LAAT 161. De Directeur J. BOSSERT. A. FORTUIN, Broodbezorgers. Bouwterrein de Nederlanden vtn 1846 t VERZEKERT «WB Spiegelruiten p k Telegrammen van lieden. Van het oostelijk oorlogsterrein. Yan het westelijk oorlogsterrein. Yan het zuidelijk oorlogsterrein. Nederland. de Nederlanden van 1045 Regenjassen. Regencapes. Oliegoederen. Motorpakken. Langestraat hoek Houttil. Keukenmeisje P.O. Keukenmeisje gevraagd, 10-20 flinke knechts, Gevraagd voor de mor genuren een flink net Adres: Broodfabriek. Nassau-Kwartier. Lindelaan, Lamoraalstraat, Van der Meystraat, Nassauplein, Egmonderstraat, Nassau laan. w»<? zeggsn W!| verHvfj-en, cm p*1^6- drinken. De „I R. Crt." natuurlijk weer in „Fürsten- berg," „De Telegraaf' in Hollandais. De rest ook lT12amT-kwf ^tS-ug1' „De Telegraaf' spreekt een Kamerlid, en gaat interviewen. „Mod weertje, zegt het Kamerlid. „De Telegraaf' noteert het De anderen zijn jaloersch. L 2 uur 10. -- Weer een Kamerlid. Hl] verzekert dat 't nog een uur kan duren en zegt geheimzinnig: „Het zal wel losloopen." Hartstochtelijk schrijven we 't a - lemaal op. De „Nieuwe Courant," tuk op een breed voerig interview, schrijft: „Het zal nog wel losloopen, maar dat had het Kamerlid heusch niet gezegd. 2 uur 25. Het „Handelsblad" doet een stap in de richting van 't Kamer-gebouw. Als tijgers vliegen we de Pijpenmarkt achterna We gaan zitten op de stee- nen fontein, op wier toppunt het vergulde breid van Willem II, Roomsch-Koning, prijkt. En wachten. Een grappicus zegt„Het is comité-generaal Bosboom. 2 uur 28. Achter de ramen van 't Kamergebouw beweegt zich iets. „De Telegraaf'ziet het. Het Cor respondentie-bureau ziet dat „De Telegraaf het ziet en wordt nijdig. „De Telegraaf" noteert. Het Corres pondentie-bureau ook. j 2 uur 30. Gezeten op de fontein, in de rondte, als een intellectueele eerewacht om Willem II, Roomsch- Koning, begint de Nederlandsehe pers in te dutten. 2 uur 32. Wij slapen den slaan des neutralen. 2 uur 40. „Het Handelsblad" wordt zachtjes wakker. De anderen merken het en worden het ook. Wij zuchten. „Het Atjeh-comité-generaal heeft 4 da- ;en geduurd," zegt „De Residentie-bode". Wij brul- 2 uur 50. Wij zijn weer helder en sturen renbo den uit om een fotograaf. Er komen er twee. Wij sor- teeren ons om, op en in de fontein. Aanstonds is er een escorte om ons heen, waarin alle geledingen der Haag- sehe burgerij zijn vertegenwoordigd. Aldus worden wii op dezen historischén dag op deze historische plek gekiekt. Had de Roomsch-Koning het ooit kunnen ''Tuur^— De stemming zakt weer. „De Telegraaf' geeft raadseltjes op en de rest van Hollandsche pers vliegt er in. Onze scherpzinnigheid verflauwt. Het „Nieuws" voelt naar de Kamer-vensters, en het laat óns onverschillig. 3 uur 5. De heer Aalberse komt uit de Kamer. Wij laten hem rustig gaan. Wat een dag. „Stel je voor, dat 't geregend had," zucht de „N. R. Crt. en sluimert weer in! 3 uur 5—3 uur 55. De laatste ronde. Wij staren U°4 uur. Een bode komt ons namens den Kamer-pre sident zeggen „dat er vandaag geen openbare vergade ring meer zal zijn." De Voorzitter van de Haagsche Joumalisten-vereeniging houdt een toespraak, en ver zoekt den bode aan den Kamer-president den zeer bij zonderen dank van 't anderhalf-doziin journalisten over te brengen voor die attentie, die hem zeer ont roert. „Wel hebben wij" zoo spreekt de Voorzitter onder ademlooze stilte „van 11 uur 15 tot 4 uur on der den o 1 ooten hemel op 't Binnenhof moeten slente ren, maar in deze grootsche tijden past ons een groot- sche opoffering en wij eischen overigens niet van de Kamer, dat zij ons met eenige deferentie zal behande len. Wij verzoeken u aan den president mede te deelen dat wij de Kamer, ter versiering van haar leeszaal, on- ze fontein-foto zullen aanbieden, opdat deze tot in dui- zend geslachten de herinnering zal wakker houden aan den Binnenhof-pic-nic der Hollandsche pers op den historischén dag van Bosboom." Wij jubelen. KQRTE BERICHTen. In het Hoornsche. diep te Groningen Is bij het zwemmen een glazenwasscher verdronken. Te Princenhage is een 11-jarig jongetje door een auto overreden en onmiddellijk gedood. Te Utrecht kregen een} 65-jarige en een 73- jarige man hevige ruzie. De 65-jarige was zoodanig aan zijn hoofd ep in zijn gezicht toegetakeld, dat hij zich moest laten verbinden, vanwaar hij naar de Rijksklinieken werd vervoerd, ter verdere verpleging. Te Koewacht schrokken twee paarden voor een auto. Een 17-iarige jongen, die er op naar huis ■d op i' een auio. een n-ia; igc uiv, reed, viel en werd op slag gedood. Te Withuizen is gisternamiddag een jongentje van een wagen gevallen en onder een volgwagen geraakt, met het gevolg, dat de dood onmiddellijk intrad. Gistermldcla voor Zwijndrecht 16 is alt de rivier de oude Maas iet lijkje gevischt van een meisje, dat op fö dezer nabij de spoorbrug te Slledreoht overboord is geslagen en verdronk. De 357. vaten haring, welke de haringiogger „Li sa" it IJmuiden aldaar binnenbracht, hebben niet minder dan 12.000 bij verkoop opgebracht. Dit be drag is het hoogste van de IJmuider vloot in dit sei zoen Te Arnhem is aangehouden ren 16-jarige jongen, die bekend heeft op klaarlichten dag verschillende diefstallen' te hebben gepleegd Hij kwam meestal over de dakén binnen'. DUITSCH LEGERBERICHT. BERLIJN, 22 Jluli. (Officieel). Aan het Wes telijk deel der Argonnen schreden onze troepen verder. Tusschen Maas en Moezel vonden leven dige artilleriegevechten plaats. Ten Oosten van Lintry mislukten vijandelijke aanvallen dicht voor de hinderlaag van onze voornostenstellingen. In de Vogezen viel de vijand gisteren ten Zuid- Westen van den Reichsackkerkopf zes maal aan, «j worerdai 5 osdhtot geweren, veel bagage en een pionnieispark. Door hun doorbraak aan den beneden-Doebissa bereikten wij; den Btraatweg ten noorden de streek G rymkiszki—G ibzniyIn deze richting werden verscheiden, posities op den vijand stormenderhand veroverd. Duitsche troepen van het leger van v. Woyrsch verijdelden gisteren door omtrekking de laatste poging der verslagen troepen om de vervolging voor Iwangorod tot staan te brengen Tegen den middag werd de geheele bruggen hoofdstelling bij Lagow-Wola door de dappere Sitezische troepen stormenderhand genomen, Hierbij aansluitend werd de vijand met medewer king van de Oostenrijksch-Hongaarsche troepen over het geheele front naar de vesting teruggeai ven, alwaar zij thans zijn ingesloten. Ten noordoosten van Iwangorod vechten de Oostenrijksch-Hongaarsche troepen nog aan den westelijken oever van den Weichsel. Gisteren werden weer 3000 gevangenen ge maakt en 11 machine-geweren veroverd. Tusschen Weichsel en Boeg wordt de slag on der v. Mackensen voortgezet. Ten zuidwesten van Lublin maken de Oosten- rfjk-Hongaarëche troepen flinke vorderingen. ire- RUSSISCH COMMUNIQUé. St. PETERSBURG, 22 Juli. (Officieel). In de streek van Riga Chawli hebben den 20sten Juli gevechten plaats gehad ten westen van Mitau, en óp den weg naar het dorp Ianigki. De vijand heeft Ostrolenka gebombardeerd en getracht naar het bruggenhoofd tusschen Rozan en Pultusk op te nikken. Wij hebben aan den rechteroever van den Narev plaatselijke aanvallen ondernomen en zijn er in geslaagd den vijand een weinig terug te werpen. Op den linkeroever van den Weichsel heeft de vijand ons den 20sten in de streek van Zvolen en Gmosovof zonder succes aangevallen. In het gebied van Lublin brachten wij het offensief van den vijand op het front Chodél-Piaski tot staan. Aan beide oevers van de Wieprz bij het dorp Sukholdöly en bij het dorp Rojowiec had de 20sten Juli een hevig gevecht plaats, welke tot laat in dén avond voortduurde, waarbij de Duit schers zware verliezen leden en in eenige sectoren teruggeworpen worden. Aan den Boeg in den sector LitoviceSokalPoturjitna hebben onze troepen vijandelijke afdrelingen, welke naar den rechteroever van de rivier waren overgestoken, in het nauw gebracht. Wij hebben daarbij tot heden 1000 gevangenen gemaakt. Overigens geen be langrijke gevechten. Te Schoor! werdén de jongens fltofc onthaald, terwijl velen bij de spelletjes aardigen prijzen wonnen. Veroorzaakte het voor de leiders ook ditmaal veel inspanning om de jongens in de duinen bij elkander te houden, toch gelukte het uitstekend. Toen te kwart over negen de boot weder aan de Bier kade aankwam, was de belangstelling van de burgerij zeer groot. Opgewekt klonken de tonen der muziek en de zangen I der kinderen over het water. Ook thans zorgde de politie een flinke afzetting, waardoor de jongens op be hoorlijke wijze hun weg konden vinden. Ongetwijfeld kan het R.-K. schoolbestuur van de St I josepüsdiool met voldoening op dit schoolfeest terug zien. Ook de jongens zullen het in hun vacantie die morgen begint nog wel eens over dit prettig feest heb- I benl VOLKSONDERWIJS. Evenals in andere deelen des land geschiedt, hebben ook in dit deel der provincie NoortiTiolland de afdre lingen der vereeniging „Volksonderwijs" zich nauwer aaneen gesloten. Op initiatief der afd. Alkmaar is gisteren gevormd de kling „Kinheim", waartoe bereids eenige afdeelin- gen uit Alkmaar's omgeving toetraden. De aansluiting 'der overige omliggende afdrelingen zal ongetwijfeld spoedig volgen. Dankbaar, maar nog niet voldaan, vermeldt de se cretaire der hier bestaande afdecling de toetreding van 13 nieuwe leden. Aan het secretariaat, Oudegracht 198, bestaat te al len tijde gelegenheid tot inschrijving als lid. B r a n dJ Veraakertag Inbraak! 11 doch werd door de Beiersché troepen onder bloedige verliezen teruggeslagen. Bij een tegen aanval wonnen wij het zich nog in vijandelijke handen bevindende stuk loopgraaf en maakten 137 Alpenjagersgevangenen, waaronder drie offi cieren. ©ok bij Sondernach sloegen wij een vijandelij ken aanval af. Een vijandelijke tweedekker was door ons vuur genoodzaakt te dalen bij Paroy. In een luchtgevecht boven het Mönsterwald ble ven drie Duitsche vliegers overwinnaars over drie tegenstanders, waarvan er twee tijdens de vervol ging in het Tannerthal moesten landen. De Russen wijken over het geheele front van Rawiekoske-Njemen terug. Ten z. van aen straatweg MariampolKovno drongen wij door de ontstane bres en wonnen wij verder doordringend een stuk grondgebied in oostelijke richting. Hierbij werden 4 officieren en 110 man gevangen genomen en vier machine-ge weren buit gemaakt. Aan de Narew heeft de vijand zijn succeslooze legeraanvallen gestaakt. Ten zuiden van den Weichsel werden de Russen teruggeslagen. Tusschen Siennecka en Wola, ten zuiden van Rejowizck aan den Boeg werden brcede sectoren - van de vijandelijke stellingen stormenderhand ge nomen. (Oostelijk). Ten Noord-Oosten van Skawli maakten onze samengetrokken vooruitgeschoven troepen na succesvolle gevechten 4150 gevangenen FRANSCH COMMUNIQUé. PARIJS, 22 Juli. Officieel communiqué van uur. Op verschillende punten had een hevige kanon- nade plaats, doch geen infanterie-actie, behalve aan de oostelijke grens van Argonne, waar de Duitschers voet kregen in een loopgraaf die een vooruitspringenden hoek vormt. ITALIAANSGH COMMUNIQUÉ. ROME, 22 Juli. Officieel. In het gebied van de Isonzo wordt de strijd op buitengewoon hevige wijze voortgezet. Wii ht terrein gewonnen en een gedeelt hoogte elke Gorz en de bruggen over de Usonzo beheerschen, veroverd. Wij hebben den vijand na een wanhopigen strijd die dag en nacht duurde, uit een aantal loopgraven op het Car- soplateau verdreven. Wij maakten daarbij machinegewerengeweren en munitie buit en hebben een aantal Oostenrijkers krijgsgevangen gemaakt. Het totaal aantal krijgsgevangen in drie dagen gemaakt bedraagt 3476. De Oosten- rljksche gevangenen hebben verklaard dat hun verliezen zeer zwaar zijn. TWEEDE KAMER. 's-GRAVENHAGE, 22 Juli. De Tweede Kamer heeft zonder hoofdelijke stemming aangenomen het wetsontwerp tot bestendiging van den staat van beleg en van oorlog, waarbij Minister Bos boom verklaarde, dat die staat, overal waar zij is afgekondigd, moet worden gehandhaafd. DE POSTDIEFSTAL. AMSTERDAM, 22 Juli. Het Gerechtshof heeft heden in hooger beroep onder vernietiging van het vonnis der rechtbank van 20 Mei j.l. om rede nen van vorm, veroordeeld tot 2% jaar gevange nisstraf, overeenkomstig het vonnis a quo den 26- jarigen C. de Boer, recidivist, wegens de gerucht makende oplichting op 24 December j.l van het hoofdpostkantoor, van een trommel, inhoudende S277 en een zak aangeteekende brieven, een en andw bestemd voor het hulpkantoor aan den Am- stel Naar men zich herinnert uit de verslagen, had hij zich in de unlformkiel van besieiler gesto ken en in het décharge-boekje valschelijk voor ont vangst geteekend. Naar mén zich mede herinnert werd alleen de zak aangeteekende stukken deu- zelfden ochtenr kort na de oplichting in een trap portaal van een perceel aan de Elandsgracht te ruggevonden. OPLICHTING. AMSTERDAM. 22 Juli. De vacantiekamer der rechtbank heeft heden veroordeeld tot 3 maan den gevangenisstraf overeenkomstig den eisch van het Ö.MToen 24-jarigen amateur-bokser A. H. v. R. wegens een drietal oplichtingen in Maart en April j.l. SUBSIDIE GEWEIGERD. Door Provinciale Staten is geweigerd de subsidie aanvraag van den Bond van Ned. Schilderspatroons voor een patroonsleergang alhier. INGEZONDEN STUKKEN. COURANTEN VOOR MILITAIREN. L. S., Van de eerste maand der mobilisatie af aan heeft de Openbare Leeszaal en Boekerij gezorgd voor dagblad lectuur aan de hier ter stede verblijf houdende militai ren Niet alleen in de instelling, welke natuurlijk da gelijks ook geopend is voor militairen, die er kunnen lezen en schrijven zooveel ze maar willen, doch ook werden er in de militaire gebouwen (kazerne, hospi taal en tehuis) dag-in-dag-uit couranten van allerlei richting gebracht, zoodat de militairen ook in hunne verblijven volop te lezen hadden. Verscheidene stadge- nooten hadden zich namelijk op verzoek bereid ver klaard hun gelezen dag- en andere bladen ter beschik king van het bestuur der Leeszaal en Boekerij te stel len. Eerst haalden flinke scholieren in hun vrijen tijd 's morgens de bladen van den vorigen dag aan de op gegeven adressen af, later geschiedde zulks met de zeer gewaardeerde medewerking van het Plaatselijk Steun comité. In de inrichting worden de bladen gesorteerd en verdeeld en vandaar tegen den middag naar dc verblijfplaatsen der militairen gebracht, waar ze dan opnieuw dienst doen. De regeling bleek voortreffelijk. Maar nu in den vacantietijd velen de stad hebben verlaten en zich hun courant laten nazenden, ontvangt de persoon, die met het ophalen belast is, veel minder couranten en derhalve vallen er ook lang niet zooveel te vérdeelen als voorheen. Lezers van dagbladen, die in de stad blijft, op u doet het bestuur thans een beroep, om een uitnemend doel te helpen bevorderen. Gij kunt den militairen de j zoozeer gewilde couranten-lectuur verschaffen door slechts uw gelezen dagbladen ter beschikking te stel len al is het alleen maar tijdens de vacantie-weken Geeft even uw adres op aan de Openbare Leeszaal enj Boekerij (Doelenstraat No. 28) en de couranten van den vorigen dag zullen voortaan met graagte eiken morgen van uw huis worden gehaald en dan den mi litairen tot ontspanning en leering strekken. Zonder dat het -U iets kost, helpt gij daardoor mede om de militairen hun vrijen tijd nuttig en aangenaam te doen doorbrengen. Hoe meer adressen er worden opgegeven en hoe groot-er de verscheidenheid der beschikbaar gestelde bladen, des te beter! U, Mijnheer de Redacteur, beleefd dankend voor de plaatsing, HET BESTUUR DER O. L. EN B. Levensvertekering'Sïkatschappij - MARKTBERICHTEN. SCHAGEN, 22 Juli. Aangevoerd 0 paarden f —0 a o, 0 veulens fa 0, 12 stieren f 200 a 430, 50 magere geidekoeien f 195 a 265, 105 vette ld. f 200 a 460,0, 25 kalfkoeien f 220 a 370, vaarzen f —0 a -0., 27 pinken f 120 a 170, graskalveren f a f 0, 55 nucht. id. f 15 a 29, 40 magere schapen f 24.0 a 32.0, 640 vette id. f 34.0 a 49.50, 0 overhouders f a 300 lammeren f 12.— a 22.50,0 bokken en gei ten f 0 a magere varkens f a ,60 vette f 0.68 a 0.84 ct. per kilo. 65 biggen f 13.— a 18. konijnen 1 0.a 0.150 kippen f 0.20 a 1.0 Duiven I 0.a 0.eenden f 0.a 0,740 K.G. boter I 1.40 a 1.50, 50 K.G. [kaas f 0.60 a 0.80,4000kipeleren f 5.40a 6.10, —0eenden dito fO— ZWAAG, 21 Juli. De prijzen waren heden: Aardbeien 14—15 ct. per pond, rabarber 2—3 ct. per bos, bloemkool 0ct. per stuk, krop- sla f 0,40 per 100, peulen 100 cent per pond. Dop- pers 23/4 ct. per pond. Snijboonen 22—25 p. 100, slaboonen 14—17 ct. per 100, perziken 4—9 p. st., kruisbessen 7 ct. per pond, frambozen 13—18— ct. per pond, Aardappelen 0—0 ct. per pond. Wor telen 4—5 cent per bos. Komkommers f 5.f 7 per 100, aalbessen (rood) 9 a 10 per pond, proto- fieken 1518 ct. per |pond. Kersen 12—15 ct. Kruisbessen 7i/g—8 per pond, Haartjes peren f 9.60 per 100 pond. WARMENHUIZEN, 21 Juli. Aardappelen. Schotsche muizen f 2.59 a 2.70, Gewone muizen f 2.50 a 2.65, Julia Muizen f 2.50 a 2.65, School meesters f 2.40 a 2.55, Graafjes f 0.a 0.Drie lingen f 1.30 a 1.70 per zak, Wortelen f 0— per 10Ó bos. Zilvernep f 7.80 a 8.10 per baal. Tuin- boonen f 0.per 15 K.G. HOORN, 22 Juli. Kleine kaas f 53.50, eomraissie f 52.middelbare f 51.fabriekskaas f 54. Aangevoerd 169 stapeis, wegende 75930 K.G. Handel vlug, ADVERTENTIëN. STADNIEUWS. HET RAADSVERSLAO. Waar nlt ons raadsverslag zou kunnen blijken, als zou ten opzichte van betj schoolgeld voor de nieuwe Handelsdagschool met 2-jarigen cursus op voorstel van den heer Thomsen besloten zijn om dit voor inkomens van f 5000 en meer op f 150. te stellen, daar zij medegedeeld, dat voor inkomens van f 5000.— tot f 6000.—, ook volgens het voor stel van den heer Thomsen dit schoolgeld op f 100 is (bepaald. Aangenomen werd het voorstel van den heer Thomsen om het schoolgeld voor inkomens van f 10000 en meer op f 150.— te stellen. De heer van den Boesterd deelt ons ter verbete ring van het verslag mede, dat hij onder plusminus f 2300 verstaat, waar het hier honderdtallen betreft, f 2200 f 2400. OP DE VOORDRACHT. Op de aanbesteding te Schiedam worden ter be noeming van directeur aan de gasfabriek, waterleidm en het clectriciteitsbedrijf aanbevolen de heeren W 1 M. de Kat, alhier, en W. J. Kalis, te VLaardingen. HET R-K. SCHOOLFEEST. De boottocht naar Schoorl zoowel heen als terug begeleid door een groot aantal fietsers, is uitstekend geslaagd. GEVONDEN VOORWERPEN. Een juk, een portemonnaie met geld, een paar bruine handschoenen, een wit schort, een fluweclen ceintuur, een glaaé handschoen, een bos sleutels, een heeren-horToge, een lorgnet in étui, eenig kin derspeelgoed, een gouden ringetje, een rozenkrans, een busje met kwjk, een zilveren dames-horlogeket ting, een zilveren ringetje en een poppenwagen kleedje. Alkmaar, 22 Juli 1915. De Commissaris van Politie, W. Th. VAN ÜRIETHU1JSEN. BÜROERLIJKE STAND. GEBOREN 1 21 Juli. fcïlcolaas Johannes, z. van Bernardu» Johan nes Al en Maria Elisabeth Lichtenberg. Evert, z. van Klaas Noppert en Auktie Wes- terhoff. Grietje, d. van Frederlk Wag- tendonk en Orietje Mulder. bij de Onderlinge van 1890 TELEGRAFISCH WEERBERICHT. 22 Juli. Medegedeeld door het Koninklijk Nederlandsch Meteorologisch Instituut te De Bilt. 'Geldig tot den avond van 23 Juli. In het gebied van de waarneming is de hoogste be- I kende stand van den barometer 763.9 te Breslau. De laagste stand van den barometer 752.2 te Hapa- randa. VERWACHTING. Meest matige tijdelijkme wellicht krachtige zuide lijke tot westelijken wind, betrokken tot zwaarbewolkt met tijdelijke opklaringen, waarschijnlijk regenbuien met eenige onweerskans, zelfde temperatuur. TELEFOON 141. ALKMAAR. Op den 27sten Juli a.s. hopen onze geliefde Onders JACOB 8WAGEB en MAABTJE KUIPER hunne 85-jarlge EolitvorrenlRiug te her denken.. Hunne dankbare kinderen. Ramen 5. Alkmaar, Juli 1915. Den 30en Juli a.s. hopen mijne geliefde ouders G. TIMMER en G. LANDMAN hunne 35-Jarlge Eotatvereenlglng te her denken Hunne liefh. Dochter en Verloofde. Past. Ned. Herv. Oem. Hellevoetsluis. Op 30 Juli hopen mijn geliefde Oom en Tante G. TIMMER en G. LANDMAN hnnne 35-Jartgo Eolitvcrecniglng te her denken. Hun liefh. Neef, J, D. LANDMAN. Past. Ned. Herv. Oem. Hellevoetsluis. Ondergeteekende betuigt zijn oprechten dauk aan den WelEd. Heer Th. VAN SPALL, Directeur, Kan toor en fabriekspersoneel, voor de belangstelling bij zijn 25-jarig jubileum op 21 Juli ondervonden. BLOK, 1ste Kanaalstraat. In klein gezin te Amsterdam wordt tegen 1 Sept. of eerder een goed kunnende koken en genegen eenige huiswerk te verrichten, hulp van werkmeisje en 2de meisje. Loon f 180 tot f 200, waschgeld f 26 en veel verval. Zich te vervoegen bij Mevr. STRUIK DALM, Villa Parkzicht, Breelaan, Bergen N.H. Qroote Vleeschconserven en Worstfabriek In Bre- men vraagt voor terstond j eenigszlns met het slagersvak Bekend. Loon 36 40 Mark per week, met vrije overtocht. Franco brieven onder letter E 385, aan het Bureau van dit blad. IN HET Te bevragen 1>U A. DKN IIOBNTKKI» NaKfianplein 11, Tel. 5SH. [gQ «anrtxwgi CAprTftki. axnaaoo «as rtCto unrpBcftenper. do

Alkmaarsche Courant | 1915 | | pagina 3