m ■«mi 118 Een HUIS en ERF te BERGEN, kadaster Sectie A, nummer 1425, pot 1 aren. te ROGGE, fei Openbare Verkoopïng te HEILOO Een dubbel stuk SUNLIGHT Z E EI lAJïïiT J. VAN DER VEEN, staande op ongeveer 5H.A. land van gemelde plaats. Te veilen' in 5 perceeien. Mr. A. P. H DE LANGE, 7 Probleem 349 van J. BOUQUIN. Zw. 1, 3, 6/10, 12/14, 16/18, 20/23, 25. Wit: 29/34, 37/39, 41/44, 46, 47, 49, 50. Oplossingen vóór of op 5 Augustus, bureau van dii Blad. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. Waterzucht. De nieren filtreeren de afgewekte stoffen en het overtollige water uit het bloed. Wanneer zij door verzwakking of ziekte hiertoe niet in staat zijn, blijft het water in het lichaam achter, hetgeen ook dik wijls merkbaar is aan de geringere hoeveelheid urine, die geloosd wordt. Dit heeft tevens ten ge volge, dat de afscheiding van andere schadelijke stoften wordt tegengegaan en deze schadelijke stoffen oefener' oen dusdanigen invloed uit op de wanden der bloedvaten, dat deze het water doorlaten. Het zal zich dan bij voorkeur daar verzamelen, waar het den minsten tegenstand ondervindt, dus in de holle plaatsen onder de huid, als onder de oogleden, in de polsen, enkels, voeten, enz., waar zwellingen ge vormd worden. Als men met den vinger op deze zwellingen drukt, blijft die indruk eenigen tijd zicht baar en de zwellingen voelen week en papperig aan. Bovenstaand verschijnsel is niet zelden een der eerste verschijnselen van een uieraandoening. Bij veronachtzaming ervan kan het water zich verder ophoopen in de beenen, de buikholte, de borstholte, en het hart bereiken met noodlottige gevolgen. Behandelt dus uw nieren bijtijds, zoodat de water zucht zich niet kan uitbreiden, maar in haar oor sprong aangetast wordt. Foster's Rugpijn Nieren Pillen hergeven aan de nieren haar gezondheid en stellen haar in staat om het overtollige water vol komen af te voeren. Te Alkmaar verktijgb. bij dehh. Nierop en Slothouber, Langestr. 83. Toezending geschiedt fr. na ontv. v. postwissel a f 1.75 voor één, of f 10.voor zes doozen. Eischt de i echte Foster's RugpijnNieren Pill en, weigert elke doos, die niet voorzien i mm. Is vau nevenstaand handelsmerk. BINNENLAND. Gemengd Nieuws. UIT SCHOORL. De Raad vergaderde gistermorgen teu 10 ure. Af wezig de heer Couwenhoveu met kennisgeving. Van den heer D. Raat, groenten- en fruithandelaar, was het verzoek ingekomen om maatregelen te treffen, dat het innemen van standplaatsen door concurrenten uit andere plaatsen, die niet in de gemeentelasten bij dragen, wordt voorkomen Om bericht en raad in handen van B. en W. gesteld Na onderzoek der geloofsbrieven werd tot toelating van de herkozen leden, de heereu Peeck en den Das, en het gekozen lid, den heer J. Frans, besloten. Van mbj. Koch was in verband met haar vertrek naar Ned Indië het verzoek tot eervol ontslag met in gang van 15 September a.s. ingekomen. Besloten werd dit ontslag te verleenen met ingang van 1 October, tenzij het mogelijk is eerder een plaats vervangster te krijgen. Van mej. Flens, onderwijzeres aan dë school te Schoorl, was het verzoek ingekomen om haar een af zonderlijke vergoeding voor het onderwijs in de handwerken toe te kennen, aangezien zij hierdoor we Lelijks 5 lesuren meer dan het overig onderwijzend personeel heeft Van de afd Alkmaar van het N. O. G. was een adres ingekomen ter ondersteuning van het verzoek. De voorzitter wees er op, dat B. en W deze adres sen voor kennisgeving wenschten aan te nemen om bij het behandelen der beg'rooting te overwegen hierop een afzonderlijke post voor het beloonen van het handwerkonderwijs te plaatsen. Men heeft alsdan een algemeene regeling, wat noodig is, tenzij het hand werkonderwijs in de schooluren gegeven kan worden, aangezien de onderwijzeres te Groet in dezelfde om standigheden verkeert. Hiertoe werd besloten. .Besloten werd voorts om de schoolcommissies we derom de jaarlijksche subsidie te geven van 60. De heer Dapper vroeg hoe het met de bijzondere school zou gaan.- De voorzitter was van meening, dat dit schoolbe stuur, indien het iets dergelijks wilde, zich ook maar tot den Raad moest wenden. Hoe kleiner schoolfeesten, hoe grooter de kosten echter zullen worden. Met algemeene stemmen werd het voorstel van B. en W aangenomen. Van het Fanfarecorps was het verzoek ingekomen om de'ingehouden helft van de subsidie over 1914 als nog uit te keeren. De voorzitter wees er op, dat deze helft na overleg met het corps niet was uitbetaald, wegens het door de mobilisatie niet geven'van het verschuldigde aantal concerten. B. en W. stelden voor om het verzoek niet in te wil ligen, doch te besluiten over 1915 wederom de halve subsidie, zijnde 50, te verstrekken. De heer van Lienen merkte op, dat de vereeniging in het geheel niet meer werkte. E>e heer Dapper oordeelde het een beetje onverant woordelijk, gelden voor een slapende vereeniging te verstrekken. De voorzitter was van meening, dat men de vereeni ging.op de been moest houden en zette uiteen, dat de vereeniging jaarlijks over minstens 130 moet be schikken. Nu men den heer Otto als directeur had, was het met het corps juist heel goed gegaan. Besloten werd om het coips te berichten, dat inzake het verzoek voor 1914 afwijzend was beschikt, doch dat de vereeniging voor 1915 wederom de halve sub sidie kan krijgen, indien het door overlegging van een rekening kan aantoonen, dat dit geld noodig is. Van de bewoners aan den Damweg te Schoorldam was het verzoek ingekomen om toe te staan dat zij ge bruik kunnen maken van het door de gemeente War menhuizen aldaar aan de bewoners voor zoover zij tot die gemeente behooren te leveren gas. De voorzitter deelde mede, dat B. en W. van mee ning zijn, dat op het adres afwijzend beschikt moet worden. B. en W. konden zich wel met een regeling vereen'gen, waarbij bepaald werd, dat de gemeente Warmenhuizen aan Schoorl, indien men aldaar tot het stichten van een electrisch bedrijf overging, de winst derving van de anders aan die bewoners te leveren electriciteit vergoedde. De heer van Lienen was van meening, dat men, wan neer het de gemeente niets kostte, temeer daar men nog geen electriciteitsbedrijf in Schoorl heeft, de menschen niet moest tegenwerken. Men moet vrij zijn gas te kunnen nemen als men het kan krijgen. De voorzitter zette uiteen, dat de Raad er voor heeft te zorgen, dat ze voorkomt dat het te stichten electri citeitsbedrijf zoo min mogelijk verzwakt in zijn renda biliteit. Geeft men Warmenhuizen zonder voorwaar den toestemming, dan maakt men het eventueele elec- trische bedrijf minder. Het voorstel van B. en W. werd hierna met de stem van den heer van Lienen tegen, aangenomen De voorzitter zegde hierna toe te zullen informee- ren welke winst men per lichtpunt op het electrisch be drijf maakt, om het bedrag voor Warmenhuizen te kun nen vaststellen Het verzoek van de H. IJ. S. M. om voor de tram vier waarschuwingsborden te mogen plaatsen werd ingewilligd, onder bepaling, dat jaarlijks als erken ning van het eigendomsrecht een vergoeding van 50 cent per paal zal worden betaald. Bij de rondvraag vestigde de heer Dapper de aan dacht op enkele plaatsen waar niet aan den wegen- schouw was voldaan, wat zeer hinderlijk was voor hooiwagens. Ook informeerde spreker naar de betaling van d" schapenwol. Over de veruoedinn- aan militairen had spreker me de gaarne eenige inlichtingen terwijl hij er bovendien op wees. dat de toestand van het wegje bij de heeren P Breed en Laan. z. i. dringend verbetering eischte De voorzitter deelde mede dat de opmerkingen over den schouw nog niet waren ingezien Waar noo dig, zouden de personen spoedig een aanschrijving ontvangen. De betaling van de schapenwol had eenige vertra ging ondervonden. Spreker hoopte, dat deze spoed'g geëindigd zou zijn. 7ij die meenen voor militaire-vergoeding in aan merking te komen, doen het best dit te verzoeken, in dat geval wordt een zaak onderzocht. Wat het bedoelde weggetje betrof, spreker zal den gemeente-opzichter opdragen den toestand te onder zoeken en een berekening van de kosten van noodige verbeteringen in te dienen UIT WIERINGERWAARD. Gisteravond vergaderde de Vereeniging „Vrije Lief dadigheid", onder leiding van den heer C. Haringhui zen. Behalve een paar dankbetuigingen, was ook in gekomen het jaarverslag der Gezinsverpleging van de classis Alkmaar over het jaar 1914, hetgeen inen bij de bestuursleden za! laten circuleeren. i Tot bestuursleden werden herkozen de heeren D. Sleutel, secret.-penn., en K. Zijp, en voor ieden eener commissie tot het nazien der rekening werden geko zen de heeren D C. Jans J Speets en W Peereboom i Gedurende het eerste halfjaar 1915 is aan p.l. m. 40 personen verstrekt 2394 Liter melk, tot een bedrag van J 180.27 X, 74 pond vleesch 32, 3000 turven J 21, en 91 eieren 4.89. Op 1 Januari was er een batig saldo ad 164.7814, hetgeen nu gedaald is tot onge veer 100. Meerdere toetreding als lid dezer nuttige instelling is zeer gewenscht. Vergadering van den Raad op Vrijdagmiddag. Aanwezig alle leden. Aan de heeren C. H. van Leeuwen, D. de Jong en mej wed G. Grin werd op hun verzoek gedeeltelijke ontheffing verleend van hun aanslag in den Hoofdelij- ken Omslag en 1 iondenbelasting. Een verzoek van de N.-H. Prop. Comm. van de Ned. Vereen, tot Afschaffing van Alc. Dranken, om vermin dering van het maximum aantal vergunningen, werd voor kennisgeving aangenomen, om reden in deze ge meente geen sprake is van misbruik. Van den heer W. Peereboom was ingekomen een verzoek om 50 salarisverhooging als beheerder van het Rijkstelegraaf- en telefoonkantoor. Overeenkomstig een voorstel van B. en W. om hier in ten deele tegemoet te komen, werd besloten het tractement te verhoogen met 25, in te gaan 1 Januari 1915. De geloofsbrieven der opnieuw gekozen raadsleden, de heeren A. Sleutel Dz. en C Waiboer Azwerden onderzocht en in orde bevonden, zoodat tol toelating werd besloten. De gemeente-rekening, welke sloot met een batig saldo van 526.84, werd voorgelegd. Ontvangsten zijn 18174.58, uitgaven 17647/74. Tot het nazien dier rekening werden aangevyezen de heeren H. Linlpers, A. Visser en C. Blaauboer Vries. Aan het Polderbestuur zal vergunning worden ge vraagd tot verbouw der gemeente-secretarie. De ge meente kan altijd nog beslissen hierop in te gaan of niet. Daar er dezen winter geen sja Is ingeslagen, zal met slager Hoogland een overeenkomst worden aangegaan over beschikbaarstelling van ijs. Men is dan tevens ver zekerd van een betere kwaliteit. UIT BERGEN AAN ZEE. Gisteravond herdachten de landweermannen, welke hier zijn gedétacheerd, het feit, dat zij reeds een jaar onder de wapenen zijn. Werden zij voorheen wel eens verrast met een si gaartje, door burgers hun verstrekt, thans was er niets^ omdat er niet is. Met een toast op het kameraad schappelijke en nog eenige andere toespraken werd het taptoe. UIT WEST-GRAFTDIJK. Na een welverrichten arbeid van ruim een en veertig jaren, heeft het hoofd der school, de heer B. Keizer, afscheid van zijn werk en tevens van deze plaats geno men. Door zijn oud-leerlingen en verdere vrienden was deze gelegenheid aangegrepen hem in het openbaar te huldigen voor hetgeen hij die jaren voor het onderwijs had verricht. Na door de commissie die zich had ge vormd, in de school te zijn ingeleid, werd hem door een meisjeskoor een toepasselijk lied toegezongen. Daarna sprak namens de oud-leerlingen mej. M. Mes- schwert hem op hartelijke wijze toe en bood hem een schrijfbureau en buffet aan Verder voerden nog ande ren het woord en zong het meisjeskoor hem een ze genbede toe 's Avonds bracht het Fanfarecorps hem een serenade en vereenigden velen zich in zijn woniüg om persoon lijk afscheid van hem te nemen. UIT OUDE NIEDORP. Vrijdagavond omstreeks half elf stond plotseling de bakkerij van j. Rooker te Verlaat in lichte laaie. De vlammen grepen zoo snel om zich heen, dat de inwo ners zich in nachtgewaad moesten redden, de vrouw met een klein kindje van 14 dagen moest zelfs door een raam de vlucht nemen. Het was in een oogenblik een geheele vlammenzee, zoodat de oorzaak niet zal zijn na te gaan. fijn gesneden en in f liter kokend water opgelost, geeft de BESTE en ZUIVERSTE ZACHTE ZEEP, die dan nog geen ZES cent per POND kost. Zoolang de voorraad strekt ook nog te bekomen voor 9 omslagen twee klenrbaarten. Voor 45 omslagent één, 78 s twee en voor lOO: drie Zak- portefeullles (aan één adres te verzenden). Alles is verzekerd, uitgezonderd de eigendommen van den knecht. Mej. A. Duits, tijdelijk onderwijzeres te Zijde wind, wonende te Alkmaar, is benoemd tot onderwij zeres te Anna Paulowua. UIT HENSBROEK. Door wijlen den heer A. Klaver, wethouder dezer gemeente, is aan de R. Kath. Kerk te Spierdijk een som vermaakt van 4000. Uil OUDE NiEDUKP. Li ij Kon ocsiuu van 2/ üezer is goeügekeurü, aai aan oen neer A. Wuuuer fz., burgemeester dezer ge meente, op zijn vei zoen, met ingang van t September, eervol outstag is verteeuü als secretaris der gemeente. Uil EU MOND AAN ZEE. Duur Ueu Minister van Waterstaat is benoemd tot uutteugewuuu upztemet bij de wers.cn tot vurdeutgiug van ue rNoordzee-kust in Noord-lluiland de lieei J. Koupmau, aiiiier. UIT NOURD-SCHAKWOUDE. Gisteravunü vergaderde de Kaad dezer gemeente, oudet atwczigtreid van den heer /.ut, over- het al of met boor laten gaan van de kermis. Vooraf werden de notulen der vorige zitting gelezen en goedgekeurd. Weüiouder Sioteiuaker opende de bespreking en zei er geen kwaad in te zien ais de kermis doorging. 1 lei vorige jaar was het een ander geval en bet mcenendeel van de gemeente is vóór bet doorgaan der kermis. De beer Barteu meende, dat beel gevoegelijk tie ker mis niet alleen kan worden pitgesteld, doelt geheel af-' geschaft Het is een oud gebruik, dat door niemand in bescherming genomen wordt en het geelt maar ge legenheid tot overmatig gebruik van sterken drank en vechtpartijen, hoewel van het laatste gelukkig weinig gebruik meer wordt gemaakt, liet is niet alleen ml godsdienstig oogpunt dat hij zoo sprak, doch in hoofdzaak uit zedelijk oogpunt. Zelfs door liberalen worden in andere plaatsen voorstellen ingediend de kermis niet te laten doorgaan. De heer Heeman ging niet met den heer Barten mee Het is juist voor velen een uitspanning. De arme men schen moeten op het dorp hun vermaak zoeken en voor hen is de kermis de eenige gelegenheid daartoe De heer Barten meende als ze hun kermisgeld we zenlijk voor uitspanning wilden gebruiken, ze dan be ter een reisje konden maken naar Arnhem of Nijmegen, Misschien zou men de menschen hiermee in 't goede spoor kunnen brengen. De heer I leeman meende, dat ze van het kermisgeld zoo'n uitstapje niet kunnen maken, ze hebben minstens 3 dagen noodig en elke dag is men 10 kwijt. De heer Barten was het hier niet mee eens. Hij zei- de, dat hij neringdoenden gesproken had, die zeggen dat de neringdoende stand, behalve de kasteleins, niets van de kermis profiteert, daar er veel geld uit de ge meente gaat. De heer Slotemaker merkte op, dat er nu andere ge zichtspunten komen. Het gaat nu niet om uitstel, doelt om afschaffing. De kennis is voor den behoefti- gen stand min of meer een uitspanning en ze gaat er meestal fatsoenlijk en netjes om. De heer Barten bleef er bij, dat de kermis het drank gebruik en wat daaruit voortkomt bevordert Als men echter toch kermis wil houden, sluit dan de vergun ningen. De heer Opperdoes meende, dat de heer Barten te ver ging. Het kan toch met gepaste vroolijkheid en de menschen zijn er voor het meerendeel vóór die ou de instelling te handhaven. De lieer Heeman zei, dat men groote zaken als van Stam en de Bakker een duw geeft. De heer Barten zei op dat punt niet zeer medelijdend te zijn. De heer Vlug zei, dat de kermis op 't oogenblik aan veroordeeling blootgesteld is. doch een ander feest is vrijwel hetzelfde. Om enkele raddraaiers mo gen we tegen de kermis geen vooroordeel hebben Als 't een eenvoudig en genoegelijk feest blijft, zag spre ker er hei nut niet van in de kermis weg te doen. Wanklanken kunnen op de een of andere manier beteu geld worden De heer Barten was er niet tegen de mensdien een genot te gunnen, maar het moet gepast zijn en dit is de kermis meestal niet. Men zou de vergunningen kunnen sluiten gedurende de kermis, doch zonder drank viert men geen kermis. De heer Vlug merkte naar aanleiding hiervan op. dat het een punt van overweging zou kunnen zijn het tappen van sterken drank te verbieden. De heer Keeman zou er wel voor zijn, de kennis dit jaar niet te laten doorgaan, doch dan moeten ook geen bals enz worden toegestaan. De heer Barten deed hierna het voorstel de kermis geheel af te schaffen, doch kreeg geen steun. De heer Slotemaker deed hierna het voorstel, de ker mis te laten doorgaan, waar alleen de heer Barten te gen was. Bij de rondvraag vroeg de heer Slotemaker of nog moest worden gesproken over het adres in de vorige vergadering aangehouden betreffende ontsmetting van boeken. De voorzitter zei nog niet te hebben geïnformeerd De heer Slotemaker zag er geen heil in, daar het hier steeds een accurate en nette boel is. De voorzitter zei, dat de boekjes in handen komen van kinderen die misschien besmetting kunnen teweeg brengen. Overigens had spreker er het groote gevaar nog nooit van ingezien. De heer Barten informeerde of men door geen steun te geven, de gemeente min of meer uitsluit. Er zou eens typhus kunnen komen! De heer Heeman zou met het oog op de geringe kosten niet afwijzend willen beschikken. Besloten werd ten slotte, de dokter eens te vragen of deze het nut ervan inziet. Hierna sluiting. licht van kwaad tot erger. Zulks mag niet, dat moet worden verhoed. Er dienen buitengewone maatregelen te worden genomen. Ieder ouder zal hiermede instem men. De Commissie's belast met het toezicht op de Mili taire Tehuizen op de Laat en op de Oudegracht, heb ben dit ook ingezien. Uit hun midden en uit de mili tairen is door hen een comité benoemd, om hierom trent plannen te beramen. Onze militairen moeten van de kermis verwijderd blijven Iets anders moet hen daarvoor worden aangeboden. Welnu, het Comité hoopt in de kermisdagen de militairen, van welke rich ting ze ook mogen zijn, op eene betere, aangename en gezellige manier bezig te houden, door vergaderingen te organiseeren met afwisselend programma en hen dan tevens eenigszins te onthalen. De militaire autoriteiten, met het plan in kennis ge steld. hebben het toegejuicht en hun steun en mede werking toegezegd Nu de burgerlijke macht ook geen bezwaren heeft ingebracht, komt bovenbedoelde com missie tot u. om ook uwen steun te vragen 7ullen de plannen ten uitvoer worden gebracht dnn is er in de allereerste plaats geld noodig Nu, de Alkinaarsche be volking heeft nog wel wat over voor de militairen vooral wanneer het zedelijk peil van den soldaat in ge vaar wordt gebracht Velen zullen het beschouwen, als één hunner plichten de militairen, die zoover van huis en haard zijn verwijderd en hier in garnizoen liggen voor het gevaar te beveiligen Rekenende op uwe volle steun zullen de volgende week twee militairen u aan huis een inteekenlijst aanbieden met het verzoek voor een bijdraw te willen teekenen 7elfs de kleinste giften zullen van harte welkom zijn. Afwachtend, het Comité, K HATTTF.MA President J H. SCHOLTE. Secretaris F H. RINGERS Jr., Penningmeester W. H. KRIMP. PANDER. 1 PLOEGSTRA Alkmaar, 29 Juli 1915. MARKTBERICHTEN, INGEZONDEN STUKKEN. Mijnheer de Redacteur! Gaarne zagen ondergeteekenden het volgende in uw blad opgenomen, ten einde het onder ieders aandacht te brengen. Bij voorbaat onzen dank. Worden er reeds onder gewone omstandigheden vele militairen tot het verkeerde verleid, in de a.s. ker- misweek zal dat gevaar nog veel grooter zijn. En een maal een voet op het verkeerde pad gezet, valt men BEEMSTER, PURMEREND en Omstreken. Op de afslagmarkt werd verhandeld—0 pond peulen j?.— a 0.-- per 100 pond, 1444 pond dorperwten J 51 5.' 0 per 100 pond, 3665 zak tuinboonen f a, Per Kg., 1859 zak slaboonen f 1.72 a 1,86 per 1000, snijbooneu t 1.70 a 2.30 per 1000, Aalbessen f 9.— a 14.- per 100 pond, klap bessen f 0.95 a 2.05, peren f 2.90 a 6.10. Handel vlug. MEDEMBLIK, 30 Juli. Oroote muizen f 2.30 a 2 35, kleine f 1 20 a 1.30. Oroote ronde f 0.a 0.—Bonte f 1.80 a 1.40, Blauwe f 1.30 a 1 45. Aanvoer 2360 manden of zakken. BGVENKARSPEL (Station), 30 Juii. Heden be steedde men voor sla I 0,— a 0.— per 100 krop, bloemkool f 12.a 16.aardappelen (groote muizen) f 2.60 a 2.65. idem (kleine muizen) f 1 70 a 1.80, Blauwe f 1.70 a 180, Wortelen f O.-aO. Roodekool f 6.— a 9.50, Slaboonen t 2.30 a 2.40* per 1000. Wittekool f 10.- 12.— WARMENHUIZEN, 30 Juli. Aardappelen. Schotsche muizen f 2.— a 2.30, Oewone muizen f 2.— a 2.30, Julia Muizen f 1.80 a 2.4Q,«School- meesters f 1.45 a 2. Graafjes f 1.90 a 0.— Drie lingen f 1.05 a 1.35 per zak, Wortelen f 0.— per 100 bos. Zilveruiennep f 5.50 a 7.20, drieiiugen f 2.80 a 3.50, groote f 1.50 a 1.80 per baal. Bloemkool f 3.60 a 14.60 per 100. 2'. WA AO, 30 Juli. De prijzen waren heden: Rabarber 4—5 ct. per bos, bloemkool 11 14 ct. per stuk, kropsla f 0.75 per i<>0, slaboonen 11 15 ct. per 100, Snijboonen 13—22 p. 100, peulen 8'/a a 9 ct. per pond, Doppers 0—0 ct. per pond, krui deniersperen f 10,75 per 100, kruisbessi n 9 ct. per pond, frambozenct., perziken 2—8 p. st., Komlkoromcrs f 5.—f 9 per 100, aalbessen (rood) 9 a 10 per pond, protoficken 14—-16 ct. per'pond. More hen I! a 15 ct per pond, komkommers 5—9 ct. per stuk, Kruisbessen 9— 50 per pond, Haartjes paren f 6.75 per 100 pond, Janmaatjes peren f 4.85 par ïw pond. Roodekool 10 a 13 ct. p. stuk. ADVERTENTIëNL notaris te ALKMAAR, Is voornemens op WOENSDAG 4 AUGUSTUS 1918, des middags te 1» uur, fn het café „Hil- brand" te BERGEN, In het openbaar te ver- koopeuj Eigenaar de heer J. MIN te Bergen. Inlichtingen worden verstrekt ten kantore van Notaris L. TOP te Bergen en Notaris J. VAN DER VEEN aan de Oudegracht 291 te Alkmaar. op DÏAfSDAG ÏO AUGUSTUS 1915, des morgens 10 uur op de plaats „Cranenbroek" aan den Wes- terweg, van: Notaris. AvAr.tók,; 1 Nu ipfl IwlB flMB

Alkmaarsche Courant | 1915 | | pagina 6