Verleenen eredieten De Lange De Moraaz. E E JvraagHnallepeS TEOFANi 1 De aangehoucienen, Kosenstrauch en' zijn vriend Monica Brendto, wealdlen Donderdiag langdurig ondiervraagd!. Het is geweten dot toeide kartells naar Keu- len geweest zijn en dlait zi| van plain, waren Bdgie te verlaten. Van den diiunantendiefstal veridlanen zij echter niets tie weten. Het onderzoek van bun reisgoed en de af- toomsiti van bdangrijke sommen geld, die zij' in eem bankfarichtling plaaisten in pondten, zial wellicht rneer nieuws aan den dag bren- gen. Rosenstrauch, een Riis, en Monica Bneneit- ty, alias Marcowicz, een Braziliaan, verltoef- den bier in banhreuk van ui'tdWjVing. De Brar zi'liaan wend hietr reeds veroordeeld wegeins zakkennollerij. Ondeirvraa;gd! nopens bun tijdSgdbruilk fa de laatste dagen, gaven zij de miaast onzin- nige of ontwijkende anltwoorden. Heden zu'llen de vermoeddij'ke ctadens met de 'heeren Slier en Desmiet geconfronieerd wonden. Het gerecht M'ijW fa Duitschland de ver- dwenen dliamamfan op fa sporen. De „Efaile Beige" west fa dilt verband te berichten, dat de justi'tie fa Brussel toevallig fa bet bez'it was van een portret van R'oosen- strauch, die op een hoedenfabriek werkt, doch fa zijini vrije uren bet beroep van zakken- roller nitoef enit. Twee Rolen die Woensdagoch tend alS vcir- da cht van1 diefstal gearresteerd werden, hoeft men later ilosgelafan omdia/t Meek, dalt zij' melt de zaa'k niets ui'tstaan'de h'adden. PROTEST TEGEN NIEUWE BELAS- TINGEN. De „Bauernkammer" van Ober Beieren heeft geprotesteerd tegen de nieuwe belastin- gen voor den landbouw, ook mede in verband met den korten betalfagstermijn. Op den Duitschen Dag te Neurenberg heeft de leider der boerenpartij gevraagd, of de Beiersche regeering den betalfagstermijn voor de nieuwe belastfagen wil verlengen. TOCH OVERLEDEN. Naar de Information" meldt is Arthur Liardet, dien dr. Voronoff nauwelijks twee jaar geleden met succes een verjongings-ope- ratie hiad doen ondergaan, en die toen 74 jaar oud was, dezer dagen overleden. Veel verlengd is zijn leven dus met door de be- handeling. Wei bebooren, naar de familie van den overledene beweert, de jaren na de operafe tot de prettigste van zijn leven, en deed hij gedurende deze periode de geneesheeren ver- steld staan over zijn krachtig lichaam en zijn opgewekt humettr. PLANNEN VOOR EEN VLUCHT ROND DE AARDE. De Portugeesche vlieger Sacadura Cabral houdt zich, volgens een artikel in de „Times" bezig met de uitwerking van een plan voor een vlucht rond de aarde. Hij wil naar het Oosten vliegen, langs de Middellandsche Zee, en d'aarna van Bagdad naar Indie. Van- uit Indie zal Cabral langs de kust van Azie tot Japan vliegen, waarna hij den Grooten Oceaan zal oversteken om naar Oanada te vliegen, via Korea en Alaska. Van New foundland vertrekt Ihtj dan weer naar Euro- pa. Cabral zal vanaf Amerika door admiraal Gago Coutinho vergezeld worden. De vlucht zal worden gemaakt met een Folcker tweedekker, voorzien van een Rolls- Royce-motor. Te voren zal een schip vertrekken, dat fa voortdurende draadlooze verbfading met het vliegtuig staat, en dat dient voor net aan- knoopen van relaties, en voor het verleenen van hulp in geval van nood. DE KWE6TIE-FIUME. De „Messagero" meldt: Volgens berichten uit goed ingelichte Joetgoslavische bron schijnt het bijkans zeker, dat de regeering te Belgrado een overeenkomst to zake Fiume volgens de algemeene lijnen, welke door de Italiaansche regeering zijn vastgesteld, zal verwerpen. Aan den anderen kant wordt uit Belgrado aan hetzelfde blad1 gemeld, dat de joego- slavische regeering vain oordeel is, dat het geval, voorzien in het veTdrag vani Rapallo, waarbij de arbitrage van den Zwitserschen botndsraad moet worden ingeroepen, zich than® voordoet. De „Messagero" meldt nog op schijnbaar officieele gronden, dlat indietn Joegoslavie de Italiaansche voorstellen fa zake Fiume ver- werpt, op 5 Selptember een nieuw Itali- aansch-Joegoslavisch conflict zal ontstaan, daar de Italiaansche regeering zich volledli- ge vrijheid van haindelen zal' voorbdhouden, indien de Joegoslavische regeering weigert de overeenkomst te aanvaarden. HET GEBREK AAN BETALINGSMID- DELEN IN BEZET GEBIED. De Hooge Intergeallieerde Rijnland-Com- missie heeft met de vertegenwoordigers van handel-, Industrie- en bankwezen en de ge- meenteautoriteiten in het bezette gebied de uitgifte en circul'atie van het noodgeld (uit- gegeven door de gemeenten, industrie of particulieren) onderzocht. Bij deze bespre- king waren aanwezig de burgemeesters van dertig der grootste Rijnsteden, alsimede veer- tig bankiers en mdustrieelen. Aan het slot der besprekingen werd het feit, dat sommige emissies onvoldoende gewaarborgd waren, erkend. Voorts werd in behandeling genomen de mogelijkbeid van m'aatregelen ter voor- ziening in dezen toestand voor gevallen dat de Rijksbank te kort schiet. Verschillende pre- vincies, onder welke de Paltz en het district Aken, hebben reeds papieren geld uitgegeven, dat gegarandeerd wordt door een gemeen- schappelijk bezit der steden, waarvan de cir- culatie zich uitstrekt over alle provincies. Er is besloten tot de fastening van een co- mite, bestaande uit vertegenwoordigers van de steden, van de banken en de industrie, dat samen met experts dezer Hooge Commissie zal beraadslagen. KO'RTE BERICHTEN. Uit Soria (Oud-Castrilie) wordt ge meld, dat daar in den omtrek honderden huizen zijn vernield door een geweldigen brand, welke zich tot het naburige bergge- bied uitstrekt. Men vreest dat er vele slacht- offers zijn. Twee vliegtuigen zijn volgens een telegram uit Venetie op een hoogte van 600 meter met elkaar in botsing gekomen en vielen in de lagune. De vier aviateurs, onder wie twee officieren werden gedood. De ,fTrfbuna" vemefciit, dat er tea «aii» ploffing heeft plaats gehad fa een vuurwerk- tabriek te Jianella (Italic) ten gevolge waar van zes personen gedooid zijn. Vijf anderen worden vermis! P CtG/lRETTgS j Wemengd Ni«uws, HET JUB1LEUM VAN DE KON1NGIN. De verkeersoptocht. Twee dagen had het weer zich goed ge- >houden, maar gister was het uit. Na middaguur begon de lucht te betrekken, regenwolken kwamen aandrijven tot de heele lucht egaal grijs was. En toen om twee uur de afgezette Dam •wachtte op de verkeersoptocht begon het te motregenen. En het bleef motregenen, somber ,en triestig. Wat zag de Dam er nu anders uit idan gisteren, toen de vaandels van het defild glansden in de zonneschijn. Er was nu een iparapluie-dak boven de menschen-menigte op de tribune en op het midden-plein en de af- gezette wegen, breede voren tusschen de don- kere menschenmassa, glommen van den re- gen. De natte vlaggen klapperden en de ver- sieringen hingen slap. En boven alles de grijze lucht, die weinig goeds voorspelde. Om even over half drie kwamen de Ko- ningin, Prinses Juliana en Prins Hendrik op het balcon. v Er ging een spontaan gejuich op, maar het 'klonk gedempt door de dreinenden regen. Tegelijkertijd klonk het klaroen-geschal 'van een drietal herauten, gekleed in oud- Hollandsche dracht met het wapen van Am sterdam op den borsi Het defile begon. Dan kwam de groep particuliere auto's, alien omwonden met guirlandes van herfst- bloemen en slingers van groen. Mooi was een kleine auto, met witte dahlia's in een bloe- menmand nerschapen. Een gejuich ging op, toen die auto, waarin vier dames zaten, voor- bij ging. De volgende afdeeling was die van de mo del-auto's, waarin weimg deelnemers meere- den. Daaina kwam de laatste maar grootste groep, die van de bedrijfsauto's. Tegen drieen was de optocht voorbii het Paleis getrokken. Dadelijk verliet de Vorte- lijke Familie het balcon, want het was tijd voor uitrijden naar de waterfeesten op het I J. Om precies drie uur namen de Koningin, Prinses Juliana, Koninginmoeder en Prins Hendrik plaats in een open rijtuig en geest- idriftig toegejuicht door de menscnenmenigte werd langs het Damrak naar de de Ruyter- kade gereden. Waierfeesi op het I]. Tegen drie uur dat het Koninklijk Gezel- schap aan De Ruyterkade zou komen om een tocht over het IJ te maken langs de revue van gepavoiseerde vaartuigen regende het dat het goot. Gekleed in een lange witte regencape even- als het prinsespe wandelden zij den steiger op om aan boord te gaan van de Zaandam I. Een luid gejuich steeg op uit de honderden die den regen bleven trotseeren. Aan boord werd het Koninklijk Gezelschap ontvangen door het Bestuur van de Kon. Ned. Roei- en Zeilvereeniging. Dadelijk werd weggestoomd, het IJ op. De regen hield op dat oogenblik op. Langs beide oevers lagen gemeerd hon derden gepavoiseerde zeiljachten en motor- booten. Toen de boot zijn vaart daarlangs be gon, klonken saluutschoten van de Tromp en Heemskerk. Van alle kanten klonk over het water het hoerageroep. Achter op de Zaandam I zat het Koninklijk Gezelschap in een keurig ver- sierd paviljoen en wuifde de talrijke aanwe- zigen op de vaartuigen toe. Achter het Koninklijk vaartuig zeilden de bekende zesmeterfachten, terwijl een aantal stoombooten met genooaigden volgden. Bij de oorlogsschepen gekomen klonk het Wilhelmus en joelde de bemanning. Van het mailschip de Johan de Witt die in het IJ lag, waar 1500 bezoekers waren, klonk luid ge juich. Het was een aardige tocht die nog schooneer zou zijn geweest als het weer wat beter had medegewerkt. Bij de Houthaven werd gedraaid en werd den terugtocht aanvaard Nu langs de ande- re zijde van het I J. De tocht duurde ruim een uur. Daarna meerde de Zaandam I weer en *werd gereden naar het Koloniaal Instituut. De rijtoer van Vrijdag. De Koninkliike Familie heeft, nadat zij het waterfeest op net IJ had bijgewoond, een rij toer gemaakt door het oostelijik dee! vani de stad en overal werden de Koninikiijfce Perso nen met groote hartelijkheid toegejuicht De verpleegden in het Portugeesch Israe- litisch Ziekenhuis boden Hare Majesteit bloe- men aan In het Koloniaal Instituut werden de Vor- stelijke personen ontvangen door het Ten- toonstellingsbestuur en den Raad' van Be- heer van ait instituut De heer Vattier Kraane leidde H. M. rond op de jubilemtentoonstellingde Koningin- rrv-eder werd begeleid door den heer Th. Del- prat, de Prinsess door jhr dr. J. Six en de Prins door den heer Oderwald'. Met groote aandacht volgde H. M. het lentoongestelde. To'en H. M. op de eerste verdieping het Ko loniaal Instituut binnentrad, sprak de vice- voorzitter Haar toe. H M. de Koningin. antwoordde Langs een omweg reeds de Koninklij'ke stoet naar het Paleis terug en al was het ook ^no-ewer half zeven gewoiden, het publiek bleek het wachten niet moede Overal ston- d"n d^ tuens^h^n fa gTOoten getale langs den r oreschaard en hoera-geroep klonk voort- du.rend bit het vnorbijrijden van het Konink- "i'k riituie Voor he' eebouw van het Kankerinstituut --n de Keizersgracht bood een klein jongen- namens het instituut bloemen aan en deze bloemenbulde herhaalde zich in de Utrecht- schestraat Op het Rembrandtplein, dat feesitelijk ver- licht was stonden voor Mille Collonnes de leden van de Buurtvereeniging „Rembrandt" opgesteld. Het Qala-concert In het Conceri-geboaw, Tegen half acht was de groote zaal van het Concertsgebouw gervuld met 'n select ptfaliek. Het zijn bijna alien dezelfde personen, die Donderdagavond in de Stadsschouwburg wa ren. De bedde Koninginnen droegen lange slee- pen. Koningin Wiihelmfaa droeg een ge- decollectieerd grijs satijn toilet met zilveren pailettes. Hare Majesteit had haar hoofd ge- tooid met een diadeem met robijnen en ju- weelen. Koningin Emma droeg et-nz wart met witte kant bewerkte robe en een sluler van witte' tule. De Prins was in Admiraals-uni- form. Het geheele galaconcert onder leiding van den heer Mengelberg heeft slechts een uur geduurd, maar die korte tijd fa het Concert- gebouw doorgebracht, zal voor alle aanwezi- gen onvergetelijk blijven. Ook de Koningin bleek zeer voldaan. Hare Majesteit, wie een bouquet paarse orchideeen door freule N. Six werd aangeboden, dankte den heer Men gelberg voor het schoons, wat hij dezen avond geboden heeft. Het vuurwerk aan den Amstel. Gisteravond had het traditioneele vuur werk aan den Amstel plaats. Het was bijna middemacht, toen de Amstel zijne gewone nachtrust herkregen had. Vanmorgen hield de Koningin weer van half tien tot 12 uur een oour van gelukwen- schen. Vertegenwoordigers uit de provinde kwa men nu hunne gelukwenschen aan de jubi- leerende Landsvrouwe aanbieden. Des middags om 2.30 werd uitgereden naar het Stadion. Het Koninklijke rijtuig werd voorafgegaan en gevolgd door de Eerewacht van Burgers te Paard. Om 3 uur kwamen de Koninklijke Perso nen in het Station aan, waar een sportdemon- stratie werd1 gegeven. Het waterfeest op den Amstel. Tusschen de Hooge Sluis en' de Nieuwe Amstelbrug had hedenmidd'ag een groot wa terfeest plaats waarvan (het middelpunt was het gebouw van de Kon. Roei- en Zeilvereeni ging „De Hoop", waar de Koninklijke Fami lie tegen half vijf arriveerde. De groote rijtoer. Daarna werd de terugtocht naar het Pa leis aanvaard' en daarvoor was een langen omweg uitgekozen, zoodat het Amsterdam- sche publiek in de gelegenheid was zijn af- schddsgroet aan Hare Majesteit te brengen Helen avond zal de Koninklijke Familie wger naar's Gravenhage terugkeeren. VEREENIGING NEDERLANDSGH FABIRIKAAT. De vetreeniging Nledferlandsch Fabrikaat heeft in de 'officierensotieteit in het' Park fa Rotterdam haar algemeene vergadering ge- houden, onder voorziittenschap van dlen heer J. van Dusseldorp uit 's-Gravenhage. NIEUWE ADELDOM. Naar vemomen' wordt, zullen er dezer da gen een aantal personen, waaronder ver- scheidene katholieken, in den acfalstand wor den verheven. Oo'k zullen er enkele tot den adel behoorend'e personen tot een hoogeren titel warden bevorderd SOHDiT AFGEGIAAN. Dinsdagavond was de m'arechaussee M., te Zevenbergen, zijn revolver aan het sell opti ma ken. Onverwacht ging' een; schot af; de kogel ging dien man door d'en bui'k en kwetslte tevens de maag. In zeer zorgwekkenden toe- stand is de getreffene naar het gasithuis fa Breda overgdbracht. Telesrrammen raw hedew PARIJS, 8 Sept. De Raad! van Arriba®- sadeurs heeft besloten tot benoeming van een commissie onder presidium van een Japansch kolonel om1 een onderzoek fa te stellen naar den moord op de Italiaansche grens-commissie Indien de schuld van Griekenland wordt bewezen, zal Italie op Korfoe blijven tot de aan Griekenland1 op- gelegde saricties geheel zijn uitgevoerdl. Italie zal opnieuw -aan Griekenland de verzekering moeten geven, dat Korfoe zal worden ontruimd, wanneer de genoegdoe- ning is gegeven. De beschikking van den Raad van gezanten, die beschouwd wordt als een belaiigrijke stap fa de richting van de oplossing van (het korfoe-conflid;, i3 naar Athene getelegrafeerd, terwijl een af- schrift zal worden gezonden aan den Raad van den Volkenbond. Ook de Italiaansche gedelegeerden fa den Raad van Gezanten heeft de nota onderteekend. Het schijnt dat de Italiaansche regeering genoegen zal nemen met de door den Raad van Gezan ten voorgestelde oplossing. ROME, 8 Sept. Er heerscfa't hier een optimistisdhe stemming door de mogelijk- heid, dat d'e Raad van Gezanten een uit- weg weet voor het Korfoe-conflict, welke voor Italie aannemelijk is. ROME, 8 Sept. Gemeld wordt dat een der groote raogendheden aandrang op de Grieksche regeering uitoefent om de Ita liaansche eische® onder protest te aan vaarden. Dit bcrlcht is evcawel nog ntet bevctigd. ROME, 8 Sept. Twee beflangrijke ver- klaringen werden afgelegd fan opzichte van het conflict met Griekenland. Do eerste is dat Mussolini geneigd is, Italie de be- slisisdng van den 'Raad van Gezanten te doen aanvaarden en die tweede, dat, indien hat1 onderzoek zal ui'twijzen, <M' die mis- d'aad is gepleegd door Aflibaneezen en niet dbor 'Grieken, Mussolini beneid zal: zijn andere edsdien te stellen. De eerste verklaring is van groot be long, omdat het mogelijk zal zijn dat de Volkenbond zijn prestige en waardigheid kan ophouden en Italie niet gedwongen wordt uit den Bond te treden. FroTinciaal Nieuws UIT HE I LOO. In het-3e gedeelte van den Raad van Hei- loo (van 7 September) zijn een paar fouten, die rectificatie behoeven. Bij het rapport comm. doortrekking Tuin- dorpstraat staat over den prijs 3 per vierk. M. was men het niet eens gewordendit niet moet vervallen. Even verder staat: Echter wel over het overaemen van een strook grond; dit wel moet niet zijn. Daar waar staat dat de Iheeren vonden dat de gebezigde woorden beneden critiek waren, geldt dit voor het gesprekene van de heeren v.d. Vail en Opd'am. Door Gedeputeerde Staten van Noord- H'olland is de goedkeuring verleend op de uitbreiding van het Burgerlijk Armbestuur van 5 op 9 leden. UIT NIEUWE NIEDORP Alhier is bij den heer P. Koopman mond- en klauwzeer onder het vee uitgebroken NOORDHOLLANDSCHE VERPITEG- STERS OP JAVA. Te Magalan op Oost-Java bestaat een- zus- terhuis voor zieke militairen. Eigenaardig, dat in dat zusterhuis 3 meisjes uit Hollands Noorden werkzaam zijn. Mej. P. Zondervan geb. te Schagen is hoofd der huishouding. Mej. G. Bogaard geb. te Barsingerhorn is pleegzuster en mej J. Brouwer van Texel is mede-pleegzuster UIT SCHAGEN De heer J. Helder alhier, die eerst de functie als wethouder heeft aangenomen heeft later gemeend te moeten bedanken 't Is hoo ge ruzie in de Vrijzinnig-Democratische ge- meenteraadsclub. De heer van Erp is bij de meerderheid daarvan geen gewenscht lid, dit is zelfs zoo sterk, dat de beer Helder naast hem- geen zitting als wethouder wil nemen- UIT SCHOORL. De jubileumfeesten alhier Woensdag ge- houden, zijn goed geslaagd. 's Morgens werden deze feesten geopend met een speech van dsn burgemeester, waarop op het ter- rein van den heer Timmerman, afwisselend de schoolkinderen van de 3 scholen hun spe- len uitvoerden, zang ten beste gaven en ge- tracteerd werden. Ook „Klefae Duinstem" en fanfarekorps deden hun best 's Middags ging 't met versierde rijwielen in Oiptocht naar Groet waar volksspelen plaats hadden en's avonds vuurwerk met mooie electrische verlichting der Groeterbuurt. Veel bekijks had de fakkeloptocht 's avonds van Schoorlaars die naar Groet trokken. Heel mooi was 't manoeuvreeren van drie vlieg tuigen vlak boven het feestterrein. Dit was een echte meevaller waar ieder over in ver- voering geraakte. Er waren honderden men- schen op de been. Tot laat in den nacht reed de Scho-orlsche autobus om de drommen mensehen weder gratis van Groet naar Schoorl te brengen. 't Was een echt gezellig en intiem feest. N UIT BERGEN AAN ZEE. Het programma der feestviering te Bergen aan Zee op Maandag 10 September 1923 luidt als volgt: 9 uur Koraalmuziek, uitgevoerd door Ber- gens Harmoniecorps op het plein van het hotel „Nassa<: Bergen" landzijde. 9.30 uur. Opstelling der kinderen van Bergen aan Zee en van de 3 koloniehuizen voor het „Zeehuis". Wandeling met Bergens Harmoniecorps door de Julianalaan, den Zeeweg, den van Hasseltweg tot aan het Kerkje. Opstelling voor het Kerkje en zingen van „Wien Neerlandsch bloed" door de kinderen en volwassenen met begeleiding van het Har moniecorps. 10 uur. Korte dienst voor de kinderen in het kerkje geleid door Ds. van den Kieboom; volwassenen kunnen daaraan deel nemen voor zoover de ruimte dit toelaat. G zongen wordt 1. Het Wilhelmus vers 1 en 2. 2. Gezang 2 vers. 1. 3. Het Berger liedje. 10.40 uur. Wandeling met het Harmonie corps van af het Kerkje naar het Parnassia- park. Bezichtiging van het Duinmuseum door de kinderen. Uitvoering van het Harmoniecorps in den muziektent. Uitreiking van een klein souvenir aan de kinderen. 2 uur. Spelen voor kinderen waarbij prij- zen zijn uitgeloofd, bij mooi weer buiten. 8.30 uur. Illuminatie van het Julianaduin met ouderwetsche teertonnen. UIT ZUID-SCHARWOUDE. Onder begunstiging van prachtig zomer- weder had Donderdag alhier het jubileum- feest plaats Opgeluisterd door de muziek van „De Kleine Kapel" maakten des- morgens 8.30 uur pirn. 250 kinderen een optocht door d'e gemeente, waaraan tevens oen klepper- van 7 September 1923. Opgave van Noordhollandsch Landbouwcrediet. Eoers van hedente Vorlge Koers, 10.30 8H 10.45 11.- 11.15 11.30 153 V, 1 11 NIET-OFFICIEEL. (Ontvangen per draadlooze telefoon). ST AATSLEENIN GEN. 6 Nederl. 1923 A. 5 1919 B ANK4N STELLIN GEN. Kol. Bank Indische Bank Handel Mpij. Cert. v. 1000 it a Reso INDUSTR. OND. BINNENL, Jurgens Gew. Aand. I, A. B. a C. Philips Gloeilampen Nieuwe INDUSTR. OND. BUITENL. Anaconda Steel comm. CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Bodjong Cult. Vorstenl. Dito actions Compania Poerworedjo PETROLEUM. Orion Dordtsche Petr. Gee. Holl. Olie Kon. Petr. RUBBERS. Amsterd. Rubber Nederl. Rubber Intercontin Rubber Bandar Rubber Koloniale Rubber Deli Bat. Rubber Serbadjadi Silau Wai Sum Rubber SCHEEPVAARTEN. Oude Vaart Gem. Scheepvaart Unie Stoomvaart Mij. Nederland Holl. Lloyd Paketvaart Oude Boot Holl. Stoomboot SCHEEPVAART BUITENL. Marine comm. Marine pref TABAKKEN. Oude Deli. Senembah Deli Batavia Besoeki -, AMERIKA. Southern Rails Union Pacific Eig. 1001,8 941/, 1451/s 115i/s 123 123»/» 58 593/g 573/4 573/4 2483/4 2383/4 82»/w 95i/s 4221/, 3348/4 1691/s 156 150 7 877/, 26 329V4 1366/8 3441/, 1571/4 77 415/l6 "81 978/4 81 300 117 1223/4 761/, 68 1021/s 132 61/, 109 49 J 66/0 7n/u 243/4 288 263 310!/, 13 V, 138 149 116 124 124 58 97 425 336 159 152 71/, 89 326 13U/4 343 157 117 '22 76 68 104 133 109 49 26 295 265 317 341/, 1381/, 1011/4 941/8 149 116 124 124 1491/, 1161/, 125 125 149-| 116-i 125 1251/, 581/4 58 58 60 245 97 ""424 336-9 159 V, 428 338 1591/, 4281/4 336-9 170 1603/4 1603/4 891/, 901/4 133', 343V4 1333/4 344i-5 133J-4 345 332 1568/* 157 V, 1571.4 781/, 97 301 117V, 76 68 104 6V, 110 81 71 1041/s 134 119 80-1 81 !04-5i 119 53 8V, 295 294 2941^ 318 322 PROLONGATIE vorige koers 3 pCt., heden 3 pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM OFFICIEEL. Londen Berlijn p. 1.000.000 Parijs Brussel Bazel Weenen p. Kr 10.000 Kopenhagen Stockholm Christian ia Vorige koers. 11.511/4 0.48/4 14.121/, 11 55 45.85 0.35»/4 46.40 67.60 41.30 New-York Italie I 2.543/4 10.90 Voorbeuri- Koers op heden 11.54 #.07 14 15 11 65 45.80 0 36 46.25 07.80 41.30 2.549/i6

Alkmaarsche Courant | 1923 | | pagina 2