Kippan en Konijnen. wr i Het Fanfarecorps „Onder Ons" alhier heeft in het concours van den West-Frieschen Bond' van Harmonie- en Fanfarecorpsen, ge houden op 1 Juni te Hoogkarspel, een len pr. met 1721/2 p in de Afd. Uitmuutendheid, be- haaldl met bijzonderen lof van de Jury. Voor het vrije nummer: „Parade aux Flambeaux", werd het maximum aantal punten toegekend. De volhardende studie onder den bekwamen leider, den heer Blaauw, zijn dua weder be- loond geworden. UIT ST. PANCRAS. Naar ons wordt medegedeeld zijn Zondag, na den wedstrijd, de naar inzicht beste spelers van Holland, D. T. S. en Vrone genoteerd, met de bedoeling daarvan een combinatie te vormen en zoo mogelijk een wedstrijd tegen een der hoogere Alcmaria elfta'llen te bewerk- stelligen, te spelen op een der terreinen van Holland, D. T. S. of Vrone, of als't kan op elk terrein een wedstrijd. UIT HEER HUGOWAARD. D. T. V. II speelde tegen Holland II van Noord-Scharwoude, Uitslag 00 UIT AKERSLOOT. Aangesteld is als bondshotel van dem A. N. W. B. te Aikersloot „De Hartmonie". UIT HOORN. Zondagavoud gebeurde aan den Jaagweg te Hoom een emstig ongeluk. De heer N. Aker uit Westwoud reed met zijn vriend op de duo in voile kracht met een Simplex tegen een boom. Bij den val werd eerstgenoemde nog door een achteroprijdenden motor over- gereden. Deerlijk verminkt werd de heer Aker naar het St. Jans Gasthuis vervoerd, waar hij nog denzelfden avond overleed. De beide anderen bekwamen vrij lichte verwondingen De heer K. Molenaar, hoofd-agent van Politic, heeft onder vele blijken van belang- stelling zijn 25 jarig ambtsjubileum gevierd. Van den Burgemeester en het Politieper- soneel ontving de jubilaris verschillende blij ken van waardeering. Ds. J. Bregman te Groede heeft voor het beroep naar de Herst. Luth. Gemeente Hoom-Medemblik bedankt. UIT BERGEN. Zondagmiddag werd aan de Breelaan ter hoogte van „de Rustende Jager" een vrouw, die een kinderwagen voortduwde, aangereden door een motorfiets. De aanrijding kwam ta- melijk hard aan en had tot gevolg dat de kleine den wagen werd uitgeslingerd en eeni ge kwetsuren bekwam. De moeder zelve klaagde over pijn in den rug. Zondagmiddag werd op het terrein van „de Kennemers" alnier een korfbalwedstriid gespeeld door leden van verschillende clubs uit N.-Holland. Het doel hiervan was de 12 beste spelers te nemen voor den Noord-Hol- landschen Korfbal Bond. Aanwezig was het bestuur van den N. H. K. B. dat na afloop de keuze deed. Uit de „Kennemers" werden 2 heeren gekozen n.l. W. Dingemans en H. Kal- berg. Qevonden en vertoren voorwerpen Gevonden: Een daraeshoed, een gevlochten bruin lederen ceintuur, een bruin knipbeursje, een zakpotlood, een imitatie-zilveren zakpot lood met sgarenaansteker, een zwarte fiets- pomp, een huissleutel. een bruine heeren-por- temonnaie met inhoud, een rood' lederen cein tuur, een zilveren dameshorloge, een brum knipbeursje met inhoud, een zilveren dames horloge, een dameshoed, een alpaccabeursje. Verloren: Een langwerpig broche met drie pareltjes, een kerkboek, een parapluie, een zil veren dames-armbandhorloge, een grijs ge- verfd reserve-autowiel, vijf militaire vervoer- bewijzen, een netje met 8 tennisballen, een broche met dameshoofd, een bruin ebbenhou- ten gebeeldhouwd dameskopje, een planten bc ?k en een damesportemonnaie met inhoud UIT WARMEMHUIZEN. De dienstplichtige J. Dalenberg, uit dcze Gemeente, is bevorderd tot korporaal en wordt verder opgeleid tot onderofficier. UIT OUDKARSPEL. De heeren K. en S uit onze gemeente gin- gen Zondag per fiefs naar St. Pancras, om daar de voetbalmatch bij te wonen, doch ze konden het niet verder brengen dan den Twui- verweg. Op dezen smallen weg kreeg de heer K. zoodanig den wind in de zeilen, dat hij in het diepe vaarwater terecht kwam. De heer S. wist den drenkeling weer op het droge te halen, waarna ze het beter vonden den terug weg maar weer te aanvaarden. Maandagmorgen' kwam een onzer in gezetenen ten raadhuize om aangifte van zijn jongeborene te doen, wat op zich zelf natuur- lijk geen bijzonders is. Wei bijzonder was het dat hij twee zijner buren meenam om als ge- tuigen tef ungeeren, die beiden voor zichzelf 00k een jongeborene hadden aan te geven. UIT HEEMSKERK. 'De heer P. de Vries Thz. heeft verklaard zijne benoeming als lid van den gemeenteraat aan te nemen. De groene tulpenveilingen, waar over 'i: algemeen eene kooplustige stemming heersch- te, behoonen weer tot het verleden. In d'oorsnee besteedde men per regel: Mu- rillo 0.13, Prins van Oostenrij'k 0.34, La Re'ine 0.00, Rose-gris-de-lin 0.15, Grand- due 0.42, La Precieure 0.26, Gele Prins 0.17, Herman Schlegel 0-14, Proserpine 0.45, Courronne d'or 0.31, Pryde of Haar lem 0.12, Clara Butt Oil, Rev. Eu bank 0.10, Poeticus Lourens Koster 0.61. UIT ZUIDSCHARWOUDE. Ons fanfarecorps ,,Kunst na Arbeid" nam verleden Zondag deel aan het concours te Hoogkarspel. Het trad op in die afd. „uitmun- tendneid" en wist daarin den lsten' pdjs te behalen met 174 punten, het hoogste aan tal dat op het geheele concours is behaald. In den eerewedstrijd bekwam het opnieuw den len prijs met 84 punten', zoodat het, ge- zien het hoogste aantal bereikte punten', me 3 eerste priteen huiswaarts keerde. Onnoodig te zeggen, noe heeren werkende leden; en> di- reotcur in hun nopjes waren en hun een en- thousiiaisite onitvan,gslt van de zijde dler in- gezetenen ten deel viel. Wij wenschen' het fanfarecorps van harte geluk met de verkre- gen lauweren. NEDERLANDSCHE JOUR'NALISTEN- KRING. Zoo als destijds werd gemeld, heeft de alge- meenc vergadering van den Nederl. Journa- istenkring eenige weken geleden het voorstel van de vereeniging De Amsterdamsche Pers aangenomen, om den kring te reorganiseeren ot een Bond met afdeelingen. Over besluit hadden 89 leden een referendum aange- vraagd. Aan dit referendum -hebben 254 van de 407 stemgerechtigde leden deelgenomen De uitslag was dat 148 leden zich verklaar den v66r het besluit en 105 er tegen. 1 stem was van onwaarde Waar echter voor een her- ziening der statuten een meerderheid van ten minste twee derden der uitgebrachte stemmen noodig is, en deze meerderheid niet werd be- reikt, werd het besluit der algemeene vergade ring geacht te zijn verworpen. :V. 5# "i R. K. STAATSPARTIJ. De algemeene vergadering van den Alg. Bond van R.-K. Rijkskieskringarganisaties s Vrijdagavond te Utrecht door den voorzit- er, mr. A baron van Wijnbergen, geopend. Nadat deze een openingsrede had gehouden. kwam aan de orde het ontwerp-kiesreglement (rapport-Bongaerts), dat na een langdurige gedachtenwisseling en met eenige amendee- ring is aangenomen lit Ds. Van der Veen alhintf is bevoepen bij de Doopsgezinde Gemeente be Zuid-Zijpe. UIT SCHAGEN, Zondag 1 Juni hield de vereeniging „de tstduif afdL van de Pluimveevereeniging ,,Westfriesland", een wedvlucht vanuit s-Hertogenboscht, waaraan door 14 duiven werd deelgenomen. Om 7 uur losgelaten, was die aankomst der eerste zeven als volgt: Duif van P. Kok 9 uur 1 mdn.duif van G. Kroonenburg 9 u. 3 min.duif van Schouten 9 u. 4 min.duif van F. Offringa 9 u. 5 man. 30 sec. dull van J. Roos 9 u. 5 min. 30 sec. duif van Vlottes 9 u. 7 min.; duif' van P. Kok u. 7 min. Pinkser-Zondag Weert. word gevlogen vanuit Gemengd Nieuws Tfidschriften. MAAN'DBLAD VOOR BERECHTINO EN REOLASSEERING. In het Juninummer van boven'genoemd tijldschrift komt 0. a. voor een circulaire van den Minister van Justitie aan de Colleges van Regenten, waarin wordt kennis gegeven van het voornemen vap den Minister, een aantal niet priucipieele. maar toch alle te zamen be- langrijke veranueringen in het celstelsel aan te brengen. Tevens verdient belangstelling een bericht omtrent de Vereeniging voor Kinder- en Po ll tierechtspraak. Het maandblad bevat o. a. een interessant artikel over Vadersch'apsactie met antropolo- gisch deskundige, beuevens een- woord ter ge- dach'tenis aan den heer F. W. H. Hugen- holtz, in wie het reclasseeringswezen een trouw medestander verliest. OFFICIEEL ZAK-ADRESBOEK VAN HOTELS EN RESTAURANTS. Verschenen is de jaargang 1925 van het Officieel Zak-Adresboek van Hotels en Res taurants, welke publicatie evenals in de voor- gaande jaren wordt samengesteld en uitge geven in opdracht van de A. N. V. V en in samenwerking met „Horecaf", de beide leiden- de lichamen dus op Verkeers- en Hotelgebied. Dit jaarboek herdenkt reeds zijn derae lus trum, hetgeen, gezien de groote bestaansre- den van een goede, volledige en betrouwbare uitgave op dit gebied zeker niet te verwonde- ren' is. Wij vertrouwen dat deze voor het reizend publiek zoo practische uitgave aller belang stelling moge hebben. IngezondeB stukkcH, fBuiitn vtrattt^oorddifhktid van in Rtint- 0*. Dt opnomt m dean rabrhk bmwQst gv&u- dot in NEIDERL. BOND TOT HET REDDEN VAN DRENKELINGEN. Aan de Gemeente-Besturen van Kustplaat- sen, Directie's van Badhotels, Bestuxen van Reddinpbrigades, enz. Telken jare komen, gedurende het badsei- zoen verdrinkingsgevallen voor van perso- nen, die verfricsching zoeken door het gaan baden of zwemmen in zee. In vele geva'llen is dit mede te wijten aan het gevaar, ontstaan door stroomingen ten gevolge van eb of vloed, land- of zeewinden en het voorkomen van muien aan de kust. Het aantal verdrinkingsgevallen zal waar- schijnlijk bed.uidend verminderen, indien den bezoekers van het strand, door waarechu- wingsseinen wordt kenbaar gemaakt, wanneer zwemmen of baden gevaarlijk is. Op onze laatst gehouden bondsvergadering is de wenschelijkheid betoogd, op alle plaat- sen aan het strand waar wordt gebaad of gezwommen, dezelfde soort waaischuwings- seinen te bezigen. Door den heer P. VAREKAMP, Badarts te Zandvoort, is onderstaand stelsel van waar- schuwingsseinen voorgesteld. Beleefd verzoeken wij U tot het geven van waarschuwmgsseinen, volgens dit stelsel, te willen overgaan of tot de invoering daarvan Uwe medewerking te wil'len verleenen. Stelsel van waarschuwingselnen aan het strand. Voor het geven van waarschuwingseinen wordt gebrak gemaakt van een paal, waar aan opgehangen een gekleurde bal Op halver hoogte van de paal is aange- bracht eene inrichting voor het inschuiven van een zwart bord; (zooals gebruikelijk aan de spoorwegstations) waarop in duiaelijke, witte letters vermela staat, de beteekenis van het sein. 1. Roode bal is: gevaarlijk zwemmen; men trekt naar zee dOor de landwinden. Zwarte bal is: gevaarlijk baden; de 011- derstroom tilt U van den bodem. 3. Witte bal is: gevaarlijk zeilen bij drei- gend onweder is het varen met vaste schoot, gevaarlijk door rukwinden. Bevinden zich muien in de kust, dan plaat* se snen op Let t'matnn poawi, MnawtBai twee gekruiste zwarte armen, met wit op- schrift: „Hier gevaarlijk zwemmen en ba den". (Voor model, zie de wegwijzers van den A. N. W. B.) Toelichiing Bij de vaststelling van de kleuren van den bal is rekening gehouden, dat conform de meeste seineni aan zee wordt gehandeld; zwart wijst op naderendlen storm, die vrijwel steeds uit zee komt. Het gevaar is steeds het grootst indien de roode bal uithangt, bij landwinden; de zee ziet er dan heerlijk kalm uit en op zeewaarts afdrijven wordt geen acht geslagen. Het verdient aanbeveling de waarsdhu- wingsborden, waarboven de ballen hangen, aan weerszijden te doen beschilderen met de opschriften bovenvermeld. Bij het aand'uiden der muien worde ge- bruik gemaakt van houten palen, omdat de muien zich verplaatsen. Elke gemeente aan zee gelegen, waar gebaad en gezwommen wordt, stelle een deskundige aan om daarop controle uit te oefenen. Het verdient aanbeveling de plaatselijke gesteldheid van de zee steeds na te gaan; zie brochure „Veilig baden en zwemmen in zed' door P. VAREKAMP, uitgave van Drukke- rij Feikema te Zandvoort. Deze brochure is voor Reddingsbrigades, Gemeentebesturen, enz bij' eene minimum af- name van 25 stulcs, ad' 25 cents per stuk be- schikbaar gesteldl. De detailprijs bedraagt 50 cents. Van deze gelegenhdd maken wij gehruik U te berichten dat 21 Juni a.s. te Zandvoort, in het Kurhaus, eene tentoonstelling zal worden geopend van alles wat het reddingwe- zen betreft. Daarbij' zal o.a. een demonstratie worden gehouden met draadverbinding van redder met de kust, opdat de assisteerenden aan de kust weten wat de redder in zee wil, er zal tevens getracht worden een New-Foundl ander experimenten in zee te doen verrichten. Het Bestuur geeft alien emstig in overwe- ging de demonstraties te Zandvoort te komen bijwonen. Namens het Bestuur. De Secretaris. D. J. TIMMERMANS. Ursem, 2 Juni 1924. Mijnheer de Hoofdredacteur, Naar aanleiding van het verslag van de vergadering van net bestuur van- den polder de Schermeer van 26 Mei 1.1. verzoek ik UEd. beleefd het onderstaande in Uw Wad op te nemen. Bij de bespreking van punt 6. (Besluit te ne men naar aanleiding van de niet goedkeuring door Gedepubeerde Staten der provinde van het besluit van de hoofd-ingelanden d d. 16 Dec. 1922, betreffende het uitoefenen van ver- haal wegens de in de artt. 36 en 135 der Pen- sioenwet 1922 bedoelde bijdragen), bleek mij dat verschillende heeren zeer ontstemd waren over de houding die het college van Ged. Sta ten had aangenomen. Doch daar het genoem- de besluit van 16 Dec. 1922, voor de mole- naars beteekende een loonsverl aging van ge- middeld 160.— het brac'-t de loonen van de molenaars n.l. van gemiddeld 400.op gemiddeld /240,is het mij heel duidelijk dat het College van Ged Staten die groote loonsverlaging niet gunstig gezind was. A1 hoewel meer genoemd besluit is genomen on der het motto bezuiniging, blijkt er heel dui delijk dat de bezuiniging aSleen gericht is te gen de laagst bezoldigde ambtenaren en daarom is het voor de hoogst staande ambte naren heel moeilijk geweest om het College van Ged. Staten te overtuigen van de billijk- heid van dat besluit daar zij toan, en 00k nog thans, hun eigen salaris op het zelfde peil houden. Want was bezuiniging werkelijk noo dig, dan was het billijk geweest om al de salarissen te verlagen. Omtrent de opmerking van mijnheer de Boer, dat de positie van de molenaars tegea- woordig beter is dan die van de boeren, het geen mijnheer Govers bij den Oommissaris 00k al had ter sprake gdbracht, wil ik even opmerken dat ik, toen net bestuur van de Schermeer en het bestuur van den Molenaars- bond op 27 Februari 1.1. in de gelegenheid waren gesteld om; hun standpunt voor een voltallige zitting van het College van Ged. Statem te verdedigen, speciaal neb gewezen op de slechte positie van de molenaars. Toen was de opmeriong van dte vertegenwoordigers van de Schermeer enkel„Het is in de omring- de polders 00k zoo". Hetgeen in geen geval getuigde dat onze positie goed' was. Daarom geloof ik niet dat de opmerking van mijnheer Govers den Oommissaris overtuigd heeft. Ter uitleggimg deel ik genoemde heeren mede dat de molenaars die in hun vrijen tijd werkzaam zijn als los-boerenaibeiders (en dat zijn er ruim 30 van de 50) in het jaar 1923 hebben verdiend, als los-arbeider van de 500 tot 600.— en als molenaar 260., plus vrij wonen in den molen en het vruchtge- bruik van een stukje grond ter grootte van on- geveer 10 h 25 Aren. Daaruit blijkt dat de molenaars iin het jaar 1923 alzoo hebben ver diend 760.tot 860.plus emolument, en daar de loonen als los-arbeider thans nog lager zijn dan het vorig jaar is het dit jaar vermoedelijk nog wel minder. Wanneer men nu beweert dat men met zoo'n inkomen in gimstiger positie verkeert dan de boeren, ge- tuigt men toch zelf, dat men wel bevoegd is om een oordeel uit te spreken, maar daartoe niet in staat is. Om niet al te veel plaatsruimte noodig te hebben, eindig ik, hopende dat genoemde hee ren het tegendeel kunnen beweren. U, mijnheer dte Redacteur, dankend voor de plaatsong, iHoogachtend, G. WIEDIJK, Voorz. van den Molenaarsbond1 „DE EENDRACHP'. Alkmaar, 3 Juni 1924. WelEdele Heer, Beleefd verzoek ik een klein plaatsje om trent het volgendte; bij voorbaat vriendelijk dank. Toen ik met mijn gezin op Hemelvaartsdag, zooals velen met mij, een wandeling langs het strand maakte van Bergen aan Zee naar Eg- mond' aan Zee en wij alzoo op bloote voeten bij' mijlpaal 35 kwamen, zouden wij daar in een kuil in het strand ongeveer ruim 100 me ter van zee af ooze kinderen wat laten spelen. wat natuurlijk voor vele kinderen en ook niet te vergeten voor grooteren een groot vermaak is. Tom wij' du* bt c%e Jtesr-tofe Ml oJ lC-w kwamen en er in stapten, zakte ik plotseling tot over mijn middel weg. Met veel moeite heb ik er weer uit weten te komen, nog eens geprobeerd en weer ging ik. De em zegt het is loopzand' enz. Bij onderzoek bleek mijL dat daar em ge- vaarlijke plaata is, en er het vorige jaar em paard met veel moeite is uitgehaald. Geachte heer Redacteur, zou u het met mij niet gewenscht achten, dat daar em bord kwam te staan, of moeten er eerst slachtof- fers komm? Met beleefdm dank, EEN ABONNte. rgen z Juni 1924. Mijnheer de Redacteur. Naar mij ter oore komt zijn de heeren' bak- kers-patroons van plan op 2en Pinksterdag te bakken, hoewel het tegen de Wet is. Ik wet wel; dat er in ons vak niet al te nauw kan gekeken worden, maar is dit niet wat t e erg? Wij bakkers-gezellen willen toch ook op zulke dagen wel eens vrij zijn en als de Wet het nu voorschrijft, dan is het toch te bar ons dien dag in1 touw te hebben. Weel 11 misschien, Mijnheer de Redacteur. een mid- deltje om Wet en Recht in deze te dienen? Want van andere zijden wordt daarop niet veel acht gegeven. 'Dankend voor de Hoogachtend1, EEN BAKKERSGEZEL. Geachte Redadie. Gaanne verzoek ik u onderstaande te plaat- sen. Hiervoor mijn dank. Men kon den laatsten tijd lezen over de booze werking der S. D. A. P. te St. Pancras, maar duidelijk was het niet altijid. Soms ge- leek het meer de persoon de heer die Vries die dat booze werk verrichtte. Laat ik uwm ver- slaggever opmerken, dat de afd. S. D. A. P. er buiten stond met het geval van Kampen. Het was wel besproken in het afdeelingsbe- stuuur der partij, maar om den schijln dat het tegen van K. ging werd er van afgezien. Nu heeft de heer ae Vries het persooniijk aan het rollen gebracht, wat hij1 mij daama dan ook vertelde. Uwe verslaggever zegt dan aan dten heer de Vries dat hij een dubbele rol speel't- Dat hijl nog lid is van dte vrije partij, dat is heelemaal niet waar en' dat weet uw verslaggever heel goed. Er is geen vrije partij te Si Pancras. Het was maar slechts een losse groep. Uw verslaggever schrijft ook dat het aanspraak geeft op een unfaire handelwijze, om reden dat de Vries nog op die lijst komt, wat dan ook nog aanspraak geeft op het raadslidimaat- schap. Uw verslaggever is wel wat boos in zijn gedachte. Laat hiji dlaarover inaar gerust zijn. Uw verslaggever doet het voorkomen of van K. lid is van een commissie, wat eenig geld geeft. Zoo is hot voJgens miji niet. Hij is benoemd alls leider van het ge- mtcntelijk veenbedrijf op een salaris, ik rneen van f 360. Of nu dat een en ander vereenigbaar is volgens de Wet? Vrij zeker niet in het ge- meentebelang. Het nieuws van uwen' verslaggever geleek in deze nog al zeer veel op ingezondten stuk- ben en is dan ook niet van partijdigheid vrij. Toen hij kort geleden het in de Langedijlker Courant ook wat erg maakte en i'k hem om een nad'ere verklaring vroeg per ingezonden stuk, kwam hi} met geen woord terug, maar wel met particuliere brieven aan mijn adres en loftuitingen en dat hiji het 0 toch zoo goed meende, waar hij anders toch geen blijlk van gaf. Nu kon men Zaterdag 24 Mei' in de cor respondence van de Alknaarsche Courant le zen: J. B. te St. Pancras. Wordt niet ge- plaatst, het is te persooniijk. Dat moet dan zeker zijn Jan Boskamp te St. P. Het stuk kwam in de Langendijker Courant ook voor en nu vind ik het ergste van1 dit alles dat er van dat geheele stukje nog geen zin van J. B bij' was, maar van zijn baas, van Kampen, die zich niet schaamt zoo iemand het te laten onderteekenen en in dte kranten te zetten. Och, genoemde heer is nog al gemakkelijk in ge- bru'ik van zijn materialen. Want deze zelfde J B. wou de laatste verkiezing niet stemmen, dUs toen' hem het laatste oogenblik nog maar op de candidatenlijsf geplaatet eni den dag van de verkiezing zat j. B. in den auto om de kiezers op te halen voor zijn baas. Dankend voor dte plaatsruimte, K. LEK, St. Pancras. Wij ontvingen een brief met een vreemd zwart voorwerpje met het volgendte begelei- dend schrijven: Beleefd verzoek ik deze erwt aan uwen medewerker afdeeling Pluimvee te willen overhandigen. Wat dit nu juist is, kan1 ik niet zeggen, aan- vankelijk dachten wij van een erwt, later leek 't wel vleesch. Deze erwt komt uit een gekookt ei en was toen zeker wel tweemaal zoo groot als nu. Zou u mij ook kunnen medededen of dit wel meer voorkomt, en wat of H is? Ik zie uw antwoord ter gelegener tijd wel in dte courant onder de rubriek „Pluimvee". Het antwoord van onzen medewerker luidt: Die ,,erwt" is een verdroogd abces, dat in het bovenste. gedeelte der legorganen heeft gezeten en bij het afzakken van den eierdooier meegenomen is. 8552 9083 9518 10032 10695 11550 12424 12751 13225 13800 14411 14811 15168 15531 15804 16131 16470 17047 17545 17879 18316 19165 19651 20180 21032 21488 22149 22470 435ste STAATSUOTERIJ. Trekking van Maandag 2 Juni. 5de klasse 9de lijlst. Prijzen van 70,- 75 115 142 191 241 325 374 375 386 388 422 605 656 694 772 779 1316 1378 1653 1956 1987 2125 2200 2224 2231 2371 2435 2544 2646 2653 2776 2808 2819 2820 2986 3014 3044 3096 3136 3191 3207 3397 3642 3711 3718 3751 3761 3836 3850 3962 4208 4557 4993 5144 5230 5233 5242 5379 5485 5517 5614 5622 5627 5654 5657 5689 5741 6023 6117 6135 6177 6462 6507 6925 7013 7101 7141 7240 7262 7492 7609 7645 7661 7816 7879 7923 7937 7969 7984 8019 8050 8224 8280 8307 8488 8525 8618 9233 9722 10127 10709 11567 12442 12900 13382 13905 14555 14818 15177 15608 15837 16143 16519 17218 17608 17893 18608 19215 19660 20314 21050 21494 22159 22871 8718 9276 9786 10166 10879 11738 12488 13005 13462 13912 14575 14829 15178 15656 15877 16162 16730 17309 17623 17997 18645 19288 19685 20341 21331 21693 22242 8754 9306 9956 10271 11005 11887 12535 13071 13486 14066 14663 14831 15180 15683 15935 16320 16894 17350 17635 18000 18711 19314 19786 20343 21360 21731 22277 6856 9433 10008 10411 11222 11945 12668 13102 13594 14259 14796 14870 15188 15703 16063 16342' 16900 17394 17766 18179 18798 19347 19848 20599 21477 21753 22283 N i e t e n. 134 259 533 679 864 1085 1292 1536 1826 2011 2286 2506 2680 2784 2896 3189 3453 3683 3914 139 307 541 720 924 1104 1344 1570 1865 2072 2349 2514 2714 2807 2905 3198 3542 3827 3990- 4250 4267 4377 4412' 4589 4609 4921 4974 5109 5116 5292 5334 5478 5533 5674 5685 5852 5864 5955 6000 6145 6147 6237 6365 6506 6547 6662 6685 6893 6933 7084 7119 9 24 169 256 492 508 606 638 798 829 995 1062 1188 1247 1442 1456 1787 1800 1916 1946 2159 2197 2498 2503 2581 2659 2755 2758 2884 2895 3027 3045 3360 3375 3647 3651 3904 3909 4104 4190 4350 4357 4496 4581 4736 4872 5094 5107 5176 5272 5443 5467 5645 .5656 5786 5825 5908 5937 6092 6103 6186 6223 6483 6488 6629 6643 6856 6879 7064 7080 7188 7216 7225 7365 7482 7512 7515 7529 7725 7747 7783 7790 7882 7885 7920 7934 8036 8066 8081 8118 8276 8281 8331 8383 8495 8557 8600 8602 8660 8698 8773 8792 8887 8958 8961 9056 9091 9111 9130 9135 9295 9308 9417 9435 9511 9553 9568 9584 9947 9957 9980 10030 10113 10140 10158 10172 10367 10370 10401 10497 10531 10533 10553 10565 10716 10794 10933 10097 11171 11173 11177 11184 11435 11579 11580 11581 11608 11615 11619 11639 11751 11774 11809 11849 11980 12069 12074 12129 12223 12226 12315 12385 12484 12485 12489 12497 12591 12614 12628 12646 (2707 12729 12793 12801 12882 12886 12924 12925 13001 13031 13103 13105 13162 13180 13221 13257 13337 13389 13406 13424 13618 13650 13671 13744 13859 13929' 13948 13971 14154 14181 14234 14241 14264 14290 14292 14314 14415 14458 14464 14528 14660 14733 14743 14781 14835 14939 14941 14952 15044 15097 15107 15115 15180 15279 15290 15344 15368 15404 15434 15453 15561 15602 15668 15682 15788 15790 15800 15824 15876 15909 15979 16009 16043 16045 16052 16095 16193 16201 16241 16253 16315 16330 16345 16351 16431 16464 16482 16502 16649 16659 16700 16715 16773 16774 16808 16810 16916 16925 17014 17041 17263 17295 17306 17325 17403 17504 17520 17526 17620 17665 17678 17689 17775 17787 17820 17860 17933 17938 17942 17945 18102 18118 18128 18140 18321 18325 18338 18380 18503 18536 18558 18612 18667 18672 18675 18707 i8754 18789 18813 18877 18993 18995 19046 19110 19203 19233 19240 19256 19391 19403 19412 19415 19466 19507 19541 19546 19580 19600 19618 19620 19656 19670 19696 19705 19895 19898 19917 19920 20089 20105 20162 20211 20248 20250 20294 20310 20428 20548 20573 20598 20687 20715 20717 20724 20796 20819 20859 20870 21004 21020 21040 21065 21118 21241 21318 21366 21500 21556 21567 21615 2,1746 21820 21822 21832 21917 21943 21949 21953 22161 22202 22205 22211 22301 22325 22361 22386 22521 22645 22657 22673 22694 22711 22720 22789 22906 22956 22978 5dte klasse, 8ste lijst: No. 1 2027, No. 8452 met 70 moet 6964 9461 10021 10618 11478 12144 12719 13219 13730 14328 14808 15126 15378 15763 16094 16444 16910 17406 17827 18192 19024 19545 19899 20638 21478 22053 22326 158 456 543 727 950 1167 1364 1583 1874 2109 2377 2545 2742 2834 2943 3234 3608 3839 4026 4344 4444 4620 4990 5124 5362 5587 5690 5874 6049 6149 6380 6549 6710 6963 7160 7385 7574 7811 7935 8136 8390 8614 8825 9068 9240 9467 9642' 10045 10207 10511 10586 11021 11188 11589 11683 11940 12131 12452 12555 12683 12838 12931 13143 13280 13580 13756 14058 14246 14324 14563 14798 14975 15149 15363 15467 15700' 15855 16037 16123 16261 16374 16509 16747 16871 17071 17353 17548 17705 17862 17963 18221 18381 18651 18712 18961 19182 19257 19420 19571 19627 19735 19992 20219 20315 20662 20764 20930 21100 21468 21700 21849 21979 22271 22391 22688 22810 159 474 594 770 983 1171 1374 1591 1910 2145 2480 2573 2753 2868 3026 3355 3638 3873 4051 4348 4448 4696 5032 5161 5368 5621 5742 5876 6069 6161 6412 6593 6797 6975 7165 7449 7625 7825 8013 8251 8424 8628 8842 9077 9294 9471 9702 10066 10243 10530 10617 11056 11219 11597 11720 11977 12195 12460 12567 12696 12880 12985 13154 13332 13600 13768 14079 14262 14354 14622 14820 15023 15160 15364 15476 15722 15867 16041 16130 16292 16408 16532 16764 16891 17117 17383 17610 17744 17881 18016 18233 18477 18662 18736 18962 19183 19317 19456 19573 19639 19885 20065 20233 20392 20666 20790 20979 21117 21487 21706 21875 22033 22273 22394 22693 22886 2029 moet zijln ziju met niet

Alkmaarsche Courant | 1924 | | pagina 6