Schilders. 1 bekwame Vuurwerker 1 Bankwerker. Gevraagd Schilders Te Huur Vertegenwoordiger S FEUILLETON. Openbare Yerkooping Orasg-ewas Yerhuring van Etgroen Weiland in de Egmondermeer, ÜÜolenaar. bij KOSTER, Alkmaar, HUISHOUDSTER haar aalt segran Zij plct.Hciir'i „He zal zoo lang lirilaftnach spreken, totdat g:j In haar nabiJBtekï npmték- ri(i mi licht gtisirakch\d seeds. verbleekte griicht vaa /aötottlo werd iijtsat „Wat was dat?" vroeg de brrwkstcr, verraat om Kids hoen kajtad „Gij houdt iemand vedborg?» voor mij, Antonio, ik wil weten, wie dat ia." „Doorzoek xtM tó atelier, doorzoek alle hoeken sa g&ten «i gij zuU zelf de onjuistheid van uw achter tocht moeten opgeven." Maar hoe groot ook de rust was, waarmee hij sprak, rijn gerichteai trfrulkiag verried groote vrees. Hij was zeer bekommerd ota Zenobia, die in haar schuilhoek rik woord kon booren, alles kon zten, alles volgen. Een loteelinge aalte was er op rijn woorden gevolgd. De jongs vrouw veraam niets meer, zij meende werkelijk hu. dat zij zich vergist had. De jaloersdie achter docht in haar zweeg en vol berouw en vol lie£de wierp zij zich in Antonio's armen. Een onhoorbaar „ach" ontsnapte zijn lippen, hij kor die zucht niet weerhou den, hij wist dat deze omhelzing het verlies van Zeno- bia betesfaaj.de. De gra vin blééf kort bij Antonio, doch lang genoeg era een roen&eberileveo te vernietigen. Daarop verwijderde zij zich, tevreden gesteld en ge lukkig, doch leed en ongeluk achterlatend Antonio rende naar de kast. Zij was van binnen gesloten. Hij vroeg, hij smeekte dat zij hem open zou doen, tevergeefs. Hij fiep naar de gang van het aangrenzende huis, maar ook daar vond hij de deur afgesloten. Verslagen ging hij heen. Met smart dacht hij aan Zenobia, die den sleutel met zich had meegenomentoch bleef hij nog eecige hoon behouden op haar terugkeer, riij liep naar qe trappen der Si Pieterskerk, hij hoogte haar op het oudé bekende plaatsje te vinden, dóch fejj on lie; to Slina ailééu, die hem hoonmd toe- fvifmtkf Mes hij naar Zenobia vroeg. „Dat dient gij-zelve wel te weten, Antonio," zeide zij «.pottend; hij verwijderde zich wanhopig. In Zenobi- a's wömng wist men niets vau het meisje, zoodat hij vertwijfeld ra ellendig naar huis terugkeerde. De laatste stralen der ondergaande zon, wierpen «ets onzeker, glanzend licht in atelier. Dit haive licht beroerde nog even zachtscheideud elk voorwerp. Verraderlijk ais het valsch-stralend) licht, ondervond Antonio bij zijn binnenkomen het huichel achtige rijvier houding, tégenover de gravin, tegenover het ecnvo 1 musje en voelde hij, dat het ten slotte Zenob -.is, die ui en het meeste had liefgehad. Met a.- gesloten yen liep hij het atelier binnen, angstig vov-i. rik herinneringen die daar om hem wa mt. riij onderging opnieuw de smartelijke gewaar wordingen der zooeven plaats gevonden scène: ook klonken" hem opnieuw Zenobia's liefdewoorden in de ooren, zag hij haar klassieke schoonheid vóór zich. Toen opende hij langzaam zijn oogai. Zijn blik viel op het beeld Een wilde smart kneep zijn keel dicht Een wanhoopskreet ontglipte aan zijn mond; riin oogen traden uit hun kassen; de plek waar het beeld stond, was leeg en rondom op den grond lagen de verbrijzelde marmerstukken. Het was net werk van de zich wrekende cc bedrogen Zenobia. Da <telv«n vlogen boog boven Rome, rij begeleidden baste vrtCi-asa. lot san ■&*- uitekde. <te-r stad, vwwaw zij naar de trappen der St. Pieterskerk terugkeerden. De zephir bleet haar getrouwe; hij verliet met haar de eewige stad en schutte en verfrisohte het meisje, dat langs den stoffigen weg ging, naar Xeres heen, waar zij -wenschte te sterven. Zenobia was een Spaansche Zij wist te minnen met al het vuur in haar, doch haar haat was onver zoenlijk en hevig. Voor haar bleef niets over, na de ervaring harer bedrogen liefde, dan wraak en,dood. Of zij wel ooit de widen van Andahisië, het gouden Xeres bereikt heeft? Zij stierf misschien wel onderweg diri YLar verlangen joeg heen naar Xeres, haar lichaam ;ebroten door bet verdriet, door de hittere teleurstel- bleef achter op Italiaauschen bodem. Daar droomt zij, aan het Tiberstrand, onder de war me aarde, van haar beminde, die evenzeer, in even- grooie wanhoop, zijn schepping en zijn liefde beweent, Nooit schiep bij meer een dergelijk kunstwerk, nooit vond bij weer een" tweede Zenobia. Mijnheer de Redacteur! De heer Ringers begint als een echte Pilatus aa veel wreedheid, ziju handen ia de onschuld te was- «chen, en de scculd op andoren te werpen, maar of het wel helpt, zal hier duidelijk blijken. Hij deelt ten eer ste mede, dat hij slechte administrateur is, doch hij is we! degelijk fungeerend huiseigenaar voor zijn zuster in Transvaal itet eerst Het luj aldus zich kennen in het Steuncomité door van begin af genoegen te nemen met een huishuur a 1.50 per week (alzoo op het huurboekje af te schrijven) ten tweede, toen ik in Maart na het werk, weer om 5.60 kwam, was zijn eerste woord tot de andere heeren: „die vent heeft van Januari af geen cent huur betaald", en zich tot mij richtend: „ik heb het nog nooit gedaan, maar voor jou zal ik uitzetting gaan aanvragen". Dit noem ik taal van een huisbaas. Verder zegt de heer Ringers, dat ik vóór 31 December reeds een huurschuld had van 52.50, dat is 35 weken, en mijn exploit spreekt ook nog van 12 weken van af 4 Januari tot en met 1 April, dat is dus te zamen 47 weken of 88.50 tot en met April. Zou de heer Rlngera zoo goed willen'rijn dit mij en de geachte lezer# nader uit te leggen, want zelf houd er niet meer -dan 52 weaea in het jaar op na (of zocais ik op school geleerd heb, 52 weken, 6 uur ra, 8 ecorden) en mijn tmuBchula kan dan per jaar niet hooger zijn dan 78. Ik zal hierover thans zwijgen en later kunnen we dan zien op welke kuoei- rekening ik in naam van Onze Geëerbiedigde Ko ningin door bet raadslid Ringers wreedaardig uit mijn huis gesmeten ben en o k hoe het kwam dat ik bij ver stek veroordeeld ben. De heer Ringers zegt verder, dat hij, omdat hij zitting beeft in het Steuncomité, niet al leen verantwoordelijk voor alle daden is. Dat verg ik Ook niet, dat gevoelde mijn maag het beste, temeer daar ik de 6 weken huur na April in aflossing h 27 nog in bewaring had, die mijn vrouw bij de uitsfnij- ring aan de politie liet zien. Maar de heer Ringers was van den geileden toestand op de hoogte en alles had terecht kunnen komen. Dit alleen had ik van hem gevergd, dat hij mij niet zoo wreedaardig en onmen- schelijk op de straat haü gesmeten. U, mijnheer de Redacteur, voor de verleende plaats ruimte dankende, ieeken ik, hoogachtend, N. G. ALLEMAN. 1 rekking van Vrijdag 28 Mei 1915. 5e KLASSE, 8e LIJST. mi Prijzen van f 70.— ÏSS! SS !1392 13890 16120 17621 202-18 22°' 14375 16547 19057 20601 NIETEN BINNENLAND." Gemengd Nieuws. UIT SCHERMERHORN. Gistermiddag vergaderde de Raad in de nieuwbe- meubelde raadzaal in voltallige zitting (met een vaca ture) onder Voorzitterschap van der. ïo. Burgemeester, de heer Nierop. Na opening en voorlezing van de notulen van de vorige vergadering werd medegedeeld: dat zijn ingekomen dë begrootiug voor 1916 van de Vervolg van feet andere Wad. Strange wierp vaa tijd tot tijd een blik op het fijne, regelmatige gelaat^ waarvan de dunne iippen voortdu rend pijnlijk waren saamgetrokken eu de diepliggende bruine oogen onder het schrandere voorhoofd eeu soort van hoopvolle smart uitdrukten, die een boet vaardige ziel moet voelen te midden der louterende vlammen. Hij herinnerde zich weer wat de jonge Franschman had gezegd: Un ancien curé, qui a fait quelque bètise. Kou het zijn dat er een tragisch ver grijp onder dit vriendelijk bestaan iag verborgen? En was de „Parana" met haar vier schoorsteen eu en dub- bcie schroef slechts een spookschip, dat een lading van gefolterde zieten naar hun aardsch vagevuur bracht? „Maar luister eens, monsieur", begon de oude man den volgende® dag. „Luister eens! Moeilijkheden zouden er zijn. Stephens en Jarrott nemen slechts uit gelezen menschea in hun dienst, menschen met eenige ondervinding, behalve natuurlijk voor handenarbeid, zooals de Italianen kunnen doen. Zou het daarom niet goed zijn, dat mr. Strange zich een weinig bekwaam de, voordat hij een weigering riskeerde? Ja, maar hoe? Dat zou monsieur Durand eens uitleggen. In de eerste plaats wars er de kwestie van het Spaansch. Nie mand kon in Argentinië vooruitkomen zonder eenige kennis van die taal. Monsieur Durand gaf daar zelf les in en in het Fransch, maar uitsluitend in de Engel- sche en Amerikaansche kolonies van Buenos Ayres. Hij had er zijn redenen voor waarom hij liever niet aan Katholieken onderwijs gal, ofschoon hij zelf een vurig en naar hij hoopte boetvaardig Katholiek was Hij sprak d<d laatste woord met zekéren nadruk uit, ate kmi de ssisidaehi Ste-uge daarop te vestigen Abc zijn jonge vriend hem het genoegen wilde doen een paar lessen te nemen, konden zij nu dadelijk beginnen. Het zou den tijd op de reis bekorten. Hij had zijn ei gen manier van onderricht geven, een methode op het Berliiz' systeem gebaseerd, maar niet daaraan ont leend en die, naar hij durfde beweren, haar eigen ver diensten bezat. Bijvoorbeeldei tabaco Ia pipa los eigariiios que es esto. Esto es Ia pipa. Heel een voudig. In den tijd van een paar weken kon de leer- ling een gesprek voeren. ilet .'ou voor nrr. Strange van onberekenbaar nut j zijn als hij ook de Jnlandsche taal een weinig in zijn macht had wanneer hij zijn loopbaan in Argentinië be gon. Het zou zelfs goed zijn als hij wachtte, met het zoeken naar een vaste betrekking, totdat hij die kennis tot zijn aanbeveling, er bij had. Zoo hij wat geld be- |i zat, al was he1 maar weinig o, had1 hij dat? Dan des te beter. Hij behoefde er niet geheel van te leven, maar het zou toch iets zijn om op te steunen, terwijl hij de beginselen van zijn opleiding ontving. Intussdien i moest hij een beetje verstand zien te krijgen van wol als hij nu eu dan karreweitjes opliep, o, heel be scheiden. Op die Mercado Central, een der grootste wolmarkten van de wereld, waren die altijd wel voor de jongen en krachtigen te 'krijgen. Hij kon dan een paar pesetas verdienen, practische ondervinding op doen en zich tegelijk in het Rpaansch oefenen. En hij zou betrekkelijk zuinig kunnen leven. Mon sieur Durand kon hem dat ook uitleggen. Hij zou mis schien kost ea inwoning kunnen krijgen in hetzelfde huis bij mevrouw Wilson, die er een bescheiden pensi on op nahield „alleen voor heeren." Mevrouw Wilson was protestant, wat men noemt een methodist, naar bij meende; maar he.t was er netjes in buis, zij had wat bloemen in haar patio, een groot verschil met de vree- se lijke conveotilkw, waari.0 de araum moesten aamfia Gezond?' idsoommlsaie, gezeteld te Purmerend' in, ont vangsten m uitgaven tot een bedrag van 863.80 met een aandeel ia de kosten voor deze gemeente, groot 20.84; Een verzoek van den heer w. Appelman om wegens vertrek uit de gtanaauic aiedmjviag van Hoofd. Omslag Wordt verleend. Vervolgens werd door B. enW. voorgesteld' af- en overschrijving van eenige posten, te samen, groot f 839.85s op de begrooting van 1914, alsmede eenige belastingen, groot 54.'— te doen uit de post van on voorziene uitgaven, wat werd goedgekeurd. Verdier was ingekomen een verzoek van Dr. ten Véldhuijs om ontslag uit zijne betrekking als Gemeen te-geneesheer, wegens benoeming te Leeuwarden, met ingang van 1 Juni, dat eervol werd verleend1 met dauk voor gedane diensten. Mede is tegen 1 Juni ontslag aangevraagd door den ambtenaar der Dir. bel. de heer R. de Boer, als Deurwaarder der bel. en keurmees ter, wegens verplaatsing naar Rotterdam, welk ontslag eervol werd verleend Ook door den heer J. de Leeuw werd ontslag aange vraagd ais gemeente-ontvanger en Lid van het Bur gerlijk Armbestuur tegen eten tijd van zijne beëediging als Burgemeester, hetwelk mede met dank voor de ver leende diensten eervol werd verleend. Aan de orde was vervolgens de benoeming van een Gemeente geneesheer. De Voorzitter deelde mede dat zijn ingekomen eene sollicitatie van Dr. Heringa te Stompetoren en van Dr. van Leeuwen te de Rijp. De heer Westerhof, het woord vragende in zake eene benoeming, zei zich zeer te interesseeren voor Dr. van Leeuwen, die sedert jaren' reeds in de praktijk werk zaam is ook in deze gemeente en kleine operaties aan buis kan verrichten. De afstanden zijn ongeveer gelijk, terwijl Dr. van Leeuwen telefonisch kan worden geroepen, wat een belangrijk voordeel is, terwijl mede de wijkverpleegster ook aldiaar gevestigd is. De heer Rolf; zou gaarne Dr. Heringa zien be noemd, die als jong arts meer van nieuwe wetenschap pen heeft genoten en in plaatsen waar hij eene betrek king heeft waargenomen uitstekend is bevallen. Ope raties zou hij liever zien uitgevoerd in groote instel lingen door mannen van naam. De heer Schoen deelde geheel het gevoelen van den heer Rolff en zei dat de gemeenten Schermerhom en Oterkdc onmiddelijk aangrenzend zijn, en vooral voor de bewoners van Stompetoren een benoeming van Dr. Heringa gewenschi zou zijn. Ook de Voorzitter ging hierin mede. De heer Honig' zei nog dat dé afstand geheel dóór de telefoon wordt weggenomen en dat de vader van Dr. van Leeuwen jaren als gemeente-geneesheer tot ieders tevredenheid is werkzaam geweest. In stemming gebracht, vereenigden zich 3 stemmen op Dr. van Leeuwen en 3 op Dr. Heringa, ook bij eene. tweede stemming en eene herstemming. Bij loting werd als nu Dr. van Leeu wen als geneesheer aange wezen. Bij dé rondvraag werd door den heer Rolff gevraagd of in déze gemeente ook regeeringsijrojd en meel kon worden verstrekt, evenals, m verschillende gemeenten zal worden gecfem De Voorzitter ar woordd- dat aso& lijst met verzoek tot aanschaffing hierna aan B. en W. was aangebo den, voorzien van 107 Jsowlteekenlngcji van ingezete nen, dat evenwei ekdüs aangiftes waren gedaan voor OAiA>d eu i iüóe! i óLl o. en ccuc vtl' gadering hadden gehouden met de bakkers, die be zwaar hadden bij eene zoo geringe deelname het brood te bakken, terwijl de administratieve behandeling om slachtig is. De heer Rolff vond het jammer, dat de Ingezetenen van deze gemeente hiervan niet profiteeren en schreef de geringe aanvrage toe aan onbekendheid, daar niet iedereen de aanplakborden leest en daarvan ook vaak op groöten afstand van woont. Hierna shifting. UIT WARMENHUIZEN. In het lokaal van den heer C. de Geus Az., alhier, had den 27sten Mei j.l. de aanbesteding plaats voor het maken van eene fundeering, met betonwerk? voor den onderbouw eener gashouder, op het terrein der gasfabriek te Warmenhuizen. Er werden 16 inschrijvingsbiljetten ingeleverd, n.l. Betonfabriek „Dreclittriand" te Hoorn voor 2595, Johs. Apeldoorn te Alkmaar 2898, S. Overtoom en Zonen te Schagcn voor 2925, J. Wind te Medemblik voor 2940, C. Blaauboer Kz. te Schagen voor 2998, Jan de Vries te Enkhuizen voer 3325, P. den Das Jbz. te Schoorl voor 3350, Klaas Westra te War- menhuizen voor 3380, J. Keesman te Schagen voor 3400, J. Kosseu te Barsingcrhom voor 3425, Jb. Jonker j iz. te Anna Paulowna voor 3599, J. Veuger te Sint Maartensbrug voor 3675, P. de Geus Cz. te Sint Maarten voor 3700, P. Voorman te Schagen voor 3785, G. Laagland Winder te Koegras voor 3831, A. Knijper te Schoor! voor 4495, Begroo ting 3000. De laagste inschrijver is op zijn verzoek van zijne inschrijving ontheven. Het werk is gegund aan den heer Jobs. Apeldoorn te Alkmaar voor 2898. NED. TOONEELVERBÜND. In de gisteren te Dordrecht gehouden jaarvergade ring van het Ned. Tooneelverhcrad, deelde de voorzit ter, jhr. A. W. C. vaa Riemsdijk, in zijn openingsrede mede, dat de heer Louis Bouwmeester het volgend sei zoen zal spelen bij het Nederlandsch Tooneel, die Ha- ghespelers en het Rotterdamsch Tooneeljsszelschap. Verder deelde de heer Van Riemsdijk in deze verga dering mede, dat in de plaats van den aftredenden di recteur, den heer S. J. Bouberg Wilson, tot directeur INGEZONDEN MHDEDBEUNOEM. hokken. Mr. Strange vond het misschien vreemd dat hij, monsieur Durand, onder het dak van een prote stant woonde maar daar waren redenen voor, die moeilijk uit te leggen waren. Misschien dat mr. Strange later een seizoen zou kunnen meemaken op era van de groote schappenfok- kerijen buiten ia het kamp, waar duizenden kudden waren eik van duizenden schapen. Monsieur Durand zou hein daarin ook behulpzaam wezen. Hij kon hem in troduceeren bij rijke eigenaren, wier zonen hij onder wezen had. liet zou geen gemakkelijk leven zijn, maar het hoef dé niet lang te duren, liij zou in een Yuiie, afgelegen ieemen hut wonen, met geen ander ge zelschap den dat van de italiaansche arbeiders en hun vrouwen. Maar het leven in de buitenlucht zou hem goed doende lucht boven de pampa's was als wijn ra het voedsel zou niet zoo slecht zijn als hij misschien verwachtte. Er zou overvloed1 van uitmun tend vteeach zijn, hoofdzakelijk schapenvleesch wel is waar, dat gekookt a la quacho in carne concuero noem den ze het in het kamp gebraden in het vel, zoo dat al de sappen in het vieesch olijven! Een gebaar vau de handen, gepaard met een zuigend geluid door de tanden, deed Strange begrijpen, dat er ten minste iets was dat het leven in een Argentijnsche estancia verzachtte. Om in. onmiddellijk contact met de schapen te ko men, om de Oxfords, Cheviots, Leicester en Black- faded Downs uit elkaar te kennen, om te assisteeren bij de voedering, het wasschen, het geneeskundig be handelen en het scheren, om de kruisingen en berkrui- singen en nog eens kruisingen te volgen, die nieuwe variëteiten voortbrachten alsof het rozen waren, om na te gaan op welke wijze de Argentijnsche grasvlakten nieuwe bronnen van bestaan aan den Europeeschen fa brikant verschaffen ea hoe dEmopeesdre -fabrikant vrordt door 21.000 amen erkend als het beste versterkingsmiddel voor Zenuwen en Lichaam. der Tooneelschool is benoemd de heer Dr. Jan Kalf Het nieuwe reglement der Tooneelschool zal door de commissie van beheer en toezicht worden ontworpen in overleg met den directeur en door de leden van het Tooneelverbond worden vastgesteld. Ook het gebouw der T ooneelschool zal een verbetering ondergaan. ADVERTENTIëN. van en te Egmond aan den Hoef, op WOENSDAG 9 JUNI 1915, in het koffiehuis vau den heer v. d. MOLEN te Rinnegom, ten over staan van den Notaris Mr. A. P. H. DE LANGE van gemeente EGMOND-BINNEN, groot 14.17.20 H.A. Eigendom van de erven van den heer P. N. VER DUIN. Prijsopgave gevraagd van 50 kub, Meter middelbare GRIND en IO kub. Meter BA- ZALTSLAG, te leveren vóór AUGUSTUS aan de losplaatsen van den polder SCHA- GERWAARD. Aanbiedingen worden ingewacht bij den Dijkgraaf vóór den 13 Juni e.k. Harenkarspel, 29 Mei 1915. P. RAAP, Dijkgraaf. C. BIJ POST, Secretaris. ER WORDT GEVRAAGD met t JULI een WATERMOLENAAR in den polder Z M te Bur^ervlotbrug. Jaarwedde f 150,— Solliciiatièn worden Ingewacht tof 16 juni bij D. WAGENAAR, Ruige weg, Burgerbrug. Aan de Rijtuig- en Csrros- ser^fabilak m:i JAC. MET te Alkmaar kunnen geplaatst worden en TEGEN HOOG LOON. aangeboden op netten atand HnSTHRlOfHÜÏJBK1', bevattende 6 KAMERS met KEUKEN, DIENSTB.- KAMER, TUIN, GAS eu WATERLEIDING e. a. gemakken. Huurprijs f 325 p. j. Te bcvr. bij J. DE ORAAFF, Laat 103. gevraagd voor den verkoop van SCHRIJF MACHINES in den prijs van f 125.— en f 190.Alleen zij, dia zich ter degevoor den verkoop wffieti interem-eren, gelie ven rich aa?j ie meMen. Voor rokentag koopen is vereischio. Br. fr. Se.',t, E 375, bureau dezer cours».!, BILUl ZICH! AAA eeu nuite van buiten, middelbare leeftijd, P.ü.. hefst in een KLEIN GEZIN. Brieven franco letter A B, hulppostkantoor Wie- ringerwaard. den eleganten jongen Londenaar of Nieuw-Yorker kleedt naar de nieuwste mede", dat alles zou Stran ge niet alleen era aangenaam gevoel geven van de zaak grondig te kennen, maar ook een soort van leer tijd vormen voor zijn beroep. Het rustuur van dé arbeiders was nog niet verstre ken, maar Strange zelf was al weer aan" het werk. Hij had niet meer dan tien minuten noodig voor zijn maal en had nooit behoefte aan rust. Bovendien was zijn positie voor hem nog zoo nieuw, dat hij genoeg had aan het tro-tsche gevoel een vrij man te zijn, het werk van een man te dóen en het loon van een man te ver dienen. Buiten in het kamp was hij te veriaten geweest om dat te gevoelen, maar hier in Buenos Ayres,, in den tijd dat de groote stad tot het besef kwam de kó ningin tezijn der zuidelijke wereld, nu de hatidelshor- den van het noorden in duizenden schepen over den equator voeren om elkaar op haar markten de loef af te steken, was er al iets hezielends in om zelf te leven en bezig te zijn. Hij was even trotsch op de lange steenen loods van Stephens en Jarrott, waar de zon meedoogenloos op het gegolfd ijzeren dak scheen, en de mik ran de wol hem nabij misselijk maakte, als wa re zij het bankierskantoor van een Rothschild. Zijn positie daar wan op een na de laagste, maar zijn geest drift was niet afhankelijk van dergelijke onbeduidende dingen. Hoe zou hij hebben kunnen rusten en lui zijn, als werken op zich zelf zulk een genoegen was? De loods waarin hij; het toezicht hield was- een model ia haar soort, niet zoozeer omdat zijn eerzucht haar zoo wilde beschouwen als wel omdat zijn ijver hem die' zoo mooi deed vinden. CWc#3t vsayoigd.) No. 3S26 f 50.00(1 No. 1.'58 f 2000. 1.0. 17U0, 1888, 2222, 7124, 9BI9. 15144 ea 20775 Ok. f 1000. 4o 8172, 15003, 19722 en 20585 elk f 400. ?j"«4iSlk760ü' 16172- '9617, 20396 en 20872 elk f 200. aXBo eik i m'67881 lW' 18384 154 1(3 187 204 -'87 307 388 537 606 631 ,44 1208 1849 1395 1443 1473 1534 1903 1994 2017 2081 •:347 2422 2549 2551 2633 2786 2805 2834 2862 2894 3022 3063 2082 3210 2295 3305 3310 3501 3547 3570 3743' 3818 3884 3919 4033 4041 4063 4468 4416 4555 4600 4616 4CQ5 4804 4829 4853 4955 5129 5131 5140 5170 5362 5384 5033 504! 5777 5964 5976 5980 6018 6050 8082 10458 13209 15204 77278 13706 6157 8179 10687 13281 15531 17467 19775 <*27 6349 10-/94 1341% 15598 17503 I90M 6539 8512 11019 13497 1570# 17523 19970 6611 8549 11,05 13717 15727 17594 19973 6643 8602 11125 13727 15812 17TO4 19990 666? «650 U241 13790 15901 17800 20197 6722 «f26 11885 13001 10148 18033 20266 rara 11648 1®5S 16230 18050 20328 6898 £6*9 11S4C 1U74 16231 18120 20354 .030 9072 12011 14224 16232 18675 20107 'ï!85 14242 10377 18696 20415 7101 9)35 12230 14276 10413 18755 20432 7201 9220 12517 14326 16428 18818 20514 7209 9521 12537 14372 16521 18978 20545 7527 12635 14518 16629 19079 20C43 7575 9866 12751 14514 16603 1913-1 20676 7615 10062 12778 14691 16768 19194 20888 7060 10073 12844 14999 16783 19243 7752 10133 12892 15025 16887 19357 7Ü76 10148 13064 15134 16905 19546 7988 10194 13187 15196 17236 19638 M 56 (0 72 84 115 130 150 152 247 291 3b2 555 417 438 473 4b2 484 506 .543 580 694 012 u; 738 759 830 849 862 877 903 938 941 945 961 1003 1127 1142 1159 1199 1224 1322 1325 1327 1333 1334 1341 1352 1394 1410 1421 1426 1437 1463 1488 1507 1508 1514 1527 1627 im 1095 1705 18(41 1854 1880 1890 1967 1Ö83 2020 24 2o(i0 2093 2000 2104 2.107 2159 2206 2Ui0 2238 2275 2310 2346 2350 2352 2374 2412 2456 2461 2531 2324 2663 2777 2920 2927 2963 2968 2990 3011 3021 3051 3061 3034 3106 3124 3169 3189 3241 3253 3320 3354 3395 3143 3531 3558 3598 3633 3635 3651 3652 3661 3667 3688 3689 3713 2720 3758 3312 38(9 3842 3860 40» 4039 4050 4654 4160 Hió 4170 4172 417 j •U87 4217 4259 4269 4303 4314 4329 4404 44 72 4450 4jJ0 4590 4591 4603 ■4024 4717 4751 ■4769 4',99 4'-05 -824 4922 4937 5019 5044 5053 5186 5271 5287 5392 5428 5452 5463 5491 5548 5569 5597 5622 5657 5712 6735 5805 5827 5963 5968 6030 6061 6112 6119 6129 6144 6208 6234 6296 6353 6360 6384 6391 6.799 6418 6556 «889 6047 6658 «700 6709 6742 6786 0829 684.3 0850 68/7 6908 6909 6921 6937 70.16 7096 7112 7(13 7,45 7.43 7172 7202 721G 7212 7216 7220 7228 72.17 7255 7270 7294 7346 8897 11410 13484 15458 17266 19260 8969 11420 13504 15524 17281 10322 9120 11495 13513 15540 17358 19340 9172 1165! 13528 15574 17285 19393 9188 11664 !3530 15584 174)8 19411 9207 11688 13562 16614 17424 19444 92 6 702 (3564 15610 17440 19165 92 3 11730 13582 15644 174Ö2 10501 9241 11751 13606 15663 17519 10552 9307 11754 13625 15679 17503 19579 9330 11766 13663 15761 13604 19588 9351 11810 13665 15815 17615 19589 9387 11827 1 3735 15820 17655 19687 9450 11832 13780 15838 17686 19696 9464 11879 13787 15860 17728 19702 9477 11944 13805 15885 17745 19744 9608 11978 13838 15896 17769 19766 setï 1983 13872 15897 17845 19779 9548 2.114 13882 15906 17860 19846 95o8 12023 13889 15948 17893 19652 0619 12034 13891. 15976 17931 15855 te*1 13081 :»H Ijynj 9708 l'OOKö 13yÖ6 i U119 13988 26932 18031 20052 9796 12121 14010 16073 18033 20211 £797 2175 14042 16083 18056 20275 9814 Ï2235 14065 16099 18065 20288 ^]2 12240 14107 16129 18091 20315 7360 10064 !2282 141.68 16133 18128 20333 7371 Ï0127 12289 14202 16204 18161 20330 7399 IQ149 12411 14230 16245 18184 20353 10176 12426 W273 Ï62&9 18193 20359 7475 10193 12457 14277 16292 18232 20393 7483 10206 12473 14286 16290 18323 20400 76*j 30219 12502 14344 16300 18365 20427 7697 10242 12506 14370 16315 18415 .70439 5706 10359 12542 14400 16347 18422 20483 7708 10394 12683 14404 16358 18437 20503 7764 l0398 2684 14410 16402 18490 20552 7806 10417 12757 14482 16420 18519 20572 7810 10427 12786 14498 16430 18524 20574 7852 10154 12787 14512 16464 18559 20577 7881 10638 12820 14531 16476 18605 20580 7880 10600 12876 14568 16557 186(5 20623 7893 10622 12886 14586 16606 18616 20633 7916 10642 12908 14626 16681 18623 30652 7972 10648 12948 14638 16713 1863S 20664 7978 10657 13008 14650 16721 18643 20701 7989 Ijff90 13018 14709 16739 18669 20713 7992 10707 13023 14748 16764 18715 20716 |007 10721 13070 14792 16889 18794 20741 8116 10722 13°90 1481? 16693 18837 20761 8174 10768 13,32 14831 16801 18801 20785 0180 !°80C 1319C 14875 O.903 18873 30791 8230 IO921 13193 14931 16988 18951 2(309 8271 10933 13203 14980 17006 18955 20812 8263 10935 13214 15C43 17061 19009 20839 ffëï i'-fr? 13219 15000 17076 19060 20878 8464 11611 13239 15126 17078 19053 20885 8465 11017 13245 16153 17079 19083 200(10 *}8 11058 16202 17094 19004 20923 «545 11129 13303 1M1 17097 19107 20988 8583 11143 133U7 15251 1715T 19112 8590 11144 13310 1 5293 17173 19150 8678 |jl« 13311 15335 i?226 19105 8i71 112831 13314 15390 1/233 J9168 3826 Itm 13424 15397 17245 19187 te«8 11827 13429 15406 17253 10199 8863 116/4 13455 la424 17256 10256 5e K1ms« 7e Lijst: 7432 l 10 oioet zöa 7462 i 70. No. <n. je, met I 70,

Alkmaarsche Courant | 1915 | | pagina 10