Attentie. Kantoorbediende Huishoudster, WRIGLEYS Mij. Alkmaar Packet, Motorcursus. W0NIN6. Gem. Huis, uiterlijk hall elf nur Advertentien TE KOOP voorvertrebken van de Stichting M. Splunter, gevesttgd te Alkmaar. VERGADERIMG van Aandeelhouders, JAEGER ONDERKLEEDING Lakens gebordmird Sloopen I set-st01incTd f geajoureerd MOTORCURSUS Advertentien, voor het nummer van denzelfden dag bestemd, wor- den tot 's mprgens aangenomen, uitgezon- derd des Zaterdags. Advertentien yoor GEVRAAGD voor lichte kanto orwerkzaamheden Puddi-ngfabriek „VICTRIX" Ko- ningsweg 23. Modern ingerichte HUIZEN Nassaulaan, bev. vaste waschtafels, *2 W. C., waschbakjes, verder voor- en achtertuin, gemetseld schuurtje enz., koopprijs 11000, direct t' aanvaardeu. Mooi HEE'RE'NHUIS, Steijn- staa-t 6 geheel gerestaureerd. Koop- som slechts 6300. TE HUUR OF TE KOOP: T Mooi HEERENHUIS, Nieuw- landersingel 53, huurprijs slechts 800. Koopprijs billijk. Voor al deze perceelen hyp. be- schikbaar a Te bevragen Fa. SCHAAF STEGERHOEK, N.-L.-Singel 44. GEVRAAGD een nette niet beneden 14 jaar. H. L. HEEOER Terstond gevxaagd een bij een wedn. met 3 kinderen, wer- kunde stand. Br. fr. G. v. BARNE- VELD, Heenhugowaard Z-ui-d. Hallo Papple,brengtUonze Wrigley's mee,niet verge fen hoor/', "Ma elken maaliiJd"^ TE HUUR direct of later te aan- vaarden de gelegen aan het Ritsevoort 1. Iolichtingien omtrent huurprijs enz. verstrdct de adminiistrateur der stichting Hofdijlkstraat 11, Alkmaar op ZATERDAG 17 OCTOBER 1925 n m. half 2 ten kantore der vennootsehap aan de Voomneer te Alkmaar. De te behandelen voorstelleni (ver- kiezing van em commissaris) liggen van 5 dezer af dagelijks'tusscheti 9 en 3 uur ter inzage voor aanded - houders ten kantore voornoemd. Aandeelhouders, die de vergadering will en bijwonen, moeten bun aan- deelen uiterlijk vijf dagen voor de vergadering deponeeren ten kantore der vennootschap, het Noordhol- landsch Landbouwcrediet te Alk maar of een zijner bijkantoren, of ten kantore van de heeren Jacques Krijn Zoon te Amsterdam Alkmaar, 3 October 1925. De Directeur, Mr. J. P. BOS MAN. in heelwol, halfwol, krimvrije wol. Theedoeken Handdoeken Keukendoeken Damast Ontbijtsteiien met lila} geel of poserand f 5.95 per stel. Linnen Damast Tafeilakens vanaf f 3.95 Bijpassende servetten 80 ct. en vingerdoekjes 40 ct. Door de VEREENIGING VAN LAND- en TUINBOUWERS in de SCHERMER wordt bij genoegzame deelname een georganiseerd. Opgave van leerlin- gen voor 10 OCTOBER bij S. KAAN te Stompetoren. TE HUUR GEVRAAGD door jongelui die trouwen gaan, een nette Bovenhuis komt ook ini aanmerking. Brieven met huurprijs en ver- dere inticbtmgen onder letter W 435 bureau van dit blad. BERGEN. TE HUUR voorz. v. waterleiding, electr., gat en telef. voor de wii-ntermaanden of langer tegen zeer bililijken prijs. Brieven onder letter S 431 bur van dit blad. Sport VOETBAL. ij Bloemendaal—ALcmaria. 0—1. De eerste overwinning is dan eindelijk ge- komen en d)it succes stemt tot vreugde. Met enthousiasme werd1 hier gisteren -tenminste omstreeks vijf uur het bericht der overwin ning ontvangen. J Reeds enkele minuten na den aanvang fmaakte Elfring (linksbuiten) een doelpunt voor Alcmaria en ten slotte bleek dit de eeni- j ge-en winnende goal, 't Was een voortdu rende worsteling tusschen beide partijen, doch geen der twee wist het net te vinden. De verdedigingen bleven verre de baas. K. F. C. speelde gisteren O0 tegen W. F. C. en staat nu op de onderste plaats. A.s. Zondag komen de K. F. C.'ers hier op be- zoek. D. E. C. ging voort op den weg der over- winning en sloeg West-Frisia met niet min der dan 60. Zancjvoort won met 2—1 van D. W. S. en Hol'landia speelde op het Scho- 1 ten-terreini 2—2. D. E. C. schijnt wcrkelijk de eenige seri- euze caudidaat voor het kampioenschap. Het Ned. Elftal tegen Dcmniarken. Voor den intemationaten wedstrijd tegen yDenemarken, die 25 October in het Stadion -te Amsterdam zal worden gespeeld1 heeft de i" N. E. C. dte volgende spelers gekozen. Doel: v. d. Meulen, (reserve Quax, van Ado). Backs: Denis en v. Kol. Deze laatste is de uitmuntende linksback van Ajax. (Reserve Vermetten van H. B. S.) Halfbacks: Lefevre, Wamsteker en v. Heel. De nieuwe spiil is een uitmuntende kracht van A. S. C. nit Leiden. Voorhoede: Gielens, Tap, W. Buitenweg, Baar v. Slangenburgh en de Natris. Hier is Tap v. Ado de nieuwe veelbeloven- de kracht. O.i. een uitstekend elftal dat wel kans op succes heeft. Alcmaria Viclrix 11—Bl. Wit HI 2—1. In een aardigen wedstrijd, die vol span ning was en die door vele belangstellenden werd bijgewoo-nd, heeft Alcmaria II voor de reserve 2e klas, de revanche-wedstrijd tegen Bl. Wit met 21 gew. Voor de rust wist Bl. ,Wit zieh een 10 voorsprong te verschaf- fen, doch in de tweede helft brachten twee goals van Alcmaria de overwinning. De ge- lijkmaker kwam eerst, doordat dle Bl. Wit .keeper na een hard schot vallende gestopt te bebben, zelf den bal in 't doel deed belan- den. Het winnende punt kwam na't nemen •van een vrijen schop. Eerst werd de bal weg- gewerkt, doch de Groot zette opnieuw voor en't hoofd van Zijlstra zorgde voor de rest. Bl. Wit deed daarna fanatieke pogingen om gelij'k te ma-ken. Het vlugge, soms aardige samenspel der jeugdige Bl. Witters braebt ook menigmaal gevaar voor Alcmaria, maar O-oms en de Bakker- en ten slotte vooral Schut, zorgden dat het 21 bleef. Schut bield er gevaarlijke balten heel goed uit. Bl. Wit III maakte een prettigen indruk. 't Combi-neeren der vlugge spelers vlotte dikwijls heel goed. Alcmaria II heeft wel goed gespeeld, vooral verdediging en middfenlinie. In de voorhoede werkte vooral de rechtervleugel hard. Zijlstra had meer met de vleugelspe lers op een lijn moeten blijven. Hij volgde nu de spil van Bl. Wit HI, doch hij had deze moeten dwingen hem te volgen. De rechts- buiten. deed dikwijls goed werk. 't Geheele elftal heeft met groote animo voor de over- winning gestreden en't neemt nu eem uitste- kende plaats in op do ranglijst. 'Alkmaar 1 (Go Ahead)Alcmaria 111 ,y 2-2. 't Heeft een langeo tijd er op geleken, dat dit een overwinning zou worden voor Go Ahead. Voor de rust was de thuisdub ten mii-nste wel iets in de meerderheid. Twee- maal ontsnapte het Alemariadoel gelukkig 'aam een doorboring, vooral toen een schot op ,'t leege doel juist langs den buitenkant van de paal ging. Beide keepers deden hun werk uitstekend en de eerste helft ging voorbij zonder dat ei- gedoelpunt werd. Na de rust wist Go Ahead een 2O vooa*- sprong -te verkrijgen, maar twee doelpunten van Alcmaria III deden haar juist op 't laatst de overwinning ontgaan. Scheidsrechter Brussel leidde heel goed. Af en ioe trad hij streng op, wat noodig was. Van de backs der thuisclub trad de soms wat al te fanatieke Paulissen het meest op den voorgrond. De middenlinie was uit- js|ekend. Sieuwerts, Ploeger en v. d Meulen deden zeer goed werk. A-lleen zou af en toe wat meer kalm overleg, pro-ductiever resul- taat hebben. In de voorhoede viel het goede schieten van den rechtsbuiteni Janso-n op. Meestal was het ecbter van te verren af- stand. De vleugelspelers konden nog wel iets meer in 't spel betrokke-n worden. De verdediging van Alcmaria III was goed. In de middealinie vielen spil en rechtshal-f het meest op, doch als geheel vol-deed deze lime iets minder dan die van Go Ahead. De lichte voorhoede had een zware taak. Het effectvolle terrein was van invloed' op het spel. V. A. F. C. speelde gelijk 11 tegen Q. S. C. II. De belangrijkst-e voetbaluifelagen laten wij nog hieronder volgen. 't GooiH.F.C. 11, D.F.C.Un-itas 11, Sparta—H.V.V. 3—2, Stormvogels V.O.C. 3—3. 2 B. V. V. A.—Dona-r 5—3, Z. V. V.— Hilversum 21, VoorwaartsA.F.C. 2—1, HerculesH.V.C. 31, KampongDO.S. 2—2. 3 A. H.R.C.—Helder 2—2, O. S. V.— Purmersteijiffl 4—4. Reserve 2 A. Hollandia IIAjax III 3-0, Watergraafsmeer II—Haarlem II 2—1, W. F. C. IIStormvogels II 08. 1 B. FeijenoordAjax 20, H. B. S. Excelsior 41, Ed-oU.V.V. 20, A. S. C. Z. F. C. 2—2, Haarlem—Sp-artaan 0—1. Oostel. le klas. QuickDoto 33, Vites seHeracles 14, EnschedeE. Boys 30, Go Ahead—Z. A. C. 5—1, Hengelo—Wage- ningen 51. Zuidel. le klas. WilhelminaNoad 00, Eindhoven—Roermond 20, N. A .C. Bredania 10, Willem IIde Valk 24, M. V. V.—B. V. V. 2—1. Noordel. le klas. Be QuickVeloci-tas 10. Friesla-ndW. V V. 5—1, Frisia—H. S. C. 4—0, Achilles—G. V. V. 1—2, Veen-dam— Leeuwarden 21. Buiteniand KORTE BERICHTEN. Op het vliegveld in Steinemanger (Hongarije) is de aspirant-vliegenier Toth met zijn toestel neergestort. Hij was onmid- dellijk dood. Het Britsche ministerie van Luchtvaart edelt mede, dat thans voltooid Vijn alle voor- bereidingen tot de onmiddellijke vorming van de eerste vier luchteskaders, ter verdedi ging van fcet Graafschap Londen en de ste- den Glasgow en Edinburgh. Zesenvijftig personen zijn gearresteerd en duizenden kisten drank in beslag genomen bij een raid, die te Philadelphia plaats vond. De waarde van deze partij is een half mil- lioen dollar. De trein uit Charjeville is Vrijdag- avond aan het Gare de l'Est te Parijs in bat- sing gekomen met een trein, die tegelijk bin- nenreed. Zeven passagiers zijn licht gewond. In den nacht van Zaterdag op Zondag is bij Hochfelden de express Parijs— Straatsburg met een vaart van 80 K.M. per uur op een goederentrein gereden. De schok was hevig. Er zijn twee dooden en verschei- dene gewonden. Luporini lid van het fascistisch bestuui van Florence, is Zaterdagavond gedood. De dader, die door een woedende menigte achter- volgd werd en gepakt, is ernstig gewond De Italiaansche regeering bereidt een nieuw wetsontwerp voor, waarbij Italiaan sche onderdanen, die in het buiteniand tegen Italie propaganda maken of hun vaderland belasteren, de Italiaansche nationaliteit zul- len verliezen, terwijl hun bezit in het vader land in beslag wordt genomen. Te Berlijn is een proces begonnen tegen 25 personen, waarbij verschillende vrouwen, die zich aan verboden handel in cocaine heb ben schuldig gemaakt. De meesten der be- klaagden zijn leegloopers die elkaar slechts bij hun bijnamen kennen. Verschillende be- klaagden zijn recidivisten., Te Berlijn zijn er alweer drie brander. gesticht. De bovenverdieping van een groot woonhuis in het Noorden werd geheel ver- nietigd. Bij het blusschen werden twee brand- weermannen gewond. De krijgsraad te Valencia heeft twee misdadigers ter dood veroordeeld wegens moord oo een priester en berooving met ge- weld. Zij zijn terechtgesteld. Er worden twee medepliehtigen gezocht. - ProTinciaal Nienws HET GOUDEN FEEST DER PRINS HENDRIK STICHTING. Men schrijft ons uit Egmond aan Zee: Ternauwernood heeft men het perron van het „kopstation" Egmond aan Zee verlaten onder de bekoring eener entree, die den vreemdeling eraan herinnert, dat dit dorp nog iets anders dan een nederzetting van stoere visschers, zooals die voor eenige eeuwen onder de graven van Egmond daar werd gesticht en in den loop der tijden tot een gemeenschap van ruim drieduizend zielen is uitgegroeid, maar die mede onderscheidene kenteekenen draagt, die erop wijzen, dat zij zich ontwikkelt tot een gezonde badplaats aan het schoone Noordzeesfrand, of ter lin- kerzijde van de Voorsfraat, daarvan geschei- den door een door geboomte overschaduwd gazon, verheft zich een s'erlijk gebouw van zoodanige afnietingen, dat men vanzelf op de gedachte komt, voor een inrichting te staan, wier bestemming verder reikt dan den klei- nen cirkel, die het machtsgebied van Eg- monds vroede vaderen omsluit. Zoo is het dan ook inderdaad! En toch de oorsprong van de in de zeemanskringen zoowel als daarbuiten door het geheele land bekende „Prins Hendrik Stichting" was een alleen voor Egmonds ouden van dagen be stemd tehu's om er on-bezorgd uit te rusten van de vermoeienissen van een vaak in harden arbeid welbesteed leven. Bescheidener van doel en bescheidener van omvang dus ook was die inrichting. Maar de heerlijke vrij- heidszin van het oude Kaninefatenvolk, waar- van nog zoovele sporen te vinden zijn onder de huidige kinderen van zee en duin, die vrij- heidlslust was oorzaak, dat de goede bedoe- lingen der oprichters werden miskend en de stichting haar doel miste. Er werd maar spaarzaam gebruik van gemaakt. Doch zooals het meer gaat: Uit de moei- lijkheden werd het goede tot hooger trap van ontwikkeling gebracht, zoodat uit het min gewaardeerde Egmonds oude-mannenhuis ontstaan is een groote inrichting, een rustige haven voor de oude zeelieden uit alle oorden des lands. Doch, haar afkomst verloochent de P. H. S. niet en nog ten huidigen dage opent zij hare deuren voor elken Egmonder, onverschillig of hij zeerob dan wel landkrab mag zijn. Terwijl voor aanvragers van bui ten de eerste voorwaarde is. dat zij zeerobben moeten hebben. In minder tijd dan er noodig was om een heel korten terugblik te slaan in de wordings- geschiedenis van het groote gebouw daar aan de Voorstraat, heeft de opmerkzame vreemdeling al begrepen, wat de bestem ming ervan is. Bij goed weer althans treft men onder het lomtner altijd wel een meer of minder groot aantal personen aan, die het type zijn van een ouden zeeman. Voor een praatje zijn er vast wel eenigen te vinden en het zou geen wonder zijn, wanrteer men na zulk een discours stof te over had voor een reeks ongetwijfeld interessante reisbeschrij- vingen of tecvnische beschouwingen over al- les en nog wat betreffende de scheepvaart. Evenwel, hoe belangwekkend het voor- heen moge zijn, het thans trekt niet minder de aandacht, vooral nu de P. H. S. op het punt staat haar a.s. Woensdag gouden jubi- leum te vieren. Natuurlijk op een wijze, zoo als dat gebeuren kan in een inrichting voor bejaarden. Hoe, dat doet op't oogenblik min der ter zake, doch stel U niet voor, dat het met al die oudjes nu perse een saaie boel moet wezen. Men moet dsn directeur der P. H. S., den heer Maas, maar eens smakelijk hooren vertellen over de „onder-onsjes" als b.v. de oudejaarsavonden om te begrijpen dat er onder het gewoonlijk eenigszins stem- mige uiterlijk der „mannen uit de stichting" nog heel wat lust tot jo!i;t en onvervalschte zeemansleut verborgen zit. En een pikbroek is geen jongejuffrouw, parbleu! Maar hij heeft bovendien, ieder voor zich, zijn eigen verlangens, zijn zorgen en zijn eigenaardigheden, zoodat er al moge de directeur daar niet over uitweiden heel wat stuurmanskunst vereischt wordt om de P. H. S. in het goede vaa.-water te houden. En daarom mag bij de herinnering aan het 50-jarig testaan dezer nuttige instelling een woord van waardeering niet ontbreken voor al hetgeen de heer Maas zoowel als zijn voor- gangers in het belang van de goede zaak heb ben gedaan. Of nu ook alien tevreden zijn? Het zou wel een wonder heeten, wanneer dit zoo was. Doch het feit, dat bij herhaling luities, die uit zucht naar verandering of om vermeende grieven de P. H. S. vaarwel zeiden, na korter of langer tijd weer vroegen, smeekten zelfs, om terug te mogen komen, aan welk verzoek zoo mogelijk en wenschelijk ook vele malen werd voldaan, is wel het bewijs, dat er be- hoorlijk voor de menschen gezorgd wordt. En daar komt heel wat voor kijken. Denken we slechts aan voeding, kleeding, huisvesting, lichamelijke en geestelijke verzorging, arbeid en ontspanning. De voeding is natuurlijk eenvoudig, doch niet eentonig. Moge in het winterseizoen de stamppot, zooals trouwens in zoo menig an- der gezin, een niet onbelangrijke rol spelen, hij wordt herhaaldelijk door andere maaltij- den afgewisseld, zoodat er in een tijdperk van ongeveer 14 dagen gewoonlijk met twee- maal hetzelfde menu voorgezet wordt. In het warme jaargetijde komt geen gestampte kost op tafel. De stichting schrijft een bepaalde kleedij voor, zooals die een zeeman eigen kan zijn, en de menschen zien er netjes uit. Daar gehuw- den ook hun echtgenooten kunnen meebren- gen, kunnen de appartementen, die hun wor den toegewezen, beschouwd worden als zoo vele afzonderlijke „homes" onder een dak. Elk „paartje" leeft in zijn vertrek volkomen vrij. Zoo ook heeft elk ongehuwde zijn eigen vrije kamertje. Lokt het weer dus niet naar buiten of wil men rustig zitten, dan behoeft men zich niet meer met anderen op te houden dan men wil, terwij. ieder zijn roef kan aan- kleeden in overeenstemming met zijn aspira- ties. Ouderdom komt met gebreken, derhalve dient daarmee in de P. H. S. terdege reke- ning te worden gehouden. Er is dan ook ge zorgd voor geneeskundige hulp. Zieken, die dit noodig hebbgn, worden opgenomen in de ziekenzaal naast de stichting, waar zij door bevoegde zusters worden verpleegd. Daaren- boven wordt desgewenscht gezorgd voor op- neming in het ziekenhuis te Alkmaar en neemt de stichting zoo noodig operatie- en andere kosten voor haar rekening. Naast de zorg voor den uit- en den in- wendigen mensch komt de zorg voor het gees- telijk voedsel de aandacht vragen. De ledige i wren dienen op gepa-ste wijze gevuld te wor den en daarvoor is in het gebouw een goed voorziene bibliotheek aanwezig, ter wijl alle mogelijke geillustreerde periodieken en vele couranten in de gezelschapszaal te vinden zijn. Waar de P. H. S. voor alle ge- zindten open staat, ligt het voor de hand, dat ieder op zijn wijze zijn godsdienstplichten kan waarnemen. Werk is er vanzelf genoeg aan den winkel, zoowel ten behoeve van de menschen als voor de reinheid en het onderhoud van het gebouw en zijn inventaris. Het reglement schrijft dan ook voor, dat ieder verplicht is naar zijn krachten mede te helpen. En zoo worden al le handen aan het werk gezet, waarbij het spreekwoord bewaarheid wordt, dat vele han den licht werk maken. Eer de klok des mor- gens elf slaat, is alles ree en gaan de man ner. op stap. Voor moeder de vrouw blijft er nog wel wat te naaien of te vers •ellen over, doch een groot deel van de week is ook zij vrij-vrouw. Jongere krachten blijven natuurlijk noodig om datgene te doen, wat de oudjes laten staan, omdat hun krachten daarvoor niet toe- reikend zijn. Het gevolg is, dat wekeiijks nog voor ongeveer 60, aan speciale werksters moet worden uitgegeven. Twee biljarts en allerlei spelen dienen ter ontspanning, zoodat aan middelen tot tijd- verdrijf geen gebrek is. Uit practische over- wegingen is het kaartspel evenwel in de stichting verboden. Bovendien bevinden zich onder de luitjes altijd wel eenigen, die een zekere mate van virtuositeit of wat daarvoor moet doorgaan in het harmonicaspel aan den dag leggen, terwijl de piano meer dienst doet bij de vele bezoeken van grootere of kleinere clubs, die zich op verschillende tijden opmaken om de ouden van dagen een aan- genaam uurtje te verschaffen. Zoo nu en dan eens een gochelaar of een bioscoopvoorstel- ling, zelfs eenmaal een gedresseerd paard midden in de gezelschapszaal, wat wil men nog meer. Tabak, sigaren, chocolade en andere ver- snaperingen worden herhaaldelijk en in rui- me mate door belangstellenden toegezonden Moge de P. H. S. tot in lengte van jaren haar vele vrienden in den lande behouden! Tot zegen van velen. Ingezenden stukken (Buiten verantwoordelijkheid van de Redac- tie. De opname in deze rubriek bewijst geens- zins dat de redactie er mede insteml.) AANBESTEDING LAGERE SCHOOL VOOR CHRISTELI JK-NA'l IONAAL SCHOOLONDERWIJS TE BERGEN. Voor eenige weken werd de in opschrift ge- noemde school aanbesteed. Laagste inschrijver was de aannemer P, den Das te Schoorl. De gunning geschiedde evenwel aan den opvolger, een aannemer te Bergen. Blijkens informatie door het bestuur van de afd. Alkmaar van den N. A. B. bij den architect en bij het gemeentebestuur, was de reden hiervan deze, dat men met de heer- schende werkeloosheid het werk in Bergen wenschte te houden. Ronduit erkende men, en dit is per brief bevestigd, dat geen andere motieven er toe hadden geleid, den heer den Das te passeeren. Het verzoek van genoemd bestuur, om den laagsten inschrijver dan schadeloos te stel- len is intusschen afgewezen. Naar onze opvatting is hier iets geschied, dat niet toelaatbaar is. Men heeft hier een groote groep aanne- mers, niet te Bergen woonachtig, willens en wetens misleid. Immers, deze aannemers wa- ren niet gewaarschuwd, dat het werk toch niet aan hun zou worden gegund. Het geld, door deze aannemers voor de be- stekken betaald, was bij voorbaat wegge- gooid. Het Chr'istelijk schoolbestuur, noch B. en W. van Bergen schijnen in te zien, dat dit onrec'htmatig verkregen geld behoort te- ruggegeven. Evenmin, dat behoort te worden vergoed, de door deze menschen gemaakte kosten en hun tijdverlies. Immers, onder onjuiste voorstellingen, heeft men deze aannemers bewogen, hun geld, tijd en moeite aan de inschrijving te besteden, om als controle te kunnen dienst doen, voor de inschrijvingen van ingezetenen. Wij zijn over de praktijken van Bergen's autoriteiten thans ingelic'nt en zullen in de- toekomst onze houdirig tegenover hun weten te bepalen. Namens het bestuur v.d. afd. Alkmaar v.d. N. A. B. De voorzitter: C. KRILLER. De seer. W. KARSSEN. Rechtzaken. KANTONGERECHT TE ALKMAAR. Mondelinge uitspraak van 2 October. J. O. te Egmond aan Zee, overtrediug Ar- beidswet 1 boete of 1 dag becht. P. M. te Bergen, overtreding wet openbare middelen van vervoer, 5 boete of 3 dagen hecht. A. E. Q. Q. en A. S. te Alkmaar, dronken- schap, ieder 2 boete of 1 dag hecht D. W. en C. F. -te Alkmaar, J. S. en S. de H. te Amsterdam, overtreding Vischerijwet, de le 5 boete of 3 dagen hecht., de 2e 2.50 boete of 2 dagen hecht., de 3e en 4e ieder 6 boete of 3 dagen hecht G. G. te Bergen, C. K. te Egmondbinnen, J. S. te Oterleek, overtreding Politieverorde- ning, de le 1 boete of 1 dag hecht., de 2e 4 boete of 4 dagen hecht., de 3e teruggave aan de ouders, zonders toepassing van eenige straf. C. C„ H F. ten H-., G. M. v. V., W. B., D. B, J. H., A. B., P. B., J. V., M. P L. L., R. J. en M. E. te Bergen, A. V., E. S., G. P. en M. O. te Noordscharwoude, H. B.., E. J. H., J. H., L. H., H. P., H. R., T. G. U., W. v. D., M. P., L. R., H. de V., G. C. v. d. W., G. Z., C. v. d. B., W. C., P. D., H. W. de F., T. E., C. O., M. B., F. S., A. M., H. P. en P. v. d. B. te Alkmaar, over treding Kieswet, ieder 0.50 boete of 1 dag hecht. N. C. S., G. V., P. Z, J. BJ. J. K. en J. G. te Castricum, A. S. te Bergen, CMS. te Heemskerk, J. T. en C. W. R. te Beverwijk, P. v. d. M te Egmondbinnen, C- H. te Uit- geest, J. A. te Heiloo. J. H. te Zuidschar- woude, C. V. te Koog aan de Zaan, D. S. te Westgraftd-ijk, E. K- te Alkmaar, P B. te Akersloot, overteding Motor- en Rijwielwet, de le 15 boete of 10 dagen hecht., met ont- zegging motorrijtuigen te besturen voor den tijd van 6 maanden, de 2e, 3e, 4e, 5e, 6e, 8e, 9e, lOe, lie, 12e, 13e, 14e, 15e, 16e en 18e ieder 4 boete of 4 dagen hecht., de 7e en 17e ieder 3 boete of 3 dagen hecht. Steekt een paar pakjes In Uw zak als gij vanavond naar huis gaat. Tracteert de kleintjes nu eens op deze lek- kere Kauw- bonbons. Zij zijn er dol op en bovendien bevorderen zij de gezondhei<L \iebruikt zelf Wrigley's na het roo- ken, of wanneer het werk niet wil vlotten. Deze KLEINE bon bon is een GROOTE wonderdoener. Atr/JO VSBSCH DOOR DC PR A C T/SCHE YERPAKKIHG! ..ii Rose en Lila flanellen Nachthemden f 4.95. Pyama's (nieuwe modellen) in rose en lila f 6.95. Planel Onderjurken, rose, lila, reseda, bleu, Directoir Pantalons in wol, katoen en zijde. Camisoles in wit en rose f 3.50

Alkmaarsche Courant | 1925 | | pagina 8