Als gif last fcrijgt van ftoofdpijn, gedrukt- heid en een onaangenamen smaaik in den inond, is uw lever van streek. Enkele doses Foster's Maagpillen hebben een verrassende uitwerking. Zij beteren leverstoomissen en genezen galzucht, verstoppinig en slee'hte spijsvertering. Prijs per flacon van vijftig versuikerde pillen 0.65; in apotheken en drogistzaken. geschreven zaken warden behandeld. Het aantal advies inwinnende personen bedroeg naar schatting minstens 1000. Aa den secre taris werd warme hulde gebracht. De heer Utermohlen werd1 herkozen tot al- gemeen voorzitter; de heer Oud te Purmer- end tot voorzitter van het Grootbedrijfde heer K. Eilander te Hoorn tot Voorzitter van de afd. kleinbedrijf. v Een maximum-crediet van 100 we.4 toe- gestaan als prijs voor de a.s. te Hoorn te houden groote landbouwtentoonstelling. Uitvoerige besprekingen werden gevoerd over de uitgifte van een maandblad der Ka- mer, hetwelk gratis aan de ingeschrevenen zal worden toegezonden. Besproken werd het ontwerp dienstregeling der Ned. Spoorwegen, waarna verder nog onderscheidene zaken be- treffende handel en verkeer aan de orde wer den gesteld. De Gemeenteraad' heeft zijn cerate verga- dering in dit jaar gehouden onder leiding van Mr. G. J. Bisschop. Alle leden waren aanwe- zig. De voorzitter sprak een Nieuwjaarsredte uit, welke door den heer Stumpel werd be- antwoord. Ingekomen was o.m. een schrijven van den Minister van Onderwijs van den 11 Dec. j 1. houdendte verzoek om mededeelingen of van't plan tot het bouwen van een nieuwe U. L. O.- school werd overgegaan, deze kan geschieden overeenkomstig het ingezonden bestek, be- houdens een wijziging ten aanzien van de hoogte der schoolvertrekken. Mevrouw Keijser wees er op, dat indertijd de Commissie bezwaar had deu. L. O.-school naar de Vakschool voor meisjes over te bren- gen, omdat ze in hetzelfde lokaal als de Nor- maallessen zou worden geborgen. Wanneer eventueel echter de Normaalles- sen zouden worden opgeheven verandert de toestand zeer. Spr. vroeg een kostenbereke- ning van plannen om, indien het zoover mocht komen, dat de Normaallessen worden opgeheven, gereed te zijn met eene bestem- ming van het alsdan vrijkomende gebouw. De Voorzitter decide namens B. en W. meet 1. dat een onderzoek naar de kosten zal worden ingesteld en in hoeverre het gebouw in de Muntstraat geschikt blijkt voor inder- brenging der U. L. O. 2. naar de omwisseling van de Vakschool voor meisjes en de U. L. O.-sdiool 3. naar de kosten van bouw van een nieuwe U. L. O., volgens de bestaande plannen; 4. naar de mogelijkheid tot het inrichten van het gebouw in de Muntstraat, voor ves- tiging van versehillende gemeemte-instellin- gen (o.a. kantoren gemeente-architect, idem adj.- en districtsarbeidsbeurs) benevens ves- tiging van de Landbouwhuishoudschool. Aan genomen werd een voorstel om aan de te hou den groote Landbouwtentoonstelling een sub- sicfie te verleenen van /1000.en onder enkele beperkende bepalingen voor 3000 deel te nemen in het Waarborgfonds. Aangenomens tevens de voorstellen tot deelneming in het Waarborgfonds voor het in 1924 te houden muziekconcours van de Harmonie Apollo"; benevens het verstrek- ken van een bijdrage uit de gemeentekas aan het Hoomsch stedelijk muziekkorps, ter gele gen herd van zijn 50-jarig jubileum. Een voorstel van B. en W. tot het bouwen van een nieuw Zusterhuis ten behoeve van het Stadsziekenhuis,- waarvan de kosten ge- raamd zijn op 20.400, wordt met 8 tegen 7 stemmen verworpen: Voor: Mevr. Zwagerman, de heeren Bak- ker, Veldhuysen, van Beijnum, Plomper, Prins en Zijp. Tegen: de dames Keijser en Brons- veld en de .heerenPosthuma, Stultiens, Wei- ling, Esser, Eriks en Stumpel. Waar van de Regenten van het P rotes - tantsch Weeshuis een verzoek is ingekomen tot het houden van een conferentie met B. en W., welke samenspreking spoedig zal '-orden gehouden, wordt het voorstel tot het veneenen van eervol ontslag aan de Regenten, de hee ren P. Meijer, Dr. W. van Dam en C. van Doomik, thans van dte agenda afgevoerd, en aan gehouden. Tot Regenten van het Stadsziekenhuis wor den benoemd de heeren B. Schermer en C. Best; tot lid van de Commissie van Toezicht op de Vakschool voor meisjes mevrouw A. Schot- tee de VriesKoen. tot lid van Commissie van toezicht op de gemeentelijke Muziekschool de heer H. Veld- kamp, tot Regent van het St. Pietershof de heer R. H. A. Renckens. Tot onderwijzeres aan de U. L. O. wordt met 8 tegen 7 stemmen benoemd, Mej. D. Overmeijer te Enkhuizen (No. 2 der voor- dracht). Aan het einde der vergadering richtte de Voorzitter woord'en van waardeering tot den afgetreden Wethouder, den heer Van Beijnum in welks vacature fitting wordt genomen door den heer J. van Petten. In de eerstvolgende zitting zal worden overgegaan tot de verkiezing van een tweeden Wethouder. Hierna sluiting. UIT HEILOO. De heer J. G. Hazeloop, tuinbouwconsu- lent voor Noord-Holland, kwam gisteravond in cafe-Helder spreken met de leden. van de Turn bouw ve reeniging „De Vooruitgang", die proeven willen ncmen met kunstmest voor di verse gewassen- De heer Hazeloop deelde mede, dat hij hier v6or 2 jaar terug proeven had genomen, die door de droogte vrijwel als mislukt kuxmen worden beschouwd. Thans achtte spr. den tijd gekomen om die proeven te herhalen en had zich daarom tot het bestuur van ,JDe Vooruitgang" gewend. Spr ging eerst na, waarop men moet let- ten, wil de proefneming slagen. Noodig is, dat v66r de proefvelden worden aangelegd er grondmonsters worden onderzocnt. Spr. sprak over het humuspreparaat en ontle- dingsbacterien, waarvan de eerste hetzelfde bcreikt alof er humus in den grond word't gebracht en de laatste ontleed de bacterien, die den mest spoedig in plantenvoedse! om- zetten. Spr. stcnd gereserveerd1 tegenover dat „nieuwe", doch had gemeend aan de laatste zijn medewerldng niet te moeten onthouden, omreden men er sterker tegenover stcnd als de proef niet aan dte verwacliting voldeedl. Voor de ontledingsbacterien tracht men reeds agenten te winncn. Spr. raaddte af hierop in te gaan, voor de wetenschap het „middel" heeft ondterzocht. De secretaris vroeg of stalmest niet' beter was voor onze humusarme gronden en of de heer Hazeloop resultaat verwacht van een- be- niesting met kunstmest. Spr. antwoordde, dat stalmest, vooral dte Friesche stalmest welke hier aligemeen wordt gcbruikt, een zeer groot percentage water inhoudt, welke men moet betalen en ook de spoorvracht er van. In verhouding van kunst mest is het duur en wat de humus betreft, deze is al heel weinig in verhouding tot den prijs Spr. sprak als zijn meening uit, dat goed genomen proeven de juiste waarae van kunstmest kunmen geven en wat humus in den grond betreft, dit komt in hoofdzaak van de plantenresten ,d'ie in den grond blijven of er door afgevallen bladeren e.d. er in ge bracht worden. Vervolgens werd de proef behandeld hoe die moet gebeuren; een deel bemest met stal mest, een deel onbemest en 3 deelen met kunstmest; de opbrengst moet nauwkeurig worden gewogen. Spr. is niet tegen een proef op diep ge- spdtte grond, doch profereerde andteren grond De proefvelden zullen bevatten: aardbeien, witlof, boonen en schorscneren, terwijil een 3-tal velden zul'len worden aangelegd1 met andere producten. Op een proef veld aan den Rjjksstraatweg zullen naast stalmest en kunstmest proeven worden genomen met ontledingsbacterien en met humus preparaat. Daar de proefnemer allies met de grootste zorg zal oogsten, zal het wel uitkomen of de nieuwe bacterien 'humuspreparaat geld waard zijn. De heer Hazeloop zal nog gaame een proef n-emen met dit voorjaai- aan te leggen aardbeien. UIT KOEDIJK. Dinsdagavond vergaderde die Patroonsver- emiging in het Landbouw- en Tuinbouwbe- drijf, in het lokaal van den heer H. de' Weer(dt, onder leiding van den heer P. Zwets- man.' De rekening van den penningmeester gaf aan als ontvangsten 80.43,. uitgaven 25, saldo /62.18. Hierna bracht de voorzitter dte ontbinding der vereeniging in besprekinig, Spr. wees op de geringe opkomst, ook op heden, en zeide dat in dit verband de vereeniging geen recht van bestaan heeft. De heer C. Spaan meende, dat dte geringe opkomst nog geen bewijs is van geen reden van bestaan. Na eenige besprekingen werd1 het voorstel van den heer C- Spaan, n.l. om de vereeni ging te laten voortbestaan, maar voor dit jaar zich njet geen loonregeling te bemoeien, in stemming gebracht. De uitslag was: 9 stemmen voor het voorstel, 3 tegen en 2 bian co, zood'at de vereeniging blijft bestaan. Aan de orde was nu de verkiezing van 2 bestuursleden, dte heeren L Vethaak en- K. Buisman. Daar dte voorzitter bedankte, moest voor deze ook een ander gekozen worden. De uitslag was, dat gekozen werden de heeren L. Vethaak, C. Spaan en K. Stain Mz. Een voorstel om het vergaderingbezoek door boeteheffing te verhoogen, kon geen steun vinden. De heer P. Oud stelde voor, geen contri- butie te heffen voor dit jaar, gezien het kas- saldo. Dit werd goedgekeurd. UIT BROEK OP LANGENDIjK. Jaarvergadering van de Tuinbouwvereeni- ging „Groentecultuur", op Maandag 28 Ja- nuari, in het lokaal van den beer Vij'zelaar. De voorzitter, de heer W. Slot, opendte de vergadering met een hartelijk woord van wd- kom en sprak voorts het navolgende: Als wij elk lid de vraag eens stelden waartoe wij een organisatie hebben, zouden wij verschillendte antwoorden ontvangen. Doch hoe ook, onze organisatie is er om ons te dienen, om ons te dienen in onze gemieen- schappelijke belangen. Sommigen gaan zich gaame vercenigen, om dan de organisatie als macbtsmiddel te gebruiken om tie heerschem; gelukkig -is dit ons doel niet Wij: stellen ons klaar voor oogen het dienend karakter onzer organisatie. Een- waarlijk lid zal brengen en geven een stuk van zijne persooulij-ke vrij- neid. Wij hebben er soms wd wat op tegen (daarvoor zijn wij Broekers), doch dit is niet altijd om ons te prijzen. Wij kunnen soms een stuk van onze vrijheid moeten missen en toch weder d'aardoor ged'iend worden. Soms schijnt de band kndlend te wezen, terwijT ze het toch waarlijk niet is Wij moeten geen vrijbuiters wezen, om van twee walletjes te etcin, n.l. zelf buitcn het vereenigingsleven- te leven, en toch van het vereenigd optreden te profiteeren. Dit willen we imniers niet! ,Eendracht maakt macht". Gaan'we dan op. den ingeslagen weg voort en bewaren wij wat wij" bezitten, om dit bezit steedls dienstbaar te rnaken tot onn aller belang. Werken wij alien: samen tot dat schoone d'oel. Na goedkeuring der notulen, bleek uit het jaarvenelag van aen secretaris, dat aan som migen een tuinderscrediet verstrelct was. 600 Manden waren1 door dte vereeniging aange- kocht en onder de leden verdeeld; dat naar de vergadering van den Ned Tuinbouwraad 2 afgevaardjgden onzer vereeniging gieweest waren rattenserum verstrekt was tot verdel- ging; subsidie verleend was aan het Zieken- fonds ..Steunt Elkander", groot 100; een drietr.nl cursussen worden gehouden; het le- dental bedraagt thans 212; dat elf bestuurs- m 5 ledenvergaderingen hadden plaats ge- had, terwijl bij de inventarisatie aanwezig bleek te znij ongeveer 34 wagens roode kool, 252 wagons gele en 166 wagons witte kool, 49 wagons men en 15 wagons peen. Spreker hoopte wederom op een- goed jaar, opdat vervuld werd de spreuk: „die zijn land bouwt, zal met brood verzadigd1 wor den". Uit de rekening van dten penningmeester bleek. dat de ontvangsten hadden bedragen f 2000,03, uitgaven 1923,60, zood'at het bezit thans was 707,07. Bij monde van1 den heer W. Balder Jcz (commissie tot nazien werd de vergaxiering dat alles in die beste orde bevoi Marktberichten BROT K OP LANGENDIJK, 20 Jam. '24. Woritelen 3.30f 6.10; Roodte koolli le soott 7-if 10.10; Roode kool 2e saont f 4AQ6.70; Gele kool le soort 7 9.80; .Gele kool 2e soort /4.90/6.60; Wiitte kool le soort f 4.104.90i; Witte kool 2e soort 2.50f 3.60; Uiten 8.30i 9.80; Driellingen 9.10—/ 9.70; Witlof 25.1043.40, alles p. 100 K-G. Aamvoer 11875 KG. Wortelen, 77400 KG. Roode kool, 59000 K G. Gdte kool, 88700 K.G. Wliltte kool, 12100 K.G. Uien, 28 K G. Witlof. NGORD9CHARWOUDE, 29 Jan. '24. Grove uien 7.90—/ 9.30; Drielingen 9.70—/ 10.10; Peenl 4.50—/ 5.10; Roodte kool 6.70f 9.50; Doorsdhot Roode koolli 5.50—8.60; Gele 'kool 6.7010; Doorschot Gele kool 5.10— 8.80; Deensclie w(ite 4.105;i Door- schlcit Deensche witte 44.70, alles p. 100 K.G. Aanvoer op 28 Jiam.: 7526 K.G. Uien, 3100 K.G. Peen1, 38900 K.G. Roode kool, 39200 K.G. Gele kool, 100800 K.G. Deensche witte. der deeld, aat anes in de neste orde bevcncten was. Uit het rapport der wortelzaadcommissie bleek, dat men dit jaar veel te kampea had gehad met de koude en deswege het gewas zeer bemoeilijlst werd; de opbrengst wan dus niet zoo h'oog geweest, maar de kwaliteit was, trots alles, zeer goed te noemen en was aan de aanvrage voldaan. Uit het rapport der commissie van- onder zoek naar plantenziekten bleek, dat geene nieuwe ziekten openbaar geworden zijn en bckende niet zwaarder geweesbt waren. Voor witte kool (inmaak), welker bekend'e ziekte (van binnen zwarte randjes), was ge- prefereerd eene bestrijding met bemesting van kali. Alhoewel het scheen te helpen, is toch gebleken op den duur dat de proef is mislukt. Dit jaar kwamen randjes in de kool hoegenaamd niet voor, terwijl stippel geheel uitbleef. Medeeredeeld werd, dat in Zeeland proeven zijn genomen op uienvelden, welke aangetast waren met de bekende mopziekte, daar chichorei op te verbouwen, en was gebleken bij weerbouw, dat deze ziekte weggeblevcn was. Daar chichorei, welke bij orfs niet ver- bouwd wordt, overeenkomt met Busselsch lof, werd aane-eradten hiermede proeven te nemen op uienvelden welke door mop aangetast waren geweest. Rattenserum had ter bestrijding van ratten goed voldaan, doch wel men afdoende arbei- clen op dit gebied, dan zal men dit gebruiken moeten over het geheele Geestmerambacht. Een voorstel zal daarom naar de L. G. C gezonden worden van d'en volgenden inhoud: Men neme maatregelen, om met den Noor- dermarktbond en den Bond van Warmenhui- zen in gezamenlijke actie te komen tot rattcn- verdeiging met rattenserum uit de Rijks Se- rum-inricnting te Rotterdam, opdat door ge zamenlijke verdelging het geheele Geestmer ambacht gezuiverd wordej 'zoo noodig vrage zij daarbij de medewerking van de corres- pondenten van den Plantenziektekundigen Dienst, vertegenwoordigd in hare organisa- ties. Versehillende personen vroegen ho-e de uit- strooiing plaats moest vindten en hoe de kosten m'oest-en bestreden worden. De heer Bouwms (rapporteur) diende van antwoord. Voorgel-ezen. werd het antwoord1, ingeko men1 van de L. G. Cbetreffende het uien. sorteeren. Het bestuur nam dit schrijven voor ken- nisgeving aan (Wordt vervolgd). De Raad dezer gemeente vergaderde Dins dagavond voltall'ig. Van den heer Huiberts was beriebt mige- komen dat hij zij'n benoeming als lid van het Amibestuur aanneemt. Een suppl. begrooting is niet goedgekeurd teruggekomen. Na het aanbrengen van de door Ged. Staten gewenschte wijzigingen zal deze opnieuw ter goedkeuring worden ingezonden. De voorzitter deelde hierna mede, dat de geldleenimgen voor het postkantoor, Broeker brug, enz. door de Raiffeisenbank alhier zijn opgezegd. Deze banken mogen aan publiek- rechterlijke lichamen geen geldeu verstrek- ken. Blijkbaar is dit tot heden oogluikend' toegelaten, doch de centrale te Utrecht eisch- te nu opzegging der leeningen, waardioor de gemeente in tamelijk groote verlegenheid ge- raakte. B enW. zijn nu gesl'aagd dte leening opnieuw te plaatsen bij de Levensverzeke- ringsmaatschappij „Utrecht". De leening is groot f 64875 en wordt aangegaan tegen dte- zelfde rente ad 5% pet. De jaarlijiksche aflos- sing is minstens 3800. Waar als sipeciale eisch gesteld wordt dat een nieuw raadfebe- sluis genomen en door Ged. St. wordt goed gekeurd en in de acte van leening dte naam van de „Utrecht" genoemd moet worden, vroeg de voorzitter de goedkeuring van den Raad. Zond'er bespreking werd hier toe be- slotcn. Van d'en heer Keijser was een ontslagaan- vrage ingekomen als secretaris, ontvanger en ambtenaar van d'en burgerlijken stand, in- gaande op een tijidstip door B. en W. te bepa- len. Hierna ging de Raad in comite, welke ge- hcime zittmg vijf kwartier duurde. Na her- o-pening was twee minuten later de vergade ring gesloten. De voorzitter stelde voor, aan het verzoek te voldoen, met bepaling dat door B en W. dte datum nader wordt vastgesteld. Zonder -bespreking werd hiertoe besloten. Daar de gemeente nu binnenkort zonder seCTetaris en ontvanger zal zitten, werd even- eens zonder bespreking op voorstel van den voorzitter besloten dte tijdefijike voorzicning aan B. en W. over te laten. De rondvraag leverde niets op. bind; Akker's Kloosterbalsem dien strijd aan met rheumatiek en spierpijn. Heerlijk wrijf- mid'del, zet het zijn verzachtende zuiverende en genezende werking voort tot de kwaal overwonnen is. Door ieder gebruiker gepre- zen bij brand- en snijwonden, vvinterhanden en -voeten en alle huidaandoeningen. GEVONDEN VOORWERPEN. Aanwezig aan het Bureau van politie, Langestraat en aldaar te bevragen op alle werkdagen tusscken 11 en 1. uur, de navol gende voorwerpen als gevonden gedepomerd op 26, 28 en 29 Januari 1024. Storiingsbewijs postwisstel' 15.60, mond- orgel, kinderhandschoentje, haarstrik, blauw, grijze liandschoen. Aanwezig en te bevragen bi} de navolgen de tngezetenen, onderstaande voorwerpen, als gevonden aangegeven op 26, 28 en 29 Ja nuari 1924. H. C. Liglhart, LuHltik Oudcirp 86, bruine handisehoen; C. Loonen, Vogelenzang 22, Brakeinhof, van eeni wagen Forestusstraalt 33, kindier- handsdhoenE. Koene, SchoOlstraat 3, zak- mesje; A. Reiver, 2e Kanaalstraiat 6, hriil in tetiui; Rijkstelfegraaf, Koorstraalt, paar haed^ schoenen; J. Hapman, Lindelaan- 67, gewidit van 2 K.G.; G. J. de Jong, Forestusstraat 22, vulpoflood1; G. Hodk, Akersloot 14, wollen' mints; J. dte Boer, St. Jozeipstr., zilvorbon H. Spanjaard, Lanigesitraat, roode zakdbek A. Boers, Huiswaard, kist autogereedschap; H. Likhardt, Klein Nieuwllanidl 13, lichlti (b1auwe wollon muits; Comimandeur, Kedzerstraat 7, licht bruine hiandlmofJ. da Jong, ie Kanaal'- straat 4, blauwie ceintuurD. Koernan, Roil- derstraat 16, lorgnet in tetui; Huiberts, Payglop 23, gele hond. Wanneer men weder In het bezit is van het verloren voorwerp, wordt men verzacht hier- ivan kennis te geven aan het Bureau van politie. Sport BILJARTEN. De wedstrijd Dommering—Koopman. Een abuis in ons verstag van gisteren wil len wij bij dteze gaame even herstellen. De heer Dommering maakte's a-vonds de hoogste serie uit de geheele partij n.l. 123. Wij vin den het een te sch'itterende prestatie om dit niet even te vermelden. Tfldschriften. De Wereldpost van 17 Jan^is bijna geheel ijd. aan1 sneeuw en ijs gewiija-. De voorpagina geeft een aardig Ikiekje van Voillendiammeir jiomgens en meisjes op de priiksilee. Jhr. Dr. C. dte Mareies van Swibdteren mat wior het hlad in die B'allkanlandieni en geefit fraaie foto's van iBulgaarsdhe fcleeder- dradi'ten. De spiorfcrubriek is aan1 wimitewspd eni win- tersport gewijd. Het nummer van 24 Januari geeft als ti- telplaat een openluchtschool in Japan. Het bliad geeft o.a. iniHeressante foto's, van dte opening vain tat Eingelsche parliement en van de begrafenis van een Chineeschen gene- raal. De afleverinig teonit o.a. fraaite werkeni van Goteihoom in dten wiinter-. De vrouwen-rubriek „Modekrabbds" geteft een airtikel over voor j aars japonnen. Reojatsakeii. KANTONGERECHT TE ALKMAAR. Mondelinge uitspraak van 25 Januari J. B. te Alkmaar, overtreding IJkwet, 8 X 1 en 6 boete of 8 X 1 'dag en 3 da- gen hecht. J. H. de R te Alkmaar, drotikenschap, 2 boete of 1 dag hecht. C. J. -v. P. te Egmond aan Zee, overtreding Vogelwet, 10 boete of 10 dagen hecht. M. J. P. te Warmenhuizen; J. M. te Oud- carspel, overtreding Rijwielreglem. de le 4 boete of 4 dagen hechtde 2e teruggave aan de ouders, zonder toepassing van eenige straf. Th. dte G. en J. de G. te Castricum, loo pen over verboden grond, ieder 10 boete of 5 da gen hecht. W. B. en A op de W. te Alkmaar, overtre ding Arbeidswet, de le 2 X/ 6 boete of 2 X 3 dagen hecht., de 2e 6 boete of 3 daigen hecht. J. W., C. v. d, H. en A. J. S te Alkmaar, overtreding Politieverordening, do le 4 boete of 4 dagen hecht., de 3e, lOe en 12e dag hecht., de 3e 6 en 2 boete of 6 en: 2 dagen hecht. P. K te Wormerveer, J. de W. te Limrnen. N. D. te Egmondbinnen, A. S-, L. B. Lz., A. K. Lz., J. P. Ez., J G. Sz., L. K- Mz., A. P. Jz„ T- B. Kz., J. G. Sz. en W. K. Az. te Egmond aan Zee, overtreding Jachit- en Visscherijwet, de le 2 X/ 6 boete of 2X3 dagen hecht., de 2e, 8e, lie en 13e ieder 25 boete of 12 dagen htcht., de 3e, lOe en 12e ieder 20 boete of 10 dagen hecht., dte 4e voorwaardelijike plaatsing in een tuchtschool voor den tijd van 1 maand met een proeftijd van 1 jaar, de 5e 6 boete of 1 week tucht school, de 6e 7 dagen hecht., de 7e 10 boete of 1 week tuchtschool, de 9e 40 boete of 20 dagen h;cht. 434e ST A ATS LOTE RI J. In de gister gepubliceerde hoofdprijzen zijn een paar foutjes geslopen. Wij: laten die prijzen hier opnieuw volgen. Ns. 3058, 3795, 5855, 8647, 12142, 16541, 21574 1000. Ns. 14572, 15954, 18717, 21028, 22089 400. Ns. 5179, 5857, 5953, 11333, 13991, 16832, 19673, 22573 200. Ns. 4323, 4342, 4593, 8218, 9611, 10090, 10373, 11378, 12363, 15065, 10073, 20391, 22870 100. Trekking van Dinsdag 29 Januari. 5de klasse 6dte lijst. Prijzen van 70, 113 233 294 368 435 507 660 694 911 987 1020 1060 1221 1254 1300 1409 1426 1528 1-604 1 636 1662 1702 1792 1895 1918 1985 2037 2349 2415 2489 2545 2698 2857 3090 3293 3391 3635 3643 3664 3750 3793 3820 4078 4126 4148 4213 4279 4318 4319 4429 4538 4558 4653 4791 4811 4819 4859 4907 4927 5040 5190 5310 5363 5393 5666 5749 5757 5789 5828 6037 6160 6249 6443 6473 6568 6689 6729 6746 6758 6782 6799 7036 7126 7136 7193 7201 7331 7527 7529 7588 7825 7925 8106 8129 8401 8676 8920 8971 9204 9249 9309 9347 9350 9356 9565 9591 9775 9983 9990 10016 10355 10372 10406 10442 10524 10695 10926 11012 11090 11191 11211 11347 11382 11470 11808 11812 11914 12016 12050 12074 12151 12220 12221 12287 12310 12313 12416 12469 12868 12891 12962 13063 13090 13131 13244 13289 13489 13527 13544 13697 13943 14105 14195 14250 14470 14619 14684 14786 14942 15070 15196 15297 15411 15442 15451 15498 15731 15847 15851 16019 16099 16146 16186 16238 16244 16411 16428 16455 16560 16663 16669 16690 16804 16908 16940 16965 17063 17269 17347 17483 17542 17657 17702 17889 18052 18247 18264 18272 18301 18320 18364 18549 18589 18605 18829 18873 18881 19052 19167 19186 19254 19412 19522 19579 19696 19715 19787 19952 20059 20097 20156 20182 20189 20220 20398 20431 20450 21046 21207 21484 21493 21624 21731 21735 21736 21927 21968 22122 22265. 22333 22360 22412 22437 22497 22721 22731 22749 22838 22863 22878 41 376 499 630 742 975 1192 1356 1459 1620 2004 2332 2440 2679 2889 3019 3170 3358 3613 3761 4021 4366 4602 4847 5091 5373 5519 5756 5889 6113 6313 6519 6691 691,6 7053 7222 7367 7518 7803 8242 8455 8666 8830 8953 9257 9413 9479 9685 9828 82 377 517 687 774 1009 1205 1374 1462 1667 2072 2379 2511 2735 2919 3051 3185 3374 3705 3830 4027 4414 4683 4878 5151 5431 5521 57-91 5928 6163 6340 6557 6777 6920 7059 7261 7372 7550 7993 8245 8457 8703 8831 9006 9269 9426 9529 9689 9907 N i e t e n. 138 419 536 691 779 1036 1229 1393 1520 1796 2105 2387 2525 2800 2923 3052 3187 3399 3709 3833 4090 4416 4685 4893 5268 5442 5523 5535 5835 5840 5962 5964 6201 6231 6351 6369 6578 6647 6842 6876 6928 6931 7068 7086 7289 7318 7388 7466 7666 7705 8043 8123 8248 8330 8465 8516 8728 8776 8844 8853 9016 9051 9324 9327 9448 9451 9555 9586 9708 149 311 474 487 595 629 720 733 825 910 1102 1161 1312 1343 1448 1451 1557 1578 1874 1880 2227 2305 2405 2428 2649 2675 2835 2882 2981 3010 3108 3133 3305 3349 3535 3549 3745 3748 3932 3938 4259 4297 4551 4588 4788 4835 5030 5065 5339 5360 5452 2 5593 5630 5869 5888 6027 6045 62'42 6306 6449 6486 6684 6690 6882 6890 6960 6995 7145 7173 7332 7337 7472 7479 7706 7758 8210 8233 8387 8451 8615 8658 87 8816 8857 8875 9104 9176 9331 9382 9473 9475 9677 9683 9748 9792 9816 9920 9944 10023 140 450 561 711 814 1101- 1264 1429 1534 1828 2170 2404 2601 2822 2950 3073 3246 3454 3741 3845 4229 4455 4687 4925 5318 5443 9908 10034 10096 10119 10254 10292 10297 10335 10366 10371 10386 10441 10476 10506 10519 10538 10574 10587 10597 10617 10705 10759 10920 10955- 11015 11030 11046 11104 11119 11129 11147 11154 11163 11167 11231 11310 11319 11383 11422 11425 11549 11616 11635 11706 11714 11733 11813 12014 12035 12107 12153 12254 12288 12346 12374 12407 12440 12463 12489 12507 12571 12608 12619 21641 12643 12650 12758 12773 12802 12804 12836 12837 12866 12886 12892 12904 12940 12957 13005 13024 13083 13119 13121 13134 13157 •13158 13216 13243 13251 13317 13352 13377 13433 13448 13467 13518 13519 13546 13644 13679 13691 13830 13831 13898 13926 13985 14058 14072 14106 14109 14112 14168 14181 14187 14188 14207 14253 14255 14275 14276 14299 14373 14391 14422 14423 14426 14436 14668 14677 14699 14701 14750 14806 14852 14876 14920 14922 14923 15038 15047 15051 15118 15135 15153 15189 15213 15294 15328 15333 15348 15398 15491 15500 15520 15529 15561 15574 15590 15609 15653 15668 15697 15715 15732 15751 15766 15780' 15803 15841 15842 15910 15934 15985 15988 16033 16097 16101 16107 16210 16221 16242 16245 16259 16448 16451 16480 -16581 16587 16601 16606 16622 16704 16725 16733 16754 16769 16792 16834 16839 16852 16937 17022 17050 17098 17109 17119 17127 17140 17166 17175 17216 17238 17330 17391 17411 17417 1:7498 17523 17580 17604 17652 17738 17791 17827 17851 17864 17896 17928 17966 17996 18036 18068 18158 18165 18205 18221 18356 18377 18401 18461 18477 18568 18573 18592 18602 18653 18679 18712 18818 18859 18878 18884 18899 18972 18997 19029 19119 19128 19144 19169 19178 19303 19337 19338 19370 19419 19440 19514 195-601 19565 19660 19707 10716 19725 198-10 19825 19847 19875 19892 20025 20054 20062 20093 20140 20151 20161 20173 20192 20208 20211 20213 20227 20229 20406 20434 20460 20516 20655 20669 20706 20747 20749 20849 20879 20882 20887 21004 21015 21026 21035 21037 21085 21093 21160 21195 21226 21248 2-1262 21265 21285. 21289 21356 21364 21469 21537 21538 21580 21608 21650 21672 2iu94 21774 21791 21793 21846 21854 21866 21896 21976 21994 22001 22023 22041 22048 22201 22227 22292 22311 22365 22418 22475 22493 22502 22549 22556 22582 22587 22592 22602 22608 22628 22634 22663 22683 22712 22741 22742 22753 22817 22883 22895 22944 22992 22999 5de klasse, 5de lijst: 22065 70 moet zij'n 22056 70; 12034 70 moet zijn met niet. D iep in uw huid

Alkmaarsche Courant | 1924 | | pagina 6