G. Straver, afwezlg Dagmeisje Loopjongen, Zit- en Slaapkamer Prijsvermindarin g Handscboenen Prijsvermindering Jnfilroaw TUINDERSLEERLING, Eenv. Jnffronw, Belangrtjke Boerailuiecht, Bouwterrein te koop. J. H. WILLLERS, MYerteiitien. tot a.s, Zondag. Eousen en S ok ben. Een flacon Foster's Maagpiflen ttevat een maand gezondheid voor een familie Zij zijn een uitstekend laxeermiddel, en beteren maag pijn, galzucht, het zuur, slechte spijsverte- ring, een beslagen tomg, sthele hoofdpijn, en verstopping. Foster's Maagpillen dienen in elk huis aanwezig te zijn. Prijs per flacon van vijftig versuikerde pillen 0.65; in aipotheken en dirogistzaken. Het verdient dus alleszins aanbeveling dat alle hier te lande nog vertoevende kanderen met dit transport zullen vertrekken. Aanmeldingen voor de provincie- Noord- Holland kunnen geschieden tot 1 Januari a s. bij den heer L. Frankenberg, Langestraat 28, Alkmaar, en is hierbij te vermelden den naam van het kind en de pleegouders, bene- vens het Hollandsche en Hongaarsche ad-res. Bovenstaande geldt echter alleen voor het NEUTRALE Comite, dus niet voor kinderen, medegebracht door het R. K. Huisvestings- comite. Marktberichten ALKMAAR, 22 December 1924. Op de heden gehouden weekmarikt waren aanvoer en prijzen: 31 Vette koeien 255 tot 550, Vette kalveren 110 tot 180, 6 Vette kal- veren p. ned. pond 1.50 tot 1.80, 30 Nuchtere kalv. slacht per stu'k van 12 tot 36, 2 Vette Schapen 58, 734 Vette Var- kens zware p. ned. pond 0.78 tot 0.82, Zouters 0.68 tot 0.72, Londensche var- kens 0.64 tot 0.68. BROEK OP LANGENDIJK (Langedij- ker Groentenveiling), 20 Dec. 10475 K.G. Wortelen 1.10—/ 2.60, 56000 K.G. Roode ikool le soort 2.80—/ 5, 2e soort 1.50— 2.60, 42100 K.G. Gele kool le soort 2.60 tot 4.20, 2e soort 1.10—/ 2.40, 15800 K.G. Witte kool le soort 2.40—/ 3.90, 13700 K.G. Uien: Uien 6.80—/ 7.80, Drielingen 10.80—/ 11.60, Nep 12.70, alles per 100 K.G. BOVENKARSPEL „De Tuinbouw", 20 Dec. 1924. Heden besteedde men voor: Bloemkool I 6.50—/ 20.50, II 4— 7.50, III 0.90—/ 2:80, Roode kool 2.10 tot 4.60, Witte kool 0.30—/ 0.60, Gele kool 1.20—/ 3, Deensche witte kool 1.80 tot 2.40, Uien 3.203.53, Drielingen 5—/ 5.25, Spruitkool 1.80—/ 2.75. WARMENHUIZEN, 20 Dec. 1924, Roode kool le soort 2.80—/ 5.60, 2e soort 1.903.50, Gele kool le soort 2.20—/ 3.50, 2e soort 1.80—/ 2.50, Wit te kool le soort 3.303.40, 2e soort 2 tot 2.40, Uien 3.203.50, Drielingen 7.10—/ 7.60, Grove Uien 6.60—/ 6.90, Peen f 1.80—/ 1.90. Aanvoer: 47270 K.G. Roode kool, 14650 K.G. Gele kool, 10620 K.G. Witte kool, 10120 K.G. Uien, 2300 K.G. Peen. NOQRDSCHARtVOUDE, 20 Dec. 14200 K.G. Uien: Grove Uien 6.30 6.50, Uien 5.90—/ 7.60, Drielingen 11.40—/ 11.90, Nep 12, 10400 K.G. Peen 1.10—/2, 107000 K'.G. Roode kool 2.40—/ 5.50, Doorschot 2.20—/ 5', 44900 K.G. Gele kool 2.803.90, Door schot 1.90—/ 3.30, 20400 K.G. Witte kool f 0.80—/ 1.30, 79700 K.G. D. Witte 1.90 tot 3.30, Doorschot 1.302.60, alles per 100 K.G., 1500 K.G. Rapen 0.60. TELEGRAFISCH WEERBERICHT, liaar waamemingen, verricht in den morgen van 22 December. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Meteorologisch Instituut te De Bildt. Ho-ogste baromeiersland 776.5 te Weenen. Laagste barometerstand 726.4 te Reykjavik. Verwachting (van den avond van 22 Dec. :ot den avond van 23 Dec.): Madge tot zwakke zuidoostelijke tot zuid- westelijken wind, nevelig tot betrokken of zwaarbewolkt, waarschijnlijk droog weer, zelfde tempera tuur. Provinciaal nieuws UIT OUDKARSPEL. De tuinbouwvereeniging vergaderde Zater- dagavond met 82 leden. Een opmerking van een der leden dat on- danks het besluit toch nog leden uit Noord- Scharwoude bij open water op monster ge- veild hehben, zai de voorziiter te bevoegder plaatse naar voren brengen. Meegedeeld werd dat 54000 K.G. sfeen- kool cooperatief aangekocht en door de leden afgenomen is, tegen 32000 K.G. het vorig jaar. De kwaliteit was best. Bij de laatste aanbesteding van kunstmest voldeed een der inschrijvers niet aan de voor- waarden. Dit was de oorzaak dat in de kran- ten kritiek op de aanbesteding kwam. Sommige leden geven niet hun voile aantal sneezen op; laten ze dit alsnog herstellen. De Tuinderij is je vakblad. Laat niemand als abonne achterblijven. Wordt lid van den Proeftuini Het kost maar 1 gulden en de gelden zijn -oodig nu dt regeering besnoeit. 27 Dec. wordt geen veiling gehouden, ook niet te Broek en Warmenhuizen. Uit 7 sollicitanten is een keuze gedaan voor uitschotophaalder, doch hij heeft er nooit iets aan gedaan. tneuwe benocrning werd tot het vol- gend jaar uiteesteld. Voor den mollenvanger zal vergunning gevraagd worden. Hij mag echter op de ak- ker alleen in de voor komen. Voor consenten is een nieuw bonnenstelsel ingevoerd. Voor elke 1000 K.G. is een bon vereischt en de betaalmeester betaalt niet uit als de bon niet ingeleverd wordt. Eisch dus bonnen van den kooper. De secretaris bracht hierna vers lag uit van den keuringsdienst op aardappelen. De resultaten zijn best. De heer Band ontving dank voor zijn keu- rig verslag. Als lid van de commissie werd de heer Jb. de Boer bij acclamatie herkozen. Met bijna algemeene stemmen werd de heer H. Stenneberg herkozen. Onder de leden werd 4 maal 100 pond steenkool verloot. De gelukkigen waren J. Kalverdijk, G. Langedijk, Jb.. Schuit en P. Eecen Az. In de plaats van den heer Ji Dekker werd in de commissie voor den ijsboeier gekozen de heer Jb. Volkers. De vaargonl zal voor de motoren wat bree der gemaakt worden en een paar losse art ci ders zullen de geul trachten ruim te houden. Bij de rondvraag werd gevraagd hoe het zal gaan met het zegelrecht op uitbetaal- briefjes. De voorzitter deelde mede dat al verschil- lende veilingen beboet zijn. Hoe het verder zal gaan is niet vte zeggen. De heer P. Kossen klaagde over onrecht- vaardige behandeling bij het leveren van wor- tels. De voorzitter antwoordt dat niemand zich bij de uitspraak van den keurmeester behoeft neer te leggen. De heer J. Kalverdijk klaagde over het stukschieten der kool door jagers. De voorzitter antwoordt, dat een jager zonder toestemming het land niet betreden mag. Een opmerkte'-.van den heer J. Dekker over het wegen op de til, maakte de tongeu los. Conclusie van den voorzitter: Wat nemen en geven. Als men perse per krat v cnscht en daaraan wordt niet voldaan, kan men zijn recht zoeken. Op voorstel van den heer Stenneberg zal getracht worder or> sommige plaatsen verbe- tering van de vaart te krijgen. Deze is on en- kele plaatsen te smal en mogelijk kan het bannebestuur in overleg met eigenaars ver- breeden. Een wensch om den heer Welling hier uit te noodigen voor het houden van een lezing over den tuinbouw in Amerika zal niet in vervulling komen, omdat er weinig voor ge- voeld wordt. Daarna sluiting der vergadering. D. T. S. II verloor van Zeevogels II te Egmond met 10. De adspiranten speelden te Bergen tegen de B. S. V. adspiranten en verloren met 2—1. De wedstrijd D. T. S. IV. V. V. II gmg voor de tweede maal niet door. Eerste Kerstdag speelt het le te N. Niedorp tegen N. V. V. I. UIT SCHAGEN. Hedenmorgen had mevr. De Vries-Lange uit Winkel te Schagen het ongeluk bij het uitwijken met haar fiets te vallen met het ge volg, dat zij overreden werd door een passee- renden auto. Vermoed wordt, dat zij eenige beenkneu- zingen heeft opgeloopen. Kechtzaken. RADIO-CONCERTEN. Zaterdag heeft voor het Kantongerecht te Amsterdam terecht gestaan de radio-techni- ker J. D. G., werkzaam bij de firma Concer- tofcon, ervan beklaagd, dat hij op 31 October 's avonds 9 1/4 uur, op of aan den openbareu weg aan den Bergsingel voor het aldaar aan- v/ezige publiek door middel van een z.g loudspeaker, geplaatst op een kozijn van het perceel Singel no. 464, een muziekuitvoering heeft gegeven, althans muziek heeft gemaakt. Beklaagde zeide, in opdracht van zijn patroon te hebben gehandeld. Hij ontkende evenwel, een muziekuitvoering gegeven of muziek gemaakt te hebben. De muziekuitvoe ring had plaats in den Stadsschouwburg en het aldaar gespeelde werd over Hilversum door beklaagde opgevangen en met behulp van den loudspeaker gereproduceerd. De be- doeling was, de kandacht te vestigen op de radioartikeien, die de firma Concertofoon verhandelde. De poldie-agent, die proces-verbaal op- maakte, verklaarde, in opdracht van zijn chefs te hebben gehandeld. De firma was al meermalen gewaarschuwd, maar zeide, met de handeiingen te zullen voortgaan, omdat zij geen muziekuitvoering gaf en geen muziek maakte. De ambtenaar van het O.M., mr. J. Fabius vroeg veroordeeling van clen beklaagde tot 1 boete. Zijns inziens had beklaagde muziek gegeven, evenals degeen, muziek maakt, die een gramafcon in beweging brengt en daar door de elders opgevangen tonen in de luCht laat trillen. De verdediger, mr- S. Menk, bestreed, dat de handeiingen, die in een kamer plaats had- den, op of aan den openbarij weg geschieden; eveneens bestreed hij, dat hier een muziek uitvoering werd gegeven en muziek werd ge maakt. Een draalooze telefoon toch is niet met een muziekinstrument te vergelijken. Ook was hier geen opzet, daar niet bekend was, of men te Hilversum niet een redevoering zou laten voorgaan. Voorts was hier geen mede- daderschap aanwezig, maar ten hoogste me- deplichtigheid, die echter bij overtreding niet str2{bs3r is« De. kantonrechted, mr. S. F. Kranenburg, zal op 27 dezer vonnis wijzen. KANTONGERECHT TE ALKMAAR. Mondelinge uitspraak van 19 December. J. T. L. te Heerhugowaard, in staat van dronkenschap de orde vei'storen, 8 boete of 4 dagen hecht. J. C H. te Alkmaar, dronkenschap bij her- haling, 3 dagen hecht. en 6 maanden opzen- diiig naar een Rijkswerkinrichting. A. D. te Broek op Langendijk, overtreding Arbeidswet, 2 boete of 1 dag hecht. H. J. W. te Hoorn, M. E. v. W. te Amster dam, overtreding Motorwet, de le 4 en /3 boete of 4 en 3 dagen hecht., de 2e 3 boete of 3 dagen hecht., met toewijzing van de ci- viele vordering. D. de J en Th. M. te Alkmaar, loopen over verboden groad. de le 4 boete of 4 da-gen hecht., de 2e 1 boete of 1 dag hecht. A P.-J. B., L. B., J. F. v. L., T. J. en H. K. te Alkmaar, G. Z. Pz. te Egmond aan Zee, straatschenderij, de le, 2e, 3e en 6e ieder voor- waardelijke plaatsing in een tuchtschool voor den t'ijd van 1 nraand met een proeftijd van ,1 jaar, de 4e en 5e ieder 10 boete of 5 dagen hecht. J. S, te Uitgeest, A: C. K. te de Riip, J. de G. te Castricum, M. A. F. K. ie Limmen, D. Q. te Oudorp, W M. Z. te Heemstede, N. P., H. G, en J. P. te Alkmaar, overtreding Rijwielreglement, de le en 2e ieder 3 boete of 1 week tuchtschool, de 3e, 4e, 5e, 6e, 7e, 8e en 9e ieder f 4 boete of 4 dagen hecht. IJ. T., J. A. P. en C. V. te Alkmaar. A. M te Zijpe, J. H. B. en P. H. te Zuidseharwoude, P. S. te Zwaag, overtreding Politieverorde- ning, de le en 2e ieder 4 boete of 4 dagen hecht, de 3e vrijspraak, de 4e en 7e ieder 6 boete of 3 dagen hecht., de 5e 3 boete of 3 dagen hechtde 6e 5 boete of 3 dagen hecht Ttjflseliriften. De Wereldp'ost liecft op haar frantpagina een frhai portret van den overieden componist Bernard1 Zweers. - - Het blad geeft interessante kieken van de uit'breiding van het Centraal Station in Am sterdam, geillustreerd nieuws uit Engeland en fraaie stadsgezichten uit Miinchen en ver der allerlei nieuws in woord en beeld waar- onder fraaie ijs- en sneeuwkieken. Th. Frenkel vervolgt zijn vertelling „Ach- ter de coulissen van de film". In dit nummer begint het tijdschrift zijn nieuwe prijsvraag. EEN BLUE-BAND KERSTNUMMER. Wij ontvingen een exemplaar van het Blue Band Kerstnummer, met verzoek van de uitgave melding te willen maken.' Het blad bevat'een fraaie bijlage ,,Papa- vers" een reproductie van een olieverfschil- derij van IT. J. Ansingh. Verder een uitgebreide damesrubriek en een kort verhaal van Alyar Cziselli, de -Tar- ta-ar. Martine Wittop Koning geeft receptcn voor Kerstmis en Oudejaar. Iiigezonden stukken. tBuiten verantwoordelijklieid. van de Re- da die De opname in deze rubriek bewijst geenszins dat de redactie er mede instemt.) Mijnheer de Redacteur. Beleefd verzoek ik opname van onder- staande, bij voorbaat mijn dank. Zaterdagmorgen omstreeks 10Vi uur liep er over den Dijk te Alkmaar een man met een zak. Daar komt eert koopman aan; heb je handel, Vraagt de koopman aan den man met den zak. Ja, zcgt deze, en zet den zak op straat neer. De koopman gaat met zijn hand in den zak en haatt twee doode zwarte kat- ten e vo-orschijn. Zc zijn nog warm! zegt de koopman, nu v/at hindert dat, zegt de bezit- ter van de katten. Wat vraag je er voor, zegt de koopman. Acht gulden voor de twee, zegt de man. Kom, ko'm, zegt de koopman, dat meen je niet, vraag maar 6 gulden. Nee, dat hoef ik niet te doen, zegt de bezitter van. de poesjes, want ze zijn meer waarcl. De man met den zak gaat verder en de koopman loopt met hem mee. Een eindje verdercp zijn ze weer aan 't handelen. Hoe de zaak afloopt weet ik niet. Wat ik wel begreep dat is dat de velletjes van de katten op het oogenblik duur zijn en dat de eigenaars van een poes goed doen om deze tegenwoordig Wat in huis te houden. EEN OIERENVRIEND. Sport VOETBAL. Alcmaria—A. F. C. 3—3. Voor een recordaantal toeschouwers heeft Alcmaria gisteren hare kampioenskansen duchiig in .geyaar gebracht door tegen A. F. C. een punt te verspelen. De A.msterdamsche club heeft onze mee- nin-g bevestigd, dat zij gerekend mag worden tot de ploegen in de afd. die't beste voetbal spelen. Alcmaria heeft gisteren zeer zeker teleurgesteld. Het spel der verd-ediging en van rechtsbin-nen en midvoor was absoluut niet passend in een kampioensploeg. Schut had, naar wij m-eenen, het eerste doelpunt moeten- houden. Aan de twee na de rust had bij geen schuld. Voor't overige deed hij goed werk. Hartland was lang niet trapvast, een geweldige missen was de gro-ndoorzaak van A. F. C.'s eerste goal, en herstelde zich niet vlug genoeg. De backpartij, die D. Zweedijik gisteren speeld-e, was al heel zwak. Is dat peuterige spel en lang niet vast en zuiver, werk van een flinken verdediger? 't Heeft alleen ten gevolge, dat de middenlinie met werk wordt overladen. Samenspel met de halflinie is goed, maar hier werd het absoluut overdreven. Dat de^onda-nks, de aanvallen van Alcmaria zooveel t-alrijker waren, kwam door de uitstekend werk-ende midenlinie en vlefigelspelers. Reitsma w-erd geweldig be- waakt en deed bij voortdurimg wanhopige po- gingen om vrij te komen. Als geheel werd ook het s-pel van middenlinie en voorhoed-e veel te kort gehouden. Midvoor en rechtsbin- nen waren niet op d-reef. Balcontrole en schieten waren zwak. De vleugelspeleTs waren uitstekend en't is wel sterk, dat weer twee van de drie goals door de buitenvoorwaarts zijn gemaakt. A. F. C. beschikte over een snelle enthou- siaste ploeg, met een keeper, die de ballen niet klemvast had, maar toch heel wat redde. Verder een paar flinke doortastende backs, die krachtig hum terrein zuiverden. De mid denlinie was voldoende, terwijl de vlugge voorhoed'e met haar uitvallen van lin-ksbuiten, midvoor en rechtsbuiten, geregeld gevaar opleverde. Alcmaria is het grootste gedeelte van den wpdstrijd sterker geweest, maar slecht en heel vaak ongelukkig spel voor't d-oel, was oorzaak van te weiriig doelpunten. Het ware enthousiasme, dat een kampioensploeg moet kenmerlcen, kwam even na de rust en in de laatste tien minuten pas vopr den dag. Even onderschat heeft men de tegen-partij wel. En gezien het verloop van den strijd mag Alc maria nog met het eene puntje tevreden zijn. Alcmaria won den toss en A. F. C., dat twee invallers had, trapte af. Nadat aan beide zijden eenige kansen waren gemist, kreeg de A. F. C. keeper toen een klein kwar- tier was gespeeld een hard schot van Schuijt te stoppen. Hij li-et den bal vallen, wist hem niet spoedig genoeg te bemachtigen en Mul ders was Haastig ter plaatse om voor de eer ste maal den bal in't doel te zetten Terwijl men reeds hoopte op een tweede goal werd de bal door een der A. F. C. backs hard naar voren getrapt, Harland miste en de Vilder, de rechtsbuiten van A. F. C., smelde op doel af en loste plotseling een harden schuiver dien Schut niet venmocht te keeren (1—1). Toch herkreeg Alcmaria nog voor de rust de leiding, toen de A. F. C. keeper weer een bal niet vast kon houden en Schuit doel- puntte. Rust 21. Na de pauze direct flinke aanvallen van A'etnaria. Maar A. F. C. verdedigde stug, Alcmaria ondervond spoedig de g-evaren van te veel insluiten want A. F. C. gin-g er zidi op toeleggen om de Alemariaverdediging door snelle uitvallen te overrompelen. Links- buiten en midvoor verstonden dit kunstje aardig en tot tweemaal toe werd de Alc- maria-verdediging den keeper inhegrepen, gepasseerd. £n't was bijna een d-er^ maal gelukt, zoo weinig ldjk toonden de backs op ditze'fde trucje. Een haken van den midvoor door D. Zweedijk zag d-e scheidsrechtpr niet. A. F. C. had alzoo de leiding met 3—2 en werkelijik toen begon Alcmaria net ernsnge gevaar in te zi-en. Voortdurend was zij nu in den aanval. Een geweldige spannig heersch- te en vier minuten voor tijd maakte Elfri-ng met een prachtig schot gelijk (33). Even werd nog aangepakt voor de vierde goal en bijna had de rechtsbuiten vlak voor tijd nog eens succes gehad. Doch't bleef gelijk spel. Scheidsrechter Jannes leidde wel verdienste- lijk, maar zou toch nog wat strenger en be- slister in zijn optreden kunnen zijn. Een geluk mag het voor Alcmaria heeten, d-at ook Zandvoort en Hollandia gelijk speelden en de onderlinge verhouding der drie bovenste clubs dus dezelfde blijft. BloemendaalZandvoort en West-Frisia Hollandia 11. Ook W. F. C. en Z.V.V. deelden met 1—1 de punten. Alleen D.E.C. won met 21 van Q. S. C. Alcmaria II maakte een vergeefsche reis naar Zaanda-m, waar de scheidsrechter bet terrein afkeurde. V. A. F. C. en Go Ahead wisten beiden hun wedstrijden te winnen. D© eerste met •2—0. Alkmaar met 6—0. Kerstvoetbd. De wedstrijd Bl. Wit gaat niet door. Voor- loo-pig is alleen vastgesteld Alcmaria-Excel- sior op den 2en Kerstdag. Een prachtige oefcngelegenhe-id voor Alcmaria. Verdere uifsl'agen van gisteren. Z. F. C.—Quick 5—1, Bl. Wit—'t Gooi 0—0, H. F. C.Haarlem 2—2, Feijenoord- Unitas 10, A. S. C.Sparta 32. Afd. II. D. F. C.—H. V. V. 4—3, V.O.C. Excelsior 12, R. C. H.—Edo 2—2, Stormvogels—U. V. V. 1-0, H. B. S.— Ajax 1—1. Afd. III. Z. A. C—Quick 5—1, E. Boys U. D. 11, WageningenHengclo 4—2, Go Ahead—Vitesse 2—1, HeraclesEnsche- de 10. Afd. IV. Philips—De Valk 0—2, N.O.A.D.—N.A.C. 21. Wilhelmina^B. V. V. 10. Alliance —Eindhoven 2—1, BredaniaWillem II 1—1. Afd. V. Veendam—Velocitas 1—1, Be QuickAl- cides 61, G. V. V.Frisia 07, Leeuwar- denAchilles 12, Friesland—W. V. V. 0—1. Dammen. Om het kam/menschap van Nederland. De kampioenstitel is gewonnen door Her man de Johgh. 2 en 3 zijn Keller en Vos. Inplaats van kaarten, Geboren: ANNA MARIE doch ter van S. KOSTER en M. E. KOSTER-WALRAVE. Alkmaar, 20 Dec. 1924. Luttik-Oudorp 28. V e r 1 o o f d WILLY A. J. SPRUIJT. en WILLEM S. WIJNANDS cand.-notaris. Alkmaar, 22 December 1924. Ontvangdag: 25 December 1924 2.30—4 uur Emmastraat 56. Den 4en Januari hopen onze ge- liefde Ouders JAN BOOD en AALTJE VAN MALENSTEIN hunne 25-jarig huwelijksfeest te herdenken. Hunne danikbare kinderen, PIET. JANNA. Heiloo, December 1924. Den 22sten November 1924 overleed, na een langdurig Iijden, mijn geliefde echtge- ''noot JOHANNES BOS Pz., na een allergelukkigste echt- vereeniging van ruim 48 jaren. Wed. JOH. BOS Pz.—Usi en kinderen. Oak-Harbor. St. Washington. arts, gevraagd, P'.G., wegens huwelijk v. h. tegenwoordige. Adres VOS, Doetenstraat 25. Firma R. J. HOUWING, Mient 7, vraagt een voor Kantoor Winkel, goed kun- nende schrijven en bekend met ad- ministratie. Gevraagd met Febr. een Zij die meer op een goed© behande ling dan op hoog loon letten genie- ten de voorkeur. Adres bureau van dit blad. Mevr. SCHOUTEN, apotheek Verdronkenoord, vraagt een nette niet beneden 14 jaar. GEVRAAGD een liefst eenigszins bekend met het vak Adres D. SCHUIT, Kennemer- straatweg no. C 125. Er biedt zich aan per 15 Jao. 32 j., met allehuiseljjke bezigheden bekend, ook koken, 't liefst in klein rustig gezin. Br. onder letter E 107, Bur. van dit blad. HEER vraagt tegen 1 Februari a.s. met Pension. Brieven aan het Bur. van dit blad, onder letter F 168. Te buur gevraagd KAMER, 'ge- meubileerd of ongemeubileerd met gelegenheid om te koken. Brieven met prijsopgaaf onder No. 14571, Bur. N. H. Dagblad. 2 H.A. of minder, gelegeo Wog- numsche buurt, Alkmaar. i Mooi BOUWTERREIN bij hel Karenhuis. Breedte 20 vierkanjj Meter, diepte naar willekeur. Iulichtingen bij den Makela.j ir VAN DIEPEN, Spoorstraat E J J. Telef. 574. Raadpleeg verder mijn vorige a di vert en tie. i Belast zich verder met het tool is- seeren van huurgelden, billijk tari ef. ■N n Dames Imit. Castor, wol voering 1.15 Dames Imit, wildledes 1.50 Dames Imit. wildl. met kap 1.50 Dames Imit. Castor met bontrand 1.50 Dames Nappa 2.50 Dames glace wol voering 3.25 Heeren trico t wol voering, 1.00 Heeren Imjt. wildledei 1.50 Heeren Ira it. wildl. ri«:in- sluitiiiu 1.75 Heeren Napj.a 3.90 Heeren N ;appa riemsluit'iing 4.90 Heeren Nappa g ev. 5.75 Dameshandschoen en, Imit. wildleder bont gevoerd 2.25. Wollen Dames- kousen 1.40 Wollen kousen gestreept 1.40 Wollen kousen fant. streepen 2,00 Wollen kousen prima kwal. 2.15 Wollen Heeren Sokken 1.75 Wollen"" Sokken met pljl 1.90 Wollen Sokken extra zw. kwal. 1.90 Wollen fant. Sokken ruiten str. 2.15 Fant. Dames Eonsen Rniten, Streepen, per paar 1.50. Wollen Dames Camisoles 2.50 Dames Flanellen "2.25 Damesflanellen wol 3.25 Witte wollen Da- mestruien 4.75 Heeren rianelien 3.25 Heerenpantalons Jaeger 3.00 Heerenborstrok- ken Jaeger 3.00 Witte Wollen Heerentruien Wollen Directoires Pantalons 2.90 Damespyama's flanel 5.90 Damespyama's wol-fianel 10.25 Damesnacht- hemd flanel 6.00 Heerenpyama's flanel 5.90 Heerenpyama's Zephir 5.Q0 Heerenpyama's wol-fianel 10.50 Wollen Dames-Onderjurben modeklenren 6.00 VERDRONKENOORD 117. 6.90 n

Alkmaarsche Courant | 1924 | | pagina 3