■E OTTO FINKENSIEPER, s 1e kwaliteit zwarte SAJET, volle ons knotten, Per pak van 15 knotten met °|0 korting tails mé* Telef. 317 A-XjHLMAAR Fnidsen 111. Besloten werd om de schuurtjes ten spoe digste te doen bouwen en wel bij aanbeste ding onder de inwoners. De voorzitter las hierop de balans over het levensmiddelen- en brandatoffenbe- drijf, afgesloten per 9 Juni 1917. Het verlies tot dien datum bedraagt 5321.69, waarvan op brandstofen 3.299.83. De voorraad brandstoffen is door de nieu we Brandstoffen-commissie voor 5.614.69 overgenomen. Spr. deelde mede, dat de heer bloksbergen zich zeer ijverig getoond had. Het verlies op het levensmiddelenbedrijf groot 22181 oordeelde spreker niet groot. Het verlies op de brandstoffen kwam voor een deel ook omdat de nieuwe commissie de voorraad beneden inkoop had overgenomen. Bij de rondvraag deelde de heer Baltus mede van den heer Vader vernomen te heb ben, dat hij ten onrechte zijn aansluiting aan de rioleering betaald had. De voorzitter zegde een onderzoek toe. De heer Baltus informeerde nog naar de afschaffing van de nachtarbeid. De voorzitter deelde mede, dat deze op verzoek van de bakkers na het seizoen zal worden ingevoerd. Hierna werd besloten om aan den heer Taapke toe te staan om 15 Augustus m functie te treden, waarop de voorzitter de vergadering sloot. UIT OTERLEEK. Bij koninklijk besluit ia goedgekeurd dat onze burgemeester, de heer jhr. E. W J. de Beijer, benoemd1 is tot secretaris dezer ge meente. KORTE BERICHTEN. Dinsdag is voor het eerst in. dit jaar uit Noorwegen een ladïng juffers en sparren per zeilschip in Amsterdam aangekomen. Ze werd aangebracht door het Nederlandsch kofschip „Energie", uit Delfzijl De koningin en prinses Juliana kwa men gister te 11.52 uur aan de halte Soest- dijk alwaar zij werden verwelkomd door de koningin-moeder. Opdat mien in alle gemeenten evenveel voor de brandstoffen betaalt, heeft de Ara- lieinsdhe vereeniging voor handel ai nijver heid den minister gevraagd weer maximum prijzen vast te stellen evenals vertdeen jaar. Bij den' verkoop van een oude boeren schuur in de gemeente Haskerland (Fr.) bood een heer 100 meer dan de timmerlie den, enkel om het riet, waarmee de schuur gedekt was. Dit riet wordt vermalen tot veevoeder. Te Harkstede (Gr.) is oen gehuwde landarbeider in het open veld doodeïïjk door den bliksem getroffen. Een 6-jarig jongetje te Broekland is in een weide door een stier op de hoorns ge nomen en herhaaldelijk omhoog geworpen. Er bestaat nog hoop op levensbehoud. Tijdens een onwoder is de bliksem ge slagen in een der boerderijen van het op voedingsdorp „De Glindlhorst", te Bame- veld. Hoewel geen brand werd veroorzaakt, was de materieete schade toch aanzienlijk. Tot leeraar i nde Staatswetenschappen aan H. B S., Avondschool voor handwerks lieden en Avondschool voor handels- en kan toorbedienden te Kami is vocrloopig voer Helder. Te den Ham (Ov.) is een zoontje van den sluiswachter in de sluiskolk verdronken. Via Ol'denzaal zijn 70 Duitsche kinde ren naar hun land teruggegaan. De coöperatieve stroocartonfabriek „Union" te Oudtpekela (Gr.) betaalt voor 't stroo der afgeloopen campagne: gerste ƒ26 haver- 28, tarwe- 29, rogge 30 (ge perst buitenstroo) en voor binnenstroo van 1 tot 3 hooger. Naar medegedeeld wordt, zal de regee- ing ingang 1 Oct. voor het 'heele land oen gasrantsoeu vast stellen van ver beneden de 25 kub. meter voor kleine gezinnen'. Van twee uit het intemeeringskamp te Soesterberg ontvluchte Belgische officieren, dn hun eerewoord1 haddei geweigerd, is één door een val tot terugkeer gedwongen. De an dere werd achterhaald. AMERSFOORT ONiDER WATER. Vanaf Dinsdagavond 10 uur tot gister middag 12 uur heeft 't te Amersfoort voort- dureid geweldig geregend. Groote gedeel ten van de stad en van de omstreken zijn onder water gezet. In de stad zijn vele hul zen onder geloopen en verschillende straten staan blank. In den omtrek staan de wegen onder wa ter. Op verschillende punten is het verkeer gestremd!. Ook het spoorwegverkeer is gedeel telijk gestremd. De verbinding Amersfoort— Kcstcren was geheel verbroken doordat de spoorlijn tusschen Amersfoort en Wouden berg overstroomd werd; de verbinding tus schen Amersfoort en Utrecht kan nog slechts onderhouden worden over enkel spoot' door overstrooming van de spoorbaan bij den kruisingstraatweg naar Soesterberg. Alle mogelijke maatregelen zijn genomen om de spoorlijnen zoo spoedig mogelijk we der- vrij te krijgen. Het baanvak AmersfoortResteren is gis teren weer berijdbaar gemaakt. De militairen, gekampeerd' in de barakken op de Vlasakkers, hebben het uiterst kwaad gehad cjoor den zwaren regenval Vele ba rakken waren ondergeloopen. Gistermiddag confereerden te Amersfoort de geneeskundi ge auoriteiten met de officieren van gezond heid! om te beraadslagen over het al of niet ontruimen van de barakken op de Vlasakkers. De medische autoriteiten zagen den toe stand niet: zoo zwaar in dat zij aanleiding vonden de barakken te doen ontruimen. DE BOSCHWET. liet laat zich aanzien, dat over het nood- ontwerp Boschwet door de Eerste Kamer een uitgebreid afdoelingsverslag zal worden uit gebracht Daarom is het zeer onzeker of de Eerste kaniei het zal will enafdoen deze week, en wordt het waarschijnlijk geacht dat de Kamer n den loop dezer maand nog pens in open bare vergadering bijeen zal komen ter behan deling van dit wetsontweap. VAQANTIE-KINDEREN. e lieer S. D. A. Wartena vestigt in een ingezonden stukje in de N. R. C. de aan één jaar benoemd de heer t_. Saunders te dacht op een bepaling van de S. S., dat de Be.^i. ene en Dunsche kinderen die in ons land komen, kosteloos reizen per spoor en stelt daartegenover de bepaling ten aanzien van de Nederlandsche kinderen, die door de afdeeingen van het Ned. Centraal genoot schap naar de kolouiehuizen worden gezon den. In vorige jaren gold voor deze kinderen en hunne geleiders een verlegd tarief. En nu is die reductie voor hen vervallen'. Nu moeten deze vacantiekinderen en hunne ge leiders den vollen prijs betalen, 't Is een ver hooging met 148 pet. Dat beteekent dat het aantal kinderen door de verschillende af- deelingen uitgezonden, kleiner wordt. Want elke afdeeling zendt zóóveel kinderen uit als de financiën toelaten, 't Aantal aanvragen dat bij gebrek aan geld niet kan worden inge willigd, zal dus toenemen. M. a. w.zullen zwakïce onvermogende kinderen de dupe wor den. De schrijver heeft de directie hierop ge wezen en gezegd overtuigd te zijn dat zij eenige tegemoetkoming zou betoonen. Als antwoord ontving hij het volgende schrijven,- gedateerd 26 Juli: „Naar aanleiding van uw schrijven hebben wij de eer u mede te dee- len dat wij tot ons leedwezen aan uw verzoek niet kunnen voldoen," Ja, er zijn Nederlandsche èn er ziin Duitsche en Belgische „vacantiekinderen i f'H III ui** li IhmIph ZELFMOORD POLITIEAGENT. ZUTPH1EN, 2 Aug. Hedenmorgen vond rrnen den hoofdagent van politie D. dood te bed, vermoedelijk heeft hij zich door ver giftiging van het leven beroofd. Algemeen gelooft mien dat deze wanhoopsdaad in verband staat met knoeierijen hier ter stede met regeeringsvarkens. GOUD NAAR ZWITSERLAND. AMSTERDAM, Augustus. Van welinge lichte zijde vernemen wij, dat de Neder landsche Bank voornemens is door goud- zending naar de Zwitsersche Nationale Bank te Bern, betalingsmiddelen op Zwit serland beschikbaar te stellen, echer uit sluitend ten behoeve van Nederlandsche belangen en niet voor arbitrage-doelein den. Voor deze goudzending zijn reeds voor bereidende maatregelen getroffen. Alle for maliteiten zijn intusschen nog niet vervuld. Wanneer de regeling perfect ia geworden, zal de Nederlandsche Bank door tusschen- komst van de bankiers, die de bewijzen moeten overleggen van ae oorzaak der in Zwitsersche valuta te betalen schulden hunner Nedferlandsche cliënten, beperkte bedragen (Zwitsersche valuta) ter beschik king stellen. De prijs, welke de Nederlandsche Bank aan de bankiers daarvoor in rekening zal brengen, zal vermoedelijk ongeveer 48.50 tot 48.75 per frs. 100.zijn. GOUDSCHE KAAS. DEN HAAG, 2 Augustus. De kaasver- eeniging heeft aan de grossiers in vol vette Goudsche kaas bericht dat de toege wezen hoeveelheid volvette Goudsche kaas. niet volledig in die kwaliteit geleverd kan worden. Slechts 40 procent van de bestel de of toegewezen hoeveelheid in volvette Goudsche kaas kan worden afgeleverd, ter wijl de resteerende 60 pet. op verzoek kan worden aangevuld met Edammer 40 -j- of Goudsche 30 of 20 -f- STAD SNIBUWS SPAART HET GAS! Het gaat niet goed met de in de gemeente. Het veihruik over Juli be droeg 164.225 M*., dat is 6.077 M». te veel. En nu is wel is waar voor Augustus toe gestaan 169.112 M», maar de overschrijding van Juli wordt daarbij in mindering ge bracht. Voor Augustus is derhalve toege staan 163.035, minder dus dan in Juli is verbruikt Hieruit volgt, dat de uiterste zui nigheid in acht moet worden genomen. Ge schiedt dit niet, dan komien we er niet. Het is werkelijk dringend noodig, de uiterste be zuiniging toe te passen. Geen pitje mag on- noodig branden!. Zoo verdient het stellig overweging na te gaan, hoe goede buren elkaar kunnen helpen, bijv. door beurtelings elkaar kokend water te verschaffen. Er zdjn zeker andere middelen te vinden om door gemeenschappelijk optreden het gasverbruik onderling te beperken. Wie toepasselijke mid delen weet, verzoeken we beleefd ons daar van in kennis te stellen boe meer ze be kend worden; des te beter dit is! VERJAARDAG KONINOIN-MOEDER. Ter gelegenheid van den verjaardag van H. M. de Koningin-moeder wapperde heden van openbare gehouwen de driekleur. Het carillon van den Waagtoren speelde weer als altijd. 'DISTRIBUTIE VAN ANDERE DAN RIJKSGOEDEREN. B. en W. stellen den- raad voor hen ten' be lieve van het distributiebedrijf een crediet te verleenen van 2500, teneinde een proef te nemen met het van gemeentewege verstrek ken aan on- en minvermogende ingezetenen van sajet en klompen tegen 1 ageren dan den winkelprijs, en van melk, voor zoover deze in gezetenen zwak en ziek zijn, tegen een prijs van 11 cent per liter, volgens regelen door genoemd bedrijf onder goedkeuring van B. en W. te bepalen en dit crediet tevens te doen strékken ter bestrijding der eventueele kosten van eene verlaging van den thans geldenden maximumprijs van rijst voor alle ingezete nen, indien- tegen zoodanige verlaging bij de regeering geene bedenkingen blijken te 'be staan, waartoe in overleg zal worden getre den met de Vereeniging van Nederlandsche Gemeenten». BENOEMING VAN PERSONEEL AAN HET GYMNASIUM. De door het college van curatoren inge zonden aanbevelingen» zijn: a. ter benoeming van een leeraar in wis- unde en wis- en natuurundige aardrijkskunde ter vervulling der vacature, ontstaan door het aan Dr. L. M. Klinkenberg als zoodanig verleende eervol ontslag: 1. C. de Bruijn, astron. docts. te Leiden; 2. J. C. Keijman, docts. in de wis- en natuurunde, tijd', leeraar aan het gymnasium: te Leeuwarden; 3. dr. H. A. Weersma, leeraar aan het gymnasium te P O Sneek. b. Ter benoeming van een tijdelijk leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde, om werk zaam te zijn gedurende het aan dr. W. van Eeden verleende verlof tot 1 Januari a.s.; 1. Mej. J. Greidanus, lit. docta., ijtdelijk leerares aan de jongens HL B. S. te Haarlem. 2. Mej. G. Coops, lit. docta. te Baam. AANKOOP VAN EEN SLOOT IN OVERDIE. Ten inde eventueel uitvoering te kunnen geven aan het plan van uitbreiding dezei gemeente, stellen B. en W. voor van het be stuur van den polder Over die en Ach termeer in eigendom over te nemen de sloot, loopende achter de voormalige touwbaan aan den Baansingel, ten» kadaster bekend in Sectie F, Nb. 1742, ter grootte van 0.23.15 H.A., tegen een koopprijs van 600. Bij geliede of gedeeltelijke demping zal door ai voor rebaiing der gemeente worden zorg gedragen voor eene afscheiding van de aangrenzende perceelen, sterk genoeg voor hoornvee en paarden en dicht genoeg voor lammeren. GESLAAGD. De heer H. W. van Vuure Wz., van hier is te Zürich geslaagd voor het eind-examen in genieur. HENGELWEDSTRIJD. Men schrijft ons: De Hengelaarsbond „Alkmaar en Om streken" heeft wederom een hengelwedstrijd op baars voor hare leden uitgeschreven en daarvoor een bedrag uitgetrokken voor aan te koopen prijzen. Omdat er leden zijn die liever niet op Zondag visschen en anderen die uit den aard hunner betrekking alleen des Zondags hiervan kunnen profiteeren, zullen er 2 wedstrijden gehouden worden. De eerste wedstrijd heeft plaats op Zon dag 5 Augustus waarvoor zich 48 leden en de 2e wedstrijd op Woensdag 8 Augustus a.s. waarvoor zich 24 leden hebben opgege ven. KAMER VAN KOOPHANDEL. Gisteravond vergaderde de Kamer van Koophandel. Afwezig de heer van der Kley. Na opening en vaststelling der notulen werd mededeeling gedaan van de uitgegane stukken, welke waren conform de in de vorige vergadering genomen besluiten. Ingekomen was een schrijven van den Mi nister van Waterstaat, waarin werd medege deeld dat aan het verzoek der Kamer te 's Hertogenbosch (de mark tegen de koers waarde te berekenen bij de vrachttarieven der spoorwegai) om technische redenen niet kan worden voldaan. Ook was ingekomen een telegram van den raad van vereenigingen, betrokken bij Im port en Export, verzoekende deelneming van eenige leden der Kamer aan een vergadering welke Dinsdag 16 Juli gehouden moest wor den betreffende de export-centrale. De heer Bosman had deze vergadering bezocht en gaf zijn daar opgedane indrukken weer. De algemeene stemming welke op de vergade ring tot uiting kwam was dat het aannemen van het wetsontwerp een groote kla voor den handel zou beteekenen. Voorts was ingekomen het schrijven van den heer J. Pot en het bekende adres van eenige Alkmaarders aan B. en W. betreffen de herstel van de spoorverbinding met de Kanaalkade. De voorzitter meende, dat men de zaak bij den Raad behoorde te ondersteunen. De heer Cloeck had met den heer Pot een onderhoud gehad over de kwestie, de heer Pot had hem gevraagd in den Raad een vraag naar aanleiding van de spoorverbin ding te stellen, door dit adres was zoo een vraag echter onnoodlg geworden. D$ heer Cloeck verklaarde geheel met het voorstel van den voorzitter mee te gaan, vooral waar de heer Pot het risico van het cijfer droeg. De heerMesselaar vroeg of niet alleen het materiaal voor de noodbrug doch ook de rails aanwezig waren. De heer Cloek meende, dat er geen gebrek aan rails was. De heer Henneman vond 1500 of 1000 een zeer klein bedrag voor een zoo urgente aangelegenheid, er moest echter, wilde men niet de kans hebben boven de raming te ko men, spoed achter de zaak gezet worden. De neer Cloeck las een gedeelte van den brief voor, welken de heer Pot tot hem ge richt had, over de kwestie. Het voorstel tot ondersteuning werd hier na met algemeene stemmen aangenomen. Alsnog waren ingekomen verschillende mededeefingen, verslagen, periodieken en bij lagen, waaronder het bekende adres van den heer de Lange betreffende terreinen voor handel en industrie. De heer Cloeck wenscht dit adres een punt van bespreking dezer vergadering te zien uit maken en eventueel ongevraagd het adres te steunen. Spreker lichtte zijn voorstel nader toe. Spreker vreesde, dat de overgroote meer derheid van den Raad het plan van den heer de Lange wel een te duur idealisme zou vin den, spreker zou nu gaarne de meening van de Kamer dienaangaande vernemen. De secretaris, Mr. Verdam, memoreerde de besprekingen in de vorige geheime vergade ring gehouden, waarin was besloten, den heer de Lange een adruk van zijn plan te vragen. Spreker had aan dit besluit gevolg gegeven, de heer de Lange kon hem echter geen afdruk verschaffen nu eerst, te laat om bij de leden rond te gaan, ontving de heer Verdam van deri secretaris een afdruk van het plan, dat inmiddels gedrukt was. De heer Cloeck had een ontwerp bij zich en stelde dit ter beschikking van de vergade ring, voor het geval zij op zijn voorstel er over te beraadslagen, ongevraagd advies te geven, wilden ingaan. De voorzitter wilde des heeren Cloeck's meening over de financieele zijde van de zaak weten. De heer Cloeck wilde eerst de meening van de Kamer daarover vernemen en stelde voor hem te machtigen in de eerstvolgende Raadsvergadering mede te deelen, dat de Kamer het zeer op prijs zou stellen inzake de kwestie gehoord te worden. De leden konden intusschen van het plan kennis nemen. Alle leden konden zich hiermede vereeni gen. Alsnu werd tot de rondvraag overgegaan. De heer Cloeck bracht de groentenveiling openbare vergadering gesloten. TELEORAEieCH WEEKBERICHT 2 Augustus. Med^edleskf door het Koel Nederlandsch Metoorologtsdi kisdfeui te De BfMl Geldig tot deni avond van 3 Augustus. In het gebied van «Se waarneming is de hoogste stand van den barometer 767.5 Her- noesand. De laagste stand van den barometer 753.0 te Vlissingen. VERWACHTING. Meest matige tijdelijk wellicht krachtige wind uit Zuidelijke ai Westelijke richtingen betrokkai tot zwaar bewolkt, waarschijnlijk regen of onweersbuien, iets zachter. BURGERLIJKE STAND. GETROUWD: 2 Augustus. Reinier Goedhart, wedr. van Catharina de Groot en Catharina Faus, wed. van Pieter Rolie. Klaas Pijper en Aaltje Offenberg. Adrianus Nicolaas Groothui zen en Johanna Pauw. Frans Schreuder en Petronella Sofia Fre- derika Aukes. OVERLEDEN': 1 Augustus. Teunsina Hinderika Akkerman, gehuwd met Jacob Meuleveld 46 jaar. 2 Augustus. Maartje van Harlingen 85 j. GEBOREN: 2 August. Amoldus Boudewijn, z.v. Herma- nus van Trotsenburg en Anna Eli sabeth Hollander. MARKTBERICHTEN. I a- per K.G., B f 0— per K.O., bin- HE1LOO, 1 Aug. Coöp. Veilingsvereen „Si Wtlletorordui". Aardbeien, buitenland A I Ol— per K nentend f 0.— tot f 9. Doperwten, aangev. 1911 kilo. Binnenland I 10.90 tot f 13.60 per 100 Kg. Buitenland f 18.—, Tutnboonen, aangev. 2791 Kg. Binnenl. f l.GO-5.50 per 100 Kg.,|bultenl f 8.—per 100 Kg. Speraitboonen 7T23 Kg. Buitenland f 18.— per 100 Kg., binnenl. f 9.80—11.60. Sugboonen, aangevoerd 970 Kg. Bui tenland f 22.— per 100 Kg., binnenland f 20.— tot f 20.40 per 100 Kg. Pronkboonen, aauvoer 1187 K„. Prijs f 14— per 100 Kg. BO VENKARSPEL, 1 Aug. Melrapen Roodekool f 9.75 a 6.binnenland, f 9.50 a 10.buitenland. Rabarber Jf 4.25 a 4.50 per 100 Kg. bui tenland I 6.50 a 8 Dubbele slaboonen binnenland f 1.60, buitenland t 2.40, prinsesseboonen (binnen land) f 1.90, buitenland I 3.20. Bloemkool le eeort f 19 a '24 (binnen land), 2e soort f 14 a 16 (binnenland), le soort f 24 (buitenland), 2e soort f 17 (bui tenland). Wittekool (binnenland) 6 ct. per K.3., (buitenland) 6 ct. per K.O. Groote aardappelen f 5. MBDEMBLIK, 1 Aug Groote muizen I 1.21 a 1.50 per 25 M.L. Kleine mulien I 1.10 a 0.— Aanvoer 1000 manden. VENHUIZEN,1 |Aug. Marktv. Zulder- Heden besteedde men voer mufesn overzee I 2.50 overland f 2.50, blmaniaud f 1.25, kleine f 0.75, Aanvoer 1380 aak. Roode beeeen (binnenland) 22 a 26 eent, voor fabrisèen 25 cent, slaboonen f 0. a 0.—, enljboonen f 0 a 0. Peren 10 tot 20 oent per kilo. Roode bessen 22 tot 26 ct. per kg. fa briek 25 ct. per kg., zwarte bessen vour buitenland 31 per Kg., binnenland 31 en 32 ct. per K.O. HOORN, 2 Aug. Kaas. 21 stapels kleine fabriekskaas f 73,83 stapels kleine boe renkaas f 73 50, - stapels fabrieks commis siekaas f 38 stapels boeren commis siekaas a f 73 0, 0 stapels middelbare kaas. Aanvoer ongeveer 85000 Kg. Vlug. AMSTERDAMSCHE BEURS Opgave van het NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET. Voordam C 11, Alkmaar. Koers van 53tte 94% 94 too i- PROLONGATIE 2»/4 pCt. Mededeelingen. Nederlandsche staatsfond sen vast. Russische staatsfondsen lager. Mexicaansche waarden vast. De gelieele lo cale markt was stil. Amerika kalm Groote voorraad WOL en Staateleenlnaen. Ntl IERLAND, i Ibllg. N.W.S. vin 500/100Ü dtlo dito dito dito M000.— übllg. dito dito dito dito dito Ned. Ind. 1915 I 1000.- dito 1016 I 1000.- BUITENLAND. OOSTENRIJK 1 Aug. 2 Aug. pCt. 5 iiQlVw ulVis 100% g3% S2»/< TJifr 61 1001 1001, v/iis Krsnenr. Jan.-Juli U3LAND. 100 bl. fr». 2500—5000 Iwangorod Dombr. ÜK. 625 Nlsofitl Spw f Oecomol. QR. 625 Rolhsehlld (comols) OK. 625 Hopt en Co 1889-'90 OK. 625 6e Emissie 1894 OK 025 I UKK1JE. Bagdad Spw. 1* serie 1904 4 BRAZILIË Funding Ln. 1898 t 20/100 5 Provinciale en Gemeente lijke Leeningen. Amsterdam 1915 5 Rotterdam 1915 5 Bank- en Sredlet-lnatellingen. Amsterdamtche Bank A Nadert.-Ind Mandelibk. Aand. riederiauAicke Bank C. v. A. Ned. ftandel-MIJ. C. v. A. Ratterd Bankv. Aand. Induatrlèele Ondernemingen. BUITENLAND, knaconda Copper C. v. A. Am. C.ar ft Foundry Co. C. v. A, Amer. tilde ft Leatlier Cornp, Unit. Sl. Steel Corp. C. g. A. Mijnbouw-Ondernemingen. Kalaheen gtw. A. ld. Prei. A, Redjang—Lebung A Culluurondern Handelever en Handelevennooleoh. t uit. Mij. der Vurstenlanden A. ld. ld ld Winstaeud. Hamlelsv. Amaterdam Aand Petroieum-Maatichappljen. Dordtiehe l'étr. Ind. Aand Oat. I loll. Pair. ert. v. A. Kon, Nad. Mtj. t. e. v. Petr. br. A. Sum. PalembangPetr.Mij.algest. A. BUITENLAND. New Sfhlhalelf Petr Cy. Crt. gew A. ld. ld Crt. Piel. A. Ouon Petrol. Mij. A. Rubber-Maataohappl|en. Atml. Kubb. Cli. Mij. Aand. Dali-Batavla Rubber MU Aand. 9eheepvaart-Maelaohappljen. Moll. Stoomboot Mij. Aand. Keu. Moll, Llöyd. Aand. Ken Nad. Stoomb. Mij. Aand. Ned. Atntrlk, Stmv, Mij. Aand. Ned. Scheepv. Unie Aand. BUITENLAND, int. Mef* Mailne Cr. alg. A Int Mare- Marine afg. pr. A. Int. Mare. Mar. Sink Fund Qd 6 Tabaks-Ondernemingen. A'dam Dell Comp Aand. A'dam l.angkat gew. Aand ld. ld. Pref. Dell-Maaticliapplj Aand. Dell Batavia Aand Mcdan tabak Aand. Rotterdam Dell Aand Senembah Tabak-Mij. Amid. BUITENLAND. United Larikit Plant v. A. Spoorwegen. Hall. IJasr. Speurw. Obl 5 Ali. t. Ékpl. v. Staatsip. Obl. 5 Mij. t. Expl. v. Staatssp. Obl. 4; ifüirÊNLAND. AMERIKA. Atahls, Top. ft S. F4 C. v. g. A Baltimore ft Ohio Certlf. v.A. Oturv. ft R. Qrande ipw. C. v. A. Érfe Spw. M!|. Oewene Aand. ttam. Clip South Raftw. Cy. A. Mineurl Kani. ft ftx. C. v. A. N.-York Ont. ft Western A Norf. ft Wist Cert. gew. Aand. Southern Pag, Comp. A. South. Rlw. Vol. Tr. Oaw. A. Union Pac. Rallr. Cy. C. g. A Premleleenlngen. NEDERLAND. Amsterdam Stad 1874 (MU0.-J. 3 Uemeente-Crediet 3 BEl.OIE. Antwerpen 1887 371/, 681/e 89Ve 16 94% 50»/, 91 1031», 1031, 190 209 214», 183 151 ii, 1771/, 76»/, 38 1127', 8»/, lit/, 218 2IU 408 2| 199W lb 36 47 «431/, 831/, 58 2331/, 161 140»/, 175 228 343 186 30% 89 87% 3321/, 122 367 486* 415 171», 237 4831/, 485 103 4 1041 4 1001/8 10 26 6''/, 25i»4 02% 25 1371/k 10% 03Vie 611», lQOi/u 94 83»/s 72 V, 61 100'/, I u0 I 4 37'/, 15», 147/, 10'/, 91 ii, 103 J 03»/, 182', 1511/4 167 76>/4 59 1131/5 8i/, 407 16114 535 48'/, 62 230 173 227 342 184 30»/4 89»/, 87% 436 176 433 103" 1041/4 1001/,, »- 10 26 22>/, 6 297/u 0«/i« 25 116 104'/ie 3041It

Alkmaarsche Courant | 1917 | | pagina 3