JlSTHMALLTDERS. WYBERT: Oil is hef merk Het 'ASTHMAPOEDER van Apotheker BOOM geeft bij inademing direct verlichting bij Asthma, Bronchitis en daaruit voort- komende Borstbcnauwdheid en Borstbeklem- ming. Verkrijgbaar in de meeste Apotheken en Drogistwinkcls a -25 per groote gesloten blikken doos. Gratis monster op aanvraag bij firma A. M. BOOM, ARNHEM. wcrd als nieuw bestuurslid gekozcn de heer Jb. Kroon. Bij het punt „Voorstellen Bondsvergacle- ring" sprak de heer S. de Boer Kzde wen- schelijkheid uit dat de voorstellen voor de Bondsvergadering op de ledenvcrgadering besproken worden, daar het bestuur dan re- kening kan houden met de meening der leden. Besloten werd dit voortaan te doen. Als voorstel op den besehrijvingsbrief voor de algemeene vergadering sprak de ver- gadering den wensch uit, dat geen leden van de vereeniging een particuliere begraienis mo- fen regelen. Bij de rondvraag bracht de heer R. de Rui- ter een geval ter sprake, dat een lijk van- af het Ziekenhuis niet direct be graven is. Spr. vond dit niet goed. Andere leden deelden deze meening niet en vinden het wel goed als het lijk eerst bij de familie gebracht wordt. Na eenige discussie volgde sluiting. UIT BERGEN. Zaterdagavond had cen algemeene leden- vergadering plaats van de Onderlinge Begra- fenisvereeniging Bergen". De heer C. J. van t Sant, die periodiek moest aftreden, werd als lid van het bestuur herkozen. Voor het nazien der rekening 1925 werd eene cotpmissic benoemd, bestaande uit de heeren A. van der Vclden en Joh. van der Steen. Van de rondvraag werd door de volgende heeren gebruik gemaakt: De heer Groot vroeg waaraan de geringe opkomst ter vergadering was toe te schrijven. De voorzitter meendc dat dit niet gemakkeijlk te beoordeelen was. Het vergaderingbezoek is in 't algemeen niet druk Ditmaal was de geringe opkomst wel een gevolg van het feit, dat er kerkdienst was. De heer Brakenhoff gaf in overweging, om bij begrafenissen de rijtuigcn niet op het kerkplcin te laten rijden. doch het instappen bij de poort te doen geschieden. Alleen de fijk- koets zal dan het plein opgereden worden. Spr. gaf voorts in overweging, den heer Van Reenen te verzoeken, om den boom, die bij den ingang naar het plein van de R.' K. kerk stoat en die daar voor het inrijden zeer hin- derlijk is, te mogen verwijderen De heer N. van den Berg zou aan de ge- meente willen verzoeken het lijkenhuisjc met waehtlokaal wat meer aanzien te gcven en te- vens om aldaar wat zitplaatsen te doen aan- brengen. alsmede drinkgelegenheid. Aan het jaar- en kasverslag over 1924 ont- leenen wij net volgende: Het jaar 1924 bleek voor de vereeniging weder een fiuancieel gunstig jaar geweest te zijn- Het verslag mcmoreerde het ovcrlijden van een der bestuursleden, welk lid de ver eeniging steeds met al zijn krachten had ge- diend om haar tot bloei te bvengen. Het leden - tal was bij het begin van het jaar 646, totale contributie per maand 67,27. In den loop van het jaar werden 85 leden ingeschreven en 31 leden afgeschreven, zoodat het ledental vermeerderde met 54 en waardoor het totaa' der maandelijksche contributie is opgevoerd tot 72,11. Het getal ingeschreven kinderen, bij den aanvaug van het jaar 220 bedragende, beloopt thans 236 beneden de 10 jaar. Er werden begraven 5 volwassenen en 3 kinderen beneden de 10 jaar. Geroveerd werden 2 le den. In totaal werd in 1924 aan contributie ontvangen 915,43, aan inschriivingsgeldcn if 31,20 en van donateurs f 15, totale ont- vangsten 961,63, waarvan evemvel af te trekken cen bcdrag van f 89.70 wegens bode- 1oon en provisie. Het jaar 1924 leverde een winst op van 394,19. waardoor het reserve- fonds der vereeniging op 31 December 1.1 steeg tot 100S.011 -j. Bij beschikking van den Minister van Oorlog d.d. 4 Februari 1.1. is aan den dienst- plichtigc Th. C Blankendaal uit deze ge- meente met ingang van 16 Maart 1925 voor- goed vrijstelling van den dienst verleend we gens kostwinnerschap. Zondagmiddag speelde B. S- V. I op het terrein aan den Kerkedijk tegen C. S. V. 1 uit Castricum. Bergen won met 30. UIT ST. PANCRAS. Zondag speelde Vrone 1 op eigen veld een wedstrijd om het Goudenkruis tegeu R. C Z. 2 van Zaandam en wist met 53 te winnen. De adspiranien wonnen met 2—1 van Ber gen. „Oudorp I" verdiende gemakkelijk door wegblijven van „Rood Wit 2". UIT LIMMEN. Het R. K. Ondersteuningsfonds „St. Jo- zcph", dat in zijn 27-jarig bestaan veel leed iieeft verzacht, hield Vrijdagavond zijn jaar- vergadering in het Patronaatsgebouw De voorzitter, de heer S. Wokke, opendc de vergadering. Uit het verslag bleek, dat het aantal leden 120 bcdraagt en dat de uitkeering aan 14 pcr- soncn is gcdaan. Uit het verslag van den pcnningmeester bleek, dat het Ziekenfonds met geen zorgen heeft te kampen. Ontvangen (met inbegrip saldo vorig jaar) 2860,28, uitgaven 50.75 batig saldo 2356.53. Bestuursverkiezidg, aftredend de heeren S. Wokke, Jac. Bakkum en J. Hageman, van wie de laatste bedankte. De heeren Wokke en Bakkum werden her kozen; gekozcn de heer G. J. Hageman. N'a bespreking werd de uitkeering bij ziek- tc bepaald op 1,25 per dag (de Zondag inbegrepen) en het aantai weken op welke wordt uitgekeerd, bepaald op 8 Na rondvraag volgde sluiting - Men schrijft ens: Het Harmcniecorps „Semper Crescendo" doet nog altijd niets. Men zal zich herinneren, dat de- pastoor wilde dat de katholicke leden zclf een corps vormden en dat de uitvoerin- gen in het Patronaatsgebouw werden gehou den, doch er is een tamelijk gereserveerde houding, vooral over de vraag waar de uit- voering wordt gehouden. Dc pastoor houdt't er op aan, dat hjj de verdiensten van het buffet" heeft en de kastelem, waar altijd de uitvoeringen zijn gehouden, heeft hetzelfde cloel. De wcigering is oorzaak van vervreem- ding, niet alleen met de nict-katholieken, doch ook onder geloofsgenoottn, van welke ver- schillcndc hun plichton niet mogen waarne- mcn UIT W1NKEL. Bij de verkiczing van 2 Hcofdingelandra van den polder Waard en Groet werden 35 stemmen uitgebracht, waarvan 35 op den heer P. Latensteijn, Haarlem, en 33 op den heer J. B. Wilken, Groetpolder. De heer M. Molenaar Groetpolder verkreeg 2 stemmen G e b o r e n: Wenny, dochter van Aldert Nobel en van Geertje Appel. Arie Jan, zoon van Lourens Wurkum en van Maartje de Boer. Gehuwd: Geene. Overlcden: Jaapje Vlaar, oud 7® jaren, weduwe van Willem Droog. UIT SCHAGEN. De heer J. Helder, wethouder van de ge- meente Schagen, gaat deze gemeente metter- woon verlaten. UIT DIRKSHORN. Zaterdag vergaderde ten huize van den heer Swager het bestuur van de Gymnastiek- vereeniging U. de I. met enkele genoodigden. De voorzitter, de heer A. Kant, deelde mo de, dat naar aanleiding van het 20-jarig be staan van U d. I. het bestuur heeft overwo- gen, dit feit feestelijk te hcrdenken. Na ampele bespreking werd besloten een fcestavond met donateurs der Vereeniging te organiseeren tegen einde Maart en daartoe steun en mede- werking te zoeken bij oud-leden en eenige an dere dames en heeren, waarvan het bekend is, dat zij op dit gebied nog al iets presteeren Voorts zal de directeur der vereeniging, de "heer Keesman, op gymnastiek gebied een mooi programma voorbereiden. Hierna sluiting. Zondag gaf Prof, van Delft een Biljart- seance in caf6 Swager alhier. De prof, zou maken 500 caramboles en de tegenpartij 200. Hiervoor melde zich aan de heer S. De heer van Delft maakte zijn 500 p. in 13 beurten, hoogste serie 205. De heer S. bracht het tot 49. Na de tradiiioneele verloting der queue maakte de prof, nog eenige fraaie kunststoo- ten, met queue of hand UIT AKERSLOOT. Aan den dienstplichtige van de lichting 1923 H. Tiebie is door den Minister van oorlog vrijstelling van opkomst verleend voor den tiid van 2 jaar wegens kostwinnerschap Het grasland groot 1.70 I I.A kort ge- ieden gekocht door het R. K. kerkbestuur van D. Sinnige, liggende vlak voor de R. K Kerk is thans verhuurd aan de gebr. J. en C Kaandorp alhier voor 300 per jaar, voor den tijd van 6 jaren. G e b o r e n: Petrus, z. van A. Leijen en G. van Wonderen. Aagjc d. van W. Schram en A. van L.eijen. Gerardina Wi'- helmina d. van Jb. Meijer en S. Bloothoofd. Hendrika, d. van A. Biesheuvel en C. Blokker. G e h u wd: M. J. Groot en G. Schuijt. UIT GROOTSCHERMER. Vrijdagavond had het eerste van het twec- tal gratis-concerten van „Christiaan de Wet" plaats. Des middags was de Koifbaan door enkele jongedames en heeren veran- derd in een feestzaal. Vele gekleurde electri- sche lampjes hingen tusschen de versiering in. Tegen 8 uur stroomde de Koifbaan vol ook vele bekende Alkmaarders waren aanwe- zig maar niet eerder werd er begonnen, alvo- rens, evenals 6 September j.l, het bekende „Bazar Comity" onder aanvoering van den burgemeester C. de Groot de Koifbaan bin- nentrad. De Heer Kreb opende de bijeenkemst. De leden van het fanfarecorps onder lciding van den directeur, den heer A. Vink uit Midden- Beemster zongen hierna het „Lied van Ver- langen", door een der Gomite-leden vervaar- digd en dat in het programma geheel en al afgedrukt was. Het werd gezongen op de wijze van „Zic de maan schijnt door de boo- men" en behelsde een zeer beknopte geschie- denis van den Bazar 1924 en 't verlangcn der leden naar nieuwe, before hcorns. Een hartelijk applaus klonk op, waarna de burgemeester naar voren trad. In een geestige toespraak tot het publiek liet liij alleen nog weer eens terugdenken aan „de zoo schoone dagen, die reeds zoo lang achter ons liggen." Na het uitspreken van een tooverformule, verdwener cnzichtbaar do doeken, die op de tafel lagen en kreeg hot opgetogen publiek cen kijkjc op c! :-cu. ige col edie nikkelen in- strumenten, die onder die doeken vorborgen lag. Daarna noodigde spr. do 1 'den uit, udev het hem tcekomende instrument te nemen en daarna het publiek te laten hooren, welk een mooie muziek er uit te vcorschijn gebracht kan worden. Het comite nam z'n plaats v6or het tooneel weer in en de „Grootschermer Feestmarsch een compositie van den directeur, werd inge- zet. Een pracht nummer, dat er al dadelijk dc stemming inbracht! Dadelijk daarop volg de „Antigone" het bekende Ccncoursnummcr, waarmee „Christiaan de Wet" 't vorige jaar den len prijs beiiaald had. Dit schitterende nummer werd oflbcnspdijK uitgevoerd, (een heel verschil met de Kerst uitvoering!) Prach- tig klonk de piston-solo in dit nummer. Maar we zouden nog veel meer mooic hooren! De instrumenten zijn :n Brussel gekocht en daar toe hadden de de heeren Vink en Waterdrin- ker Jr., een reisje naar deze schoone stad en Antwerpen gemaakt. Dezen avond zouden zij van deze reis, waarover al zoovee1 gesproken was, verslag uitbrengen. Hocwel "de bcide heeren er niet vee! idee in hadden, had de burgemeester net zoo lang volgehouden, tot ze dan einddijk maar besloten hadden het te doen. De heer Waterdrinker zong daarna het lied; de heer Vink begeleidde op de piano. Het publiek heeft t' refrein braaf meegezon- gen. De voorz., gaf nu't woord aan 'n 4-tal jongedames, om een voordracht te houden getitcld: j.Klaw Via-". Aardig werd dit stukje door't vierial gespeeld, bcgeleid door den Heer J. Smit op de vicol. Daarna betrad de Heer Verbeek't podium om een paar num- mertjes ten beste te geven. Deze deed dit weer op de hem eigen wijze. Hij pakte het publi°k Sommigen hadden hem liever in een vroolijker genre gezien, maar hij vond, en met hem vele aanwezigen, dat op dezen avond van vroolijkheid, ook wel wat ernstigs gedaan mocht wordeg. 't Fanfarecorps gaf nog't be kende nummer „Carmen'\ dat schitierena mooi gespeeld werd en 't was pauze. In de pauze werden plm. 3C0 lootjes verkocht, die in een minimum van tijd weg waren. Meteen werd dan ook tot de trekking overgegaan en velen hadden 't geluk een aardig prijsje te trekken. Nu de pauze werd er hartelijk gelachen om de voordracht: „Bremcr muzikanten", waarin de spelers prachtig gegrimeerd waren. - Als nieuw nummer stood „Un saluto a Gemona" op't programma, 'n wals, die zeer mooi klonk. De piston-solo door den Heer P. Vorst werd met gevod gespeeld op een piston met demper. Een geweldig applaus weerklonk na afloop van dit nummer. 't Alotn bekende „Bazar-orkest" gaf schit- tdfeide muziek voor het bal dat volgde, zoo dat men nog gezellig een paar uurtjes bijeen bleef. 't Was reeds heel laat, toen dc laatsten huiswaarts keerden. Zondagavond had er een herhaling plaats van bovengencemd concert, nu voor de jon- gelui. De opkomst was nog grooter. zoodat 't cen verbazend drukkc avond werd. Lang zal er nog gesproken worden over de gratis-concerten van Christiaan de Wet en mocht cr dit jaar wedercm een bazar gehou den worden, dan zal mogelijk de toeloop nog grooter zijn dan die in 1924 was. UIT 7UID- EN NOORDSCHERMER (Januari.) Geboren: Marinus Antonius, zoon van Petrus Cornelis Johannes van Saaze en van Maria Hendrika van den Bosch. Dirkje, dochter v. Frederik Kluit en van Aafje Nap. Trien, dochter van Frederik Wiedijk en van Geertje Vlaanderen. Overleden: Neeltje Renses, oud 57 ja ren. echtgenoote van Cornelis Rus. G e t r o u w dKlaas Slooten er Geertje Schreuder, te Hensbroek. UIT SHOORL. In het voor dit doel zeer eezellig ingerichte lokaal van den heer Kroon had de Schoorl- sche Vcetbalvereeniging Zaterdagavond een club-avond georganiseerd, toegankel jk voo. leden en donateurs. Dit feest is zeer goed van stapel geloopen. Groot was de opkomst niet ber?'>i:! doch on der de aanwezigen heerschte een zeer opge- wekte geest, wat natuurliik altijd meewerkt. Een zeer afwisselend proera^ma zorgde voor een goede tijdpasseering. Naast goede muziek van de heeren Halma, Hofman en Moov, leden van een Alkmairsch" Orkest- vereeniging, treffen we goede voordrachten aan met zsng. benevens :c t tooneelstukie, al- les naar voren gebracht door leden van de Voctfcalvcreerrigir.T Zulke club-avonden zijn bepaald bevorderlijk voor den goeden club- geest, zoo meendn we althans, doch eenigs- zins werden v/e ontnuchterd toen we de ion- gens van S. V. V. I Zondag naar V. A. F. C. Ill naar Alkmaar zagen trekken met negen man. Ze moesten daar natuurlijk veriiezen met 3—2, doch dit heeft hem niet aan de 9 jon- gens gelegen. Die hebben gewerkt. S.V.V. II wist op eigen terrein te winnen van Rood-Wit III met 1. Geboren: Cathariua Margaretha Mag- dalena, dochter van Bernsrdus Haring en van Catharina Maria Ottenbros. Ondertrouwd: Arie Duin en Antje de Graaf. Victor Jacobus van Lint tc Arnhem en Grietje de Jager. Overleden: Maartje Hopman, 68 ja ren, echtgenoote van Simon van der Neer. UIT NOORDSCHARWOUDE. Zondagavond trad voor een vrij talrijk pu bliek op in „Concordia", de bekende dichter zanger Clinge Doorenbos. Door hem werden o m. gezongen „De stoel met de bloemen van blauw" en „Ze zijn er", dat hij maakte op de Holland-Indie vlucht. Verder komische liedjes als op de overdrij- ving van het spiritisme van ,Jante", „de brief van Lien aan Toos over dc voetbal- match" en niet te vergeten het liedje Wat is een Zoen". De dichter-zanger had als overal ook hier groot succes. UIT ZUIDSCHARWOUDE. De vereeniging „Helpt Elkander" hield Za terdagavond haar jaarvergadering bij deu heer Kramer. Aanwezig waren met het be stuur 53 leden- De heer Jb Kramer Sr. leidde deze verga dering Medegedeeld werd. dat het bestuur vatfJiet mandaat, in de vergadering van het vorige jaar gegeven, om zich al of niet van den Provincialen Bend af te scheiden, gebruik heeft gemaakt door zich van den Bond af te scheiden. Met de afgescheiden afdeelingen Heerhugo- waard, Koedijk, Noordscharwoudc, Oud- karspel enz. zijn reeds twee vergaderingen gehouden. Al deze afdeelingen hebben beslo ten wederom een federatief verband te voimeirt, om elkanders leden bij verhuizing over tc ne men. Daar de Provinciate Bond de leden der afgescheiden afdeelingen niet meer over- neemt, zal dit door den Nieuwen Bond ook niet gedaan worden. Door den heer H. Schrijver werd een kort jaarvcrslag voorgelezen. E6n ledenvergade- ring is gehouden en wel met het 25-jarig be staan der afdeeling, twee bestuursvergaderin- gen, terwijl dcor het bestuur driemaal een districtsvergadering is bijgewoond Het leden tal is 278. Het batig saldo is f 262,29. De ,,Philanthroop" behoefdc geen uitkee ring te dotn, daar de leden bewaard ijn voor bcsmettelijkc ziekten. Door den heer Jb. Kramer Sr werd het financicel jaarverslag voorgelezen, Het afge loopen jaar was zoowcl voor de vereeniging als voor de leden' gunstig, daar zich minder ziektcgevallen openbaarden. Aan contributie is ontvangen 2103,50'4. a2r.i zieldegevallen is 1320,90 uitgekeerd. In kas is thans ,f 1936.42. Onder applaus werden de verslagen goed- gekeurd. Het bestuur onderging geen verandering, daar de aftredenden. de heeren Kout en H. Schrijver, met respecticvelijk 50 en 49 stemmen werden herkozen (Applaus). Het volgende agendapunt was een belang rijk, n.i. bespreking vereeniging Ziekenhuis verpleging. Door het bestuur was het initiatief geno- men om een dergelijke vereeniging op te rich fen. Nadat de vergadering in principe beslnof een vereediging voor ziekonverpleging op te richteu, werd het reglemcnt van de vereeni- van de sinds 78 jaren als het beste middel tegen hoest en ver- koudheid beproetde In origineele doozen a 65 en 45 Cts. ging te Koedijk voorgelezen Het concept-reglement had het bestuur zicli als volgt voorgesteld. (In overleg met de ver gadering werd een en ander vastgesteld). Do contributie zal een cent per week en per lid bedragen, tot een maximum van vijf cent per huisgezin, terwijl bij toetreding vijf en twintg cent geheven wordt. Het geheelc gezin moet lid worden Ieder lid heeft het recht op 40 dagen 3de klas verpleging pa- jaar, en een- maal recht op de kosten van vervoer naar het ziekenhuis. De keuze van ziekenhuis is vrij. Na 1 April a.s. moet men 13 weken lid zijn, alvorens men voor de vereeniging verpleegd zal kunnen worden. Zoo een lid reeds uitkec ring van de Tuinbouw Onderlinge of andere zins geniet. dan treedt de vereeniging aan- vullend op. Na bedanken is het lidmaatschao nog 6 weken van kracht Personen vanaf 18 iaar kunnen lid zijn en hebben tevens stem- recht. Het bestuur wordt samengesteld uit de vereeniging „HeIpt Elkander', daar de ver- p-aderino- geen nieuwe vereeniging naast ..Helpt Elkander" wenschte op te richten Alleen leden van „Helpt Elkander" kunnen lid zijn. Personen die geen lid van „He1pt Elkander" kunnen zijn, worden ook als leden aangenomen. Besloten werd nog om een cireulaire samen te stelleo waarin het doel uiteengezet wordt en waarop men kan inteekenen als lid. Bij „varia" werd door den heer A. Kout medegedeeld, dat die leden die naar een plaats verbuizen waar een afdeeling van den Pro vinciaien Bond is. van de afdeeling lid kunnen bliiven. Na eenige discussie volgde sluiting UIT SOHERMERHORN Geboren: Henderika Elizabeth, dochter van S. Jonker en N. Heinis. Overleden: Grietie Peerdeman, oud 76 jaar, .ved. van P. de Reus. De collecte ten bate van het Neutraal Centraal Ziekenhuis te Alkmaar hreft in deze gemeente opgebracht de sem van 455. UIT OUDORP. (Jan.) Geboren: Petrus Johanes, zoon van Petrus Johannes Bijman en Grietje Schoorl. Catharina. dochter van Hendricus Wes ter en Sijtske Linstra. Petrus Nieolaas, zoon van Nieolaas Mul en Anna Brantjes. Cornelis. zoon van Arie de Bood en Mientje Elisabeth Johanna Groit. Theodoras, z. van Petrus de Boer en Elizabeth Steeman. Ondertrouwd: Franciscus Kunst eti Klazina Hes te Koedijk. UIT LANGENDIJK Bij de vertegenwoordigers van Utile alhier en op andere p!arisen zijn op last van den minister van Justitie de nog in voorraad zijn- de stukken in beslag gen omen. Dat dit aantal van weinig beteekenis is zal een ieder begrijpen die weet dat de vijfde klas bijna ten einde is en dan als regel alle stuk ken verkocht zijn. We vernemen dat ook andere nog goedge- keured loten in beslag genomen zijn en de in- beslagname geschiedt is om te onderzoeken of de trekkingen overeenkomstig de loterijwet plaats vinden. UIT KOEDIJK. (Jan.) Ondertrouwd: Cornelis Johannes Kramer en Alida Konijn. G e t r o u w d: Franciscus Kunst en Kla zina Hes. Geboren: Hiddo Wiebius, zoon v. Pie- ter Nieuwhof en Antje Bom. Overleden: Naatje Jongejan, oud 69 jaar, gehuwd met Cornelis Kossen. Hendrik Asjes, oud 88 jaar, weduwnaar van Ouke Slesker. GRAFT (Jan.) Geboren: Maria Geertruida. d. v. P. Rnelofsen en Th M. Jonker. Poulina Hen drika, d. v. W. H. Kanknegt en E. M. van den Burg. Overleden: Pieter Tromp, 79 jaar, weduwnaar van M. Heinis, eerder van A Prins. Gehuwd: Geene. HEEMSKERK. Januari). Gehuwd: J. J. de Wit en C. M. Lim- men. B e v a 11 e n H. Gillissen-v. d. Nes, z. L Henneman-Koedijk, z. J. Meijer-Bak- ker, z. P. Duin-Grapemdaal, d. Overleden: M. v. d. Peet, wed. van S. de Ruijter, 85 jaar. OUDE NIEDORP. (Januari.) Geboren Nieolaas Leonardus, z. van E. van Leeuwem en A. Bekker. Margare tha Dievera, d. van M. Smit en C M Kager. Anna Margaretha, d. van K. van der Oord en T. Blaauboer Pieter, z. van C. Veld- man en M. J. P- Bronk. Margaretha Vero nica, d. van A. S. Groot cn E. Verduin. Petrus Gerardus, z. van W A. Scholten en J. Surpijt. Ondertrouwd en Getrouwd: C. Kuiper, te Heerhugowaard, en A. Wits- meer, alhier. Overleden Johannes Cornelis, z van J Ursem en A. Bakker, 2 weken- 437stc STAATSLOTERIJ. Trekking van Maandag 9 Februari. 5de klasse 13de lijst. Prijzen van 70,- 489 16 89 316 345 423 491 583 718 758 966 1138 1264 1269 1283 1645 1720 1739 1769 1773 1810 1972 2115 2119 2310 2335 2462 2499 2532 2595 2685 2714 2766 3068 3177 3209 3511 3628 3666 3728 3783 3799 3872 4136 4227 4342 4488 4528 4569 4657 4943 5019 5071 5112 5156 5168 5236 5264 5307 5470 5550 5585 5634 5636 5674 5784 5804 5825 5872 5948 6168 6337 6389 6441 6433 6595 6744 6763 7621 7708 7709 7951 7986 8125 8375 8702 S788 SS42 9007 9305 9352 9479 9491 9866 10013 10049 10075 10198 10214 10329 10515 10555 10615 10727 10803 11075 11142 11196 11240 11275 11308 11393 11514 11713 11724 11739 11816 11840 11905 11918 11953 12024 12098 12221 12324 12527 12655 12688 13245 13275 13312 13338 13393 13443 13530 13559 13614 13791 13833 13857 13995 144155 14166 14418 14506 1450S 14523 14657 14722 14773 14917 15001 15210 15416 15539 15549 15571 15629 15662 15864 15874 15S7S 15889 15924 15971 15978 16048 16117 16118 16207 16259 16369 16486 16736 16S05 16830 16879 16952 17023 17339 17360 17465 17497 17596 17820 17951 18003 18199 18433 18490 18545 18553 18583 18606 18608 18613 18717 18883 18983 19042 19197 19369 19484 19551 19574 19633 19779 19798 19883 20036 20038 20058 20077 20100 20120 20183 20416 20732 20803 20879 20889 21042 21214 21400 21416 21466 21511 21529 21602 21630 21766 21779 21889 22070 22134 22191 22229 22483 22516 22662 22731 22777 22802 22827 22838 22875 22971 1 50 283 509 710 776 1245 1361 1579 1668 2045 2157 2386 2473 2716 2872 3045 3121 3248 3440 3606 3867 4113 4200 4478 4830 5341 5520 5770 5962 6264 6485 6642 6044 7166 7357 7587 7672 7059 8241 8528 8884 0223 0614 0851 0064 10166 10417 10672 10830 11014 11152 11200 11512 11734 11943 12208 12535 12707 12988 13233 13402 13639 13834 13914 13092 14181 14319 14438 14579 14754 14887 15069 15289 15469 15705 15887 16088 16237 16422 16581 16635 16783 16896 17069 17238 17362 17453 17566 17648 17811 17941 18152 18411 18569 18711 18893 19090 19214 19362 19537 19713 19874 20040 20264 20373 20535 20286 20800 20996 21148 21272 21589 21769 21980 22160 22378 22525 22629 22781 22096 5de 5732. 67 390 514 712 1007 1266 1366 1585 1695 2066 2162 2391 2474 2721 2909 3051 i 3135 3264 3512 3675 3946 4127 4272 4490 4880 5361 5560 5831 6019 6284 6502 6673 6976 7167 7423 7597 7792 8073 8326 8604 8946 9406 0651 9897 10044 10177 10529 10687 10845 11018 11169 11380 11550 11764 11962 12243 12571 12788 13112 13253 13499 13709 13836 13915 14038 14190 14322 14440 14587 14769 14910 15088 15364 15492 15718 16004 16114 16306 16428 16586 16676 16792 16945 17113 17247 17368 17454 17570 17692 17832 18007 18188 18415 18574 18782 18900 19127 19298 19440 19540 19722 19904 20057 20271 20397 20548 20687 20818 21071 21221 21401 21601 21799 21981 22199 22382 22529 22676 22832 22997 klasse, N i e 87 418 538 722 1020 1315 1418 1632 1733 2120 2166 2406 2546 2748 2916 3059 3182 3271 3517 3692 3947 4131 4296 4496 4901 5305 5566 5855 6035 6342 6561 6691 7012 7222 7489 7639 7821 8094 8472 8664 0006 0435 9715 9943 10055 10235 10532 10708 10887 11020 11174 11409 11561 11778 11987 12338 12590 12801 13130 13299 13516 13719 13850 13925 14094 14234 14355 14464 14603 14770 15030 15121 15378 15500 15790 16010 16186 16323 16446 16593 16683 16814 16968 17187 17248 17393 17463 17573 17747 17881 18012 18231 18431 18639 18791 19006 19142 19306 19449 19554 19762 19944 20161 20324 20475 20574 20688 20887 21075 21224 21411 21693 21899 22015 22234 22394 22574 22682 22934 ten 103 422 560 741 1056 1316 1459 1633 1749 2128 2235 2420 2648 2782 2944 3063 3199 3273 3527 3764 3951 4138 4325 4692 4928 5464 5581 5860 6127 6307 6566 6715 7046 7245 7549 7641 783C 8127 8484 8713 0028 9469 9718 9953 10077 10295 10570 10767 10933 11088 11199 11418 11578 11786 12011 12367 12604 12928 13142 13364 13572 13728 13869 13928 14131 14239 14360 14482 14634 14778 15055 15122 15400 15589 15799 16020 16216 16329 16461 16596 16684 16821 17013 17216 17258 17405 17511 17593 17765 17883 18066 18232 18476 18656 18803 19043 19152 19317 19466 19611 19789 19951 20165 20343 20479 20595 20708 20893 21077 21231 21461 21715 21930 22016 22253 22417 22582 22699 22956 157 474 646 753 1176 1325 1489 1634 1853 2139 2318 2422 2679 2851 2970 3072 3203 3328 3550 3765 3965 4149 4393 4693 4996 5489 5702 6900 6164 6407 6626 6730 7085 7239 7558 7642 7896 8154 8516 8789 9052 9611 9745 9957 10114 10398 10577 10770 10942 11101 11251 11478 11603 11795 12099 12446 12621 12938 13220 13368 13626 13778 13897 13970 14136 14274 14398 14522 14642 14801 15058 15228 15419 15593 15827 16038 16217 16330 16526 16606 16691 16840 17052 17232 17278 17408 17519 17609 17767 17911 18068 18293 18536 18662 18888 19050 19192 19351 19478 19624 19843 19954 20220 20345 20480 20638 20720 20956 21113 21233 21561 21721 21945 22119 22256 22437 22590 22710 22970 174 500 634 761 1240 1349 1522 1659 1953 2146 2373 2443 2699 2862 2985 3110 3247 3389 3559 3865 4052 4169 4475 4816 5311 5496 5729 5924 6175 6462 6631 6764 7116 7333 7582 7643 7942 8239 8518 8844 9195 9613 9751 9963 10132 10416 10621 10813 10948 11143 11269 11508 11691 11844 12112 12480 12704 12985 13231 13386 13636 13789 13910 13981 14147 14313 14409 14546 14750 14805 15060 15252 15424 15694 15880 16084 16229 16343 16532 16615 16723 16860 17053 17235 17285 17445 17520 17637 17804 17916 18130 18352 18555 18697 18890 19071 19208 19353 19485 19644 19852 20001 20235 20347 20516 20646 20795 20984 21147 21242 21574 21760 21958 22137 22266 22445 22595 22766 22973 12dc lijst: 3732 moet zijn Mt|i|U!!!!!i:i!Hllllll!inni)lli!lll|lll!l|irtl|l!IIIIIl17{T!!iri(|H|Tllluyiil|lll|l!lll!llimmillllin TABLETYEN ljiiHiiiiiiiiiiMiiiiiiiijjmijiiMiiiiiiiMiiij^i|njjimjiiiiii!ii!iiiiii

Alkmaarsche Courant | 1925 | | pagina 6