fl, COVERS, banketbakker Hoogstr. 16. Tel. 631. Boelhuis. OPENING VflN HEI VOORJAflRSEIZOEN. w r-STT-rvm-STC. Onze afwerking waarborgt goeden pasvorm tot het einde. VERKOOPING BÖELHUIS i1 Van Hollands Noorderkwartier de grootste 'en meest moderne in richting, speciaal yoor HE EKEN- en KINDEK KLEEDIN G gemaakt en op maat. Billijke prijzen. Groote verscheidenheid Kleedermakers, Alkmaar. Stadsnieuws. Adyertentiën. Wegens goed- koopere boterprlj- zen zijn alle koek jes belangrijk in prijs verlaagd bij a. d. Waag. Benrtdienst yoor Goederen en Yee voor afbraak, b ii i n s c b r v 1 n g liapberg: J. VAN DER VEEN, INBOEDEL. H oil o. P. J. LAÜRMAN publiek verkoopen: BOUWLAND, r ZIE ONZE ETALAGE! was veroordeeld tot 5 boete subs. 5 dagen hechtenis. 6 Heden stond hij in appèl terecht en kwam tamelijk beslagen ten' ijs. Hii gaf den recht bank zelfs artikelen uit de Visscherijwet aan de hand. De officier vorderde bevestiging van het vonnis DIEFSTAL VAN EEN GOUDSCHE KAAS. Niet verschenen was de los werkman C. v. T., wonende te Helder, aan wien ten laste was gelegd, dat hij op 29 Januari had ont vreemd een kaas van een wagen, welke kaas toebehoorde aan den winkelier Örunwald te Helder. Beklaagde heeft voor de politie erkend. Het O. M. vorderde 14 dagen gevangenis straf. VERBODEN VERVOER VAN GEDORSCHTE HAVER. Eisch tegen den niet verschenen beklaagde J. C. B., stalknecht te Alkmaar, 100 boete subs. 50 dagen hechtenis. DIEFSTTAL OF VERDUISTERING VAN KOPER, De takelaars A. P. E en J. P., beiden wo nende te Helder, hebben zich schuldig ge maakt aan verduistering van koper, toebehoo- rende kan den Staat der Nederlanden. Be klaagden waren werkzaam op de Rijks Mari newerf. Ze ontvingen het koj>er van den ma gazijnknecht, door hen „Pair' genoemd', tel kens zooveel als van dit koper noodig had den. Het afval hebben zij in een lap gewik keld, met de bedoeling het mee naar huis te nemen. Ook hadden zij koperafval op die werf gevonden en zich toegeëigend. Zij heb ben het koperafval bij een opkooper verkocht en zijn bereid het geld, dat op hen is bevon den, aan het Rijk af te staan. Eisch voor ieder 4 maanden gevangenis straf. maar voorwaardelijk met 3 proefjaren Ook de ontslagen takelaar bij de Rijks Mari newerf H. O. V. staat voor een dergelijk feit terecht. Hij heeft 10 koperen flensen en eenige stukjes pijp weggenomen en heeft dit willen verkoopen bij den opkooper Visser, uit de vorige zaak. Het is echter niet tot een handel gekomen, daar inmiddels de politie zich in ae zaak had gemengd. Beklaagde erkende eveneens het feit. Hij zeide in hoogen geldnood te hebben verkeerd. Hij moest belasting betalen en had niet vol doende geld om deze te voldoen. Hij verdien de 20 in de week en had nog 350 rijks pensioen Tegen deze beklaagde vorderde het O. M. 14 dagen gevangenisstraf. Beklaagde verzocht om een voorwaardelij ke straf. Hij verdient niet. OVERTTREDINO HUURCOMMIS- SIE-WET. De 80-jarige huiseigenaar Jacob B. te Hoorn heeft voor het kantongerecht terecht gestaan, omdat hij .een zijner huurders tegen noogcren huurprijs had laten wonen dan hem door de Huurcommissie was veroorloofd. Be klaagde heeft ontvangen van den huurder 39 extra. Dit is 0.75 per week meer dan het huis aan huur deed. Beklaagde was door den kantonrechter vrijgesproken en nu was de ambtenaar van het O. M. in appèl gekomen. Eisch 50 boete of 30 dagen hechtenis. Beklaagde vond het impertinent. STROOPING .VAN HAKHOUT. De Egmonders Dirk Gr., Dirk Gl. en Wl- lem S. stonden terecht wegens strooperij van hakhout. De kantonrechter had zien onbe voegd verklaard. De officier was van meening dat de kantonrechter wèl bevoegd was en ver zocht terugwijzing van de zaak naar dien magistraat. de eenig geschikte voor mij te vinden 1" Intusscnen spitste Crépin de ooren eni riep met vrijwel gelukkig geveinsde verrassing: „Mijn zuster?U denkt dus dat ik mijn zuster op het oog had? Ik moet eerlijk zeggen, dat ik in de verste verte niet aan haar dacht! Maar daarom is het nog zoo'n kwaad idéé niet. Wilt u, dat ik u eens met haar laat kennis maken „Dank je well Zeer verplicht voor je vrien delij'kheid," antwoordde Têterol. „Maar ik heb mijn rust veel te lief. De meest bescheiden en, verstandige vrouwen hebben dwaze opvat tingen. Hier in huis dus geen vrouwenrokken meer en de wraak, die ik op mijn zoon denk te nemen is, dat ik op z'n minst honderd ja ren leven zal 1" „U moet doen zooals u wilt" antwoordde de heer Crépin. En hij stond op om heen te gaan. Het zaad was nu eenmaal gestrooid; verder moest hij het aan zon, wind en regen overlaten, om het te doen. groeien. Men moet nooit met zooveel zekerheid zeg gen, dat men1 wel honderd jaar zal worden: dit brengt ongeluk aan. Vier of vijf weken na- zelfs geea kieepijn of verkoudheid die man van ijzer en staal dus, werd ziek, ernstig, gevaarlijk ziekl 't Was zijn eigen schuld: op een goeden ochtend kwam hij tot de ontdekking, dat hij drie kippen miste uit het hok en voorts meen de- hij afdrukkfen van voetstappen waar te ne men op enkele grasperken, waaruit hij dus op maakte, dat er 's nachts bij hem ingebroken was. En hij wilde dit geval niet aan zijn on dergeschikten overlaten, het zou hem immers dc- grootste voldoening zijn, eigenhandig den dief den nek om te draaien. Zoo bleef hij een hcelen nacht buiten op den loer en dat in het DIEFSTAL VAN EEN MIJNENDEKSEL. Voor dit feit stonden terecht dc gebroeders Huibert en Jan D., visschers te Egmond aan Zee. Huibert is niét verschenen. Hun is ten laste gelegd, dat zij het koperen deksel van een gevonden mijn, die op het terrein der strandvonderij lag, hebben ontvreemd. De mijn was in publieke veiling gekocht door Aaron Paijs te Zaandam. Eisch voor ieder 1 week gevangenisstraf. MISHANDELING. De arbeider Joh. de C., wonende te QosK woud, gem, Midwoud, heeft op 22 Februari ter gelegenheid van een uitvoering der rede rijkerskamer aldaar, den timmerman G. J Smit. van Harencarspel, mishandeld en hem daarbij bloedend verwond. Beklaagde is niet verschenen. Hij is een Belg. Aanleiding tot de vechtpartij bestond er niet. Beklaagde was erg vechtlustig en sloeg Smit met een drank glas tegen den kin. Hij droeg nog het lidtee- ken. Hij heeft den caféhouder Spijker, die tus- schenbeiden kwam, eveneens mishandeld, met het Eisch gevolg dat Spijker bloedde: ïisch 5 maanden gevangenisstraf. EENVOUDIGE BELEEDIGING. Jacoba L., zonder beroep, wonende te Hel der moet op 15 October zekere juffrouw M. Mooij, huisvrouw, van H. N, Kemp, op een wijze hebben beleedigd, die we hier maar lie ver niet zullen herhalen. De zaak was al eens een keer voor geweest, doch uitgesteld omdat de getuigen niet aanwezig waren. Thans werd deze zaak opnieuw behandeld. Ml. Ver dam stond haar bij als verdediger en had nog een getuige k décharge deen dagvaarden. Beklaagde ontkende de geïncrimineerde woorden gezegd te hebben Eisch 25 boete subs. 10 dagen hechtenis Mr. Verdam pleitte vrijspraak. DIEFSTAL VAN LIJFSIERADEN. HORLOGES EN MUNTEN. De 20-jarige winkelier, vroeger huisknecht, Marinus K., woonachtig te Epe, vroeger al hier, is bij dagvaarding ten laste geleed, dat hij ten nadeele van den heer C. de Wijn te Alkmaar heeft ontvreemd gedurende hét tijd vak April—Juli 1919, eenige horloges, rin- ken, knip, oude munten, armbanden en derge- lijken. Beklaagde had omgang met een nichtje van getuige de Wijn en had de voorwerpen uit de kast, die op de kamer van getuige stond, ontvreemd. Bij den heer Plas, in de Magdalenenstraat had beklaagde eenige der ;estolen voorwerpen verkocht. Het overige ad hij in Amsterdam en bij andere goud winkeliers in Alkmaar te gelde gemaakt. Beklaagde is reeds voorwaardelijk veroor deeld tot 10 maanden gevangenisstraf. Tegen beklaagde werd 5 maanden gevange nisstraf gevorderd. ONTVREEMDING VAN EEN GOUDEN ARMBAND. Voor dit feit stond terecht de 30-jarige werkster Cath. A. te Enkhuizen. Ze vond den armband op 22 December en heeft het voorwerp niet aangegeven, doch onder zich ehouden en te Hoorn verkocht voor 15 e armband behoorde aan mej. E. Neefjes te Bovencarspel. Het meisje kwam in Januari toevallig in den winkel waar de armband was verkocht en herkende haar eigendom. Eisch 15 boete subs. 10 dagen hechtenis. yVERKOOP VAN EEN RIJWIELBAND BOVEN DEN MAXIMUMPRIJS. De rijwielhandelaar Klaas B. te Enkhui zen heeft op 6 Januari aan den pakhuiskneelit Schouw een 2e handsch rijwielband ver kocht voor 6. Eisch 25 boete subs. 10 dagen hechtenis. Hierna sluiting der openbare zitting. hartje van December. Den dag daarop voelde hij zich niet lekker hij was huiverig en had een droge kuch. Hij sloeg er geen acht dp en ging zijn gewonen gang. 's Avonds werd het veel erger en 's nachts kreeg hij hard de koorts, loch stond hij om zes uur weer op, maar hij was nog ééns zoo huiverig en de hoest was veel erger: ook voelde hij een geweldigen' steek in de zij. 'Hij nam het Joseph bepaald kwalijk, dat die hem aanried weer naar bed te gaan en een dokter te raadplegen. Ziek zijn en' een dokter noodig hebben, hij, Jean Têterol, die van zijn leven geen mensch ooit had noodig gehad 1 In den loop van den' dag ging hij zich zóó naar voelen, dat hij nu toch waarlijk on gerust werd en in allerijl den dokter uit het kanton, den heer Lobineau, ontbood. Die con stateerde, dat zijn pols te snel en de kleur te ;ezet was en stuurde den patiënt onver wijld naar bed. Wat hem daar het meest hinderde, dat was niet dat huiveren, noch die smartelijke brau- derigheid in de borst, noch die pijn in z'n zij, noch zijn hoest en zijn belemmerde ademha ling. Daar schikte hij zich in, maar op zich zelf was het hem een diepe vernedering, dat hij, die zich tot nog toe inmers onkwetsbaar gevpeld had, er nu, als ieder ander, aan ge- looven moest en weken lang aan bed gekluis terd zou zijn Dat de ziekte zich aan hem had durven vergrijpen, dat was een ongehoorde brutaliteit van de natuur, een ware heilig schennis! Aan zijn gerechten trots paarde zich nog de angst van den grootgrondbezit ter. Wat zou er van het Witte Huis worden? In zijn verbeelding zag hij zich al geplun derd door zijn ondergeschikten, die maar van alles meenamen! Ieder geluid kwam henrver- dacht voor. Hlij verkeerde in voortdurende onrust over zijn sleutels, zijn zilver, zijn linnen- en tafel goed en zijn meubels. Hij had altijd iedereen INGEKOMEN PERSONEN. N. Blom, R.C., Achterstraat 56, Zuid- Scharwoude, slager. J. van der Busse, N.H., Forestusstraat 3, Heerhugowaard, land bouwer. A. Modder, Stuartstraat 52, Sclioorl. A. A. van Mourik, N.H., Spoor straat 46, Zaandam, apoth. as%, M. Ben jamin, N.H., Overdiestraat 2a, Rotterdam, dienstbode. J. Schouten-van der Ven, R.C., Verdronkenoord 121, Oosterhout, J. P, C. Thonhauzer, R.C., Geest 47, Zaandam, schoenmaker. T. van Iperen, N.H., Tromp straat 18, Haarlemmermeer. A van Soest, N.H., Stationsweg 23, Helder, le luit. inf. P. J. van Staten, R.C., le Kabelstraat 13, Veere. T. C. P. Himmelreich, R.C., Snaar- manslaan 9, Duitschland. J. H. M. Koll- mer, R.C., Zijdam 3, Grootebroek, kantoorbe diende. C. Lievendag, R.C., Klein Nieuw- land 14, Bergen. D. Beets, N.H., Oude- gracht 127, Oosthuizen, schilder. E. Heer- ding, N. H., Lombardsteeg 4, Apeldoorn, huisknecht. G. Kooij, N.H., Fnidsen 22, Broek op Langendijk, schippersknecht. H. van Beek, R.C., Druivenlaan 44, Woerden, tailleur. R. Keezen, N.H., Parkstraat 12, Egmonü aan Zee, huishoudster. H. B. Bregman, N.H., Snaarmanslaan 13, Purmer- end. J.' van der Kop, N.-I.., Verdronken oord 9, Amsterdam, kantoorbediende. W. Posthuma-Mautje, N H., Tuinstraat 54, Sneek, zadelmaker. IJ. j. Timmer, N.H., Kanisstraat 7, Baam, bioemistknecht. K. «ëlaauboer, D.G./N.H., Stationsweg 120, Hoorn, gen. agent Holl. Soc. van Levensverz. AC. Ploege, N.H., Metiusstraat 18, Am sterdam, ass. huish. C. Pater, R.C, Baan- pad 30, Bergen. P. Kool, N.H., Laat 223, Hoorn, winkelbediende. T de Hart, N.H., Kenncmerstraatweg 63, Beemster, dienstbode. C. C. Swager, N.H., Westerweg 33, Scho ten, dienstbode. Smit, N HWesterweg 33, Heerhugowaard, rentenier. J. de Groot, N.H., Spoorstraat 76. Koedijk, zuivelfabri- kant. - M. de Boer, N.H., Laat 103, Purmer- end, huishoudster. A. C. de Moei, R.C, Kooltuin 11, Amsterdam, dienstbode. J Kaandorp, R C., Nieuwpoortslaan 164. Me- demblik, metselaar. C. W. van Swinderen, N.H., Kerkplein 2, Noord-Scharwoude, huis schilder. J. Reidsma, N.H., Paternosterstraat Leeuwarden, verpleegster. C. Veldhuis, N.H., Stuartstraat 6, Epe. E, de Vries, R C Fnidsen 92, Zoeterwoude, dienstbode. A. Blaauw, Kenncmerstraatweg 142, Ameri ka, machinist. M. J. Derksen, R.C., Metius- gracht 18, Duitschland, dienstbode. K. de Haas, N.H., Achterweg 29a, Oudkars pel, landbouwer. J. Schurer, N.HWest- dijk 14, Zuid- en Noord-Schenner, boeren knecht. K. Jongejan, Kenncmerstraatweg 32, Bingen, ingenieur. B. Slager, N.-I.,, Langestraat 35, Amsterdam, winkeljuffrouw. M. Jonk, R.C., Stationsweg 182, Schermer hom, dienstbode. C. J. F. liarzig, R.C., Nieuwcsloot 49, Dordrecht, kcllner. j. M. de Lange, N.H., Lombardsteeg 4, Duitsch land, ingenieur. W. Godschalk, G.K./E.L., 2e Landdwarsstraat 32, Hoorn, timmerman J. Sclirooder, N.H., Steijnstraat 19, Hens broek. J. van der Aarde. N.H., Payglop 233, Bergen, kantoorbediende. C. A. A. Hars, Nil., Fnidsen 103, Zaandam, winkel bediende. O. A. Veenenbos, N.H., v. Ever d'ingenstraat 10, den Haag H. Badenhui- zen-van Abs, N.H., Koningswég 55, Haar lem. A. van der Meij, R.C., Vijvertje 23, Bergen, onderwijzeres. J. J. van Berkum, R.C., Fabrieksweg 7, Zijpc, boerenknecht. A. Vlcssing, N.I., Laat 82, Texel, zakkenhan- delaar. O. Timmer-van Beek, N.H, Baan- racht 16, Amsterdam. B. A. van Eerde, C., Verl. Overdiestraat 49, Amersfoort, gewantrouwd, maar nu werd dit wantrouwen een soort waanzin. Toen' de heer Crépin hem eens kwam bezoeken, zei hij tot hem „Beste vriend, Joseph blijft zoo lang in de keuken,-zou je ook niet eens even willen zien, wat hij daar toch uitvoert?" En net kwam dc knecht wer binnen, en hij vroeg dien: „Zeg, Joseph, waar is mijnheer Crépin toch Doe mij plezier en ga eens kijken, waar om hij zoo lang wegblijft." Een paar minuten sprak hij tot Lobineau: „'Dokter, waar blijven' Joseph en mijnheer Crépin? Wees zoo goed en ga eens even kij ken, wat ze doen." Toen de heer Lobineau terug kwam, vond hij hem al met de beenen uit bed, op het punt, om door het sleutelgat te gaan kijRen, wat hij zelf wel uitvoerde in de kamer daarnaast. De dokter onderhield hem ernstig over zijn onvoorzichtigheid en oordeelde het zelfs noodzakelijk hem mee te deelen, dat zijn toe' stand zorgwekkend was, dat hij hevige long ontsteking had. riep de heer Têterol En sterven de mensclien „Hoe is 't mo. gelijk daar wel aan?" „Zeker, als ze niet voorzichtig zijn," ant woordde' Lobineau. Dat Jean Têterol kon sterven, dat dwaas, ongerijmd, ongehoord' denkbeeld was immers nog nooit bij hem opgekomen Hij geloofde vast aan den dood van ieder ander, cfat spreekt vanzelf, maar aan den zijne 1.Zou hij dan zoo geslaafd en gezwoegd hebben, om nu nog, ineens, wreed uit zijn omgeving weg gerukt te worden en zijn goed aan anderen na te laten? Die zouden dan den neus in zijn zaken hebben, zijn sleutels gebruiken, waar mee ze zich vrij toegang wisten te verschaffen tot zijn laden, met alles wat daarin was. An deren zouden in zijn papieren snuffelen, zijn schrijftafel mogen doorzoeken. Die gedachte electricicn. C. J. Klaver, R.C., Wcstdijk 17, Weesp. Wed. P. L. de Lange, G.K., Wester weg 57, Rotterdam. W. Feenstra, N.H., Oostwijk 20, Berkhout, bankwerker. J. Smit, N.H., Baanpad 32, Venhuizen, bank werker. A. Hamminga, N.H., Kennemer- park 8, Rode, dienstbode. A. Wiggertze, N.H., Laat 34, Rossum. M. C. Hazes, R.C., Tuinstraat 5, Leijmuiden, ass. huish. M. A. Magchielse, R.C., Laat 37, Bergen, onderwij zeres. H. F. M. Wielage, R.C., Payglop 14, Amsterdam. J. Colijn, G.K., Oudegracht 28a, Vlissingen, Wed, H, Beets, 'NH., Comagnicstraat 22, Akersloot, P, de Boer, N.H., Tuinstraat 13, Amsterdam, wagen poetser. J. Folmer, N.H., Tuinstraat 13, Amsterdam, poetser H.S.M. C. J. Smit, R.C., Fnidsen 92, Haarlem, kleermaker H. W. Kohier, N.H., Druivenlaan 52, Gronin gen, corr. handelsk. J. Verburg, G.K., Kennemersingei 9, Anna Paulowna, landbou wer. J. Dekker, N.H., Nieuwpoortslaan 36, Koedijk, landbouwer. W. Luijting, W.H Heul la, Z.-Scharwoude, winkelbediende. J. P. F. M. Rooders, R.C., Geest 47, Helder. A. W. Zwanenburg, R.C., Eendrachtstraat 16, Bergen, dienstbode. A. E Pranger, N.H., Schermerweg 19, Buiksloot. J. Poth, N.H.Stuartstraat 100, Helder, veehouder. W- Staakman, N.H., Uitenboschstraat 54, Haarlem. J. Drost, N.H., Snaarmanslaan 58, Rhenen, arb. wisselwachter. G. H, Schraa, G.K., Druivenlaan 51, Leeuwarden. J. F. Sunderman, N.H. Eikelenbergstraat 60, Akersloot, scheepssmid. J. Tol, R.C., Om val 47, Z.- en N.-Scliermer, broodbakker. J. J. van de Kamer, R C., Huigbrouwerstraat 12, Amsterdam, banketbakker. D. Schck- kerman, N.H., van Teijlingenstraat 14, Hoorn, lotypzetter. P. J. van Kleef, R.C., Noor- derkaae 68, Voorburg, bleeker. - O. Kleef- Cloo, R.C., Noorderkade 68, den Haag. H. M. Koelman, R CLaat 137, Beverwijk, dienstbode. A. H. Siebers, N.H., Kenne- merpark 20, Arnhem, dienstbode, C. P. Vis N.H. Kooltuin 19, A'dam, chauffeur. H. Horstmanshof, N.H., Oosterkolkstraat 27, den Haag, directeur bioscoop. A. W. van rfouten, R C., Zevenhuizen la, Bergen, ass, huishoudster. W. S. Engel, N.H., Laat 225a, Zaandam, broodbakker. J. Asjes, N.H., Oudegracht 171 Akersloot. E. L. Martens, N.H., Steijnstraat 43, Rheden, oud- luit. ter zee. J. H. Steinkamp, N.HKen ncmerstraatweg 7, Rheden, tijd. analist gasf. C. Kokkes, D.O., Spoorstraat 14, Aven- horn, landbouwer. G. Hoogschagen, N.H., Nieuwesloot 5, Amsterdam, los werkman. D. Uitslager, N.H., Spanjaardstraat 9, Oost- zaan, los werkman bezorgde hem een gloeiende vérontwaardi- ging. Neen, dat was haast niet mogelijk: Het leek hem, dat zijn dood een-vreesdijke leegte in het heelal zou teweeg brengen en dat er na zijn verdwijnen niets meer over zou blijven. Waartoe zou voortaan de zon dienen, die hij immers gebruikte om er zijn glorie mee te ver lichten en er zijn graan mee rijp te stoven. Als Jean Têterol er niet meer was, zou de zon immers niets meer te doen hebben En de slotsom van zijn overdenkingen was, dat dokter Lobineau. dan wel een1 echt prul moest zijn, die mogelijk nog wel in verstand houding met den heer de Saligneux handelde. Tegelijkertijd bekroop hem een ontzettende lust, om den ijverigen dokter de deur te wij zen en hèm te verzoeken- nooit weer terug te komen, terwijl hij' tevens Joseph een glas ger stewater in het gezicht gooide, toen die hem dit misschien wat minder handig had aange geven, waardoor er een paar druppels op de Beddesprei gemorst waren. Toen verklaarde dokter Lobineau plechtsta tig en met veel nadruk, dat, als zijn patiënten niet naar hem luisterden, hij dan ook niet voor hun leven instond. De heer Têterol keek hem eéns goed in de oogen en veranderde geheel van stemming Tot op dat moment was hij slechts de helft van de voorschriften nagekomen, omdat een voorschrift immers veel heeft van een bevel en hij wel gewoon was, bevelen te geven, maar niet ze te ontvangen. Nü werd bij gedwee als een lammetje. Hij liet zich zooveel koppen' en bloedzuigers zetten, als men maar wilde, en vroeg op bijna zachtmoedigen toon: „Kijk eens, dokter, hoe rustig ik lig. Moet ik mij nu zoo stil houden? Hindert mijn arm u niet? U heeft 't maar voor het zeggen; ik zal alles doen, wat u verlangt 1" En in stilte voegde hij er bij „Als ik maar weer op de been ben, dan za ik het je betaald zetten 1" (Wordit vervolgd.) IN Ondergeteekende be richt hiermede het ge achte publiek van Schagen, Alkmaar en Omstreken, dat de naar en van Alkmaar vanaf Vrijdag O Hel weder 3 maal per week zal plaats vin den en wel Vertrek Schagen: Zondagsavonds 10 uur„ AlkmaarMaandagsmor gens 11 uur, SchageaDonderdagsmid dags 1 uur. Alkmaar: Vrijdagsmiddags 1 uur. Schagen: Vrijdagsavonds 10 uur. Alkmaar: Zaterdagsraid- 1 uur. Bestelhuis Alkmaar: FR1KKEÉ, Zij dam. Beleefd aanbevelend, D. VAN DER KOLFF, voorheen A. BEERS. Loet, Schagen. van een waarin stalling voor 3 Paarden, 6 Koeien, 8 Kalveren en ruime Hooi- berging, staande te Huiswaard aan ruim vaarwater. Inschrijvingsbiljetten worden In gewacht vóór of op den 15 Mei bij den eigenaar D. V A D E R te Huiswaard, gem. Koedijk, waar tevens inlichtingen verkrijgbiES1 zijn Notaris te Alkmaar, is voornemens op Woensdag 21 Mei 1919, ,'s voormiddags ÏO nur, aan het pakhuis van Mej. J. OTT1NK, aan de Achterwezel te ALKMAAR, in het openbaar te verkoopen: 2 Automobielen, 1 stoom- fiets en 1 puntvlet en hetgeen verder mocht worden aangeboden. op MAANDAG 19 MEI 1919, voorm. 10 uur, in het lokaal „de HARMONIE" te ALKMAAR, van een NET ONDERHOUDEN Nader breeder te omschrijven. Nette goederen kunnen worden bij gebracht, waarvan reeds nu opgave kan geschieden UITSLUITEND ten kantore van H. J. HAASBROEK, Deurwaarder Alkmaar, Luttik-Oudorp 84. notaris te Schoorldam, zal op Donderdag 22 Mei 1919, des voormiddags 10 uur, in het koffiehuis „de Rustende Jager" te HEIL.O, Een goed onderholden met afzonderlijken kapberg, waarin veestalling, met TUIN en perceel nitmnntend gunstig staande en liggende te H E I L O, sectie A 708, groot 1 Hectare 27 aren 20 centiaren. Te veilen in 3 deelen. Behoorende tot den boedel van wijlen den heer P. GROOT te Heilo, Aanvaarding Huis en erf 1 Au gustus 1919, kapberg bij de betaling, land 25 December a.s. Heeren-, Jcngeheeren- en Kinderkleeding. liUUl l VÜU X.1JX1 IVVVil IVW V* Pillis!

Alkmaarsche Courant | 1919 | | pagina 6