Vervslg taentsraÉzitting. UVXilitio. Herhalingsoefeningen. FEUILLETON. Xj©vensweg©n Uitgave H, J. W, BECHT» Amsterdam. 31AATSL0TERIJ. Woensdag 20 Mei. De BUROF.MEESTER der gemeente AI.KMAAR gelast, krachtens bekomen aanschrijving, op grom van art. 80 in verband met art. 114 der Militiewet (Staatsblad 1912 No. 21) de onderstaande hier wonende verlofgangers, om zich, ter bijwoning der herhalingsoefeningen, bij hun korps te vervoegen als V°4et'comp. Hospitaalsoldaten, garnizoen Hoorn, (bij het le bat. 21e Regiment Infanterie), 19 September 1914: lichting 1907: Klaas Brouwer, Nicolaas van de Kamer. 4e comp. Hospitaalsoldaten, garnizoen Hoorn (mi litaire ziekeninrichting), 4 September 1914: „«ut t lichtmg 1910: Adrianus Comelis Mooij, Leendeit 4e°comp. Hospitaalsoldaten, garnizoen Haarlem, (bij het le bat. lüe Regiment Infanterie), 4 September 1914: lichting 1910: Jan vau der Meer 4e comp. Hospitaalsoldaten, garnizoen Helder (bij het 2e bat. 21e Regiment Infanterie), 19 September 1914: lichting 1907: Theodorua Johannes Scholten, Klaas Baas. v, le comp. Hospitaalsoldaten, garnizoen Naarden, 1 Augustus 1914: lichting 1908: Jean Pierre van Eijk. Den verlofgangers wordt hierbij gewezen op de na volgende bepalingen: lo. dat de miliciens-verlofgangers die verblijf hou den ln de plaats van opkomst, zich op den dag voor de opkomst bepaald, uiterlijk te 8 uur voor middags bij hun koips moeten aanmelden 2o. dat de miliciens-verlofgangers die verblijf hon den binnen 20 K.M. van de plaats van opkomst, op den dag voor de opkomst bepaald, uiterliu le 10 uur voormiddags bij hun koros aanwezig moeten zijn; 3o. dat de overige miliciens-verlofgangers zich b] hun korps moeten aanmelden: voor zooveel zij binnen het Rijk verblijf houden, op het tijdstip, waarop zij aanwezig kunnen zijn, indien zij zien op den dag, voor de opkomst bepaald, met hit eerst vertrekkende middel van versneld vervoer langs de op de vervoerbewijzen aangegeven rou te naar de plaats van opkomst begeven, of, in dien bij gebruikmaking van een later vertrek kend middel van versneld vervoer langs diezelf de route zulks mogelijk is, uiterlijk op het sub 2o aangegeven tijdstip en voor zooveel zi] bui ten het Rijk verblijf houden vóór 4 uur namid dags. Voor zooveel de miliciens door ziekte of om eene andere reden niet tot den werkelijken dienst kunnen overgaan, worden zij verzocht daarvan vóór het tijc- stip voor de opkomst bepaald, ter gemeente-secretarie mededeeling te doen. Na hun herstel zullen zij ziCii onverwijld 'naar hun korps moeten begeven. De Burgemeester voornoemd, O. RIPPINO. Alkmaar, 9 Mei 1914. STADSNIEUWS. ARRONDISSEMENTS-RECHTBANK TE ALKMAAR. Zitting van Dinsdag 19 Mei. OPLICHTINO. Een gedetineerde dienstbode Lijs. V., uit Groot- Schermer, 22 jaar. Twee jaar geleden ai eens tot een maand veroordeeld wegens diefstal. Den 15en April, althans in de maand April, kwam ze bij den goud- en zilversmid J. H. Bossert te Hoorn om een zilveren horloge op zicht le halen. Ze zei, dat ze een nicht was van den heer Galesloot aldaar, waar ze gelogeerd was en die haar een klokje cadeau wilde geven. Bekl. bekent het horloge voor 1.50 te hebben ver kocht ze zei dit geld te hebben aangewend voer het koopen van versterkende middelen. De moeder van het meisje werd op verzoek van den toegevoegden verdediger, mr. Huizenga, van Hoorn, als getuige k décharge gehoord. Veel goeds kon deze van haar dochter niet vertellen. Het O. M. eischte een maand_ gevangenisstraf tegen het slecht uitziende meisje, Z. E'. A. zou er zich bij kunnen neerleggen, wanneer de preventieve hechtenis in mindering wera gebracht. Mr. Huizenga oordeelde, ook in verband met he.- geen de moedes verklaarde, dat een onderzoek naar bekl.'s geestvermogens gewenscht was. De President drukte haar ernstig op het hart zien voortaan beter te gedragen, bekl. beloofde bij haar ontslag uit de gevangenis naar haar ouders te zullen BEDELARIJ. De zwervende grondwerker P. B., die al dertien jaar in Veenliuizen is geweest, kwam er in Januari vandaan met een uitgaanskas van 100. Die waren in April op en toen vroeg hij aan den agent van poli tie P. Grondsma, te Alkmaar, om een aalmoes. Hij vroeg thans vrijspraak en anders een klein straf je van eui jaar. toen de Officier 3 dagen hechtenis en 3 jaar boerderij had geëischt. BELEEDIOING. Een heele oude bekende, Jacob B., uit Barsingei- horn, koopman van professie, heeft zich 14 April aan beleediging schuldig gemaakt. De burgemeester van Barsingerhorn, de heer K. Breebaart, moest net ont gelden. Op diens last ruimde de rijksveldwachter t l. van het Kaar een hoop vieze rommel van bekl. i erf op, ten einde hierdoor een einde te maken aan ee i onhoudbaren toestand op een naburig erf vloeit.? ier af. Aan het adres van burgervader Breebaait heeft bekl. toen geroepen: ik heb maling aar; den bui- gemeester, ik bemoei me niet met dieven, moorde naars, brandstichters, oplichters. Voor welk feit eet maand gevangenisstraf werd geëischt tegen Jacob, üiï zijn gewone brutaie praatjes had en ten slotte met eeu „Gegroet heereu" afscheid nam van het rechtscoi- iegC" DIEFSTAL. De tuinder J. B. K., uit Schagen, heeft 19 April te Oude Niedorp in het café van Bruin een fietslantaarn gestolen, welke toebehoorde aan den arbeider P. Ho- ris te Harenkarspel. Na het getuigenverhoor één getuige meende knielend zijn getuigenis te moeten afleggen, doch mocht weer gaan opstaan! werd 11 dagen gevangenisstraf tegen bekl., die o. m. beweerde een lantaarn te hebben meegenomen, omdat hij anders zonder licht naar huis moest rijden! VERNIELING. De Heldersche visscher T. H., niet verschenen, was ten laste gelegd, dat hij 5 April 's avonds een glas ruit had ingeslagen van de zaal van het Leger des Heils. 14 dagen gevangenisstraf luidde de eisch. HUISVREDEBREUK. De wel verschenen visscher J. Z., uit Helder, hee t 29 Maart in de Leger des Heils-zaal gevloekt. Sinds mocht hij er niet meer in. Doch 5 April na afloo i der godsdienstoefening, Is hij er binnengedrongen. Bekl. drong den dorpelwachter Boogaart op zh en. ging naar binnen. Eisch 10 boete subs. 5 dagen hechtenis. MISHANDELING. De Enkhuizer letterzetter J. P. heeft 29 April de i concierge B. de Veer in zijn woonplaats mishandeld. Er was een uitvoering in net Volkskoffiehuis, aan het eind waarvan iemand nog een woordje zou spreker. Bekl. begou toen echter te zingen, wat de Veer heu verbood; deze kreeg toen een slag in het gezicht, weswege 15 boete subs. 5 dagen hechtenis tegen bekl. werd geëischt GEVESTIGDE PERSONEN. J. E. H. van der Putten, r.k., z.ber., Lindengrachi 11. P. Buijsman, r.k., los arb.. Noorderkade lv. P. Stekelboa, n.h., z.ber., Nieuwpoortslaan 82. J. Swaag, n.h., z.ber., Nieuwlandersingel 51. #)W. F. van Otterloo, w.h., insp. H. IJ. S. M. Emma- straat 6. J. van Loon, n.h., d.b., Emmastraat r. van Klaveren, nJi., banketbakkersknecht, Laat 14C. G. Kardinaal, r.k., huish. Nieuwpoortslaan 118. hu J. van der Meer, n.h., schildersknecht, Schoolstraat C. P. Kerkvliet, r.k., Bchildersknecht, Oudegracbt 20. W. F. van Amstel, n.h., z.ber., Oudegracht 120. W. H. Bijl. n.h., d.b.f Langestraat 49. F. Keswieh n.h., d.b.s Houttll 5. C. C. J. Lemcke, n.h., bouwl opzichter teekenaar, Spoorstraat 16. *)F. Berkhot- P. C. Truijers, n.h., fabrieksarbeider, Tienenwal 19. li. v. d. Kamer, rit., smidsknecht, Voormeer 11. A. M. Loienaar, r.k., liefdez. St. Elisabethsgesticht. D. liageman, n.h., z.ber. Diaconie. P. J. Staven- uiter, r.k., banketbakkersknecht Vijvertje 21. Wed E. Tijsen-Lont T., d.g., z.ber. Prins Hendrikstraat 14 Wed. P. Bos—Boer de M., n.h., z.ber. Geestersin gel 53. VERTROKKEN PERSONEN. J. M. van Aalten, kappersbediende, r.k., Koorstraat 27, Den Haag. C. S. Toren, visscherman. n.h., Rid derstraat 17, Amsterdam. C. J. P. J. A. Hoksber- gen, dir, Kunstmestfabriek, Bierkade 10, Bergen. KI. de Vries, koopman in vruchten n.h., Koningsweg 68, Oudkarspel. C. Nap, slagersknecht, n.h., Zeghs 132, Schermerhom. J. Steenhuis, boerenknecht, n.h., Koningsstraat 8. Castricum. O. A. Viets, huishoud ster, n.li., Paardenmarkt 7, Den Haag. J. P. Bou- man, z.ber., r.k., Koningsweg 24, Beemster. D. Bloothoofd, slagersknecht, r.k.. Huigbrouwerstraat 5, Amsterdam. E. W. Broekhof, slagersknecht, r.k, Langestraat 32, Amsterdam. O. Th. de Jong, krui- i deuiersbediende, r.k., Ritsevoort 40, Noordwijk. F. E. 1 Kruze, kleermakersknecht, n.h., Stationsweg 176, Koedijk. M. van de Rest. z.ber., r.k., Klein Nieuw- iand 10, Amsterdam. M. Laan, z.ber., r.k., Luttik- Oudo.p 43, Castricum. H. Buijsman, z.ber., n.h., Geest 29, Helder. M. Holman, z.ber., n.h., Magdale- nenstraat 13, Den Helder. C. Abcouwer, onderwijze res, n.h., Spoorstraat 52, Amsterdam. A. FL. van Dalen, kantoorbediende, n.h., Wogn. buurt 5, Rans- dorp. C. A. J. Ballegoij, orgelmaker, 'r.k., Scher- merweg 6, Amsterdam. V ed. D. Dekker-Postma J. P. huishoudster, n.h., Akerspad 5, Hoorn. S. Joman, harmonicaspeler, n.h., Akerspad 5, Hoorn. L. Kaan dorp, boerenarbeider, r.k., Kennemerstraatweg 45, Ursem. G. Raat, d.b., n.h., Stationsweg 35, Schoorl. F. A. van Seters, sura. Regist. en Dom, n.h., Laat 223, Werkendam. damsche Bank het voordeeligst was Spreker is ook lang niet altijd voor openbare inschrijving. De voorzitter acht het gewenscht thans de discussie hierover te staken. Het voo. "tel vat; 3 en W. k> stemming gebracht wordt aangenomen met 13 te „en 2 stemmen en 1 blanco. Tfegen de her-ai Verkerk en Thomsen. Om vijf ur wordt de openbare vergadering geslo ten. Hoofd van een gezin. Naar het Duitsch van E. WERNER. 29) Hij stond daar als door den bliksem getroffen. W; s dat de vrouw, die hij steeds als stil en volgzaam had gekend, en wie hij nooit een eigen wil zou hebben toe geschreven? „Wat wat bzteekent dat?" vroeg hij eindelijk. „Dat beteekent, dat ik de reden weet, ook al vertel je mij haar niet. Laat ons er asjeblieft verder over zwijgen," weerde zij af, toen hij haar wilde tegenspre ken. „Iets, wat eenmaal gezegd is, laat zich niet zoo gemakkelijk terugnemen. Ik weet, dat je niet uit eigen beweging handelt. Ik neem mijn toestemming aan professor Heimrod niet terug!" Zij keerde zich om en verliet de kamer. Erwin keek haar na. Eindelijk na een pauze van eenige minuten, zei Eckard half luid: „Zulk een antwoord verdien je ten volle!" „Wie heeft het haar overgebracht?" vroeg Erwin somber. „Ik weet wel, dat er veel gebabbeld wordt, maar ik dacht niet, dat het tot haar zon doordringen. „Overgebracht? Dat zal wel niet noodig zijn ge weest. Johanna begint uit eigen oogen te zien, en zoo iets verdraagt een vrouw alleen dan, wanneer zij bekrompen is of een slavennatuur heeft zie je Jo hanna daarvoor aan?" Erwin gaf geen antwoord; hij wierp zich geërgerd Ie een stoel, toen zijn oom vervolgde: „Je vergist je, als je denkt, dat het gebabbel over jou en mevrouw Von Arr knff nu pas begint. Dat is al lang aan dm gang, en als je je belachelijk verbcd wer, n.h., z.ber., Kennemerstraatweg 152. *)T. Dek ker, n.h., timmermansknecht, Kinheimstraat 3/. w. Klaver, r.k., veehouder, Kennemerstraatweg 123. J. Komen, r.k., opperman, Scharloo 23. C. Mes, n. fa., boerenarbeider, Kennemerstraatweg 62. I. Rike, uil., z.ber., Prins-Hendrikstraat 24. W. Velthuijs, n.h., z.ber., Oudegracht 295. C. J. J. Wil- lemsen, r.k. gep. brigad. van Politie, Metiusstraat 16. D. H. G. Deubel, n.h., sigarenmaker, Baansloot 7. A. van der Eng, winkeljuffrouw, r.k., Breedstr. 7. A. M. G. Klelnschmit, winkeljuffrouw Vroom en Drees- man. E. Swijter, n.h., z.ber,, Stationsweg-1. A. C. P. van Wagtendonk, Lamoraalstraat 3. f) T. Geerts ma, agent van Politie, Langeiaan 2. *)P. van der Veer, g.k., scheepstimmerman, Oosterkolkstraat 23a S. Roelfs nil., huish. Diaconie. J. Broers, r.k., z. ber., Achterwezel 30. A. J. Rohlaug, r.k., kok houttil 5. Wed. J. J. Drevijn-Buijsen J. M. r.k., z.ber. Heilig land 48 L. J. Tnomes, n.h., meubelm. knechts, Hei ligland 48 A. van Tiel, n.h., timmermansknecht, Stationstraat 37. A. de Hart, n.h., z.ber., Stationstr. 37. H. Kaspers, n.h., metselaarsknecht, Verlengde Landstraat 16. S. Kaspers, n.h., metselaarsknecht, Verl. Landstraat 16. D. J. Wuis, n.h., slagersknecht Laat 63. M. Langedijk, r.k., d.b., 1ste Landdwars- straat 8. R. Nachbar, n.h., z.ber., Nieuwpoortslaan 99. J. Bult, n.h metselaarsknecht, Kinheimstr. 20. H. F. Roobeek, rJc., onderwijzer, Hofstraat 28. blijft handhaven, wordt je zelf de oorzaak van een katastrophe. Professor Heimrod zal natuurlijk iedtr voorwendsel raden. Neem je er genoegen mee, dat hy openlijk er den spot mee zal drijven, dat je zijn aan bod niet durft aannemen, omdat mevrouw Von Ar- nikoff het ie verbiedt? Heb je werkelijk geen be sef van de treurige rol, die je in de oogen van je vrienden speelt?" „Oom, ik smeek u, zwijg!" Erwin's stem beefde van ingehouden toorn. „Ik laat me veel door u zeg gen, u bent de eenge wien ik na een dergelijke ver klaring nog te woord sta, maar als u zoo ver, gaat, mij in mijn eigen huis te beleedigen „Omdat ik je de waarheid zeg? Juist, omdat ik ce eenige ben, naar wien je nog luistert, moet je het hooren. Ik betreur het vaak genoeg, dat ik dit huwelijk heb helpen bewerken, maar ik zag daarin de eenige kans, om je van de andere banden los te maken. Het middel heeft niet geholpen; men wilde je je vrijheid niet geven, en jij miste de kracht, je vrij te maken. Maar eindelijk moet er toch een eind aan komen; je openlijke hartstocht voor die vreemde is een beleedi ging voor je vrouw dat ziet iedereen, jij alleen niet 1" De overtuigende ernst, maar nog meer de waarheid van deze woorden lieten niet na, op Erwin indruk te maken. Hij zweeg en vond geen antwoord. „En nu ga je probeeren, bij Johanna den heer en gebieder tc spelen, juist op het oogenblik, dat je je zelf slaafs buigt voor de luimen en grillen eener ande re vrouw! Het is gelukkig bij ééne poging gebleven, want je hebt vandaag pas je vrouw leeren kennen. Wees er van overtuigd, dat Johanna je niets zal af dwingen; voor scènes of verwijten behoef je niet bang te zijn, zij zal zwijgen, zooals ze tot nog toe gedaan heeft, maar eens zal zij ook zwijgend heengaan en jou alleen laten. Goeden nacht!" Eckard vertrok en liet zijn neef in een allesbehalve aangename stemming achter. Erwin gevoelde zich zoowel geërgerd als beschaamd; hij wist wel, dat hij zich te veel had laten meeslepen, maar ook voelde hij (Zie blunenpagina). De heer U d o vindt dan, dat de verschillende fir-1 ma's wel rekening er mee zullen houden en dus de inschrijvingen zoo voordeelig mogelijk zullen stellen. De Voorzitter zegt, dat men over dit punt lang kan debatteeren. Hij zal echter gaarne den wenk van den heer Udo in het college van B. en W. ter be spreking brengen. i De heer Meienbrink wijst er op, dat indertijd de koers van 't geld hoog was en 't aanbod dus voor de gemeente gunstig was. Men is eigenlijk volstrek: niet duurder uit geweest, immers had men anderhalve maand eerder de lecning openbaar uitgeschreven, daa had men stellig niet voordecliger gehandeld. De heer Thomsen kan de meening, alsof men reeds verplichtingen zou hebben, niet deelen. Men heeft zich in beginsel wel uitgesproken, maar een kopman zal ook, al heeft hij in beginsel tot iets beslo ten indien er voordeeliger aanbiedingen komen de on derhandelingen afbreken. Daarom zou hij willen voorstellen alsnog in te gaan op het aanbod van -de firma Oppenheim. De heer de Lanjje kan zich hiermede volstreki niet vereenigen. Het bod is gedaan en in principe aangenomen. Daarover kan men thans niet meer.spre ken. Men is moreel verbonden aan de Rotterdamscbe Bank, al heeft men enkele voorwaarden willen wijzi- gen. De heer Lubbe acht de raad ook feitelijk gebor- den, da't is hier in geheime zitting besloten. Feitelijk is men daaraan gebonden, we zijn tot een overeet komst gekomen. De heer Verkerk acht dit niet juist, een deftn iteve overeenkomst is niet gesloten en daarom is h j zoo vrij, om nu te zeggen, dat de beste weg is om openbare inschrijvingen te houden. Dat is een echt liberaal beginsel en waarom zou men dat niet toe-1 passen. De voorzitter vraagt wanneer men dan wel gebonden is. De heer Verkerk: Wanneer de leentng gesloten is. De voorzitter zegt, dat dit in beginsel reeds ge schied is. Men moest verder over de voorwaarden aboucheeren. Spreker voelt net zooveal voor de 1000 als de heer Verkerk, maar het komt hem voor dat we gebonden zijn, omdat de Raad B. en W. ge machtigd heeft de leening te sluiten. Spreker vreest, dat het 't crediet der gemeente zal schaden, wanneer men het besluit der geheime zitting niet uitvoert. De heer Lubbe vindt het jammer dai de heer Dorbeck er niet is. dat men geen rechtskundig advies heeft. Dat was blijkbaar voor den heer Verkerk noc- dig. Aan de hoofdzaak doet het echter niets af, er is een overeenkomst getroffen. De heer van den Bosch meent, dat B. ear W. de goede weg bewandeld hebben Men heeft ook elders geinformeerd, ook bij de Rijkspostspaarba Wij hadden deze twee aanbiedingen. We hadden te vens het advies van den heer de Lange en deze was ook van meening, dat de aanbieding van de Rotter-1 om dat dit wel in de laatste plaats aanleiding kou zijn, om zijn gezag te laten gelden. Had hij werkelijk tot op dit oogenblik zijn vrouw niet gekend? Die toon, waarop zij sprak, en dan die blik, waarmee zjj heu terugwees! Hij had de toespeling van zijn oom maar al te goed begrepen. De gedachte aan een scheiding was nooii bij hem opgekomen nooit. Hij dekte zich met hei bewustzijn, dat hij nooit echtbreuk gepleegd had, eu stond zijn vrouw volstrekt niet het recht toe, zich be- leedigd te voelen. De knecht kwam, om de lichten uit te draaien. Er win stuurde hem weg met de boodschap aan me vrouw, dat hij waarschijnlijk den geheelen nacht bleel doorwerken. Toen sloot hij zich op in zijn kamer en begon rusteloos op en neer te loopen. Het geduld der oude mevrouw Von Dankmar werd op een zware proef gesteld; zij had liet reeds overbo dig gevonden, dat het jonge paar, nauwelijks van de huwelijksreis terug, reeds weer naar Berlijn trok, zoo als zij dacht voor korten tijd. Maar nu verliep de eene maand na de andere, zonder dat er van een thuis komst gesproken werd. Johanna zag met heimelijke vrees een onvermijde lijk conflict tegemoet, maar geheel onverwachts kwam er hulp opdagen. Erwin's drama werd door het Hof theater' ter opvoering aangenomen, en dat maakte etn einde aan grootmama's ongeduldig aandringen op hun terugkeer. Hij was steeds voor een dichter, voor een toekomstige beroemdheid doorgegaan, ook bij de oude dame, eu bij dit eerste, zij het dan yoorloopig succes liet haar familietrots zich gelden. Zij veronder stelde nu, dat Erwin alleen naar Berlijn was gegaan, om de opvoering van zijn drama er door te krijgen. Onder deze omstandigheden had zij er ook vrede mee, dat het jonge paar met Kerstmis slechts een kort be zoek op Reineclt bracht. Toen was Erwin, vervuld van de hoop op zijn succes, buitengewoon hartelijk ge weest, en grootmama had hem ronduit gezegd, dat zij trotsch op hem was. Zij had ook niets tegen hun te rugkeer naar Berlijn gehad, daar zij wel inzag, dat auua «m» hij de voorbereiding en de repetities de tegenwoordig heid van den auteur noodzakelijk was. Van datgene, wat hem eigenlijk naar Berlijn ge trokken en daar had vastgehouden, had de oude dame even weinig besef als van het feit, dat de opvoering van Erwin's drama eerst in het voorjaar zou plaats vinden en er van voorbereiding of repetities nog geen sprake was. De winter verliep zooals gewoonlijk met meer of minder aantrekkelijke genoegens. Het was intusschen Maart geworden, en het gezelschapsleven werd al lengs stiller. De al'gemeene belangstelling werd getrokken door het groote schilderij van professor Heimrod, dat in den kunsthandel van Keiler en Reiner werd tentoon gesteld. De bejaarde kunstenaar werkte niet zooveel meer; vandaar dat een nieuw portret van zijn iiand een buitengewone gebeurtenis was, vooral in dit ge val, v/aar publiek en kritiek het allen eens waren, dat hij daarmee een zijner beste werken had geleverd. Voor het eerst was er iets van een scène geweest tusschen Erwin en mevrouw Von Amikoff, toen hij genoodzaak was, haar uit te leggen, dat Johanna haar eens gegeven toestemming aan prof. Heimrod niet kon terugnemen, en Olga had ingezien, dat zij dit keer niet op een verzoening van zijn kant rekenen kon. Zij was, trots haar opbruisend temperament, een in den grond koude, berekenende natuur, die steeds nauwkeurig wist, hoe ver zij gaan kon. Zij had Erwin nooit veroorloofd, bepaalde grenzen te over schrijden. maar zij was even streng voor zichzelve. Olga had er steeds prijs op gesteld, tegenover de we reld een zeer correcte houding te bewaren. Wat men ook in het geheim fluisterde over haar en haar jongen vereerder, zij haalde er haar schouders voor op, maar het openlijk uit te spreken, daar had niemand het recht toe. (Wordt vervolgd ui _n i r. mi wwee- ULlZilLlllU. lucauiuutj vj»wv.w9 Trekking ren Din»dag 19 Mei. So klaase, 'ie lijst. N<m. HOL S0Ö70 en 90007 elk f 1000. Ut*. UW 10Ü» on 1816.2 elk 400. Hot. 1361S en 1B039 elk f 200- Noe. 8073 8421 9765 10411 148517 18234 vseaa elk 1™ r"! u^en ren f 70. \V\ 279 829 551 020 917 90° 10S8 1943 1484 1557 VS77 W83 X»4 *104 «70 2334 9143 3533 2604 «779 8529 8546 3560 3590 3079 3789 3SKW 4439 4447 4605 4942 4966 50 li 5043 5191 5386 MM 5742 5788 6948 «155 6274 6425 6452 «4S>5 6667 6600 7295 7299 7320 7416 7447 7547 7505 7«79 7970 SOt-t 8149 8288 8436 8448 8901 8917 9042 9079 9100 9361 9130 SM93 9523 9550 9716 9823 9890 9986 lim-, 10208 10219 10223 10353 10388 10515 0.1627 10638 10025 10715 10754 10768 11227 11,«3 11752 11778 11800 11831 12023 12063 12104 12209 12215 12301 12olS 12045 12730 12744 13080 13139 73193 13908 13325 13328 13339 13355 13459 1 3654 18709 13710 13.123 13931 14010 14098 14429 14457 14540 14600 14913 15055 15089 15170 15249 15402 154.5 15451 15536 15538 15003 15609 15865 158b2 15939 16120 10288 10313 10032 10953 1TO93 17149 17309 17546 17044 17671 17820 1/905 18034 18173 18762 18274 18460 18514 18623 18690 1S7S5 19011 19241 19509 19920 19971 20041 20093 2020" "°790 20353 W4S8 .V,-,.- no-"l\ 531 1038 1407 1543 1908 «070 3456 3610 «861 3173 8900 li, 564 1043 1477 1594 1014 *120 «501 2651 3910 3176 9410 8538 8963 4373 4680 4068 i.. 071 KÖ7 1499 1590 1928 «549 2667 30*1 3710 3141 8600 8957 44X5 «380 ,>4» 719 1070 1510 1613 2011 *228 «679 2708 2925 3299 3480 5566 5912 6156 6646 0970 7341 7641 7756 8118 M84 8058 8988 0179 9384 OflSt 8983 463 4754 OT»4 5283 MM 5568 5915 6283 6606 7040 7373 7611 7849 8175 8539 8700 mn 0197 9049 413 730 1175 1511 Ï75T 3039 2840 2KS7 «738 3080 8309 3490. 8716 4033 4400 4703 6065 606 799 1387 1618 1830 9000 MM 8606 3773 3108 8335 8510 613 045 1401 15*7 1840 2350 9008 «Kil 8126 3377 3530 4098 «74 4787 5007 5337 5480 4179 4688 4819 5152 5369 8631 5660 5662 684» 5928 5981 6996 6322 6387 <i 6434 6745 6886 6896 7060 7074 7077 7877 7383 7888 7626 7637 704S 7898 7913 7938 819S 8273 8461 8544 8550 85® 8714 8880 B8W 9069 9091 9106 9807 9211 *>319 9668 9073 9091 9919 10008 10048 10106 4317 4611 4918 6188 pm 6559 6869 0083 6099 0475 6529 0910 6916 «87 7817 «81 7500 7077 7747 ÏSM8 8104 @180 8479 8569 8887 8975 8418 9153 6860 9377 9719 9742 K04O 10221 ÏO30I 10407 NM00 10483 10497 10601 10602 10647 10622 10639 10690 10712 1075S 10791 10831 10889 10965 10972 10996 11075 11120 11137 11237 11248 11310 1131!) 11389 11510 11674 11690 11723 11753 11860 11888 11902 11916 11921 11936 11950 11909 11973 1199.5 12091 12112 12143 12164 12199 12334 12341 12399 12416 1244* 12518 12557 12563 12575 12585 1S675 12091 12753 1*863 12958 12980 12993 13040 13058 13074 13095 13123 13205 13212 13239 13245 13289 13303 13311 13350 1.3429 1S4C3 1.3484 1 3485 1 3486 1,8512 3613 13033 13057 13674 13711 13755 1.3791 13879 13944 14018 14039 14101 14217 14260 14275 14316 14318 14,363 14405 14459 14002 14003 14012 14057 14753 14778 14787 14795 H8ts 14866 14893 14902 1.5048 15052 15077 15101 15195 15116 15190 15134 1513" 15138 15228 15238 15270 15322 15383 15.390 1.5472 155.52 155.55 15598 15067 15702 15309 ISS'V 15038 15948 16022 16042 16089 16095 16185 16214 16230 16233 1626-1 16424 16434 16450 10486 1649.3 16.838 16893 16924 16976 16985 17044 17053 17076 17157 17207 17209 17211 17237 17275 17331 17383 17415 17418 17479 17494 17496 17.501 17580 17723 17700 17792 17865 17873 17874 17889 17919 17957 17993 18070 18113 18131 1819* 18*49 18328 18397 18482 18497 18501 18547 1R54S 18606 18716 18758 187G7 18770 18884 10Ö22 18932 18991 190.9 19059 19114 19119 191® 19225 19278 19293 19311 19334 19600 19034 19637 19707 19717 19749 19301 19864 M87" 19987 19997 20007 20010 20091 20000 SOU'- 20165 20237 20218 20238 20290 20S04 «033 90401 20406 20413 20443 «0161 20602 20671 90676 ,vv"c WW m. a, um* Ut. 20907 »U»t niet rermnH. 16132 16164 16321 10337 16.570 16611 16992 17014 48^i

Alkmaarsche Courant | 1914 | | pagina 5