\k AAHBEEEJ. De hevige jeak en etekende pijn moeten epoedig rwihten voor Foeter'e Zalf door haar veraachtende, heelende en antiaeptiache eigen echappen. Foater'a Zalf helpt ook uitetekend bij jeukende huidkwalen, eczema, uitelag en huidxooa. Pxija 1.76 per dooe, alom verkrijg- baar. te wijzen, doch ook de onvermogenden in hun dokterskeuze vrij te laten en Yan gemeente- wege voor hen het ziekenfondsgeld te be- talen. Wie in dit hi ad getrouw de „Dokters- praatjes" leest, weet dat een goede zieken- verzorging ook uit een economisch oogpunt voor de maatschappij van groote beteeke- nis is. De heer Bogtman, die bij den aanvang van de vergadering 'betoogde dat het nieuwe van de punten er voor B. en W. af v as, doch dat de raad er vrijwel onvoo<.eid voor- stond bepleitte daarbii feitH een voorbe- reiding van de aan ae orde komende zaken in raadscommissien en indeidaad is dit bit het vele wat in Bergen naar voren komt wel gewenscht. Een dergelijke commissie zal dan Soed doen beter te rapporteeren dan de heer ogtman in de raad namens de commissie van uitbreiding inzake het verzoek van den heer Louwe tot aanleg van een weg tus- schen den Bergerweg en de Kogerdijk deed Nu kreeg de raad den indruk, dat het ver zoek van den heer Louwe werd ingewilligd, terwijl later bleek, dat hij aan reeds eeraer door B. en W. gestelde voorwaarden zal moeten voldoen. die den man te bezwaarlijk oordeelt. waardoor het bouwen aan eenige nijpere kleine menschen uit de gemeente, die anders tegen een zeer geringe prijs in het bezit van een mooi stukje grond zouden zijn gekomen, onmogelijk wordt gemaakt. Het is best mogelijk, dat de bepalingen in het belang der gemeente noodzakelijk zijn. De motieven daartoe diene evenwel naar vo ren gebracht te worden, opdat voorkomen wordt, dat het landbouwende deel van de bevolking in de meening, die wij reeds hoor- den verkondigen, wordt versterkt, dat het be- stuur van de gemeente, daar waar het de landbouwers geldt, allesbehalve welwil- lend is. Bij B. en W. en de commissie was de situa te zeker voldoende bekend en hieruit verkla- ren wij dat men ter raadszitting over de be palingen is heengeloopen. Nu spraken wij raadsleden, die in de overtuiging verkeer- den, dat het verzoek van den adressant was ingewilligd en daarvoor zeker zouden hebben gepleit, wanneer naar voren was gekomen dat aan adressant door hem te zwaar ge- achte bepalingen werden opgelegd. De zaak zal nu nog wel eens in den raad ter sprake komen, doch met dit al zijn sinds het verzoek reeds een 10-tal weken verloo- edu- uw aan- h ad- pen en bovendien eenige arbeiders peerd, die dachten deze week met den van een der woningen reeds te kunnen vangen en daarvoor hun maatregelen den getroffen. Herbcnoemd is tot burgemeester van Ber gen de heer J. van Reenen. Door den Raad dezier gemeente is beslo- ten aan den heer W. Rcnsink, alhier, die ge- durende eenige jaren. de administratie van het Lcvenmiddelenboddjt op voorbeeldige wijze heeft gevoerd, als blijk van waardecring een gouden horloge met inscriptie aan te bieden. Do<5r den Districts-Veearts zijn in deze gemeente verdachte verschijnselen van schurft geconstateerd1 bij twee paardcn, terwijl deze paarden tevens verdacht zijn van besmetting, daar ze gesteld zijn geweest in een stal, waar- in zich een aan schurft lijdend paard bevond. De voor dergelijlke gevallen voorgeschreven maatregelen worden genomen. UIT EGMOND-BINNEN. Benoemd is tot burgemeester van Egmond- Binnen de heer Ch. W. E. Gh. Janssens. UIT ST. PANCRAS. De raad dezer gemeente vergaderde Dins- dagavond voltallig. Uit een ingekomen overzicht van den* se- cretaris van den Central en brandstoffencam- missie bleek dat de omzet in ronde cijfers 507550.— geweest is en het bedrijf een voordeelig saldo van 2.68 heeft opgeleyerd Het ingekomen verslag van het herhalings- onderwijs was gunstig, vooral door de jon- gens is dit onderwijs zeer trouw gevolgd. Be- treffende het verzoek van de iowoners van het Zuiddeel dezer gemeente, onder Koedijk be- hoorende om bij de gemeente St. Pancras te komen, welk adres door de raad dezer ge meente gesteund was, is van Ged. Staten be- richt ingekomen, dat voortiands geen termen bestaan om dit deel bij St. Pancras te voe- gen. Het rapport van de gasconunissie be- treffende de exploitatie over 1920 werd door den raad goedgekeurd. Van het bestuur van de vrije school met den bijbel is het verzoek ingekomen om in verband met de nieuwe L. O-Wet het gebouw te schatten omdat het plan bestaat een lo kaal bij te bouwen. Hieraan zal worden vol- daan. De raad wijst hiervoor N. Kronnenburg aan. De heer van Kampen stemde er tegen om dat hij meende dat de raad de waaide van 1914 wel Van schattfen. De voorzitter decide mede, dat van de ge- schatte waarde het volgend jaar 6 pet. op de gemeentebegrooting zal moeten worden ge bracht. Een adres van den hand om het safaris van de vroedvrouw op 800 te brengen met twee verhoogingen van 100.en 14 dagen verlof werd voor kennisgeving aangenomen omdat pas de vorige vergadering het salaris herzien is. Van de aangeslotenen aan de telefoon was het verzoek ingekomen om langere openstel- ling, ook voor de plaatselijke gesprekken. iDe voorzitter deelde mede dat de kamtoor- houder voor gesprekken van buiten niet ver- plkht is tbt 9 uur open te blijven, zooals in net adres staat. De financieele gevolgen van het verzoek zullen zwaar zijn als het wordt toegestaan, daar voor de 1A uur door het Rijk 150.— berekend wordt en voor de ambtenaar 62 cts per uur moet worden betaald. In geliike plaatsen aia daze is het kantoar ook met 1 anger open. Da haar van Kampen <Sa tavaua aantoor- houder is, mtrirt op dat hat slechts ten be lang voor ankelen is en daar is wel op andere wijze kan worden voorzien. De praktijk heeft geleerd, dat langer open- stelling niet noodig is, wel zou enkele uren meer per dag geen overdadige weelde zijn. Voor de kantoren aan Streeknet zou gelijke uren open wel gewenscht zijn. De raad zou in die riditing behulpzaam kunnen zijn ver- plichte openstelling nh half acht zal it mij steeds tegen verzetten. Bij het Rijk is echter een andere regeling in voorbereiding. Besloten werd voorloopig op het adres afwijzend te beschikken omdat iets in bewericing is en om eens met Oudkar- spel in overleg te treden. De Gyrrmastiekvereeniging telt 160 leden en het lokaal waarvoor ze jaarlijks 200. huur moeten betalen is voor het houden van de oefeningen te klein. Ze vragen nu van het gemeen tebestu ur een lokaal dat de noodige ruimte biedt. B. en W. hebben dit adres emstig onder de oogen gezien, voelen veel voor de turn- sport, doch voelen ook dat het inwillLgen van het verzoek te groote finantiteele offers zal vragen. Waar ook aan een groote vergaderzaal be- hoefte bestaat kan het algemeen belang ge- diend worden en stellen B. en W. voor koste- ioos een bouwterrein beschikbaar te stellen bij het brandspuithuisje. Als de turners zich dan met andere ver- eenigingen verstaan en bij de brugers finan- tieele bijdragen, b.v. in den vorm van aan- deelen vragen, zou op die manier een flink gebouw kunnen verrijzen. De raad' ging hiermee volkomen accoord. Ter tafel kwam hierna het aangehouden aanbod van het gemeen tebestu ur van Alk- maar betreffende ovemame van cte Twuiver- weg en een adres van de ingezetenen dezer gemeente die aan die weg wonen. Meegedeeld is, dat de onderhoudSkosten de laatste jaren ongeveer /200 per jaar hebben bedragen, in 1915 echter meer omdat toen bestraat is. De voorzitter was van meening dat na ovemame de kosten wel hooger zullen wor den een brug is zeer oud, schoeilngen is noodzakelijk, de- bestrating van het pad komt af en toe terug en de wegwerker heeft geen andere vergoeding dan het grasgewas, wat ook niet kan voortduren. B. en W. stellen dan ook voor om het be- drag voor ovemame te bepalen op 8000. waardoor tegen 5 pet. rente jaarlijks 400 - beschikbaar komt. De raad was van oordeel dat deze voor- waarde voor Alkmaar zeer goed te aanvaar- den is en ging dan ook met het voorstel van B. en W. accoord. De salarisregeling voor het personeel van de lichtbedrijven werd goedgekeurd, zooals dit door de gascommissie is .voorgesteld. Voor correspondent voor de arbeidsfeemid- deling en werkloozenverzekering hebben zich drie soil icitanten aangemeld. Met 4 stemmen werd benoemd de heer G. Booij Az. 3 stem- men werden op de heer P. Volkers uitge- bracht. De jaarlijksche vergoeding bedraagt 75 en de runctie zal ingaan op 1 Junl. UIT OUDKARSPEL. Het gezin dat Vrijdagmiddag uit de wo- ning gezet is, is voorloopig ondergebracht in een koolboet, nadat de Burgemeester de ver- zekering gegeven had dat uiterlijk na 14 da- gen een ander onderdak beschikbaar is. UIT EGMOND AAN ZEE. Woensdagavond vergaderde het comity tot oprichting van een monument ter nagedach- tenis van de door de tijdsomstandigheden noodlotting omgekomen Egmondsche vis- schers. Aan de bijeengekomenen, waarvan ongeveer de helft vrouwen waren, werd ge- toond het ontwerp van den heer L. Bolle, uit Rotterdam, dat door de vergadering werd goedgekeurd. Het maakt dan ook door een- voud van vorm en soberheid van lija een in druk van waardigheid en emst. Een kruis ter hoogte van 5'A k 6 Meter, opgetrokken van grauw-rooden steen, draagt aan de vier zijden een aantal regelmatig met tusschen- ruimten ingemetselde rechthoeken van witten steen, bestemd om elk den naam te vermelden van een der 96 slachtoffers. Deze naamplaten zijn geschikt naast en onder een grooteren rechthoek, waarop aan de eene zijde van het kruis een logger en een trawler zijn uitgebei- teld, waaronder volgens het besluit der ver gadering de volgende inscriptie komt: „Het zwaar geteisterde Egmond aan zijn zonen in vreedzamen arbeid ter zee gebleven tenge- volge van den oorlog van 1914". De ahdere drie rechtlioeken vertoonen vrouwenfiguren, de eene weenend. de andere biddend, de der- de vertrouwend opziend naar boven, met de handen gericht naar de namen er omheen ge- groepeerd. Zoo tracht het monument uit- drukking te geven aan de gemoedsaandoe- ningen der nagelaten betrekkingen. Door geen enkele toespeling in vorm of lijn op de gewelddadige wijze, waarop de betreurden den dood vonden, wordt de rustige indruk van het geheel verstoord, zoodat het slechts vrede ademt. De voet van het kruis, onge veer 2 A M. in't vierkant, vertoont 6en en kele golflijn, herinnerend het terrein, waarop de niet-weergekeerden arbeidden voor het d'ageliijksch brood. Htet ligt in d'e bodoeling het monument te plaatsen op een duinheuvel bij de algemeene begraafplaats. De bestudeering van net monument gaf aanleiding tot verschillende opmerkingen, waarbij o. a. de WelEerw. heer J. v. d. Oordi, pastoor der Oud-Katholieke gemeente, zich zeer waardeerend uitliet en wees op den troost, die uit het ontwerp spreekt. Besloten werd de nog te benutten ruimte te bestemmen voor namen van hen, die onverhoopt nog als wel-bewezen slachtoffers van den wereldoor- log zouden kunnen vallen. De 96 namen zul len geplaatst worden in tijdsorde der ram- pen, zoodat tevens zij, die te zamen omkwa- men, bij elkander vermeld zullen staan. Nadat een en ander was vastgesteld, sloot de voorzitter, de heer A. C. Bos, de vergade ring met een woord van dank aan de aanwe- zigen voor den geest van onderling begrijpen en onderling waardeeren. die zoovvel deze als alle vorige vergadermgen gekenmerkt had. UIT OTERLEEK. iDe rdkening en verantwoording der geld- middelen van den boekhoudcursus werd de zer dagen nagezicn en in orde bevonden door twee aer cursisten, de heeren J. van Hars- fcarnp en O. YergHBSJ. Tfet Wta«! enrvHny sten bedroeg 453,85; dat der uitgaven 443,76. Het batig saldo ad f 10,18 werd in zijn geheel toegewezen aan den schcolschoom- rnaker C. Goet, als vergoeding voor de moei- te, die hij zich voor den cursus had getroost. Den adlminisitrateur der geldmiddelen, den heer J. de Wit, werdl dank betuigd voor zijn beheer. DRIE ZILVEREN JUBILEA. De heer fhr. mr. P. van Foreest, van Hei- loo, die reeds 25 jaar dijkgraaf is van het Hoogheemraadschap van den Hondsbossche en Duinen tot Petten, is deswege in de Woensdag in het Gemeenelandshuis te Petten gehouden vergadering van het bestuur van dat college gehuldigd. Namens het Hoog heemraadschap overhandigde de heer Jb. van Reenen, burgemeester van Bergen, den dijk graaf een gecalligrafeerde oorkonde in brui- ne lijst en een album met de namen van de tegenwoordige bestuursleden. De heer Van Reenen herinnerde hierbij aan de groote ver- diensten van den jubilaris, wiens werkzaam- heid als dijkgraaf steeds in herinnering zal blijven. Dankbaar nam de heer Van Foreest het cadeau in ontvangst, waarvan hij hoopte dat het hem gegeven mag zijn het nog lang te be- zitten. Ook voor zijne nakomelingen zal het een waardevol bezit zijn, omdat net tevens herinnert aan het werk van wijlcn den vader van den jubliaris, die vrogeer ook jarenlang dijkgraaf van den Hondsbossche was. Zooals men weet zal de heer jhr. mr. P. van Foreest de laatste dijkgraaf van dm Hondsbossche en Duinen tot Petten zijn, om dat het college feitelijk reeds is opgeheven, om plaats te maken voor het Hoogheemraad schap Noordhollands Noorderkwartier. De heer W. Teengs te Alkmaar vierde de zer dagen zijn 25-jarig jubil6 als secretari9- penningmeester van het binnenkort verdwij- nende Hoogheemraadschap en werd in de vergadering van gisteren door den dijkgraaf met zeer waardeerende woordefi toegespro- ken, waarbij de nadruk werd gelegd op de roote plichtsbetrachting en nauwkeurig- eid waarmee de heer Teengs steals zijn werk deed en op het prettige in zijn omgang. waardoor hij zich de vriendschap verwiert van alien, die met hem in aanr'aking kwamen. Het derde zilveren jubil6 staat eveneens door den heer Teengs te worden gevierd, en wel op Zondag 29 Mei a.s., wanneer hij 25 jaar penningmeester. zal zijn geweest van net Hoogheemraadschap der Uitwaterende Sluizen in Kennemerland en West-Friesland. Boekaankondiging „Hou Zee", tijdschrift voor de jeugd, uit- gave van de Uitgeveramaatsdiappij E. J. Bosch Jbz. te Baarn, geeft in de Mei-afleve- ring naast de vervolgverhalen veel wat voor de jeugd aangenaam moet zijn te lezen. F. J. H. schreef een opstel over „Vaklieden onder de dieren", waarm veel interessante dingen vooricomen over het leven van vogels, visschen en wilde dieren (met twee mooie platen). P. de Zeeuw J.Gz. begint een verhaal over de overwintering der Hollanders op Nova-Zem- bla (met plaat). H. Bruining geeft een ge- dicht „Een maaltijd van prins Willem IV", waarin duidelijk uitkomt dat de zich onbe- kend wanende prins toch werd heiikend door een boerenvrouwtje, al zei ze het ook niet. In een historisch verhaal „Om de macht" toont K. aan, dat met geld niet alles is te krijgen, maar dat er ook gehoorzaamheid ge- leeixl moet worden. Een aandoenlijk verhaal van een jongen en diens liefde voor zijne pas overleden moeder geeft J. H. Muijsert in „Het Portretje." UITSLAO VEILING Bij opbod gehouden 25 Mei 1921 ten over- ataan van notaris J. van der Veen te Alik- maar van peroeelen te Alkmaar: Hiuis met voor- en achtertuin aan de Nas- saulaan 26 gnoot 2 A. 34 c.A. 11200. Etuis, erf en tuin aan den Geestersingel 6, groat 1 A. 0,2 c.A. f 6455. Huis en erf aan de Ramen groot 40 c.A. f 1165.— Huis en erf aan de Ramen groot 40 c A. f 960.— Huis, pakhuis en erf aan het Groot Nbord- hollandsch kanaal hoek Kaarsemakersgracht groot 4 A. 0,2 c.A. 25500. Die afslag blijift bepaald op Woensdag 1 Juni 1921, des avondls 7 uur, in het cafe „Cen!tral'" van den heer K. Wiling te Alk maar. Reclitszaken ARROND1SSEMENTS-RECHTBANK TE ALKMAAR. fitting van Dihsdag 24 Mei. (Vcrvolg). VALSCHHEID IN GESCHRIFTE EN VERNIETIGING VAN EEN AMBTELIJK STUK. De 19-jarige Simon R. stond thans opnieuw terecht ter zake de hem ten laste gelegde ver- valschingen, gepleegd aan het postkantoor te Broek op Langedijk. Bekl. heeft de vorige keer verzocht om een voorwaardelijke veroor- deeling. Mr. Langeveld opponeerde thans voor hem als raadsman en verdediger. Bekl. is thans in betrekking bij de firma Koolber- gen te Amsterdam voor radiotelegrafie. Hij is correspondent en voor verdere werkzaam- heden. Beklaagde zeide, dat hij zal zorgen, dat men geen aanmerking meer op hem kan ma ken. De officier koesterde erastigen twijfel of voor beklaagde een voorwaardelijke veroor- deeling noodig is en vorderde voor het eerste feit 3 maanden en voor het tweede feit 1 maand gevangenisstraf. Beklaagde zeide, dat alleen een voorwaar delijke veroordeeling hem op den been kan houden. De verdediger drong aan om de mogelijk heid voor bekl. te openen, om zich weer een positie te verwerven. Voorts ontwikkelde pi ccn drietal punten tegen de dagvaarding. Vooraf gaf pleiter een expose van de zaak, die we reeds uit een vorig verslag kennen. Pleiter twijfelde of volgens deze dagvaarding de jon- ge man kon worden veroordeeld. Ten slotte verzocht pleiter, indien de rechtbank termen mocht hebben bekl. te veroordeelen, hem dan een voorwaardelijke straf op te leggen. Het O. M. repliceerde en werd door pleiter beantwoord. Hierna slu iting der deuren, ter behande- ling van 2 kinderzaakjos. EENVUUDIGB BELEEDKHNO. De 39-jarige Jan O., wonende te Uitgeest, stond terecht ter zake eenvoudige mondelinge beleediging van P. Tromp, die hij opzettelijk beleedigd heeft door hem toe te voegen hiet woord: „bloemendief". Dit feit is gepleegd op 24 Maart 11. Beklaagde bekende. Hij was zenuwachtig. Beklaagde deed nog een lang verhaal hoe de zaak in zijn werk is gegaan. Eisch 10 boete subs. 10 dagen hechtenis. MISHANDELING. Klaas L., 42 jaar, arbeider, voorheen voer- man, thans te Alkmaar woonachtig, stond te recht tor zake mishandeling van den houthan- delaar J. J. de Groot, dp 31 Maart j.l. des morgens om half 6 uur. Bekl. was reeds 7 jaar als voerman in dienst, maar volgens de meening van den heer de Groot verzorgde hij de paarden slecht, waarover de Groot aan- merkingen maakte. Bekl. werd daarop bru- taal en door den heer de Groot uit den stal verwijderd. Daarop heeft bekl. hem met een klomp een aantal slagen op het hoofd toege- bracht. D& klomp vloog aan stukken. Bekl. zeide, dat getuige hem eerst heeft gestompt. E>it ontkende getuige. Eisch 20 ooete subs. 20 dagen hechtenis. MISHANDELING. De 22-jarige arbeider Jan T. te Zijpe heeft zich in den nacht van 27 op 28 Maart schul- dig gemaakt aan mishandeling van J. Burger, welk feit is gepleegd te Petten. Beklaagde heeft Burger aangepakt, hem door elkaar ge- schud en hem door het ruit van een cafd ge- worpen. Bekl. zeide getuige niet opzettelijk door de ruiten te hebben gegooid. Hij heat getuige wel een klap gegeven. Deze had on- aangename geruchten over beklaagde rond- gestrooid. Het 0. M. vorderde 5 boete of 5 dagen hechtoiis. Ook Nanning V., te Enkhuizen wonende. moest terecht staan wegens mishandeling van den 18-jarigen metaalbewerker Joost Lub al- daar, in de Westerstraat. Lub had ruzie met een zekeren Johannes Lub, toen kwam be klaagde er tusschen en gal Joost Lub een slag op het hoofd. De vordering van den officier luidde: f 25 boete of 25 dagen hechtenis. WEDERSPANNIGHEID. Aan den 22-jarigen visscher Willem V. te Helder wordt ten laste gelegd wederspannig- heid tegen de agenten van politie v. d. Wed- den en Vlugger, zulks in den nacht van 27 op 28 Maart. Beklaagde werd door de agenten uit het casino verwijderd, omdat hij daar las- tig en onordelijk was. Tegen deze uitzetting verzette beklaagde zich en sloeg bovendien een der agenten de kepi van het hoofd en beet den agent Vluggen in den vinger. Beklaagde heeft voor de politie deze feiten bekend, doch kwam nu op deze bekentenis terug. Eisch 40 boete of 40 dagen hechtenis. DIEFSTAL VAN EEN BOOM. Joh. B., 30 jaar, tuinder te Castricum, stond terecht ter zake diefstal van een eikenboom, die hij op 30 Maart heeft gerooid en deze zich toegeeigend uit de duinen, bchoorende aan jhr. Gevers. Deze diefstal is gepleegd op 31 Maart. Het O. M. vorderde 20 boete of 20 da gen hechtenis. OVERTREDING WET OP DEN BAKKERSNACHT ARBEID. Aris de H., bakker te Zwaag, is door den Kantonrechter ontslagen van rcchtsvervol- ging ter zake overtrading van de bakkersar- beidswet. Het O. M. vorderde in app£l bevestiging van dit vonnis. APPM- VONNIS KANTONGERECHT. Jacob H., koopman te Bergen, is door den Kantonrechter te Alkmaar veroordeeld tot 25 boete subs. 25 dagen hechtenis., ter zake strooperij van hout uit de bosschen van den heer van Reenen, welk feit is gepleegd op 12 Februari. De veroordeelde is van dit vonnis in appH gekomen, welk appel thans door deze recht bank werd behandeld. De veldwachter v. d. Kerk heeft hem aan gehouden en het hout in beslag genoifien. Beklaagde zeide, dat hij werkloos was en demonstratief met het hout door de gemeente had geloopen, ten einde op die wijze te be- werkstelligen dat hij aan werk werd gehol- pen. Het was zijn eigen hout, dat achter op zijn erf had gestaan. Het O. M. vorderde bevestiging van het gewezen vonnis. VERZET VONNIS TER ZAKE DIEFSTAL Hendrik v. d. P., zonder beroep, pas ont slagen uit de Rijks Werkinrichting, is in ver- zet gekomen tegen een vonnis, uitgesproken in 1918, waarbij hij tot 4 maanden gevange nisstraf werd veroordeeld ter zake diefstal te Hoorn gepleegd op 29 Maart 1918, ten na- deele van de werkster Th. E. Naber. Van de P. heeft toen een partij zeemlappen wegge- nomen, welke aan den stijl van de deur hing. De zeemlappen hadden een waaide van 30. Beklaagde bekende. Hij deed het om van de straat af te komen. Beklaagde heeft de zeemlappen voor 1.50 verkocht aan Geertje Zwart. Het O. M. vorderde bevestiging van het gewezen vonnis. Beklaagde is meer dan 12 maal veroordeeld. Deze zeide, dat hij indertijd zonder mid- delen van bestaan was. Hij wilde opgezonden worden naar een Rijks Werkinrichting, maar werd van het kastje naar den muur gestuurd. Beklaagde verzocht een voorwaardelijke straf en anaers uitstel van executie. VERNIELINO VAN EEN GLASRUIT. Voor dit feit moest terecht staan Huibert D., visscher te Egmond aan Zee. Hij heeft zich op 12 Februari schuldig gemaakt aan vemicling van een glasruit in cen pereeel van Oosterberg. De getuige Engel Gravema- ker is zoo sufferig, dat de president vroeg of hij moe was of misschien wat te veel op had. Eisch vrijspraak wegens gebrek aan bewijs. 426STE STAATSLOTERIJ. Trekking van Woensdag 25 Mei. Prijzen van 70. 112 233 273 294 435 455 778 801 821 884 1044 1091 1284 1347 1354 1451 1488 1512 1544 1866 2097 2104 2112 2222 2338 2466 2488 2507 2539 2716 2829 2919 2971 3059 3184 3197 3242 3251 3267 3449 3555 3625 3745 4069 4388 4454 4459 4475 4539 4535 4599 4900 9tvr SZ1<5 5312 5379 5406 5477 5851 5859 5941 6124 6185 6218 6283 6288 6338 6478 6479 6653 6682 6781 6871 6931 6987 7103 7165 7300 7458 7583 7652 7732 7735 7760 7962 8026 8232 8270 8398 8406 8416 8507 8602 9058 9079 9246 9525 9620 9814 9900 9930 10128 10348 10604 10616 10632 11038 11073 11172 11207 11265 11292 11378 11475 11491 11578 11650 11659 11780 11959 12008 12165 12233 12258 12334 12343 12407 12712 12721 12862 13358 13418 13446 13587 13590 13669 13799 13846 13870 13975 14032 14056 14095 14133 14192 14435 14485 14557 14574 14847 14871 14880 14902 14923 15208 15235 15268 15296 15383 15406 15500 15887 15953 16036 16048 16553 16741 16827 16835 16983 16994 17016 17112 17451 17628 17646 17706 17810 18015 18149 18196 18232 18269 18325 18481 18560 18647 18702 18749 18777 18802 18855 19079 19115 19122 19147 19239 19300 19527 19542 19581 19625 19645 19690 19699 19858 20095 20120 20256 20323 20338 20405 20417 20465 20588 20711 20714 20722 20825 20935 21026 21242 21397 12405 21432 21487 21527 21558 21612 21721 21796 21952 22111 22268 22271 22287 22294 22376 22455 22495 22515 22629 22879 22951 N i e t e n. 24 407 689 843 965 1117 1293 1514 1727 1990 2247 2474 2941 3163 3444 3760 4122 4344 4608 4873 5079 5354 5515 5743 6070 6192 6427 6525 6888 7068 7143 7397 7602 7737 7903 8262 8415 8649 8889 9144 9318 9509 9817 9918 10066 10253 10556 10701 10937 11176 11376 11731 11910 12190 12363 12446 12622 12816 13002 13106 13274 13389 13557 13897 14038 14217 14368 14541 14716 15138 15396 15684 15974 16117 16238 16384 16520 16667 16865 16998 17171 17416 17547 17775 17997 18102 18235 18414 18505 18759 19034 19154 19296 19532 19747 20043 20134 20253 20438 20767 20899 21810 21124 21199 21264 21350 21525 21659 21810 22029 22379 22490 22645 22778 22900 36 563 705 850 967 1159 1391 1524 1748 2018 2326 2491 2942 3166 3456 3773 4213 4360 4628 4882 5087 5403 5544 5791 6073 6278 6432 6617 6900 7098 7189 7406 7615 7767 7924 8275 8418 8713 8907 9165 9347 9545 9820 9944 10089 10288 10597 10743 10975 11183 11377 11787 11928 12249 12365 12473 12658 12819 13005 13123 13281 13406 13670 13924 14055 14225 14421 14581 14726 15177 15409 15707 15984 16199 16243 16405 16588 16669 16924 17029 17243 17434 17581 17824 18018 18109 18285 18418 18553 18793 19048 19179 19381 19596 19809 20045 20141 20303 20442 20782 20973 21820 21128 21200 21269 21373 21530 21724 21280 22054 22385 22544 22696 22807 22907 55 583 753 851 988 1161 1408 1578 1824 2034 2361 2533 2951 3225 3471 3861 4231 4385 4690 4944 5154 5408 5602 5861 6087 6310 6454 6659 6938 7124 7190 7455 7622 7783 7961 8325 8484 8742 8970 9239 9363 9547 9824 9974 10162 10402 10608 10759 10976 11216 11379 11822 12061 12252 12388 12481 12674 12852 13007 13132 13288 13460 13747 13944 14100 14229 14e47 14594 14788 15217 15456 15711 16030 16201 16296 16417 16601 16679 16966 17092 17324 17481 17634 17853 18043 18133 18305 18457 18665 18829 19066 19271 19409 19609 19911 20048 20148 20304 20483 20796 21003 21906 21150 21211 21303 21374 21557 21751 21906 22137 '22392 22547 22717 22842 22923 165 641 776 855 1045 1165 1432 1616 1882 2120 2399 2598 2973 3255 3481 3936 4265 4403 4733 5003 5163 5468 5612 5896 6099 6334 6489 6678 7027 7136 7231 7461 7629 7794 8156 8351 8573 8750 9052 9241 9446 9697 9840 10006 10164 10438 10612 10760 11093 11233 11519 11830 12159 12299 12408 12532 12698 12855 13078 13234 13309 13472 13857 13981 14108 14278 14504 14626 14989 15232 15467 15749 16084 16203 16306 16420 16603 16752 16980 17095 17345 17485 17688 17863 18044 18190 18314 18463 18722 18905 19117 19283 19495 19622 19937 20050 20168 20329 20620 20815 21048 21931 21157 21230 21310 21403 21565 21779 21931 22170 22406 22588 22733 22850 22982 256 677 789 900 1075 1218 1461 1692 1903 2169 2411 2658 3018 3286 3575 3937 4286 4502 4752 5060 5245 5504 5613 5955 6113 6380 6510 6699 7030 7140 7330 7511 7699 7800 8188 8375 8595 8776 9081 9290 9449 9734 9861 10056 10198 10487 10629 10809 11105 11335 11547 11835 12178 12308 12414 12551 12708 12975 13088 13242 13344 13515 13872 14004 14191 14304 14523 14700 15064 15289 15533 15794 16091 16218 16359 16430 16641 16819 16982 17101 17347 17521 17691 17960 18078 18202 18326 18472 18735 18954 19118 19284 19498 19683 19956 20097 20173 20354 20703 20832 21055 21937 21180 21241 21312 21423 21584 21790 21937 22177 22411 22601 22737 22860 287 684 794 903 1105 1251 1478 1701 1942 2178 2430 2890 3023 3385 3592 3996 4333 4534 4774 5076 5345 5514 5725 5991 6170 6401 6519 6727 7050 7142 7363 7544 7727 7860 8190 8403 8620 8853 9143 9311 9474 9781 9908 10530 10645 10814 11153 11357 11647 11838 12179 22332 12438 12619 12753 12984 13104 13254 13384 13540 13887 14016 14204 14346 14534 14704 15084 15298 15678 15923 16111 16229 16369 16474 16645 16862 16987 17143 17349 17543 17693 17962 18093 18220 18333 18503 18753 18999 19137 19286 19503 19730 19969 20109 20187 20385 20710 20860 21064 21959 21192 21261 21326 21482 21621 21805 21959 22253 22468 22640 22775 22877

Alkmaarsche Courant | 1921 | | pagina 6