Advertentlen. ieder 30000 K.O. wegen. De brug staat nog wel met in cten spit, zoodat nog niet gezegd kan worden hoeveel ujd de werkzaamheden nog vorderen, doda in ieder geval gaat bet nu vlug. DE TRAlCTORTRAM. Heden weid met succes met de itractortram gereden. De afstaod Station— Alkmaar-Packet wordt in 5 minuten afgelegd. Vanmiddag wordt de lijn Station-^-Vler- Staten geprobeendl. De moeili]'kheden waren in hoofdzaak bet gevolg van het nieuw zijn der mot ore®, die nog niet voldoende waren ingdoopen en het gemis aan routine van het personeel, dat thans reeds de omkoppeling in een minuut tot stand brengt. Dat de koppeling veranderd moet worden is tiitgeslioten. Deze koppeling is juist op adtvies aange- bracht van de airectie der Amsterdamsche tram, die van een dergelijke koppeling reeds anderhalf jaar op de lijn AmsterdamSlo- terdijk gebruik maakt en de ervaiing op- deed1, dat deze koppeling juist een voort- bewegen der tramwagen als bit een electrische tram mogeliik maakt n.l. zonoer schokken. Dat de Fordmotor, wanneer ze eenmaal foed is ingeloopen, geen twee wagens zal unnen trekken werd eveneens met stel- ligheid tegengesproken. Op de lijn Amster dam—Sloterdijk zijn geen andere dan Ford- motoren in gebruik en daar wordt dagelijks met twee passagierswagens gereden. Juist de ervaring geleerd, dat de Fordmotor bij uitstek uitsitek voor dit dtoel geschikt is. Wij hopen, dat de elders opgedane erva ring, ook hier bevestigd1 zal worden. Iedler zal moeten toegeven, dat de Tractor- tram, wantneer ze regdtaatig gebruikt kan worden en dit zal binnen enkele dagen het geval zijn een groote verbetering is bij de paardbntram vergeleken. Alkmaar kan zich de luxe van een e1eetri- sche tram nog niet permitteeren en het pu- bliek zal dan ook goed d'oen, meer vertrou- wen in dit nieuwe vervoermidtiel te gaan stel- len QE'SILIAAIGO. De naivolgendie leeiHingen dler H. HI S. al- hier zijn gesillaagd) voor het examen siteno- gnafie Groote" Kiantoorsitemogiraat 130 let- tier grepen t.wi. die dames: A. Honig, A. Sohe- ringa, ML v.dl Liet, B1. Jimmjipg en die heer Al Wiitteveeni. Te 's-Gravenhage zijn geslaagd voor de acte N. a. (Linnen- en Costuumnaaien) de dames L. Piet, C. Weymer en C. Wolzak al ien opgeleid in de Huishoud- en Industrie^ school te Alkmaar. Bij de op 16 Jul 1923 te Amsterdam ge- houaen examens in Stenografie groote' on- der lridimg van dim ontwerper ran het sy stem olaagden voor 130 lettergrepen per mi- miiut Nedferl. ged 10 Min. die Dames J. Muider, G. Ooykaas, A. Overeem, S. Steut- jesdijk (met lof), T. Ven (met lof). Voor ,100 lettergrepen per mi®. Engelsch ged 10 min. Mej. R. du Crocq. Voor 100 let tergrepen Fransch ged. 10 min. Mej. R. du Crocq. Allen opgelddl door Steno-, Dactylo Inati- tuut „The Typewriter", Dir. w. Burdorf. Ailile geslaagden wonen te Alkmaar. Bij het onlangs gehouden examen in Boek- houaen is voor het Mercuriusdiploma ge slaagd de heer D. P. Tuijn, leerling van den heer H. de Jong, Leeraar M. O. Bij1 de Kon. miltaire Academie te Breda is van het le naar het 2e studiejaar (artille- rie hier te lande) overgegaa® de cadet M. Brinkgreve van Alkmaar. STUDIEVERLOF VEHLENGD. De gemeenteraad van Leidem heeft onzen oud-stadgenoot dr. G. Kloeke, leeraar in het Ehiitsch aan het gymnasium, aan wien reeds een jaar studieverlof was toegekend, opnieuw een half jaar studieverlof verleend. NIEUWE ZAKEN. Het hotel „De Oade Toelast" op den hoek van die Laat en de Kooristraat is zoodanig verbouwd, dat het thans bestaat uit twee winkels en een woonhuis. De sigarenwinkel is in den hoek gevcstigd em trdkt de aandiadht door twee groote rui- ten. De win'kel zelf biedt een keurig interieur en munt uit door netheid en numite. Het spreekt van zelf, dat de heer de Munk de meest bekende soorten sigaren, sigarette® en taibak verkoopt. De tweede winke1, waarin handel gedre- ven wordt in verfstoffen en boratelwerken, enz. komt met zijn front uit op de Laat. Ook deze zaak is ruim en bevat een groote voor- raad droge en bereide verf, die in de zaak zelf gemaakt wordt. De Oude Toelast is aldus omgetooverd in twee zaken, die er beiden, elk op haar gebied, mogen zijn. ALKMAAR PACKET. Wij verwijzen hiermede naar een adver- t en tie in dit nummer, waarin is opgenomem de dienstregelng der Alkmaar Packet" van Alkmaar naar Amsterdam v. v. en van de lftjiru Allktmaar-JSdhoorldatmHelder. AANBESTEDING INRICHTING NOODWONilNGEN R. O. G. De heer A. F. Zeegers, alhier, schreef voor het inrichten der noodwoningen in het voor- malig R.O.G. niet in voor 3400, zooala wij gister abusievelijk meldden, doch voor de somrna van 4400. van 17 Jul! 1923. Opgave van Noordhollandsob Landbonworedlet. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te STAATSLEENINGEN. 6 Nederl. 1923 A. 5 1919 B ANKINSTELLIN GEN. Kol. Bank Indische Bank Handel Mpij. Cert. v. 1000 Rese INDUSTR. OND. BINNENL. Jurgens Gew. Aand. A. B C Philips Gloeilampen Nieuwe INDUSTR. OND. BUITENL. Anaconda Steel CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Bodjong Cult. Vorstenl Dito actions Compania Poerworedjo PETROLEUM. Orion Dordtsche Petr. Gee. Holl. Olie Kon. Petr RUBBERS. Amsterd. Rubber Nederl. Rubber Intercontin Rubber Bandar Rubber Koloniale Rubber Deli Bat. Rubber Serbadjadi Silau Wai Sum Rubber SCHEEPVAARTEN. Oude Vaart Gem. Eig. Scheepvaart Unie Stoomvaart My. Nederland Holl. Lloyd Paketvaart Oude Boot Holl. Stoomboot SCHEEPVAART BUITENL. Marine comm. Marine pref TABAKKEN. Oude Deli Senembah Deli Batavia Besoeki AMERIKA. Southern Rails Union Pacific Vorige Koers. pl.m. 1.30 pl.m. 1.45 101V, pl.m. 2.- pl.m. 2.15 101 Vi llljP 343V, pl.m.2.30 pl.m.2.4l 35014 PROl.ONGATIE vorige koers 214 pCt., heden 2 l/s pCt. W1SSELKQERSEN AMSTERDAM—OFFICIEEL. Berlljn Parijs Brussel Bazel Weenen Kopenhagen Stockholm Christiania New-York Italie 0.00 ov* N. V ALKMAARSCHE BAD- EN ZWEMINRICHTING. Behalve die gister vermelde avondunen, is dt Bad- en' Zweminrichting ook geopendi voor gratis badien: Voor mannen op Maandag, Woensdag en Vrijdag, 's morgens van 8 tot 9 uur. ALKMAARSCH BIOSCOOPTHeATER. ,^ij-Die-Gehoorzaamd-Moet-Worden", is de eem/gszdns vreemde ti/bei van de nog mys- terieuiaer fiillrn in 5> actexk, het hioofdnummer tot en met Vrijdlag in A. B. T. De film is een wedergave in beeldi van den roman „Shef' (Zij) van dien Engelsche® auteur Rider Hag- gard. „Zij" is de schoone vrouw. die in het bezit is van het geheim der Onsterfelijke Jeugd. Schoon, zeer schoon, doch een duivelin en tot alles in staat waar haar belangen op het spell staan. In het jaar 540 v66r Christus beminde zij Kallikrates, die® zij echter d'oodt, omdat hij zijn echtgenoote niet wilde verlaten voor De echtgenoote, een Egyptische vrouw, be- veelt haar kind (rZij" te dlooden. Deze gaat op weg maar slaagt oddt in zijn voomemen, weshalve hij zijn nakomelingen verzoekt ziin pogingen voort te zetten. En zoo gaat dit bevel van vader op zoon, 65 ges1achten door. Tot het bevel ook den jeugdigea Leo Vin- cey bekend gemaakt wordt. Deze begeeft zich eveneens 00 het pad om het bevel uit te voereir en hij vindt „Zij". Het slot is dat >rZij sterft, terwijl zij zich baadt in de vlammen der onsterfelijke Jeugd. Doch zij komt terug en zal tot in eeuwigheid blijven wachte® op haar geliefdc. Deze heeft intusschen een lieve vrouw ge- vonden. Een geheimzinnige film, van mysterieuze momenten, die zeer interessant is en zekcr die aandacht zal bode®. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en and'ere voer- tutgen 9.4I4I ldtfat op. Rechtzaten. ARRONDISSEMENTS-RECHTBANK TE ALKMAAR. Uitspraken van heden. Frans T., Alkmaar, ged., diefstal met braak, 1 jaar gev. Kuxist. In de tooneelzaal van „de Rustende Jager" te Bergen wordt gedurende 14 dagen van 10 tot 5 uur een Wiener Kunstltentoonstelling ge houden- Wij brachten gdstermiddag aan deze ten- toonstelling een bezoek en constateerden tot onze voldoening, dat zij de belangstelling verdient van alien die zich voor de kunstuitin- gen van onzen tijd interesseeren. In Rotterdam en Amsterdam werd1 deze tentoonstellmg door de kunstcritici van de groote bladen gimstig beoordteeld en het felt, dat Bergen de 3e plaats in ans land is, die bezocht wordt, dankt deze gemeente aan den goeden naam den Bergen zich veroverde door de aldaar gevestigde kunstschilders, wier werken in de laatste jaren, op tentoonstellin- gen te Berlijn, Parijs, Madrid, Kopenhagen, Londen, Brussel, New-York, Amsterdam en Rotterdam, zoozeer de aandacht getrokken hebben. De Weener Kuiisttentoonstelling in „de Rustende Jager" verdient vooral daarom een bezoek, omdat men daardoor ook tot de mexk- waardige conclusie kan komen, dat de daar exposeerende artisten, die tengevolge van de lage valuta de laatste 10 jaren voor hun inspiraties zoo goed als geheel op zich zelf waren aangewezen, tat kunstuitingen zijn gekomen, die een sterke gemeenschap tiooeen melt de hedendaagsche kmistuitingen in an dere landen. Dit treft te meer, omdat Weenen in zijn kunst altijd conservatiever was dan Parijs en Holland Wei mag gezegd worden, dat in deze uitin- gen onze Hollandsche modernen de Weeners vooruit zijn, maar dit geldt wel zoo ongeveer alle nationaliteiten. De tentoonstelling; bestaat uit schilderijen, etsen, litho's en beeldhouwwerk. Men vindt er het werk van een 30-taJ Ween sche artisten bijeen, terwijl de heer en me- vrouw Karrach gaame inlicbtingen versrtxek- ken. Beeldhouwwerk is aanwezig van den beken- den Weenschen dierenbeeldhouwer prof. Bar- wig en van prof. Zelesny, wiens komisch werk uitnemend den gemoedkoestand1 van den mensch weergeeft. Prof. Barwig geldt voor den belangrijksten beeldhouwer in Weenen en in Rotterdam was men verrukt over zijn in Egyptischen stijl uit- gevoerd werk. Het schilderij No. 12 van Josef Dobrowsky doet, door de mooie belichting, dezen jongen artist als een veelbelovend kunstenaar ken- nen No. 16 „StiLleben" van L. Graf, mooi van kleur, doet sterk denken aan het werk van Leo Gestel, al vinden wij het nog niet zoo knap. Een vergelijking van dit werk met No. 14 „Schiffe", een werk van een 6-tal jaren terug, doet zien dat deze kunstenaar sterk vooruit gaat. Mooi van kleur en composdtie is het werk van mej. A. Hollensteih Mevrouw L. Karrach doet in haar stylist tlsdh weric aan omen 'grooten Jan Sluytera denken, al kan haar werk niet zoo grootsch genoemd worden. Wij krijgen van haar trou wens slechts klein werk te zien, waarvan No. 28 „Triptychon" het beste is. De kunstschilder O. Laske is wel het beste vertegenwoordigd. De onderwerpen ontleent hij; in hoofdzaak aan den bij'bel, doch op een wijze die getuilgt van een eigen opvatting, men zie No. 30 „Ar- che Noach" en No. 36 „Fischzug", een fraaie schets. Bijzonder knap is zijn kleurenliiho van Constantinopel, een litho die veed overee® komst vertoont met den arbeid van den reeds jaren in Belcie weakendiea belkendeni Ehgel- schen kunstschilder James Exser. De heer en mevrouw Schutt geven hun Ti- roler berglandschappen op een zeer individu eele wijze. Toch vertoont dit werk overeen- komst met dat van den Bergenschen kunst schilder Filarsky, die trouwens veel in Zwit- serland, Urol en Italic werkte In het beeldhouwwenk van prof. Zelesny is veel overeenstemminjg met dat van die Rus- sisohe ikunstenaans. Geen enkel artist staat d'an ook geheel op zichzelf. Het is niet aan te nemen, dat zelfs de knapste artist schildert zooals hij schil- uen, wanneer hij geen kenais had genomen van den arbe:d van v66r hem werkende kun- stenaars. Het belangrijkste van deze tentoonsteliing is wel dit, dai men ook in het werk van deze ernstige Weensche artisten de lijn kan ontdekken van de modeme kunstuiting, die door velen voor iets dwaas werd gehouden, doch steeds meer erkenning vindt. Wij oordeelen het niet noodig het werk van alle inzenders te bespreken en wenschen te volstaan met de opmerking, dat de Weeners in hun kleuren nog heel wat slapper zijn dan onze moderne Hollanders, waardoor ze be- wijzen nog te zeer vast te zifrten aan de oude school Nog zij vermeld, dat verzamelaars van tee- keningen voor een geringen prijs een keuze kumien doen uit het weric van S. v. Sucho- dolsikv, een knappe dierteekenaar. Wij hopen, dat de ten toonstel Ling, die voor 40 cent voor een ieder toegankelijk is, zich in een druk bezoek zal mogen verheugen. 7c verdient dit ten zerste. K. Ingezonden stukken (Buiten verantwoordelifkheid. van de Redac- tle. De opname in deze rubriek bewifst geens- zins, dai de Redactie er mede instead). OPEN BRIEF. Aan het Algemeen Comitt voor deelne- ming door Lamb en Zeemachi en de Kolo niale troepen aan de huldiging van H. M. de Koningin, ter gelegenkeid van het zilveren Regeerings-jubileum. Hooggeacht ComiU! In die maandl April van dit jaar is door U een adres gezonden aian die Ministers van Oorlog, Marine ens Kofonien, waarin door U het vertzoeSo aan dieze Ministers werd ge- dlaian, well te wililen bevorderen, dat in de ko- mende dagen van herdlenldng der Troonsbe- sdjlging van HI. ML de Koningin, de Neder- Landsdie Land- en' Zeemiadht en do Kolonia le troepen, gellijlk in 1898, op et5gen waardige wfijlze, deelnemen in die hdldiiging van Hare Majesteit Hlet is dit, dOor U verzonden adres, dat tali van gepensdonneerden van Land- en Zee miadht en Koilonien de eer te briurt viol, bij B. M. Troonibestijigilng alls krijigisman in voi le wapenrustinig, bajl do revue te Rtenlkum en op het Holtandsdhe Diep, tie mogen getui- gen van hun trouiw aan Vorstenlhuis en Va- dieriland. (In. die kraoht van hiun leveni,, beziidd met de beste voomemens, heibhen zajl zidh in 1898 gesdhaardl omi Hare Majesiteits Troon, over- tuigd alisi zdjl waren, een nationalllen plicht bij uitnemendlheid1 te vervullen, indlien zij onder- danige hiulldte bradhten aan het Oranjehuis, door tradiiionedO bandlen zoo nauw verbon- den aan ons Vaderland Na diem, het is zoowel door Hare Ma- jesteifi, als dioor de nespeetievelijlke Regeerin- gen zoo menigma al1 erxlemd 1 hebhen die troepen van Land- en Zeemadht en Kolonien op meer dan voorbeddige wdjlze htm plidht gedlaan, hierlmede betwijtend, die waarachtilg- neid der door hun gedane belofte van trouw in 1898. Hlet llijlkt ons niet noodig, de Tedlen van Uw ComitA, die alien in de igdegenlheid waren de gesdhiodenis van ons land en daanmede het optreden van de koloniale troepen, zoowel alls die dler Land1- en Zeemadht, van zeer ma- biji te vdllgen, in den breede voor te houden, de onschatbare didnsten, die Land- Zeemacht en het Koloniale leger aan Vorstin en Vader land! hebben bewezen. Zeer velen van hen evenwel, de in 1898 in de kracht van hun leven voor H. M. defileer- den, zijn intusschen gekomen op een leeftijd, of in een lichamelijken of geestelijken toe- stand, die hen ongeschikt maakte voor het verder waarnemen van den militairen dienst. Zij hebben het Nederlandsche of Koloniale leger, of de Zeemacht verlaten, met recht op pensioen. En anderen zijn intusschen overleden, ach- terlatend een huisgezin, dat noode den steun van den man en vader miste. De Staat der Nederlanden heeft op zich genomen, de verzorging der Oud-militairen en voor een deel ook de verzorging van hun nagelaten weduwen en weezen. Wanneer thans evenwel een vergelijking zou worden gemaakt tusschen den enthousi- astischen geest, die den Oud-militair in 1898 als actief militair bezield'e en den geest, die zich thans van hun heeft meester gemaakt, dan zou de uitkomst den emstigen en onbe- vangen waamemer pijnlijk treffen. Hooggeacht Comite! Er is zoo weinig, zoo heel weinig overge- bleven bij die Oua-militairen, van den fris- schen, opgewekten, manmoedigen geest, die hen in 1898 bezielde, toen zij voor Hare Ma jesteit defileerden als mannen, voor het bren- gen van elk offer in staat en bereid. Zij zijn ouder geworden. En over hen is gevallen de avond des le- vens. En de zorgen voor het dagelijksch leven drukken zwaar. Want de Staat der Nederlanden is te kort, ernstig te kort geschoten in hun verzor- ^odat zij thans gedwongen zijn hun noo- den en behoeften uit te dragen tot de openba- re meening, trachtend daar antwoord en dan een helpertd antwoord te vinden op hun klacht om brood, om kleeding en drage- lijke huisvesting. En in de groote steden en op het plaateland zijn als schuw voor onze samenleving weggescholen, tal van weduwen en1 weezen van oud-militairen, voor wie het leven omdat de Staat dier Nederlanden te kort schoot in hun verzorging een zware, ja soms ondragelijken last is geworden. Hooggeacht Comite! Zij alien worden door het a.s. Regeerings- jubileum herinnerd aan de dagen van voor v-f-en-twintig jaren terug En in hun rijst de vraag, of de zorgvolle omistandigheden, waarin zij, thans verkeeren, de waardeering moeten weergeven voor het- geen door hen in de afgeloopen jaren in dienst van Vorstin en Vaderland1 is venidit Zoo kan het niet andere, of de meest tegea- onrijcnge gedachten vatten post in de hootden v<ui ouu^mditairen en hun weduwen en wee zen, terwijl' net Nederlandsche Volk zich' op- niaazt, etraks Hare Majesteits lrooqsbeHtij- gong te herdenken. jjicnt vmclt m nun nog wel weeklarik die geucgenneid en trouw, zooals die werd ge- voeiu m net jaar 1898. iviaar bierop heeft zich ongetwijfeld de te- leursienlng, in de wijze waaiop de Staat der iNedeimnden zich van hun verzorging heeft gekweten, ais een donkere schaduw gewor- pen Door dit alles wordt het den gepensionneer- uen van Landmacht, Zeemacht en Kolonien zoo moeilijk, zoo buitengewoon moeilijk gemaakt, net a.s. Regeeringsjubileum mede in vreugde te herdenken Wte te kampen heeft met dagelijksche zor gen voor de ailemoodzakelijkste levensbehoef- loi, wiens leven een voortdurenden strijd ia tegen den grijnzenden nood, wie als we- duwe door harden, moeizamen lichaams- atneid nog te kort schiet in het onderhoud vim net vaderlooze kind, dieb ehoeftig is en een hchaarn voortsleept, tengevolge van be- voien nnhtaire diensten verzwakt en gesloopt, die kan zoo moeilijk jubelen. Wanneer wii dit alles onder de aandacht orengen van Uw Comite, dan is dit niet, om dat wij zouden meenen, dat Uw Comite de rnaciit bezit daiadwerkelijk verand'ermg te brengen in den toestand der gepenaionneerde uuntairen en hun weduwen en weezen. Maar in Uw Comite hebben zitting man nen, wier invloedi op de tegenwoordage Re- geenng onomstooteiijik vast staat en van groote beteekenis is. Welnu, zij kunnen er toe bijdragen, die Re- geering te brengen tot daden, die het den mi- ntair gepensionneerde mogelijk maakt, zich sicraks niet met wrok en wrevel de glansrijke dagen van het jaar 1898 te hennneren. Op die leden van Uw Contite in het bijlzon- der doen ondergeteekenden een beroep, de ernstige en innige wensch uifcsprekend, dat't nun gegeven moge zdjn, zoodanig: op de Nfe- derlandsdie Regeering in te werken, dat deze het zeer binnen kort tot haar plicht zal rekenen, tegemoet te komen aan de dringende, maar bovenal ook biliijke verlangens en be- iioeften der oud-militairen van Landmacht, Zeemacht en Kolonien en hun weduwen en weezen. Met verschuldigde gevoelens van hoogach- ting verblijven wij intuschen, Uw dienstwillige dienareni, Het Hoofdbestuur van den „Algemeene Militaire Pensioenboncf. F. BRANDWIJK, President. L. v. GEEST, Secretaris. J. H STAAKENi, Penningmeester. K. VISSER, Commissaris. W H. BAKKER, idem. J C. v. STRAATEN, idem. C. W. KEER, idem. W. WIJK, idem. W. KLOOSTER, idem. Amersfoort, Juli 1923. Wilhelminastraat 21. BURGERUJKE STAND. GEBOREN: Catharina, d. van Antoon Raijer en Hen- drika Kluft. Magdalena Maria, d. van Jo hannes Lansen en Hendrika op den Kelder. Geertje, d. van Klaas Veenman en Catharina Carolma van den Idsert. OVERLEDEN: Foeke die Boer, 811 jaar. Pieter Pover 15 jaar. Anna Lingeman, 78 jaar. TELEGRAFISCH WEERBERICHT, naar waamemingien verricht in den morgen van 17 Juli. Medegedeeld door het Kon Nederl. Meteorologisch Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 764.8 te Biarritz. 'Laagste barometerstand1 745.7 te Thoxs- haim. Verwachting (van den avond van 17 Juli tot dai avond van 18 Juli): Zwakke tot matige zuidwestelijke tot wes- telijken wind, betrokken tot zwaarbcwolkt, weinig of geen regen, zelfde temperatuur. Zaterdag 21 Juli a.s. hopen onze geliefde Ouders en Grootouders F. H. KOCH en C. B. KOCH—VAN DER ZEE hunne 30-jarige Echtyereoniging te herdenken. Hunne liefhebbende kinderen, behuwd- en kleinkind G. C. Th. KOCH. M. J. KOCHBbekhuis en kind. M. C. KOCH en verloofde. F. H. KOCH. C. B. KOCH. Heiloo, Holleweg 299. Oeboren: MAGDALENA MARIA, Dochter van JOH. LANSEN en H. LANSENop dsn Kelder. Alkmaar, 17 Juli. Laat 150. Eenige en algemeene kennisgeving. Heden overleed, na oen langdurig en smartelijk lijdon, onze geliefde Echtgenoote en Moeder, CATHARINA BLAAUW, in den ouderdom van 21 jaar en 11 maanden. Haar diepbedroefde Eeht- genoot, Kinderen, Zuster en Schoonouders, Jn. TURKSTRA en kinderen. Mej. A. BLAAUW. F. TURKSTRA. JOH. TURKSTRA—Dbnijs. Koedijk, 16 Juli '23. 1011/, 968/4 1521/8 1141/i 12518 13 1/4 57 59 56i/s 57 2378/4 2288/4 85 928/4 4328/8 339 163V4 1588/4 150.10 9 881/4 278/4 3261/s 1111/, 3428/, 139V, 70 5»A« 701/4 881/8 721/4 2951/8 106 113 89 771/, 114V, 1331/, 75/8 1161/, 551/4 198/4 6'/n 23 Vm 2741/, 250 297 141/4 1341/, 1011/4 968/4 153 115 Vt 1251/, 131 57 93 436 343 159 153 (A 9 90 21 330 111-2 346i-7 I411M 968/4 153-} 1151/, 1251/, 131 235 435 3421A 106 114 861/,* 189* 55 198/4 6}-7 275* 260 300 338/4 1351/, UU/, 346J-7 141V, 90 78 1061/, 134 109 55 2761/, 256 153-4 115 1251/, 133 436 340 1601/1 111 348 141V, 73V* 91 75 90 78 IO68/4 116 55 198/4 276V, 303 968/4 1531it 115 125i/i 131 571/, 4361/4 143 V, 1421/4 107 115 90 78 IO68/4 7 V, 109 20 2781/, 303 154 115 1251/, 131 436 345 161 110-1} 350 1421/4 901/, 80 1061/4 110 55 19V* 280 257 304 43614 161 154 V4 Londeti Vorige koers. Koers op heden om 2.45. 11.73Vs 11.69 6.0011 14 95 14.80 12 40 12.15 44.52Vi 44.3714 0 003614 0.0036 44.50 44.45 67.50 6760 41.50 41.35 NIET-OFFICIEEL. 2.54«4 2.551/, 11. 10.95

Alkmaarsche Courant | 1923 | | pagina 3