Begin Maart Opening van het Fotografisch Atelier Verdronkenoord 81, JAN G. STuTNER, Fotograaf, KennhmaMng. B.W. G. LIENESCK Lanpstraat. Tel. 242. ..Holeproof' KOUSEN. net Meisje, Adverteuticn. omstandigheid komt het huishouden van den vriend weer in't rechte spoor en sluit Charles vrede met zijn meisje. Naast Charles Ray vervult Ethel Shannon de vrouwelijke hoofd- rol. De Jaguar van het Rotsgebergte is een echte sensatiefilm van William Hart, die zich als rooverhoofdman, als vechtersbaas, later als degelijk goudzoeker en gelukkige echtgenoot en vader goed van zijn taak kwijt. Natuurlijk is de verrader aanwezig om te trachten zijn huwelijksgeluk te verstoren. Maar de drei- gende wolken zijn aan 't slot gelukkig weg- gevaagd, en Eva Novak, de blonde actrice, kan man en kind weer van haar vioolspel la- ten genieten. Een echte Wild-West-film die evenals de andere nummers stellig zal vol- doen. ALKMAARSCH BI0SC0OP-THEATER. De bruid van den Hollander. Dit is een Amerikaansche First National- film, waarin de bekende acteur Richard Barthelmess opnieuw gelegenheid krijgt tot mooi en boeiend spel. De hoofdpersoon in het filmverhaal is Karel van. Kerstenbroeck, een moedige Hollander uit den tijd van Crom well. Karel ging n.l. naar Engeland om zijn zuster te wreken. Hij komt daar in kennis met Thomsine Mosgrove, een allerliefste pu pil van een Engelsch Edelman. Hij redt het meisje uit een eenigszins penible positie en neemt daarna dienst in het leger van Crom well. Hij wordt echter door de Royalisten ge- vangen genomen op het kasteel waar ook Thomsine woont en thans redt zij den krani- gen Hollander op zeer bijzondere wijze. De film is spannend en er zit stijging in, zooals trouwens in alle films van Barthel mess. Prachtige plekjes zijn voor de opnamen uitgezocht en aan de uiterlijke vertooning is zooveel zorg besteed, dat men zich inderdaad in't midden der 17e eeuw verplaatst denkt. Dorothy Mackaill is een allerliefste Thom sine en Bartelmess is als van Kerstenbroeck een zeer sympathieke figuur. Naast dit hoofdnummer vermelden wij nog als bijzonder geslaagde komische tweeacter: De leeglooper. Bnitenland HET PRUISISCHE KAB1NET ALWEER AFGETREDEN. Toen in de zitting van den Pruisischen Landdag de sociaal-democratische afgevaar digde Heilmann wilde spreken, werd hij door geweldig rumoer van de rechterzijde en de communist en en het geroep van „Barmat- schieber" onderbroken. Hij kon geen stilte verkrijgen en verliet de tribune. De zitting moest geschorst worden. Toen hij opnieuw het woord kreeg, verlieten de rechtsche partij- en de zaal. Daarop volgde de stemming over de motie van vertrouwen der drie midden- partijen. (Centrum, democraten en soc-dem.) Zij werd met 218 tegen 221 stemmen verwor- pen. Na dezen uitslag verklaarde Marx namens het geheele kabinet, dat het aftrad. De nederlaag van het pas opgetreden ka binet is uitsluitend te wijten aan een aantal zijner partijgenooten. Immers 6 leden van het centrum ontbraken op het oogenblik van de stemming. Twee hunner waren sinds ge- ruimen tijd ziek. De vier overigen verschenen echter niet in de zaal. Van deze vier waren twee, namelijk Von Papen, gewezen Duitsch militair attache te Washington, en Lo- nartz, in het gebouw van den Landdag aan wezig. Het bestuur van de groep van het centrum heeft deze beide afgevaardigden uit- genoodigd hun mandaat ter beschiklring van de partij te stellen. In den Pruisischen Landdag zijn na de zit ting de fracties van het centrum, de democra ten en de Duitsche volkspartij bijeengekomen Men wil den dag van 4 Maart vaststellen voor de verkiezing van den minister-presi dent. De democratische landdagfractie heeft een verklaring aan de Pruisische kiezers gepubl; ceerd, waarin gezegd wordt: Een toevallige meerderheid van communisten en rechtsche partijen heeft het kabinet-Marx ten val ge bracht en daardoor een nieuwe crisis in Prui sen uitgelokt. De Duitsche volkspartij is er in de eerstep laats verantwoordelijk voor in dien er thans geen sterke regeering in Prui sen is. De democratische fractie is vastgeslo ten haar tegenwoordige politiek voort te zet ten DE COMMUNISTISCHE AGITATIE IN DUITSCHLAND. De jury-rechtbank te Hamburg veroordeel de een commuuistenleider uit Friesburg we- gens deelneming aan de October-putsch in Hamburg en opruiing der bevolking van het Holsteinsche platteland tot vier jaar tucht- huisstraf en vier andereo tot vestingstraffen tot l3/« jaar. HET VROUWENKIESRECHT IN ENGELAND. Het Lagerhuis heeft gister met 220 tegen 153 stemmen het voorstel verworpen om in tweede lezing het wetsontwerp, ingediend door een Labour-afgevaardtgde, te behande len om aan vrouwen op 21-jarigen leeftijd het actieve kiesrecht te verleenen. CA1LLAUX' WEDEROPTREDEN. Men had wel verwacht, dat de betooging ter eere van Caillaux diepen indruk zou ma- ken, maar de uitwerking schijnt die verwach- ting tot verre te overtreffen, zegt het Hbld. Tal van senatoren zijn naar de Kamer geko- men om deel te nemen aan de besprekingen in de wandelgangen over de politieke betee- kenis van de rede van Caillaux. De tegenstanders van Herriot steken den draak met zijn afwezigheid; het heet dat hij liever niet tegenwoordig wilde zijn bij de triomf van zijn opvolger, want voor zijn tegenstanders staat dit vast, dat Herriot wel- dra zijn plaats zal afstaan aan Painheve, wiens aan het bewind komen slechts van tij- delijken aard zou zijn. Vervolgens zou Cail laux het hoofd der regeering worden. Zijn ka- kinet zou al op papier staan en de portefeuil- les zouden reeds verdedd zijn; Briand zou minister van buitenlandsche zaken worden. De aanhangere van Herriot v-erklaren. dat deze beweringen op fentaieie berusten, daar Cailleux vastbec'loten Is het optreden van Her riot te steunen. EXPERIMENTEN TER BESCHERM1NG VAN DE OOGST. Proeven zullen genomen worden in een proefstation in Zweden met het beschermen van den groeienden oogst tegen de vorst door middel van kunstantige mist. De Zweedsche civiele ingenieur Vider Jernberg heeft een methode uitgevonden om mist te „producee- ren", welke zeer veel gelruikt is voor mari- nedoeleinden. De ingenieur Jernberg heeft eveneens proeven genomen met het probleem van kunsimatige mist ais bescherming tegen de vorst. De methode zal thans onderzocht worden onder verschillende omstandigheden en onder andere meteorologische toestanden. De kosten zijn verzekerd. Mr. Jernberg heeft uitgevonden dat de kunstmatige mist de oogsten beschermt met een temperatuur van 4 graden onder nul. De regeering zal waarschijnlijk een subsi- die verleenen om de experimenten verder mo- gelijk te maken. EEN REDE VAN MALVY. Aan het banket ter eere van Caillaux en Malvy, heeft ook laatstgenoemde een rede gehouden. Malvy legde den nadruk op de be- reidwilligheid van de radicalen en de socia- listen, om samen te werken voor den vrede en het recht. Painleve hield een rede, waarin hij protes- teerde tegen de beschuldigingen, die tegen Caillaux en Malvy waren uitgebracht. DE CHAOS IN CHINA. Het Amerikaansche stoomschip „Chichuen" is door militairen uit Kweitsjan vastgehou- den. De gezagvoerder werd gearresteerd en de Amerikaansche passagiers onder bewa- king gesteld. De plaafselijke autoriteiten zoo- wel als de vertegenwoordigers der Ver. Sta- ten eischen hun onmiddellijke vrijlating. DE BESSARABISCHE KWESTIE. De Russiscne gezant te Rome Joerjenew heeft beweerd, dat de beslissing van den ge- zantenraad, waarbij Roemenie's souvereiniteit over Bessarabie erkend wordt, voor Rusland geen waarde heeft. Rcemenie weet zelf wel, dat het Bessarabiif slechts tijdelijk bezet heeft. Rusland blijft dus zijn aanspraken op Bes sarabie handhaven. TEGEN GOEDKOOPEN 1NVOER. De vertegenwoordigers van Engelsche vakvereenigingen in de ijzer- en staalindustrie hebben een besluit genomen, ten gunste van een totaal invoerverbod van die goederen, waarvan vaststaat, dat zij vervaardigd zijn bij ongunstige loonsverhoudingtn. Het be sluit werd gebaseerd op het feit dat tarieven in bepaalde gevallen onvoldoende zijn om dumping te voorkomen. Provinciaal nienws UIT OOSTHUEZEN. Donderdag j.L, den 19den Februari, hield de vereeniging ,,1 let Burgemut" hare laatste bijeenkomst in dit seizoen in het cafe van den heer K. de Groot, alhier. De voorzitter, de heer K. Timmerman, opende de bijeenkomst cn deelde mede, dat de heer Drijver, het hoofd der school, bereid was gevonden dezen avond een spreekbeurt te ver- vullen, terwijl verschillende anderen zich be reid hadden verklaard bijdragen te leveren. Als eerste nummer droeg de heer Drijver voor: „Een Journalistenstreek" van Justus van Maurik Alleraardigst van inhoud en uit- stekend voorgedragen, wekte het in hooge mate de lachlust da- aanwezigen op. Mej. M. Bierman vertolkte „Bertha's brief", een aan- grijpend gedicht. Voorts werden nog bijdra gen geleverd door de dames Bier en Storm, een voordracht met zang, getiteld: „0, die mannen zijn zoo slecht", waama de heer Drijver voordroeg: „Schepping". De heer K. Groot droeg voor: „De Levensloop van een mensch", terwijl de heer J. Kramer een gedicht vertolkte: ,,Het Huisje in de duinen" De heer Drijver nog: „John Mavnard" en tot slot een voordracht van 3 heeren en 2 dames: „Terug van het Carnaval". De vereeniging „Het Burgemut" heeft dit seizoen besloten met een inderdaad hoogst gezelligen, mooien afwisselendcn avond. De heer Drijver trad hier ter plaatse voor de eer ste maal op en verklaarde zich bereid de ver eeniging zooveel mogelijk te steunen Als spre- ker heeft de heer Drijver uitstekend voldaan Mej. Bierman, die meermalen haar steun aan het Nut verleende, is welbekend. Ook dezen avond was haar voordracht aamgriipend en ervoelvol De andere dames en heeren hebben stellig ook bijsedragen tot het veraangena- men van den avond. evenais eenige leden van het fanfareeorns, die voor de afwisseling af en tot een nummer muziek gavn en die ook d? dansmuziek uitvoerden na afloop van het pro gramma. Na afloon dankte de voorzitter alien die '■add"n m^denrewerkt dit seizoen weder zoo orettio!1 te doen verloooen. Hi! mofst daaraan ion toevoewn dat de he°r Muntiewerff als Vstuims'ld l'ar' hed,r>kt daar hii de gemeent' "^inne'ikr-rt gaat ver'aten. Hii hoonte. dat he hem nee-even man- Z':n nog men if iaar zijn *i'eiverd;enden n<st te mo fen fen ie ten De heer Muntiewerff snrak nog enke'e woorden van dank, waarna de vergaderinu werd gesloten en er gelegenheid bestond een dansje te halen. UIT SCHAGEN. De heer A. Melchior van Schagen is aau de Hoo^eschool te Amsterdam geslaagd als Semi-arts. De Paaschtentoonsteliing zal hier gehou den worden cp Woensdag 1 April. UIT NIEUWE N1EDORP. Mej. N Butter uit deze femeente is tijdelijk benoemd te Egmond aan Zee. UIT BERGEN. Aan de rekening van de „Spaarbank" ai hier over 1924 onleenen wij het navolgen ie Het aantal inlagen gedurende 1924 bedroeg 50 tegen een aantal uitbetalingen van 44. Ge durende het boekjaar zijn 5 nieuwe inleggers toegetreden. Het aantal spaarboekjes, op het einde van het boekiaar in omloop. In den loop van het jaar werd in?e1egd 7 7786.45 en terufbetaald 9033 45 Het to taal te-goed van de inleurrers op het einde des |aar» bedroef f\ 7063 09. Het boekjaar 1924 leverde een winst op vnn 222.86to waardoor het reservefonds is ge- stegen tot een bedrag van 7 2091.93. Van gemeentewege zijn ter bestrijding der malaria in de afgeloopen weken wederom 40 perceelen met R. I. D. S. ontmugd, zoodat ihans gedurende de afgeloopen wintermaan- den ruim 80 perceelen van malaria muggen zijn ontdaan. UIT HEERHUGOWAARD. De heer C. Klaver, onderwijzer aan een Roomsche school alhier, is benoemd tot Hoofd der nieuwe Roomsche school te Bur- gerbrug. Gister, Vrijdag, morgen was de zoon van den heer P. Blauw alhier met een span paarden aan het mestrijden, waarbij de dieren op hoi sloegen. De wagen kwam daarbij in aanraking met de wegboomen, met het gevolg, dat de bestuurder van het rijtuig werd geslin- gerd en zijn been op twee plaatsen brak. De eerste hulp werd verleend door den plaats- vervangenden geneesheer, bij afwezigheid van Dr. Spiering, is de jongeling per auto naar het ziekenhuis te Alkmaar vervoerd. UIT AKERSLOOT. De R. K. Kiesvereeniging hield Donderdag 19 Febr. j.L een ledenvergadering in cafe Dekker, onder leiding van den tweeden voor zitter, den heer van Duin. De secretaris bracht een kort jaarvers'ag uit. De rekening en verantwoording van den Penningmeester sloot met een batig saldo van 35.28 en nagezien door de heeren Tee- ling, Betjes en Bakker werden deze beschei- den in orde bevonden. Aan de orde was de candidaatstelling voor de 2e kamer, waarvoor gesteld werden de heeren v. d. Bilt, Mr. Bo- mans, mevr. Bronsveld-Vitringa, Cr. Jansen en Jb. Groen. De heer v. d. Bdt zal als spre- ker op 9 Maart a.s. worden uitgenoodigd, bij verkiezingen behulpzaam te zijn. Alsmede zullen eenige dames worden aangezocht om de huismoeders op den stemdag te vervangen. De heer v. d. Heuvel bracht dank namens be stuur en Commissie van het R. K. Harmonie- korps voor de milde bijdragen voor dit corps geschcnken. Door den voorzitter werd de ver- gadering gesloten. Woensdagavoncl werd in cafe Schoon door de IJsclub Afd. Akersloqt het 25-jarig dc- staan van de vereeniging herdacht door het houden van een feestavond. De opkomst was bevredigend. De voorzitter van de vereeniging, de heer Rijmber, wierp een terugblik op hetgeen de vereeniging beleefde. De heer Stikkel, vice-voorzitter van de ijs- bond Holl. Noorderkwartier noemde bet een eere de afd. Akersloot met haar 25-jarig be- staan, geluk te kunnen wenschen. Graag had ik hier been gegaan met ijs in de vaarten en sneeuw op de wegen hetgeen zoo'n echt win teraanzien aan het landschap geeft. Frissche jonge dames op het ijs. een tent met koek en soopie en de driekleur in top. Dit is niet zoo, vuil zijn de wegen en mistig de natuur. Maar toch ging ik hier pleizierig naar toe mijnheer Rijmberg, omdat ik weet dat met de weinige financien. steeds zonder steun en hulp de af- deeling in goede banen is geleid, hetgeen een afdeeling groot maakt. Gij kunt tereeht zeg- gen zooals ook in Alkmaar naar voren is gekomen met de oprichting van de ijsclub al- daar, wij hebben de gelden niet gehad maar de mannen. Ik hoop van harte dat het ge- meentebestuur de u zoo onmisbare subsidie weer moge toekennen, voor het in orde maken der banen, het afzetten der wakken om onge- lukken te voorkomen. Spr. hoopte. dat de voorzitter nog een reeks van jaren zijn krach- ten aan de afdeeling moge wijden en bood hem een krans aan van het district Holl. Noorderkwartier. De heer Rijmberg sprak een woord van dank voor dit bewijs van belangstelling. De heer Stikkel sprak nogmaals een enkel woord in zijn kwaiiteit van voorzitter van de Alkm. IJsclub. Wij hebben, zeide spr., elkan- der geregeld noodig en weten u nog beter te waardeeren en uit naam van den Alkmaar- sche IJsclub heb ik de eer U deze krans te offreeren en hoop dat de verstandhouding zoo moge doorgaan. De heer Ooms zeide o. m. tot den voorzit ter: Daar u als afgevaardigde van het dis trict steeds de vergaderingen hebt bijgewoond bied ik u namens de district-afgevaardigden als blijk van erkentelijkheid en waardeering een bloemenmand aan. De voorzitter zeide dank voor de woorden hier gesproken en de hulde aan hem ge- bracht. Den ouden heer Tijmes werd wegens zijn, 25-jarig lidmaatschap van het bestuur, het eereiidmaatschap aangeboden en als aanden- ken een zilveren schaats op de jas gespeld. Alsnu werd overgegaan tot den gecostu- meerden wedstrijd voor dames. Daaraan na- men 10 dames deel. De prijzen waren zoo verdeeld, mede door medewerkinn; van de aanwezige Alkmaarsche heeren, dat ieder der dames een prijs kon bemachtigen. In de volg- orde werden de prijzen aldus toegekend: Pierette (mej. T. Borsjes), de nacht (mej C. v. d. Schaaf), Zigeunerin (mej. A. Vennik— Glijnis), Zonnebioem (mej. T Stammes IJff) De nacht (mej. B. Blokker), Duitsche Deem (mej. L. Blokker), Overijselsche vrouw (mej. T. Tijmes). Spaansche Danseres (mej. E. Blokker), Wandelend prentenboek (mej. T. Rijmberg), Snc-euwvlokje (mej. J. Rijmberg), Gecostumeerde Heeren wintervermaak (C. Aafjes), Landlooper (Jb Blckker Jnzn), Cowbov (Jb. Wilbrink), Pirot (N. Bosch- man. De Jury bestond uit de heeren Stikkel, Ooms en Mineina. Daarna werd overgegaan tot de wedstriid voor voordrachten voor da mes. Ie pr. mej. T. StamesIJff met de be- minde dienstbode, 2e pr. mej. Aafjes: De kus in de vier jaargetijden. Voordracht heeren: le pr. P de Groot met Maar anders" en Jb. Boschman Sr. met Onze Akerslooter ijsclub. Lancren tijd bieef men nog in feeststemming bijeen. Op waardi- ge wijze heeft de iisc'ub fd. Akersloot haar 25-jarig b^staan gevierd. PREDIKBEURTEN. UIT DE OMGFVING Herv. Gemeenten. AKFRS! OOT. 10 uur Ds. de Vos ppr^cRpRPG. 10 uur. d« v. d. Kreeke DIP' SiTORN, geen dienst, DRIFHU1ZFN. geen dienst. FENIGENBURG, 10 uur. Dr. Snethlage. OROOT-SCHERMER, geen dienst. HEER-HUGOWAARD, 10 uur, Ds. van Meurs. HEILOO, 10 uur, Ds. Eilerts de Haan. HOOGWOUD, 9.30 uur, Dr. van Beek. KOEDIJK, geen dienst. LIMMEN, 10 uur, Ds. Bosch. OUDKARSPEL, 10 uur, Ds de Leeuw. OUDORP, 10 uur, Ds. Groot. DE RIJP, 10 uur, Ds. Oterdoom. URSEM, geen dienst. WARMENHUIZEN, 10 uur, Ds. Horn- stra. WINKEL, geen dienst. ZUIDSCHERMER, geen dienst. Doopsgezinde Gemeenten. BEEMSTER, 10 uur, Dr. Kuipers. NIEUWE N1EDORP, 10 uur, Ds. Haars. (Gedeeltelijk ontleend aan Kerk en Volk Evangelisatielokaal, 10 uur, de heer G. Dun van Alkmaar. Ingezonden stukken. (Builen verantwoordelijkheld van de Re- dactic. De opname in deze rubriek bewijsi geenszins dat de -edaciie er mede instemt.) Mijnheer de Redacteur. Met de opmerking van den heer Wijs ga ik volkomen accoord. Natuurlijk moet iiizake de bespuiting met Flyosan gram in plaats van cent gelezen worden. Echter hat} ik ook cven- ds met Rids, gaarne gezien, dat de heer Wijs een ander abuis verbeterd had en wel dat in de lste stal, waar met Flyosan is gespoten, een verkeerde berekening is gemaakt im mers bij de vulling werden 3 maatjes of 250 gram ingedaan en na afloop kwam 217 gram terug, waardoor niet 73 gram, zooals door alien aangeteekend werd, docli 103 gram ge- bruikt is. Daardoor wordt de berekening gchcel an der en wordt het zoo, dat voor Flyosan een kosiprijs van ongeveer 21 Vj cents, gerekend moet worden. Bij een nadere b-csehouwing kan trouwens 73 gram nooit kloppen, daar een busjc een in- houd heeft van 250 gram en gebruikt is 103 en 82 gram, terwijl 58 gram is overgebieven Laten we clan nog zeggen dat 7 gram ver morst is, dan komen we ook weer tot 250 gram Ook klopt het gebruik beter bij dat van den stal van den burgemeester, waar het gebruik omstrteks een gram per M3. inhoud was. Daar nu blijkt, dat men de demonstratie voor concurrentiedoeleinden gebruikt, meen ik deze fouten cioor het beciiferende commissieiid gemaakt, nog even te moctm herstellcn. Ik heb dit niei gedaan alvorens anderen te raad- nlegen, waarom dan ook deze reciificatic wat laat komt. DE COPPF.SPONDFNT. Sport VOETBAL. De Bekerwedstrijden van den N. V. B. zijn weer in eere hersteld en op den len Maaii zal de eerste ronde verspeelci worden. Er wa ren tal van inschrijvingen. Wat de loting in 't Westen betreft, had Alcmaria het geluk een thuis-wedstrijd te loten tegen haar competi- tiegenoote D. E. C. Wij krijgen alzoo een her- haling van den eersten competitiewedstrijd, maar naar men hoopt niet in uitslag. Alcmaria 1 speelt morgen in den Helder tegen de club van die naam, die het kampi- ocnschap der 3e klas A heeft behaald. Alcmaria II moet in Zaandam haar laat- sten competitiewedstrijd spelen tegen Z. V. V. II Bij gelijk spel reeds is zij definitief kam- pioen. Dat zal dus een spannende match worden. Heden overleed zacht en en kalm mijn geliefde vader. de Heer T. BAKKER, Wedn. van B. BRAK, in den ouderdom van ruim 85 jaar. G. BAKKER. Hensbroek, 19 Febr. 1925. Hiermede vervullen wij don treurigen plicht U kennis te geven, dat na een kortstondig lijden is overleden onze ge liefde Ecbtgenoote en zorg- zame Moeder CATARINA BAKKER, in den ouderdom van bijna 45 jaar. J. SCHROOR. D. SCHROOR. K. SCHROOR. Bergen (N.H.), 20 Februari. Onzen dank aan alien voor de deelneming in het groote verlies door ons geleden. Uit alter naam G. VRIJBURG Pzn. Heitoo, 21 Februari 1925. DANKBETU1G1NU. De ondergeteekenden betuigen, mede namens hunne kinderen, hun- nen hartelijken dank voor de groote belangstelling hun betoor.d, met de viering van hun gouden huwelijks- feest, inzondeiheid het bestuur van Mijzen en het tanfarecorps „On6 Genoegen". L. G. VAN DER MEULEN. D VAN DER MEULEN— TROMP. Ursem COR KUIPER Jr. en ALI WITSMEER betuigen namens wederzijdsche ouders, hunnen hartelijken dank vooi de vele bewijzen van belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. Boekel.post Alkmaar. Febr. 1925. Getroffen door de vele blijken van belangstelling bij de ziekte en het overlijden van onze geliefde echtgenoote en moeder onflervopden, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, P. SWA AG Jz. Voor de deelneming ons betoond bij het verlies van onze Reveling VROUWTJE GERDA betuigen wij onzen hartelijken dank. Alkmaar, 20 Februari 1925. P. VISSER. E. G. VISSER—Lanc.EVEun. Net burgerpersoon zoekt keuuis- making met een net burgermeisje of jongo weduwe. Geheimhouding verzekerd eu verzocht. Brieven, 1 iefst met portret, het wel k wordt geretourneerd. onder letter L 420, bureau van dit blad. Wij oiitviiigeii zeer vele Nonveaute's in Alle moderne kleuren in de iH'kende 3 inaamlen garantie. GEVR.AAGD wegens ziekte van het tegenwoordige een niet beneden 18 jaar. „HET HANDWERKHUIS" Lange. straat 93. ER BIEDT ZICH AAN nette Wed., 28 jaar, als ook voor buiten de stad. Aan het zelfde ad res nette Adres: Dahliastraat 21, Alkmaar. TE KOOP 8 jonge BARNEVELDER RIPPEN MET HAAN. OUDEGRACHT 1,

Alkmaarsche Courant | 1925 | | pagina 3