Rheum&tiek Kloosterbalsem Advertentien. het ©nderzeek omtoent de mogelijkheid van levering van gas door Warmenhuizen of wel Alkmaar. De burgemeester deeldc mede, dat Warmenhuizen er de voorkcur aan geeft cm het gas en gros aan een te stichten geineente- bedrijf te verkoopen. B. en W. hebben zich hicroni in verbin- ding gesteld met Alkmaar, of dit genegen is, in ccncessie het gas aan de inwoners te leve- ren. AIs onpartijdig adviseur zullen B. en W. hiervaei advies aan den heer Lefebrc uit Bussum vragen, waarvoor een crediet van 100 noodig is, dc overige 50 zijn reeds uitgegeven. C)e heer Duin had niets tegen het ge- vraagde crediet, inaar vond het beter om de 100 aan de algemeene armen te geven. Alkmaar is tegen de buitengemeenten niet zco frisch, en spr. venvacht van Alkmaar dan ook niets. De voorzitter had van den secretaris gehoord, dat Alkmaar tegcnover de buitenge meenten in een eenigszins betere stemming is. De bedoeling van het crediet is om dc voor- deelen vcor de gemeente van beide kanten on- der de oogen te zien. Z. h. st. werd hierop bet voorstel aangeno- men. Het volgende punt was een voorstel van B. en W. tct het tocsraan van een gratificatie van f 100 aan den lijnwerker van het G. E. B., vcor 1925 en tot verhooging van de jaarwcdde van den schoolschoonmaker te Schoorl met 25 per jaar, en te brengen op 225, welke verhooging geacht wordt te zijn ingegaan 1 Januari 1925, zulks ondcr gehcudenheid den tuin langs de school en het school plein te onderhouden. De heer Schermer oordeelde cten tiid van gratificaties voorbij en stelde voor om de gratificatie vcor den lijnwerker om te zctten in een salarisvcrhooging van 100. Na eenige bespreking namen B. en W. dit voorstel over, waarop hot met algemeene stem- rficn werd aangenomen. De heer Schermer wcnschte het Icon van den schoolschbonmalcer op 240 te bren gen, omdat de man er meer werk bij krijgt, maar trek na eenige bespreking zijn voorstel in, onder de toezegging dat hij zou nagaan, of het vcorgestelde bedrag voldoende was. Het voorstel van B. en W. werd hiercp aan genomen. Bij de rondvraag herinnerde mevr. K j k er aan, dat zij in de twee vorigc vergaderingen reeds haa gesprcken over de fout van het B. A. tegen over dc wed. Pijper Dc voorzitter oordeelde, dat't een zaak daad gebleken was, dat de vrcuw van haar enderstand van 5 1 huur moest betalen. Nu was het zco geregeld. dat zij 4 krijgt en geen huur behceft te betalen. Mevr. K o k had de vorigc week van den arrnmeester nog vernomen, dat de vrouw nog 1 huur meet betalen. De voorzitter oordeelde, dat net een zaak was, die aan het B. A. moest warden ovcrgc- laten. Meent men, dr.t deze Iiccren het ver- keerd dcen, dan moot men maar een motie van wantrouwen stellen. Mevr. K o k oordeelde de zaak niet in den haak. Er is een persoon, die vcorgelogen wordt. Wat aan den burgemeester gezegd Is en wat men haar zeide, kan niet alle twee waar zijn. De voorzitter vond he! beter te spre- ken van een onjuiste uitdrtikkiag. Spreker bcloofde er nog eons over te zullen spreken. Over de hoeveelheid gaat het toch niet. Mevr. K o k Bij mij wel, het mensch liceff toch al te kort. De rcparatic van hot dak van het Armenhuis hecft een 14 dftgen geduurd. Ik heb er den arrnmeester op gewezen, maar er woont maar een arm. oud man in. De voorzitter: Dat moot u niet zoo zeggen. Kaag za! u er bcter op kunnen ant- woo rden. Mevr. K o k Die spreekt we! in het voor- deel van den arrnmeester. De voorzitter: U moot aannemett, dat ook hij, evoials u, in het belang van de gemeente spreekt totdat het tegen dee! bliikt Mevr. K ok: De ondervinding, mijnhcer. De heer Kaag deride mode, dat, teen de oube man kwam mot het bericht, dat het dak stuk was. er dcnzclfdcn dag cen bridkaaft naar d n rietdokker gegaan is, doch die licp met een gebksseerdc arm en kon niet wer- ken Mevr. K o k: Er zijn toch wel andere riet- dekkers; en was anders zclf op het dak ge- sprongen, want die oude man kan het toch niet doen. De voorzitter: De zaak is, dat liicr een nieuw armhuis of lievcr een nieuw tehuis voor ouden van dagen moot komen. Maar't is ook hiei" weer: Wic zal dot betalen? De heer Duin zou daarvoor paarne een leening willen sluiten. AIs men ziet, wat in dit opzicht De Zijpe doet, dan is het hier be- droevend. Spr. Icenf licver voor het bouwen van een huis voor ouden van dagen. dan voor cen nieuwen weg. Hij is blij, dat B. on W hieraen gaan denken. Devoorzitttr concludcerde. dat dc op- mtrking nu in de goede riehting gaat. Den heer Schermer was het aangc- naam, cjat het bo>uwen van het tehuis zoo spoedig mogelijk gebeurde. Mevr. K o k zou, a Is het in orde maken van den Postweg als verkccrswcg te vcel gek! kostte, die willen beharden voor wandelweg. Dit moet ook met het achtcrpad gebeuren. IX heer B ij 1 oordeelde, dat het beharden van den achterweg naar Groct noodiger is dan van den Postweg. De voorzitter was het hicrmee tens. De heer Duin gaf er ziin verwondering over te kennen, dat er aan de gaten in den weg bij don heer Hoogvorst nog niets was gedaan. Spr. drcng er op aan, de crgstc plekken onderhanden te nemen. De heer B ij 1 zeide, dat dien weg' onderhan den genomen zou worden, zoodra de 100.000 steencn, die de volgende maand komen, er zijn, want die steenen zullen daar gebnrikt worden. De heer Duin vond vernieuwing prachtig, doch merkte op, dat hii slechts het ophalcn van gaten had gevraagd. De heer B ij I had dit er niet uit begrepen. maar zou nu, in de eerstvolgende vergadering van B en W. in besprekii*g brengen, wat er rnooest gebeuren. De heer Schermer oordeelde die verlich- ting uitstekend, doch bij het Kamoerduin en wel bij de boerderij van den heer Kuiyper en bij de Zandva^rt lanta- De heer Duin decide mede, dat die twee pun ten in de electriciteitscomrnissie reeds wa- ren genoemd met nog twee plaatsen. Ze zul len voor den volgenden winter worden ge- plaatst. De heer Schermer zou g^rne zien, dat bij de geplaatstc banken wat grond word ajmgebraclit. De voorzitter zegdc dit toe. De heer Schermer wenschte een cotn- pliment te brengen over de wijzie, waarop thans in de Nollen was gesnoeid. Langs de wegen zou spr. echter gaarne cens iepen gc- plant zien. Devoorzitfer zeide, dat dit in voorbc- reiding is. Het compliment zou hij overbren- gen aan den houtvester Van Steijn. Spr. deci de mede, dat B. en W. met den heer Jansen, die onder leiding van den heer Van Steijn staat. zullen nagaan, wat er nog geplant moet worden. Op voorstel van den heer Schermer werd bcsloten, de boomen an den Laanweg te kap- pen en in de houtveiling te doen. De Raad ging hierop in comife. Gemenard Nienvrs INBRAAK IN EEN VILLA TE AERDENHOUT. Toen Woensdagavond om ongeveer 7 uur de Bloemcndaalsche agent van politie L. Boorsma op den Mr. Enschedeweg te Aer- denhout surveilleerde, trok, naar de O. H. Crt. meldt, een jongeman zijn aandacht, die een pakje droeg. B., die nieuwsgierig werd, sprak den man aan en vroeg dezen, wat hij in dat pakje had. De aan«osprokene antwoordde: „Meneer, ik ben werkloos, daar heb ik werkkleeren in, ik ben werk wezen zoeken". Maar dat antwoord bevredigde de politie- beambte niet en toen deze er op aandrong den inhoud van het pakje te zien, dacht de jonge man het verzoek te kunnen ontwijken door den agent een lucifertje te vragen om een sigaar op te kunnen steken. Wil je ook roo- ken?, vroeg de man. Doen de agent bedankte, informeerde naar het beroep van den jongeman, die opgaf stra- tenmakcr te wezen, en verzocht dringender nogeens het pakje te openen. In de schaduw van een paal aan den kant van den weg ge beurde dit eindelijken meteen viel een fotografie-toestel uit het pakje. Dadclijk greep de agent den man vast, die naar de politiepost van Aerdenhout ge- leid werd, waar hij bekende ingebroken te hebben in de tijdelijk onbewoonae villa „De Stove". Onmiddellijk werd een onderzoek ter plaatsc ingestcld en daaruit bleek, dat de in- brcker met cen steen een ruitje van de keuken verbrijzeld had; een ruitje van nogal dik glas, zoodat d^ man zijn hand verwendde. Door het kapotte ruit had de man een soort handle op kunnen lichten cn het raam open kunnen duwen. In het huis werd alles onder- steboven gehaald. Een costuum trok de man aan, zijn eigen plunje liet hij in de villa ach- ter, en verder nam hij een tweede costuum, een revolver, een foto-toestel, cen hcorje si- garen en een ^encape. De aangehoudene, de 21-jarige H. van O., uit Utrecht, zit thans te Bloemendaal in ar rest cn zal dezer dagen ter beschikking van dc Justitie gesteld worden. ALS IEMAND VERRE REIZEN DOET.... De correspondent der O. H. Crt. schrijft: Het ligt tegenwoordig zoo'n beetje in de mode op bijzondere wijze de wercld rond te rcizen. Zoo waren ook de dames X. te Den Holder door deze attractie aangegrepen en zij beslofen samen op een fiets de wereld in te gaan, gesterkt door het verfangen kennis te maken met al het schoons, dat moeder aar- de ons biedt. Het eerste traject tot Zijpe werd zonder ongelukken afgelegd. Maar het vol gende ritje werd het duo rijdend paar nood- lottig. De ouders toch van dit tweetal konden er zich niet mee vereenigen, dat hun 18- en 14- jarige dochters zoo maar op eigen wieken dreven cn de politie werd met het geval in kennis gesteld. Maandagmiddag arriveerden de dames in onze badplaats. Ze brachten den nacht door in een rookschuur in de duinen en zouden Dinsdag verder gaan. Inmiddels had onze politie lucht gekregen van lict gcvalletje en zij bracht de jeugdige avonturiers naar Den Helder terug. Een korte wereldreis met als einde een stranding te Egmond! DE MANTEL.DIEFSTA1. BIJ DE „BONNETERIE". Thans zijn ook de dieven van de kist met mantels, toebehoorende aan het magazijn de „Bonneterie" achter slot en grendel. Ook is nog een heler gearresteerd, zoodat nu in verband met dezen diefstal vijf mannen gearresteerd zijn, waarvan drie helers. De dieven zijn een 20-jarige winkelbediende, niet in de „Bonneterie" werkzaam en een 26-jarige koopman. De dieven hebben bekend. Zij hadden den geheelcn ochtend op de kist geloerd en toen het duister werd, hun slag geslagen. Het meerendeel der mantels is reeds opgespoord. Nog twintig ontbreken. De totale waarde van het gestolene was ongeveer 13.000. EEN CADEAU VOOR DORUS. Ter gelegenheid van den 78sten verjaardag van Dorus Rijkers heeft het comite, dai een feef tavend ter gelegenheid van net 100-jarig bestaan van de beide reddkigmaatschappijen in November j.1. in den Helder heeft georga- niseerd. aan Rijkei's een zilvcren tatalsdoos gcgeven. Op het deksel is gegraveerd de oude Heldersche reddingboot ender comman do van Dorus Rijkers, aan dc keerzijde is de nicuwe, naar hem genoemde motorredding- boot afgebeeld, tii aan de binnenzijde van het deksel is een opdTacht gegraveerd De Zaan- landsche Zilversmederij G. Schoorl hc-ft uit sympathie voor Rijkers deze tabaksdoos koste- loos aan het comite gelevcrd. GOEDERENVERKEER MET DUTTSCHLAND Tusschen de Duitsche en Ncderiandsche Spooi-wegcn is overeengdkomen, dai met in- gang van 1 Fcbruari goederon van en naar Duitscbland weer tot bestemming gefrankeerd of tot bestemming ongefrankecrd zullen mo- gen worden verzonden, alsmede met een rem- boursemcnt van ten hoogste 100 zullen mo- gen worden belast. D;it rembourseinenten uog niet tot een lioo- verdrijft de pijn ger bedrag dan 100 worden toegelaten, is een gevolg van dc in Duitschland nog steeds geldcndc wet op de Kapitalflucht. De bovenstaande bepalinefen gelden uitslui- tend voor het verkeer met Duitschland zelf; voor zendingen naar en van andere landen blijven dc thans bestaandc bepalingen voor- loopig nog van kracht. EEN GROOT CENTRAAL TEHUIS VOOR DE AMSTERDAMSCHE MAAT SCHAPP1J VOOR JONGE MANNEN. Men schrijft aan de N. RotL Crt.: Tusschen de naamlooze vennootschap At lanta en de Amsterd. Mij. voir Jonge Mannen is een voorloopige overeenstemming bereikt aangaande den verkoop van het grootste gc- deelte van het aan Stadhouderskade, Vondel- straat en Overtoom gelegen Atlanta-terrein. Dc Amsterdamsche Maatschapnij voor jonge Mannen zal ongeveer tweederdc van het ter rain, omstraeks 2500 vicrk. Meter, koopen. Zij is voornemens, on dit terrain volsrens de plannen van den architect Foeke Kuipers, 'n groot centraal gebouw te stichten, gelijk de intemationale Young Men Christian Associa- tion-bvweging ze reeds in verschillende groote centra in Europa en Amerika exploiteeii. MISDADIGE KINDERARBEID IN SJANGHAI. De Comniissie ter Bestudecring van den Kinderarbeid, ingestcld door het gemeentebe- stuur van Sjanghai, heeft cnlangs haar rap port uitgebracht, heKvelk een1 verrassend licht werpt cp de in Sjanghai bestaande toestan- den op dat gebied. Dit rappc.rt heeft betrekking cp een onder zoek, ingestcld in spinnerijen, fabric ken en dergelijke werkplaafsen en luidt a's volgt: De bcginleeftijd van den kinderarbeid wis- selt af met den aard der werkzaamheden, doch in het algemeen kan worden gezegd, dat het kind in de fabrielcen en werkplaatsen be- gint te werken, zoodra de werkgever het daar- toe geschikt acht. De comtr.issie zag vele kin- deren aan het werk, die niet ouder konden zijn dan zes jaar. De werktijd is in het algemeen twaalf uur met niet meer dan een uur om te schaften. Dikwijls moeten de kinderen voortdurend bij het werk staan. Ook bestaat in ccnMnu-be- drijven een tweeploegensteilsel, waarbij de kinderploegen elkaar met dag- en nachtwerk- tijden van twaalf uur aflcssen. De atmosfeer in de werkplaatsen is veelal steffig en be- domp' en de sanitaire inrichtingeu laten vaak veel te wenschen over. Het contractsysteem is het meest gebruike- lijke, hetgeen deh kinderarbeid niet zelden aan slavernij gelijk maakt. De commissie beval de instelling aan van een verbed van kinderarbeid beneden den leeftijd van 10 jaar, welke leeftijdsgrens bin- nen vier jaag verhoogd zou moeien worden tct 12 jaar. KORTE BERICHTEN. Het dagelijksch bestuur van den Ar- menraad te Amsterdam en de door dezen raad ingestelde commissie inzake onder- houdsplicht hebben een adres geschreven aan den minister van justitie over onderhouds- plicht. De Bond van technici bij Rijkswater- staatSdiensten heeft dezer dagen te Nijme- gen zijn zesde jaarlijksche algemeene verga dering gehouden. - De Rotterdamsche rechtbank heeft den schipper A. S. wegens moord op zijn vrouw veroordeeld tot 8 jaar gevangenisstraf. j{ui tenia nd DE WINTER IN DE WAR. In een brief uit Helsingfors aan het „Berl. Tageblatt" schrijft Paul Scheffer, dat terwijl de snceuw in ncrmale tijden in Januari twee meter hoog'moet liggen, daar thans geen spoor van sneeuw te vinden is. In plaats van 20 graden etider nul, is er in Helsingfors een voortaarstempcratuur. Maar Finland lerft van den winter, het leeft van de natuurlijkste alter rails: dc sneeuw! En ncg slechts betrek- kelijk korten tijd is do eigenlijke lente ver- wijderd! Vijf en tachtig procent van den ge- heelen export betreft het ruwe en bewerkte hout. De ticciduizcnuen woudarbeiders heb ben geen werk. E>e zaagmolens mcrken reeds de krapheid van het materiaal. Voorloopig wil men er nog niet aan, dat men de hout- productie van cen geheel seizoen, in waarhcid van cen geheel jaar, door de wecrsgesteldheid zou mceten missen. Want, waneieer thans het hout, dat in 1924 is geveld, niet weggesleept kan worden, dan za! er in den volgenden zo- mer vcel minder kunnen worden gekapt of misschien heelemaal niet. Het wegblijven der sneeuw doet zich overal gevoelen. Sinds jarcn is er een weliswaar klcine, maar toch toencmende werkeloosheid. De havensfad Abo, die bijna steeds vrij van ijs is, heeft thans niet de gtwone transporten. Nu gaat bijna allcs naar Helsingfors. Een abnormalc warmtegolf gaat over liet Noordcn van Europa, die ook Zweden en Nooiwegen treft en diep in Rusland door- dringt en daar niet allecn de houtindustrie be- moeilijkt, maar ook het zaaien van het winter- koren, tot bij Zarizin aan cten Wolga, tot dicp in de Oekraine, omdat het zaad thans niet niet door sneeuw tegen de strange vorst is be- schermd. In het Zuiden is het daarentegen abnor- •naa! koud. In de Krim vriest het, zelfs Trans-Kaukasus. de warme Kaukasus met zijn tabak en mandariinen. wordt door zware sneeuwstormen eretroffen. Ingezonden stukken (Buiten verantwoordelijkheid van de Redac- tie. De op name in deze rub rick bewijst geens- ziris dat de redactie er mede instemt.) Gcachte Redactie. Met groote verbazing las ik hodenavond in uw blad het bericht aangaande den dranke- ling in het kanaal, wclk irericht geheel on- juist is. Daar ik persoonlij'k al met een aak- stolc verbinding had met den drenkcling v6or er politie aanwezig was, hetgeen ik met oog- getuigen staven kan. Er is door mij dan ook geen dreg of lijn gezien, wat wel cigenaardig is. De drenkeling is dan cok niet gcrcd door de politic, maar door mij, met behulp van eenige burgers. Het gaat hier niet om eer, maar om recht en plicht. Met dank voor dc plantsing, hoogachtend, G. STROOMBERG, Marktbftriehten BOVENKARSPEL „cte Tuinhouw", 29 Jan. 1925. Heden bestoedde men voor: Bloemkool I 6—/ 9.50, II 4—/ 6 50, Roode kool 3.30—/ 6, D. Witte kool 2.80 tot 4.10, Gele kool 3.80-/ 5.30, Uien 4.40—/ 6.80, Drielingen j 6.25—/ 6.70, Spruitkool 1.35—/ 2 40. WARMENHUIZEN, 29 Jan 192'.. Roode kool le soort f 3.10 7, 2e soort 2.506.40, uitschot 1.30—/ 3.40, Gele kool le soort T 4 506 10, 2e soort 4.50, uitschot f 2 50—/ 3.50. DeensrK witte kool le soort 2 70—/ 4.10, 2e soort 2.30—/ 2 SO, Dnelingen 11 11 10, Uien 11.20—/ 13, Grove Uien 11— 11.40, Peen f 1.701 .SO Aanvoer: 77.500 K G. Roode kool, 6700 C G (irle kool, 18300 K.G. Deensche witte kool, 11600 K.G. Uien, 1900 K.G. Peen. NOORDSCHARWOUDE, 29 Jan, 17800 K.G. Uien: Grove Uien 11.20 11.50, Uien 10.4012.60, Drielingen 10.50—/ 11.60, Nep 13.80, 2400 K.G. Peen 1.20—/ 1.50, 119200 K.G. Roode kool 3.206.90, Doorschot 2.90 6.70, 43500 K.G. Gele kool 3.20—f 5.30 Doorschot 2.60-/ 4.60, 84800 K.G. D. Witte 2.80—/ 4.70, Doorschot f 2.30— 3.40, 1600 K.G. KToten 1.20—/ 2.80 p. 100 K.G. SCHAGEN, 29 Jan. 1925. Op de eieren- veiling waren aanvoer en prijzen als volgt: kipeicrcn 18545 7 509.20, middelpriis 8, eendeieren 132 st., 7.80—/ 8.20, mid- delprijs 8. Totaal 18677. Stadsniews. PRED1KBEURTEN. 1 Februari. Alkmaar. Groote kerk, 10 uur, Ds. Verwaal. Consistoriekamer Groote kerk, Woensdag avond 7 uur, Ds. Deetman. Kapel, 10.30 uur, Ds. Baar. Avond 6 uur, Ds. de Pree. Evang.-Lutiiersche kerk, 10.30 uur, Ds. Makkink. Doopsgezinde kerk, 10.30 uur, Ds. Westra. Rem.-Geref. kerk Fnidsen10.30 uur, Ds. Cramer. Geref. kerk, 10 uur, Ds. Meijer. Avond 5.30 uur, Ds. Meijer. Heidelb. Cat. Zond. 44. Collecte naar art. 13 K. O. tiersteld Apostolische Gemeente, Tous- saintstraat, 10 uur en avond 5 uur en Doti- derdagavomd 8 uur, dienst. Waakt en Bidf, Afd. Alkm. voor Inwend. Zending, Dinsdag 3 Febr. 7.30 uur, J. Se- vensma van A'dam, ondcrwerp. „Ploegen zonder omzien". Tuinzaal „Harmcnie"Donderdag 5 Fe bruari a.s. ctes avonds 7 uur, Ds. J. Lamme- rink, Ned. herv. pred. te Delft. LEGER DES HEILS. 1 Febr. 7 uur v.m. Bidstond; 10 uur v.m. Heiligings-samenkomst; 7.30 uur n.m. open- bare samenkomst. 3 Febr., 8 uur, soldaten-samenkomst. 5 Febr., 8 uur. openbarc samenkomst. UIT DE OMGEVING. Herv. Gemeenten. BROEK OP LANGENDIJK, 9.30 uur, Lcesdienst; 2.30 uur, Ds. Jukkema. Gcref. kerk, 9.30 en 2.30 uur, Ds. de Jong. Chr. Geref. kerk, 9.30 en 2.30 uur, Lees- dienst. Doopsgezinde kerk, 10 uur, mej. Van Vliet. BERGEN, 10 uur, Ds. v. d. Kieboom. (doop). Evangelisalielokaal „Maranatha", 40.30 uur, ds heer v. Wichen van Amsterdam. Woensdagavond bijbelbespreking bij Br. Lankhoorn. Evangelisalielokaal „Loof den Heer", 10.30 uur, de heer Stavenga; 2 uur, Zondagsschool Kerkelaan 16. Woensdagavond 8 uur, Bijbellezing. BERGEN AAN ZEE, 5.10 uur, Ds. F. W. J. van den Kieboom van Bergen (Liturgischc dienst.) EGMOND a/ZEE, 10 uur, Ds. Roobol. EGMONDBINNEN, 10 uur, Ds de Pree GROOTSCHERMER, 9.30 uur, Ds. Boe- rendonk. HEILOO, Evangelisatielokaal, 10 uur, Ds. W. A. Hcek van Amsterdam. NOORDSCHARWOUDE, geen dienst. OBDAM, 10 uur, Ds. Kruizinga. OTERLEEK, avond 7 uur, Ds. Nijenhuis Ockhuijsen. URSEM, nam. 1.30 uur, Ds. de Breek (afscheid.) OUDORP, 10 uur, Ds. Groot STOMPETOREN. geen dienst. ZU1DSCHARWOUDE, 10 uur, Ds. van Meurs. 437ste STAATSLLOTERIJ. Trekking van Donderdag 29 Januari. 5de klasse Sste lijst. Prijzen van 70,- 596 13 92 244 292 475 640 688 881 1031 1091 1534 1593 1683 1716 1717 1806 1868 1928 1958 1977 1978 1979 2052 2243 2520 2712 2918 3083 3268 3299 3302 3434 3437 3998 4026 4089 4116 4268 4333 4530 4629 4770 4910 5089 5146 5273 5353 5362 6441 5740 5785 5964 6058 6081 6244 62136 6425 6427 6469 6474 6520 6547 6550 6584 6762 6821 6993 7065 7220 7286 7288 7619 7684 7707 7727 7877 7958 7961 S110 8117 8130 8285 8348 8370 8477 8506 8576 8593 8603 8705 87S4 8797 8839 8995 9000 9048 9093 9245 9340 9652 9805 9892 9898 9925 10025 10076 10273 10389 10464 10479 10605 10724 11041 11242 11260 11304 11306 11712 11769 11862 11936 12080 12233 12303 12310 12332 12349 12357 12368 12479 12505 12513 12694 12901 13046 13136 13355 13363 13397 13486 13492 13503 13525 13790 13880 13974 14008 14116 14142 14174 14224 14307 14471 14582 14662 14706 14749 14786 15006 15084 15130 15158 15223 15264 15276 15292 15327 15421 15554 15635 15648 15713 15794 15856 15953 16060 16065 16002 1621S 16238 16346 16754 16786 16856 16902 16922 19638 16971 17186 17244 17284 17345 17442 17483 17564 18020 18105 18106 18187 18234 18418 18429 1S44I 18472 18501 18794 18799 19101 19128 19378 19397 19410 19621 19720 19921 19979 20191 20221 20261 20600 20689 20755 20837 20914 21081 21164 21185 21235 21288 21371 21372 21405 21464 21507 21549 21933 '22036 22073 22092 22095 22185 22380 22459 22505 22744 22749 22804 22814 Niet c n. 14 80 93 100 170 212' 215 240 317 357 401 430 490 532 550 571 592 599 618 624 689 719 725 748 810 S20 824 861 866 867 952 959 977 1016 1056 1150 1221 1238 1388 1468 1533 1583 1704 174S 1750 1841 1924 2093 2106 2148 '2298 '2358 2403 2415 2463 2480 ^25Z8 2609 2638 2682 2741 2755 '2815 '2820 '2863 2932 2965 :1064 3180 3185 3214 3218 3275 3282 3301 3337 3343 3353 3375 3397 3416 3419 3551 3570 3580 3633 3661 3663 3677 3757. 3758 3800 3823 3838 3846 3864 3893 3907 3961 :1995 3997 4050 4096 4153 4192 4219 4223 4311 4416 4422 4508 4644 4565 4647 4654 4695 4738 4807 4818 4869 4888 5000 5092 5095 5096 5098 5109 5121 5137 5224 5323 5347 5350 5366 5415 5442 5485 5511" 5530 5591 5668 5693 5706 5795 5840 5876 5919 5937 5960 5965 5966 5988 6063 6128 6145 6165 6173 6229 6240 6256 6288 6385 6422 6437 (>440 6442 6482 6548 6583 6597 6657 6700 6719 6746 6819 6822 6847 6913 6921 6941 6979 6992 7063 7126 7129 7175' 7190 7193 7202 7218 7299 7338' 7415 7421 7493 7538 7571 7633 7702 7751 7793 7798 7803 7815'" 7881 7893 7908 7900 7927 7994 8032 S177 8210 8242 S253 8313' 8347 8390 8404 S527 8579 8630 8638 8707 87'24 S73S 8762 8768: 8830 8920 8939 8978 S981 8992 9088 9202 9205 020S 9233 9234' 9240 0257 9258 9283 9306 9310 9324 0327 9330 9358 9400 9415 9445 0448 9451 9489 9520 9531'* 9560 9572 0577 9632 9736 9752 9945 9959 9990 10018 10020 KXXM 10188 10208 10300 10410 10414 10496, 10510 10542 10545 10568 10601 10662' 10716 10764 10807 10812 10826 10852^ 10896 10919 10923 10959 10966 11006 11010 11011 11019 11042 11051 11076 11316 11391 11411 11453 11467 11460 11494 11507 11532 11554 11562 1159.3 11606 11654 11701 11744 11753 11756 11792 11812 11856 11924 11931 11938 11990 11092 12041 12156 12186 12216 12252 12306 12327 12393 12457 12462 12576 12587 12596 12612 12617 12640 12691 12752 12773 12798 12839 12931 12939 12966 12990 13003 13061 13080 13084 13085' 13097 13103 13118 13144 13161 13167 13204 13246 13255 13267 13406 13459 13465 13495 13506 1355S 13588 13590 13677 13679 13711 1376S 13784 13788 13806 13816 13831 13996 14021 14034 14048 14070 14093 14128 14152 14150 14159 14183 14193 14207 14208 14211 14225 14233 14260 14267 14288 14369 14384 14389 14412 14414 14429 14566 14573 14598 14690 14697 14725 14735 14740 14741 14747 14794 14827 14828 14892 14902 14907 14967 14984 15022 15025 15043 15068 1508c 1.5097 15117 15213 15222 15247 15254 15256 15271 15361 15388 15409 15428 15445 15446 15467 15514 15532 15543 15553 15751 15784 15807 15814 15850 16005 16082 16099 16140 16142 16169 16198 16227 16301 16303 16331 16:398 16410 16487 16506 16528 165#6 16550 16551 16580 16605 16610 16625 16628; 16701 16704 16735 16755 16817 16662; 16880 16882 16889 16895 16962 17090 17112 17160 17177 17242 17246 17266 17303 17312 17314 17353 17429 174X1 17452 1745S 17484 17487 17499 17537, 17590; 17542 17549 17555 17569 17590 17612 17639 17650 17664 17803 17813' 17840 17857 17888 17907 17060 17974' 18059 18063 18102 1S118 1S123 181671 18169 18267 18272 18312 18313 18346 18394 18420 18470 18510 18514 1S527 18590 18592 18622 18689 18705 1S74T 18826 18842 18860 1S89S 18034 18949 18958 18961 19034 19037 19054 19070 19077 19091 19100 19135 19207 19270 19315 19321 19358 19428 19434 19446 19468 19490 19546 19592 19686 19760 19794 19800 19813 19824 19872 19925 19926 19931 19938 19949 19950 20021, 20052 20083 20098 20138 20141 20181 20229 20232 20256 20258 20301 20307 20313 '20412 20428 20472 20476 20501 20503 20528 20558 20607 20629 20633 20636 20648 20661 20786 20792 20805, 20810 20872 20958 20981 20988 21002 21016 21092 21179 21187 21222 21260 21293 21321 21329 21336 21390 21483 21490 21510 21501 21617 21618 21635 21673 21688 21695 21713 21792 21856 21866 21877 21015 21056 22040 22045 22046 22121 22201 22223 22235 22242 22278 22336 22343 22387 22423 22430 22462 22544 22561 22737 22739 22768 22782 22798 22876 22940 22985 Thee-, Ontbijt- en Eetserviezen thans nog voor die ongekend lage prijzen. Platte-, diepe- en boterham- borden 10 cent, kop en schotol 14 cent, goudlijn voor dames 16 cent, prachtige melkkannetjes voor 15 ct., alle maten nachtspiegels, kamerbe- zem m. rooden steel 59, straatbezem met steel 49, handstoffer 35, dwei- len, sponsen en zeemleei*, eraaille pannen, zinken teilen en emmei's, bchangselpapier en speelgoederen. Allcs tegen verminderde prijzen. KARL BIREKOVEN, Alkmaar. ■•kalstraat 11.

Alkmaarsche Courant | 1925 | | pagina 7