Wij bieden steeds een zeer groote verscheiden heid in de meest moderne stoffen. Onze afdoeliag Kinderkleeding is bekend om haar speciale modellen. ZONDAGS GESLOTEN Colbert Cost u 11 333. s. Tel. 212. KL leeding 33.0,^1- et cl t. Van Hollands Noorderkwartier de grootste en meest moderne inrichting; speciaal voor Heeren- en Kinderkleeding, gemaakt en op maat. JÉ5L i 33.<d.i3X-3gLl©od±33.sr. 3MT ZIE DE ETALAGES} LAAT, hoek Boterstraat, ALKMAAR. Telegrammen van lieOen NIEUWSTE STOFFEN VOOR NIEUWSTE MODELLEN NIEUWSTE STIJL IN KLEEDERMAKERS, Te Deventer is vannacht een Zeppelin waargenomen, die met zoeklichten werkte. Het schip verdween in dé richting van Zut- phen. Het luchtschip dreef op betrekkelijk ge ringe hoogte. Ook in Lochem en andere plaat sen in den Achterhoek zag men een Zeppelin aanslag op den duitschen KEIZER? ------ LONDEN, 8 Mei. Reuter seint dat vol-1 ge^rraf^vo,™ ARRONDISSEMENTSRECHTBANK Uitspraken van heden. Jacob van der M., landbouwer, Broek op Langendijk, mishandeling, eisch 100 boete of 20 dageni hechtenis, vonnis 25 boete of 10 dageni hechtenis. Johannes W,, koopman, Harenkarspel, mis handeling, eisch 20 boete of 10 dagen hech- nis, vonnis ƒ10 boete of 5 dagen hechtenis. Nicolaas B., landbouwer, Egmondi Binnen, verzet tegen de politie, eisch 1 maand gevan gens de Corriere d'Italia uit Zürich ge meld wordt, dat feen aanslag Is gepleegd op den Duitschen keizer. De dader is ge arresteerd). De aanslag wordt op alle mo gelijke wijlzen geheim gehouden. DE TOESTAND IN RUSLAND. BERLIJN, 8 Mei. (V.D.). De „Var- warts" schrijft: De actie van den arbei ders- en soldatenbond in Petersburg betee ken t voor de zaak der vrede een eerste stap en een voorproef van het werk, dat in Stockholm zal gedaan worden. GRIEKSCHE AANGELEGENHEDEN. JPARIJS, 8 Mei. (part.) Uit Salonika wordt geseind, dat overeenkomstig de be slissing van de Fransche Regeering, de Fransche minister van Marine aan den op perbevelhebber der vloot heeft opgedragen twee Grieksehe torpedojagers ter beschik king van de voorloopige regeering te stel len. Deze twee oorlogsvaartuigen, die een Grieksehe bemanning met Grieksehe offi cieren1 aan boord hebben, zullen dienen tot het onderhouden, der verbindingen tusschen de voorloopige regeering te Salonika en> de eilanden die onder haar gezag staan. Nedmluut. DE RAMP TE ZIERIKZEE. DEN HAAG, 7 Mei. (Officieel). Nadat uit het door het militair gezag ingesteld onderzoek overtuigend was gebleken, dat de 30 April uit een vliegtuig op Zierikzee neergekomen bommen van Britsch maak sel waren, hetgeen ook' door dien Britschen Marine-Attaché werd erkend, heeft de Ne- derlandsche Regeering door haren Gezant te Londen mededeeliag laten doen va» het gebeurde en van den uitslag van het onderzoek en de vraag laten stellen, of het vliegtuig tot de Britsche strijdkrachten behoorde Uit d'e voorloopige mededee- ling, door den Gezant ter zake ontvangen, is gebleken, dat de Britsche Regeering de rapporten van haren Marine-Attaché niet genoegzaam afdoende had geacht om te erkennen dat de bommen, hoewel van Bntsch maaksel, u t een Britsch vliegtuig waren geworpen. Het door haar bevolen grondig onderzoek wordt met de grootste voortvarendheid voortgezet en wordt ver gemakkelijkt door het feit dat geen Britsch legervliegtuig, doch slechts een marine- vliegtuig op genoemd tijdstip boven Zie- f rikzee kan zijn geweest. Aan den Gezant werd onverwijlde mededeeling van den uitslag van het onderzoek toegezegd. STADSNIEUWS. APOTHEKERS-ASSISTENT Bij het te Amsterdam gehouden examen vour apothekers-assistent is geslaagd mej. M. W. de Vries, alhier DE WEERSPIEGELING DER HISTORIE IN DE DIALECTEN. De heer dr. G. G. Kloeke, alhier, privaat docent in de-Nederduitsche taal- en dialect kunde aan de universiteit te Amsterdam, zal zijn colleges Maandagmiddag te 3 uur opé- nt-n met een openbare les over: „De weer spiegeling der historie in de dialecten" in 't Duitsch seminarium, kamer 33 in het univer siteitsgebouw. CONCERTGEBOUW SEXTET. Nog even willen wij de muziekliefhebbers van Alkmaar en omstreken herinneren' aan de uitvoering van het concertgebouw Sextet, op Woensdag 9 Mei, die, ter wille van de bezoe kers van buiten de stad, om half acht begint. Het betreft hier een ensemble dat hier nog niet heeft geconcerteerd, maar waarvan niet temin bekend is dat het, onverschillig in wel ke plaats het is opgetreden, zonder mankeeren de hoogste waardeering neeft ondervonden, wat ook wel niet anders.kan, daar het kunste naars betreft die lid zijn van het Amster- damsch concertgebouworkest. Daarom zooveel mogelijk allen die iets voor muziek gevoelen, woensdagavond naar de Harmonie, waardoor men blijk geeft de be moeiingen' van het comité te willen steunen, en bereide men de artisten eeni recht hartelij ke ontvangst. Pieter M., landbouwer, Warmenhulzen, ver zet tegen de politie, eisch 3 weken gevangenis straf, uitspraak 1 maand gevangenisstraf. Cornelia Josina D., z.b.. Helder, diefstal, eisch 3 maanden gevangenisstraf, uitspraak dito. Lourens L., rijwielhandelaar, Helder, misr handél'ing, eisch vrijspraak, vonnis dito. Oornelis van de w., sigarenmaker, Hoorn, diefstal, eisch 2 maanden gevangenisstraf, vonnis 3 maanden gevangenisstraf met bevel tot onmiddellijke gevangenneming. Anne W., koopman, Hoorn, heling, eisch 1 maand gevangenisstraf, vonnis 1 maand ge vangenisstraf voorwaardelijk. Comelis van' der W., sigarenmaker, Hoorn, diefstal, eisch 2 maanden gevangenisstraf, vonnis 3 maandieni gevangenisstraf. Comèlis van der W., sigarenmaker, Hoorn, diefstal, eisch 2 maanden gevangenisstraf, vonnis vrijspraak. Cornells D., tuindersknecht, Hoorn, diefstal, vonnis 7 dagen gevangenisstraf. Comelis D., tuindersknecht, Hoom, dief stal, vonnis 7 dagen gevangenisstraf Gerrit Jan W., bakkersknecht, Hoom (min derjarig) medeplichtigheid aan diefstal, von nis .15 boete subs. 2 weken tuchtschool BADHUIS WITTE KRUIS. In de week van 30 April tot 5 Mei zïjn\in het badhuis van het Witte Kruis genomen: 138 kuipbaden, 160 regenbaden le klas, 428 regenbaden 2c klas, te zamen 726 baden. MINISTER TREUB EN DE BRAND VERZEKERING., Gisteravond behandelde de heer J. H. Eifring, alhier, voor een publiek van genoo- digdrti, in café Central, het onderwerp „Treub en de Brandverzekering." Spr. begon met er op te wijzen, dat hij tegen de plannen van minister Treub niet zou aan voeren, wat zooveel gedaan werd, dat er niet die winst in zit, welke minister Treub becij fert. In tegenstelling met de levensverzekering maatschappijen publiceeren de brandverzeke ringmaatschappijen al heel zelden een ba lans. Over de opbrengst kan dus door het ontbre ken van cijfers, lang getwis#wordén. Vast staat evenwel, dat het verzekeringswe zen in ons land een winstgevend bedrijf is. Oppervlakkig schijnt er, indien de staat het levensverzekeringsbedrijf in handen neemt, veel bespaard te kunnen worden, doch men mag niet vergeten, dat het een groote vraag is of ambtenaren geschikt zijn, het bedrijf uit te oefenen. Wat de schatting van den minister inzake de brandverzekering betrof, daar is geen gooien' met de muts naar. Spr. betreurde het daarom, dat die heeren van Nierop en Stork in de Eerste Kamer, op rond van verkeerde inlichtingen, de schat ting van minister Treub 7500000 bestreden, waardoor deze er op kon wijzen, dat de heeren een te verzekeren kapitaal van 10 milliard over het hoofd hadden gezien. Men heeft in Nederland 161 onderlinge maatschappijen, waarbij 250 h 300 millioen verzekerd is. Dp daarbij verzekerden sparen premie en bij de wetwording van de plannen van minister Treub, zullen deze verzekerden reeds aanstonds meer moeten betalen. De cijfers van die onderlingen zijn niet be kend. Van dé 127 vaste premiemaatschappij en! publiceeren 40 een officeele balans. Op deze cijfers kon men niet afgaan, aange zien een zeer groot deel van de winst dezer maatschappijen in het buitenland wordt ver kregen. Daar tegenover kon men evenwel stel len de winst, wcike de 126 buvtémlandsche maatschappijen,, die in ons land werken, ma ken. Gaat het plan van minister Treub door. dan wordt het sluiten van een verzekering bij eenl buiteniiandsche maatschappij uitgesloten. Bij het nieuwe systeem zullen premiën van 40 ct. per 1000 voor nieuwe blokken huizen, waaraan niets verdiend wordt, ook niet meer voorkomen. Minister Treub zal boven alles een) handelspremie nemen. Voor het staatsbedrijf is dit een voordeel Het grootste nadeel van het staatsbedrijf is wel, dat het persoonlijk initiatief in den grond gewerkt wordt. Door het staatsbedrijf zullen tal van makelaarskantoren ook andere win sten moeten derven. Drukkerijen en couranten zullen' er ook minder door ontvangen. Vele collega^ van spr. verheugen zich er over dat minister Treub, vaklui, tegenstanders in de commissie benoemde. Spr. vindt dit van den minister echter een handigheid. Waar de minister wat tegen -hun bezwaren weet aan te brengen, zal hij dit stellig doen. Komt men in de Kamer later met dezelfde argumenten, dan zal hij er op wijzen hoe hij die reeds in de commissie ontzenuwde en dit zal gezag geven. Waar van de 100 Kamerleden er 90 als commissaris van de een of andere maat schappij jaarlijks een groot of minder groot bedrag opstrijken', daar is de te wachten' op positie in de Kamer niet vrij van eigenbelang en minister Treub zal daar wel op wijzen. Vraagt men' of staatsexploitatie op grond van de winst aanbeveling verdient, dan ant woordt spr. bevestigend. Maakt een staatsbe drijf geen winst, dan verhoogt het eenvoudig de premie Voor de brandverzekering ls dit al zeer ge makkelijk. Voor de verzekerden is het plan van minis ter Treub echter wel aanvechtbaar. De onder ling verzekerden zullen direct reeds een hoo- gere premie moeten betalen. De kosten van inspectie zullen bij een staatsbedrijf grooter zijn. De staat kan brandstichters niet weigeren enl moet de verzekerden dus meer controleeren'. Ook zal bij staatsexploitatie de schadever goeding grooter worden dan tegenwoordig. De tegenwoordige maatschappijen hebben zwarte lijstern van personen, die geen van hen verzekert. Het rijk zal bij staatsexploitatie ook dezul ken moeten' nemen. Een bepaling, dat iemand' zich niet verzekeren kan, schijnt spr. onmoge lijk. Ook de verzekeringsvoorwaarden zullen bij deni Staat heel wat veranderen. Thans heeft een verzekerde alle mogelijke vormen ter zij ner beschikking. De Staat zal wel steeds tot herbouw verplichten. De inhoud van het pand Hirsch is voor 1500000 verzekerd met de eenvoudige om schrijving „koopmansgoederen." De staat zal 'vrij zeker op andere wijze werken en voorschriften) geven die voor den handel belemmerend werken. De staat zal zich nog minder tegen de ex perts kunnen' wapenen. Besprekende de staatsexploitatie van het brandverzekeringsvak, wees spr. er op, dat er op 'dit vak enorm veel dingen van invloed zijn. Uitvoerig bewees spr. met tal van voorbeel den, de noodzakelijkheid van een enorm aan passingsvermogen om te voorkomen, dat een maatschappij! zich in de vingers snijdt. Bij Staatsverzekering kunnen al die over wegingen1 niet dienen. Deze kan geen post weigeren, doch hoogstens de premie daarnaar regelen. Spr. vreest bovendien, dat de ambtenaren/ in tegenstelling met het die bij het particu lier bedrijf werkzaam zijn, te veel zullen in dommelen en1 niet voldoende hun aandacht gullen schenken aan alle factoren, die zich bij de brandverzekering voordoen. Tegen kwaad- willigheid'kan de staat zich ook minder goed dekken'. Komende tot de bespreking van het lot van de bestaande maatschappijen, wees spr. er op dat ons land 3 soorten van maatschappijen kent. De maatschappijen van zuiver particulier bezit; de zuiver onderlinge maatschappijen en de particuliere maatschappijen in den N. V. vorm. Voor de eerste la bet staatsmonopolie al heel onvoordeelig. Iemand die door enorm krachtig werken een maatschappij maakte met eeni goed inkomen, haalt mem ineens een) streep door de rekening. Zooieta staat, aldus spr., feitelijk gelijk met diefstal. Spr veronderstelde dat het zoovér wel niet zal komen. Een behoorlijke commtrdeele waarde zal wel worden' uitgekeerd. Bij vele onderlinge maatschappijen is het niet meer doenlijk voor de gekweekte reserve een eigenaar aan te wijzen. Hoe zal met deze reserve gehandeld moe ten' worden? Hoe zal het met de agenten gaan? Met het monopolie wil men voor alles winst en de oVerbodige menschen zal men dus aan kant doen. Ook de inbraak en bedrijfsverzekeringen worden bedreigd, aangezien het voor vele agenten niet voldoende loonend zal zijn, de portefeuilles te behartigen. m E>e particuliere maatschappijen' zullen zich op de transportverzekeringen werpen. Verplaatsing van de maatschappijen naar Amsterdam zal dan noodig zijn. De assurantie is internationaal. Wanneer de buitenlandsdie maatschappijen hier niet meer mogen werken, dan zullen deze bij de Hollandsche ook niets meer herverzekeren Ook in deze branches gaat alles volgens het wederkeerigheidsprincipe. Het buiten land zal ons dan ook niet meer voor de transportverzekeringsposten zoeken. Spreker was overtuigd, dat er door invoering van Staats-exploitatie aan ons land enorme scha de toegebracht zou worden. De geheele Staats-exploitatie is het begin van het einde. De Staats-exploitatie doodt een massa-\ini tiatief en houdt nieuwe plannen tegen Men schen van initiatief maakt men niet tot Staatsambtenaren. Dit voldoet hen niet. Spreker oordeelde Staats-exploitatie dan ook een gevaar voor het gemeenschapsleven. AMSTERDAMSCHE BEURS. Upgave van het NOORDHOLLANDSCH I Af DBOLWGRFDIH Voordam Z 11, Alkmaar. km'is vau '9 NEDERLAND. p' t. Oblie- N.W.S. van 500/1000 5 dito dito 4J- dito dito f 1000.— 4 Obllg. dito 3i dito dito 3 dito dito 24 Ned.-Ind. 1915 H 000.— 5 dito 1916 f 1000.- 5 BUITENLAND. OOSTENRIJK. Bel.vrije Kronenr. Jan.-Juil 4 RUSLAND. Obl. frs. 2500-5000 5 Iwangorod Dombr. OR. 625 4j Nlcolai Spw. 1 100 4 Oecomol. OR. 625 4 Rothichild (consols) GR. 625 4 Hope en Co 1889-'90 GR. 625 4 6e Emissie, 1894. OR. 625 4 TURKIJE. 7 Bagdad Spw. le serie 1904 4 BRAZILIË. Funding Ln. 1898 20/100 5 Provinciale en Gemeente lijke Leeningen. Amsterdam 1915 5 Rotterdam 1915 5 Bank- en Credlet-lnstelllngen. Amsterdamsche Bank A Nederl.-Ind. Handelsbk Aand. Nederlandsche Bank C. v. A. Ned. Handel-Mlj. C.'v. A. Rotterd Bankv. Aand. Industrléele Ondernemingen. BUITENLAND. Anaconda Copper C. v. A. Am. Car Foundry Co. C. v. A. Amer. Hide Leather Comp. Unit. St. Steel Corp. C. g. A. MijnbouW-Ondernemlngen. Ketahoen gew. A. Id. Pref. A. Redjang—Lebong A. Cultuurondern. Handelsver en Handelsvennootsch. Cult. Mij. der Vorstenlanden A. id. id. fd Winstaand. Handelsv. Amsterdam Aand. Petroleum-Maatschappijen. Dordtsche Petr. ind. Aand Oec. Holl. Petr. Cert. v. A. Kon. Ned. Mlj. t. e. v. Petr. br. A. Sum. Palembang Petr.Mij.afgeit. A. BUITENLAND. New Schibaieff Petr Cy.Crt. gew. A. Id. Id Crt. Pref. A. Orion Petrol. Mlj. A. Rubber-Maatsohappljen. Amst. Rubb. Clt. Mlj. Aand. Deli-Batavla Rubber Mlj Aand. Scheepvaart-Maatschappijen. Holl, Stoomboot Mij. Aand. Kon. Holl. Lloyd, Aand. Kon. Ned. Stoomb. Mlj. Aand. Ned. Amerik. Stmv. Mlj Aand. Ned. Scheepv. Unie Aand. BUITENLAND, int. Merc Marine Cy. afg. A Int Merc. Marine afg. pr. A. Int. Merc. Mar. Sink Fund Od. Tabaks-Ondernemingen. A'dam Deli Comp. Aand. A'dam Langkat gew. Aand Id. Id. Pref. Deli-Maatschapplj Aand. Delf Batavia Aand Medan tabak Aand. Rotterdam Dell Aand, 7 Mei. 8 Mei. 101 100 61 3/4 100 100 74«/4 713/» 63 011/4 103 1031/4 191v, 227 223»/, 189 138i/4 165 69 57 109 2261 2291/. 384 101 1001'. 93 83". 737/9 617/8 100 60'. 61V. 6f 49 103 230 2233/. 191 138 V, 167 68* 571/1 1101'. Senembah Tabak-Mlj. Aand. BUITENLAND. United Lankat Plant C. v. A. Holl. Ijzer. Spoorw. Obl. Mlj. t. Expl. v. Staatssp. Obl. 174 539 49 49 Boo 64 234 165i/. 157»,, 175 2231/, 358 189 29»/, 83»/. 88 233i/. 215 258 510 410. 178 2201/, 495 dubb. mand, raapstele* f 4.70 a S.per 100 .bos, rabarber f 12.- 14.80 per 100 bos, prei f 10.?0 a 16.per 100 bos. NOORDSCHARWOUDE, 7 Mel. Roode kool f a gele f 0—, Deensche witte uitverkocht Orove uien f 0.— a 0.—, Id voor export f 8.20 a 9.90. PURMERENÖ 8 Met Aangevoerd 488 runderen, waaronder 185 vette 100 a 130ct. per kilo, 300 melke- en gelde-koeien f 170 a 430 per stuk, handel mtg, 6 stieren, 64 vette kalveren f 1-20 a 1.40, handel stug., 599 nuohtere kalveren f 12 a 30, handel rog,, 2 paarden f —0 a —0, veulens 0— a 2165 schapen f 24 a 42, 306 lammere» f 7 a 16, handel stug, 656 vette varkens 98 s 108 et. per kilo, handel vlug, 88 magere varkens f 20 a 30, handel stug, 204 biggen f 8 a 15, handel mtg„ ganzen f a —0 zwanen I a 10 etui» kleine fabrfekrtsae f 77.—, ff flt ktelne bosrenka» f T6.—8 »t. middelbare kaas f TB.—, 0 «Uommtssitkaai f per 50"kilo, Handel matig, 824 kilo boter f 2.— a f 2.10 per kilo, kipeleren f S.S5 a f 8.B0' per 100 stuks, eendeieren f 8.78. 5 5 Mlj. t. Expl. v. Staatsra. Obl. 4} BUITENLAND. AMERIKA. Atchls. Top. S. Fé C. v. g. A Baltimore Ohio Certif. v.A. Denv. R. Qrande Spw. C. v. A. Erie Spw. Mlj. Oewone Aand. Kans. City South Railw. Cy- g. A. Missouri Kans. Tex. C, v. A. N.-York Ont. Western A. Norf. West Cert. gew. Aand. Southern PComp. A. South. Rlw, Vot. Tr. Oew. A. Union Pac. Railr. Cy. C. g. A Premleleenlngen. EDERLAND. Amsterdam Stad 1874 (1 100.3 Qemeente-Crediet 3 BELOIE. Antwerpen 1887 2J 227 230 394 174 543 497/8 487/g 897/| 64i/i 236 175 227 V». 362 190 301', 85 881/, 230 2141/, 261 513 412 130 220 509 6214 PROLONOATIE 21/» pCt. Mededeelingen: Nederlandsche en,-Russi sche St^tsfondsen prijshoudend. Mijnen zonder affaire. Culturen willig voor Aandee- len Handelsvereeniging Amsterdam. Olie waarden vast. Rubberwaarden beter voor Amsterdam Rubber. Scheepvaart-aandeelen vast. Tabakken met weinig affaire. Amerika lusteloos Ex-dividend MARKTBERICHTEN. BEEMSTER, PURMEREND sn OMSTRE KEN, 7 Mei. Spinazie f 0.74 a 0.98 per BUBOSBUJKB STAND. GEBOREN 7 Mei. Levenloos aangegeven kind van Harm derdes Baints en Gijsberta Wilhelmina Maria Oostwal. Maria, d. van Petrus Jozef Louter en Klazina Dekker. Pieter Dirk, z. van jan Pover en Adriana Koeman. OVERLEDEN: 8 Mei. Theodoras Fredrik Timmer, 64 j. HEERHUGOWAARD. April. Geboren: Gerrit, z. van Jan Bas en Tona Worp. Cornelis, z. van Cornelia Langedijk en Antje Groot..— Jacobus, z. van Petrus Wester en Renzina Anna Dam Pe trus Hendrikus, z. van Antonie Overtoom en Guurtje van Langen. Gerrit, z. van Jan Tesselaar en Cornelia Bleeker. Jihannes, z. van Jan de Leeuw en Suzanna Pool. Ondertrouwd: Th. Koomen en An na Tamis. C. A. Heddes en M. W. Oud-» huis. J. Zuurbier en C. Kieft. G. Wijn- ker Dz. en A. Kieft. L. Insing en M. Beers. J. Jak en C. Schouten. D. Bakker en C. Bleeker. J. Broersen en M. de Boer. C. Dekker en B. Swinkels. J. Bult en P. de Vries. C. rFederiks en M. Hoek. J. Stekelbos- en P. Keizer. Gehuwd: Th. Koomen en Anna Ta- mis. C. A. Heddes en M. W. Oud'huia. J. Zuurbier en C. Kieft. O. Wijnker Dz. en A. Kieft. L. Insing en M. Beers. J. Jak en G. Schouten. D. Bakker en C. Blee ker. Overleden: Cornelia Sijs, 8 m. Eefje Schaak, 46 j., echtgeu. van Cornelia Moeijes. Ariën Swart, 60 j., echtgem. van Jansje Leegwater. Geertje Veldboer, 57 j., echtgen. van Jan Kok. Elisabeth Bontes, 78 j., weduwe van Cornelis Middelbeek. Elisabeth Groen, 6 w. TBIBM1AWW1 WVI1 8 Mei. Medegedtwld door het Kom Nederlaadach Meteorologie hi9fihiut te De Bilt. Geldig tot den avond van 0 Mei. ha kot fdMd mma 4c waamamittg te 4« hoogste stand van den barometer 761.3 te Kopenhagen. De laagste stand «aa den barometer 764.0 te Harnoesand. VERWACHTING Meest matige oostelijke tot zuidoostelijk» wind, meast zwaarbewolkt, waarschijnlijk cemige regen, iets zachter. ADVERTENTIBN. taramiara Den 19en Mei hopen onze geachte buren, de WeledelAahtbare Heer A. I. PEBCfi en Bclitganoote hun 35-.ja.rlg ltawelijaejubileniu te herdenken-. DE BUREN. Hargen, ge». Schoorl. gimiinmnB Voor de vele bewijzen van deelneming bfj het overlijden van onzen geliefden Zoon en Broede» CORNELIS SPIKXtDÏJW, betuigen w|j aan allen onzen hartellfken dank. Uit allep naam, Wed. B. SPIERDIJK—de H«eb. Alkmaar, Mei 1917. Voof de vele blijken van deelneming, be toond gedurende de ziekte en het overlijden van onaen geliefden Echtgenoot en Vader, betuigen wij onzen oprechten dank, in het bijzonder aan Dr. HEERINGA en de naaste buren voor de vele diensten den overledene bewezen. Uit aller naam Wed. Jb. KWAK. Stompetorea, 8 Mei 1917. -y Jd* HET WITTE HUIS. I 93 833/s 737/8 377/8 6O1/4 62 621/4 49 90 20»/. 717/, 62 Spoorwegen. 1031/4 104 101 1/4 103 99i/4 1991/8 141/4 263,, 221/4 141/s 27 22 7 25«/4 71/8 258/4 937/, 247/8 136 937/8 25" jh. 1377/, 1061/4 94 Mi 62ifc 93 r v

Alkmaarsche Courant | 1917 | | pagina 3