11 ER IN FLICK's CACAO, Vraag en aanbod. DE LISSER COURANT e Schaakrubriek. mTrm T Jammer het waschgoed te ver nielen met chloor en wasch- poeders, terwijl de Sunlight ons goed sneeuwwit reinigt zonder het in het minst te schaden zelfs koken is onnoodig. Vergeet dus niet dat ons goed langer zal duren en geen on aangename lucht heeft wanneer de wasch gedaan SUNLIGHT w o r d met STADSNIEUWS. Madame Bigeon zegt dat de Pink Piilen een wonderdadig middel zijn. Advertentiën in deze rubriek moeten vóór des Vrijdagmiddags 4 uur aan het bureau Voordam C 9 worden bezorgd. De prijs, bij vooruitbetaling, is 25 cents voor annonces van 1 -5 regels ADVERTENTIE N. van pap had Mor- was 'n daar, kijk zelf op die uitstekende foto dit Engelsche tijdschrift 't was 'n verstarde klonter, onder 't kookpruttelen verstijfd. De neus van Morgan, mijnheer mijn vader alle confidentie van den grooten man is met gan's fortuin gegroeid, beter was gezegd opgebor reld of öpgepukkeld. Bij iedere ton om zoo te spreken kwam er weer 'n pukkel bij, 'n groote of 'n kleintje, een met haartjes bepiekd of 'n naakte puk kel, die glimmend het aanzijn zag. Praat niet van zorgen, heb ik mijn vader dikwijls hooren zeggen die man, die bij ieder uur van den dag met zakken z'n goud ziet opstapelen, heeft de grootste zorg, de pijnigendste zorg, de ellendigste zorg meer zorg, meer kwellende zorg dan n huisvader met negentien kinderen zonder brood. Die kan ten minste nog iets doen, die kan z'n kinderen, als de nood aan den man komt, uit bedelen zenden, uit gap pen desnoods, maar als Pierpont Morgan 's morgens de oogen open deed, in z'n beste, z'n krachtige jaren uit bed sprong, z'n goed-vergrootenden scheerspiegel met 'n bevende angsthand vastgreep en dan ontwaar de, dat alweer 'n nieuw molshoopje aan 't naar boven dringen was of 'n worm of 'n ander insect, als 'n mi- niatuurmol, de huid opwroette dan had-ie 'n mar teling, die wij althans u met uw normalen neus niet kunnen beseffen, maar die ik voel en mijn vader het diepste medelijden met den milliardair deed heb ben. Want mijn vader wist het tegen 't groeien van 'n neus legt ieder fortuin het afhet fortuin van alle milliardairs in Amerika kunnen het zwellen van maar één pukkel niet tegenhouden. Mijn vader had er mee gedokterd. Larie. Morgan heeft er vier a vijf millioen aan uitgegeven. Honderd specialiteiten zijn er wèl bij gevaren. Plij alleen niet. Een wilde z'n neus afzetten, 'n kunstneus zoo be- driegelijk als 'n valsch gebit den rijkaard er voor in de plaats geven, doch intijds waarschuwden drie, vier professoren van buitenlandsche, medische facul teiten: wilde hij zich laten vermoorden, dan was dat de lugubere weg. Morgan hoe ook gekweld door de karbonkel bo ven z'n bovenlip hechtte echter (niet te verwonde ren as je 't slijk der aarde als slijk maar voor 't op scheppen hebt) te veel aan 't leven. En de amputatie werd afgecommandeerd. Ik zou nog vergeten, dat ook tien a twaalf kwakzal vers 'n. schat aan dien neus verdiend hebben. Vooral één ik meen dat deze 600.000 dollars heeft j gerekend was reeds zoo ver, dat Morgan iederen morgen verschrikkend in den scheerspiegel van z'n eigen beeltenis, zich, gesuggereerd door den kwakzal- ver-in-kwestie, ging verbeelden dat de bobbels op z'n kokker wat inkrompen weinig 'n ietsje 1 bijna niet te zien slechts zichtbaar door sterke J vergrootglazen. Twee jaar heeft hij gehoopt maar helaas, nog altijd réés z'n neus en ook dat geld was weggegooid althansi gesmeten in den zak van dien auto-ban- diet-in-medicijnen. En toen heeft hij de hoop op de medische wetenschap en haar parasieten laten varen en zeer wijselijk het geld in den zak gehouden.^ Maar toen de hoop verdween, herbegon nog fel ler dan vroeger de marteling. Want waar is de volume-grèns van een steeds bob- belend-groeienden menschen-snavel? Wetenschappelijk is de grens niet vast te stellen en al scheen de kracht te verminderen, groeien bleef de neus. bleek, bij Morgan's verscheiden enkele dagen geleden, nog een ietsje in de laatste zes maanden toegenomen. Èn dan mot je schatten bezitten, zooals hij in goud, in land, in shares, in huizen, in paleizen en., in kunst. Nee meneer 'n boggel, twee boggels, geen krom been er bij desnoods, is nog niet zóó erg; maar Gewaarborgd I 0NVERVALSCH7 ZONDER SCHADELIJKE BESTANDDEELEN (Gedeponeerd] ZEïEP I, 2SS i ie de groote kantoren doorwandelde met deemoed ge- lijf staff ierd door directeuren en commissarissen; en nu, terwijl-ie zat naast mijn vader en ik tegenover j hem en ik zijn neus als 'n reuzen-aardbei in 'n scho- i teltje zag liggen op z'n soeplepel, waarvan-ie slurpte, hoorde ik maar steeds 'n rumoerig gegiegel, 'n roeze- s moezig gesnap rondom mij, en de twee kokkers tegen over mij, en zag ik Morgan's kleine, scherpe oogjes de lachende gezichten van die tientallen gasten met ver- achting begluren. Die lach na die eerbiedige, vorstelijke ontvangst in de bank. 1 Maar nog erger dan die lach. Naast mij zat 'n jong meisje, 'n mooi meisje, met 'n neusje zooals Fra Angelico aan z'n engelen gaf. Meneer, vroeg ze, is het niet te onbescheiden. Wie is dat toch? Wie? was mijn wedervraag, hoewel ik zeer goed begreep wien ze bedoelde. Die meneer daar met. Met dien neus - met den grootsten, den vetsten. Ze kleurde even. Ze knikte: Ja. groei- *s> ze'- ik, Morgan, John Pierpont Morgan, ^ij dat is de man, mejuffrouw, die van het Amerika der i milliardairs de grootste milliardair is, dat is de ge- weldige oprichter van trusts, dat is de rijkste verza- meiaar van kunstschatten ter wereld, j Zij zuchtte en medelijdend vroeg het mooie kind: 1 Zou hij met dien neus geboren zijn? Yan den milliardair, van de onweerstaanbare aan- 1 „1 -0 mn+tio- trekkelijkheid, om niet respect te zeggen, die ieder 'IJS SAllnl X S ™l«. «1« tÜ 1» bezitter fabelachtig j fortuin voor zich ziet van den milliardair geen sprake, voor den milliardair geen bewondering', alleen f dat zag ze alleen het reusachtige uitwas op Mor- f gan's gelaat zag ze, alleen voor dat betoonde het meis- je 'n medelijdende belangstelling: de mon- sterwrat, de reusachtige, verstarde papklonter op als 'n spons, dan ben je nog dien konin; magnaten te rijk af. Mirabeau's masker zat -vol met putten en gaten alsof een keukenmeisje 'r holten in gepulkt had maar zijn neus was gaaf en dat heeft hem de gelegen heid gegeven om in de woelige Constituante een Verbeeld je Mira machtig „ooi figuur tl.au. 5 rmg van des.geweldigen rijkaards bezit. beau met 'n reuzenkokker, een breeduit-stompend, hooguit-vleesehend, op z'n gezicht, 'Mirabeau met den neus van Pierpont Morgan wel de heeren zouden toen hij, als een Jupiter donderend, beval het fameuze: „Allez dire a votre maitre que ""P1 "c'™' oei ai net, lamcu. e 1 verdriet van Morgan's leven gewest. nous sommes ïci par la volonte du peuple et qu on ne nous en arrachera que par la puissance des baïonnet- nes", het machtige antwoord aan den zwakken Lode- wijk XVI, het hebben. uitgeschaterd. Arme Morgan! Arme miliardair, arme kunstbezit- ter, die voor zijn goud met liefde, met kennis, met smaak zich omringde met de beste producten der Ja, ik weet het, meneer, en ik kan het van zijn boe zemvriend, mijn vader, weten, die fatale neus is het Daarom heeft-ie de minste typiste van z'n ontzag gelijke kantoren. benijd. Daarom was hij afgunstig op den minsten der straatbengels, den ellendigsten der landloopers, dien- ie van 'n stoffigen, gevonden boterham zag happen. Millioenen menschen zullen nooit kunnen bereiken, zijns - i i wat hü, die primus inter pares, die eerste onder grootste meesters; arme kerel, die m de, grootendeela e aan hem te danken zijnde, beroemde verzameling in gelijken-miliardairs, de hoogste van de giganten-kapi- Metropolitan Museum of Arts te New-York bijeen- Jalisten, heeft bereikt: het toppunt der geldanstocra- bracht de ideaalste koppen met de onberispelijkste tievoor wie 'n lapjevan eemge duizenden dollars - - - - kloeke niets 18 maar hij heeft met zijn onuitputbaar goud f niet kunnen verkrijgen een eenvoudig normalen neus, j in het bezit van den hongerigsten bedelaar. Zoo ontbreekt er op dit ondermaansche altijd wat puntige neusjes en neuzen, romeinsche en grieksche, maar rechte, ondeugende maar regelmatige, maar fijne, kleine maar geestige. En als-ie dan te Londen of te Parijs, te Weenen of te Berlijn, 'n kunstenaar in de weeldekamers, die-ie in de hotels betrok, had ontvangen met weer nieuwe kunstschatten van ongerepte gelaatsschoonheid, en hij dan afdaalde de groote, breede, met smyrna be- kleede trap en op iedere verdieping naar zichzelf z'n conterfeitsel zag naderen in den grooten spiegel, dan keek hem weer de neus-verschrikking aan, die zijn eenige, maar afschuwelijk-groote ellende was. En dan moest-ie 't treffen, dat beneden de eetzaal gepropt was met jeugdig, gauw-giegelend goedje. Tartarin had z'n geheel potsierlijk lijf noodig om 't hotel van den Rigi-Kulm te ontdooien hij, Mor gan, hoefde alleen maar in de eetzaal te treden, z'n karbonkel achterna, om 'n algemeene vroolijk- heid te verwekken. E'en van die ergste, hinderlijkste, hem zeker 't meest pijnigende oogenblikken heb ik zelf meege maakt. Het was te Keulen. Morgan, mijn vader en ik traden de eetzaal binnen: mijn vader met z'n bijna even breeden, grooten maar meer gepletten-neus als h ij, ik met mijn al te flinken gevel, waartegen u thans kijkt en Morgan met zijn vastenavond-neus. As je één man met 'n bult ziet binnenkomen dan komt je medelijden mogelijk boven maar as je twee, as je drie bulten ziet binnenstappen tegelijk, scheeve schouder aan scheeven schouder, dan schiet je in een niet te weerhouden schater. De heele zaal doorklaterde 'n lachbui toen wij bin nenstapten, Morgan voorop. Mogelijk zouden die plots door zulke neuzen overrompelde logeergasten zich ingehouden hebben, als ze geweten hadden, dat die eene, grootste kokker bezeten werd door den grootsten geldman der wereld. Mogelijk, zeg ik mogelijk, wanneer die hotelgas ten' geweten hadden waar wij vandaan kwamen. Want Morgan had dien dag te Keulen een groote bankinstelling, die ik niet noemen mag, en waarbij een vorstelijk persoon wien zeg ik niet betrok ken was, met grootmoedigheid bijgesprongen. Hij was er met z'n reuzen-portefeuille-shares de reddende engel geweest, hij was er als 'n koning ontvangen, ge heel 't personeel was stil en eerbiedig opgerezen, toen- aan De waarheid vordert, dat schrijver dezes 'n groote onbeleefdheid bekent. Hij is toen 't taan-kleurig, geneusd jongmensch in zijn Belangrijk verhaal tot hiér genaderd was inge dut. Toen schrijver wakker werd was de lange neus ver dwenen. TTit de „Illustrated London News," die op den stoel van den geneusde lag, was het blad gescheurd, waar op Pierpont Morgan in zijn rijtuig zat afgebeeld. G. v. d. Wald. GEVESTIGDE! PERSONEN. J. Verschoor, winkelbediende, n.h., Snaarmanslaan 157. K. Meijer, leerling machinist H. IJ. S. M., geene, Kinheimstraat 32. T. Siksma, dienstbode, n.h., Stati onsweg 98. P. E. Brand, dienstbode, r.c., Verdronken- oord 7. J. B. Warmer, barbiersbediende, r.c., Verdron- kenoord 73. C. C. van der Steen, dienstbode, r.c., Wes- terweg 23. J. Spaans, schildersknecht, n.h., Forestus straat 27. G. van Dok, dienstbode, n.h., Laat 118. J. Potgieser, zonder beroep, n.h., Stuartstraat 64. P. de Vries, winkelbediende, n.h., Wildemanstraat 10. B. Spoelder, zonder beroep, n.h., Lindenlaan 31. S. Leeg water, schipper, n.h., vaartuig. B. Knuppel, kruide niersbediende, r.c., Langestraat 1. J. Heino, opzichter- machinist H. IJ. S. M., n.h., Bergerweg 20. D. van Maarleveld, dienstbode, n.h., Kennemerstraatweg 14. E. Hagedoorn, gasfittersknecht, gref., Kerkplein 2 A. G. de Graauw, banketbakkersbediende, r.c., Hout- til 42. M. Nan, dienstbode, r.c., Helderscheweg 1. G. de Vries, beambte H. IJ. S. M., n.h., Stuartstraat 34. K. Appel, zonder beroep, n.h., Kennemerstraatweg 38. M. Schouten, dienstbode, r.c., Verdronkenoord 49. M. Peijs, barbiersbediende, n.h., Langestraat 35. H Molenaar, leerling machinist H. IJ. S. M., geene Geest 29. C. Zijm, zonder beroep, r.c., Schermerpad G. Voorthuijsen, zonder beroep, geene, Snaarmans laan 11. G. Schrieken, zonder beroep, geene, Snaar manslaan 111. A. van Harrij, machinist II. IJ. S. M. n.h., Stuartstraat 90. J. Doornbos, zonder beroep, n.h. Oudegraeht 174. G. Broertjes, dienstbode, n.h., Lut tik-Oudorp 83. D. Visser, zonder beroep, n.li., Breed- straat 18. J. P. Groot, werkman, r.c., Kinheimstraat 13. O. Veltkamp, zonder beroep, n.h., Scharloo 20. W. van den Hoek, candidaat-notaris, n.h., Steijnstraat 43. G. Admiraal, zonder beroep, n.h., Nieuwpoortslaan 66. H. van Dijk, pakhuisknecht, n.h., Geestersingel 43. A. Ch. de Kok, winkeljuffrouw, n.h., Ridderstraat 19. C. van Galen, smidsknecht, geref., Oosterstraat 29. Z. Preusterinlc, dienstbode, n.h., Emmastraat 37. VERTROKKEN PERSONEN. S. Kos, slagersknecht, n.h., Magdalenenstraat 13, Hoogkarspel. J. Lampe, slagersknecht, n.h., Fnidsen 109, Egmond aan Zee. J. Rol, boerenknecht, n.h., Om val 13, Beemster. M. Schermer, dienstbode, r.c., Wes- terweg 18, Purmerend. T. Aardema, ass. huishouding, n.h., Spoorstraat 32, Hoorn. O. J. de Cler, drukkers knecht, n.h., Geest 27, Valkenburg. G. van de Pol, dienstbode, n.h., Schoutenstraat 24, Nijmegen. M. Wallaart, dienstbode, n.h., Nieuwpoortslaan 84, Nij megen. H. de Groot, scheepsmakersknecht, n.h., Kin heimstraat 32, Zaandam. W. F. Smits, district-school opziener, n.h., Vier Staten 2, Nijmegen. A. van Dijke, plaatwerker, geref., Stuartstraat 3, Zaandam. M. Prins, dienstbode, n.h., Parkstraat 1, Zaandam. J. de Moei, stratenmaker, r.c., Lindenlaan 39, Schoten. G. Terhaak, reiziger, geref., Spoorstraat 25, Utrecht. J. P. van den Hoek, zonder beroep, n.h., Bierkade 19, den Helder. A. Jans, barbiersbediende, n.h., Zevenhui zen 5, Bovenkarspel. C. Hemmelder, zonder beroep, n.h., Zevenhuizen 8, Amsterdam. A. B. Admiraal, zon- rde beroep, n.h., Fabrieksweg 11, Eist. A. Verdonk, zonder beroep, r.c., Lindenlaan 23, Amsterdam. D. P. Zwakman, zonder beroep, n.h., Geestersingel 7, Zaan dam. J. Modderman, zonder beroep, n.h., Metiusgracht 13, den Haag. F. A. Feikema, kellner, d.g., Geester- weg 1, Nijmegen. C. van der Oord, zonder beroep, n. h., Koningsweg 17, Hilversum. E. Ooms, dienstbode, n.h., Heiligland 38, Beemster. M. Pieneman-Snijder, zonder beroep, n.h., Zeglis 11, Canada. Men zal begrijpen dat het recht is dat Mad. Bigeon de Pink Pillen een wonderdadig middel noemt, indien men weet dat deze dame onlangs genezen is, terwijl zij sedert 10 jaren leed aan een staat van bloedarmoe de die alle behandelingen had weerstaan. Dit blijkt uit den hier volgenden brief. Mad. Bigeon, die te Chateau-du Loir (Sarthe Frankrijk) woont, avenue de la Gare, schrijft: Madame Bigeon. „Ik kan zeggen dat, sedert tien jaren, de eerste maanden zijn aangebroken dat mijn ziekte mij met rust laat en het is aan uw wonderdadig middel dat ik die overheerlijke verandering dank. Ik was inderdaad sedert tien jaren bloedarm. Altijd bleek, altijd zwak en huiverig, voelde ik wel dat ik te weinig bloed had. Ik had altijd een ongemak, of wel schele hoofdpijn, benauwdheid, hartkloppingen of duizelingen. Mijn spijsvertering was langzaam. Door voortdurend te lij den, had ik smaak in niets. Ongeveer zeven maanden geleden, hebben wij, omdat mijn man, die ambtenaar is, verplaatst werd, moeten verhuizen. De vermoeie nissen van die verhuizing hebben mij geheel ziek ge maakt. Toen besloot ik uw geneesmiddel te nemen, hopende dat het voor mij zou doen, hetgeen het voor zoo vele anderen had gedaan en dat het zou slagen mij de gezondheid weer te geven, wat andere midde len niet hadden kunnen doen. Na een week van be handeling, heb ik mij van een merkbare verandering in mijn toestand kunnen rekenschap geven. Ik had meer eetlust en meer kleur, was helderder en ik ge voelde mij sterker. Ik ben dus met die weldadige be handeling voortgegaan en deze heeft de ziekte over wonnen. Gedurende vele maanden, zooals ik U reeds zeide, ben ik nu uitmuntend gezond." De Pink Pillen zijn verkrijgbaar a 1.75 per doos, en 9 per zes doozen, bij het Generaal Depot der Pink Pillen, van Eeghenlaan 22, Amsterdam. Te Alk maar bij Nierop en Slothouber, Langestraat 52. No. 391. E. H. E. van Weelderen, f Mat in 2 zetten. Oplossingen worden binnen 3 weken ingewacht aan het bureau van dit blad. Oplossing probleem No. 391 Tb5. Goede oplossingen ontvingen we van de heeren: P. Bakker te Amsterdam, J. Balder te Harderwijk, P. J. Boom, F. Böttger, C. Brouwer, G. Imhülsen, H. Sjoers te Alkmaar, J. W. Le Comte 's-Gravenhage, J. Deuzeman, Frederiksoord, G. van Dort, Leusden, mr. Ch. Enschedé te Haarlem, Jos. de Koning te Amster dam, M. Korteling te Deventer, J. Reeser te Voor burg, S. te S., J. Vijzelaar te 's-Gravenhage, C. Vis ser, Reinier H. de Waard te Utrecht, H. Weenink te Amsterdam. maar één daalderü-c a c a o beter dan alle andere de allerbeste Ingezonden Stokken. AAN DE INGEZETENEN VAN ALKMAAR. Nu de strijd der sigarenmakers tot een goed einde is gebracht, gevoelen wij ons gedwongen een woord van oprechten dank te betuigen aan allen die ons in dien moeielijken tijd zoo flink en krachtig ter zijde hebben gestaan, en door daadwerkelijke hulp, ons het mogelijk gemaakt hebben dien strijd tot een goed ein de te brengen. In de eerste plaats past het ons een woord van dank te brengen aan het College van Burgemeester en Wethouders, voor de toestemming tot het houden eener collecte, die zij ons tot driemaal toe verleend hebben. Verder een woord van dank aan de Algemeene Ar beiders Coöp. „Voorwaarts" voor het wekelijks ver strekken van brood aan de gehuwde sigarenmakers. Aan den heer Kommer voor het meermalen ver strekken van brood en de R. K. Coöp. „Ons Doel" voor het verstrekken van brood aan de gehuwde uit gesloten. Aan het bestuur van den Ned. R. K. Volksbond, voor het gratis afstaan van het Bondsgebouw, tot het houden der gecombineerde vergaderingen, en ten slot te aan alle hier bestaande vakorganisaties en vele par ticulieren. die ons in die dagen zoo ruimschoots heb ben gesteund. Alkmaar,'24 Mei 1913. Ned. Sigarenmakersbond, afd. Alkmaar. Ned. R. K. Sigarenmakersbond, afd. Alkmaar. Christelijke Sigarenmakersbond, afd. Alkmaar. Fed. van Sigarenmakers in Ned., afd. Alkmaar. A. v. DIEPEN Dz., Spoorstraat E 3, Alkmaar, te- lef. 574, Administrateur, Taxateur, Veiler van huizen en landerijen en roerende goederen, beveelt zich bij H.H. Notarissen en Particulieren beleefd aan, overal te ontbieden tegen billijke vergoeding, Woningbureau, incasseering van huurgelden. IFE KOOPMeubelen, Stoelen en Spiegels in ver schillende stfllen, Kamermeubelen, ook solied Stof- feerwerk te leveren. Aanbevelend, Firma P. J. C. NIEROP. Alkmaar. Fnidsen 113. Langestraat 58. T B. L. SIMON Alkmaar. Steenhouwerij K o- ningsweg 46. Grafteekenen, Schoorsteen mantels enz. Geen heerlijker, zuiverder en smakelijker GLAS BIER dan het beroemde TRAPPISTENBIER. Ook per halve flesch verkrijgbaar bij J. H. ALBERS in den Bierkelder, Verdronkenoord, ingang Rapelplein. In de St. Annastraat O 14 is het SCHOENWERK goedkoop. Uitsluitend solied N.-Brabantsch schoen werk. Aanbevelend D. A. DEKKER. KALLANSEE Steenhouwerij Korte Nieuwesloot B1 GRAFSTEENEN, SCHOORSTEENMANTELS en alle voorkomende steenhouwwerken. HPE HUURVoor direct of later HEERENHUIZEN met moderne inrichting. Huurprijs f 250—325 per jaar op netten stand. Ie bevr. bij J. DE GRAAFF Laat 103, Alkmaar. •'I'AXATEUR. Ondergeteekende beveelt zich beleefd aan bij H.H. Notarissen, H.H. Deurwaarders en Particulieren voor het taxeeren van antieke goederen alsOud Porcelein, antieke Meubelen, Goud, Zilver, Bloedkoraal, Diamant, enz. N.B. De goederen worden desverlangd ook door mij voor den getaxeerden prijs gekocht. Uw Dw. Dn., A. OUDES, veiler en taxateur, Alkmaar. /COMMENSAALS. In een klein gezin kunnen twee nette Commensaals geplaatst worden met vrije slaapkamer. Adres: Snaarmanslaan 78. IIAGMEISJE gevraagd, Geestersingel 52, 2de huis van de Spoorstraat. (Klein gezin). G. WEISENBORN, Prins Hendrikstraat 16 te Alkmaar, heeft nieuwe HEERENHUIZEN en BURGERHUIZEN TE KOOP, ook geschikt voor win kelhuizen. Sluit ASSURANTIE tegen BRANDSCHADE op BEURSPOLIS. gevraagd een FLINK MEISJE. Stationsstraat 82. n een klein gezin kunnen twee nette COMMEN- SAALS geplaatst worden met gebruik van vrije kamer. AdresBureau dezer courant. "DUIME KEUZE van Harmonica's2-rijïg vanaf f 6.50, Gramophoon-machines vanaf f 14.50, idem met groote koperen hoorn, f 22.50. Nieuwe platen vanaf f 0.75, gebruikte plateD, 3 voor f 1.beste naalden per doosje (200 stuks) f 0.20. Aanbevelend, A. H. DEKKER, Ged. Baansloot 1. E KOOP Een Holl. HERDER (Reu), zeer mak en lief voor Kinderen. Te bevr. bureau dezer courant. AIerr.oeke condities voor grondig onderricht in de STENOGRAFIE. Brieven onder letter D 283 bureau van dit blad. leent zich in het bijzonder voor advertentién betref fende het BLOKMBOIXENV K. Advertenties op gegeven voor DE LISSER COURANT, worden gratis geplaatst in De >oor<lwijker Courant en De Bloembollenstreek, Advertentiën van 1—5 regels 55 Cent. Driemaal plaatsing wordt tweemaal be rekend. Bij abonnement belangrijk rabat. Uitgave van de N. V.: A. DORSMAN's Boekh. en Stoomdr., Noordwijk.

Alkmaarsche Courant | 1913 | | pagina 6