Houtveiling Traag en Aanbod. van ongeveer 56 parken buitengewoon zwaar eiken en esschen Rakhout. eenige onderhouds-, vernietnrings- en verfwerken aan de gemeente eigendommen voor het jaar 1915, zoomede het leveren en vervoeren van materialen in datzelfde jaar, in zes perceelen, als volgt: openbaar aanbesteden: op „ter Coulster", te HEIL00, zeer geschikt voor WERKHOÜT en PALEN, liggende gehakt op ter Coslster en achter het land van Spaans. g. Alsvoren No. 65, tea geleide van de goedgekeurde gemeente-begrooting voor den dienst van 1915. Alsvoren. h. Alsvoren No. 33. ten geleide van het goedgekeurde Raadsbesluit, d.d, 25 Nov, 1.1. No. 3, betreffende uitgifte van bouwgrond Alsvoren. i. Een adres d.d. 27 Nov. 1.1. van de afd. Alkmaar van de Nederl Vereen, tot Afschaffing van Alcohol houdende Dranken, houdende verzoek het sluitings uur der tapperijen te bepalen, zooals in het begin der crisis van dit jaar werd gedaan. j. Alsvoren d.d. 5 Dec. 1.1. van het bestuur van de Nederlandsche Onderwijzers Propagandaclub voor Alkmaar en Omstreken, en een adres d.d. 22 Dec. 1.1. van de Maria-Vereniging en Kruisverbond, hou dende verzoek een gunstige beschikking te nemen op het sub i. genoemde adres. De Voorzitter zegt, dat de sluiting van de her bergen is geregeld bij politieverordening. Er zijn geen termen om thans die verordening te wijzigen. Als hoofd der politie heeft de Voorzitter het recht in bijzondere gevallen dat sluitingsuur te vervroegen, indien de omstandigheden daartoe aanleiding geven. Daar dit nu niet het geval is, en er ook geen aanlei ding is, om voor altijd het sluitingsuur te vervroegen, stelt de Voorzitter voor om afwijzend op deze verzoeken te beschikken. Alzoo wordt besloten, k. Alsvoren d.d. 3 Dec 1.1. van den Nederl. Bond voor Werkverschaffing te 's-Gravenhage, houdende verzoek om de Gemeente te doen toetreden als lid van dien Bond Gesteld in handen van B. en W. om bericht en Raad. 1. Alsvoren d.d. 5 Dec. 1.1. van de Vereen, voor Volkshuisvesting „Alkmaar", houdende verzoek haar machtiging te willen verleenen tot den aan koop van grona, gedeeltelijk voor het bouwen van goedkoope woningen, en het resteerende gedeelte door de Gemeente te doen overnemen voor 0.45 per vierkante Meter, of, bedoelden grond door de Gemeente te doen koopen en daarvan een gedeelte voor dien prijs aan haar af te staan. Alsvoren. m. Een adres d.d. 5 Dec. 11. van P. A. de Lange, na mens de N. V. voorh. W. Hoogenstraaten Co. te Leiden-Alkmaar en 6 anderen, houdende verzoek, van Gemeentewege de bestrating van den Fabrieks- weg te doen plaats hebben. Alsvoren. n. Een adres, ongedateerd, den 19 Dec. 1.1. ingekomen, van het Dag. Bestuur van de Tucht-Unie, ten ge leide van een opstel van den Hoofdcommissaris van Politie te Amsterdam, getiteld „Voetballen als middel van volksopvoeding", met verzoek daarvan kennis te nemen. Voor kennisgeving aangenomen, o. Een schrijven d.d. 16 Dec. 1.1. No. 46 van de Ged. Staten, ten geleide van een nadere beschikking op een reclame in beroep tegen een aanslag in den hoofdelijken omslag, dienst 1913. Voor kennisgeving aangenomen. DeVoorzitter wenscht thans nog een mededee- ling te doen naar aanleiding van hetgeen in de zitting van 28 October is gesproken door den heer Verkerk. Het betreft de uitlating inzake vermindering van uit- keering van het Armbestuur aan een vrouwtje dat ouderdomsrente kreeg. Ook inzake de bezorging der uitkeering thyis heeft toen de heer Verkerk de wen- schelijkheid daarvan betoogd. Wat het geval betreft van dat oude vrouwtje, door den heer Verkerk genoemd, doet de Voorzitter me- dedeeling van een desbetreffend schrijven van het Arm bestuur, waaruit blijkt, dat in geen enkel geval de uit keering der invaliditeiswet wordt afgetrokken, zoodat de mededeeling van den heer Verkerk niet juist is. De heer Verkerk wil er, ofschoon hij niet wist dat deze zaak aan de orde zou komen, dit van zeggen, dat de opmerking die hij gemaakt heeft, wel juist is. Die weduwe ontving 1,50 vóór de uitkeering van de wet Talma, doch deze werd gekort. Nadat er door iemand op gewezen was, dat dit niet aanging, is het Armbestuur er weer toe overgegaan de uitkeering te doen zooate vóór de uitkeering van de wet Talma. Er is dus een tijd geweest, dat die rente van de uitkeering werd afgetrokken. De Voorzitter acht dit mogelijk, daar blijkens het schrijven van het Armbestuur na de inwerkingtre- zorgd." Toen zij allen in de eetkamer waren, waar zij door Dellwig waren ingedreven, zooals Susie opmerkte, als een kudde schapen door den herder, die vast be sloten is geen dwaasheid te duldgn, hielp hij de da mes met overgedienstige beleefdheid hun mantels af doen, en toen, bijna tot aan den grond buigende, vroeg hij permissie heen te gaan, terwijl de „Her- schatten" aan tafel zaten een permissie, die hem met vreugde gegeven werd. Anna's gezicht betrok ech ter bij de mededeeling, dat hij later zou terugkomen om haar zijn plannen voor den zomer voor te leggen. „Wat zegt hij?" vroeg Susie, toen de deur achter hem gesloten was. „Hij komt straks terug." „Die man zal een last worden dat zal je zien", zei Susie met overtuiging. „Ik geloof, dat hij het al is", stemde. Anna toe en ging naar de wit porceleinen kachel om haar handen te warmen. „Hij is het weekdier en jij zult de rots worden. Zorg dat hij je niet te veel afzet." „Maar weekdieren zetten de rotsen niet af",, zei Anna. „Mij zou hij niet op den kop ziten, dat weet ik ze ker, als ik even goed Duitsch kon spreken als jij. Maar jij zult zacht wezen en zwak en vriendelijk, en hij zal alles met je doen wat hij wil." „Zacht en zwak en vriendelijk!" herhaalde Anna en zij glimlachte om die bijvoegelijke naamwoorden van Susie. „Hé, ik dacht, dat ik koppig was, zooals je al tijd zei." „Dat ben je ook. Maar dat zal je niet zijn tegen over dien man. Hij zal je om zijn vinger winden." „Oom Joachim zei, dat het een uitstekende man was." „O, 't is best mogelijk, dat hij niet kwaad was toen hij een man boven zich had, die alles afwist van het boerenbedrijf, maar let op mijn woorden, j ij zult geen tweeduizend pond 's jaars maken van deze plaats." Anna zweeg. Susie was altijd sluw en verstandig, zelfs geneigd achterdochtig te zijn wanneer het geld zaken betrof, naar Anna meende. Dellwig had niet een gezicht om vertrouwen in te boezemen en zijn manier van schreeuwen wanneer hij praatte en van onophou delijk doorpraten, was reeds iets onuitstaanbaars in hem. Zij wist zelfs niet zeker of zijn vrouw wel meer in haar smaak viel. Die schreeuwde ook zoo en-Anna hield niet van lawaai. De vrouw kwam niet weer voor den dag, die was zeker met haar man naar huis ge gaan, want er was diepe stilte in huis gekomen, slechts afgebroken door het eentonig gekerm van den wind in het bosch en het kletteren van den regen tegen het venster. (Wordt vervolgd.) ding van de wet Talma ieder geval Wonderlijk ia on derzocht. Bovendien is er gelegenheid gegeven tot re clame. Zeer wel is 't dus mogelijk, dat na de reclame het Armbestuur heeft ingezien, dat het vrouwtje het wel noodig had. Wat verder de bezorging van de bedeeling aangaat, heeft het Armbestuur bericht, dat de helft der bedeel den op verzoek de bedeeling thuis ontvangt De heer Verkerk merkt naar aanleiding van dit laatste op, dat het daar eigenlijk niet om ging, doch dat hij van meening was en het scheen dat de Raad dat gevoelen deelde, dat het wenschelijk was, dat alle be deelingen werden bezorgd, omdat de menschen bij het halen met den vinger worden nagewezen. De Voorzitter sluit thans verder de discussie over deze zaak. BENOEMING VAN EEN LID DER COMMISSIE lOl WERING VAN SCHOOLVERZUIM. In overleg met bovengenoemde commissie bevelen B. en W. voor de benoeming van een lid van boven bedoelde commissie (vacature mr. P. van Heijnsber- gen) aan de heeren 1. Mr. A. H. Servatius, Ambtenaar van het O. M. bij het Kantongerecht alhier. 2. Mr. P. A Offers, advocaat en procureur alhier. Benoemd de heer Servatius. VERDEELING VAN DEN RAAD IN AFDEE- LINGENBENOEMING EN AANVULLING VAN COMMISSIëN VOOR 1915. DeVoorzitter deelt mede, dat de heer Glinder- man een schrijven heeft gezonden, waarin hij mede deelt, dat hij voor geen enkele benoeming in een com missie wenscht in aanmerking te komen. Het regle ment van orde zegt echter, dat ieder lid zich de be noeming in een commissie moet laten welgevallen, tenzij hij reden van verschooning kan doen gelden. De heer Glinderman geeft echter geen reden op, doch waar de heer Glinderman in 1914 slechts 4 maal ter vergadering is geweest, blijkt deze het eigenlijk te druk te hebben en dit zou de Voorzitter als reden van ver schooning kunnen aanmerken. Ook de heer Verkerk vraagt even het woord naar aanleiding van dit punt der agenda. Hij wijst er op, dat de heer Ringers, die thans niet in de vergadering aanwezig is, in geen enkele com missie is benoemd geworden. Spreker zou gaarne zien, dat de Raad ook den heer Ringers waardig keur de om in de eene of andere commissie zitting te ne men. DeVoorzitter merkt op, dat hetzelfde het geval is met den heer den Boesterd, zoodat hij daarom het door den heer Verkerk gesprokene zeker ook op dezen van toepassing acht Daarna wordt overgegaan tot het benoemen van Vier leden der commissie voor het ontwerpen van verordeningen tegen welker overtreding straf is be dreigd, waarvan de burgemeester, krachtens art. 166 der Gemeentewet, voorzitter is. E>e commissie bestaat uit de heeren; N. Glinderman, Mr. A. Dorbeck, A. W Udo, J. de Lange C. Jz. Benoemd de heeren: Dorbeck, Udo, de Lange en den Boesterd. Vijf leden, waarvan één tot voorzitter, der commis sie tot de belastingzaken en eenige andere onderwer pen van financieelen aard. De commissie bestaat uit de heerenJ. de Lange C. Jz., voorzitter, C. G. Zaad- noordijk, A. F. Thomsen, A.' Fortuin, H. P. Ibink Me- lenbrink Alle leden herkozen. Drie leden der commissie van bijstand voor de pu blieke werken. De commissie bestaat uit de heeren: G. de Groot Jz., O. T. M. van den Bosch, P. N. Le- guit. Tot voorzitter voor het jaar 1915 is door B. en W. aangewezen de Burgemeester. Allen herkozen. Drie leden der comissie van bijstand In betrekking tot het beheer en onderhoud van de wandelwegen, de beplanting van straten, wegen en pleinen der gemeen te. De commissie bestaat uit de heeren: G. T. M. van den Bosch, G. de Groot Jz., N. Glinderman. Benoemd de heeren: van den Bosch, de Groot en Ringers. Tot voorzitter voor het jaar 1915 ia door burge meester en wethouders aangewezen de heer J. F. Lub- be, wethouder. Twee leden der commissie van bijstand voor de ge meentelijke gasfabriek. De commissie bestaat uit de heeren J. de Lange C. Jz P. N. Leguit Allen herkozen. Tot voorzitter voor het jaar 1915 is door burge meester en wethouders aangewezen de Burgemeester. Drie leden der commissie van bijstand voor het ge meente-slachthuis. De commissie bestaat uit de heeren: D. A. Luiting, A. F. Thomsen, J. F. Lübbe. Tot voorzitter voor het jaar 1915 is door burgemeester en wethouders aange wezen de heer Jan de Wit Dz., wethouder. Alle leden worden herkozen. De heer L u b b e merkt op dat hij in deze commis sie is gebleven, doch daar de heer de Wit er Voorzitter van is, en er dus 2 wethouders in deze commissie zit ting zouden hebben, geeft hij den Raad in overweging om voor hem een ander lid te kiezen. Alzoo wordt be sloten. Daarna wordt als derde lid benoemd de heer Covers. Drie leden der commissie van bijstand voor het ge meentelijk pensioenfonds en ongevallenfonds. Tot voorzitter voor het jaar 1915 is door burge meester en wethouders aangewezen de heer J. F. Lub- be, wethouder. De commissie bestaat uit de heeren: N. Glinder man, J. de Lange C.Jz.. O. J. Verkerk. Herkozen de heeren de L heer: Udo. Twee leden der commissie van bijstand In het be heer van den gemeentereinigingsdienst. De commissie bestaat uit de heerenH. P. Ibink, Meienbrink en D. A. Luiting. Herkozen de heer Luiting. gekozen de heer Govers. Tot voorzitter voor het jaar 1915 is door burgemees ter en wethouders aangewezen de heer C. G. Zaadnoor- noordijk, wethouder. Voorts noodigen B. en W. den Raad uit om over te gaan tot de benoeming vaneen lid van het burger lijk armbestuur, tot uit0. December 1918, wegens peri odieke aftreding van den heer P. A. de Lange. Door bedoeld bestuur is de volgende aanbeveling ingezonden: P. A. de Lange, J. Muijs. Herbenoemd de heer P. A. de Lange. Burgemeester en wethouders maken geen gebruik van hunne bevoegdheid, aan deze aanbeveling nog twee personen toe te voegen. Een regent van het stads-ziekenhuis, tot uit0. Decem ber 1919, wegens periodieke aftreding als zoodanig van den heer H. J. F. Wielage. Door het college van regenten is de volgende aanbe veling ingezonden: H. J. F. Wielage, J. N. Lobach. Burgemeester en wethouders maken geen gebruik van hunne bevoegdheid, aan deze aanbeveling nog twee personen toe te voegen. Herbenoemd de heer Wielage. Twee leden der commissie van toezicht over het lager onderwijs tot uit" December 1919, wegens periodieke aftreding als zoodanig van de heeren Dr. A. C. An- tusch en G. Straver, waarvan laatstgenoemde niet voor eene herbenoeming in aanmerking wenscht te ko men. Door de commissie zijn de volgende aanbeve- Lange, Verkerk, gekozen de lingo» ingezondea: Vacature Dr. A. G Antusch. Dr. A. G Antusch. A. L. de Gelder; vacature G. Straver; Dr. J W. Wiener ink Dr. J Degenaar Burgemeester en Wethouders maken geen gebruik van hunne bevoegdheid, aan deze aanbevelingen nog twee personen toe te voegen. Herbenoemd de heer Antusch. Benoemd de heer Wicherink. Een lid der commissie van toezicht op het middel baar onderwijs tot uit0 December 1921, wegens perio dieke aftreding als zoodanig van den heer Mr. D. van Houweninge. Door de commissie is volgende aanbeveling inge zonden Mr. D. van Houweninge, A. L. de Gelder. Burgemeester en Wethouders maken geen gebruik van hunne bevoegdheid, aan deze aanbeveling nog twee personen toe te voegen. Herbenoemd de heer van Houweninge. Een regentes van het burgerweeshuis tot uit0 Decem ber 1918, wegens periodieke aftreding als zoodanig van den heer Th. de Jong en Mevr. A. G. Belonje- Bosman. Door B. en W. worden aanbevolenvoor regent, Th. de Jong, J. van Cleef, voor regentesMevr. A. G. Be- lonje-Bosman, Mevr. de Wed. A. A. Bosman-Bauer- mann. Herbenoemd de heer de Jong en Mevr. Belonje- Bosman. Eén lid van het college van curatoren van het gymnasium, tot ultimo December 1919, wegens periodieke aftreding als zoodanig van den heer A. M. Conijn. Door curatoren is de volgende aanbeveling ingezonden: A. M. Conijn en Ds. J. M. van Dam. Herbenoemd de heer Conijn. Een lid van de commissie van toezicht over het Stedelijk Muziekkorps, tot ultimo December 1917, wegens periodieke aftreding als zoodanig van den heer Mr. P. A. Offers, die niet voor eene herbenoeming in aanmerking wenscht te komen. Door de commissie worden aanbevolenDe heeren W. F. Koppeschaar Jr. en Mr. W. Stap. Benoemd de heer Koppeschaar. Voorts tot de verdeeling van den Raad in sectiën. De verdeeling wordt als volgt: lste sectie: Voorzitter de Burgemeester, de heeren Fortuin, Ringers, Govers en Verkerk. 2e Sectie: Voorzitter de heer J. de Wit, de heeren de Groot, de Lange, Thomsen en de vacature. 3e Sectie: Voorzitter de heer Zaadnoordijk, de hee ren Dorbeck, Glinderman, Udo, van den Bosch. 4e Sectie: Voorzitter de heer Lubbe, de heeren den Boesterd, Leguit, Luiting en Meienbrink HOOFDELIJKE OMSLAG. Van de Commissie tot de belastingzaken en eenige andere onderwerpen van financieelen aard ia, onder dagteekening van 19 November 1.1., door B. en W. een schrijven ontvangen, waarin wordt medegedeeld, dat in de laatste vergadering der commissie het een punt van bespreking heeft uitgemaakt, of het wenschelijk moet worden geacht reeds met den aanvang van het belastingjaar 1915 eene nieuwe verordening op het heffen en invorderen van een hoofdelijken omslag in werking te doen treden. Op verschillende gronden meent de commissie, hoe zeer zij de wenschelijkheid van eene wijziging der hef fing inziet, B. en W. te moeten ontraden om het daar heen te leiden, dat reeds met 1 Jan. a.s. een nieuwe ver ordening in werking zal treden, en geeft zij in overwe ging het bestaande ontwerp, dat intusschen door raar in behandeling is genomen, voorloopig aan te hou den." B. en W. kunnen zich met de conclusie van dit schrij ven vereenigen, weshalve zij den raad voorstellen te besluiten, het ontwerp tot herziening der Verordening op het heffen van een hoofdelijken omslag naar het in komen voorloopig niet in behandeling te nemen. De heer Verkerk spreekt er zijn spijt over uit, dat deze bijlage zoo laat is gekomen. Er wordt in de bijlage gezegd, dat al kon voor 1 Jan. de verorde ning al tot stand komen, het toch zoo lang zou duren, eer de koninklijke goedkeuring was verkregen, dat de heffing dit jaar onmogelijk zou zijn. Spreker meent, dat de financieele commissie met een zaak als deze liever wat vroeger had moeten ko men. De bijlage zelf acht spr. wel wat eigenaardig. Er wordt in gezegd, dat de arbeider veel voordeel van de invoering zou hebben en anderen zwaarder zouden worden getroffen. Wat voor de arbeiders geldt, zou toch ook zeker voor anderen doorgaan. Er is ook nog een andere regeling mogelijk en dit is toch niet het eenige ontwerp. De Voorzitter meent, dat het niet aangaat deze kwestie thans te bespreken, dat is prematuur en gaat beter als de verordening in behandeling komt. Als de Raad zich met het voorstel van B. en W. ver- eenigt, gaat het niet aan thans op deze zaak verder in te gaan. De heer Verkerk is dit eens, doch de financieele commissie is in de bijlage begonnen de zaak aan te snijden. De Voorzitter merkt op, dat het schrijven der commissie eigenlijk aan B. en W. is gericht en deze dus hadden kunnen volstaan met een eenvoudige me dedeeling van dit schrijven. De heer V e r k e r k zal zich dus tot B. en W. rich ten en verklaart dat hij met het voorstel niet kan me degaan. Jusit met het oog op de ongunstige tijden zou spre ker het wenschelijk achten dat de nieuwe verordening zoodra mogelijk in behandeling werd genomen. Het voorstel van B. en W. wordt daarop met op één na algemeene stemmen aangenomen. Tegen stemde de heer Verkerk. ONDERHANDSCHE VERHURING VAN TUINGROND ENZ. IN DEN WESTERHOUT. B. en W. stellen den Raad voor te besluiten een deel van een stuk tuingrond, gelegen Westerhout, kadas ter sectie E. Ns. 761 en 702, ter grootte van 0.57.30 H.A., met het daarop staande huisje met toebehooren, voor den tijd van 3 jaren en voorts van jaar tot jaar, onderhands te verhuren aan Willem Kraakman, war moezier alhier, voor een huurprijs van 265 per jaar, onder de nader door B. en W. vast te stellen voorwaarden, zullende de huur ingaan op 1 Februari 1915 De heer den Boesterd acht onderhandsche ver huring van gemeente-eigendommen uit den booze, om dat er altijd personen bij bevoordeeld worden. Dat acht spreker verkeerd. Hij hoopt, dat B. en W. daar mede zullen rekening houden in 't vervolg. Het voorstel wordt goedgekeurd. VASTSTELLING VAN HET 2e SUPPLETOIR KOHIER DER HONDENBELASTING, DIENST 1914. B. en W. stellen den Raad voor het 2e suppletoir ko hier der Hondenbelasting, dienst 1914, vast te stellen tot een invorderbaar bedrag van 78, Zonder hoodelijke stemming goedgekeurd. Alvorens de vergadering te sluiten, zegt de Voor zitter, dat B. en W. er prijs op zouden stellen van den Raad de machtiging te ontvangen om zoo spoedig mogelijk over te gaan tot het doen ophoogen van het terrein, bestemd voor de nieuwe gasfabriek. Dit werk mi dan oog vele AUaaaairsdw werklieden in dezen tijd van werkloosheid aan werk kunnen helpen. B. en W. zouden dua gaarne daarvoor een blanco crediet ontvangen. De heer Udo vraagt, of het niet mogelijk zou zijn in het bestek de voorwaarde op te nemen, dat alleen Alkmaarsche werklieden in dienst mogen worden ge nomen. De Voorzitter antwoordt, dat men deze voor waarde heeft gesteld bij liet werk aan de Tuinbouw- winterschool, doch dat gaat hier niet, daar het zeer wel mogelijk is, dat geen Alkmaarders dit werk zullen aannemen, doch de een of andere groote maatschappij bijv. de Ballastmaatschappij van elders en dan gaat het niet dfte voorwaarden op te nemen in het bestek. Wel kunnen B. en W. hun invloed aanwenden, dat zooveel mogelijk Alkmaarders in dienst worden geno men. Dat doet men meermalen en met succes. Het crediet wordt zonder hoofdelijke stemming ver leend. Daarna wordt de openbare vergadering gesloten. Advertentiën van 15 regels 25 Cts. J. B. L. SIMON, Steenhouwer, Koningsweg 46, MARMERSLIJP tot onderhoud van marmeren vloe ren. MARMERPOLITOER voor Schoorsteenmantels, Waschtafels enz. Onovertroffen kwaliteit. •STEENHOUWERIJ A. KALLANSEE. NIEUWESLOOT No. 1. Specialiteit in GRAFZERKEN. Foto gratis. TE KOOP: Meubelen, Stoelen en Spiegels in ver schillende stijlen, Kamermeubelen, ook solied Stof- feerwerk te leveren. Aanbevelend, Firma P. J. C. NIEROP, ALKMAAR. FNIDSEN 113. LANGESTRAAT 58. TE HUUR AANGEBODEN Een net HEERENHUIS, op netten stand. Huur prijs f 325.p. j., dadelijk te aanvaardenen een HEEREN HUIS, f 250.p. j. Aanvaarding Mei a.s. Te bevr. bij J. DEGRAAFF, Laat 103, Alkmaar. BIEDT ZICH AAN een KRAAMVROUW-VER PLEEGSTER. Brieven onder letter E 353, bureau van dit blad. TE KOOP een stuit MEST. Te bevragen aau de Melkfabriek Wilhelmina, Bergen (N.-H.) TE KOOP GEVRAAGD geheele en gedeeltelijke INBOEDELS en alle voorkomende GOEDEREN. Is ook aan huis te ontbieden Adres K. VERWER, Koningsweg 65, Alkmaar. Te Bergen lief WOONHUISJE met flinken TUIN te huur. Brieven onder letter Z 353, bureau van dit blad. Een GRAMAPHOONPLAAT bij uitnemendheid is het| Prince's-Kwartet. (Everybody's-Doing-it now.) en Jonge Liefde van (C. MANN) gezongen door jos-orelio-Bariton. AdresA. DEKKER, Ged. Baansloot 1. TE KOOP GEVRAAGD een goed onderhouden studie-PIANO. Brieven met prijsopgaaf onder letter A 354, bureau van dit blad. ADVERTENTIëN. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van ALK MAAR zullen op WOMSD1G 30 DEClSMBliB des nam. te l1^ «re, ten Stadhuize, in het openbaar aanbesteden Perceel 1. Gewoon onderhoud. 2. Vernieuwingen aan de gebou wen. 3. Verfwerk. 4. Vernieuwingen aan de bruggen. 5. Voorzieningen aan walmuren. 6. Leveren en vervoeren van ma terialen. De gezegelde inschrijvingsbiijetten, door aannemer en twee solide borgen persoonlijk onderteekend, moeten op den dag der besteding vóór des nam. 1 uur ter gemeente-secretarie bezorgd zijn. Het bestek is ter gemeente-secretarie verkrijgbaar tegen betaling van f 0.75 en de bij perceelen 3 en 5 behoorende teekening afzonderlijk voor f 0.50. Inlichtingen geeft, desverlangd, de Directeur der gemeente-werken. Burgemeester en Wethouders voornoemd, G. RIPPING, Voorzitter. DONA.TH, Secretaris. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van ALK MAAR zullen op Woensdag 30 December a.s., des nam. te lrig ure, ten Stadhuize aldaar, in het Het leveren van B o u wm a te r I a I e n voor den dienst I9t5, in vier per ceelen, als volgt: I. Houtwaren, II. MetselmaterialenIII. Ijzerwa ren Gereedschappen en IV. Verf waren, Glas enz. De gezegelde inschrijvingsbiljettendoor aanne mer en 2 solide borgen persoonlijk onderteekend moeten op den dag der besteding, vóór des nam. 1 uur, ter gemeente-secretarie bezorgd zijn. Het bestek is aldaar verkrijgbaar tegen betaling van f 0.30. Burgemeester en Wethouders voornoemd G. RIPPING, Voorzitter. DONATH, Secretaris. op 31 December 1014'a morgens ÏO nar, Te beginnen aehter het land van Spaans. AMOUREUS, deurw.

Alkmaarsche Courant | 1914 | | pagina 2