ft wpaTen termijn niet te verhoogen, en om voor een eventueel verlies, voortvloeierid uit dien aankoop, een bedrag van ten hoogste 40,000 beschikbaar te stellen. DE AANHOUDER WINT. Ondanks de herhaalde niet-goedkeuring der begrooting, besloot de gemeenteraad van Hoogwoud ook bij de behandeling van de be grooting voor 1925 de jaarwedde van den burgemeester van 2500 op 2000 te bren- gen; een post van 1500 voor bijdrage in de kosten voor leerlingen, die de H. B. S. te Hoorn bezoeken, werd geschrapt, eveneens een in de kosten voor bet gymnasiaal onder wijs voor leerlingen, die dit onderwijs in an- dere gemeenten volgen. De meederheid van den raad weigerde deze bedragen, ofschoon zij van oordeel was, dat Ged. Staten ze zelfx krachtens hun bevoegdheid. op de begrooting zouden brengen, doch zij meende, dat door voortdurend op deze wijze te protesteeren, aan haar wenschen tegemoet zal worden °e- komen. PLAATSING IN BURGER- BETREKKINGEN. Het Departement van Obrlog brengt in herinnering, dat het aanvragen om plaatsing in burger-betrekkingen, ressorteerende onder dat Departement, niet in behandeling kan nemen. De commandanten van corpsen en hoofden van leger-inrichtingen doen hun keuze uit bij de arbeidsbeurzen ingeschreven gegadigden. Om bij voorkomende gelegenheid in dergelij- ke betrekkingen te kunnen worden benoemd, behooren gegadigden zich te doen inschrij- ven bij het orgaan van den dienst der ar- beidsbemiddeling in hun woonplaatsen of door bemiddeling evenbedoeld orgaan bij de arbeidsbeurs in de plaats, in We Ike zij aanstelling begeeren. DE REGEN-NACHTMARSCH BIJ BREDA. Zooals men weet, zegt de Tel., hebben eenige compagnieen infanterie van het 6 R. I. te Breda in den nacht van Zondag 21 Sept. j.l. geweigerd aan te treden en later, toen de marsch begonnen was en een aanhoud-nde regen bleef stroomen die de mannen tot op den huid doorweekte geweigerd verder te gaan. In verband hiermede zijn eenige onderof- iicieren die ontevredenheid hadden getoond over het feit dat de oefening onder deze om- standigheden niet werd afgelast, ter verant- woording geroepen. Een vaandrio- werd in voorarrest gesteld, van twee sergeants werd rapport opgemaakt. We vernemen thans dat deze zaken, wat den sergeants betreft niet voor den krijgsraad zullen worden gebracht, doch disciplinair worden afgedaan. De straf, opgelegd door den regiments- commandant is resp. 2 en 4 dagen streng arrest. De strafreden luidt: „Gedurende een nachtmarsch, waarbij in de compagnie tijde- lijk een zeer onwillige houding werd aange- nomen hoogst onkrijgstuchtelijke uitdrukkin- gen gebezigd." HET ONGEVAL AAN BOORD VAN DE „HELDER". Omtrent het droevig ongeval, dat tijdens de thuisreis van het s.s. „Helder" van den Kon. West. Ind. Maildienst plaats vond, ver nemen wij nog de'volgende bijzonderheden: Den 8en September verliet de „Helder" bij kalme zee de haven van Curacao met be- stemming naar Duinkerken, Toen het s.s. zich den 16en September, dus 8 dagen later, in open zee bevond, meende een der matrozen een manspersoon over boord te zien vallen. Terstond maakte hij alarm en weinige oogenblikken later werden drie reddinggor- dels in zee geworpen. Inderdaad was tusschen de golven het hoofd van een drenkeling zichtbaar, doch juist toen de reddingsloep, die uitgezet was, het dichtst bij de bewuste plek was genaderd, verdween het in de diepte. Alle pogingen om den man te redden bleven vruchteloos. Nog eenige uren werd naar den drenke ling gezocht, waarna de reis werd voortge- zet. De verdronkene bleek te zijn de 39-jarige eerste stuurman A. Kuiken, gehuwd, woon- achtig te Haarlem. DE DADER GEVONDEN. In den nacht van 17 op 18 Augustus werd te Nijmegen ingebroken in een goudsmids- winkel aan de Molenstraat. Voor een waarde van 5000 werd gestolen. De Nijmeegsche recherche is er in geslaagd het spoor van den dader te vi-nden. Te Hiltdorf bij Keulen heeft zij in de woning van zekeren Breuer tal van zilveren voorwerpen, afkomstig uit bedoelden winkel te voorschijn gebracht. Oolc in andere Duitsche plaatsen is een gedeelte van het ontvreemde dpgespoord. Breuer staat onder ernstige verdenking de inbraak te hebben ge- pleegd. Hij werd door de Duitsche politie ge zocht omdat hij ook onder verdenking staat van inbraken te Keulen. Tevens wordt hij verdacht van verschillende inbraken te Rot terdam, Delft, Leiden en Haarlem. DE VEETENTOONSTELLING TE LEEUWARDEN. Tnwillekeurig schrijft de verslaggever der tentoonstelling voor de N. R. Ct. aan zijn Mad komt de lust op, een vergelijking te maken met de vee-inzendingen te Hoorn, waar het puikje van het Noord-Hollandsche iwartbonte vee aanwezig was. Evenwel is dit teer moeilijk, daar feiteiijk een paar ongelijk- ;oortige grootheden met elkaar vergeleken noesten worden. In Hoorn trok n.l. vooral bet vrouwelijk fokmateriaal de aa-ndacht, en tier meer dd stieren. Bovendien was men In Hoorn met de stieren, welke er waren, zeer slecht voor den dag gekomen. Dit had zeker beter gekund. Wat de bezetting van de verschillende rubrieken betrof spant. Leeuwarden verre weg de kroon. Doch in de collecties fokmateriaal geven wij de voorkeur aan Hoorn. Zooveel is echter wel zeker, dat de krachfproevdn van het Nederlandsche Rtmdveestamboek te Hoorn en thans van het Friesche Rundveestamboek te Leeuwarden schiterend zijn geslaagd. Andermaal is er getoond, dat in ons land de kooper van een prima fokrund keus te over heeft. COMMIS5ARIS TEGEN RAADS- COMMISSIE. De commissaris van politie te Deventer heeft in een zeer uitvoerig rapport aan den burgemeester verzet aangeteekend tegen het rapport der Raadscommissie, che ter wflle van de bezuiniging het aantal politie-ambte- naren en -beambten vrij aanzienlijk wil in- krimpen, naar aanleiding waarvan de meer- derheid van B. en W. op de gemeentebegroo- ting den post voor de politie belangrijk wil verminderen. In zijn rapport zegt de commis saris, dat noch op het administratief noch op het andere politiepersoneel wat het aantal betreft kan worden bezuinigd, daar dit aan tal reeds zoo klein mogelijk is, ten bewijze waarvan hij een vergelijking maakt met tal van andere gemeenten. Hij beroept zich voorts op het advies van den heer Muller te Rotterdam, voorzitter van den Bond van Hooger Politiepersoneel in Nederland, die jegens de commissie heeft verklaard, niet te begrijpen, hoe de commissaris de politiebe- waking te Deventer met zijn verantwoorde- lijkheid durft te dekken. Ook had1 de heer Muller gewezen op de beslist onvoldoende bureau-bezetting. Naar aanleiding van het bovenstaande geeft de burgemeester als zijn -meening te kennen, dat beperking van het aantal inspec- teurs en agenten of van het administratief personeel niet mogelijk is, zoodat hij den raad voorstelt, het rapport der raadscommis sie voor kennisgeving aafl te nemen. Naar wordt vernomen, is de burgemeester voornemens, om, indien de raad toch tot vermindering van het aantal politiedienaren besluit, de zaak in hoogste instantie, door de Kroon, te laten beslissen. DE ONTWAPENINGSKWESTIE. Woensdagavond is in het Volksgebouw een open-bare vergadering gehouden, waaoop als eerste spreker optrad de heer B. de Ligt, di recteur van het Anti-Miltairistiseh Bureau alhier. De heer De Ligt besprak voor een talrijk gehoor de resultaten van het debat tusschen de heeren Van Embdfen en Snijders voor de anti-militairistische beweging in Nederland. Voor de ontwapening op de wijze zooals prof, v. Embden zich die dacht, vcelde spr. niets Internationale verbrcedering en vrijheid kan slechts komen door de daad van de volken, door de vrijheid1 zelve. Deze kan niet opgelegd worden van boven, maar moet leven in de ziel van het volk. En prof. Van Embden en gene- raal Snijders wiillen beiden Indie vasthouden. Dit bewijs dat zij beiden nog vast zitten in de klemmen van net imperialisme. Noch van de vrijzinnig-democraten, noch van de soci- aal-democraten verwacht spr. dan ook iets. De democratic, hetzij vrijzinnig of socialis- tisch, is een leugen. Do geschiedenis der laat- site jaren bewijst ons dit tallooze malen. Als tweede spreker trad op de heer Albert de Jong, die een manifest voorlas, waarin de anti-militairisten zich schaarden aan de zijde van hun kameraden, die nog steeds gevangen zitten. KORTE BERICHTEN. De rijkspolitie te Veldhoven heeft den Belg W. V. op heeterdaad betrapt op inbraak in het station te Waalre. Na een ongesteldheid, welke hem reeds vrij- geruimen tijd belette zijn ambtswerkzaam- heden te vervullen, is vannacht, 68 jaar oud, ovei-leden de heer mr. J. Lechner, griffier bij re rechtbank te 's-Graven'hage. De Vereeniging voor waterleidingbelan- gen in Nederland heeft gister in de societeit van de Rotterdamsche Diergaarde haar na- jaarsvergadering gehouden, onder voorzit- terschap van ir. J. van Poelgeest, uit Goes, directeur van de Zuid-Bevelandsche water- leidingmaatschappij. Daarna is het woord aan ir. F. F. M. Wirtz, directeur van de ge- meente-drinkwaferleiding van Rotterdam, tot het houden van een lezing over die watervoor- ziening van Rotterdam. Gisteren heeft prof. ir. N. C. Kist, c.i het nieuwe gebouw voor weg en waterbouw- kunde der T. H. geopend en daarbij een rede uitgesproken handelende over de veiligheids- ooefficient bij de berekening van het draag- vermogen van ijzercontructies. Gistermorgen heeft in de rotonde van het Paviljoen te Haarlem de huldiging plants gehad van den heer G. S. de Glereq, die 25 jaar geleden benoemd is tot secretaris van de Nederlandsche Maatschappij van Nijverheid en Handel. Onder voorzitterschap van den heer Jos. Huijzer is gisteravond te Rotterdam, een algemeene vergadering gehouden van bestu- ren van Rotterdamsche zangvereenigingen. Vertegenwoordigd waren 31 vereenigingen. ProYlnciaal Nienws UIT KENNEMERLAND. De aanvoer van sla- en snijboonen begin! zeer sterk te verminderen. Echter zijn de prijzen abnormaal hoog voor zoover het snij- en dikke boonen; betreft en hoog voor alle boonen. Voor snijboonen noteerden we Woensdlag 25 tot 70.50, voor dikke boonen 16 tot 39.50, voor tros(stokboonen) 33 tot 40.50, dun zonder en met draad resp. 26 tot 39.50, en 23 tot 33.50 per 100 Kg. De aanvoer van bloemkool was als de vo- rige week, de kwailteit overtreft de kwanti- teit. We noteerden voor le, 2e en 3e soort resp. 28 tot 34, 18 tot 24 en 8 tot 12.50 per 100 stuks. - In roode, gele, savoije en witte kool is wei- nig handel, de kwaliteit liet deze week veel te wenschen over. Nu de aanvoer van komkommers bijna ge- eindigd is, komt er verbetering in den prijs; we noteerden gister voor le soort 10 tot 13, 2e en soort was laag in prijs. Dank zij het mooie najaarsweder was er een tamelijk groote aanvoer van spinazie en postelein. Beide zijn duur, voor de eerste no teerden we 2 tot 2.85 per kist, vow de laatste 0.36 tot 0.58 per ben. De aanvoer van andijvie was niet groat. De prijs was voor le soort hoog, doch er was te veel 2e kwaliteit; de prijs was 1.60 tot 5 50 per bak. De aanvoer van spruiten wordt a® iets grooter. Zij zijn, althans om dezen tijd van't jaar, bijzonder duur, we noteerden 15 tot 27 per 100 Kg. In dfen prijs van bosgroertte is een verbete ring gekomen'thans was all® op een goeden prijs, met uitzondering van raapstelen. De aanvoer van vruchten houdt steeds aan 't schijnt dit jaar wel all® uitschot. We ver- wachten een hoogen prijs voor gaaf fruit, trouwens mooie vruchten waren duur, uit schot was weinig waard. De aanvoer van aardappekc was met bii- zonder groot, de prijs wordt hooger, wat ook niet kon uitblijven. We verwachten voor win- terprovisie een nog hooger prijs; op de vei- lingen kon men 4.50 tot 6.50 maken. Bij den vrijen handel was de prijs beduidend hoo ger. De overige aanvoer was niet groot. er was een vlugge handel. UIT OUDORP. Voor de gezamenlijke examens in de na- tuurwetenschappelijke vakken van het eerste gedeelte candidaafcs-medicijnen, slaagde de heer J. Groot, alhier. UIT BERGEN. Door de Commissie tot Wering van School- verzuim is in de plaats van den heer P. B van Don, tot voorzitter gekozen, de heer Ba- retta. De op 1 Oct. 1.1. in deze gemeente gehou den collecte ten behoeve van het Nederland sche Roode Kruis, heeft opgebracht 103.8414 Bij beschikking van den pensioenraad is aan den heer Jb. van Reenen, oud-burge- me®ter dezer gemeente, een jaarlijksch pen- sioen toegekend van 2436. Het gemeente-museum aan den Ouden Prinsweg werd gedurende het afgeloopen sei- zoe bezocht door 890 personen tegen 710 in het voorgaande jaar. UIT SCHOORL.. Woensdag 1.1. herdacht onze kantoorhouder der posterijen, de heer Stenneberg, den dag waarop hij voor 25 jaar in dienst der poste rijen kwam. Ondanks het feit, dat de jubilaris aan deze herdenking geen ruchtbaarheid had willen geven, had hij op dien dag van verschillende kanten toch vele gelukwenscheei in ontvangst te nemen, terwijl het aan cadeaux en bloemen niet ontbrak. Namens den dlrecteur-generaal gewerd hem tevens een compliment voor zijne nauwgezettc plichtsbetrach ting. UIT HEEMSKERK. Ten overstaan van notaris Donker werd Donderdag geveild den tuin en bloemboUen- grond met 2 woonhuizen met schuren en er ven, all® ter grootte van 1.65.60 H.A.. gele- gen te Wijk aan Zee en Duin, aan den Banke laan en behoorende tot de nalatenschap van wijlen den heer S. Pletting. Kooper in massa voor 22.253, werd de heer K. de Groot. De sigarenfabriek „de Volharding", met 2 woonhuizen, gelegen aan den Heemskerker- weg, werd' voor 10.556 gekocht door den heer J. H. de Swart c.a. UIT HEILOO. Naar ik meen zegt onze correspondent was in uw blad (en ook andere bladen) des- tijds een bericht opgenomen, dat de rails van de tram van Alkmaar af zouden worden op- geruimd en zoo (ik meen per tram) naar Haarlem zouden worden vervoerd. Gister, van Beverwijk af komend, zag ik, dat bij den overweg Holl. Spoor de rails al werden uitgenomen, biels verwijderd enz.. Ook vernam ik gister dat zulks ook gebeurd was in Velzen. (Van het laatste heb ik geen nadere bevestiging kunnen krijgen). Naar wij vernemen is door de raadsle- cfen, de heeren Vrijburg, van *t Veer en van de Vail een kracht bij Ged. Staten ingediend1 in- zake het door burgeme®ter en wethouders verstrekte crediet aan het R. K. Kerkb®tuur voor de meubileering van de R. K. Jongens- school (verstrekken van schoolkachels.) Op het weiland van den heer Z. is een luchtballonnetje neergekomen dat in Londen bij een wedstrijd was opgelaten. Aan den ballon was een verzoek bev®tigd om hem te retourneeren, waarvoor een belooning in het uitzicht is gesteld. Gevonden: Een parapluie, een hond, een Lipssleutel, een rijwielplaatje, een big- genkorf, een vulpen, een vulpotlood. Verloren: Een centuur, een tasch, een vulpen, een portemonnaie. UIT LIMMEN. Toen de heer W. G., uit Alkmaar, om onge- veer 8 uur's avonds van uit het noordeinde van het dorp zich per fiets naar Alkmaar wilde begeven, passeerde hij twee fietsers, die zonder licht reden. Een der fietsers gaf hem met een (vermoedelijk scherp) voorwerp een slag of duw in het gezicht, me zoo erg aan- kwam, dat hij zich onder behandeling van Dr, van Oppen moest stellen. Het was een groo te woncf, juist onder het oog en van dien aard, dat, als zij even hooger was geweest, hij stellig zijn oog had moeten tnissen. Van aanranding of iets dergelijlcs was geen sprake, de persoon is niet herkend, wat zeer jammer is. Zulk een laffe daad moest streng g®traft kunnen worden. UIT ST. PANCRAS. Het is den organisators niet mogen geluk- ken voldoende deelname voor een te houden tuinbouwcursus te verkrijgen. Daarentegen is een cursus voor bedrijfs-controle, onder lei- ding van den leeraar P. Glas van Broek op Langendijk, wel van voldoende deelname ver- zekerd. UIT NOORDSCHARWOUDE. (Sept.) Overleden: Obbe Wilhelmus de Waard, oud 52 jaren echtgenoot van Corne lia Bakker. UIT DIRKS HORN. Woensdagavond vergaderde de afdeeling Harenkarspel van „Volksonderwijs" ten huize van den heer D. Bruin, onder leiding van den heeft L. Reuvers. De secretaris, de Seer R. v. 3. L'aan Tas 3e notulen, die onveranderd werden goedge- keurd. De agenda we® als eemg punt aan: be handeling beschrijvingsbrief voor de Alge meene vergadering te Utrecht op 4 en 5 Oct a.s- Deze besdvrijvmgsbrief is dit jaar zeer on- belangrijk en staat in het teeken van verweer tegc-n de verslechtering van het onderwijs, speciaal van het openbaar onderwijs. Het ware te wenschen vond de verga- ring, dat het hoofdbestuur van „Volksonder wijs" wat eerder „wijs" ware geworden en'dii in 1916/17 niet door de politick op sleeptouw had 1aten nemen, dan zouden we thans niet voor de fun®te gevolgen der „Pacificatie" staan. De schoolstrijd is door de wet van 1920 niet uit; integendeel, in vele gemeenten woedt hij met nooit gekende kracht. Wat te voorzien was. Tot afgevaardigde en plaatsvervanger werden gekozen de heeren Reuvers en v. d Laan. Hierna sluiting van de niet dntk bezochte vergadering. Sport SCHOORLSCHE SPORTCLUB SCHOORL. Voor de op Zondag 5 October as. te hou den draverijen zijn de volgende inschrijvin- gen gekomen-: Cec Biei-prijs, draverij onder den man: Nico C, Neerlandia, Camelia, Max, Newton B, Morgenroth, Ostard, Letha, Meta E. Jantje-prijs: Oscar, Leo, Nico C, Neerlandia, Max, Letha, Ostara, Lord B, Max Mediunl, Marki®. Witteveen-prijs: Oscar, Leo, Fini, Catrien R, Maggy Henry, Nicky Henry. Du mas, Nap, Amie, Putzelinde, Lord B, Wahn- fried, Mignon, Koosje W, Max Medium, Mar-, kies. Quimperle, Rautenlcranz. 'Tijdens de draverijen zal voorgereden wor den door dien eigenaar, den heer G. Schoorl te Harenearspel, de beroemde hackney vos- hengs-t ,,Adjudant Capenor", die o. a op de landbouwtentoonslelling te Hoorn twee gou- den medaill® aan de hand en in het tuig ver- wierf. Marktbericliten BROEK OP LANGENDIJK (Langedij- ker Groenteiveiling), 2 .Oct. 20600 stuks Bloemkool le soort 1427.20, 2e soort 3.20—/ 13 per 100 st., 13900 K.G. Worte- len 1.30—/ 1.60, 84800 K.Ge. Roode kool le soort 2.80—/ 5.30, 37500 K.G. Gele kool le soort 3.80—/ 5.70, 333-000 K.G. Witte kool le soort 0.901.40, 17700 K.G. Uien 4.104.70, D-rielingen 5.90—/ 6.60, N-ep 7—/ 7.50, 935 K.G. Slaboomen 16.9-0—/ 32.50, 11700 K.G. Bieten 2.40—/ 3.80, 1000 K.G. Ra- pen 2.30, all® per 100 K.G. WARMENHUIZEN, 2 Oct. 1924. Roode kool le soort 2.90—/ 4.50, uit schot 1.202.60, Gele kool le soort T.204.90, Witte kool le soort 1 1.20, 2e soort 0.90—/ 1, Nep 6.3-0— 6.60, Drielingen 5.80—/ 6.40, Uien 4.6-0—/ 4.7-0, Bloemkool 15—/ 16.80, 2e kw. 3.20—/ 3.70, Peen 1.5-0, Schot- sche m-uizen 6.90, Slaboonen 19.30. Aanvoer: 2112-0 K.G. Roode kool, 3750 K.G. Gele kool, 76400 K.G. Witte kool, 1540 K.G. Nep, 2900 K.G. Uien, 500 KG. Peen, 200 K.G. Aardappelen, 302 st. bloemkool, 18 K.G. Slaboonen. WIJDENES, 2 Oct. 1924. Veiling Tuin- dersbelang. Louise Bonne 1321.90, Beurre Hardy 10—/ 11.70, Durandeau 3.8-0—/ 4.50, Corseiller 5—/ 5.50, Gra- tiool 3.50—/ 3.60, Schellinkhouter 11 12.50, Roem van Wijdenes 99.50, Transperant 1013, Cox Pomona 8— 9.50, Zoete appelen 5.506, Slaboonen 1517.50, Snijboonen 15—/ 18, Roo de kool 5—/ 8, Gele kool 810, Bloemkool 13—/ 15. BOVENKARSPEL „De Tuinbouw", 2 October 1924. Heden besteedde men voor: Bloemkool I 14.50—/ 28, II 6.50—/ 15.50, III 4.50 tot 9.50, Roode kool 1.90—/ 4.70, Witte kool 1.20—/ 1.40, Gele kool 3.6-0— 4.70, Uien 2.102.20, Drielingen 2.4-0—/ 2.75, N-ep 3—/ 3.50, Dunne Slaboonen 44.60, Dikke slaboonen 3.80—/ 4.40, Bieten 14.50—/ 26.50, Kleine 6.5-010.50, Aardappelen: Ideaal 2.15—/ 2.45, W. Due 2.55—/ 2.80, Klein-e Ideaal 4.404.60. SCHAGEN, 2 Oct. 1924. Op de heden gehouden eierenmarkt waren aangevoerd 19341 eieren. Kipeieren, 17261 St., 10 /ll, middel-prijs 10.60. Eendeieren, 2080 st., 78, middelprijs 7.30. NOORDSCHARWOUDE. 2 Oct. 850-0 K.G. Aardappelen: D-uken 4.60 5.20, Bl. Aardappelen 4.70—5.30, Kleine 1.50, 180 K.G. Spercieboonen 24, 1000 K.G. Rapen 1.80, 500 K.G. Ramme- nas 5.30, 12000 K.G. Uien: Grove uien 4—/ 4.30, Uien 4.4-0—/ 5.40, Drielin gen 5.80—/ 6.70, Gele Nep 6.50—/ 7.10 19600 K.G. Peen 0.80—/ 1.50, 43-00 K.G. Kroten 1.90—/ 3.60, 53500 K.G. Roode kool 2.70—/ 5 80600 K.G. Witte kool 1—/ 1.60, 17600 K.G. Gele kool 3.20— 5.30, aBes per 100 K.G., 3800 bos Bos- wortelen 2.102.70 per 100 bos, 2300 stuks Bloemkool 10.10—/ 19 per 100 st., 2e soort 2.404.20 per 100 stuks. Inwendige Zen-ding, afd. Alkmaar, markt- prediking 7.30 uur bij het pos-tkantoor. Spre ker de heer P. Stom, hoofd der chr. M. U. L. O. school te den Helder. 436ste STAATSLOTERIJ Trekking van Donderdag 2 Cictober. 5de ldasse 12de lijst, Prijzen van 70, 1L9 125 338 440 453 456 554 605 811 864 880 941 1225 1361 1477 1518 1538 1635 1670 1929 1997 2448 2560 2649 2802 2808 2915 2916 3015 3031 30® 3393 3665 3798 3834 3973 3994 4200 4335 4422 4611 4759 4820 4833 4885 4895 4992 5061 5164 5251 5264 5357 5410 5427 5614 5639 5740 6088 6197 6203 6250 6336 6411 6508 6556 6686 6846 6854 6994 7037 7084 7159 7193 7257 7303 7307 7352 7371 7428 7452 7535 7565 7667 7884 7$&4 7000 81'48 8410 852-7 8606 8781 8831 8936 8991 9111 9164 9250 9493 9516 9656 9822 9876" 10067 10088 10163 10208 10246 10260 10303 10390 10468 10515 10544 10556 10565 10701 10705 10717 10909 10984 11063 11083 11102 11104 11167 11403 11632 11705 11801 11803 11852 11874 11879 11945 12143 12186 12246 12313 12380 12459 12-562 12725 12800 12861 12920 12922 13024 13086 13157 13166 13272 13274 13277 13289 13440 13451 13504 13668 13966 13996 14024 14025 14226 14278 14307 14338 14351 14406 14421 14720 14725 14739 14823 14848 14873 14939 14993 15011 15045 15093 15116 15183 15278 15300 15422 15554 15683 156® 15769 15833 15929 15958 16030 16084 16218 16396 16421 16470 16718 16723 16938 16963 17060 17226 17229 17368 17590 17610 17622 17688 17746 17836 17949 17961 17972 17984 17985 18040 'Ofl 18110 18184 18201 18232 18270 -If'- 18363 185® 18641 18679 18773 188P 19016 10988 19203 19382 19416 19568 19580 19734 19771 19923 19983 19986 20117 20120 201® 20150 20208 20238 20266 20349 20®9 20368 20592 20889 20693 20739 21123 21222 21356 21463 21470 21484 21504 21855- 21867 22022 22166 22312 22345 22563 229&1 22977 N i e t e n. 13 113 140 225 232 2® 273 307 316 340 400 483 516 530 568 594 649 677 694 802 859 956 959 1041 1089 1107 1174 1228 1231 1309 1359 1375 1381 1530 1582 1583 1622 1633 1665 1686 1749 1761 1818 1822 1830 1856 1873 1940 1941 1949 1953 2018 2046 2152 2160 2172 2259 2300 2®2 2364 240-1 2424 250S 2564 2632 2661 2662 2694 2714 2772 2809 2810 2834 2877 3039 3041 3065 3084 3125 3179 3212 3224 3240 3266 3267 3282 3287 3325 3326. 3385 3464 3543 362S 3639 3676 3681 3702 3726 372S 3743 3868 3932 3952 4017 4151 4202 4239 4292 4314 4329- 4338 4472 4518 457? 45S5 4626 4665 4673 4752 4754 4718 4844 4878 4891 4967 50U 5059 5176 5199 5279 5289 5309 5325 5367 5370 5372 5378 5451 5475 5484 5520 5570 5574 5633 5651 5719 5745 5825 5833 5839 5847 5850 5896 5982 5984 6036 6098 6163 6171 6220 -6253 6346 6377 6482 6494 6536 6574 65® 6598 6615 6702 6720 6821 6870 6915 7048 7078 7081 7136 7253 7256 7269 7281 7295 7350 7351 7422 7438 7499 7511 7561 7591 7671 7722 7729 7750 7756 7775 7803 7816 7819 7913 7925 7952 8034 8121 8161 8180 8193 8266 8370 8433 8480 8521 8552 8568 8579 8597 8602 ®58 8697 8746 8782 8847 8848 8945 8979 8983 90-05 9097 9192 9196 9227 9240 9243 9265 9267 9346 9360 9378 9387 9412 9446 9460 9510 9523 9532 96® 9686 9770 9773 9780 9808 9816 9850 9882 9992 9998 10010 10013 10038 10090 10149 10263 10443 10497 10575 10610 10661 10779 10811 10840 10880 10887 10938 10973 10979 11002 11003 11012 11079 11105 11114 11163 11225. 11239 112® 11326 11346 11369 11497 11527 11532 11539 11539 11636 11704 11733 11747 11769 11786 118® 11842 11850 11924 11965 12061 12091 12095 1210-1 12105 12116 12152 12278 12281 12284 12314 12354 12359 12402 12455 12466 12480 12491 12549 12590 12591 126® 12602 12622 12677 12700 12736 12744 12762 12783 12834 12896 12948 12949 12952 12954 12961 12978 12982 12948 12998 1301S 13076 1,3079 13080 13083 13121 13126 13130 13151 13162 13175 13218 13249 13251 13292 13414 13455 13544 13546 13569 13582 13585 13590 13621 13672 13689 13724 13763 13812 13836 13843 13864 13865 13876 13894 14006 14075 14094 14101 14102 14118 14130 14141" 14165 14166 14230 14245 14276 14313 14326 14453 14465 '14484 14527 14545 14588 14598 14622 14624 14641 14666 14609 14689 14722 14746 14748 14789 14825 14874 14®2 14913 14920 14941 15070 15090 15097 15173 15317 15353 15395 15458 15504 15584 15589 15640 15658 15674 15777 15839 1®® 15909 15970 15996 16023 16044 16102 161® 16164 16245 1 6253 16268 162® 16322 16364 16447 16465 16509 16512 16520 16572 16802 16816 16818 16834 16848 16893 16899 16905 16926 16927 16935 16945 16955 16® 8 17067 17070 17102 17105 17134 17154 17189 17196 17233 17242 17259 17268 17277 17317 17433 17530 17593 17596 17®5 17627 17641 17665 17714 17728 17765 17958 17975 18005 18074 18007 18164 18165 18178 18195 18348 18382 18389 18401 18424 18450 18474 18491184® 18544 18577 18615 18633 18664 186® 18730 18751 18770 18782 18829 18838 18882 18971 19125 19145 19165 19172 19179 19207 19221 19231 19236 19299 19352 19399 19434 19435 19453 19462 194® 19534 19535 19551 19585 19588 19598 19606 19659 19674 19777 19806 19846 19849 19854 19867 19877 19908 19940 19952 10084 20012 2®42 20®4 20125 20i31 20185 20215 20229 202® 20293 20305 20306 20392 20424 20452 20466 20475 2050-5 20525 20542 20544 20664 20675 20703 20704 20732 20880 20887 20891 20®8 20Q18 20947 20057 20974 20978 20981 20993 21022 21044 21063 21084 21130 211® 21141 21214 21252 2129C 21297 21299 21301 213® 21319 21321 21402 21480 215® 21501 21525 21534 21566 21624 21661 21763 21847 21899 219® 219® 21969 22026 220® 22091 22101 22185 22189 22208 22241 22250 22253 222® 22287 22352 224® 22506 22508 22571 22573 22574 22576 22618 22629 22633 22638 226® 22693 227® 22717 22718 22789 22805 22870 22872 22873 22879 22925 22958 22993 5de klasse, llde lijst: No. 4568 moet zfjh 4558; No. 16905 moet zijn 16906; No. 1804C moet zijn 18049; No. 4614 moet zijn met i 70a No. 4.70, wert zget met otet

Alkmaarsche Courant | 1924 | | pagina 6