II 660 Pakhuis o( een Perceel, G. DE GROOT Jzn., ff een flink persoon, IMHiiLSEN Jr 3 SUNLIGHT ZEEPOMSLAGEN 4mooie Klem-prentenboeken. IK»1,1:10 jmus" mi- Amsterdam, Gevraagd eeu BOERENKNECHT, PIANO of VLEUGEL. VERHUISD: yan Rennemerstraatweg naar Gevonden Een net Meisje zag zich gaarne geplaatst in een BURGERBETREKKING, oud 20 jaar. dagmeisj e, een net Meisje, Tuinier. een Huis of Werkmanshnis met 200 h 300 Roede land. Wandkalender 1917, Spoorwegen. Am'erfU J*"»"' '»17' PRINSENGRACHT 676 een HORLOGE, tegen gemaakte kosten terug te bekomen bij W. KOOIJ Tz., Duinweg, Schoorl. Wordt gevraagd voor halve dagen G EVRAAG D In den omtrek yan de Markt TE KOOP GEVRAAGD dat hiertoe kan worden ingericht. BUITENGEWONE AANBIEDING IN Te bekomen zoolang de voorraad strekt in ruil voor een prachtige en voor 25 de persoon," d Aarmede bedoelende daar Is de sjacheraar. Getuige wilde de fiets niet koopen omdat hij te slecht was. De verdediger deed ook deze getuige eeni- ge vragen waaruit bleek, dat Visser uit eigen beweging gezegd had „deze fiets is ook te koop" en niet tegen beklaagde doch tegen ge tuige. Nog werd in deze zaak als getuige ge hoord Jan Noot, politieagent te den Helder. Volgens deze getuige was de fiets door de eigenaar op straat in het bezit van beklaag de ontdekt. Beklaagde had gezegd, de fiets gekocht te hebben van iemand met een sprin gende granaat op den kraag en dat zijn de manschappen van de pantserforten. Over de andere fiets had beklaagde gezwe gen hoewel hem er wel naar gevraagd was Beklaagde verklaarde dit gedaan te hebben, omdat hij to enbegon te vreezen, dat ook die fiets gestolen was. Hij vreesde die fiets ook kwijt te geraken. De president wees beklaagde er op dat hij daardoor een zware verdenking op zich had geladen, die tengevolge had dait ook hij de doos in raakte. Nog verklaarde getuige op het signalement van beklaagde, Visser ontdekt te hebben. Ook de militairen Piek en Schooneveld werden gehoord. Getuige Piet ontkende tegen beklaagde ge zegd te hebben, dat Visser te kennen had ge geven hem er in te zullen werken. Beklaagde hield dit vol. De president trachtte nog inzicht te krijgen in de uniformen en de knoopen bij de pant- serforten en bij de artillerie, doch de militai- ren wisten dit zelve niet recht duidelijk te maken. De president wees bekl. nog op de bezwa rende omstandigheden voor hem. Z.i. moest beklaagde hebben kunnen begrijpen, dat de tweede fiets gestolen was. Het O. M. oordeelde, dat het bewijs in de ze zaak verder gezocht werd dan het lag Z.i. was er geen enkele reden om aan de verkla ringen van getuige Visser te twijfelen. Volgens deze heeft beklaagde gezegd „als je geld noodig hebt, zie dan maar dat je een fiets krijgt." Beschouwt men in verband daarmede dte verklaring van getuige Muller, dan staat de schuld van beklaagde wel vast. Spr. las dè verklaring van getuige Muller afgelegd voor den rechter-commissaris. Spr. oordeelde dat ook de andere kleine aanwijzingen voldoende waren om beklaagde te veroordeelen. De eisch luidde 5 maanden gevangenis straf. Mr. Leesberg oordeelde, dat het bewijs van begunstiging van misdrijf altijd moeielijk is te leveren, aangezien de wetenschap dat iets door diefstal of misdrijf is verkregen moet vaststaan. Spr. vroeg of de rechtbank waarde mocht hechten aan de verklaringen van getuige Vis ser. Spr. wees er op, dat wanneer Visser nog niet veroordeeld was geweest, deze niet als getuige had kunnen optreden. Pleiter oordeelde het zeer wel mogelijk, dat Visser die door beklaagde op zijn ziek bed werd herkend, een wrok tegen beklaagda gevoelde. Spr. meende, dat beklaagdes onschuld wel vaststond uit het feit dat beklaagde wilde dat de tweede fiets aan Mulder buiten beklaagde om verkocht werd. Hij had dus zeker niet de bedoeling er eenige winst uit te trekken. Er zijn geen punten die dit te niet doen. Het woord sjacheraar heeft niet altijd een ongunstige beteekenis. Pleiter hield beklaagde beslist voor on schuldig. Nog wees spr. er op, dat beklaagde sinds kort caféhouder is en nog slechts een maand in den Helder woonde. Alvorens beklaagde te veroordeelen, wenschte spr. volle aandacht te schenken aan het feit, dat beklaagde niet beneden waarde kocht. Mulder die eerste de fiets voor 12.50 gekocht had, wilde hem er toen hij de ban den zag niet voor hebben. Pleiter vroeg tenslotte beklaagdes invrij- heidmtelling. De rechtbank begaf zich eenige oogenblik- ken in raadkamer. Na heropening deelde de president mede, dat de rechtbank geen termen gevonden had om het verzoek van den ver dediger in te willigen. VERZET. Pieter M. kwam in verzet tegen het vonnis waarbij hij, evenals zijn twee vrienden, we gens het gooien met stoelen en het verbrijze len van een lamp en een ruit in het café van de Wed. jongejans te Limmen, tot 3 maanden gevangenisstraf was veroordeeld. Bekl. was op zee geweest toen de zaak voorkwam, toen hij van zijn straf hoorde, vond hij die wel wat heel erg. Hij had hee- lemaal niet de bedoeling gehad, de boel kort en klein te slaan. l)e Officier van Justitie eischte bekrachti ging van het vonnis. Mi. Verdam, de verdediger, wees er, tot eenige hilariteit van de rechtbank, op, dat be klaagde niet van plan was, de orde te versto ren, doch de zaak weer in 't reine te brengen. Een der bezoekers zat een meisje met een mes achterna, bekl. heeft dien man het mes afge nomen, waardoor misschien erger werd voor komen. Toen is er een vechtpartij ontstaan en om zich te verdedigen wierp bekl. met de bank. Opzet om te vernielen was er niet. Be klaagde bood bovendien dadelijk aan de scha de te vergoeden. De verdediger bestreedt hierna de waarde van de getuigenverklaringen. Dit alles in aanmerking genomen oordeel de pleiter de straf veel te zwaar en vond hij een kleine geldboete al meer dan voldoende. Re- en dupliek volgden nog. DIEFSTAL. Marcus H., arbeider uit Bolsward, thans gedetineerd, was een zwerver. Hij had al meermalen gestolen, was daarvoor te Leeu warden in 1914 reeds tot 9 maanden gevan genisstraf veroordeeld en had zich nu te ver antwoorden wegens het ontvreemden van een stuk bandijzer van het terrein van de nieuwe gasfabriek, waar hij werkzaam was in No vember. Uit broodnood had1 hij het niet ge daan, want bekl. verdiende 17,40 per week. De President vond het nogal dom, dat al les te verwerpen voor een stuk bandijzer. De Officier van Justitie eischte 3 maanden gevangenisstraf. De verdediger, Mr. Moens, wees er op, dat et niet zeker was, dat bekl. diefstal had ge pleegd. De bezitter van het stukje ijzer was een monteur, die voordat bekl, het stuk zich had toegeëigend, reeds naar Den Haag was vertrokken en nimmer erom had gerecla meerd Re- en dupliek volgden. DIEFSTAL. Gerrit van V. was een zwerver, die vroeger aan sigarenmaken had gedaan en in Kampen het levenslicht aanschouwde. Ook deze bekl. had al meer op zijn kerfstok; in Zutfen was hij wegens diefstal veroordeeld tot 2 weken gevangenisstraf. Nu stond hij terecht wegens het stelen van vet. Bekl. zeide, dat hij een pakje vet op den Straatweg had' gevonden. De President probeerde bekl. zoover te brengen, dat hij zou erkennen, het pakje van een wagen te hebben genomen, maar dat luk te niet. Bekl. had het vet te gelde gemaakt en zich met een paar vrienden van de op brengst goed geamuseerd. Nicolaas Wever verklaarde het pakje vef voor zijn vader op den vrachtwagen te heb ben gelegd. De Officier van Justitie eischte 3 maanden gevangenisstraf. De verdediger, Mr. Stap, pleitte clementie. DIEFSTAL Gerrit S. was ook al gedetineerd1 en even eens sigarenmaker. Hij kwam uit Deventer en was er van beschuldigd in Hoorn de koperen gewichten van de Friesche hangklok van den winkelier van Zeelst te hebben gestolen. De ze gangklok hing in een gang waarvan de deur steeds openstond omdat ze toegang gaf tot den winkel. Aan Andreüs Vlekke, een opkooper, had bekl. de gewichten verkocht. De bekl. wist van dit alles niets meer, hij was, dacht hij, dronken geweest. Maar dat spraken andere getuigen tegen. Gedronken had bekl. intus- schen wél hij had het Maandaghouden zelfs tot den Dinsdag uitgebreid. Maar nu zou bekl. een goede tempelier worden en hij vroeg voorwaardelijke veroor deeling. De Officier van Justitie eischte 1 maand gevangenisstraf. De verdediger, mr Dorbeck, achtte het be wijs van diefstal absoluut niet bewezen en vroeg vrijspraak. Gerrit V., de bekl. in de vorige zaak, werd in deze nog als getuige gehoord. Uit de stukken bleek, dat deze get. verklaard had, dat hij bekl. met de gewichten uit den winkel van Van Zeelst had zien komen, hij herriep nu deze verklaring, maar na eenig over- en weer gepraat bleek toch, dat bekl. zich even van getuige had verwijderd en later was te ruggekomen met de gewichten. De verdediger voerdte nog het woord en achtte nog steeds het wettig en overtuigend bewijs niet gebleken. Na de heropening van de zitting stond als beklaagde terecht Petrus H., even eens spoorwegarbeider te Alkmaar. Hem was ten laste gelegd, dat hij zich herhaalde malen in het laatst van 1916 in dienst van de H. IJ. S. M. schuldig had gemaakt aan diefstal en wel op 3 Dec. 3 eieren uit een kist, de volgen de dag uit een kistje een fleschje punch, daar na eenig speculaas en een hoeveelheid borst plaat, in September 2 paar sokken en tabak. De beklaagde ontkende de ontvreemding van het fleschje punch. De president wees hem op zijn verklaring voor den rechtercommissaris en op aijn des morgens afgelegde verklaring. De beklaagde verklaarde schreiend aldus uit vrees voor van D. verklaard te hebben Beklaagde verdiende 10.50 per week. De president wees bekl. er op, dat hij des morgens gevaarlijk spel had gespeeld, aange zien hij om van D. te ontlasten H. bezwaarde. Met nadruk vroeg hij wat de waarheid was. Beklaagde verklaarde mi, dat H. het flesch je wel aan v. D. gegeven had. Als eerste getuige werd thans gehoord Ja cobus Antonius Hersbach, spoorwegarbeider, thans gedetineerd. Hij verklaarde van bekl. thuis in het begin van December een' pakje ta bak te hebben ontvangen. Ook had hij gezien, dat bekl. de sokken uit een colli nam en dit moest ongeveer in September gebeurd zijn. Anton v. d. Kragt, ontslagen spoorwegar beider, thans fabrieksarbeider, verklaarde één van de drie ontvreemde eieren te hebben ge kregen. Ook van de speculaas had hij wat ge kregen. Mattheus Gerardus Pronk, bloemistknecht, voorheen spoorwegarbeider, had gezien, dat beklaagde uit een kist eenig speculaas weg nam. Het O. M. wees er op, dat beklaagde gun stig bekend stond, waarom hij 4 maanden ge vangenisstraf. De verdediger, mr. Gouveme, bepleitte ook voor deze beklaagde clementie en las nog ee nige gunstige verklaringen voor. Spreker vroeg een voorwaardelijke straf. Z.i. had be klaagde onder den invloed van de talrijke kleine dieverijen gehandeld. DIEFSTAL. Hierna stond terecht Jan J., spoorwegar beider, thans als zoodanig ontslagen en werk zaam te Noord-Scharwoude. Hem was ten laste gelegd doosjes sigaret ten, van diefstal afkomstig, in ontvangst te hebben genomen, wetende, dat deze gestolen waren. Getuige H. verklaarde in Oct.15 doosjes si garetten te hebben weggenomen en daarvan twee aanbeklaagde te hebben gegeven. Beklaagde verdiende 10.50 per week en verdient nu 4 met de kost. Het O. M. eischte tegen bekl. 3 maanden gevaingenisstraf. De president wees beklaagde er nog eens op, dat hij, wiens vader een betrekking aan 't spoor had vooral diende te weten, dat hij zijn vinders moest thuis houden. DIEFSTAL. Mattheus Gerardus P., spoorwegarbeider, volgde hierop als beklaagde in dezelfde han delingen. Hij had toen H. borstplaat ging ste len op de uitkijk gestaan en een stukje daar van aangenomen. Ook had hij van H. een gestolen worst ontvangen. Beklaagde verklaarde niet geweten te heb ben, dat de worst gestolen was. Toen H. met de worst kwam was het juist tijd om een bo terham te eten. Toen hij ontdekte dat de worst rauw was, gooide hij ra dadelijk weg. Nog werd beklaagde ten laste gelegd, dat hij speculaas ontvreemd had. Zijn verdiensten waren 1.70 per dag. Het O. M. eischte 3 maanden gevangenis straf. Da verdediger, mr. Prins, wees er op, dat beklaagde slechts korten tijd in dienst was. Hij had een slecht voorbeeld in zijn chef en bezweek tenslotte voor de verleiding. Jam mer was het dat deze beklaagde, van jongs af aan zeer oppassend, in dat mil lieu was ge weest, de firma's waar hij voorheen werkte verklaren dat hij steeds strikt eerlijk was ge weest. Zijn laatste patroon, de bloemist Haakman verklaarde bovendien, dat hij ook steeds de gelden strikt eerlijk inde. Als eenige zoon hadden zijn ouders alle verwachtingen van hem. Het weerzien tusschen hen na het ontslag uit de pieventieve hechtenis, was treffend. Spr. meende dat een voorwaardelijke straf tegen deze beklaagde het algemeene rechtsgevoel wel zou bevredigen. Hierna ging de rechtbank in gesloten zit ting ter behandeling van twee met de vorige zaken verbandhoudende zaken tegen twee minderjarigen. TELEGRAFISCH WEERBERICHT 10 Januari Medegedeeld door het Kon. Nederlandsch Meteorologisch Instituut te De Bilt. Geldig tot den avond van 11 Januari. In het gebied van de waarneming is de hoogste stand van den barometer 760.7 te Skudesnaes. De laagste stand van den barometer nabij 750 Zuid-E>uitschland. VERWACHTING. Zwakke tot matige, later wellicht weer toe nemende noordoostelijke tot noordwestelijken wind, nevelig tot zwaarbewolkt, later waar schijnlijk weer regen- of sneeuwbuiën, zelfde temperatuur. AMSTERDAMSCHE BEURS. Opgave van het NOORDHOLL AN DSCH LANDBOUWCREDIET. Voordans £11, Alkmaar. Ke«T8 van Staatsleanlngen. 9 Jan. 10 Jan. NEDERLAND. pCt. Oblig. N.W.S. van 500/1009 5 102% 102% dita dito 44 101% 101 ©blig. dito 3j 83 88% dito dito 3 737/, 74% dito dito 2^ 62% 62% Nad. Ind. f 1000 5 160% 100s/, BUITENLAND. OOSTENRIJK. Bel. vrije Kronenr. Jan.-Jull 4 43% RUSLAND Obl. frs. 2500—5600 5 80% 80% Iwangorod Dombr. ®R. 625 4J 70% i— Nicolai Spw. M 100 4 65 61 CSeccnaol OR. Sifc 4 61 Rothschild (consols) OR. lü 4 65% 55 Hope a* Co. 1889-96 OR. 636 4 67 66 6e Emissie, 1894. (BR. 626 4 67% «8% TURKIJE. BagdadSpwg. le sails 1964 4 36% BRAZILIË. Fundin Ln. 1898 I 20/100 5 94% Provinciale en Gemeentel Leeningen. Amsterdam 1915 5 103% Rotterdam 1915 5 103 Bank- en Crediet-lnstellingen Amsterdamsche Bank A 189% Nederl. Ind. Handelsbk. Aand. 233 2SB Nederlandsche Bank G. v A. 242% Ned. Handel Mij. C. v. A. -192 191% Rotterd. Bankver. Aand. 143% 1437/, Industrleele Ondernemingen. BUITENLAND. Anaconda Copper C. v. A. 175 174 Am. Car Foundy Co. C. v. A. 72% 72% Amer. Hide ft Leather Comp. 66 66s/4 Unit. Stat. Steel Corp. C. g. A. 108 109% Mijnbouw-Ondernemingen. Ketahoen gew. A. 24 23% id. Pref. A. 35 34% Redjang—Lebong A. 154 154 Gultuurondern. Handelsver. en Handelevennootach. Suit. Mij. dar Vorstenlanden A. id. id. id. Winstaand. 1254 251% Handelsv. Amsterdam Aand. 350 350 Petroleum-Maatschappljen. Dortsche Petr. Ind. AancL 195 195% dec. Holl. Petr. Cert. v. A. 156 164 Kon.Ned. Mij. t. e. v. Patr. br. A. 522 524% Sum. Palembang. Betr. MIJ. A. 236 235% BUITENLAND. New. Sehibaiaff Petr. Cy. •rt. gew. A. 39 41 Id. Id. Srt. Pref. A. 76 81 Qrlon Petrol. Mlj. A. Rubber-Maatachappljen. Amst. Rubb. Clt Mlj. Aand. Reli-Batavia Rubber Mii. Aand. Scheepvaart-Maatschappijen. Ned. Amarik. Stmv. Mlj. Aand. Ned. Scheepv. Unie Aand BUITENLAND. Int. Merc. Marine Cy. alg. A. Int. Merc. Marine afg pr. A. Int. Merc. Mar. Cy. Dep. Cert. Obl. 4J Tebakt-Ondern emlngen. A'dam Deli Comp. Aand. A'dam Langkat gew. Aand. Id. id. Pref. Deli-Maatichapplj Aand. Dell Batavia Aand. Madan tabak Aand. Rotterdam Deli Aand. Se5embah Tabak Mlj. Aand. BUITENLAND. United Lankat Plant C. v. A. Hell. IJzei. Spoorw Obi. 5 Mij. t. Expl. v. Staatssp. Obl. 5 Mlj, t. Expl. v. Staatssp. Obl. 4j BUITENLAND. AMERIKA. Atehis. Top. ft S. Fé. C. v. g. A. Baltimore Ohio Certif. v. A. Denv R. Grande Spw. C. v. A. Erie Spw. Mlj. Qewone Aand. Kans Citv South. Railw. Cy. g. A. Missouri Kans. ft Tax. C. v. A. N.-York Ont. ft Western A. Norf. ft West. Cert. gew. Aand. Southern Pac. Com. A. South. Rlw. Vot. Tr. Qew. A. Union Pac. Railr. Cy. C. g. A. Premieleeningen. NEDERLAND. Amsterdam Stad 1874 100.—3 Gemeente Crediet 3 BELQIE. Antwerpen 1878 3 PROLONGATIE 31/» pet. S taatsfondsen prijshoudend. Culturen kalm. Rubbers prijshoudend. Scheepvaartaandeelen 48 53 248 <245% 170 170 408 *11 173 172% 30% 30% 86% 85% 235% 230 226 228 '278 275 506 510 426 424 185 185% 234% <1-# 514 104 iioa 104 103% 100% 101 .103 104% 89% 19 18% 34 34 26% 261/4 8% '8% 30% 30 137% 97% 97% 30 30 '149% 148 108"/1(, 108 98"/™ *61 willig. Marinewaarden iets lager. Tabakken prijshoudend. Amerika opende vast, verloop was kalm, slot prijhoudend. BURGERLIJKE STAND. GEBOREN: 8 Jan. Alida Antoinette, d. van Gerrit Jon ker en Jannetje Som. 10 Jan. Anna, d. van Willem Jong en Ger- ritje de Haan. Johannes, z. van Comelis Adrianus van der Veer en Adriana Johanna Teileman. OVERLEDEN:" 9 Jan. Johanna Verbeme, 66 jaar. Ber- nardus Hendricus Buter, 6 jaar. 10 Jan. Abraham Admiraal, 27 jaar. EGMON1D AAN ZEE December. Geboren Pieter, z. v. Pieter van Pel en Arendje Stam. Catharina Jantje Cornelia, d. v. W. F. C. Rike en J. van Diggelen. Aagje, d. v. Pieter Groen en Elisabeth Dek ker en Aaltje Glas. Teunis, z. v. Teunis Smit en Adriana Visser. Grietje, d. v. van Aris Gravenmaker en Elisabeth Hart. Getrouwd Comelis Dekker en Jobje Dekker Simon Prins en Grietje Kolles. Pieter Krab en Grietje Stam. Overleden Antonia de Groot, 3 mnd. Aagje Gouda, echtgen. van Jan de Graaff. 53 j. Jan Visser, 67 jaar, Mathijs Stam, 5 mnd. Maartje Zwaan, 72. Marijtje Glas 73 j. Chirtian, Friedrich Heine, 79 j. Jacob Wijker, 81 j. Levenloos aangegeven1 d. v. Laurens van Duin en Engeltje Visser. EG MOND-B INNEN Dec. Geboren Catharina, d. v. Jan Kuiper en Arendje Prins. Petrus, z. v. Willem Dekker en' Margaretha Zeeman. Maria, z. v. Johannes Weel en Christina Maria Kraak man. Hendrikus Thomas, z. v. Theunis Pronk en Aagje Lute. Overleden Adrianus Wittebrood, 7 mnd. Martha Haarman, echtgen. van Pie ter Liefting, 56 j. Geardus Boenderma- kers, 76 j. MARKTBERICHTEN. LANOEDIJKER ©R0ENTEVE1LIN®. 9 Jan. V®«rmiai«lagvaiiin<j Bloemkool binn. f 3.10 a I 6.70, dito buit. f 5,90 a 10.80. 2e soort inmaak f4 20 a 5,roode kool 5.a 28.30, gele f 4.50 a 27.80, witte kool f 7.50 a 30.—, per wagon f —0. Roode par wagon f 0—, gele f 0— a witte f 0—. Wortelen oer wagon 10000 Kg, f 0—, Uien f 7.10 a 7,20, Worteleu f 0.a 0.— per 50 K.gr. NOORDSCHARWOUDE, 9 Jan. Roode kool f 4.a 26.40, gale ft 7.— a 25.30, witte f 0.a bloemkool f 0.00 a 0.id. voor het buitenl. f 0.a 0. ©ele f G00 a 0000 aer waggon. Wortelen f 0.— a 0.—grove uien f 6.40 a 0. Deensche wittekool f 0.a p. 100. WARMENHUtsefcii, 9 Jan. MHttak®»!Binnenland f 3.70 a 20.30. Roede heel.Binnenland f 3 00 a 19.70, Buitenland f a Gelekoal i Binnenland f 3.50, buitenland f 27.80. Roedekool per wagon f 1050 a 1057. ®elekool per wagon f 1049. Wien f 5.30 a 7.30. AM5TERDAM, 10 Jan. 208 vetta kalveren le kw.'f 1.55, 2e kw. f 1.85, 3e kw. f 1.05, 105 nuchtere kalveren f 12 e 20, 570 vette varkens, geen handel. ADVERTENTIëN. Op den 24en Januari a.s. kopen onze geliefde Ouders D. DE BOOD en J. DE BOOD-KOEMAN hunne 25-jarige Eciit vereend- ging te herdenken. Hunne dankbare Kinderen t GUURTJE. ARIE. JAN. Ondertrouwd: BERNARD W. PALLEMANS en ANNIE W. GERRISSEN. Huwelijksvoltrekking 2i Januari a.s. te Amsterdam. Receptie 21 Januari van 2 tol 4 uur n.m., Dusartstraat 25, Amsterdam. Tot onze diepe droefheid overleed heden, na een langdurig an smartelijk lijden, onze innig geliefde Echtgenoot en Vader, ABRAHAM ADMIRAAL, in den ouderdom van ruim 27 jaar, mlj nalatende een kind, nog te jong om het zoo zwaar verlies te beseffen. Zijn diepbedroefde Echtgenoote, Wed. S. ADMIRAAL—Göttmer. Alkmaar, 10 Jan. 1917. Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze geliefd* Zoon, Behuwdzoon, Brneder an Zwager, ABRAHAM ADMIRAAL, in den ouderdom van ruim 27 jaar. Uit aller naam, L. ADMIRAAL. M. E. ADMIRAAL— SCHOONEWIL. Wed. M. G. QöTTMER— Muller. Alkmaar, 10 Jan. 1917. Heden overleed in den ouderdom van 27 jaar, mijn geliefde Neef ABRAHAM ADMIRAAL. Wed. T. DEKKER-Knaaf Alkmaar, 10 Januari 1917. Dienstregeling voor Alkmaar en O. Spoorboekjes, ingaande 8 Jannari. Drukkery „Da Costa", Koningsweg 7. G. g. staan haar ten dienste. Brieven onder no. 198, Bur. „Alk. Crt.'\ Mevrouw R O M U N D E, Spoorstr. 95, vraagt een net FLINK LOON. Adres: Ritsevoort 37. niet beneden 15 jaar. Adres: Mevrouw HOFF, Laat 116. degene die met Motoren op de hoogte is, geniet de voorkeur. Adres Machinefabriek VOLHARDING Voormeer 19. WORDT GEVBAAGD voor direct goed op de hoogte met de groen tenteelt, ook genegen andere werkzaamheden te ver richten, VASTE BETREKKING. Zich aan te melden des avonds tusschea 7 en 8 uur, Nieuwlanderslngel 55. WORDT GEVRAAGD bij D. A. L U I T I N G, Vleeschhonwer en Spekslager, Zaadmarkt, Alkmaar. P.S., die goed kan melken, bij A. MAN TEL, Grootsehermer, Brieven onder No. 199, bureau van dit blad. In de ffiem. ANNA P A„U L O W N A te hnnr gevraagd Brieven aan DE 6RUIJTER's boekhan del, Sassenheim onder No. 716. PIANO of VLEUGEL, TE KOOP OEVRAAOD een bespeelde Br. met prijsopgaaf Adv. Bur. D. Y. ALTA, den Haag. ALKMAAR, Fnidsen 84. Telef. 316. Gedurende den Oorlogstoe stand geen Schilderijen.

Alkmaarsche Courant | 1917 | | pagina 3