Groot-e Vooriaarsveemarkt J. LIND Az. fijne lederwaren, Telef. 588. Zadelmakerij, cp Woensdag 19 April 1911. op Dinsdag 18 April 1911. eene flinke DIENSTBODE. STADSNIEUWS. te JUkmaar, te Alkmaar, ADVERTENTIE N. GEBRs, SCHEEPMAKER, eene nette DIENSTBODE. Er biedt zich aan een paar nette commensaals, Reparatie-Inrichting Heerenstraat. CADETTENSCHOOL. pè't. 4% aand. div. 100% 98 185 120 151 119.50 189 700 862 428 551A 110% 659 489 288 64 404 500 250 387 467 160 229 175 101V, 121 168 249 780 90V, liv* 110% 670 191% 243 63% 404 502% 250 <89 m t wwfyyi wyfffw uvy yyyy vrw In KAASPAKHUIS kunnen geplaatst worden van KOFFERS, TASSCHEN, enz. Portefeuilles worden in alle op te geven maten geleverd. klauwzeer niet meer kan worden voldaan, is alhier gistermiddag aangekomen een detachementmilitairen, sterk een onderofficier, een korporaal en twaalf man schappen, van het 10e Regiment Infanterie in garni zoen te Hoorn. Do boerderijen worden ieder door twee militairen bewaakt. „DUIN EN BOSCH." De heer II. Werkman te Zutphen is benoemd tot ge neesheer van het gesticht „Duin en Bosch" te Castri- LANDBOUW-TENTOONSTELLINO. De afdeeling „Beemster, Purmerend en omstreken" der Hollandsehe Maatschappij van Landbouw, heeft in eone gisteren te Purmerend gehouden vergadering be sloten, aan de algemeene vergadering der maatschap pij voor te stellen, de volgende vergadering met daar aan verbonden tentoonstelling' in 1912 te Purmerend te houden. WETHOUDER VAN AMSTERDAM. In de Raadsvergadering, gisteren te Amsterdam ge houden, is andermaal gekozen tot wethouder de heer Th. F. A. Delprat, die thans de benoeming aannam. UIT HOORN. De vereeniging tot bevordering van het Vreemde lingenverkeer voor Hoorn en Omstreken hield giste renavond een algemeene vergadering, onder leiding van den heer Joh. Wilson. Uit het jaarverslag bleek, dat het aantal leden 555 bedraagt. De rekening geeft aan een totaal' ontvangst van 6505.58 en een uitgaaf van 4675.64, alzoo een batig saldo aanwijzende van 1829.94. Op voorstel van het bestuur werd besloten het be stuur te doen bestaan uit 9 inplaats van uit 15 leden. De aftredende bestuursleden de heeren D. Jonkman, W. A. IJdo en Valk werden herkozen. Door de vereeniging werd besloten een gids voor Hoorn en omstreken te verspreiden. Ook zullen weer feesten worden georganiseerd en wel op Zondag 23 Juli een schoonrijderij en op Maan dag 24 Juli twee harddraverijen, terwijl een vuurwerk dien dag zal besluiten. Bovendien zal het bestuur, mits daarvoor een waar borgfonds van 5000 wordt volteekend een vliegweek houden van 2024 Juli. Onderhandelingen zijn reeds gevoerd met Wijnmalen, Koolhoven en de Eerste Ned. Vereen, voor luchtvaart. Gaan de vliegdemonstraties niet door, dan zal een marktplein worden ingericht. Uit goede bron vernemen wij, dat bij bet comité dat een onderzoek instelt naar de mogelijkheid tot stichting eener Westfriesche waterleiding, het bekende groote plan, waarbij ruim 40 gemeenten betrokken zijn, een schrijven is ingekomen, dat Z. E. de beer minister van Binnenlandsche Zaken bereid is gevon den to bevorderen, dat de noodige gelden voor een be hoorlijk onderzoek van de Sehoorlsche duinen, die c. q. voor prise d'eau voor bedoelde waterleiding moeten dienen, beschikbaar worden gesteld. Die kosten worden geraamd op 40.000. Zeker is dit een mooie stap in de goede richting. Hopen we ten zeerste, dat straks de Staten Generaal het desbetreffende wetsontwerp gunstig zal ontvan gen, daarmede het voornemen van den minister in een daad omzettend, maar daarmede ook krachtig meewer kende tot de totstandkoming van een grootsch werk, dat een groot deel van Noord-Holland zal helpen aan iets-, waaraan het dringend behoefte heeft, n.l. een goede drinkwatervoorziening'. VOORDRACHT- EN LIEDEREXAYOND VOOR DE ABONNé's DER ALKMAARSCHE COURANT. Op de derde pagina van dit nummer vinden de le zers een bon, welke zij van hedenavond half acht af aan kunnen inwisselen tegen één of twee kaarten voor de voordracht.- en liederenavond van den heer Emiel lfullebroeek uit Gent (België). De heer Hullebroek is- hier ter stede vroeger voor het Algemeen Xederlandsch Verbond en de vorige maand voor het Xutsdepartement, met zooveel succes opgetreden, dat wij vertrouwen onzen abonné's, die geen lid van deze beide vereenigingen zijn, en ook hun, die hem gaarne nog eens willen hooren, bepaald een genoegen te verschaffen door een avond te organi- seeren, waarin deze bekende toondichter, uitstekende zanger en aangename spreker van zijn talenten zal doen genieten. Te meer was daartoe aanleiding omdat de ervaring heeft geleerd, dat dergelijke kunstavonden der Alk- maarsche Courant met een prettig spreker en een be kwamen zanger door de abonné's steeds zeer gewaar deerd worden men denke maar eens aan den lieer Pisuisse en aan mr. Kamp, maar bedenke dan tevens, dat de beer Hullebroeck louter Nederlandsehe liederen zingt. Ook nu weer zijn de prijzen uiterst laag gesteld en worden ze niet verhoogd met de belasting op de pu blieke vermakelijkheden, terwijl er alléén klapstoelen in de Ilarmonie geplaatst zullen worden. Het spreekt wel van zelf dat wij ook overigens al die maatregelen zullen nemen, welke het welslagen van dezen avond kunnen bevorderen. Tot Zaterdagmiddag 2 uur zullen we een aantal kaarten voor onze buiten-abonné's beschikbaar hou den. Het spreekt wel haast van zelf, dat er ook nu veel meer vraag zal wezen dan er kaarten beschikbaar zijn. Wie dus verzekerd wil zijn van kaarten, stelle de in wisseling der bon niet uit! En wie te laat komt moppere niet, werpe ook niet op ons de schuld wij kunnen het niet helpen, dat zij niet vroeger kwamen en dat de Harmoniezaal niet meer ruimte, biedt! Voor wie de vorige beoordeelingen niet mochten hebben gelezeD, laten we er hier een paar volgen, die ook betrekking hebben op de voordracht „Vlaamsch le ven en leute (pret)." De Prov. Overijs. en Zwolsche Oh van 26 Jau. j. 1. schreef Als de Vlamingen bijeen komen, voelen zij zich ge drongen zich te uiten. Zij heffen een lied aan; zij vinden elkander in den zang. Opgewekt is de stem ming, luid weerklinken de woorden en de liederen. Er is leven, er is leute in 't Vlaamscho land. Zoo ongeveer sprak de heer Emiel Hullebroeck, toen hij gisteravond in de vergadering van 't Zwolsche Nutsdopartement voor ons optrad, de kennismaking hernieuwende met hetpubliek, dat hem ten vorige jare zoo hartelijk had begroet en zoo dankbaar had toege juicht Er was blijdschap aan weerszijden. De dichter zag een zaal voor zich, op allo plaatsen bezet met toe schouwers, wier houding en gelaat toonden dat zij verheugd waren hem weer te zien en verlangend waren hem opnieuw te hooren. En 't publiek kon uit het op treden van den jeugdigen Zuid-Nederlander, uit zijn opgewekte stemming, zijn vriendelijke begroeting be speuren, dat hij zich de goede ontvangst hem een vo rig jaar bereid, nog bewust was. Eu de Meppeler Courant van 18 Jan. j.l. ,,'t Was wederom een mooie avond die van gisteren toen de heer E. Hullebroeck uit Gent de leden van 't Nut op eenige voordrachten en zangnummexis ver gastte. Al dadelijk had de. heer H. 't publiek voor zich ge wonnen. In zijn voordrachten over Vlaamsch leven en leute, afgewisseld door liedjes, zooals de Vlaamsche Leeuw, Studentenliedjes e. a. toepasselijk bij die voordrachten, wist de bekwame spreker-zanger zoo'n gloed te leggen, dat 't publiek geheel enthousiast met luid applaus van zijn groote tevredenheid getuigde. Hij zelf was zóó geïnspireerd, dat z'n geheele wezen zich vormde naar den inhoud van zijn vertellingen. Bij treurige gedeelten was 't, of die ellende hem zelf gold, en menig gevoelige snaar wist hij bij 't publiek te treffen, maar wanneer dan zijn voordracht weer op flikkerde tot een vroolijk tafreel en getuigde van geest en frissche humor, dan waren er onder de ann- .wezigen, wien de tranen over de wangen biggelden van 't lachen. PADVINDERS. Nadat de heer N. Kranenborg Jesse als vooi'zitt-er van het voo'ioopig comité der Padvinders-beweging in Alkmaar de tamelijk bezochte bijeenkomst in de Harmonie gisteravond met een woord van welkom had geopend, wees hij er op dat het Padvinderscorps bestaat uit alle categorieën van jongelui. Hoe goed, zoo vervolgde hij, het onderwijs in ons land ook moge zijn, de leiding in het practische leven ontbreekt en deze; leiding' te verschaffen door het verkrijgen van handigheid, flinkheid, zich zelf te lee- ren redden is het doel en streven der padvindersbewe- ging. Vandaar dat deze beweging geen politieke of godsdienstige maar slechts een opvoedkundige betee- kenis heeft. Spreker gaf het woord aan den heer J. R. van dei- Moer, kapitein aan de Cadettenschool alhier, die zoo bereidwillig' was, oorsprong, doel en streven der Pad vindersbeweging nader uiteen te zetten. Bij den aanvang zijner rede, wees kapitein van der Moer er op dat uit zijn optreden, niet de foutieve ver onderstelling moet worden gemaakt, dat de nieuwe jeugdbeweging een militair karakter draagt of dat de militairen zich in deze aangelegenheid gaarne de lei ding zagen toevertrouwd. Do padvinderij heeft met wat men zoo in de wande ling „het militaire" noemt, niets uit te; staan, of het moest enkel dat zijn, dat ook de militairen gaarne de manlijke jeugdmenschen tot- flinke*, krachtige en han dige jongens zien opgroeien, ten bate van het vader land. De beweging der padvinders heeft haar oorsprong te danken aan den Engelschen Luitenant Generaal Baden Powell, die door de ondervinding tijdens den Boerenoorlog in Mafeking met Boyscouts, jeugdige verkenners, opgedaan besloot een dergelijke club, wier leden door handigheid, vlugheid en vindingrijkheid zoo int munten, in Engeland op te richten. Geen oor- logs-scouts, maar vredes-scouts wenschte hij. De meening dat er voor de jongens nog veel in hun op voeding blijft haperen, vond ook in Holland meer en meer ingang. Ook hier onderschreef men de in een brochure geuite meening „niet topzwaar van geleerd heid, maar gezond van lijf en leden en frisch van .hersenen is de beste manier waarop de jongens hun „levenspad zouden weten te vinden." Tot de oprichting der P. B. in Holland hebben de heeren Gas de Voogt, Dr. O. W. Lingbeek en luitenant van Hoytema den stoot gegeven, zoodat zij met recht de geestelijke vaders der beweging hier te lande 'kun nen worden genoemd. Na uit verschillende brochures en dagbladen artike len te hebben aangehaald, waarin de P. B. op goede gronden wordt voorgestaan, ging spr. uitvoerig na de verschillende eigenschappen die een goed! padvinder moeten kenmerken, zooals zin voor orde en tucht, tucht echter op te vatten in de beteekenis van zelfbo- heersching, plichtsgevoel en gehoorzaamheid. Uitdruk kelijk wees spr. er op dat niet dril maar opvoeding de ze eigenschappen zullen moeten bevorderen. De oefeningen der padvinders zullen ongetwijfeld ontspanning' aan den geest verschaffen, welke ont spanning de studie ten goede komt en voor de ver scheidenheid der oefeningen en spelen wordt gezorgd. Spreker wees er op, dat in de padvindersbeweging plaaats is voor allen, van welken stand of welke ge zindte ook, gaf een klein overzicht van de oefeningen, van de uitrustingen en de bekostiging daarvan en be handelde daarna de belofte door den Alkmaarschen padvinder af te leggen, welke luidt: „Ik zal steeds mijn best doen de, padvinderswet te gehoorzamen" en na nog stil gestaan te hebben bij de ze wet, waarin o. m. staat, dat iedere padvinder de re gels der vereeniging heeft na te leven en gehoorzaam heid moet beloven aan zijn leiders, dat hij oprecht zal zijn en waarheid spreken, dat hij ordelijk, bescheiden en matig zal wezen en hulpvaardig voor een ieder, zijn plicht opgewekt zal vervullen en tegenspoed flink zal '1 ragen en de dieren zal beschermen zeicle spr. Naast pret is er dus ernst, en het spel is geen doel, maar middel. Bij de padvinderij is plaats voor. allen, iedere jongen van welken stand of van welke gezindte hij ook mag wezen, kan toetreden, mits met toestem ming' van zijn ouders of opvoeders; rijken en armen kunnen er naast elkander streven naar het goede. De jongens worden samengevoegd tot z. g. n. patrouilles (of vendels) van 7 a 8 man, onder hun eigen leider. Vier van zulke groepjes vormen een troep, onder den troepleider. Er is een costuum, voor 10 a 12 gulden heeft men al heel wat, maar.jongens die het niet goed bunnen betalen (en daar hoeft geen één padvin der zich voor te schamen) kunnen zich bij voorbeeld enkel een hoed en een stok aanschaffen, terwijl het bestuur bij voldoend ledental hoopt, denzulken tege moet te komen. Ten slotte stond spreker geruimen tijd stil bij de critieken, welke de beweging onnoodig,overdreven,niet Hollandsch noemen etc. Spreker zou gaarne zien dat de menschen, die zich aldus uitspreken, eens hun oor deel opschortten en anderen hun gang lieten gaan, niet te gauw „ingezonden stukken" schreven, en raadde ten slotte den ouders aan hun jongens padvin der te laten worden. In de pauze gaven 32 jongelui zich als padvinders op en meldden 14 leden en 16 donateurs zich aan. Het was daarom voor den voorzitter een aangename taak te kunnen zeggen dab de Padvindersbeweging in Alk maar is opgericht. (Daverend! applaus der jongens). Hij bedankte vervolgens den heer van Dijk, die zoo bereidwillig was geweest met, liet Zaansche corps hier te komen, den heer Van der Moer voor zijne rede en verzocht de jongens nu eens- uit te zien naar een oefe- ningslokaal, waarop de heer Wentink een lokaal ge durende een jaar voor de club beschikbaar stelde. (Applaus). De heer v. Dijk van Zaandam bedankte den voorzit ter voor de aangename ontvangst en gaf nog eenige wenken aan de praktijk ontleend. De firma II. S. Cloeck had in de zaal een zeer aar dige étalage van alle padvinders-benoodigdheden ge plaatst, die veel belangstelling trok. Zij ontving voor deze attentie den dank van den voorzitter, die de aandacht van het publiek daarop vestigde. Onder mededeeling dat het voorloopig comité voor eerst nog zal aanblijven werd de vergadering gesloten. De Cadetten zijn hedenmorgen tot a.s. Woensdag met verlof vertrokken. GEEN BROODBEZORGING TWEEDE PAASCHDAG. Door verschillende bakkers hier ter stede, alsmede door de broodfabriek en de coöperaties zal' den Twee den Paasohdag geen brood bezorgd worden. EEN JUBILEUM. Heden herdenkt de heer C. Schoenmaker den dag waarop hij vóór 25 jaar bij de firma J. J. de Lange Zoon in dienst trad. Deze dag ging voor den jubilaris, die in zijne een- voudigen werkkring zich door trouwe plichtsbetrach ting heeft onderscheiden niet onopgemerkt voorhij. Nadat hij omstreeks drie uur van huis gehaald werd, werd hij in het kantoor der firma door een der firman ten toegesproken, die hem met een zeer waardeerende toespraak een couvert met inhoud aanbood, terwijl de heer J. A. Verkuijl met eenige welsprekende woor den een diploma van het departement Alkmaar van de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen uitreikte. Ook de knechten lieten zich niet onbetuigd, maar gaven den jubilaris een fraai rookgarnituur ten ge schenke. Onder aangenamen kout en verschillende versnape ringen bleef men eenigen tijd gezellig onder elkander. LOTEN UITVERKOCHT. De loten van de afdeeling Alkmaar van den Bond tot Bescherming van den Trekhond zijn reeds uitver kocht wel een bewijs, dat deze loting een goeden naam heeft 1 AMSTEIiDAMSCHE BEURS. Opgave van hert NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET. Vo»rdam, O 11, Alkmaar. Koers van Staatsleeningen NEDERLAND. Ned. Werkel. Schuld BUITENLAND. Bulgarije Tabaksleeuiag Brazilië Funding Mexico binnenl. Japan Oostenrijk Jan. Juli Rusland Hope Consol 1906 1894 6e Em. Iwang Dombr. 12 Apr. 18 Apr. pCt. 2% 6 5 5 4 4 5 4 41/, Financ. en Industr ondernemingen enz. Nationale Hypotheek Bank pCt. 4 Noordbollandsch Grondcrediet 4 Ned. Handelmaatschappij resc, div. Barge en Moorman Cultuur Vorstenlanden VTinstbew. Westersuiker aand. A'dam Deli Langkat Idem pref. A'dam Serdang Bindjey Deli Bata ia Deli-Maatschappij Medan tabak N. Asahan Rotterdam Deli Senembah Tabak-Mij. Amst. Rubber Cult. Gecons. Holl. Petrol. Cert. A Kon. Mij. t. expl. v. Petroleum Dordtsche Petroleum Moeara Enim Sumatra Palembang Perlak Petroleum-Mij. Zuid-Perlak Ketahoen Gew. pref. i, Redjang Lebong Great Cobar Amalgamated Copper Cy. Amer. Hide and Leather Anglo Amer. Telegraph Comm. Steels Car and Foundry Amerik. Stoomv.-Mij. Common Marine Preferent Marinebonds Comm. Peru Preferent Spoorwegleeningen. HoU. IJ. Sp.-Mij. M\j. tot expl. van Staatsapoorw. Deli spoorweg AMERIKA. Atch. Top. Cert. v. Convert pCt, 4 Denv. en R. Gr. Cert. Aand. div Erie Kansas City South. n pref. Miss K. Texas C. v. New-York and Ontario Norfolk Western C. v. Rock Island gew. Southern Pacific Southern Railway Union Pacific cert. v. Wabash gew. POLEN. Warschau Weenen RUSLAND. Wladikawkas 1885 pCt. 4 Premieleeningen. NEDERLAND. Stad Amsterd. fl00 3 Gemeente-cred. 3 BELGIE. Antwerpen 1887 2% HONGARIJE. HoDgaarsche Hyp. 4 Idem 8 OOSTENRIJK. Staatsleening 1860 5 RUSLAND. 1864 5 ""Er-dividend. 7 HA 977/s 103s/g 48% 91% 98V, 88 88% 99V, 87% 94 62i/4 28V, 270. •7613/18 54 158% 5% 17 66 48 79% 87% 224% 106% 108% 81% 80 88% 68 821%, 41% 297/* 115 26% 178% 16% 216% 89% 1(8% 1"1% 917/M 122 114% 170% 468 71% 98 48% 986/m 88 88% 99%, 87i/4 100 185 150% 118 700 861 423 169% 224 1741/4 102% 118% 167 245 775 89% 82 v4 23% 271/4 77% 63% 5% 17% 68% 79%, 88% 81% 30 83% 68 831/4 41% 29% 27 178 17 228% 91% PREDIKBEURTEN OP GOEDEN VRIJDAG. öroote Kerk, avond 7 uur, Ds. Verwaal. Doopsgezinde Gemeente, avond 7 uur, Ds. Wester. Rem. Geref. Kerk, avond 7 uur, Ds. de Regt, Avond maal. Geref. Kerk, avond 7 uur, Preeklezen. Gebouw Rehoboth, avornl 7l/2 uur, Godsdienstoefe ning. Uit den Omtrek. Herv. Gem. Heiloo, voorm. 10 uur, Ds. Eilers de Haan, avond 7 uur, Avondmaal. Evangelisatielokaal, 's morgens 10 uur, Ds. de Pree van Alkmaar, avond 7 uur, Ds. Kloosterman van Alk maar. Herv. Gem. Oudorp, avond 7 uur, Ds. P. Groot, Avondmaal. Herv. Gem. Schermerhorn, geen dienst. Herv. Gem. Stompetoren, avond 7 uur, Ds. v. Meurs, Avondmaal. Herv. Gem. Grootschermer, 's morgens 91/2 uur, Ds. France, Avondmaal. Herv. Gem. Koedijk, avond 7 uur, Ds. V. E. Vet- hake, Avondmaal. Koers van liet geld. Prolongatie 3 pCt. j Mede-deelingen. Met het oog op de naderende 4 beursvaeantiedagen bleef do handel op onze markt tot een minimum beperkt. De Amerika ansehe markt was iets vaster gestemd. Koninklijke in één doen, Geconsolideerde iets beter. De overige Oliesoorten wa ren ongeveer op dezelfde koersen als gisteren. Tabak ken stil met vasten ondertoon. Mijnen flauw voor Ketahoens. Culturen onveranderd. Staatsfondsen kalm. Marktbericht en. BROEK OP LANGEDIJK, 13 Apr. Heden werd aangevoerd en besteed voor Roode kool f 0— a 12000 gele kool f 3.— a 10,10 8000 witte kool f 2 50 a f 7.zak roode kool f 0.a 0.-—, 40 baal uien f 4.a 4.85 per baal. NOORDSCIIARWOUDE, 12 Apr. Grove uien f3.50 a f 3.80, roodekool f 18,— a 20.—, 2e soort f 16.— a 17.50, kleine f 6.—a 13,-, gelekool f 10.— a 12.—, 2e soort f 8.a 9.50, kleinere f 6.a 7.Deen- sche witte f 6.— a 7.50, 2e soort f 5,— a 5,75, kleinere f 3.a 4,per 100. HOORN18 April. Kleine kaas f 88,commissie f 29.50, middelbare f fabriekskaas f 81.50. Aan gevoerd 80 stapels, wegende 88590 K.G. Vlug. SCHAGEN, 13 April. Aangevoerd 5 paarden f 105 a 180, stieren en ossen f 0 af—,— stieren f 0 a 0, 50 magere geldekoeien f 150 a 240, 65 vette id. f 197 a 525, 26 kalfkoeien f 170 a 260. 0 vaarzen f a 0 pinken f 0 gras kalveren f 0 a 70 nucht id. f 7 a 24, ram men f a magere schapen f a vette id f a 460 overh. f 20 a 28,0 0 magere varkens f a ,65 vette id. 46 a 50 ct. per kilo, 70 biggen f 12 a 18, 20 konijnen f 0.75 a 1.20, 20 kippen f 1.— a 1.50, eenden f 0.— a 0.— 0 ganzen f 0.a 0.0 zwanen f 0.a 0.600 kg. boter f 1.20 a f 1.30, £00 kg. kaas f 0.50 a 0.60, 5000 kipeieren f 2.80 a 3.50, 200 eendeieren f 3.90 p. 100. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 13 April. Medegedeeld door het Koninklijk Xederlandsch Meteorologisch Instituut te De Bilt, OVERZICHT. (Geldig tot den avond van 14 April.) In het gebied van de waarneming is de hoogste be kende stand van den barometer 773.2 te Valencia. De laagste stand van den barometer 752.7 te Bres- la u. VERWACHTING. Meest matige, noordelijke tot noordwestelijken wind, zwaarbewolkt tot betrokken, waarschijnlijk regenbuien, zelfde temperatuur. Bnrgerlijke «tand. GEBOREN. 13 Apr. Johanna Cornalia Adriana, d. von Albert Boots en Geertje van de Nes. 15 April a.s. hopen onze geliefde Oom en Tante W. SCHERMERHORN A. KUN hunne 35-jarige Eelit vereeniging te her- y a denken. Namens hunne dankbare k" neven en nichten, W. SCHERMERHORN Dz. )t' De Heer en Mevrouw Mr. A. ,T. VAN DEN BERGH— CONIJN geven U kennis van de geboorte hunner dochter ANNA EtfGELKERTHA. Utrecht, 11 April 1911. Bleijenburgstraat 7. SPOORSTRAAT 63, STATIONSWEG fl, Frntt- en Comestibleshandel. - - VOOR DE BOTERHAM: APPELGELEI 20 cent per 5 ons. JAMPOTTEN h 2 pond inhoud 45 cent. 1 ponds-potten 25 cent. KWATTA Strooisel, 30 Cent per hnsje. Mevrouw HALBERSTADT, Kennemerstraatweg 80, vraagt met 1 MEI Ziel» aan te welden '«avonds nft 8 nnr. Mevrouw BLOEMENDAL-DE FOUW, Hoofdstraat, VELP, vraagt hij DAME of IIEER, een BURGERJUFFROUW', PjG., 28 jaar, goed op de hoogte met de huishouding, Fr. br. lett. L 194 aan het bureau van dit blad. In een KLEIN GEZIN bestaat gelegenheid voor kostgeld billijk. AdresVERLENGDE LANDSTRAAT 30. Adres Bureau dezer Courant.

Alkmaarsche Courant | 1911 | | pagina 2