|j^irr(COJ •avanoudsherde beste II Wees op Erdal gesteld, Dat is waar voor Uw £eld. nedljuju^d^he^u^sout^h^m OOSTENRIJK. Uit J&'eenen wordt aan de N. R. Crt. ge- meld: De Oostenrijksche Bondspresident, de heer Hainisch, heeft een afvaardiging van "de thans liier vertoevende Nederlanuscha pleeg ouders van Oostenrijksche kinderen out van- gen. NiSmena Oostenrijk zeide hij de Neder- landers, die ten htinoent Oostenrijksdic kin deren liebben ontvangen, hartelijk dank. De stoffelijjke, maar vooral ook de moreele ateun, welke (iaarmee geboden werd, werd op den hoogstetn prijs gesteldOostenrijk voelde toen, dat het niet geheel alleen in de wereld stond, Als uiterlijk teeken van dankbaarheid over- handigde hij aan den leider van de afvaardi ging, de heer Tulp, hoofdinspecteur bij de Neaerlftndsche Spoorwegen, en mevr. Mun- zert het eereteeken van vordienste voor de re- publiek Oostenrijk. Verder is een afvaardiging van de Neder- Jandsche pleegouders in het raadhuis ontvan- ;en, waar wethonder Gaeste den burgemees- fer vervangend, een toespraak hield en harte- tijk dank zeide voor de liefderijke ontvangst, welke Weensche kinderen in Ntedeiiand lieb ben gevoeden. De stad Weenen zou deze edele hulp nimmer vergeten. De heer Tulp dankte voor de hartelijke ont vangst en verzekerdc, dat de gastvrijheid, wel ke Nederiand aan Weensche kinderen gebo den had, van ganscher harte en met vreugde was verleend. Hij bood het gemeentebestuur een album met foto's van Nedetlandsche ste- den en bijschriften van pleegouders aan Hierna werd het raadhuis bezichtigd. OPLICHTING. De weduwe L. H., een winkelierster uit de Cornells Trompstraat te Rotterdam, heeft be- zoek gehad van een man, die voorgaf recher- cheur te zijn en als tegitimatiebewjjs een soort medaille vertoonde. Hij vertelde, dat hij in opdracht hadj na te gaan, of zij ook in het bezit was van valsche bankbiljetten. De weduwe opende haar toonbanklade en haal- de acht bankbiljetten van 10 en een biljet van 25 te voorschijn, die dcor den recheur in eencouvert gedaan warden, dat hij in haar tegenwoordigheid verzegelde. Daarna vroeg hij haar om een touwtje, ten einde dat om het couvert te knoopen. Terwijl zij naar het touw tje zocht, heeft de zoogenaamde rechercheur vermoedelijk een ander couvert, dat op gelij- ke wijze verzegeld was als het couvert, waar- in de weduwe hem de bankbiljetten had zien doen, uit zijn zak gehaald. Om dit couvert werd het touwtje, dat de weduwe hem gaf, ge- knoopt en toen w^rd het couvert haar over- It anoigd, met de mededeeling, dat een paar uur later twee recherclieurs het in ontvangst zouden komen nemen. Er kwam evenwel nie- mand. E)e weduwe kreeg toen argwaan, zij ging naar de politie, het couvert werd geo- pend, en in plaats van bankbiljetten, kwamen ?r stukjes krantenpapier uit te voorschijn. TRAGISCH ONGEVAL TE VEGHEL'. Te Veghel gebeurde Zaterdag om halfacht een droevig ongeluk. Het eenjarig dochtertje van het echtpaar B. aanboord van het schip ..Koopvaart 36" en liggende aan de Coop. Handelsvereeniging N. C. B. alctear, viel ra een onbewaakt oogenblik over boord. De moeder, dit ziende, sprong't kind na, waar- op ook de vader zich te water begaf. Moeder en kind kon den door den. heer De K. in een roeiboot worden gered, doch de 26-jarige schipper H. B., die overigens een goed zwem- mer was, kwam onder het schip en verdronk jammerlijk. Spoedig werd hij opgehaald, doch toegepaste kunstmatige ademhaling kon niet meer baten, daar de dood reeds was ingejreden. IN KOKENDE SUIKER GEVALLEN. In de chocolade-afdeeling der fabriek van de firma C. J. van Houten en Zn. te Weesp had de arbeider H., een Oostenrijker, die te Amsterdam woonachtig is, het ongeluk' in de kokende suiker te vallen, Hoewel de man achterover viel, werden slechts beide armen ernstig door brandwonden gekwetst. Nadat dr. Wartena de terste medische nulp had verleend, werd H. per auto naar het O.L. Vrouwegasthuis te Amsterdam vervoerd, al- waar hij ter verpteging is opgenomen. Zijn toestand was gister bevredigend. Gisternacht zijn in de veenderij Tempel te Stadskanaal alle drijfriemen van de bag- germachines gestolen. PRINSES JULIANA LEIDSCH STUDENTE. Het staat nu vast, zegt de Telg., dat PrinseS Juliana met ingang van den nieu- wen cursus als studente in de redden aan de Rijksuniversiteit te Leiden zal worden in- geschreven en zich in Leiden zal komen vestigen. Een groote villa, gelegen aan de Oegst gcesterlaan no. 4, vroeger bewoond door cten heer W J. J. C. Bijleveld, is reeds aan-, gekocht. Dit huis zal als verblijf voor H. K. H. worden ingericht. Do correspondent te I.eiden der N. R. Ct. mefdt hierover: De Tel. bracht het bcricht dat Prinses Juliana te Leiden als stt'dente zou worden ingeschreven en dat met het oog hierop was .aangekocht het huis Oegstgeesterlaan 4 te Leiden, bewoond door den heer Bijlevetl. Nieuw is dit gerucht niet. Reeds eenige maanden geleden heeft dit te Leiden de ron de gedaan. Wij kunnen evenwel uit de beste bron mededeelen, dat het huis van den heer Bijlevelt niet alleen niet is verkocht. doch dat de eigenaar er zelfs niet aan"denkt het te verkoopen. Het gerucht is afkomstig van een speculant in huizen, die ook getracht heeft ons dit bericht op te dringan met de mede deeling er bij dat er op het oogenblik over den verkoop van een hem toebehoorende, naast deze woning gelegen autogarage, die dan voor de Prinses moest dienen, werd on- derhandedl. Achtcraf blijkt, dat hij dit ge rucht heeft verspreid om te trachtan aan an- dere speculanten in huizen deze auto-garage voor cen hoogen prijs van de hand te doen. Heden is ons uit ingewonnen informaties van ten deze bevoegde acadCmischc ornder- wijskringen gebleken, dat daar van een voer- genomen inschrijving van Prinses Juliana als studente niets hoegenaamd bekend is EEN GESCHILDERD PORTRET VAN DE KON. FAMILIE. Zaterdag heeft in de Oude Raadzaal te s-Gravenhage een bespreking plaats gehad, welke ten doel had, de oprichting van de Provinciate organisatie voor Z.-lTolland, als ondtrdeel van het Oranje-comite 1926, te Utrecht. Gekozen werd tot voorzitter cte. I. .Voor- steegh, Katwijk aan Zee, en tot secretaris jhr. Ir. A. C. von Weiler, Zoeterwoudsche- singel 54a te Leiden. De benoeming van een tweeden secretaris en van een penningmeester werd nog aange- houden. Zoodra het dagelijksch besfiiur vol- tallig is, zal met de organisatie worden aan- gevangen. De voorzitter van het Oranje-comite-1926 deelde mede, dat het huldeblijk, dat aan het Koninklijk Echtpaar ter gelegenheid van zijn zilveren huwelijksfeest zal worden aangebo- den, zal bestaan uit het geschilderd portret van de Koninklijke familie, aan wclks voor- •nemen de Koningin haar goedkeuring heeft verleend. INLIJVING UIT DE PROVINC1E NOORD-HOLLAND. Op Vrijdag 3 Juli a.s. zal te Haarlem, op Donderdag 23 Juli a.s. te Hilversum en te Haarlem, en op Vrijdag 24 Juli a.s. te Ede cene inlijving van dienstplichtigen der lich- tig 1925 uit de provincie Noord-Holland plaats hebben. Ir. CANTER CREMERS. Uit Cairo is gistermiddag hier te lande het volgende telegrafische bericht omtrent den toestand van ir. Canter Cremers ontvan gen: Crisis voorbij; goecle hoop. EEN STEIGER LOSGESCHOTEN. Bij de rcstauralie van den toren der Ned. Herv. kerk te Elst is de steiger losgeschoten. Twee personen vielen door cen 25 m. hooge liftkoker. Een van hen, een 55-jarig gehuwd man uit Nijmegen was onmiddellijk dood. De ancfere werd na 6,meter vaj vastgegre- pen, zoodoende kon hem het leven worden gered. TOCH „MELKOORLOG". Wij hebben mcegedeeld dat de melkhtuidel te A'dam den melkprjjs met twee cent per liter heeft yerhoogd, doch slechts bcreid is een cent per liter verhooging toe te staan aan de veehouders. De handel was van oordeel, dat de boeren hiermede genoegen zouden nemen, doch de hoofdbesturen der beide bonden van melk- veehouders, die gister hebben vergaderd, hebben besloten met de verhooging van een cent niet accoord te gaan. Aan alle afdeelingen is nu het volgende telegram gezonden. „Coniracten verbrokeai, melk onverkocht; melk achterhouden of zelf uitventen". Gaan de boeren op dit advies in, dan is er kans, dat, misschien nog' niet dadelijk,, maar toch in volgende dagen, de melkhandel met een te kort aan melk zal hebben te kampen. EEN EXAMEN VOOR CHAUFFEURS Door de Vereeniging van de Vakopleiding voor Handwerkslieden in Nederiand en de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club is een commissie samengesteld tot het afnemen van een examen als chauffuer-me- canicien. Het eerste examen zal aan het einde van deze maand te Ape 1 doom worden gehouden. Inlichtiugen zijn verkrijgbaar bij den se cretaris der examencommissie, den heer H. J. Rutters, Camperstraat 14, Amsterdam. EEN LIEVE DIENSTBODE. De winkelier W. M. J. aan de Breestraat te Leiden, heeft bij de politie aangifte ge daan, dat hij uit zijn portefeuille een bank- biljet van f 1000 vermiste. De verdenking viel op den 19-jarige dienstbode E. V., uit Warmond, die bij den heer J. in betrekking was. Door de politie ondervraagd, heeft zij bekend, dit bedrag te hebben gestolen. Onge- veer 820 was nog in haar bezit. ONBEWAAKTE OVERWEGEN. De heer Van .Dijk, lid van de Tweede Ka- mer, heeft aan den minister van waterstaat de volgende vragen gesteld: Is de minister ten voile bekend met de ge- varen, die ontstaan zulleft wanneer de af- sluitboomen van wachtpost 29, aan de spnorlijn Boxtel—Tilburg, nabij het siation Oisterwijk, zullen vervallen? Is het den minister bekend, dat langs dien wachtpost, waar meerdere wegen te zamen komen een druk verkeer plaats heeft van wa- gens en wielrijders? Is het den minister bekend, dat een" dier wegen eerst parellel loopt met den spoorweg en dan, voor de kruising, een scherpe bochl maakt, waardoor het uitzicht op een uit tegen- overgestelde richting komenden trein zeer wordt bemoeilijlit? Is het dan minister bekend, dat over de lage en meermalen onder water staande landen bij dien overweg vaak tegen het vallen van den avond een zware nevel hangt, welke elk uit zicht onmogelijk maakt? Is het den minister bekend, dat aan de noordzijde van dien wachtpost een woning staat, welke nagenoeg elk'uitzicht op de spoor- lijn ontneernt'? Is de minister niet om alle deze redenen van meening, dat de voorzichtigheid en de veilig- heid van't verkeer verbiedt, de afsluitboomen bij gencemden wadhtpost 29 te doen verval len en dat een enkele verlegging of verbree- ding van den weg een gevaarlijken toestand niet zullen voorkomen? KORTF. BERICHTEN. Te Breskens is Zondag de 22-jarige on- derwijzer D. uit Waterlandkerkje bij het zwemmen in een kreek verdronken. Het Nederlandsche Instituut voor Volkshuisvesting en Stedebouw heeft Zater dag een, dank zij het mooie weer, de groote deelneming en de keuze van de plaats, zeer welgeslaagde excursie gemaakt, en wel naar Eindhoven, de stad, die zich in 30 jaar ont- wikkeld heeft van een plaatsje van 5000 tn- woners tot een gemeente van 60.000 ziClen Zaterdagavond zijn de garage en de stalling van het hotel Coops te Nede afge- brand. Verzekering dekt de schade. Te Maasniel, bij Roermond, zijn Zon dagmorgen een bierbrouwerij, een woonhuis en stallen afgebrand, Zondag heeft de Vereeniging tot be- scherming van Joodteche meisjes haar jaar- lijksche vcrgadering in Den liaag gehouden, onder leiding van mej. D. Sanson. Zondagmiddag heeft te Heemstcde, op het landgoed van jhr. H. J. Dcutz-Van Len- nep, een land dag van den nationalen bond van handels- en kantoorbedienden Mercurius plaats gehad. Marktljerichten BROEK OP LANGENDIJK (Langedij- ker Groenteveiling), 8 Juni. 6185 bos Wor- telcn 10.30—/ 12.50 per 100 bos, 20100 K.G. Aardappelen: Scholsehc muizen f 14.50f 16.30, Drielingen f 1011.90, Kleine 1.60—/ 1.80, per 100 K.G. BOVENKARSPEL „dc Tuinbouw", Juni 1925. Heden bestccdd. men voor: Blocmkool I 23—./' 13.50, II 8—/ 12 HI 35.50 per 100 stuk, Meirapen 7.25—/ 12.25 per 1000 stuks, Groote Schotsche muizen 6.80—/ 7.90, Kleine Schotsche muizen 2.90—./' 3.60 per baal Aanvoer 200 schuiten met 3000 baal. Sport KORFBAL. K. V. K. V. I—Koog-Zaandijk 5—3. Men schrijft ons: y Voor de zilveren korf van den N. H. K. B. speelde K. V. K. V. 1 Zondag j.l. tegen K.-Z. 11 eu zegevicrde met 53. Beide ploegen die met invaders verschenen, hadden danig met de warmte te kampen, wat dan ook aan het spel over het algemeen een zekere matheid gaf, eenige oplevingen uitgezonderd. De Alk- niaarders die veel meer kansen hadden dan bun tegenpartij wisten hiervan niet voldoende te protitceren en K.Z., die met gelijken stand reeds in de volgende ronde kwam, heeft dan ook langen tijd in het voordeel gestaan, doch bij cle beginopstelling met den stand 3—3 was het met de koogers gedaan. De begipaanval van K.V. was toen keurig op dreef, liep er ge^ regeld door en zag zijn werk met een paar prachtige doelpunten bekroond, daarmede K. V. K. V. in veilige haven brengend. De vol gende aanval van K.Z. ontbrak het aan kan sen, die van K.V K. V. aan schotvaardigheid om in den stand verandering te brengen. Het verloop van de wedstrijd was als volgt. Na dat K.V. met 10 de leiding geno'men had, inaakte K.Z. gelijk, waatna K.Z. de leiaing overnam. Voor de rust nog doorboorde Blom de K. Z.-korf, zoodat deze met 22 inging Spoedig na de hervatting scoorde K.Z. No. 3, Koppen maakte echter weer gelijk. De be- ginaanval zorgde nu op keurige wijze voor de rest. 21 Juni speelde K.V.K.V. I tegen B.E.P.I, uit Purmercnd en Z. K. V. I uit Zaandam een halve competitie. De winnaar komt dan in het bezit van de korf, die verleden jaar door K V. K. V. gewonnep is. Uit propagadistisch oogpunt wordt deze wedstrijd te Heer-Hugowaard gespeeld. Rechtszaken. VOOR DEN POL1TIERECHTER. Zitting van Maandag 8 Juni. Voortgezette zaak. De zaak tegen de winkeljuffrouw C. P. A. te Hoorn thans te Bussum, die indertijd terecht stond ter zake mishandeling van de vrouw van haar patroon, welke zaak nog na- der zou worden onderzocht, werd thans voort- gezet. Beklaagde is thans hulp in de huis- houding en zoekt een betrekking als winkel juffrouw. De eisoh was destijds 1 week ge- vangenisstraf. De uitspraak wordt een half jaar aangehouden en wel Maandag 4 Janu- ari 1926. ALS VOREN. Hierna werd voortgezet de zaak Contra Th. v. B. die zich aan mishandeling heeft schuldig gemaakt, in welke zaak gehoord werd de ambtenaar der reclasseering. Eisch was 30 boete of 30 dagen hechtenis. Bekl. werd veroordeeld tot 2 maanden gevangenis- straf met 2 jaar proeftijd en o. m. de bijzon- dere voorwaarden dat hij zich zal onthouden van alcohol. VERDUIST ERING. De niet verschenen beklaagde Anth. de M.. ie Alkmaar heeft ten nadeele van den heer Daalder aldaar een handkar verduisterd en ten eigen bate verkocht. De heer Daalder had hem het karretje in huurkioop ajgestaan. Zoolang *ic kar niet was afbetaald bleef dte kar het eigendom van Daaldei-. De prijs van de kar was 98. Beklaagde is thans zwer- vende. Hij heeft niet afbetaald. De uitdrager V., heeft de handkar gekocht van beklaagde. Hij wordt beschreven als een lui persoon en maakt thans een tournee als liedjes zanger op de kermis. Eisch 30 boete of 2 maanden hechtenis. Vonnis 20^oete of 20 dagen hechtenis. DIEFSTAL VAN EEN RIJWIELBELAS TING PLAATJE 1925 De aanwezige beklaagde Martinus R., te Texel hdeft op 8 Januari te den Burg van een' dames rijwiel een belasting plaatje weggeno- men, zoo hij zegt uit armoede. Hij wilde gaan fietsen cn had geen belasting plaatje. Thans verdient hij 18 met landbouwwerk. Het rijwielplaatje behoorde aan mej. Guertje Bak- ker, die haar fiets had gestald bij de R. K. kerk. Zij heeft het plaatje van de politie weer tcrug ontvangen. De officier eisclit in afwij- king van het rapport der reclasseering 1 maand gevangenisstraf. Vonnis 25 boete of 25 dagen hechtenis. DIEFSTAL VAN V1SCH. Jacob H., te Texel. niet verschenen heeft zich schuldig gemaakt aan diefstfl! van viseh, welk feit is gepleegd op 1 Mei, luit de beun van een vischbotter, velen stelen visch uit de bunnen. Ze noemen dat een „Zr/ndags zoodje halen. De schipper schatte de waarde van het gestolene op 4 a 5 guldieta. Het was 25 pond. Eisch 15 boete of 30 dagen hechtenis het vonnis 20 boete of 30 dagen hechtenis BELEEDIGING VAN EEN AMBTE NAAR. Leendert G., een Egmooder ingezetenen heeft in beschonken toestand den rijJcsveid- wachter Bergsma beleedigd, welk feit was gepleegd op 23 April. Bekl. was niet versche nen. Hi| was reeds eenige malen veroordeeld wegens mishandeling. In livt jachtveld was hij zeer brytaal en treedt in besdrenken toe stand zcer onhebbcli)k op. Eisch 20 bcete of 20 dagen hechtenis. Vonnis 15 boete of 15 dagen hechtenis. DIEFSTAL. De heer Garoles v. T., niet verschenen, heeft op 15 April zich te Ewijcksluiis schul dig gemaakt aan diefstal' van een bankbiljet van 10 en eenige zilvergeld ten nadeele van den polderwerker v. Rooijen, die inmid- dels overleden is. Beklaagde heeft vermoede lijk het geld uit een portemomiaie ontvreemd welke portemonnaie door den overledene in zijn jaszak was gestoken. Door den officieir werd gcvorderd 30 boete of 30 dagen hechtenis. Vonnis: i 25 boete of 25 dagen hechtenis STROOPERIj VAN ZAND. De 39-jarige tuinder Gerardus B te Cas- tncum, stond terecht wegens diefstal van zand ten nadeeel van de N. V. Geversduiu welk feit was gepleegd in Maart en zulks met behulp van een voertuig. Het schijnt dat hij 78 wagens heeft weggehaald. Beklaagde weigerde permissie te vragen Had hij zulks gedaan, dan zou hij wel vergtinning gekre geri hebben meendc de duinbaas Doider Bekl. zeide dat hij het land had gehuurd en in het belang van dat land het zand had afgegraven. Eisch: 20 boete of 20 dagen hechtenis Vonnis 10 boete of 10 cTagen hechtenis. MISHANDELING. De 24-jarige arbeider Nicolaas S., te An- na-Paulowna, heeft Op Zondag 12 April den -'Hansen getuigc Dirk van Duin mishan- deld door hem in't gezicht te slaan. Dc slag kwam zoo aan, dat getuigc zich tot een ge- neesheer moest wenden. Het oog was geheel dicht gestagen, doch niet ernstig verwond. Beklaagde heeft gewerkt bij den vader van den mishandelde en het schijnt dat die dienstbetrekking niet in aigehcele liannonie was geeindigd. Tegen beklaagde, die veel misbruiik van sterken drank maakt, werd ge- eischt 20 boete of 20 dagen hechtenis. Vonnis 40 boete of 40 dagen hechtenis. EENV. BELEEDIGING De 66-jarige koopman G. v. d. Lee, te Medemblik, had op 2 Mei den d'eurwaardcr Theunis uitgescholden. Beklaagde noemde dat een leugen, 'n onware leugen. Er heerscht van de zijde der beklaagde eenige animositeit tegen den deurwaarder, naar aanleiding van een vroegeren .verkoop bij executie. De zaak werd uitgesteldi tot over 14 dagen ten einde den heer Meijer te hooren- MISHANDELING. De in 1889 te Bergen geboren en aldaar woonaclitige veekoopman Cornells R. heeft op 22 April te Alkmaar den heer Moleaaar mishandeld. Hij beweerde dat hij 5 van Molenaar moest hebben, wat Molenaar niet scheen te wilten erkennen. Dat bedrag was het aandeel van Molenaar in het verlies van een door beklaagde, Molenaar en zekeren Oudt op speculatie gekochte ket. Getuige was door beklaagde op zijn oog geslagen en op de steenen gegooid. Eisch 40 boete of 40 dagen hechtenis Vonnis 25 boete of 25 dagen rechtenis. BELEEDIGING VAN EEN AMBTENAAR. De cafehouder Albertus B., te Alkmaar, moest zich veraniwoorden, ter zake beleedi- ?ing van den onbezoldigd rijksveldwachter 3. Schot, die hij een gemeene parasiet en 'n gemeene onbezoldigd rijksveldwachter had genoemd en welk feit gepleegd1 was op 2 Mei Beklaagde noemde de dagvaarding een leugen. Hij had alleen gezegd: Oome Cor, ik maak geen schuitjes los. Beklaagde was niet dronken, hij had wel een borreltje ge- dronken. Getuige Schot bleef bij zijn ambts- eedig procesverbaal. De officier eischte 20 boete of 20 dagen hechtenis. Vonnis conform den eisch. WEDERSPANNIGHEID EN HUIS- VREDEBREUK. D 22-jarige Ane de V., te Helder, had zich in den nacht van 2 op 3 Mei schuldig ge maakt aan wederspannigheid tegen den agent Bakker, terwijl hij zich ook miet op de herhaalde vordering van den rechthebbende had verwijderd uit het gebouw Muses Sa crum. Beklaagde was dronken en wi§t zich niets te herinneren. De officier vroeg 25 boete of 25 dagen hechtenis en hoopte dat beklaagde zich zelf zal 'reclasseeren. Vonnis conform den eisch. NOG EENS MISHANOEL1NG. De beklaagde Harry A., te Helder, had in den naeht van 3 op 4 Mei in het Casino den getuige P. de Mans, die in dien nacht als kellner dienst deed, mishandeld.'Beklaag de deelde mede dat hij toeval- en zenuwlij- der is. Hij had in zenuwachtige opwinding den kellner een stomp gegeven. Cievorderd werd 10 boete of 10 dagefl hechtenis. Von nis conform den eisch. De boete werd direct voldaan. Daarna slutting. 438ste STAATSLOTERIJ. Trekking van Maandag 8 Juni. 5de klasse 13de lijst. 65 242 261 273 335 436 586 610 757 802 978 1265 1341 1451 1514 1686 1837 1893 2096 2149 2186 2243 2503 2545 2561 2586 2644 2688 2708 2859 2945 3006 3150 3153 3242 4263 3310 •3355 3530 3611 3701 3734 3862 3884 3970 3987 4007 4269 4444 4515 4529 4596 4598 4642 4824 4872 4899 4915 4971 5065 5240 5372 5615 5869 5916 6007 6247 6280 6336 6370 6434 6591 6630 6675 6743 6778 7101 7258 7347 7585 8011 8358 8765 9326 9785 10289 11006 11310 11586 12208 12761 13181 13646 14402 14814 15292 15733 16476 16619 17037 17388 17877 18300 18628 19380 19659 20358 7354 7600 8084 "8454 9030 9372 9949 10315 11024 11319 11888 12294 12777 13209 13708 14503 14966 15416 15892 16491 16630. 17076 17484 18061 18311 18639 19415 19739 20765 7410 7651 8237 8467 9191 9399 9955 10563 11026 11346 11952 12346 12832 13267 13799 14615 15012 15618 15938 16534 16682 17194 17584 18087 18425 1SSI8 19559 •19805 20819 7459 7748 8288 8498 9214 9431 10061 10626 11089 11441 12029 12357 12999 13346 13888 14660 15121 15648 16027 16541 16704 17224 17602 18165 18589 18850 19575 19884 20S22 7518 7858 8291 8533 9220 9605 10198 10751 11102 11520 12076 12449 13141 13385 13912 14800 15141 15684 16185 16573 16726 17242 17780 18243 18599 19176 19598 19909 2091? 7534 7943 8320 8702 9301 9677, 102S4 10927 11265 11537 12104 12484 13150 13541 14009 14813 15;98 15703 16242 16603 16956 17337 17869 18280 18606 19354 19644 20345 20986 4 296 447 594 669 811 1143 1279 1509 1771 1981 2211 2284 2491 2737 2792 2959 .3140 3245 3428 3753 3815 4025 4196 4485 4634 4817 1935 5263 5405 5549 5669 5837 .5957 6036 6204 6301 6474 6594 6823 7096 7192 7558 7706 7941 SI 17 8329 8560 8620 8781 8948 9101 9241 9398 9726 9918 10187 10450 10616 10750 10796 10936 11085 11277 11381 11519 11622 11688 11898 12025 12166 12377 12523 12794 12943 12990 13116 13191 13611 1-3753 13979 14128 14267 14452 14767 14882 15040 15173 15259 15409 15536 15718 15860 16094 16341 16563 16840 16931 17129 17301 17455 17652 17748 17882 18021 18219 18354 18488 18755 18875 19193 19362 19678 19848 20160 20288 20465 20716 1 20888 143 310 479 600 695 813 1181 1283 1624 1891 2053 2213 2349 2537 2756 2875 3011 "3150 3246 3435 3783 3825 4050 4273 4488 4671 4821 5022 5205 5410 5584 5688 5872 5964 6046 6243 6319 .6511 6635 6887 7110 7196 7580 7S08 7949 8133 8411 S562 8631 8788 8980 9104 9244 9477 9732 9951 10216 10480 10643 10758 10802 10938 11172 11283 11433 11522 11653 11714 11922 12031 12183 12399 12568 12796 12951 13000 13126 13345 13624 13874 14018 14184 14297 14499 14788 14884 15049 15183 15262 15430 15552 15732 15866 16105 16380 16583 16841 16982 1713S 17307 17486 17662 17760 17892 18025 18223 18368 18530 18762 18876 19210 19447 19705 19859 20199 20305 20473 20728 20909 Niet 163 373 493 612 706 817 1215 1-285 1660 1907 2085 22-14 2391 2575 2763 2889 3017 3166 3307 3574 3794 3972 4057 4303 4490 4685 4874 5053 5325 54 IS 558/ 5712 5877 5967 6072 6248 6375 6551 6630 6922 7126 7278 7590 7818 7996 8173 8121 8564 8680 8819 9052 910 9273 9567 9748 9950 10341 10520 10675 10761 10805 10981 11187 11284 11456 11555 11654 11719 11938 l'206l 12270 12408 12615 12818 12933 13030 13133 13374 13643 13877 14068 14235 14331 14540 14797 14906 15140 15195 15339 15436 1557S 15741 15886 16218 16451 16671 16854 16993 17163 17328 17512 17675 17764 17901 18058 18241 18401 18635 18787 18936 19281 19459 19754 19881 20207 20339 20483 20761 20923 en. 189 377 502 614 709 879 1252 1337 1085 1929 2089 2223 2419 2587 2764 2899 3041 3175 3365 3612 3795 3995 406/) 4329 4502 4724 1881 5077 5380 5426 5600 5761 5896 5991 6080 6251 6441 6576 6670 6923 7133 7292 7631 7828 8027 821 5 8427 8576 8694 8862 9056 9183 9306 9658 9786 10056 10379 10530 10689 10762 10820 10983 11203 11301 11464 11559 11667 11747 11957 12091 12292 12422 12730 12839 12960 -13047 13170 13451 13704 13945 14072 14251 14339 14636 14828 14980 15143 15197 15386 15451 15603 15789 15895 16234 16499 16716 16860 17021 17184 17383 17515 17693 17773 17928 18067 18246 18402 18680 18788 18939 19310 19576 19770 19942 20237 '20403 20513 2076S 20979 - 232 420 544 624 746 1075 1254 1377 1723 1938 2206 2238 2186 2589 2782 2922 3055 3201 3389 3615 3796 1006 4082 4376 4624 4702 4888 5081 5386 5484 5647 5768 5930 5998 6136 6257 6445 6579 6706 6932 7137 735S 7683 7857 8076 8298 8490 8600" 8699 8921 9061 9206 9324 0680 9872 10071 10386 10604 10738 10791 10873 11066 11238 11358 11505 11596 11670 11837 11962 12095 12338 12459 12738 12842 12963 13087 13172 13466 13715 13957 14077 14254 14351 14664 14831 14999 15163 15206 15388 15458 15666 15827 15896 16308 16548' 16748 16870 17090 17217 17425 17599 17716 17813 17938 18086 18322 18412 18691 18843 19014 19317 19603 19834 20091 20263 20446 20578 20804 293 423 5S1 635 789 1116 1262 1408 1743 1973 2209 2271 2488 2672 2786 2930 31.18 3221 3399 3690 3803 4010 4106 •1454 4625 4806 4921 5257 5400 5523 5648 5805 5951 6025 6193 6284 6453 6580 6776 6992 3174 7443 7693 78S6 8099 8326 8540 8603 8745 8939 9Q96 9222 9360 9685 9901 10139 10416 10605 10739 10792 10905 11081 11239 11374 11511 11598 11677 11879 11995 12108 12358 12495 12786 12870 12987 13100 13178 13533 13716 13971 14099 14260 14403 14687. 14840 15007 15166 15208 15393 15485 15694 15833 15967 .16328 16559 16777 16879 17105 17248 17439 17649 17717 17867 17970 18122 18334 18487 18696 18858 19134 19358 19660 19838 20114 20269 20455 20659 20813 I,',

Alkmaarsche Courant | 1925 | | pagina 6