le Firma Pe Lahge De Moraaz te llkmaar belast zicii met het incassesren llwer vortierinpn, 3ELASTING-ADVIESBUREAUX VAN HELTEN NASSETTB Naar den Muziektuin. van 23 Mei 1925. Opgave van Noordhollandsch Landbouwcredlet. wijl bovendien jaariijks een aantal stukken van 100 wordt aflosbaar gesteld met pre- inien. Na 30 jaar zou het restant der leening, voor zoover nog niet door de premietrckkin- gen afgelost, aflosbaar gesteld worden Aan- gezien de gemeente gewoonlijk op een termijn van 40 jaar leent, zou na 30 jaar de aflo's- sing van 1/4 van het oorspronkelijk bedrag der leening, derhalve 1.250.000, moeten geschieden uit de opbrcngst van een nieuwe, in tien jaar af te lossen leening, terwijl gedu- rende den 30-jarigen looptijd der premielee- ning de gewone begrooting met een zoodanig bedrag zal moeten worden belast, dat hieruit aflossing na 30 jaar, voor zoover niet door premietrekkingen reeds tot stand gebracht en onder aftrek van het hier boven genoemde bedrag van 1.250.000, kan plaats hebben. Van de opbrengst van deze leening zou dan onder zeker, in het consept-raadsbesluit ver- melde, voorwaarden 500.000 ter beschik- king van het N. O. C. kunnen worden gesteld. B. en W. hebben zich ervan verzekerd, dat een dergelijke leening, waarvan het plan wordt overgelegd, op voor de gemeente aan- nemelijken voorwaarden door een bankiers- consortium zal worden overgenomen. Aan het N. O. C. zullen 500.000 a fohds perdu worden verstrekt, onder de volgende voorwaarden 1. De bijdrage zal ter beschikking van het N. O. C. worden gesteld, nadat aan B. en W. aannemelijk is gemaakt, dat met inbegrip van de bijdrage van de gemeente de geldmidde- len van het comile van dien aard zijn, dat re- delijkerwijs mag worden aangenomen, dat die toerijkend zijn ter dekking van de Icosten der Spelen, en voorts tusschen dat het comite en B. en W. overeenstemming is verkregen ten opzichte van: a. den omvang en de kosten der voor de Olympische Spelen uit te voeren werken; b. de bestemming van die werken na aflcop van de Olympische Spelen; 2 de uitbetaling van de bijdrage geschiedl op de tijdstippen en tot de bijdragen door B. en W. te bepalen. De gemeenteraad van Amsterdam zou gis- teriniddag 4 uur dit voorstel in een spoedver gadering behandelen. De gemeenteraad van Amsterdam heeft het voorstel van B. en W. tot steun van het Ne- derl. Olympisch Comite (het aangaan van een premieleening) aangenomen met 28 tegen 6 stemmen. Het Nederlandsch Olympisch Comite deelt ht volgende mee: Met groote erkentelijkheid heeft het N. O C. het besluit van de gemeente Amsterdam viernomen, hetwelk een krachtigen steun toe- zegt. Eveneens brengt het comite ter algemee- ne kennis, dat uit Nederlandsch-Indie een toezegging gedaan is van 150.000 gulden. Evenals alle toezeggingen, is dit laatste ge- schied onder voorwaarde, dat de spelen tot ztand zullen komen. De gemeente Amsterdam stelt eveneens o.a. de voorwaarden: de bijdrage zal ter beschik king' van het N.O.C. worden gesteld nadat aan B. en W. aannemelijk is gemaakt, dat met inbegrip van de bijdrage der gemeente de geldmiddelen van het comite van dien aard zijn, dat redielijkerwijs mag worden aan genomen, dat die toereikend zijn ter dekking van de kosten der spelen. Hoewel alle kringen in Nederland reeds op buitengewoon guile wijze hun hulpvaardig- heid hebben betoond, ontbreekt nog een be drag om het doorgaan der spelen aannemelijk te maken. Daarom doet het N.O.C. met den meesten nadruk een ernstig beroep op a'le Nederlanders om in de laatste dagen, welke nog resten voor het Olympisch congres te Praag, het ontbrekend bedrag bijeen te bren- gen voor de nationale inschrijving en voor het garantiefonds, zoodat inderdaad de beide voorwaarden verwezenlijkt worden. Aan de algemeene vergadering van den Ne- derlandschen bond van koffiehuis-, restau- ranthouders en slijters zal worden voorge- steld,, tot een bedrag van 5000 deel te ne- men in het garantiefonds voor de Olympische Spelen. De Amerikaansche fabrikant Wrigley, die op het oogenblik in Den Haag vertoeft, heeft een gift van 10.000 voor het fonds van het Nederl. Olympisch Comite geschonken. EEN WOESTELING. In den nacht van Woensdag op Donder- dag, ongeveer halftwee, heeft de kastelein B. H. alles wat zich in het door hem gehuurde cafe aan de Regentesselaan in Den Haag be- vood, kort en klein geslagen. Het biljart werd in elkaar getrapt, spiegels, ruiten en alle glaswerk werden tot gruis geslagen, De man moet in overspannen toestand heb ben verkeerd. Hij had drie maanden geleden het cafe gepacht van zekeren K., te Scheve- ningen, die hem toen zou hebben verzekerd, dat de zaak per dag ongeveer 30 gulden op- bracht. H. had echter slechts een ontvangst van 4 per dag. Nadat hem dit geblekeq was, had de pachter verscheidene malen ge- tracht een financieele schikking te treffen met den heer K., die daar echter niet van wou weten. BUSKRUIT AANGESPOELD. Op het strand te Scheveningen zijn eenige kisten aangespoeld waarin zich blikken be- vonden, gevuld met buskruit, te zamen onge veer 310 K G. Op de kisten stond Christiania S.S. Roald Amunsen. Ze zijn door de politie in beslag genomen om ter beschikking te wor den gesteld van den strandvonder. Deze heeft zich in verbinding gesteld met den plaatselij- ken commandant. De gevaarlijke vondst, die waarscihijnlijk afkomstig is van de deklading van een Noorsch stoomschip, zal morgen worden overgebracht naar een opslagplaats van ontplofbare stoffen. EEN NEDERLANDSCHE DOKTER GEWOND. Reuter seint uit Beinoet: Een auto, waarin leden van de malaria- oommissie van den Volkenbond gezeten waren, is in een afgrond gestort. Dtie personen zijn gedood en twee gewond. Een der gewondten is de Nederlandsche dokter Swellengrebel. EEN NIEUWE LUCHTVERBINDING. Uit Frankfort aan de Main wordt aan de N. R. Crt. gemeld: Op aanstichting van de Nederlandsche Kamer van Koophandel alhier is hier een confer en tie gehouden tusschen de Kon. Lucht- vaartmaatschappij en de Zuid-West-Duitsche luchtverkeervereeniging over een diensten- vliegdienst- Amsterdam—Frankfort. Wellicht zal deze dienst het volgende jaar mogelijk zijn. MOTOR OVER DEN KOP GESLAGEN. Gistermorgen reed de heer H., ambtenaar bij den Rijkswaterstaat te Hoelc van Holland, per motor langs den Maasdijk, toen op een gegeven oogenblik een rol teekeningen, die hij bij zich had, tusschen de spaken bleef steken, met het gevolg, dat de motorfiets na- genoeg over den kop sloeg. De heer H., die met groote kracht tegen den grond werd ge- slingerd, bleef ernstig gewond in bewuste- loozen toestand liggen, totdat hij door een autobusbestuurder werd opgemerkt, die hem naar het naastbijzijnde politiebureau ver- voerde, alwaar hij verbonden werd. De toe stand van den heer H. baart zorg. ROEKELOOZE BALDADIGHEID. Gisteravond omstreeks zes uur heeft in de Ververstraat te 's-Hertogenbosch een aanrij- ding plaats gehad tusschen een auto en een kinderwagen. De auto van jhr. H., op de Oude Dieze staande, wercf door enkele kwajongens op gang gebracht. Toen de wagen onder hun handen wegreed, sprongen de jongens er af en botste de auto zonder bestuurder tegen het trottoir, juist op het oogenblik dat mej. E. K daar met een kinderwagen passeerde. De juf- frouw werd gegrepel en met den kinderwa gen tegen den muur gesmakt, waardoor zij 't rechterbeen brak en ernstige inwendige kneu- zingen bekwam. Per rader-brancard werd zij naar het gasthuis vervoerd en daar ter verple- ging opgenomen. Het kind kwam met enkele schrammen vrij. De auto werd tenslotte door een passeerenden burger, die er op sprong, tot staan gebracht. Van een en ander werd door de politie pro- ces-verbaal opgemaakt. DE AMSTERDAMSCHE BEGROOTING GOEDGEKEURD Naar wij vernemen hebben Ged. Staten de gemeente-begrooting van Amsterdam voor 1925 thans goedgekeurd. Tevens besloten zij aan het gemeentebe- stuur te berichten, dat voor ditmaal de vacan- tietoeslagen nog worden toegelaten, doch het volgend jaar de begrooting geen goedkeuring zal erlangen, als de vacantietoeslagen niet van de begrooting zullen zijn geschrapt. WE£R EEN VERGETEN KIND. Er is weer een schoolkind vergeten, nu op de R K. meisjesschool in Loder te Tilburg, waar een meisje tegen het uitgaan der school in slaap was gevallen en onopgemerkt in het gesloten gebouw achter bleef. Een agent had een uur later gegil gehoord, waama de zus- ters werden gewaarschuwd en de ontstelde kleine verlost werd. Gelukkig waren ditmaal de gevolgen van de onachtzaamheid niet van ernstigen aard, wat aan de bedenkelijkheid van het verschijnsel niet afdoet. BRAND. Donderdagmiddiag omstreeks half-een is te Nieuw-Vennep brand uitgebroken in de 'boe- renhofstede Oud-Vennep, bewnond door den land'bouwer D. Immink en eigendcm van den heer A. Voordendag te Boskoop. Bij het uit- breken;van den brand, die vermoedelijk ont- staan is door kortsluiting, waren de bewoners afwezig. De vlammen grepen zoo snel om zich heen, dat binnen korten tijd ook de land- bouwschuur en de kapbergen in brand ston- den. De spuit van Nieuw-Vennep vermocht weinig tegen den brand uit te rich ten, waar- om op verzoek de motorspuit van Hoofddorp te hulp kwam. Toen deze aangekomen was, viel er niets meer te redden dan een gedeelte van het woonhuis en bet koetshuis, die ge- deeltelijk zijn behouden gebkven. Veel land- bouwgereedschappen en een groote hoeveel- heid hooi, stroo en haver zijn verloren ge- gaan. Verzekerinsr dekt de schade. INBRAAK. Gisternacht .is te Oegstgeest op verschil- lende plaatsen ingebro-ken. Bij den heer J. B. van der M., hoofd van een bijzondere school, wordt een hoeveelheid tafelzilver en een be drag van 30 geld vermist. KORTE BERICHTEN. Te Ganzedijk is gisteren een 5-jarig zoontje van het echtpaar Jurgens in een put gevallen en gestikt. Het lijk van den jongen H. v. d. Berg, die j.l. Maandag bij het zwemmen verdron- ken is, is gisteren te Urk aangebracht. Te Arnhem wordt deze dagen een con gres gehouden van de Nederlandsche Veree- niging van fabrieksarbeiders. De Vereeniging van Verificateurs der invoerrechten enaccijnzen in Nederland heeft Donderdag te Utrecht, onder voorzitterschap van den heer J. C. Nakken, haar jaarlijk- sche vergadering gehouden. Gisteren heeft de Nederlandsche Bond van Wagenverhuurders te Rotterdam zijn gewone jaarlijksche vergadering gehouden. In een van de bosschen te Bilthoven heeft Donderdag een anti-revolutionnaire partijdag plaats gehad. Een 2000 personen woonden haar bij. Donderdag heeft de Vereeniging van beambten bij rijksinstellingen in Nederland haar 25ste jaarlijksche vergadering gehou den. De 22-jarige kistenmaker C. Kooy te Leeuwarden is bij het zwemmen verdronken. Door onbekende oorzaak is Donderdag te Heerlen een polderkeet, de zoogenaamde Rotterdamsche keet, bewoond door een tiental personen, tot den grond toe afgebrand. UIT HOORN. Te Hoorn is een geheime distilleerderij ont- dekt. De ketel is in beslag genomen. Buitenland. TEGEN HET GARANTIEPACT! De „Kreuzzeitung" publiceert een artikel van den Duitschen Luitenant-Generaal Cra- mom die de regeering opwekt de ontwape- nigsnota van de hand te wijzen en het ga- rantiepact te laten vallen. NIEUWE MINISTERCRISIS IN BELGIe. De raotie van wantrouwen in het kabinet- Van de Vyvere is gistermiddag in de Kamer met 98 stemmen der socialisten, liberalen en communisten tegen 73 stemmen der katholie- ken aangenomen. Er waren negen onthoudin- gen. De ministers verlieten de zaal onder de toejuichingen der rechterzijde. iegen 5 uur diende Van de Vyvere het ont- slag van het kabinet bij den koning in, die het aanvaardde. VELDMAARSCHALK FRENCH, f Veldmaarschalk French is te London over- leddn. Maarschalk French heeft het gxootste deel van zijn leven in actieven militairen dienst doorgebracht. In den Boerenoorlog onder- scheidde hij zich als cavaleriecommandant, die de operaties leidde, welke culmineerden in de ontzetting van Kimberley, en nam als cavalerie-commandant eveneens deel aan de operaties, die met de verovering van Bloem- fontein en Pretoria eindigden. In 1914 trad hij op als bevelhebber van het Engelsche ex- peditionnaire leger, dat Belgie en Frankrijk tegen de Duitschers te hulp schoot. Hij keer- de in den loop van 1915 naar Engeland te- rug om daar te lande op te treden als com mandant van de in Engeland gestationneerde troepen, hetgeen hij tot 1918 bleef. Van 1918 tot 1921 bekleedde hij de fuctie van lord- lieutenant van Ierland onder de moeilijke omstandigheden, geschapen door het oph'e- den der woelige Sinn Feiners, die zooals men zich herinnert, te Dublin een mislukte aanslag deden op zijn leven. De maarschalk is 73 jaar oud geworden. KORTE BERICHTEN. Hevige onweders hebben gewoed in de Westelijke Staten van Amerika. Tot dusver wordt de dood van 6 personen gemeld. In het Fayoem-district (Egypte) zijn 106 woningen van iuboorlingei door brand ver- woest. Drie personen werden gedood en vier gewond. Het elfhonderdjarig bestaan van de be- roemde universiteit te Pavia is plechtig ge- vierd in tegenwoordigheid van den koning van Italie, den minister van onderwijs en de vertegenwoordigers van buitenlandsche re- geeringen en universiteiten. Uit Williamson in den Amerikaanschen staat Virginie wordt gemeld, dat bij een ver- kiezingsrelletje in de nabijgejege:: plaats Kermit twee menschen zijn gedood en drie gekwetst. Naar Wolff meldt is de weduwe van den in het huis van bewaring te Berlijn over- leden ex-minister Hofle voornemens het rijk een proces wegens schadevergoeding aan te doen, in geval mocht blijken dat verantwoor- delijke ambtenaren schuld hebben aan het overlijden van haar man. Te Milaan heeft de politie in een wo- ning kostbare schilderijen ontdekt, die tien- tallen jaren geleden uit een kerk te Perugia ontvreemd zijn. Er is een doek van Perugino bij en een van Caravaggio. In N. W. Ontario hebben de laatste we- ken boschbranden groote verwoestingen aan- gericht. Vliegtuigen van het boschwezen pa- trouilleeren boven de gebieden der branden en verleenen aldus waardevollen steun door aanwijzing aan de bestrijders van het vuur van de'centra der branden. De niet-politieke gevangenen, opgeslo- ten in de gevangenis van Stamboel, deden een gemeenschappelijke poging om te ontsnap- pen. Zij deden met messen en revolvers een aanval op de cipiers. Nadat de gendarmes versterkingen hadden gekregen, overmanden zij de muiters. Gistermorgen vroeg reed, volgens een telegram van het W. B., een auto met 50 ar- beiders op een straatweg bij Berlijn in voile vaart tegen am boom. Zeventien personen werden zwaar gewond. Jospeh Howard, de eerste man, die eer- ste minister van Malta is geweest, is overle- den. Hij was in October 1921 tot senator geko- zen en had kort daarna het eerste ministerfe gevormd, na de invoering van de nieuwe con- sdtutie. Het Britsche departement van volksge- zondheid maakt bekend dat in 1924 in Enge land en Wales 1407 menschen aan inheem- sche slaapziekte bezweken zijn. Te Sint Petersburg is, volgens de Roel, een uitgebreide organisatie ontdekt, die zich bezig hield met door de sovjet-justitie gezoch- ten de vlucht naar het buitenland mogelijk te maken tegen belooififigen, wisselend van 200 tot 500 roebel. In verband hiermede zijn 35 personen gearresteerd. Stadnieuws DE KANAALFEESTEN OP DE PINKSTERDAGEN. Gaarne vestigen wij nog even de aandacht op de in dit nummer voorkomende adverten- tie van het comite tot herdenking van het 100-jarig bestaan van het Groot Noord- Hollandsch Kanaal. Vanaf heden zijn bij de Mij. „Alkmaar Packet" en het Secretariaat der Kamer van Koophandel (Oudegracht 182) tegen beta- ling van 1.— retourkaarten naar Helder verkrijgbaar voor den tocht op Dinsdag 2 Juni 1925. Voor hen, die de zeilwedstrijden te Helder aan boord van een stoomschip'o! motorboot wenschen te volgen kunnen eveneens plaat sen worden gereserveerd ad f 0.50 per per- soon. De zeilwedstrijden te Alkmaar kunnen te gen betaling van 0.25 worden bijgewoond. De volgbooten ^ertrekken van Alkmaar ten 9.30 v.m. en 12 uur; kaarten aan boord ver krijgbaar. Vanaf Akersloot zal na 12 uur elk half uur gelegenheid bestaan zich aan boord dezer volgbooten te begeven. DE REDDER GERED. Een jongetje raakte gisteravond in het Verdronkenoord te water. De heer Krom, die per fiets passeerde, sprong den drenke- ling na en bracht hem op het droge. Zelf kon hij echter met op den wal komen, zoodat hem eveneens hulp moest warden geboden. DE REDD1NGSHAKEN VOOR DE EERSTE MAAL GEBRUIKT. Hedenmorgen is de heer Kooyman bij het passeeren van een groentenwagen in het Verdronkenoord gefietst. De heer Vaske bracht hem oogenblikkelijk op het droge. Het rijwiel werd met een der nieuwe red- dingshaken omhoog gehaald. Dit is de eerste maal dat een der haken gebruikt is. HOE IK MIJN KIND GEDOOD HEB. In verband met de advertentie in dit num mer over deze film, die in het Gulden Vlies vertoond wordt, verzoekt men ons tevens mede te deelen, dat als toegift een film gedraaid wordt waarop de brandweer-demonstratie van Woensdagavond, op het Waagplein in beeld gebracht is. DE EERSTE NIEUWE AARDAPPELEN. Door den heer H. Doorn, Omval alhier, werdern gisteren op de Alkmaarsche Export- veiling de eerste nieuwe aardappelen aange- voerd. PROGRAMMA VAN HET STEDELIJK MUZIEKCpRPS (Directeur H. A. Maas), voor de Matinee in den Muziektuin op Zondag 24 Mei, van 3 tot 5 uur. C. Latann. Frisch aufDeutscher Marsch. Keler Bela. Fest-Ouverture. Johann Straus. Wiener Walzer. Bern. J. A. Rehl. Souvenir de Franz Schubert (Fantasie). P a u z e. R. Nihoul. L'Hirondelle, Ouverture de Concert. J. Christophe. Grand duo pour Piston el Trombone (door de heeren C. Ofman en J. Sieuwerts). Carel Bouman. Fantaisie sur des themes de l'operettc „Nclly". Finale. Morgenmiddag 3 tot 5 Op andere uren voor ieder vrij entrfio. Goede consumptie. Billijke prijzen. Aanbevelend, C. A. WITTE. CINEMA AMERICAIN. Een keurig en welvoorzien programma wordt deze week den bezoekers in de G A. voorgezet en't verdient inderdaad groote be- langstelling. We kunnen na het journaal fei- telijk spreken van t^ee hoofdnummers. In het eerste dat „0, die Vlindertjes" of de „School voor Charme" heet, krijgt men gelegenheid den helaas zoo vroeg overleden filmacteur Wallace Reid te zien, een eenige, sympathie- ke kerel. Als bediende in een-autozaak ont- yangt hij plotseling cen erfenis, en wel een jongemeisjesschool, waar alles nog geleerd en stijf toegaat. De nieuwe eigenaar brengt er echter verandering in en maakt er een school voor charme van. Hij slaagt voortref- felijk en weet tegelijk de liefde te winnen van een der liefste leerlingen, in de persoon van Lila Lee, die naast Wallace Reid het geheel doet leven. Prachtig is de nieuwe Paramountfilm van Gloria Swanson: Blauwbaards achtste vrouw, naar het tooneelstuk van Alfred Sa- voir. Deze film met zijn schitterende opnamen en fijne interieurs boeit van 't begin tot het einde door't prachtige spel der hoofdperso- nen. Zeven maal is de rijke Amerikaan Brown getrouwd en gescheiden, maar de achate vrouw weet op schitterende wijze de liefde van den nieuwen Blauwbaard te winnen. In t bijzonder noemen wij nog de fraaie costuums van de nieuwe echtgenoote en het prachtige Egyptische ballet. Gloria Swanson speelt haar rol van Mona de iMontferat buitengewoon mooi. Huntley Gordon is als Brown een uitmun- tende partner en't geheel is fijn verzorgd. Tusschen de beide groote nummers in, is nog een aardige reclamefilm van Week's ar- tikelen. REGELING VAN DEN ZONDAGS- EN NACHTDIENST IN DE APOTHEKEN TE ALKMAAR GEDURENDE 1925. Op 24 Mei zal geopend zijn de apotheek van Mevr. de Wed. P. A. F. Schouten, Ver dronkenoord 121. Op Zon- en Feestdagen en gedurende den nacht is slechts een der apotheken geopend. De andere apotheken zijn gesloten van des avonds 8 uur (Zaterdags 10 uur) tot den vol- genden morgen 8 uur. In de apotheek, welke Zondags geopend is, wordt gedurende de daarop' volgende week de nachtdienst waargenomen. RECTIFICATIE PREDIKBEURTEN, In ons no. van gister wordt aangekondigd, dat morgen in de Groote kerk en in de Kapel- kerk de doopsbediening zal plaats hebben. Dit is foutief. Er zal geen doop worden be- diend. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers wan beden te c. Vorige Koers. 10.30 10.45 II.— II.1 - 1 1 SI 1 13H- - AANGIFTEN ADVIEZEN B EZ W AAB S C HRIFTEN 6. UUP STA ATSLEENIN GEN. 6 Nederl. 1923 A 5 1919 BANKJNSTELLINGEN. Kol. Bank Indische Bank Handel Mpij. Cert. v. Resc. INDUSTR. OND. BINNENL. Centr. Suiker Aand. Furness»Stokvis Aand. Idem 7 Oblig. Jurgens Gew. Aand. g Philips Gloeilampen Nieuwe INDUSTR. OND. BUITENL. Anaconda Steel comm. CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Bodjong Cult. Vorstenl. Dito actions Compania Poerworedjo PETROLEUM. Orion Dordtsche Petr. Gee. HolL Olie Kon. Petr RUBBERS. Amsterd. Rubber Nederl. Rubber Intercontin Rubber Bandar Rubber Koloniale Rubber Deli Bat. Rubbet. Serbadjadi Silau Wai Sum Rubber SCHEEPVAARTEN. Oude Vaart Gem. Eig. Scheepvaart Unic Stoomvaart Mij. Nederland Holl. Lloyd Idem 7 afgest. Paketvaart Oude Boot Holl. Stoomboot Niev. Goudriaan SCHEEPVAART BUITENL. Marine comm. Marine pref. TABAKXEN. Oude Deli Senembah Deli Batavia Besoeki AMERIKA. Southern Rails Union Pacific 1000 1033/16 997/. 1938/6 1471/, 1338/, 1331/6 116 26/, 207/s 96 851/6 848/6 851/, 4081/, 399 81 1203,8 5151/6 370 1683/6 168 170 11 1303/8 3591/6 1543/6 3891/* 2168/6 1013/,, 1398,6 142 2421/, 1271/, 176 72 557/8 1471/6 165 8 471/6 160 681/, 171/6 981/, U8As 4011/1, 3911,6 411 340 2821/, 193* 148 133J-4 1191k 3871/, 10* 40* 91 911/, 141 142 V, PROLONQATIE vorige koers 3 pCt., heden 2£ pCt WUStiLKOERSEN AMSTERDAM. 1038/,, ft 193J— 194 194* 148-1/6 1481/, 133 1331—4 953/6 951/6 410 400 524-8 531 534* 372 372-3 373u, 1301/6 358 154-1/6 153J4 153 386-1—8 3861/, 217^.8^ 219-* 219 105 145-7 145 146 243-4 247 72 56 165 160 160 681/, 68 663/6 17 175/, 176/, 395 410 344 278 Londen Berlijn Parijs Brussel Bazel Weenen p. Sch. Kopenhagen Stockholm Christinia 100 V®rige koers 12.07V, 59.21 12.76 12.43* 48.11 35.05 46.85 66.571A 41.95 NIET OFF1C1EEL. New^York 2.48«^ Italie I 10.10 Voorbeurs- Koers op heden 12.091/, 59.20 12.72 12.44 48.10 35.00 46.80 66.55 41.90 2.48»A 10.30 TELBF. 1010 LANGESTRAAT 96a ALKMAAR

Alkmaarsche Courant | 1925 | | pagina 2