijven staan, dan in de zijne. De voorstelling' „als zou ik mij die beschuldiging hebben aangetrokken," verwerp ik dan ook als beslist onjuist. Ik heb dat nooit gedaan en zal dat ook niet doen. Den heer Dorbeck, die hier wederom niet juist weer geeft, moet ik opnieuw naar het Stenographisch ver slag van de Raadszitting verwijzen. Het was ook niet de vraag: wie trekt het zich aan? maar wel wien heeft de heer Dorbeck bedoeld? En waar nu door hem geen naam werd genoemd, waar meerdere leden, naar ik meen, reeds met den President-Curator hadden gesproken en men zich van geen kwaad bewust is, daar ligt het voor de hand. dat het antwoord op de laatstgenoemde vraag eerst door nadere bespreking kon worden gevonden. Ten slotte. Mr. Dorbeck heeft te kennen gegeven, dat hij zich in de volgende raadsvergadering aan het door hem ge schrevene zal refereeren, zonder meer. Dat voorbeeld, M. II., zal ik gaarne volgen. Mej. H. J. SEMELINK geb. v. Velzen, 's Gravenhzga, Wattstraat 4, schrijft ons: Bij deze doe ik u gaarne weten hoe goad mij de Sanguinoae geholpen heeft. Ik leed ontzettend aan hoofdpijn, tengevolge van bloedarmoedeik mag zeggen dat de Sanguinoae het éénigate middel ia geweest dat m^j werkelijk en afdoende geholpen heeft en ik sta u zeer gaarne toe dit mede te deelen ten behosve van andere lijders. Mej. H. J. SEMELINK-van Velzen. De Sanguinoae is een krachtig en afdoend middel in al zulke gevallen. Wij hebben lij ders ontmoet die ons zeiden „ach, had ik toch dat middel vroeger gekend het had mij jaren van lijden uitgespaard Wanneer gij lijdt aan bloedarmoede of zenuwzwakte, neem dan de Sanguinoae, die mej. Semelink zoo goed geholpen heeftde Sanguinoae zal ook u helpen en goed doen. Zij bestrijdt bloedarmoede en zenuwzwakte, hoofdpijn, slapeloosheid, gedurige vermoeidheid, gebrek aan kracht en aan energie gebrek aan eetluitpjjn in de maag, pgn in rug en lenden. Zij ia een puik middelzij heeft honderden geholpenzij zal het ook U doen. Sanguinose kost per fl. f 1.50, 6 fl. f 8.—, 12 fl f 15 Wacht u voor namaak. Te Alkmaar bijNIEROP SLOTHOUBER, firma SCHOUTEN Co., ANSINGH MESMAN, Apothekers, Firma C. KEG, afd. drogisterij; Heiloo bij G. JONGEJANNoord- Scharwoude A. SWAGER P. HOFFBroek op Langendijk J. PLOEG Zuid-Scharwoude R. LUITING Winkel Wed. J. BUTTERStompetoren K. HOSAvenhorn A. BELSAnna Paulowna H. den ENGELSEN; Oudkarspel H. HART, J. TIMMERMAN; St. Pancras G. PLOEGERWarmenhuizen P. BAKKUM PASTOOR. ide bevat: Gids. Elsevier's Maandschrift. Eigen Haard. Reveu des Deux Mondes. Illustration. Tour du Monde. Nord und Süd. Hlustrirte Zeitung. Gartenlaube. Fliegende Blatter. Strand Magazine. Graphic. Punch. per Kwartaal, (Nalezers f 1.25), bevat: Gids. Elsevier's Maandschrift. Holl. Revue. Nederland. Humoristisch Album. Eigen Haard. Fliegende Blatter. Gartenlaube. Ueber Land und Meer. Londen News. bevat Gids. Elsevier's Maandschrift. Onze Eeuw. Tijdspiegel. Humoristisch Album. Eigen Haard. Fliegende Blhcter. Gartenlaube. Ueber Land und Meer. Illustration. worden ten allen tijde aangenomen. Voor hen, wien het er niet aan gelegen is, of z(j de tijdschrijften wat later ontvangen, staat TEN ALLEN TIJDE de gele genheid open eene porte feuille te ontvangen met de tijdschriften en romans No. laf 1,75 en met die van Ns. 2 en 3 f 1,25 per kwartaal. Voor geabonneerden buiten de stad kan, zoo noodig, de verwisseling van deze portefeuille op Zaterdag worden bepaald, Maandretours Alkmaar Akersloot le kajuit 30 cent, 2e kajuit 20 cent. Enkele reizen Alkmaar Akersloot le kajuit 20 cent, 2e kajuit 15 cent. MARKTBERICHTEN. Wordt ge geplaagd door een gevoel van volheid, slaperigheid of zwaarte na maaltijden? Maagpijn geel achtigheid van het wit der oogeD, maagzuur? Lijdt gij aan slechte spijsverteering, galachtigheid of ver stopping? Wanneer ge 's morgens opstaat, hebt ge dan een onaangenamen smaak in den m'. nd en is d tong beslagen? Hebt gij moeilijkheid bij het adem halen, een gespannen gevoel over de borst Al d eze en vele andere symptomen worden veroor zaakt door de aanwezigheid van vergiftigen afval in het gestel en het is gevaarlijk er geen acht op te slaan, het kan leiden tot slechte spijsvertering of bloedarmoede of de ongelukkige ontsteking van den blinden darm. Wanneer ge U niet zoo flink gevoelt zooals 't behooit, neemt dan een dosis Foster's Maagpillen en ge zult zien hosveel opgewekter en geestkrachtiger ge den volgenden morgen zult zijn en wat beter is zult blijven, want Foster's Maagpillen genezen alle ongr steldheden der lever, maag en ingewanden en wel dadelijk en voor goed. Overtuigt U, dat U de echte Foster's Maaepillen krijgt, voorzien van de handteekenir g ven James Foster op elke doos, (inhoud 50 stuks.) Daze pillen zijn te Alkmaar verkrijgbaar bij de heeren NIEROP SLOTHOUBER, Langestraat 83, a f 0.65 voor één of f 3.60 voor zes doozen. Uitslag veiling, gehouden bü opbod op Maandag 10 11 ei 1909 ten over staan van den notaris Mr. A. P. H. de Lange, van De rentenisrswoning met tuin aan het Varnebroek No. 29 te Alkmaar, groot 3 aren 79 centiaren. Strijkgeld de heer C. Oudes, f 2540. De afslag en toewijzing zal plaats hebben op Maan dag 17 Mei a.a., des avonds 7 uur, in het kc ffi-huis „De Vergulde Valk" van den heer IJ. Oldenburg, aan de Heerenstraat te Alkmaar. BROEK OP LANGEDIJK 11 Mei Heden Blo mkoolf 0.— afper 100 stuks, reusenhUem keel f 0.— a 0—. gele koe! f 1.- 6 50 Bsede koal- f 1 50 a 8,—, Deenssk» witte keel f 1.— a f 6 k olrspeu 0.uien 3 25 a 3 50. PURMEREND 11 Mei. Aangevoerd 1545 runderen, waaronder 161 vette 58 a 75 ct. per kilo, 1384 melke en gelde f 130 a 260, hoogste prijs, vlug, 44 stieren 232 vette kalveren 70 a 90 ct. per kilo, handel matig, 588 nuchtere id. f 10.— a 26.—, handel matig, 19 paarden, 3681 schapen f 16 a 25,—, prjjsh. stug, 1170 lamm. f 6.— a 13,— p ijsh. stug. 178 vette varkens 48 a 52 per kilo, handel matig, 148 magere id. f 16.— a 36.—, matig, 286 biggen f7.—a 12.—handel matig. Kaas. Kleine f 28.—, middelbare f25.—, commissie f aangev. 137 stapels, boter f 1.10 a f 1.15, Kipeieren f 3.10 a 3 75, eendeieren f 3.80. NIEUWS UIT HOORN. Het ».s. Congres. Gedurende het 61e Landhuishoudk. Congres zullen o. a. de volgende feestelijkheden worden georganisetri Dinsdag 1 Juni, 's avonds 8i/2 uur ontvangst van de deelnemers op het Stadhuis. Daarna receptie in de Groote Sociëteit en concert Woensdag 2 Juni. 'sAv. gondeltocht-boottocht op de Zuiderzee vuurwerk op het Baadland, concert op de Kaasmarkt. Donderdag 3 Juni. Tentoonstelling van fokvee rp de Veemarkt van 10l/2—2 uur. Tentoonstelling van versierde rijwielen op het Doelenplein en Bal-Ch m- pêtre aldaar. Muziek door de Beiersche Kapel-Concert op de Kaas markt door de Harmonie „Apollo." Uitvoering in het Park door „Sapko" en de Beier sche Kapel. Daarna bal. Bekroningen. Zaterdagavond werd de huisvlijttentoonstelling ge opend. Da medaille van de Koningin is toegekend aan S. Mol te Purmerend voor bloemvaas en die van Prins Hendrik aan W. Kreeft te Hoorn voor teekeningen. Voorturnersles. Zondag werd in het Gemeente-gymnastieklokaal een voorturnersiea gehouden voor het gewest Noord- Holland van het Nederl. Gymn stiek-verbond. Aan wezig waren 23 voorturners, vertegenwoordigende 12 veroenigingen. Er werd met opgewektheid en ambit'e gewerkt De les was bijzonder leerzaam en zal vooral voor platte- landsvereeDigingen veel vruchten dragen. Het zal bijzonder aanbeveling verdienen deze lessen geregeld te geven, vooral omdat op het platteland zoo weinig goede leiding is. D e a.s. verkiezingen. De R. K. Kiesvereen. „Eensgezindheid" alhier stelde den heer C. D. Wesseling candidaat. Ansjovis. Maandag werden door 20 vaartuigen aangevoerd 3000 a 16000 stuks ansjovis. Totaal 160.000 stuks. Prijs 10.60 per 1000. D. VISSER, President. K. MOLEN A AR, vice-president. F. RIKE. Penningm. J. OTTER. ri I. BAKKER, Comtmssams n R. B. MAMMEN, Sscretaris. Wegens ONGESTELDHEID der vrouw gevraagd bij P. BLIJNSDORP, Haarl.liede. GEHUWDE LIEDEN, van c.a. 40-jarigen leeftijd, zander kinderen tot hun last, die wenschen te solll- citeeren naar de met 1 Augustus 1909 of eerder vr(?kotnende betrekking van in het DIACONIE O. M. en Vr. HUIS te RUSTEN BURG, worden verzocht zich schriftelijk te wenden tot den Voorzitter van den Kerkeraad d«r Ned. Herv. Gem. te U r s e m (N.-H.Dr. G. W. MELCHERS te Ursem. Persoonlijke bezoeken worden niet afgewacht. GEWONE JAARLIJKSCHE ALGEMEENE VER GADERING van AANDEELHOUDERS op Dinsdag 25 Mei 1909, des namiddags één uur in het Hotel „de Toelast" aan de Koorstraat te Alkmaar. Bewijzen van toegang zijn uiterlijk 3 dagen vóór de Algemeene Vergadering ten kantore der Vennoot schap voor de Aandeelhouders te bekomen. De Directie KEIJSPER. BUITENGEWONE ALGEMEENE VERGADE RING van AANDEELHOUDERS op Dinsdag 25 Mei 1909 in het Hotel „de Toelast" aan de Koorstraat te Alkmaar na afloop der op dien dag te houden gewone jaarlijkscbe Algemeene Vergadering van Aandeelhouders. Bewijzen van toegang zijn uiterlijk 3 dagen voor de Algemeene Vergadering ten kantore der Vennoot schap voor de Aandeelhouders te bekomen. De Directie KEIJSPER. N. V. v/h. HERMs. COSTER ZOON, Alkmaar.

Alkmaarsche Courant | 1909 | | pagina 6