MMBEim nieuwe Fransche OTEN. MIMING Speelgoederen. H. V. M. RIJKS, Hollandsch Vleescii. Sport torpedo Cleveland six 1924, Vsltlniijs-Brouwer, Groote Afslag L. C. BIS.KAimn, Fanfarecorps „de Vriendsdiap" Sport Marktberichten Openbare Uitvoering TE SCHOORL, op Zondag 30 Nov. 1924, ONTVANGEN 15 cent per pond. JI. SCHEEPMAKER. EARL BIREKOVEN, Alkmaar, Hekelstraat 1L Banketletters, Borst- plaat, Marsepain, Cho- coladeletters, Gevuldt doozen, Speculaas, VRAA6T SPEC1AAL UW ATTEOTIE. Last van gal en sfijm beslagen tong, een voortdurend onaangena- men smaak, tragen stoelgang en een opge- blazen gevoel. Gebruik hiertegen de zonder eenige krarnp werkende Mijnhardfs Laxeer- tabletien. Doos 60 cts. Bij apoth. en dro- eisten. gestremd en tot de begraafplaats hebben, zooals bekend, slechts houders van kaarten toegang. De lijst van sprekers is aldus: Mr M. J. Duparc uit naam van den minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen, bur- gemeester W. de Vlugt, uit naam van het ge- meentebestuur van Amsterdam, de heer Vlie- gen voor het partijbestuur der S. D. A. P., de heer Brautigam voor het N. V. V., de heer Wibaut uit naam van de Heijermans-commis- sie, Dr. W. Royaards voor het Tooneel, de heer Cornelis Veth uit naam van de letter kundigen, de heer Henri Dekking uit naam van de vrienden. Langs de trottoirs en het wandelpad van de Stadhouderskade en den Amsteldijk heeft zich een dichte menigte opgesteld, die den igrooten doode bij het voorbijtrekken een eer- biedigen laatsten groet brengt. In het Sar- phatipark hadden zich reeds vroeg in den jnorgen rondom de leiders van het N. V. V de heeren R. Stenhuis en Brautigam, het sociaal-democratische K?m"v"d den heer J. H. F. Zadelhoff, den R rdamschen wet-- ■houder De Zeeuw, den voorzitter van de Federatie Amsterdam der S. D. A. P. den heer Mr. G. van den Bergh, een groot aantal deputaties verzameld van afdeelingen der S !D. A. P. en vakvereenteingen, voomamelijk nit Amsterdam, maar cok uit andere plaat- sen des lands. A1 deze denutaties voerden huu omfloerste banieren en vlaggen mede en slo- ten bij de Nic. Berghemstraat onmiddellijk achter den langen rouwstoet aan. Eerst de blauwe, vlag van het N V. V. achter ziin lei ders, geflankeerd door de banier van de fede ratie Amsterdam van de S. D. A. P., en de vlag van den Amsterdamschen Bestuurders- bond en dan volgt een lange stoet van depu taties, te veel om op te noemen. Er zijn afgevaarddgden van de S. D. A. P. Den Haag, Scheveningen, Rotterdam, vele plaatsen uit Noord- en Zuid-Holland, ook uit Zeeland, tot zelfs uit Groningen en Leeuwar- den. Voorts zijn er onder meer deputaties vatt de Bond van Arbeiderszangvereenigingen" in Nederland, van de Stem des Volks, de Soc Dem. Studentenclub, de A. N. D. B. en al'e groote en zeer veal kleinere organisaties bij het N. V. V. aangesloten. Een afzonderlijk onderdeel van dit gedeelte van den stoet, welks lengte bijna den geheelen afstand tus- schen Sarohatipark en Stadhouderskade be- sloeg, vormt een groot aantal actrices en ac- teurs van wie soromigen een b'cemtuil of palmtak dragen om straks als laatste stille hulde op Heijerman's graf neer te leggen. De honderden, die den stoet hebben mee- geloopen, seharen z' om het graf. Onder hen zijn cok vele tooneelspelers, o.a. Jan Musch en Adriaan van der Horst. De vaandeldragers der politieke vakbeweging formeeren een wijden kring, die geflankeerd wordt door de bergen bloemen. Eerst tegen 2 uur wordt de lijkbaar aange- dragen. Vier leden van het partijbestuur der S. D. A. P., de heeren Vliegen, Wibaut, Berg- meijer en mevrouw Groeneweg fungeeren als slippendrager. Voordat de kist in de groeve zakt, legt mevrouw De BeerVan Rijk ont- roerd een tuin chrvsanten aan het vpeienein- de neer. Terwijl alle vaandels saluut bren- gen, da alt de kist. Vervolnens treedt naar voren als eerste spreker Mr. M. 1. Duparc, die het volgende zegt: De minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen, die tot zijn leedwezen ver- hinderd is hier aanwezig te zijn, heeft mij de droeve taak cpgedragen, om uit naam van Z. E. hulde en dank te brengen aan Neder- land's grcotsten tooneelschrijver van onzen tijd, Herman Heijermans, voor vviens wer- ken Z. E„ afgesrheiden van de bepaalde ten- denz zijner geschriften pf van de sociale be- doelingen welke hij voor oogen had, groote bewondering kcesterde Om die reden heeft de minister dan ook gaarne voldaan aan het onlangs tot hem gericht verzoek, als eere- voorzilter oo te treden van het comite, hetwelk zich gevormd had om Heijermans op zijn zes- tigsten verjaardag een grootsch bewijs van 'sympathie te geven. Met innig leedn-evoel zijn wij alien ver- vuld, dat hij het genet vp dien d?n waarop hem opnieuw zou zijn gebleken, hoe talloozen hier te lande en ver buiten onze grenzen zijn werken aar waarde wisten te schatten, niet heeft kunnen smaken, maar des te meer voe len wij ons gedrongen, bij deze geopende groeve de nagedachteni-s van Heijermans, die zulk een eereplaats onder de letterkundigen innam, te huldigen. Iemand, die zulke teere snaren van het menschenhart wist te doen trillen en zulk een diep medegevoel voor zijn misdeelde landge nooten had, moet innerlijk een goed mensch geweest zijn, goed in den waren, hoogeren zin des woords; een man die en in zijn huis- gezin en in de samenleving en in den kring der letterkundigen een diepgaand en blijvend spoor achterlaat. De minister heeft mij verzocht voor me vrouw Heijermans en hare kinderen, die zoo- veel in hun vader verliezen, met de bede, dat God hen moge sterken in het dragen van hun groot leed. Daarna nam burgemeester De Vlugt het wcord. Hij zeide: Aan het einde van dezen droeven toeht en geschaard rondom de nog geopende groeve, klinke dan nog een enkel woord, teneinde te getuigen van weemoed en ontroering, van stilel hulde en waardeering. Als hoofd der ge- meente, waarin en waarvoor Heijermans zoo langen tijd de hem geschonl.sn talenten toon- de, zij het mij vergund, mij te kwijten van de zen plicht. Van weemoed en ontroering, zeide ik. Im- mers zij, die dezen zoo krachtigen man heb ben gekend, die iets begrepen van den strijd, die hij meende te moeten voeren, en di wisten hoe hij daar in het stille Zandvoort leed en hoe herstel schier uitgesloten scheen, zij heb ben deze stemming voelen opkomen en door leefd, toen de mare: „Heijermans is overle- den" als een sombere tijding in den morgen van den 22sten November in de hoofdstad werd vemomen. Van weemoed en ontroering. Want met Heijermans verliest ons land een man van buitengewone beteekenis, onze tad een zijner op den voorgrond "tredende burgers, de kunst een harer meest talrijke beoefenaars en de Nederlandsche letterkunde in het bijzonder een harer beste krachten. In zijn verschillende bre-edc lagen en groe- pen heeft ons volk een ding gemeen: het waardeert en voelt zich aangetrokken tot hen, die het leiden en bezielen, die er in slagen om op bepaalde obgenblikken het zuiverst te vertolken en uiting weten te geven aan wat er lepft in hoofd en hart. En scherp als het oor- deelt en aanvoelt, met die nuchtere intuitieve gaven die het bezit, is die waardeering het grootst voor hen, wier woord niet enkel schoon is van vorm, doch de vrucht van een ware overtuiging; het grootst, wanneer daar is een geestelijke en stoffelijke harmonie, die aan het gesproken woord relief geeft en waar- door het vasthoud-t wat het eenmaal heeft ge- grepen. In dien zin was Heijermans groot: een leider bij uitnemendheid. Meer nog dan enkel door het v/oord slaagde hij er in, door zijn kunst uitdrukking te geven aan wat hij voel- de, dat uitdrukking behoefde. Dit alles is nu uit. Want aan zijn ster ende hand cntviel de scherp gepunte stift. Heijer mans is. niet meer. Hij rrsie in vrede! Men meldt verder uit Amsterdam: Bij de teraardebestelling van Herman Heijermans hebben na Mr. Duparc en bur gemeester de Vlugt nog verscheidene ande re sprekers het woord gevoerd. Nam-ens het partijbestuur der S. D. A. P heeft de heer W. H. Vliegen aan Heijermans een van de oudste en trouwste leden van de- partij, een laatsten greet gebracht. De heer Brautigam heeft hierna het woord gevoerd namens het Nederlandsch Vcrbond van Vakvereenigingen. De heer Wibaut, eere-voorzitter van het co mite, dat zich had gevormd om Heijermans op zijn zestigsten verjaardag te huldigen, heeft er hierna van gewaagd, hoe onmiddellijk mannen uit alle kringen van de maatsehappij bereid waren geweest, in dit comite zitting'te nemen, teneinde op de 3den December te ge tuigen van hun waardeering en vereering. Ontroerd nam vervolgens Dr. W. Royaards het woord om de gevoelens van de tooneelwe- reld tot uiting te brengen. Bij ontstentalis van Herman Robbers, die Verhinderd was aanwezig te zijn, heeft hier na de heer Cornelis Veth het woord gevoerd namens de Vereeniging van Letterkundigen Namens Heijermans' intieme vrienden voerd-e nog de heer Henri Dekking het woord. Hij herdacht in den ovyrledene den trouwen kameraad met het hart van goud, den Mathijs de Sterke uit „De Opgaande Zo-n", den „Jasper" uit Eva Bonheur. Hij heeft de martelende pijnen van de laatste weken, wel- bewust van wat hem wachtte, gedragen als een held. Als niet de zorgen voor de toekomst van zijn kinderen hem kwelde, lag er een lach van verheven berustkig op zijn gejaat. Spre- wer gaf uiting aan de hoop, dat het Neder landsche volk de verplichtingen zal kennen, die het aan zijn grooten schrijver verschul- digd is. Nadat Heijermans' notaris enkele woorden tot besluit had gezegd, nam Dr. L. Heijer mans het woord, om alien, die tot deze schoc- ne plechtigheid hadden bijgedragen, een roe- rend woord van dank te zeggen namens Heij erman's vtouw, ziin lieve kinderen en de ove rige familieleden. De spreker verlekfe, hoe des ocht-ends, bij het vertrek van de kist uit Zand voort, het tweejarig jo-ngsike zijn vader ten af- scheid een „goed-eodag" had nageroepen. Dit, zeide spreker, was een afscheid, dat mijn broeder wel buiiengewoon in het hart zou hebben gegrepen. Dr. Heijermans zegde minister De Visser dank voor de (bitter meende hij er aan toe te moeten voegen: wel wat laat gelcomen) be- langstellkig, alsook aan B, en ".W. van Am- slerdam, dfe stad, waaraan hij met al zijn ve- I vcr'-morht was. Het geleide dat de S. D A.P. en het N. V. V. het sioffelijlc overschot van Herman Heijermans hadden gegeven, zou voor de familie onvergeteliik bliiven. In- en uitwendige, zoowel bloedende als blin- de, woraen spoedig en zeker genezen door d-e Aamboeienzalf van Apotheker BOOM. Het jeuken bed^prt in enkele dageh. Verkrijgbaar in de meeste Apotheken en Drogistwinkels a 0.90 per potje. DE VLIEGTOCHT NEDERLAND—INDIE. Uit Batavia werd Woensdag nog geseind: Aan den maaltijd in de Societeit Concordia hebben 45 gasten aangezeten. Gastheeren waren de comiteleden, eeregasten de~ vliegers. Een groot aantal tafelspeeches werd gehou- den. De heer Muurling, voorzitter van het comi te, zeide, dat de vlucht feitelijk een eerste etappe was, en sprak vervolgens de hoop uit, dat de tweede spoedig moge vol gen. De heer Creutzberg vergeleek den tocht met dien der oude zeevaarders. Vice-admiraal Gooszen dronk op de fami lieleden der vliegers in Nederland. Nog vele andere soeeches volgden. De heer Van der Hoop sprak mede namens zijn tochtgenooien een woord van dank. De F- VII gaat Zaterdag naar Bandoeng, geescorteerd door vijf escadrilles. Het toestel za! in zijn ouden staat worden teruggebracht, waama het te Batavia terugkeert vooi- den aanvang van vluchten over Java. C>e Times bespreekt in een hoofdartikel, ge- liteld: Flying Dutchmen, den vliegtochi Ne derlandIndie en stelt vast, dat de Neder- landers een nieuwe triomf hebben toegevoegd aan de lange serie wereldvluchten, waannede een handvo! v'iegers den dag aanzienlijk na- der hebben gebracht, dat het vliegtuig een ge- woon midde) voor lange reizen zal zijn. De namen Van der Hoop, Poelman en Van den Broeke, inceten. aldus het Engelsche blad, ge- voegd bij de lijst van koene internationale vliegers, ai? de rest van de wereld willen be- wijzen, hoe betrekkelijk gemakkelijk, hoe vei- lig en praciiseh vliegen is Het artikei trekt een vergelijking met de oude pionier-zeevaarders, onder wie vooral in de zeventiende eeuw Nederlanders uitblonken. Daarbij maakt de Times melding van de ont- dekkingen van Abel Tasman en Jan van Rie- beek. Deze flying Dutchman, zoo besluit het blad, die als van een leien dakje bekwaam hun misJ sie hebben uitgevoerd, zijn gelukkiger, dan de cngelukkige Vliegende Hollander van de le- geade. Zij bereiken de haven. Maar indien zij "den weg bereid hebben voor anderen, die hun voetspoor zullen volgen, dan hebben zij dif gedaan, omdat zij zijn van een dapper, avon- tuurlijk ras. Het bloed hunner voorvaderen stroomt nog door hun aderen. WAAROM DAT ONDERSCHEID? Wij hebben dezer dagen onder de mededee- ling welke eereteekenen waren toegekend, als ons gevoelen uitgesproken, dat men in de toe- gekende onderscheidingen geen verschil had moeten maken. Dat men dit ook elders gevoeld heeft, be- wijst wel het volgende artikeitje, dat wij gis- teravond in de O. H. Crt. aantroffen: „Heel Nederland heeft gejuicht bij de ma re, dat de drie kranige kerels, die hun leven veil hadden cm een nieuwen verkeersweg te banen naar onze kolonien, en daardoor in ze- keren zin hebben meegeholpen aan de betere verstadhouding onder de volken, behouden en wel hunnen gevaarvollen tocht hebben vol bracht. Indie viert thans nog feest en de drie he1- den worden in alle kringen genoodigd. Het heeft allerwege bevrediging gewekt, dat de Kroon dit historische feit niet heeft la- ten voorbijgaan, zonder aan elk der vliegers een blijvende berinnering te schenken. in den vorm van een Koninklijke onderscheiding. Doch zooals ons uit tal van brieven en mededeelingen van de zijde onzer lezers is ge bleken, wekt het een be.grijpelijke bevreemdin-- dat hier tusschen de bemanning nog verschi- werd gemaakt bij het toekennen der onder scheidingen. Waarom, zoo schriift ons een abonne. moest mecanicien Van der Broeke slechts de me- daille ontvangen, terwijl zijn beide makkers geridderd werden? Hebben ze met zijn drieen niet dezelfde gevaren getrotseerd? Zouden zij, bij een eventueel ernstig ongeluk waarschiin- lijk niet denzelfden dood met afgrijzen heb ben aangezien? Is het eene menschenleven, bij zooveel on offering voor het vaderland, meer waard dan het andere? Hebben ze ieder op hun v/ijze niet hun beste krachten gegeven aan het we'.slagen der onderneming? Pres- teerden ze niet alien evenveel? Waarom dat ellendige verschil?" „Hoe treurig, besluit een andere inzender, dat op een dag van feest een dergelijke achter- uitstelling van den Itnappen mecanicien een zoo sehril dissonant moet zijn en op dezen dag van nationale saamhoorigheii dat ellendige spook moest rondwaren van de verfceilijke standenindeeling. Ook in de N. R. Ct. uit e'en Nodc-rlander" thans zijn verontwaardiging a's volgt: Waarlijk zal al een zeer groot deel van het Nederlandsche volk er zich over verontwaar- digd gevoelen dat den mecanicien van den vliegtocht naar Indie het ridderkruis onthou- den is; de twee vliegers en hij zijn uesneden uit hetzelfde hout; de een kon niet buiten den ander; alle drie hebben hun hoogste kunnen en hun hoogste tocwijding aan de zaak en aan elkander gegeven. De een deed niet meer en deed niet minder dan de ander heeft ge daan. Doch wat v. d. Hoop te veel kreeg, kreeg v. d. Broeke te weinig. Of handelde hij niet ridderlijk genoeg door -hoog in de lucht wcken achtereen zijn leven te wagen voor den goeden naam van zijn vaderland? Was die ridderlijke daad geen ridderkruis waard? Moest tusschen die drie koene, kranige men- schen onderscheid worden gemaakt en moes- ten ze, ook ten o^zichte van elkaar, in drie klassen worden verdeeld? In Indie krijgen zij dezelfde ontvangst, den zelfden dank, hulde en vereering: dezelfde ge- schenken; waarom maakt dan de Regeering onderscheid? Vergis ik me niet dan krecT eenige iaren geleden, een tramconducteur in Den Haag het ridderkruis der Oranie Nassauorde om dat hij z-in wagen remde toen Prins Hendrik er dicht bij was; voor iederen prins en iede- ren plebejer had hij moeten remmen. Was er meer moed en neer kennis voor noodig om een tramwagen te remmen, dan om een vlieg tocht naar onze schitterende Oost te doen? Hulde den twee kranigen vliegers! Hulde den derden held die tot vliegen hen in staat stelde! Voor alle drie de vlag in top; hen alien dient een ridderkruis te sieren! VOETBAL. Gymnasium—Handelsschool 2—1. Woensd-agmiddag werd op't kleine Gn- Ahead-veld deze strijd gestreden. Er was voor deze voetbalmatch, vooral van de zijde der Gymnasium-leeraressen en leeraren tamelijk veel belangstdling en zij zagen 't Gymna sium voor't eerst sedert jaren wee. eens een moeilijke overwinning behaien. De wedstrijd zelf kenmerkte zich door een voortdurend iets tserker zijn der Handels school. De aanvallen situitten echter alien af op de verdediging en zoo kon de Boer, na circa 20 minuten plotseling van een misver- stand in de H.-verdedig'ing gebruik maken en doelpunten (1—0). Na rust, die met deze stand kwam, zcrgde Makkink al gauw na een mooien aanval voor de tweede goal (2--0), maar toen kwam de Handelsschool aan het woord, die het echter, mede door het keurige keepen van Labberte, niet verder dan een dufcieuze goal konden brengen (21). Onder gnoote spanning kwam met deze stiand het einde. ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. ALKMAAR, 26 Nov. In de heden gehou- den veilingen werd betaald voor: Bloemkool per 100 st. 4.2022.60, Roode kool per 100 K.G. 1.604.80, Gele kool per 100 K.G. 1.104.60, Wortelen per 100 bos 9.10—/ 10, Bieten per 100 K.G. 1.90— 3.40, Uien per 100 K.G. 5.30—/ 7.80, Wortelen per 100 K.G. 1.502.60, An- dijvie per 100 stuks 0.502.60, Brus- selsch lof per K.G. 0.200.34, Koolra pen per 100 K.G. 1.202, Kropsia per 100 stuks 0.802.40, Pieterselie per 100 bos 1.20—/ 3.30, Prei per 100 bos 3.10 tot 7.60, Spruit-en per 100 K.G. 721, Selderie per 100 bos 1.303.40, Appelen per K.G. 0.05—/ 0.25, Peren per K.G. 0.010.22, Boerenkool per 100 stuks 1.204.30, Groene kool per 100 stuks 3.10—/ 5.40. Voorloopig Woensdags geen veiling. BROEK OP LANGENDIJK (Langedij ker GroentenveiUng), 26 Nov. 4560 stuks Bloemkool le soort 16.6024.10, 2e soort 4.60-/ 6.9-0 per 100 st., 15400 K.O. Wortelen 1.40—/ 2.10, 78600 K.G. Roo de kool le soort 2.504.70, 2e soort 1.20—/ 2.30, 86000 K.G. Gele kool le soort 2.40—/ 3.50, 2e soort 1.102.10 104000 K.G. Witte kool le soort 0.70 f 1.30. Deensche witte 23.90. 25000 K.G. Uien: Uien 6.10—/ 7.70, Drielingen 7.908.50, 9000 K.G. Bietea 2.5-0— 4.10, alles per 100 K.G. NOORDSCHARWOUDE, 26 Nov. 13400 K.G. U:en: Grove uien 5.80 6.90, Uien 6.40—/ 7.40, Drielingen 8.10—/ 8.70, Nep 9.20—/ 9.40, 18700 K.G. Peen 1.30—/ 2, 105000 K.G. Roode kool f 2—f 5 20 46800 K G gele kool 0.60 tot 3.60, 71700 K.G. Witte kool 0.60— 1.40, 56900 K.G. D witte 1.60—3.50, 750 K.G. Kroten 2.40, alles j>er 100 K G., 800 stuks Bloetnkool 8.1023.10, 2e soort 1.503.30 per 100 stuks. BOVENKARSPEL „de Tuinbouw", 26 Nov. '24. Heden besteedde men voor: Bloemkool I 25.50—/ 49, II 18—/ 31, III 5.50—/ 8.25, Roode kool 2.60— 4.30, Witte kool 0.70—/ 1.10. Gele kool 1.40—/ 2.60, Uien 3.203.45, Drie lingen 3.60, Nep 3.75, P'"'"Ternakelen 1.25 per baal, Spruitkn^' 1'0 per zak. WARMENHUIZEN, 26 1924. Roode kool le soort 2.105.10, 2e soort 1.70—/ 2.60, uitschot 1.10—/ 2.10 -de kool le soort 1.70—/ 2.70, 2e soort 1 50—/ 1.80, Witte kool le soort 0.90 tot 1.45, 2e soort 0.700.95, Deensche wit te 23.5-0, Drielingen 7.10—/ 7.30 Uien 6.807.20, Grove Uien 5.80 6.10, Peen 1.80. Aanvoer: 60175 K G. Roode kool, 17995 K.G. Ge'e kook 13455-0 K.G. Witte kool, 25900 K.G. Nep, 3900 K.G. Uien, 25000 K.G. Peen. PURMEREND, 26 Nov. .,Afslagvereeni- ging Beemster, Purmerend en OmstTeken". Aardappelen 1.421.67 per zak (25 K G.), Bloemkool 4—/ 31 per 100, Roo de kool 1.60—/ 6.30 per 100, Spruitkool 0.95—/ 3.3-0 per 15 K.G., Boerekool 0.90 tot 1.70 per 100 struiken, Andijvie 0 60 tot 3.70 per 100 krop. Bieten 6—/ 14 per 1000, Uien 1.15—/ 1.50 per 25 K.G, Prel f 8.1016.40 per 100 bos, Drielingen 0.85—/ 1.40, Nep 0.95—/ 1.50, Appels: Brabantsche Bellef'eur 10—/ 13, Present van Ensreland 9—/ 28, Reinette, goud 10—/ 23, per 100 K.G. Peren: Besv von Schonauwen 4, Beurre Clairgeau 6.10, Br-urre Did* 11. Bairre Snedin 6 Gieser Wildeman 3.309.40, Soldat Laboureur /ll, Winterjan 3.90 p. 100 Kg. 437ste ST A ATSLOTERI J. Trkking van Woensdag 26 November, lsie klasse 3de lijst. Prijzen van 20, 140 149 151 252 346 563 565 677 705 706 714 8Q3 882 887 915 918 1172 1174 1192 1208 1304 1323 1375 1417 1512 1532 1546 1662 1688 1734 1746 1848 2065 2083 2124 2130 2259 2275 2276 2288 2426 2519 2589 2642 2672 2673 2797 2860 2891 2972 3012 3139 3193 3261 3289 3341 3646 3699 3710 3785 3847 3855 3915 3921 3971 3981 4086 4133 4241 4255 4267 4385 4396 4415 4429 4481 4591 4620 4662 4663 4633 4713 4768 4897 4905 4911 4932 5072 5197 5230 5233 5295 5387 5416 5507 5532 5610 5676 5677 6880 5891 5902 5973 6028 6080 6143 6259 6282 6350 6370 6477 6506 6615 6625 6661 6695 6717 6732 6808 6849 6890 6978 6983 6987 7017 7020 7027 7157 7158 7204 7251 7300 7315 7505 7608 7618 7663 7756 78S9 7900 7911 8042 8066 8137 8172 8221 8372 8388 8394 8475 8572 8592 8597 8617 8621 8719 8794 8845 9025 9065 9106 9112 9162 9211 9354 9454 9459 9484 9746 9764 9808 9894 9923 9947 9978 9989 10048 10069 10172 10196 10346 10462 10526 10561 10575 10600 10695 10707 10709 10720 10728 10806 10823 10862 10905 11118 11146 11213 11223 11258 11268 11366 11367 11381 11394 11505 11513 11558 11566 11609 11688 11727 11747 11970 11994 12014 12020 12091 12096 12113 12114 12160 12161 12249 12253 12275 12289 12322 12406 12414 12436 12521 12577 12600 12605 12625 12639 12666 12692 12765 12775 12815 12919 12951 13113 13182 13192 13206 13213 13295 13339 13526 13566 13592 13595 13650 13654 13723 13730 13738 13749 13766 13772 13801 13817 13820 13821 13933 13940 13949 13966 13987 14062 14089 14103 14126 14127 14168 14177 14291 14370 14394 14417 14425 14444 14482 14505 14537 14624 14666 14677 14678 14682 14693 14787 14815 14833 14932 14988 15100 15137 15165 15196 16302 15308 15368 15374 15389 15470 15483 15495 15503 15545 15562 15564 15594 15602 15704 15706 15723 15768 15791 15837 15876 15901 15908 15986 15996 16120 16133 16146 16203 16220 16311 16326 16434 16476 16485 16488 16523 16583 16584 16661 16692 16713 16790 1-6820 16836 16883 17017 17025 17073 17131 17134 17156 17170 17179 17189 17200 1720? 17251 17253 17259 17311 17342 17374 17391 17439 17608 17613 17636 17646 17-658 17685 17721 17758 17826 17865 17866 17900 17933 17947 18036 18058 18064 18075 18200 18207/ 18224 18254 18288 18344 18360 18403 18435 18544 18563 18566 18594 18604 18668 18779 18835 18847 19109 19115 19139 19158 19180 19264 19338 19409 19436 19467 19535 19660 19705 19718 19728 19822 19942 20015 20035 20103 20132 2026? 20361 20401 20449 20534 20546 20642 20652 20666 20679 20683 20758 20869 20885 20967 21032 21083 21090 21104 21161 21198 21217 21237 21270 21279 21305 21341 21351 21387 21404 21455 21607 21666 21670 21796 21725 21738 21817 21848 21864 21920 21943 21991 22022 22048 22083 22099 22188 2220^ 22212 22277 22405 22486 22515 2260f 22617 22637 22649 22651 22673 22706 22?58 22704 223^8 22866 22931 le klasse. 2e lijst: No. 260 m<>et zjju 250. luxe uitvoering. Zoo goed als niemv. Alleen des Zaterdags te beziehtigen bij Mevrouw Mr. A. M. DE LANGE, Langestraat 66 te Alkmaar. Gee» tusschenpersonen. van het in het Caf6 van den Heer T. TIMMERMAN 's avonds half acht. Aanbevelend SPOORSTRAAT 62. HEDEN BEGINT ONZE wegens gevorderd Seizoen. VANAF Kinderhoeden f 1-90 In prima Vilt 2.90 Vilthoeden voor Jongedamos 1.90 In prima kwalltelt 2.90 Regenhoeden 1.90 Oursonhoed metzflden C Boi, groot modol Oursonhoed met zljden pluche hoi V-90 Op alle andere soorten Dameshoeden 20 pet, korting. Ziet de etalages. PAY6L0P 19. ALKHAAR, Eet-, Thee- en Ontbijtserviezen, Azijnstellen, WaschstelTen, Kop en Schotels, Bloempotten, Tabakspot- ten, Melk- en Waterstellen, Kramten- hangers, Theedoekrekken met gla- zen staven, Pijpenrekken vanaf 79 cent, Schuier- en Stofdoekkasten, Theelichtjes en Theebladen, Petro- Ieumstellen, Blauwbranders, Petro- stellen, Zinken Emmers, Teilen en Waschketels, Aluminium Fluitketels, 3 Liter inhoud vanaf 1.80, Nesten, Aluminiumpanuen, Email lepan-nen en ketels, in het grijs, wit, groen en groengoud, Kamerbezem zuiver baar met stok voor 2.50, Zwabbers in het wit, grijs en bruin-, Straatbezems met steel voor 49 ct, Groote Zeemlappen voor 49 cent, j Rnime sorteering en Concurreerende Prijzen. van Per 5 ons. Varkenslappen of Carbonade 60 Fricandeau of Rol'ade 70 Saucijsjes of Gehakt 50 Runderiappen 60 of 70 Roastbeaf of Rib 70 Prima fijne Biefstuk 80 Gehakt of Poulet 60 Schapenvleesch 455560 Kalfslappen 70 Fricandeau 80 Gesmolten Koevet 45 bij 5 pd. 40 Gesmolten Reuzcl 60 bij 5 pd. 50 Schapenvet 45 bij 5 pd. 40 1 pond Koe- en 1 pond Varlrena- gehalft tt zamen I 1.00 MA X.

Alkmaarsche Courant | 1924 | | pagina 7