AttenUe. I Belangrijk Boelhuis 1. Allunaarsch Warenhuis. Langestraat Acbterstraat Honttil. Rloggenverdelging 3.40 8.40 9.68 2.58 2.98 36 ct. 96 ct. 2.56 29 ct. 24 ct. 24 ct. 24 ct. 9 ct. 7 ct. 9 ct. 26 ct. II ct. 18 ct. 66 ct. 26 ct. 78 ct. 70 ct. 2,60 5.90 95 ct. Schootkoffiemofens Provinciale Sroninger Gourant Prima Jailer" Petroleumstellen, TlriBserviezen, Ontbljtsenriezen, latelseriiezen, Wasclrstellen, Hulslraudtrappen, Strljktafels, Zeemleder, Dames Koffertjes, Handkoffers Blaawbranders, Grijs emallle pannen, Grijs emaille steelpannen, Zand, Zeep, Zodagarniluren, Waschtafels Blikken fluitkefels 32 ct, Wandkofflemolens, Allumlnlum Fluitketels j,78 Stofblikkea |g gf, Theetafels, Eiken Courantentiangers, Eiken Pijpenrekjes, Autopeds, Wasdoek Boodschaptasschen, .0 Tuingieters, Damiaatjes Hulshoudzeep, Te koop DE VERRADERLlJK EKOFFER. Men herinnert zich, dat eenigen tijd gele- den de commissaris van politie in de eerste af- deeling te Rotterdam waarschuwde tegen tiet aanknooper. van relaties met Willem Gustaai Alexander Zvvaan en de gewczen verpleegster Jannetje Benschop, twee beruchte „land- haaien', die zich herhaaldelijk aan het plegen van chantage en beroovingen schuldig zou- den gemaakt hebben. Ook op flesschetrekkerij legde dit tweetal zich toe. Wij meldden reeds, dat een fivma op de Hoogstraat op deze wijze veor 300 aan mantels en lingeriegoederen liet slachtoffer werd. Toen de politie in de woning in de Aleidastraat, waar zij het laatst verblijf hielden, een onderzoek instelde, ble- ken dev ogels reeds gevlogen. Aanvankelijk slaagde de politie er niet in eenig spoor te ontdekken, tot de vorige wek het toeval een handje kwam helpen. De chef van het Beursstation ontdekte n.l., dat een groote koffer, welke an zijn station in depot was gegeven, niet werd afgehaald, waarna de chef gebruik maakte van zijn be- voegdheid om den koffer te openen Deze Week toen een fraaien mantel, een dure japon, fijne ondergoederen en een nieuwe Reming- tonschrijfmachine te bevatten. Daar de koffer verder geen aanwijzingen betreffende den ei- genaar inhield, informeerde de chef bij een vertegenwoordiger van de Remington-9chrijf- machines en deze herinnerde zich de machine aan zekeren Zwaan te hebben verkocht. On- middellijk werd daarop de politie van het bu reau Witte de Withstraat gewaarschuwd. Deze vermoedde, dat de koffer nog wel zou worden afgehaald en liet het station bewaken. Ir.derdaad kwam Zwaan na eenieg dagen in de buurt van het station, doch blijkbaar had hij den rechercheur herkend en hij wist te ontsnappen. Den volgenden dag echter zou de politie gelukkiger zijn. Toen meldde zich Jannetje Benschop op het Beursstation aan om den koffer af te halen. Hier weigerde men den koffer af te staan, waarop Jannetje Ben schop brutaal de hulp van de politie ging in roepen. Natuurlijk werd zij toen tegelijk in bewaring gesteld. Zij ontkende alle schuld. Ze zeide niets meer met Zwaan tc maken te heb ben, daar zij haar leven wilde verbeteren. De politie achtte het echter raadzaam zich niet aan haar praatjes te storen. Gister is zij naar het Huis van Bewaring ovygebracht. Zwaan is nog steeds voort- vluchtig. Men vermoed-t, dat hij de wijk naar het buitenland genomen heeft. Buitenland. GEARRESTEERD. MACEDONIERS TE BELGRADO In verband met de arrestatie van een Ma- cedonier te Belgrado, die een aanslag op den voormaligen Bulgaarschen minister Atanasof wilde plegen, werden dezer dagen nog 25 per- sonen, meest Macedoniers, gearresteerd. De politie te Belgrado had 'n vertrouwelijke me- dedeeling gekregen, dat deze personen van de propaganda-centrale opdracht hadden gekre gen, verscheidne aanslagen in Belgrado te plegen, in de eerste plaats tegen Pasjitsj en den leider der Bulgaarsche en Russische emi- granten. Bovendien zouden het gebouw van het ministerie van buitenlandsche'zaken en fi- nancien, het voormalige keizerlijke Russische gezantschap en de Skoeptsjtina in de lucht ge- blazen worden. Er werd een strenge bewaking van deze gebouwen ingesteld. Eveneens wer den de huizen van verschillende vooraan- staande politici door de politie bewaakt. Gis- ternacht werd een Macedonier gearresteerd, bij wien een groote hoeveelheid ontplofbare stoffen werd gevonden. fn eenige verdachte huizen werden huiszoekingen gedaan. De politie hield razzia's in hetbergen en verdach te huizen. I Advertentien, voor het nummer van denzelfden dag bestemd, wor den tot uiterlijk half elf uur 's morgens aangenomen, uitgezon- derd des Zaterdags. Wegens het vroegere verschijnen des Zaterdags is het wenschelijk dat de advertentien, voor dit num mer bestemd, zoo mogelijk des Vrijdags, evenwel uiterlijk Zaterdags- morgens ball negen, in ons bezit zijn. Advertentien voor Vraag en Aanbod tot uiter lijk Vrijdagsavonds 8 uur, en uitsluitend tegen contante be- taling. VToor plaatselijke berichten, in- gezonden stukken of verslagen van vergaderingen uitsluitend Redactie(Tel.33) Voor advertentien, abonnementen adresveranderingen en klachten om- trent de bezorging wende men zich uitsluitend tot de Administrate (Tel. 3.) met kost slechts f 015 per 100 M\ Proefbusje f 0.30. Spuit f 1.25. SUCCES GEGARANDEERD. Verkrijgbaar te Alkmaar bij Fa. NIEROP SLOTHOUBER en bij B. J. ILBRINK, Boezemsingel 13. Voorts te Amsterdam bij de ltnpor- teurs: Zaadhandel J. B. WIJS ZOON, Singel 508/10. De publiciteitswaarde van een blad wordt in de eerste plaats bepaald door den lezerskring. Daar de in stad en prorincie Groningen in de meer gegoede kringen alge- meen wordt gelezen, bereikt men met advertenties in dit blad het ontwikkelde, meest koopkrachtlge publiak. Succes is beslist gewaarborgd! Voor den handel voordeelig tarief, dat op aanvrage gaarne wordt toe- gezonden, evenais proefuummers. Men lette op het juiste adres: OUDE EBBINGESTR. m GRONINGEN. W* Tel. Adm. 91. Redactie 1702 EEN BALKAN-INCIDENT. Het blad Rjetsj" te Belgrado meldt uit Ne- gotin, dat 30 Bulgaarsche soldaten onder aanvoering van een officier in het Joegosla- vische grensdorp Zrnosavoc zijn bianenge- drongen en de huizen aan den ingang van liet dorp met geweersalvo's hebben besciioten. De boeren beantwoordden het vuur, gesteund door 2 grenssoldaten. De strijd duurde eenige uren, waarna de Bulgaarsche soldaten zich weer over de grens terugtrokken. Bij hun te- rugtocht wierpen de Bulgaren eenige bommen naar het huis van den leider der boerenpartij Atanasof. waardoor dit vernield werd Ata nasof zelf liep ernstige verwondingen op, zoo- dat men aan zijn herstel twijfclt. Twee ande- rc huizen werden in brand gestoken. Behalve Atanasof zijn geen slachtoffers te betreuren Het ministerie heeft een streng onderzoek ter plaatse doen instellcn. KORTE BERICHTEN. Naar uit Londen gemeld wordt, zou vol- gens de sovjet-legatie aldaar de sluiting van den communistischen boekwinkel op last van de Russische handelsdclegatie gcschied zijn en dus niet door de politie Provinciaal nieuws urr heiloo. Door het bestuur van de Landarbeiders- stichting is het bouwen van een woonhuis met schuur voor den heer P van Dijk ge- gund aan C. Besseling te Hoogkarspel. U1TLIMMEN- Dc heer W. Vermeulen, postbode alhier, gaat 16 Mci den dienst veiiaten. UIT WINKEL. Door de Fruit- on Groentenvereeniging -AVinkelwerd in 1924 omgezet voor een be- drag van I 48.866. Tot bestuursleden zijn be- noemd dc hceren W. Amcls te Winkel en M. K'oorn tc Nieuwe Niedorp. De bevordering van glascultuur zal worden voortgezet en zoo noodig zullen maatregelen worden genomen ter verkrijging van een loonenden marktprijs. UIT KENNEMERLAND. De groote aanvoer van spinazie is weer af- geloopcn. Er konit nog wel aanvoer uit den polder, doch die is niet meer van groote be- tcekenis. Men kan wel al zeggen, dat de teelt aan de vcrwachting heeft voldaan, hoewel en- kcle partijen bencden loonendc prijzen ziin verhandeld. De aanvoer van postelein wordt steeds grooter en trots den grooteren aanvoer gaat dc prijs omhoog of blijft op dezelfde hoogte. Rabarber gaat iets omlaag (dat kon trou- wens ook we! niet anders. nu de groote aan voer van den kouden grond komt)! doch de prijzen zijn bevredigend. Sla is zeer gewild, de grootcre aanvoer is i op MAANDAG 18 MEI 1925 's morgens 10 uur in de Rustende Jager aldaar, van: Huis-, Slaapkamer- en Serre- Amcublementen, Mahonie Uittrek- tafel, Linnenkast en Speeltafel, Eiken, Pitch Pine en Wit Laque Le dikanten met en zonder toebehoo- ren, waschtafels met stellen, spie- gels en schilderijen, matten, kleeden en loopers, Cylindermangel, Email- le fornuis, 3 stel houten tuin- ameublementen, Burgers Heeren- en Damesrijwiel, Eet- en Ontbijtservie- zen, eenige dozijnen nieuwe ontbijt- en tafelmessen, glas, porcelein, aardewerk en keuken-inventaris. Een partij zoo g'oed als nieuw linnengoed, w. o. verpleegstersklee- ding. Een coupe met tuigen en het- geen meer zal worden aangeboden. Kijkdag Zondag 17 Mei 1925 van 2—6 uur. NAP en BLANK, VAN RIET, makelaars. notaris. leeg, dus direct te aanvaarden: Mooi Burgerwooinhuis, bij de IJzerfabriek, f 2000, vrij op naam. Mooi Burgerwoonhuis, Grens- straat. Burgerwoonhuis, Drebbelstraat. Burgerwoonhuis, Ropjeskuil. Burgerwoonhuis, Liefdelaan. Mooi geheel nieuw Burgerwoon huis, Sint Anthoniusstraat, zes ka- mers en van alle gemakken voor- zien, 4500, vrij op inaam. Burgerwoonhuis, Druivenlaan, 4000, vrij op naam. Groot Burgerwoonhuis, Ramen. Burgerwoonhuis, Clarissenbuurt. Burgerwoonhuis, Heilige land. Woon- en Winkelhuis, Akersloot, met mooien tuia voor alles geschikt. Flink Burgerwoonhuis met mooien turn te Sint Pancras. Woon- en Winkelhuis, zijnde thans koekzaak, drukke stand. Groot Heerenhuis, Wilhelmina- laan. Heerenhuis, Westerweg, geheel nieuw. Heerenhuis, Spoorstraat, pracht voor Pension of Winkelzaak. Woon- en Winkelhuis in boter-, kaas, eieren en melk en aanverwan- te artikelen. Verschillende perceelen te Heiloo. Geheel nieuw Woonhuis met Zo- merhuisje te Bergen met mooien tuin, 4500. Vrij op naam. Verder te veel om op te noemen Bouwterrein in en om Alkmaar. Cafe, marktzaak, in Alkmaar. Cafe beste zaak tusschem Alk maar en Enkhuizen. Inlichtingen bij den Makelaar: A. v. DIEPEN, Spoorstraat E 3, Alkmaar. Telf. 574 en J. TH. VAN DIEPEN, administrateur. Beste zaak in visch, fruit en comestibles, stand en inventaris en koopmansgoederen billijk te koop, huis te huur. porcelein, met 12 kop en schotels, met decor of goudlijn 12 persoons, vanaf 6 persoons, 24 deelig, enorme sorteering met praclitdecors, vanaf le keus helder wit aardewerk, voorradig in 5© verschillende soorten. 5-deelig wit, vanaf idem 5-deelig mot decor vanal met breede ijzeren beugels en ijzerbe- slag in alie maten, per trede zwaar grenenhout, per trede met prima molton bekleed, vanaf Mattenkloppers Piumeaux. Gocos Luiwagens Cecos Staffers Coeos Beesders Gootsteen-boonders Waschboenders Prima Zeilwas, per but Mcubelwas, per bus Tliegenklappers Kaamhorren Bezems uitsluitend prima kwaliteit, geheel naad loes, resp. 1,65, 1,20 met koperen slot, fraai afgewerkt, 35 cM. f 1.30, 30 cM. 95 ct., 25 cM. met koperen sloten versterkte hoeken, resp. 3.90, 3,20, voorradig in alle soorten, Grfjs, Bruin ©n Groen met Goud 4 vlams 3 vlams 2 vlams l Tiams 6.90 3.90 2.90 2 vlams, met Groen Goud schoorsteen en prima koperen oliehouder, vanaf resp. 1.65, 1.45, 1.25, 1.10, per 5 deelig nest; slechts 5.90 div. maten, resp. 50, 45, 34 Cli grjjs einaille sierljjk wit en blauw gelakt, ICO verschillende soorten 6.40, 4.40 hOo pracht collectie 3.70, 3.20 2i48 met prima maalwerk, vanaf prima eiken, pracht sorteering, n ia resp. 12.40, 10.60, 9.90 0i4U met 3 beugels 2 beugels 1 beugei f»0 2.90, O0 liOO met epschrift OU Gl« sierljjk gelakt div. maten, resp. 84, 64 45 Gti groen gelakt, resp. 1.65, 1.10 54 Gli prima kwaliteit, per dubbel stuk 0 2 Cli Wegens onze groote verbouwing is ALLEEN GEOPEND ons perceel L ANGESTRAAT 24, waarin ons bedrijf tijsleSijk in zijn geheel wordt voortgezet. Dir. J. W. A. HEUSEVELDT. van geen invloed op den prijs en vooral lste soort is gezocht. De prijs van bosgroente is beduidend lager, uitgezonderd peen (bosworteltjes) en asper- ges; van de eerste is weinig aanvoer en" van de laaiste ook, hoewel hiervan nu de tijd is. De koude grond is niet bevorderlijk voor hct „loopen" van aspergc. In aardappelen is weinig handel en er blijkt dat er nog al partijen zijn vasgehouden. De prijs is cchtcr van laag tot middelmatig voor „cnbckende" kwaliteit en icts hooger voo-r goede kwaliteit, terwijl extra nog al vrij goed betaald wordt. De aanvoer van bloemkool is natuurlijk nog niet groot. Er wordt niet vcel extra mooi aangevoerd, de prijs is van middelmatig tot lioog. De aanvoer van stapslgroente en witlof is afgeloopen. Sport VOETBAL. Ajax—West Ham 0—2. Gisteravond had op het Ajaxterrein de wedstrijd plaats tusschen een versterkt Ajax- elftal en de Engelsche eerste klas beroepsclub West Ham uit Londen. Omstreeks half zeven waren alle plaatsen nagenoeg uitverkocht en zagen stellig 15000 toeschouwers de beide elftallen in 't veld komcn onder leiding van prof. Snapper. Ajax kwam uit met: v. Heeswijk (doel), Pelser en v. Kol (achter), Hassink, v. Daalen cn Martens (midden), Hamel, Volkcrs, Bui- tenvveg, Perucal en de Natrix (voor). West Ham had in vergelijking met haar gewone competitie elftal vier invallers, inaar de bekende grootheden waren aanwezig. Huf- ton in 'tdoel, Henderson als linksachter, Kay als spil, Watson als midvoor en Ruffell als linksbu(ten. Natuurlijk waren de Engelsche profs, ver in de meerderheid. In de eerste plaats phy, siek, maar vooral ook wat balcontrole, sa- menspel, koppen, snelheid enz. betreft. Toch stond het tot 20 min. na rust nog 0—0, wat in de eerste plaats te danken was aan het schitterend verdedigen van Ajax en verder aan het minder goede schieten en 'tweinige doorzetten voor doel der Engelschen. Prach- tig brachten zij telkens den bal op, het vlug- ge aangeven langs den grond en't voorzetten vielen op. v. Heeswijk redde veel en paal en fat kwamen hem een paar maa! te hulp. De Ajaxkeeper heeft echter uitstekend werk ge daan. Bijzonder viel op de fraaie backpartij, die de linksachter, v. Kol, speelde, waar Pel ser zich wel goed, maar in lang niet zoo soe- pele stijl bij aansloot. De halflinie van Ajax was goed, maar inoest te veel achter helpen om de voorhoede naar behooren te kunnen steunen. Dit was bij de Engelschen juist an- dersom. Daar zat de halflinie telkens weer achter de voorhoede aan. Het opstellen der West Hammers was zeer mooi, waardoor het meermalen leek of er veel meer Engelsche dan Hollandsche spelers in't veld waren. Voor de rust werd! onze voorhoede boven dien gehandicapt door de buitenspeltactiek der Engelsche verdedigmg, waar Henderson veelal alleen als back fungeerde. Een prach- tige aanval werd besloten met een srfret va-n Perncal, waarbij Hufton werd gepasseerd maar de paal redding bracht. In de tweedc helft leverde na twintig minuten twee snelle aanvallen der Engelsche twee doelpunten op. Watson liep den bal (beide malen bliksemsntl in 't doel. De rechterwing van Ajax soeelde soms heel mooi, maar de verdediging der Engelsche vias te sterk. Een fraai schot van Buitenweg werd gestcpt. Tegen acht uur werd het te d'onker. Er werd verder met een witten bal gespeeld. De Engelsche bckeken deze wit te kogel eerst met eenige ver wondering, doch waren spoedig ook daarmee op dreef. De Ajax voorhoede was voor de zware En gelsche verdediging te licht. Buitenweg ver- deelde het spel weer mooi, doch had eerbied voor de stevige backs. Perncal deed aardige dingen, doch de Natris had o.i. weer cen ver- keerde epvatting van zijn taak als buitenspe- lcr. Hij wachtte vcel te lang met voorzetten en herhaaldc telkens weer zijn vergeefsche po- gingen de verdediging te passeeren Natuurlijk blijft zoo'n prof team altijd te sterk voor onze ploegen, maar het versterkte Ajax heeft gistcren uitinuntend partij gege ven. Er werd fair gespeeld. Prof. Snapper was niet altijd juist in zijn beslissingen, doch leidde toch niet onverdienstelijk. Uruguay in Praag. Het elftal dat Zondag in Rotterdam met 7—0 won, leed gisteren in Praag een l—G nederlaag tegen het bekende Sparta aldaar. TENNIS. Heden beginnen tc Noordwijk de tennis- wedstrijden NederlandTsjecho-Slowakije voor dc eerste ronde van den Davis Cup. De drie Tsjechische spelers zijn Kozeluk, Zemla en Macenauer. Onze ploeg bestaat uit: Timmer en Diemer Kool voor de enkelspelen en v. Lennep-Diemer Kool als dubbel. Vandaag spelen Timmer tegen Kozeluk en Diemer Kool tegen Macenauer. Zaterdag wordt de dubbel gespeeld tegen Kozeluk-Zeni- la en Zondag de beide andere enkelspelen. Het belooft een bijzonder spannende ont- moeting te worden. DE WIELERWEDSTR1JDEN A.S. ZON DAG IN HET SPORTPARK. Zooals wij reeds eerder mededeelden zul len er a.s. Zondagmiddag om 2 uur in het Sportpark openingswielerwedstrijden worden gehouden. In ons nummer van Woensdag deelden wij reeds mede welke eerste klas krachten op wielersportgebied men Zondag op de speciaa! gemaakte kleinere baan zal kunnen zien kam- pen. Gister hebben verschillende wielrijders zich reeds op deze baan getraind en zij waren vol lof over den toestand, waarin de baan zich bevindt. Voor 25 ct. per persoon is men in de ge- legenheid de wedstrijden te volgen, zoodat verwacht mag worden, dat duizenden Zon dagmiddag zich naar het Sportpark zullen begeven om te zien wat er op het gebied van de wielersport gepresteerd kan worden. Alkmaar wacht Zondag een interessante Sportdag. Marktberichtea VOORLOOPIG KAASBERICIIT. ALKMAAR, 16 Mci 1925. Op de heden gehouden kaaamarkt waren aangevoerd 129 stapels wegende 190.000 kilogrammen. Fabriekskaas: kleine met merk 48, zon der merk 44.50, commissiekaas met merk 47.50. Boerenkaas: kleine met merk 51, zon der mera 4S, commissiekaas met merk 52.50. Handel goed. ALKMAAR, 15 Mei 1925. Op de heden gehouden graanmarkt waren aangevoerd 1086 hectoliters. 352 H.L. tarwe 11.50— 14.50, 156 H.L. gerst chev. 14.50— 15.25, 218 H.L. haver S 12.50—/ 13.75, 50 H.L. boonen: paar'dcboonen 12.60, bruine boonen 25, citroen boonen 32 33, duiven boonen 15.75, witte boonen 38, 94 H.L. erwten: groene (kleine) 11 tot 13, (groote 13.50—/ 20 p. 100 kilo. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL- PRIJZEN. AMSTERDAM, Malta's spring per Kg. 2224 cent. Overige prijzen onveranderd. Geen aanvoer. HISTORISCHE ANECDOTEN. Toen Willein V van Beieren in 1568 met prinses Renata in het huwelijk trad, werden er driehonderd gerechten tegelijk op tafel ge- zet. Alles was ingericht met het oog op de renzenmagen van de ridders uit de middel- eeuwen. Voor pronkschotels, waarvan in dien tijd bijzonder werk werd gemaakt, waren op- gezet vliegende pauwen, loopende hazen, her- ten en 1 ecu wen. en als puikschotel cen burcht, volledig van garnizoen cn krijgsbehoeften voo-rzien Onder anderen werd er een reusach- tige taart opgedragen, waaruit een dwergje van. dTie spannen hoog en met een mooi ver- guld borstharnas aan, te yoorschijn trad, die met een vaandeltjc over de tafel rond wan- deldc en de gasten heel beleefd en sierlijk groette. De kosten van deze bruiloft, waarbij het niet ontbrak aan tournooien, ringsteken, wed- rennen en vuurwerk, bedroegen 125.604 gul-. den, een som, waarvoor men in dien tijd wel vijfmaal zooveel koopen kon dan thans. Tijdcns zijn verblijf in ons land vertoefde Czaar Peter de Groote bijzonder graag in de hoofdstad. Vooral op de Botermarkt, het te- genwoordige Rembrandtplein, was hij her haaldelijk te vinden en bewonderde hij o.a. een kiezentrekker, die zoo bedreven in zijn vak was, dat hij iemands kies niet alleen heel handig op de gewone manier, maar zelfs met allerlei vreemde voorwerpen, als de punt van 'n degen, den steel van een eetlepel, een laarzentrekker enz. uit den mond kon wippen. De Czaar vond dat zoo knap, dat 'hij den man bij zich liet ontbieden en zijn verlangen te kennen gaf ook die kunst te leeren. De kie zentrekker begon hem nu in zijn handgrepen les te geven en de Czaar bleek zulk een door- tastend leerling, dat hij weldra een evengoed kiezentrekker was, als de man* van de Boter markt. Die kunst kwam hein wel eens van pas, want onder zijn gevolg bevond zich allicht '•ens iemand, ide door kiespijn gekwcld word. Maar niet altijd waren er patienten te vinden en dan was het voorwaar geen pretje tot meester te hebben een Czaar, die goed kiezen- trekken kon en toch zoo graag proeven van zijn bedrcvenheid wilde afleggen Menig ho veling hegon a! te beven als hij den Czaar met een geheimzinnige beweging op zich af zag komcn. Doe uw mond eens open, zei dan de Czaar. Maar Sire, ik heb volstrekt geen zieke kiezen of tanden, luidde dan de opmerking op vreesachtigen toon Kijken En voor het slachtoffer er op bedacht was, hield de Czaar zegevierend een reusachtige kies in de hoogte en bekeek die het volgend oogenblik belangstcllend van alle kan ten. Ziet u we!, dat het nog een beste ge- zonde kies was? riep dan de huilende hove ling, terwijl hij met de hand de pijnlijke plaats bedekte. Ook al niet erg, daar zult u later geen pijn an krijgen! antwoordde dan lachend de heerscher en zijn oogen zochten reeds weder naar een nieuw slachtoffer van zijn kunst. Was het wonder, dat de Czaar aller Russen wel eens moeite had om zijn gevolg bij el< kaar te houden en dat de hovel ingen blij wa ren, toen eindelijk de liefhebberij van het kie- zentrekken bij den grooten monarch begon te FLYOSAN Reclame-Aaobiediog.

Alkmaarsche Courant | 1925 | | pagina 10