rm den Iwr T. J. te Sreefc op Langendijk voor dim parijs van 1 in totaal aan ,te koopen 'a stukje grand aan dien Kenn. eingel, ter gnoaute van angeweer 4 M2. (nadar te bepallen bij kadiastrale opmetiing), behoorent- die .told bet kadastrailie perceel sectie F no. 2494, met be paling, dlat die ko&tenvan opmeting en leveling voor rekening komen van die ge- meente voor het bedxag waarmee zij de aom van /I.oversellrijden, komendte de overi- ge k oaten voor rekenmg van den verkooper. Als voren. VASTSTELLINO 2e SUPPLETOIRE BE- OROOTINIO DIENST 1923. B. en W. doen terzake de door oas reeds gepubliceende vooratellen. Als voren. BEGROOTING VAN ONTVANGST EN UITOAAF VAN DE KINDERBE- WAARPLAATS" VOOR 1924. De Commissie voor de belastingzakcn, enz. stelt den raad voor te besluiten de begrooting ?oed te keuren in ontvang en uitgaaf op 3230.—, met een bijdrage uiit de gemeente- kas van 1310. Als voren. BEGROOTING VAN DE COMMISSIE TOT HUISVERZORGING, DIENST 1924. De Commissie voor de belastingzaken, enz. stelt den Raad voor te besluiten de begroo ting goed te keuren in ontvang en uitgaaf op 2603.—, onder toekenning van een subsidie uit die gemeentekas van 1100.—i Als voren. VASTSTELLINO VAN HET 3e SUP- PLET01R KOH1ER VAN DE HON- DENBELASTING, DIENST 1923, EN HET le SUPPLETOIR KOHIER, DIENST 1924. In bijTage No. 69 stellen B en W. dien Raad voor, het 3e suppletoir kohier dienat 1923 en het le suppletoir kohier dienst 1924, van de Hondenbelasting, zooals deze door hen zijn opgemaakt, ingevolge art. 10 der heffmgsver- ordening (Gemeenteblad No. 730). vast te stellen resp. op een invorderbaar oedrag van 215 en 774. Als voren. iDe voorzitter Als ik die agenda vaststel wordit wel eens gezegd dlait ik de agendla'te lang miaak. Nu deed de secreraris het in mijin afwezig- heid en hij maakte hem' blijkmiaar te kort, an ders zou mien ami 3 uur niter reeds aan het einde dler agenda' zijtt. (Gelaob.) De heer Leesberg merkte op, dat He- melsvaartsdag op het Sportpark nog vrij is. De commissie wil na advies- van den directeur op dien dag met steun van V. V. V. en ver- schillende vereenigingen een voetbalmatch ten bate der gemeente organiseeren. Veel risico blijikt er volgens de geraamde cijfers niet aan verbonden te zijn. Wellicht is er 1000 mee te verdienerh De heer G o v e r s wees er op, dat de Ken- nemer Sportclub den Hemelsvaartsd'ag niet kon krijgen. Was dat wel het- geval geweest, tdan had de gemeente zuiver winst en geen ri- sico gehad. Is die dag nu geschikt voor een voetbalmatch De heer Westerhof: We wilien de landbouwfeesten goed maken. (Gelach) De heer Leesberg: De paardensport heeft zeer gunstige dagen gekregen. In onze raming zit toch een 1000 voor de gemeen te. De paardensport zou dit toch niet opbren- gen. Stcdelijke belasting komit nu evengoed binncn. De gem'eente lmjgt thans van alle zijden belangeloos steun. De heer Govern kijkt te veel naar fie paarden, maar velen stellen de voetbalsport hooger. Het voorstel van den heer Leesberg werd zonder hoofdelijke stemming aangenomen. Provinciaal Nieuws UIT LIMMEN. Dinsdagavond 7 V? uur kwam de Raad in openbare zitting bijeen. De heer Kieft was met kennisgeving af- wezig. Burgemeester Nieuwenhuijzen opende de vergadering en deed mededeeling Dat bij die kasopmame gemeente - omtvanger pp 29 Maart een oedrag aanwezig was van 2090.97. Jaarverslag van de commissie van zede- lijke verbetering van hen die gevangenisstraf moeten ondergaan. Schrijven van de huurcommissie van Cas- tricum dat deze commissie is opgeheven. Dankbetuiging van dien heer G, J. Meyer, hoofd der school, the nu hij als zoodanig heeft bedankt, dank bracht aan B. en W. en aan den Raad voor de goede verstandhou- ien schrijven van Dr. van Oppen, die me- ded'eelde niet accoord te gaan met de door dien Raad gesteldte regeling inzake verlos- kundige hulp voor on- en minvermogende arbeiders. Een schrijven van den Mimisiter van On- derwijs, dat de gemeente een bijdrage krijgt als vergoedingskosten onderwijs van 4400.30 gulden. De keuringsdienst te Alkmaar heeft van de gemeente te voxdieren een bedrag van 181.07. Gad. Staten hebben hun goedkeuring ge- hecht aan gewijzigde begrooting 1922 en 1923. Alle stukken worden voor kennisgeving aangenomen. Ingevolge de Landarbeiderswet was van den heer J. Cornelisse een verzoek ingeko- men om een plaatsje. B. en W. adviseerdm afwijzend, daar die aanvrager geen arbeider is. Aldus besloten. Van me]. R. Bruinsteen, onderwijzerea aan de O. L. School was een verzoek mgekomen om in Alkmaar te mogen women. Goedlgekeurd. Van den heer A. D. Daams was een ver zoek ingekomen om ontslag als lid van de commissie tot werimg van schoolverzuim. B. en W. stelden voor om het ontslag eer- vol te verleenm. Aldus besloten. In deze vacature is door B. en W. die vol- gende voordracht opgemaakt: 1. J. Nuijens Mzn. 2. C. Koot. No. 1 werd benoemd. Voorstel tot verhooging van't vermenigvul- digingscijfer voor plaatseliflce belasting. De voorzitter zette uiteem dat dit cijfer moet verhoogd worden tot 1,5 over 1924— 1925, daar de opbreingst van de belasting lager is dan werd venmoed. Reeds nu is een verlaging van 3500 geconstateerd, tarwijl in bchanrieling zijn. nueerden reclames De ontvangsfen der tciadesns over 1923 zijn van dien aard, dat er geen betere voor- uitzichteni zijn. Veildg kani men aannemeni, dat het tekort 5000 bedraagt. Daarom lijkt het B. en W. gewenscht om nu reeds in te grij- pen, daar anders op den duur verhooging niet kan uitblijven. Wethouder Pepping is geen bewonderaar van verhooging, doch als het moet, zal hij er in meegaan, doch het lijkt hem gewenscht toe, dat de schattingscommissie nicer woxdt geraadpleegd. De voorzitter zal, gehoord die bespreJdng, er op aandringen. Van Ged. Staten was teruggekomen de begrooting 1924. De wijziging, van omder- geschikt bc-lang, werd goedgekeurd. Vaststelling Balans-, en winst- en verlies- rekening G. E. B. In totaal vastgesteld op 33797. Voorstel om <fe stroomprijs voor kracht te verlagen Er werd voorgesteld (thans 16 ct. per K. W. U.) te hrengen bij afmame 1000 K.W.U. op 13. bfji 2000 K.W.U. op 12 en b(j 3000 K.W.U. op 11 cent per uur, in- gaande 1 Jan. 1924. Gezien die vergelijking in andere plaatsen is deze verlaging noodig en spr. toondie met cijfers aan, dat de afname dan verhoogd. De heer Kuija zou liever den pcrija ver laagd zien voor licht. Spr. vreesde anders de petroleumlamp; bovendtien kunnen de ver- bruikers van dagstroom dit op hunne clifen- tfele veihalen. Wethouder Pepping steunde deze gedach- te. Spr. zou tegen den winter den prijs willen verlagen, doch de dagstroom gecft ook baten voor de gemeente, wat den lichtverbruikers dan ten goede kan komen. Wethouder Valkerisg meende, dat ook de meterhuur een bezwaar is. Hij decide mede dat de administrateur ook gaaim dien prijs zou verlagen. Het voorstel B. en W. werd zonder hoof delijke stemming aangenomen. De bepaling geldt ook voor verwanning en koken. Een voorstel B. en W. tot het aanschaffen van muntmeters voor een bedrag van plm. 500 werd goedlgekeurd. Voorstel aanvulling Politieverordening in- za'ke de reeling autoverkeer. De voorzitter zette uiteen, dat de concurrentie van auto- bussen soma op mistoektanden berust, die niet door den beugel kunnen en waarmede het publiek niet gebaat is; ook kan door aan vulling worden verhimderd dat 's nachts auto's door de gemeente rijdem gedurende de kermis. De aanvulling wordt na voorlezing goedgekeurd. Voorstel B. em W. om aan den heer Bosch- man, hoofdomderwijzer aan de O. L. School, een wonimg te verhuren voor 250 per jaar. ingaande 1 Januari en voor den tijd van 3 jaren. Goedlgekeurd. Z.h.st. werd eveneena goedgekeurd om de onbewoonibaarhdd van de 3 woningem, 12, 49 eo 158 te verlengen met 6 maanden. De werkverschaffiing is ge^indigd en heeft de gemeente gekost f749.37 H in 1923. De heer Kuijs merkte op dat er wel men- schea aan hebben gewerkt die's zomm veel geld verdienen en dit lijifet hem ongewemscht. De voorzitter antwoordde, dat hier moei- lijk een lijm in te trekken is, als de menschen behoeftig en werkeloos zijn. Voorstel om de grasverpachtiiig te hou- den op 24 April 's morgens 11 uur ten raadhuize. Goedgekeurd. Daarna sTuiting van de openbare zitting waarop de Raad in comitd ging tot behan- deling reclames H. O. enz. De zitting duurt vooirt. Gemengd Nieuws EEN DREIGBRIF.F DER ACTUALISTEN. In ,diandwerkers Vriedenkring" te Am sterdam werd gisteravond' een drukbezochte vergadering gehouden, belegd door de afdee- ling Amsterdam van de Internationale Anti- Militairisten-Vereeniging, de Soc. Anarch. Vereeniging ..Amsterdam" en de Amsterdam- sche Groep „ALarm" De voorzitter las onder groote hilariteit van de aanwezigen den vol- genden dlreigbrief voor, die een der bestuurs- Teden van de'zijde der Actualisten ontvangen had: „De Actualisten gelasten u alle actie voor de roode id'eeSn en tegen het fascisme te sta- ken. Wij zijn vast besloten onzen wil door te zetten, desnoods met uiterste middlelen Wij raden u dus dringend aan gevolg te geven aan onzen last, daar giji anders wel eens uit den weg geruimd kondt worden. Wij hebben uw optreden tegen de onzen gezien en uw adres is bekend. Ook met uw Tcornuiten ko men wij klaar". Het woord werd gevoerd door verschei- dene bestuursleden. De Actualisten, die op deze vergadering uitgenoodigd waren om te debatteeren, waren niet verschenen. Als voorzorgsmaatregel was er een groote polltiemacht op de been. Marktberichten ALKMAARSCHE EXPORT-VEILING. In de gister gehouden veiling werd be- itlaald voor: Gele kool 25.20-/ 31.60 p. 100 K.G.; Kropslla 10.2016.60 p. 100 stuks: Koolrapen 1.70—/ 2.30 p. 100 KG.; Prei 9.10—/ 16.70 p. 100 bos; Pietersdiie 13.80—/ 21.60 p. 100 .bos; Rabarber 10—/ 23 p. 100 bos; Kaapetelem 7 20— 9.10 p. 100 bos; Roode kool 30.40 33.60 p. 100 K.O.; Radlijs 9.40- 11.80 p. 100 bos; Seldterie 3.50—/ 6.50 p. 100 bos; Spimazie 20—/ 45 p. 100 K G. Wortden 3.20-/ 4.10 p. 100 K.G.; Wit- liof 0.22—/ 0.45 p. K.G. Handed zieer vlug. WARMENHUIZEN, 23 April 1924. Witte kool le soort 12.9013; Peen 4Kleine peen 1.20. 6900 KG. Witte kool, 1300 K O. Peen. HOO'RN, 24 April 1924. Op die hedlen ge houden toaasmarfct waren1 aanvoer en prijzen alls volgt: 11 stapels kldne fabiMskaais 44, 15 stapds kldne boerenikaas 46, 1 stapel faforieks-oommissiekaas 45, 2 stapels boerenKXjmmissiekaas 44, toliaal 29 stapds wegende 2969 Kilo. Hlandd dug. BROEK OP LANOENDIJK (Langedij- ker Oroentenvdling), 23 April. 4750 K.G. Wortden 1.90—/3.50c 110 K.O. Gele kool 2e soort 13.60, 400 K.O. Witte kool le soort 12.60, 1700 K.O. Ukn 8.80, alles per 100 KG. NOORDSGMAfRWOUDE, 23 Apr. 1924. Grove uiem 8.90f 10; Dridingen 4- 4.90; Peen 2.80-/ 3.70; Ode kool 34.50; Deensche witte kool 12.30 13.50, alles p. 100 KG. Aanvoer: 3700 KG. Uilen, 12400 KG. Peen, 1400 KG. Gele kool, 107900 KG. Deensche witile. SCH AGEN, 24 April 1924. Op dte hedfen fhouden weekmarkt aangevoerd: 1 Stier 400, 161 Geldtekoden (mag.) 200 tot 400, 78 Geldekoeiem (vette) 275 tot 500, 65 Kalfkoeian 360 tot 500, 32 Piinken /110 tot 180, 243 Nuchtere kal- veren 12 tot 28, 178 Overhoudera 36 tot 50, 5 Bokken en Geiten' 6 tot 16, 6 Varkens (mag.) 15 tot 20, 126 Idem (vette) p. Kg. 0.60 tot 0.66, 185 Biggen 10 tot 15, 14 Kdnijnen 0.50 tot 3, 58 Kippen 1,50 tot 3. 323 Kg. Boter 1,60 tot 1,80, 9437 stuks Kipeierem 5 tot 6 per 100 st., 8765 stuks Eemdeieren 5.25 per 100 stuks, 844 st. kievitseteren 15 tot 17 ct. per atuk. ZAANDAM, 23 April. Vdling „De Zaanstreek". Spinazie 1.20 tot 1.35 p. kl. kist, Poetelem 1.50 tot 1.60 per 5 pookl, Raapstelem 88 tot 96 ct. per 10 bos, Kadijs 1.20 tot f, 1.35 per 10 bos, Sla I 12H—15 et. p. krop, Sla II 7^—9 ct. p. krop, Piksla /1.10—/1.30 per kl. kist, Ci- troenen 1.95 tot 2 per 100, Sinaasappe- len1 5.50 tot 10.50 per kist, Notem 20 ct. p. pond, Selderie 15 tot 24 ct. per bos, Prd 25 tot 30 ct. per bos, Rabarber 15 tot 19H ct. per bos, Zoete Appelen 8 tot 11 ct. per pond, Lof 23 tot 25 ct. per pond1. VEILING PERCEELEN ZAADNOORD1JK. Jen cxveritaan van notaris J. v. d. Veen al- hier had gisteravond in het cafe „Central" de veiling plaats van dte perceelem van den heer Zaadnoordijk, aan het Waagplein en de Doorbraak. Het woon- en winkelhuis aan het Waagpldn werd in bod gebracht op 9312, het daarachter geltegen pakhuis op 9800 en het pakhuis in de Achterstraat op 910. Tte- zamen alzoo op 20036. De afslag en combinatie hebben 30 April in hetzelfdte lokaal plaats. AFLOOP VAN VERKOOPINOEN. Afloop vdling door notaris P. J. C. van Toornenburgh, Alkmaar, voor den heer J. Bakker Czn. te Beemster. Een woomhuis aan den Holleweg B 258 te Hdloo, groot 5 aren 30 centiaren. Opgehou- den voor 3410. Afloop veiling bij afslag door den notaris Luyckx te De Rijp voor den heer O. J. Hen- memmn te Heiloo. 1. Woonhuis met tuinen, gelegen aan den Rijksstraatweg te Heiloo, groot 0.89.70 en 0.46.10 hectaren, opgehouden voor 11915. Voor de Nederlandsche Landbouwbanlk te Alkmaar: 2. Woonhuis met grond, sectie A N'o. 1852, groot 2 aren 91 centiaren gelegen aan den H eerenweg, naasi het vdlingsgebouw „St. Willebrordus". Opgehouden voor 5000 Land- ea Tminboaw. VOOR KLEINE TUINEN. Tal van kruiden worden bij de berdding van groente gebruikt. en vele daarvan kan men m dgen tuin kweeken. Verschillende worden in den vollen grond gezaaid. Een daarvan is het boonenkruid. Vooral biji tuin- boonen wordt het als toekruid gebruikt, maar ook in soep en saus. AUeen in jongen toe- stand is het malsch, later worden de sten- geltjes houterig, zoodat we b.v. na eenige weken een tweede zaaiing kunnen doen, ofwel van het eerste een gedeelte in jongen toesiand drogen. Bij-de bcreiding van sla gebruikt men dikwijls dragon. Verder wordt net gebruikt voor het inmaken van augur ken en uitjes. Men kan dragon wel zaaien, maar, daar zaaildngen voor het grootste gedeelte minder- waardig zijn, doet men beter, planten aan te schaffen. Deze kan men door scheuren verme- nigvuldigen. Bekend is sterrekera, een kruid, dat wel op de boterham wordt gegeten. Daar- voor moet het zeer jong geoogst worden. We zaaien een weinig onder glaa, en, herhalen dit straks, bii gunstige weersgesteldheid, bui- ten. Van kervel wordt nogal eens gebruik ge- maakt bij de bereiding van soep en saus, en bjj het inmaken van augurken enz. Ook voor de bereiding van kropsla en andijviesla wordt het aangewend. We zaaien nu een klein stukje en herhalen dat gedurende den zomer, meer- malen, om steeds in het bezit te zijn van ver- sche kervel. We zaaien thans ook in dien vol len grond peterselie en selderij. De in den bak gezaaide seldlerij wordt verspeend en vervol- gens na eenige weken buiten uitgeplant. Zoo- dra het weer zulks toelaat, leggen we de eer ste boonen; zoolang het echter nog koud blijft, doen we verstandiger voor den vroeg- sten oogst, onder glas te zaaien. In bakken, waar kropsla geteeld wordt kan men daarvocr nu tusschen kropsla, op afstand) van 35 c.M. 3 boonen leggen. Tegen dat deze be- ginmen te groeien, is de kropsla geoogst. Het spreekt vanzelf, dat we daartoe stamboonen gebruiken. Soorten als: Perfect, Delicata en fijne vroege broei, zijn hiervoor zeer geschikt. Zoodra het weer warm wordt, gaan de ramen van de bakken af. Ingeztndon stnkkem tti De upoame m dem mbrieh tmijgl t&nf /if ffudaetu tt Zaandam, 23 April 1924. Mynheer de Rediacteur Beleefd verzoek ik in uw rubriek „Inge- zondten stukken" bet volgende te willm op- nemen: In mijn Lunchroom Oedempte Gracht 18, heb ik een' radlio-ontvangtoestel geplaatst en is in de zaail een z.g. ;,luidspreker'' aange- bracht, waardoor dus leder bezoeker van ttdin Lunchroom profijt kan hebben. Doch nu wordt dit te Zaandam be- schouwd, alls een, onder de belasitiing vallend, automatisch muziekinstrumenit en wil men daarom van mij muzickbelasting beffen. Nu las ik in uw blad van Zaiterdag 12 April 1.1. dat ook in Alkmaar zulk een ra dlio-ontvangtoestel is geplaatst bij den' heer Duinker, hotel „De Toelast", Langestraat. Zoudt u mij nog kunnen inlichten of er ook in Alkmaar belasting vain wordt gtehe- ven? Zoo ja, bestaat er dan een wet, waar door elkeen, die in een hotel of cafe een ra- dio-ontvang toesfel heeft geplaatst, valt co der de nruzMbeTasflng? Zoo neen, kan men dan, wianmeer in de eene stad geen tennen gevonden wordteiL in de andere staid wel belasting daarvoor hef- fen? En i s dan een radio-ontvangtoestel, een automatisch muziddnsitrument? Dankzeggend voor de verlteende plaats- ruimte. M. VORST. (Hotel De Toelast heeft muziekvergun- ning en voor het radio-concert wordt tegen deze ondemieming dan ook niet opgetreden. Het zal de vraag zijn wel'ke houoing die po litic zal aamnemen tegen een cafe-houder die de muziekvergunning niet bezit. Dit zal wel afhangen van dte opvatting van den ambtenaar van het openbaar miiu- sterie in het betrokken arronuissement. Het komt cms het meest verstandiig voor, dat U zich tot bedoelden ambtenaar in uw district wendt. Wij meenen ons te herinneren, dat on- langs ergens een cafe-houdter wegens het ge ven van rad'io-muziek zonder muziekvergun- ning door den' kantonrechter is vrijgesproken op grond van' het feit dat de muziek niet in zijn lokaal gemaakt maar alleien weergege- ven werd. Red. Alkm. Ort.) Zeer geachliie Heer Redacteurl Verzoteke beleefd pllaatsiing voor onder- staande regtelen, bij voorbaat onzen dank. Vdea hier ter stoite zal het ombekend) zijn dlat, door het particulier initiaitief hier itlot stand gekomen, gnaltis wordt ge&cploilteerd een lligtent voor onvermogendle tuberculosa- lijders. Een patetot, dlie niet vervoend loan wordten naar die lighallen van de Gonrmdssie tot Ibe- strijding der tubercuiose. onderafdeeling van hetWitte Kruis afd. Alkmaar. en inmuffe kamens meesltal zonder voldoenae licht en lucht moet liggeni. vindt in dteze verplaats- bare tent een heerlijk veiblijf. Het bleek edhiter op den dluur dat de zor- geo voor die exploitafie te veel omvattend werden, zoodlalti naar andere middlemen moesat wo'iden omgeziem Het gevolg hiervan is geweest, dlat voor de instandhoudmg van djeze tent zich een com missie heeft gevortnid. Naidlat deze commissie haar taak aanvaard- de Meek reeds een tekort te bestaan op die eacplodMie. Om nu dlif tekort te dekken, en hiet verdtere verblijf voor den patitemt in genoemdle tent zoo best motgelijk te dioen zdjin, is geld noo dig. Bovemgenoemde commisede heeft het plan gevownd om een vertofing te organiseeren van voortwerpen (speelgoederen voor kinidle- ren, enz.) welke to die efcalage van dien 'heer J. Pijper, Schoutensiraat 9 (waiarvoor de heer Pijper zijin tetalage belangdbos besdhik- baar sttelt) zal wortfen tentexrageslteld en waarvoor Ibereddls dte goedkeuring van Burge meester en: Wethoudera is varfcregen. De Meat is tens in gebruik aan den Omval No. 1. Nu doen ondetgeteekenlden een' emisfig beroep op den willdaidigheiidiszin van het AUktmaansdie publiek, om> een zoo grw *1&S" gelijk aantal loten h 0.25 per stuk te fcoo- pen de prtjs is geen bezwaar en is onder lediers bereik. Ook giften worden dankbaar aanvaarid1 door den Penningmeester den heer Tb. Schou- iten, 2e Landdwansetraat 23 en het Genltnaal Bureau voor Maiatsdhappellijk Hulpbetoon, Nieuwesloot 42. Gij doet hieibiji een goed wetric, daar het fa ten bate der lijdendle mensdhlhedd. Wij verwijzen voorts naar de advertenitie in dilt numimer. De tent-commissie, M. EJ. VAN RIJN. Vloorziitsiter. H. H. J. LEEMEYER, Secretarial. ZettJjdingtB STOOMVAARTLIJNEN. STOOMV. MIJ. NEDERLAND Bali air. 19 Apr. v. Amst. te Batavia. Bengkalis vertr. 20 Apr. v. Batavia n. Amst. Celebes arr. 19 Apr. v. Amst. te Batavia Prins der Nederlanden arr. 18 Apr. v. Amst. te Batavia. Kambangan (thuisr.) vertr. 22 Apr. v. Port Soudan. KON. NED. STB. MIJ. Aurora arr. 22 Apr. v. Vigo te Lissabon. Berenice arr. 23 Apr. v. Bordeaux te Amst. Hebe vertr. 22 Apr. v. Lissabon n. Portimao Hercules vertr. 22 Ap. vr. Hamburg n. Amst. Ino vertr. 22 Apr. v. Kopenhagen n. Komings- bergen. Iris arr. 22 Apr. v. Amst. te Stettin. Nereus vertr 22 Apr. v. Carthagena n Ali cante Oberon vertr. 22 Apil v. Salonica n. Limni. Theseus vertr. 21 Apr. v. Gyon n. Oporto. Zeus arr. 23 Apr. v. Malaga te Amsterdam. Strabo arr. 23 Apr. v. Koningsb. te Amst. KON. WEST IND. MAILD. Almelo vertr. 22 Apr. v. Kingston J. n. Cris tobal. Poseidon (thuisr.) vertr. 21 Apr. v. Ponta Delgada n. Havre. HOLLAND AMERIKA LIJN. Cardiganshire arr. 22 Apr. v. Rott. te Seattle. Leerdam vertr. 23 Apr. v. Rott. n. N.-Orleans Rijndam v. Rott. n. Orleans, vertr. 21 Apr v. T ampico. Volendam v. Rott. n. N.-Orleans vertr. 21 April v. Tampico. HOLLAND BRITSCH INDIE LIJN. Andijk (uitr.) arr. 22 Apr. te Madras. HOLLAND WEST AFRIKA LIJN. A'lbireo (uitr.) arr. 22 Apr. te Bordeaux. Banda (uitr.) arr. 22 Apr. te Teneriffe. Reggestroom (thuisr.) arr. 22 Apr. te Tene- Delfland vertr. 23 Apr. v. Hamb. n.-Amst JAVA CHINA JAPAN LIJN. Tjileboet arr. 22 Apr. v. Batavia te Yokoha ma. Tjisondari arr. 22 Apr. v. Chlnwangtao te Batavia. Tjikini arr. 22 Apr. v. Yokohama to Batavia. ROTTERD. LLOYD. Djambi (uitr.) arr. 20 Apr. te Singapore. Merauke (uitr.) vertr. 23 Apr. v. Suez. Samarinda (thuisr.) arr. 23 Apr. te Marseille Modjokerto vertr. 21 Apr. v. Batavia n. Rott. KON. HOLL. LLOYD. Oelria (uitr.) vertr. 22 Apr. v. Santos. Kennemerland arr. 22 Apr. v. Barry te B.-Ayres. Orania vertr. 23 Apr. v. Amst. n. B.-Ayres. Rijnland arr. 22 Apr. v. Amst. to B.-Ayrea. Zaanland arr. 22 Apr. v. Rott. te B.-Ayrea HOLLAND 00ST AFRIKA LIJN. Enggano vertr. 23 Apr. v. Amst. n. Hamb. Heemskerk vertr. 19 Apr. v. Beira n. Mozam bique. JAVA NEW YORK LIJN. Yang-Taze air. 10 Apr. v. Java te N.-York. KON. PAKETV. MIJ. Qmbilln vertr. 19 Apr. v. Dunedin n. Java. HOLLAND AUSTRALIE LIJN. Arendskerk arr. 23 Apr. v. Rott. te Hamb. HOLLAND OOST AZIE LIJN. Saparoea air. 22 Apr. v. Rott. te Aarhuus. HOLLAND ZLJID AFRIKA LIJN. Randfontein (thuisr.) vertr. 22 Apr. v. Loren zo Marques. ROTTERD. ZUID AMERIKA LIJN. Waaldijk vertr. 22 Apr, v. B.-Ayres n. Rott. 435ste STAATSLOTERIJ. Hoofdprijzen. Trekking van heden. Nr. 18982 100. t Trekking van Woensdag 23 April. 3de klasse 2de lijst. Prijzen van 40, 277 2 72 171 174 226 '296 334 380 430 434 455 480 616 521 537 531 623 643 081 714 734 736 808 830 894 917 929 937 1009 1017 1076 1089 1101 1102 1118 1126 1160 1162 1208 1284 1407 1413 1441 1562 1573 1708 1743 1770 1775 1822 1850 1891 1920 1930 1984 2004 2006 2028 2067 2081 2094 2195 2247 2281 2310 2323 2367 2369 2426 2454 2497 2512 2572 2602 2669 2674 2661 2084 2704 2721 2729 2763 2766 2769 2790 2791 2792 2674 2909 2912 2593 3115 3168 3222 3259 3274 3282 3351 3412 3421 3493 3497 3550 3573 3585 3605 3670 3675 3698 3789 3875 3913 3945 4010 4056 4086 4145 4244 4274 4295 4296 4303 4362 4424 4434 4491 4526 4556 4561 4571 4597 4619 4624 4663 4668 4700 4732 4821 4873 4940 4984 5036 5039 5063 5091 5138 5141 5155 5263 5267 5285 5345 5392 5421 5422 5425 5433 5594 5598 5604 5628 5660 5684 5696 5703 5732 5736 5754 5769 5791 5820 5830 5869 5894 5933 5957 5994 6047 6082 6101 6108 6113 6162 6169 6236 6293 6301 6309 6405 6432 6486 6491 6563 6568 6575 6599 6611 6644 6663 6732 6766 6818 6858 6888 6927 6952 6971 6988 7004 7006 7136 7178 7200 7220 7246 7273 7277 7305 7342 7361 7379 7391 7398 7418 7433 7454 7470 .7546 7577 7622 7689 7693 7718 7723 7763 7769 7838 7871 7877 1 7896 7961 7901 7906 7910 7922 7928 7971 7975 7978 8021 8046 8097 8129 8135 8143 8146 8223 8252 8287 8303 8314 8338 8480 8498 8536 8598 8812 8840 8841 8844 8850 8923 9043 9051 9080 9108 9110 9143 9146 9193 9232 9238 9268 9285 9396 9401 9416 9480 9497 9514 9552 9646 9649 9718 9733 9736 9817 9825 9850 9853 9855 9878 9886 9895 9930 9934 9958 9965 10035 10065 10089 10122 10132 10173 10233 10245 10331 10333 10335 10469 10489 10620 10631 10667 10668 10773 10867 10913 10915 10989 11047 11066 11078 11079 11095 11117 11118 11145 11179 11226 11237 11238 11276 11293 11297 11399 11443 11465 11544 11545 11641 11709 11730 11796 11858 11869 12009 12127 12180 12249 12267 12387 12396 12423 12499 12528 12571 12617 12634 12656 12663 12674 12718 12725 12840 12874 13022 13037 13085 13115 13134 13158 13195 13222 13318 13360 13435 13439 13442 13463 13474 13507 13517 13526 13536 13538 13572 13590 13597 13598 13613 13619 13621 13642 13682 13691 13696 13720 13740 13762 13763 13787 13788 13791 13836 13854 13921 13998 14001 14101 14110 14125 14155 14226 14230 14272 14277 14289 14297 14313 14322 14357 14360 14365 14386 14460 14590 14647 14669 14682 14761 14794 14824 4850 14886 14916 14924 14931 14934 14969 15039 15046 15122 15193 15220 15240 15261 13500 15353 15356 15423 15438 15440 15454 15461 15470 15500 5536 15539 15663 15591 15596 15629 15719 15728 15730 15752 15794 15796 15828 15845 15846 15850 15852 15878 15912 15927 15955 15972 15983 15991 15999 16079 16160 16176 16198 162117 16236 16240 16242 16297 16308 16341 16382 16491 16526 16563 16573 16622 16647 16745 16746 16788 16816 16874 16876 16896 16898 16927 16962 16970 16993 16994 17086 17103 17109 17118 17149 17153 17174 17182 17194 17223 17230 17259 17266 17280 17327 17386 17509 17537 17577 17599 17605 17628 17720 17763 17771 17936 17940 17958 17971 17977 18050 18069 18137 18151 18178 18194 18201 18214 18382 18399 18421 18471 18473 18479 18487 18502 18505 18506 18538 18577 18619 18631 18636 18686 18700 18737 18746 18778 18781 18788 18807 18808 18812 18836 18837 18846 18865 18883 18949 19012 19085 19091 19157 19169 19175 19204 19235 19246 19286 19326 19398 19515 19521 19522 19534 19566 19612 19713 19721 19772 19808 19813 19847 19853 19861 19867 19881 19902 19955 19959 19982 20039 20048 20093 20112 20132 20143 20175 20199 20207 20209 20215 20255 20273 20321 20328 20390 20455 20543 20578 20640 20663 20681 206S2 20716 20720 20723 20732 20744 20752 20788 20793 20808 20829 20866 20943 20960 20990 21055 21074 21082 21147 21148 21151 21156 21168 21215 21244 21320 21337 21379 21387 21396 21405 21437 21469 21471 21481 21516 21625 21652 21659 21669 21(587 21718 21736 21756 21825 21834 21891 21908 21924 21948 21988 22069 22100 22104 22210 22217 22284 22298 22300 22306 22320 22331 22402 22418 22497 22564 22566 22569 22578 22591 22594 22610 22653 22664 22667 22690 22800 22835 22865 22897 22905 22925 22995 3de klasse, late lijst: No. 14391 moet zijn 4391 PitftM I*** rif Htdot-

Alkmaarsche Courant | 1924 | | pagina 6