<t$verencte 'Laxeerpillen van 'ApdtHeker BOOM verwijderen overtollig gal en slijm nit het lichaam en bevorderen en regelen een goeden stodgang. Verkrijgbaar a 30 en 55 ct. per doosje in de meeste Apotheken en Dro- gistwinkels. Gratis monster wordt op aan- vraag franco toegezonden door firma A. M. BOOM, ARNHEM. f 160 op 150, in de 2de rubriek van 130 op 120, in de 3e rubriek van llO op 100. Dit met het oog op de huidige toe- standen in het landbouwbedrijL Werd1 alge- ttleeni goedgevottden. Ingekomen was een sdirijven Van Dr. Mol Iftzake de onlangs in deze gemeente voorgeko- men vergi f tig ingsversc h ijns el en waaruit bleek dat dit in hoofdzaak was toe te schrij ven aan het gebruik van welwater. Werd voor kennisgeving aangenomen. Eveneens een schrijven van den directeur van het telephoonkantoor in zake langere openstelling van het kantoor hier ter plaatse. Aattgeboden werden de begrootingen der Armvoogdijen, het Gem. Eilectririteitsbedrijf en de Gemeente-begrooting. Deze zullen bij de leden circuleeren. In de 2de helft van Oc tober zullen deze dah behandeld worden. Met betrekking tot de Gemeentebegrooting 'deelde de voorzitter nog mede dat als deze wordt vastgesteld, zooals die door B. en W. ilU is sartieft^esteld, de volgende belasting- verlagingen zullen plaats hebben. De cpcen- ten op den hoofdsom der groftdbelasting (40 op gebouwd en 10 op ongebouwd) zullen ge- heel afgeschaft worden. De opcented op de personeele belasting worden teruggebracht van 50 op 25 en die op de vermogensbelasting van 100 op 50( tenVijl iUgetrokken zal worden de progressie- ve inkomstenbelasting en In de plaats daar- van 90 opcenten zullen worden geheven op de "R ijksinkomstenbelasting. In totaal alzoO een aahmerkeHjke verlaging. De voorzitter constatecrde dan ook dat de financtfn der gemeettte er zeer gunstig Voor staan en hoopte dat de raad de door B. en W. samengestelde begrijoting zullen goed- ketiren. a, In totaal bedraagt de begroottog in trtit- vangsten en uitgaven 45.360.50K'. Voor dte vacante betrekking machinist Mo- totbrandspuit hebbeft zich 2 sollicitanten aangemeld, n.l. I. Joosten en F. Salm. Ge- lcozen Werd 1. Joosten met 5 ttegem 2 stemmen. Voor de vacante betrekking van doodgra- ver heeft zich 1 sollicitant aangemeld, n.l. W. Groot. Daarover ontspande zich eemge discussie, daar sommige ledetl dezen post wilden combineeren met andere posten en dan een gemeentewerkman wilden benoemen. Daartegen stond'en echter ernstige bezwaren W Groot werd met algemeene stemmen be- noemd tot doodgraver en schoonhouder van de begraafplaatsett. Voor de vacante betrekking van vakonder- wijzeres te Hobreede hebben zich 4 sollicitan ten aangemeld en werd mej. Terpstra te War der gekozen met 5 stemmen tegen 2 op mej. Woelders te Beehisier. Als lid der schattings-commissle voor de Inkomstenbelasting werd gekozen de heer Z. Van Mossel alhier met 4 stemmen tegen 3 op den heer J. Geuzebroek. - j aanvragen te kunnen voldoen. UIT OUDE NIEDORP Onze vroegere plaatsgenoot, de heer J. Na- gelhout, is te Amsterdam gesiaagd als me- dich candidaat. Geboren Jacobus Cornells Josephus, z. van L. J. Vatk en Tr. Stam Neeltje An na, d. van G. Groen en C. M. de Wit. Au- da Agatha, d. van P, Jaspers em A. Beemster- boer Ondertrouwd en Getrouwd: P. Pannekeet en A. B. Ligthart. Overleden Levenloo® aangegeyen kind van J. Blankendaal en Catharina Kruijer. UIT HEERHUGO^AARD. De uitslag van de stemming voor een lid van Geestmer-Ambacht is, dat gisteren daar- voor gekozen werd de heer K. van Langen (R.-K.) met 145 stemmen, terwijl de candidaat der R.-K. kiesvereniging, de heer C. Poland1, slechts 74 stemmen op zich vereenigde, UIT OUDKARSPEL De uitslag van den driedaagschen kolfwed- strijd, welke Zondag, Maandag en Dinsdag in de baan van den heer Vis gehouden is, is als volgt lste klasse: le pr. A. Eecen, alhier, met 257 punten 2e pr W. Kostelijk, alhier, met 255 punten; 3e pr. P. Meereboer, Heerhugowaard, met 248 punten. Serieprijs na loting S. Evers, alhier, met 56 punten 2de klasse: le pr. P. Kat, Noordschar- woude, met 242 punten; 2e pr. Jb. Gelder, alhier, met 239 punten; 3e pr. P. Kostelijk, alhier, met 229 punten. Serieprijs na loting Jn. Stam, alhier, met 55 punten. De kermis aan de „Knip" behoort voor dit jaar weder tot het verleden, waarmcde te- vens de reeks van Langendijiker kermissen weer achter den rug is. Ze kenmerkte zich, evenals haar voorgangers, tot een gezellig samenzijn en de verschiUende inrichtingem bleken goede zaken gemaakt te hebben. De bioscoop van de firma Jn. de Bakker heeft flink bezoek gehad en de opvoering van „Een zeer wild huwelijk" door „het Kleine Tooned" geschiedde voor een uitverkochte zaaT UIT WIERINGERWAARD. Dinsdagmiddag had bij den heer H. K. Koster alhier eene demonstrate plaats met de handmelkmachine „La Perette". Deze demon- etratie, gehouden door de firma Manilla Bo- gaerts te Tilburg, geschiedde op initiatief der afd Wieringerwaard van de Hollandsche Maatsdiappij van Landbouw. Een groote menigte belangstellenden toon- de door hunne aanwezigheid de goede bedoe- ling van de afdeeling op pcijs te stellen. De machine, welke door middel van een lucht- pomp, gummislangen, aluminiumtrechters en vertind melkvat haar werk verricht, is in de behandeling zeer eenvoudlg. Waar prijs wordt gesteld op absoluut zuivere melk, is zij zeker op haar plaats, te meer daar de bediening ook aan niet vakkundige personen kan worden toevertrouwd. In aanmerking nemende, dat de koeien alle voor de eerste of tweede maal met de machine gemolken werden, was het re- sultaat zeer bevredigend. De hoeveelheid melk welke nagemotken Icon worden, bedroeg in sommige gevallen beslist niet meer dan met de nana gemoiicen koeien. Enkel dieren lieten door de ongewoonte de melk niet „vallen". Hier had het namelken meer resultaat. NiettegenStaande de vreemde omgeving en het vele bezoek was het stilstaan der koeien tijcfens het me 1 ken opmerkelijk. De duuf van het melken was gelijk aan dat met de hand1. De voordeelen det machine zijnGe- makkelijk te bedienen, goed hulpmiddel bij ge- brek aan vakktlndig personbel en bif zeere speenen, zuiVbre melk, goed vervoerbaar en met te ditur. OUDORP. (September) Geboren: Nicola as Jacobus, z. van Mar.tinus Admiraal en Anna van Stralen. Anne, z. van Jan Goedhart en Anna Smit Ondertrouwd: Pieter Schoeh, al hier, en Trijntje Groot, te St. Pancras. Getrouwd Comelis jonker te Alk- maar en Aaltje Kunst, alhier. Overleden: Nicolaas Jacobus Admi- raal, 5 dagen. UIT ANNA PAULOWNA. Hier hebben cngevieer 100 personen zfeh als lid der Ned. Herv. Kerk laten schrap- pen. UIT St. PANCRAS. Bij de Ned. Herv. Kerk alhier is beroepcn ds. J. Jellema te Wageningen. UIT HE I LOO. Door drie raadsleden i9 naar de O. H. Grt. meldt eeri schrijven gezonden naar Ged. Staten, inzake het door B. en W. vmtrekken van nieuwe kachels aan het fcestuur van de R.-K. Parochiale Jongensschool, terwijl de Raad in een vorige ziiting had besloten de aanwezige oude kachels te geven. k Stadsnieuws BOND VAN BEDRIJFSAUTOBUS- HOUDERS IN NEDERLAND. In het cafe van den heer Schermerhorn (Waagplein) vergaderde gisteravond de afd. Noord-Holland-Noord van den Bond van Bedrijfsautobushouders in Nederland (B. B. N.) De voorzitter, de heer S. Krom, gaf na opening het woord aan den Secretaris tot lezing ddr notulen, die onveranderd werden vastgesteld. In aansluiting hierop deelde de voorzitter mede, dat nog steeds geen antwoord was ingekomen van de gemeente Alkmaar. Punt I. Bespreking van een te zenden ant woord aan den minister van Waterstaat ter- zake het Ontwerp-Motor- en Rijwielwet be- treffende de algemeene regeling voor het rij- den met zware auto's op de Nederlandsche wegen. De algemeene secretaris, de heer J. L. Rauh, lichtte dit punt nader toe. De B. B. N. redeneert o.m.: Thans is het behalve in de provineien Friesland en Limburg een gunst dat U over de Nederlandsche wegen mag rijden. Deze gunst zouden wij willen verandem in worden. Deze gunst zou hij willen verandcren in een recht. Maakt een chauffeur een fout dan wordt dit tot op heden gestraft door een provinei- aal-of gemeentelijk bestuur, door het intrek- ken van den gunst. De B. B. N. wil dit door den rechter gestraft zien. In het adres komt o.m. nog het volgende tot uiting: Geconcludeerd wordt, dat automobielen niet schadelijker zijn voor de wegen daft paard efi wagen, ook indien zij voorzien zijn van massieve rubberbanden. Aan de indeeling der wegen Is een groot gedeelte van het adres gewijd1. De volgende indeeling in klassen wordt aan de hand ge- daan. De wegen worden ingedeeld in 3 klassen, te weten: le klasse. Alle moderne wegen of wegen geschikt voor het moderne verkeer. lie klasse. Alle, niet onder I vallende wegen, welke de beste verbinding vormen tusschen alle plaatsen van eenig btlang (behoudens het gestelde onaer ill klasse wegen.) I lie klasse. Wegen, parallel loopend aan I of lie klas se wegen of wegen met onvoldoende verharde breedte, en/of onvoldoende draagkracht van de niet verharde hermen, of zonder voldoende wijkplaatsen. Aanbevolen wordt het plaatsen van bor- den in een bepaalde kleur voor v de verschil- lende klassen. Op verzoek van een der aanwezjgen gaf de secretaris een beknopt overzicht van het adres. De voorzitter stelde voor, het adres door te lezen en bezwaren in te dienen1 voor 1 No vember aan het adres Alexanderplein 26, Den Haag. De algemeene secretaris zou eventueel deze bezwaren in het adres kunnen inlasschen. Punt 2. Bespreking van het ontwerp-auto- mobielbelasting als openbaar protest tegen dezen nieuwen aanslag op handel en indus- trie, in verband met het ontwerp-tariefwet. De algemeene secretaris gaf wederom een toelichting. De bedoeling van de Staatscommissie is dat voor een autobus ongeveer driemaal zoo- veel belasting betaald moet worden dan voor een gewone auto. Spr. ilustreerde dit met cij- fers. Er zijn b.v. autobussen waarvoor 800 a 1000 belasting per jaar zou moeten wor den betaald Het invoerrecht op benzine, olie en banden enz. is verhoogd. Dit wordt gemotiveerd door de bewering, dat het bezit van een auto op welstand in het bedrijf wijst. Spr. vond dit zeer aanvechtbaar, temeer ook waar velen door coneurrentie genoodzaakt worden een auto aan te schaffen. De B. B. N. wijst zijn leden met nadruk er op deze belastingen, die Weg-geld genoemd worden omdat ze niet in de schatkist komen, maar in een „potje" gaan tot verbetering der wegen. De Staatscommissie meent, dat dit „potje" gevormd alleen moet worden door be lasting op auto's. De provincies kunnen dan nog bovendien belastingen heffen op paard en wagen. De B- B. N. meent, dat, indien alle wegge- bruikers mede betalen, de autohouder dan slechts een derde te betalen heeft, Van wat nu wordt voorgesteld. De bedoeling van den B. B. N. is om alle mogelijk daarvoor aangewezen lichamen (K. v. Koophandel etc.) aan te zoeken mede een actie te beginnen tegen het voorgestelde, CTacniens een oVtfree&Tfomst met .jAcefylena" voor die leden de mogelijkheid geschapen, goedkoope benzine te betrekken. Eenzelfde overeen'komst geldt voor banden en olie. Besproken werd nog het werven van nieuwe leden, waarna na de rondvraag de ver- gadering werd gesloten. De secretaris had nog voorgelezen 'n be- richt uit „Het Volk" onder de rubriek „Alk- maar". In dit bericht wordt gcsproken over de De heer Krom vroeg den atg. seer, hoe die zich deze actie voorstelde. De alg. seer, had ruim 50 lichamen verza- meld, die deze actie wilden. steunen. Voorts wordt gerckend op den steun van de pers, o.a. vaak door het houden van persbijeenkomsten. De heer Hoed had den inclruk gekregen, o.a. op een vergadering te Amsterdam, dat het bedoeling was geen belasting te betalen. De alg. seer, wees er op, dat een schip ook sluis- en havengelden moet betalen. Even begrijpelijk is het dan ook, dat weg- gebruikers belasting betalen, mits dan ook dat'geld besteed wordt voor wegverbetermg. Het principe van den B. B. N. is' betalen is goed doch dan door iedereen. Opgemerkt werd nog aan d£ hand van een rapport, dat bietenwagens grooter wegen- vernielers zijn dan auto's. Voorgesteld is door den B. B. N. ook dat een auto-bus niet meer betaalt dan een andere auto. De voorzitter meende dwt men het streven op de voorgestelde belasting op een derde terug te brengen, zooved mogelijk moet steu nen, alsook de pogingen in de richting van belasting voor iederen weggeimuker. De algemeene secretaris zette nog uiteen, dat de B. B. N. tot het door hem voorgestelde tarief is gekomen door zich de vraag voor te leggen: hoeveel millioen wii de minister heb ben Punt 3. Bespreking van het gewijzigde Kon. Besluit van 1880) dit speciaal Voor de autobusondernemers). Deze wijziging betreft het keuren van, autobussen. Geen enkele be- slissing in zakf keuring aldus luidt het in de vcprgestelde wijziging wordt goedlge- keurd als ze niet is gesanctionneerd door den Commissaris der Koningiin in de betrokksn provincie. Het resultaat daarvan is aldus zeide de algemeene secretaris in zijn toelichting dat geen hooger>eroep mogelijk is Bezwaarlijk is het dat de eene persooil anders denkt over het al of niet geschikt zijn van een autobus dan dte andere. De B. B. N. wemscht een Centrale commis- sle van Beroep, dan komt er eenbeid en eerst dan kan men de zaak goed op beenen zetten. De voorzitter roemdte in verband met deze toelichting de activiteit van het hoofdbestuur. De algemeene secretaris zette naar aanlei- ding van een bespreking van dten heer Met uiteen, dat de practijk is, dat men zich rechtstreeks tot den Commissaris der Ko- ningin wend't met de vraag: hoe moet de in- richting van mijn bus zijn? Dit is misschien niet de bedoeling van de wet, die spreekt van een keuring door deskundigen, d'och in de practijk gebeurt het. De heer Spaans informeerde of deze bepa- ling ook van terugwerkende kracht is. De .alg. secretaris betoogde, dat het in elk geval nooit de bedoeling is, een bedrijf, dat eenmaal in gang is, te vermoorden. Men geeft een bepaalden termijn b.v. een jaar om den bestaanden toestand te wijzigen in den gewenschten zin. Verder vroeg de heer Spaans wat men met een brandbluschapparaat moet doen. Het merk „Pyrene", dat hier bij verordening wordt voorgeschreven, kost 35. De alg. secretaris meende, dat men op den langen duur geen. bepaald merk kan Voor- schrijven. De heer Spaans meende, d'at het apparaat in dte practijk toch weinig nut heeft, daar bij een eventueelen brand toch niemand in dten wagen bffijft Spr. laat den wagen ook liever verbranden dan zijn handen te branden. Andere aanwezigen daarenfegen meenden, dat het voorschrift betreffende het aanwezig zijn van een brandbluschapparaat lang niet een van de slechtste is. Opgemerkt weed, d!at een dteur aan de lin- kerzijde, die. hier en daar wordt voorgeschre ven, in Nederland absoluut niet op zijn plaats is, cm dat hier het verkeer rechts geregeld wordt. De voorzitter verzocht zich voor speciale gevallen tot het hoofdbestuur te wenden. Op de vergaderingen ontbreekt het hiervoor aan gekgenheid en tijd1 De heer Spaans heeft een bus, die door den burgemeester van zijn gemeente is goed- gekeurd ('t betreft een zitplaats naast den chauffeur), doch door de gemeente Alkmaar is afgekeurd. Alkmaar wenscht n.l. geen zit plaats naast den chauffeur. Punt 4. Bespreking van de nieuwe Mo tor- en Rijwielwet, en eventueel gewenschte wijzigingen in het reglement. De alg. seer. overtuigd dat deze wet er komt gaf hierop enkele toelichtingen. Bo vendien wordt binnenkort deze zaak in het orgaan breedvoerig besproken. Niemand zal een rijbewijs krijgen, dan nadat hij een ver- klaring heeft overgelegd van een medicus, dat hij lichamelijk en zielkundig geschikt is voor deze functie. Punt 5. Verkiezing van leden van het Districts-bestuur (pro memorie). Bij acclamatie werd de voorzitter herbe- ncemd. (Applaus.) Punt 6. Hoe kunnen leden van den B B N. het meeste voordeel van hun lidmaatschap genieten? De alg. seer. zonder hierop te willen in- gaan meende, dat ook l.edenavond genoeg- zaam gebleken is, dat de B. B. N. nuttig werk voor zijn leden verricht. Zoo is b.v. ook, deskundigencommissie ter keuring van auto bussen. Gewezen wordt op de omvangrijkheid dezer commissie. Gezegd wordt o.m.: „De commissie bestaat uit: den directeur van gemeentewerken, deft kommissaris van politie en twee deskundigen. Men mag veron- derstellen, dat deze commissie voltallig is. Dit is evenwel niet de meening van den com missaris van politie en van den directeur van gemeentewerken. Eerstgtenoemde heeft voor zijn „omvangrijke" taak Zich de mede- werking verschaft van: 1 insptecteur van po litie, 1 hoofdagent van politie en 1 agent van politie. De directeur van gemeentewerken heeft minder luxe-eigenschappen, doch meent toch nog terzijde gestaan te worden door den ingenieur van gemeentewerken of 'n ancftefeft hoofdambtenaar. De overtolligheid v4n een viertal personen is overcftiidelijk, terwijl daarnaast door genoemdte autoriteitten een raadsbesluit „aan den laars x^ofdt gelapt" CORRESPONDENTIE. fi. B. alhier. Wij zien, dat lie* Jrof U bte- denmorgen gcbrachte bericht, feeds in h i nummer van gisteravond V&n een ande'r If 1 voorkomt. 't Is onze gewoonte niet dcrgelljke berichten dan nog op te tiemen. Red. A!krtl. Cri Marktbericiiten ALKMAARSCHE EXPORT-VEIL1NO. ALKMAAR, 1 October. In de heden ge houden veiling werd betaald voor: Andijvie 1.804.30 per 100 stuks, Appelen 0.05—/ 0.22 per K.G., Bloemkool I 15 tot 21.60, Bloemkool II 1013 per 100 stuks, Boerenkool 4—/ 4.30 per 100 stuks, Druiven 0.60—/ 0.72 per K.G., Gele kool 4.20—/ 6.40 per 100 K.G., Groene kool 3.80—/ 9.90 per 100 stuks, Komkomrners 5.60—/ L3.90 per 100 st., Prei 4.806.70 per 100 bos, Pieterselie 2.202.80 per 100 bos, Peren 0.04 0.23 per K.G., Postelein 0.350.56 per ben, Roode kool 3.20—/ 7 per 100 K.G.,- Selderie 1.10—/ 3.40 per 100 bos, Spinazie 0.250.56 per ben, Spruiten 1426 per 100 K.G., Snijboonen 15.20 tot 45.60, Spercieboonen enkele 25.20— 36.70, dubbele 20—/ 41.20 per 100 K.G. Tomateft 0.08—/ 0.15 per K.G., Uien 5.10—/ 6.50 per 100 K.G., Wortelen 3.409.80 per 100 bos. Handel zeer vlug. BROEK OP LANGENDIJK (Langedij- ker Groentenveiling), 1 Oct. 26600 stuks Bloemkool le-soort 15.90—/ 36.30, 2e soort 4—/ 14.60 per 100 st., 11850 K.G. Wortelen 1.40—/ 1.70, 74500 K.G. Roode kool le soort 3.10—/ 5.70, 39500 K.G. Gele kool le soort 2.30—/ 5.30, 235700 K.G. Witte kool le soort 1.10— f 1.50, 14100 K.G. Uien: Uien 4.50—/ 5.30, Drie- lingen 5.50—/ 6.30, Nep 6.60—/ 7.30, 400 K.G. Slaboonen 20.9035, 5100 K.G. Bieten 3—/ 3.80, 1300 K.G. Aardap- pelen: Due of York 5, Blauwe 5, Kleine 1.50 per 100 K.p. ZWAAG, 1 Oct. Veiling Bangert en Om- streken. Druiven 28—/ 38, Tomaten 2— 6, Noten 7.50—/ 14, Triumph 712, Merode 5—/ 6.20, B. Louis 8—/ 18, Hardy 8—/ 10, William 813, Maagdeperen 5—/ 7.40, Bloemkool 10 tot 21, Roode kool 3.50—/ 5.30, Gele kool 5—/ 6.80, Augurken 912, Uien 1.—30—2.50, Spruitkool 11—/ 12.50, Slaboonen 1018, Snijboonen 13 22. /i NOORDSCHARWOUDE, 1 Oct. 9600 K.G. Aardappelen: Dulcen 5.40, Schoolmeesters 5.20, Roode ster 2.50, Kleine 1.20, 300 K.G. Spercieboonen 27.8030, 8500 K.G. Uien: Grove uien 4.90, Uien 5.305.70, Drielingen 5.90—/ 6.60, Gele Nep 6.30—/ 7.60, 12400 K.G. Peen 1.10—/ 1.50, 400 K.G. Kroten 2.50, 37800 K.G. Roode kool 2.40—/ 5.10, 89900 K.G. Witte kool 1.20—/ 1.60, 16700 K.G. Gele kool 3.80 tot 5.50, alles per 100 K.G. 4400 bos Bos- wortelen 24.10 per LOO bos, 1700 st. Bloemkool 10.90f 26, 2e soort 2— 4 per 100 stuks. BOVENKARSPEL' „de Tuinbouw", 1 Oct. 1924. Heden besteedde men voor: Bloemkool I 20—/ 39, II 726, III 4—/ 11, Roode kool 2.80—/ 4.90, Witte koot 1.10—/ 1.50, Gele kool 3.80-*/ 5.20 Uien 1.90—/ 2.30, Drielingen 2.25 2.55, Nep 2.503.20, Bieten 18— 27, Kleine 6.50f 11.50, Dunne Slaboo nen 3.50—/ 4.40, Dikke slaboonen 3.90 tot 4.60, Aardappelen: Ideaal 1.90 3, Wilde Due 2.6b—2.75, Due 2.65, Blauwe 2.40—/ 3.05. WARMENHUIZEN, 1 Oct. 1924. Roode kool le soort 2.90—/ 4.90, uit- schot 1.403.20, Gele kool le soort 3.20—/ 5.10, Witte kool le soort 1.10— 1.30, 2e soort 0.60—/ 1, Nep 6.30— 6.80, Drielingen 5.906.50, Uien 4 tot 4.50, Slaboonen 25.90, Peen 1.40 2. Aanvoer: 15500 K.G. Roode kool, 340 K.G. Gele kool, 35600 K.G. Witte kool, 2275 K.G. Nep, 3385 K.G. Uien, 2475 K.G. Peen, 8 K.G. Slaboonen. 436ste STAATSLOTERiJ. Trekking van Woensdag 1 October. 5de klasse 1 ldc lijst Prijzen van 70,—. 11 - 79 192 244 289 368 383 388 548 640 666 701 759 774 1220 1253 1306 1420 1563 1762 1803 1964 2126 2267 2449 2611 2667 2672 2803 3049 3094 3213 3255 3270 3395 3396 3429 3670 3705 3878 3943 4015 4208 4379 4429 4442 4484 4652 4675 4702 4714 4749 4760 4787 4890 5000 5015 5017 5049 5103 5124 5152 5175 5316 5319 5331 5348 5479 5546 5559 6162 6178 6215 6315 6326 6467 6524 6587 6768 6944 6947 6950 6997 7047 7152 7187 7224 7243 7.477 7566 7m 7698 7749 7869 7882 7944 8046 8049 8167 8170 8315 8854 8868 8942 8949 9018 9032 9110 9153 9167 9233 9339 9448 9465 9591 9923 9963 9969 10070 10116 10133 10173 10356 10381 10421 10587 10614 10691 10734 10782 10826 10833 10903 10945 11019 11107 11181 11241 11340 11439 11558 11639 11843 11929 12214 12270 12341 12363 12537 12547 12648 12691 12718 12753 13006 13145 .13156 13158 13197 13256 13458 13459/ 13742 13879 13913 13953 14033 14128 14297 14363 14402 14462 14470 1 4478 14615 14783 14872 14923 14950 14964 15270 15346 15455 15594 15621 15705 15709 15787 15814 15860 15879 15988 16005 16171 16207 16308 16370 16412 16432 16639 16684 16742 16791 16941 17002 17092 17172 17200 17305 17377 17380 17794 17864 17896 17925 17928 18292 18293 18299 18395 18399 18522 18564 18728 18793 18825 18988 19036 19081 19109 19146 19147 19289 19330 19350 19524 19530 19706 19722 19740 19872 19895 19931 19993 20243 20443 20596 20733 20754 20760 20816 20883 20948 21115 21158 21565 21605 21711 21941 21996 22025 22086 22163 22219 22236 22419 22427 22543 22655 22712 2,2751 22882 22928 Nieten. 10 12 14 18 48 7t 85 86 197 198 208 223 236 257 275 292 317 417 459 550 558 597 653 661 738 831 919 939 992 1036 1039 1082 1103 1108 1115 1127 1144 1166 1167 1199 1277 1286 1307 1348 1394 1459 1489 1510 1514 1541 1545 1566 1602 1658 1679 1688 1692 1727 1786 1807 1823 1835 1852 1882 1888 1915 1917 2012 2033 2056 208S 2139 2144 2201 2233 2236 2284 2432 2528 2553 2555 2576 2821 2833 2839 2852 2898 2919 2931 2963 3057 3100 3159 3273 3303 3362 3377 3404 3459 3486 3520 3599 3615 3637 3646 3656 3664 3720 3723 3746 3747 3762 3861 3865 3903 3913 3916 3953 3967 3995 4011 4013 4022 4062 4124 4216 4238 4291 4313 4330 4396 4468 4537 4568 4575 4579 4582 4614 4637 4649 4670 4758 4805 4839 4889 4932 4976 4989 4996 5054 5099 5126 5153 5194 5195 5238 5249 5338 5347 5399 5412 5474 5575 5618 5701 5756 5769 5780 5803 5898 5915 6017 6078 6120 6142 6151 6209 6236 6255 6286 6363 6369 6421 6430 6621 6625 6636 6732 6733 6744 6807 6853 6921 6933 6956 6963 6991 7099 7126 7137 7148 7182 7284 7357 7362 7383 7415 7429 7437 7536 7546 7587 7607 7618 7633 7636 7652 7653 7665 7739 7768 7785 7960 7968 8011 8089 8253 8265 8277 8360 8364 8422 8451 ,8454 8464 8534 8666 8702 8703 8793 8795 8811 8944 8952 8984 8986 9003 0982 9107 9112 9116 9119 9169 9225 9300 9307 9400 9563 9575 9598 9647 9700 9735 9746 9804 9805 9823 9879 10039 10086 10165 10182 10199 10213 10233 10305 10342 10449 10553 10579 10658 10696 10704 10775 10777 10778 10792 10812 10889 10922 10925 10974 10978 10989 11008 11030 11037 11060 11095 11141 11174 11190 11206 11218 11240 11355 11401 11540 11614 11710 11725 11768 11790 11815 11856 11925 11930 11946 11957 11959 12014 12106 12134 12173 12175 12285 12303 12365 12422 12427 12471 12474 12478 12494 12580 12589 12623 12639 12681 12750 12807 12824 12835 12852 12865 12935 12941 12942 12992 13013 13082 13113 13133 13139 13170 13181 13269 13270 13293 13301 1331$ 13320 13324 13430 13434 13448 13454 13577 13609 13611 13631 13649 13653 13753 13789 13937 13977 13994 14045 14047 14060 14073 14077 14111' 14164 14240 14256 14281 14319 14364 14371 14396 14451 14482 14510 14595 14609 14639 14727 14760 14776 14782 14787 14788 14835 14859 14863 14879 14931 14977 15057 15061 15063 15085 15110 15174 15188 15209 15262 15310 15324 15401 15402 15515 15544 15556 15557 15558 15571 15596 15636 15663 15696 15712 15725 15742 15760 15812 15822 15843 15890 15900 15975 16036 16052 16079 16187 16217 16249 16252 16280 16285 16288 16290 16295 16306 16340 16365 16380 16434 16480 16525 16529 16535 16575 16599 16682 16685 16686 16799 16838 16875 16888 16905 16919 16967 16977 17162 17169 17182 17185 17199 17228 17293 17302 17309 17313 17342 17358 17392 17399 17423 17457 17557 17614 17653 17673 17679 17691 17709 17779 17847 17860 17907. 17941 17962 17964 17973 17979 17980 18012 18040 18079 18116 18162 18187 18212 18243 18283 18296 18328 18330 18353 18361 18394 18434 18459 18498 18509 18524 18535 18554 18569 18719 18765 18801 18822 18831 18844 18906 18917 18922 18963 18987 19021 19053 19059 19189 19220 19277 19307 19316 19326 19331 19360 19363 19369 19378 19438 19493 19502 19586 19617 19703 19755s 19757 19770 19796 19852 19857 19910' 11916 19978 20017 20036 20089 20103 20203 20233 20251 20252 20264 20278 20286 20298 20340 20350 20384 20414 20425 20489 20519 20541 20543 20589 20668 20697 20721 20725 20759 20770 20847 20871 20956 20984 21008 21010 21014 21015 21110 21172 21190 21199 21224 21228 21236 21277 21306 21314 21351 21364 21382 21399 21411 21416 21420 21465 21476 21507 21508 21536 21586 21645 21652 21702 21773 21776 21786 21794 21798 21807 21844 21865 21874 21919' 21985 21990 22059 22115 22139 22140 22141 22148 22161 22214 22264 22308 22314- 22395 22428 22440 22452 22525 22544 22609 22692 22713 22785 22791 22834 22838 22846 5de klasse, lOde lijst: No. 7294 mo^f zijn 7244; No. 8407 moet zijn 9407; No. 11975 70 moet zijn' met niet. Op eenige lijsten staat No. 7163, moet ziin 7173.

Alkmaarsche Courant | 1924 | | pagina 5