een Huisfe Burgerwoonluiis Teekenles Geroutin, Kantoorbediende, Gemeubileerde Kamers Eenige Bovenhulzen 1800 le leen Werkplaats met Bovenwoning, Woning Bureau West-Friesland. of Keet, flinke Looqs ProyftidjCal^iflenws UIT VEENHUIZEN. Wij hadden het genoegen een demonstra- tieb ij te wonen met de „Alfa Laval" me km a - chine bij den heer A. Appel, alhier. Wij heb- ben er ons van overtuigd hoe natunrgetrouw het apparaat het zuigen van een kalf na- bootst en oe gemakkelijk het aao de uiers bevestigd kan worden, hetgeen vooral van belang is bij zeefe spenen; daar het dier dan sbsoluut geen pijn voelt. De koeien bleven gedurende de geheele beweridng doodstil staan. Wij kregen den indruk, dat al de op- gesomde voordeelen in de brochure, geen fan- tasie zijn, maar werkelijkheid. Vooral de hy- gienische waarde van deze manier van me'- ken, vinden wij van groot belang Het aPPa' raat kan op zeer eenvoudige wijze na het melken gere!nigd worden door de machine zelf. Wij voorspellen, dat deze machine wet een toekomst heeft. Vooral wanneer verschil- lende zuivelfabrieken er toe overgaan, om voor op deze wijze gewonnen melk een hoo- geren prijs uit te keeren, zullen verschillende veehouders wel tot aanschaffing overgaan fclemene'tl nieiiws BRANDEN. Gisteravond tegen tien uur ontstond door onbekende oorzaak brand in de straatverdie- ping van het pand Goudsche Wagenstraat 49 te Rotterdam, waarin de heer J. v. d. Waal een handel in groenten en aardappelen uit- oefent. De vlammen vonden in de dichtbepak- te winkel rijkelijk voedsel, zoodat zij een oogenblik naar buiten uitsloegen. De woon- kamer is geheel en de winkel gedeeltelijk uit- gebrand; de winkelvoorraad heeft, voor zoo- ver niet verbrand, niet onbelangrijke water- schade gekregen. Gisteravond om halfacht is brand uitge- broken in het cafe Kleine Hemdorff te Laren, aan den Hilversumschenweg. Het perceel is geheel uitgebrand. De oorzaak is tot nu toe onbekend. VEREENIGING VAN NEDERLAND- SCHE GEMEENTEN. Aan het Technisch Adviesbureau van de Vereeniging van Nederlandsche Gemeenten is een landmeetkundige afdeeling verbonden, aldus bericht het Wkbl. v. Gem. belangen. Deze afdeeling zal onder leiding staan van ir W. Schermerhorn, tevens directeur van het Geodetisch Bureau te Dplft, door welk bureau reeds meerdere omvangrijke werken voor Rijks- en gemeenterekening werden of worden uitgevoerd. Deze landmeetkundige afdeeling beschikt over alle hulpmiddelen, ,personeel en instrumenten van genoemd Geo detisch Bureau. Deze afdeeling belast zich uitsluitend met landmeetkundig werk en wel op een van de volgende wijzen. VE ROORDEFL EE De Dordtsehe rechtbank heeft vandaag W. J. v. R., huisvrouw van C. H. v. R., wonen de te Rolde, thans in voorloopige hechtenis, die in het laatst van 1924, zich voordoende als vepleegster, oplichting heeft gepleegd do:r de ouders van een milicien, aan wien zij had meegedeeld ongehuwd te zijn, door allerlei onware verhalen te bewegen, haar geld te verschaffen, dat zij beloofde van een erfenis te zullen terugbetalen, veroordeeld tot 6 maanden gevangenisstral met aftrek van voorloopige hechtenis. De eisch was 8 maanden met aftrek van de voorloopige hechtenis. CORRESPONDENTIE AFHALEN OP ZONDAG. De Commissie van „De Nederlandsche Dagbladpers" in zake Posterijen-aangelegen- heden heeft met den Minister van Water- staat en daarna met den waarnemend Direc- teur-Generaal der Posterijen en Telegrafie eene bespreking gehad o.m. over de gevolgen, welke voor het couranten-bedrijf voortsprui- ten uit de omzetting van de op sommige plaatsen nog bestaande beperkte Zondagbe- stelling in een-gelegenheid om alle correspon- dentie kosteloos aan de kantoren der poste rijen af te halen. Om de daaraan verbonden bezwaren tot de geringste proporties terug te brengen zullen de tijden, bestemd voor het afhalen, zooveel mogelijk na overleg met belanghebbenden naar plaatselijke omstandigheden worden vastgeSteld. Verder zal de laatste bestelling op Zater- dag eventueel later worden uitgevoerd dan op andere werkdagen, om de bladen nog in die bestelling te kunnen opnemen. Buitenbe- stellingen, die slechts eenmaal daags en dan gewoonlijk in den voormiddag uitgevoerd worden, zullen voor hetzelfde doel zooveel mogelijk naar den namiddag worden verscho- ven. De maandagochtendbestelling zal, als daardoor geen grootere belangen in het ge- drang komen, vroeger dan anders beginnen, opdat de Zondagochtendbladen belangheb benden zoo vroeg mogelijk in den ochtend bereiken. DE „POLICE SCIENTIFIQUE". In de oude installatiezaal van den Hoogen Raad heeft gisteravond de heer H W. Alber ti, commissaris van politie te Maassluis en politje-expert (UniverSiteit Lausanne) een le- zing met lichtbeelden over de „Police Scienti- fique" gehouden. EEN ERNSTIG ONGELUK. Donderdagmiddag is in het ondergrondsch bedrijf der Staatsmijn Emma een ernstig on- geluk geschied. De arbeider G., werkzaam in afdeeling C., 325 meter verdieping, werd door tot nog toe onbekende oorzaak door een yan 24 October 1925. Opgave van Moordhollandseb Laadbonworedlet. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te 6 Nederl. 1923 A. 5 1919 3ANK.INSTELL1NGEN. Vorige Koers. a5 851/4 053/4 4u83/4 uc I lzl» 10.30 no n :fc 10.45 Hi dr 11.15 koTenzaagmachine gefroffeir. Na verbonden te zijn door den mijnarts is hij per ziekenauto naar het St. Josephzieken- huis te Heerlen vervoerd, waar hij gistermor- gen is gestorven. De ongelukkige is gehuwd en laat een vrouw en een kind achter. Het staatstoezicht stelt een onderzoek in. IN VRIJHEID GESTELD. De rechtbank te Winschoten heeft gisteren den gedetineerden P. H., 42 jaar, vroeger on- derwijzer aan een christelijike school te Mus sel (Gr.), terzake van het opzettelijk onttrek- ken van een minderjarig meisje aan het wet- tig gezag harer ouders, mishandeling en be- dreiging met doodslag, tot drie maanden voorwaardelijke gevangenisstraf met een proeftijd van drie jaren veroordeeld, met be vel tot onmiddellijke invrijheidstelling. OP HUIZE DOORN. De echtgenoote van den ex-keizer is na een bezoek van eenige dagen aan koonprins Wit- helm, Woensdagavond met haar beide doch- ters weer op huize Doom teruggekeerd. Donderdag den datum van het overiijden van keizerin Augusta, werd op het huis Doom een gcdsdienstoefening gehouden, waarin speciaal de oveledene herdacht werd. Aan alle leden van het personeel werd een herinneringsalbum van keizerin Augusta Victoria gegeven, waarin vele kleine gedich- ten en fascimiles, brieven en handschriften verzameld waren van de overleden Duitsche keizerin. INBRAAK. In den vorigen nacht is ingebroken in de pastorie der Gereformeerde kerk te Capelle aan den IJssel, aan den's Gravenweg. De bewoners, ds. Bouwman en familie, hebben niets gehoord. Al het tafelzilver is ontvreemd en ook een tweetal oude geelkoperen tabaks- doozen, waarop bijbelsche voorstellingen zijn gegraveerd. Van een ouden bijbel zijn de zii- veren klampen afgebroken en meegenomen. Van de daders geen spoor. DE STAKING BIJ WILTON. In den feitelijken stand der staking is geen verandering gekomen. Bij het uitgaan van de fabrieken is niets bijzonders voorgevallen, al zijn bij de politie nog eenige klachten over bedreigingen van vrouwen, uiten van scheld- woorden en dergelijke dingen meer, die men echter ook weer niet aan'de stakers of stakers- leiders collectief kan verwijten. Volgens den heer Wilton kan het conflict maanden duren en leiden tot een uitsluiting over het geheele land. EEN HANDIGE OPLICHTSTER. De Belgische bladen ontleenen7' aan de „Gazette of Detroit" een relaas van een handige oplichterij, te Detroit -gepleegd door een Belgische vrouw, de 43-jaxige Mathilde Herman, met medewerking van een Neder- laoder, Henry Hoffmann. Mathilde Herman, oorsprookelijk afkomstig ui't Lookeren, ves- tigde zich ein-d 1913 te Detroit, waar zij zich tot Januari van dit jaar aan maatschappelijk werk wijddte, toen zij, met het oog op de vele Belgen, die i-n Detroit en de omgeving daar- van wonen, het plan opvatten, een weekblad uit te geven, genaamd „De Straal", dial den len April van dit jaar voor het eerst uit- kwam. Zij wist links en rechts vrienden en kennissen, waaronder vele eenvoudige lieden, voor haar plan warm te maken en hen te bewegen, daarvoor groote sommen beschik- baar te stel-len en beloofde hun een rijken in terest, meer dan het dubbele van wat zij bij de banken konden krijgen. Met het a-ldns verkregen geld heeft zij, inplaats van de door haar aangekochte machines en materia l-en te betalen, allerlei transacties gedreven en is ten slotte, met al het geld, in September j.l. verdwenen. AANGEHOUDEN. Op verzoek van de Politie alhier, werd te Schagen een persoon aangehouden en naar Alkmaar gebracht, die zich alhier aan dief- stal van een rijwiel had schuldlg gemaakt, ten nadeele van een logementhouder. Het rijwiel was nog in zijn bezit. Hij is naar het Huis van Bewaring overgebracht. BEGRAFENIS MEVR. WILLEKES MCDONALDREYNVAAN. Gister werd onder enorme befangsteiling te Haarlem het stoffelijk overschoj; van mevr. P. J. Willekes McDonald-Reynvaan ter aarde besteld. Onder de talrijke aanwezigen bevon- den zich o. m. prof. Eerdmans namens bet hoofdbestuur van den Vrijheidsbond; mevr Wijnaendts Francken-Dyserinck namens de vrouwengroep van den V. B bet college van B. en W. van Haarlem; de meeste leden van den gemeenteraad; mej. Farret, oud-di rectrice en mej. Berdenis van Berlekom, di- rectrice van de Middelbare School voor Meis jes en verder verschillende corporaties, waar in de overledene zitting heeft gehad. Tal van kransen dekten de baar. Aan de groeve werd het eerst gesproken door mr VVillekes Mc-Dcnald, die in gevoelvolle woor^ den herdacht, wat zijn echtgenoote voor iiem zijn kinderen en kleinkinderen was geweest Burgemeester Maarschalk vestigde er de aandacht op, dat de overledene een hcog- staande vrouw was, die overal vriaidschap m sympathie ondervond. Verder voerde het wcord mevr. Wijnaendts "rancken-Dyserinck, die uiteen zette, wat de /rouwengroep in den Vrijheidsbond in de overledene verloren heeft.- Prof. Eerdmans vertolkte het gevoel van iwezen van de leden van t.et hoofdbestuur n den Vrijheidsbond bij het verscheiden n mevrouw Willekes Mc.Donald, fen slotte danlde mr. Willekes Mc. Donald or de bewezen eer. DE ZAAK-DR. J. G. GEELKERKEN Men me.dt uit Amsterdam aan de N R. Ct.De kwestie'der bijtenroeoang van de Ge- nerale Synode van de Geref. kerken ter be- aandeling van de zaak van ds. Geelkerken v.ijkt niet zoo eenvoudig te ziin als zij, die om de zoak to oplossing te brengen dien weg hebben gewezen, vermoedelijk hebben vermoed. oZoals reeds vermeld heeft de kerkeraad der geref. kerk van Assen bezwaar gemaakt iom op grond van art. 50 der kerkenorde net verzoek der Part. Synode van Noord-Hol- land in te willigen. En deze beslissing is zeer juist, immers in art. 50 K O. wordt uitdmk- kelijk geeischt dat een verzoek om een ver- vroegd bijeenkomen der Generale Synode, moet worden gedaan door twee Particuliere Svnodes, terwijl dan bovendien de Particulie re Synode, waarvoe de kerk die de Generale Synode moet bijeenroepen behoort, nog de vervroegtig van den datum der Generale Synode moet goedkeuren. Inmiddels heeft de Geref. kerk van Breda de classis Klundert der Geref. kerken in ver- gadering bijeengeroepen met het doel het daarheen te leiden, dat door een daarna te houden vergadering der Part. Synode in Noord-Brabant en Limburg aan den kerke raad der Geref. kerk van Assen zal worden verzocht een vervroegde Generale Synode te houden. Eerst wanneer dit verzoek zal zijn ingeko- zal de kerkeraad der Geref. kerk van men Assen toestemming tot het vervroegd bijeen roepen der Generale Synode aan de Part. Synode in D rente kunnen vragen en wan neer deze goedkeuring is verkregen, zal As sen tot het bijeenroepen der Generale Synode kunnen komen. Of die Synode dan echter eerder dan in het voor jaar yan 1926 zal kun nen plaats hebben, wordt in kerkelijke krin- gen ernstig betwijfeld. Naar de Standaard verneemt, besloot de raad der Geref. kerk van Leeuwarden in zijn jongste vergadering het volgend schrijven te richten aan de kerk van Assen: Der aad van de Geref. Kerk van Leeuwar den, aangewezen tot roepende kerk van de Particuliere Synode van Friesland (Noord. gedeelte), kennis genomen hebbende van het verzoek van de Part. Synode van Noord-Holland tot de kerk van Assen om zoo spoedig moge lijk over te gaan tot bijeenroeping van een „vervroegde Synode" ter beh'andeling van de zaak dr. Geelkerken; van gevoelen, dat o.a. met het oog op de groote consequentie, welke daaraan voor den arbeid in de gemeenten het gevolg moet zijn en de groote onkosten, die daaraan verbonden zijn, niet anders dan in de alleruiterste nood- zakelijkheid daartoe moet worden overge- gaan, terwijl hij van de noodzakelijkheid in dit geval, bij de gegevens, die hem ten dien- ste staan, niet overtuigd is; besluit den kerkeraad van Assen te ver- zoeken, indien deze aan den wensch van de Particuliere Synode kerken in de gelegenheid mogen zijn daarover een zoo volledig moge- lijke mededeeling van de overwegingen, die hem daaroe leidden, opdat ook de kerken in de gelegenheid mogen zijn daarover een oordeel te vellen. KORTE BERICHTEN. In een dezer dagen gehouden buitenge- wone ledenvergadering van den Nederland- schen Bioscoopbond is het verloop van de behandeling van het ontwerp-Bioscoopwef in de Tweede Kamer besproken. Te Ter Neuzen is een tweejarig zoontje van een trambeambte tusschen de buffers van twee tramwagens geraakt. Het jongetje was dadelijk dood. Krom moet vofgens de Eeifchten <fe laatste weken in buitengewonen vorm zijn. v. Heel valt iederen Zondag op door zijn keurig spel. Ail ken de api l Wamsteker heef t nog niet het algemeene vertrouwen. Laten wij maar het allerbe^te hopen. I De voorhoede brengt Gielens als rechts- buiten met Tap als binnenspeler. Linksbuiten is de Natris met Baar v. Slangenburgh als jjartner. En daartusschen Wout Buitenweg. Zal dit vijftal den weg naar't doel niet vin den? Nu wis en zeker en wij verwachtea zelfs meer dan eenmaal. Het Deensehe elftal is samengesteld als volgt: ChristiansenTarp en Blicher; Ben- dixen, Jensen en Johansen; Hansen, Vigga Joergensen, Paul Joergensen, Larsen en Nilsson. Een combinatie van uitmuntende spelers. De spelers die de vorige maal van dit team een grootschen indruk maakte, nl. de links- back Blicher, is weer van de partij. Naar wij hopen zal men weer van zijn spel kunnen ge- nieten. I De Oranjeboys weten dat de tegenstander zeer sterk is en dat hij naar hier komt met den vastan wil om te winnen. Als alle elf Hollanders dat Zondag begrijpen, wordt het een overwinhing voor Oranje. Wij hopen hiervan Maandag te kunnen vertellen. De beide voetbalvereenigingen Alcmaria en W. F. C. hebben het morgan wel op elkaar voorzien. Voor de 2e klas A. spelen hier Alcmaria I en W. F. C. I tegen ellcaar. Voor de reserve 2e klas A. ontmoeten elkaar Alcmaria II en W. F. C. II, terwijl voor de eerste glas Noordh. V. B. Alcmaria III en W. F. C. Ill tegen elkaar strijden Men is algemeen benieuwd hoe of deze krachtproef zal afloopen. i £>e belangrijkste strijd is die der eerste elftallen. Alcmaria heeft als zij haar beste spel speelt 'n mooie kans op de overwinming. Wat het elftal betreft, kunnen wij melden, dat ailleen het spelen van A, Nol nog niet zeker is. In 2 A. spelen verder D. E. C. in/ Zand- voort, K. F. C. in Hoorn tegen Hollandia en West-Frisia in Amsterdam tegen D W. S Voor 3 A speelt H.- R. C. in Beverwijk te gen de Kennemers. De drie eersteldas wedstrijden (West) «die doorgaan zijn SpartaV. O. C., H V. V.— Stormvogels en U. V. V Excelsior. Ingezonden stukken. (Buiten verantwuoi detijkheid van de Re- dactie. De opname in deze riibriek bewiisi geenszins dat de 'edactie er mede instemt.) Aan Redactie Alkmaarsche Courant. Geachte Hoofdredacteur! Zoude U dit als ingezonden willen plaat sen. Alweer de Alkmaarsche Lederfabriek. Een spreekwoord zegt: Twee honden vechten om een been, de derde loopt er mede heen. Dat is hier niet van toepassing, maar wel: Directeur, Prccureur en Commissarissen vechten om de eer??? Crediteuren zijn de dupe van aller schan delijke wanbeheer. Met dank voor de plaatsing, P. VAN MAARLEVELD, Voormeer 28. Alkmaar, 24 October 1925. Marktberichten Advertentien ALKMAAR, 24 October 1925. Op de he den gehouden weekmarkt waren aangevoerd: 5 paarden 150f 400, 80 melkkoeien 275500, 61 nuchtere kalv. slacht 14 tot 30, 162 vette schapen44—/ 50, 1am- meren 28—/ 40, 18 schrammen 3040 95 biggen 10 weken 1425, 7 bokken en geiten f 412. Boterpijs: lste soort 1.20V 1 30, 2de soort 1.05—/ 1.15. Eieren: groothandel 12.5013 75 kleinhaqdel 12—/ 14. Eendeieren 8 25. NEDERLANDSCHE EIERVEILING. AMSTERDAM, 23 Oct. 1925. Op de he den gehouden veiling was de kooplust vlot. waaraan betere vraag van consumenten we niet vreemd zal zijn. Verwachting zelfde no leering. Prima kwaliteit i hanen en oude kippen beduidend hooger. Verwachting pluim- vee hooger noteering. t Men besteedde heden in Amsterdam: Kip eieren: 54/56 9.10, 58/60 9.75—/ 12 60/62 9.80—/ 12.20, 62/64 10.90— 12.50, 64/66 12.50—/ 12.85 wit. Bruin: 58/60 11.65. Eendeieren 7.75 tot 8. N. V. EIERVEILING NOORDHOL- LANDS NOORDERKWARIIER. Aanvoer en prijzen van heden: Kipeieren 24500 stuks. 50/58 12 80, 58/60 13.60 14, 60/02 14—/ 30, Brum 14 10— 14 70. Eendeieren 4000 stuks. Prijzen 8.50—/ 9. IS Oi'i Vut HAL. HollandDerietiiavken. Morgen zal de eei-sre internationale wed- rtiijd van het seizeen in het Amsteraamsche stadion plaats hebben Het Deensehe natio- nale elfta zai a.daar tegen het Ned. Elftal Komen speien en waar dit elftal van onze noordelijke tegenstanders zich steeds een schittrende tegenpartij heeft getoono, zal de belangstelling zeker weer buitengewcon zijn Ais het weer maar even mee wil werken. Men heeft in ons national team algemeen vertrouwen en niet zonder reden. Het is vrij- wel het sterkste elftal, dat Nederland momen- teel op de been kan brengen en als de geest van te willen winnen in ruime mate aanwe- zig is, zullen de Denen heei wat moeten pres- teeren om ons te slaan. De doelverdediger v. a. Meulen van H F. C. is algemeen bekend als een der beste kee pers, die wij thans hebben Als backs in de eerste plaats Denis, die morgen het record van „Bok" zal slaan en dan zijn nieuwe partner van Kol Deze speier van aandeg zal zich zijn plaats wel waard toonen. De half-linie is Kforn. Wamsteker en v. Heel goed bekend met Boekhouden, Engelsch, Duitsch en Typen, ZOEKT TASTE BETREKKING op kantoor, magazijn of anderzins. Uitstekende referentien. Brieven onder letter W 522, bur. v. d. blad. door heer GEVRAAGD met ingang van 1 Nov. Brieven met prijsopgaaf onder letter C 527 aan het bureau van dit blad. Te himr te Heiioo bij den kom van het dorp, voor- zien van gas, electra en water- .leiding, voor klein gezin, met 13 are grond, zeer gesehikt voor kippenhouders ot tuinderij. Himrprijs 15.— per week. Brieven franco letter B, hulp* kantoor, Heiioo. Te koop een lief 5 minuten buiten Alkmaar. Prijs zeer biilijk. Te bevragen P. S. DIK, Kanaalkade 40, Alkmaar. TE KOOP ongeveer 100 M2. groot. WESTER KOLKSTRAAT D 2. Te koop ot te luiur: een op mooien stand staand Cafe met 7 kamers voor pension bij 't Station, waaraan verbonden een mooie Sigarenzaak. Ook atzonderlijk te huur. Ad. B. W. H. KLEINSCHMIDT Geestersingel 17, Alkmaar, TE KOOP GEVRAAGD een groot, tegen zeer billijken prijs. A. Z. BERG, Rijwielhandel, Anna Paulowna. TE lit'Uit: Westerweg en Leeuwenhoekstraat, Adm. B. W. H. KLEINSCHMIDT, Geestersingel 17. ZAKENMAN vraagt tegen flinke rente en niaandeL aflossing. Borg knnnende stellen. Br. no. Z 524 Bur. Alkm. Crt. aangeb. door bouwk. opz. teek»« naar, bill. cond. Rijksstraatweg B 43, Heilo*. STAATSI.EEN1NGEN. Kol. Bank Init -he Bank Handel Mpij. Cert. v. i000 Reso. 'NDUSTR OND dlNNENL. Centr, Suiker Aand Firnsss.Stokvis Aand. Idem 7 Oblie Jurgens Gew. Aand. A. n B. n C. t Philips Gloeilampen Nienwe INDUSTR OND. BU1TENL. Anaconda Steel comm. JULTUUR MAATSC11. H V A Java Cuituur Bodipns Cult. Vorstenl. Dito actions Compania Poerworedjo PETKOl EUM Onon Dordtsehe Petr. Gee I loll. Ohe Kon. Petr RUBBERS. Amsterd Ruhher Nederl. Ruhher Intercontin Ruhher Bandar Rubber' Koloruale Ruhher Deli Bat. Rubber Serhadiadi Silau Wai Sum Ruhher SCHEEPVAARTEN. Oude Vaart Gcpa Eia. Scheepvaart Unic Stoomvaart Mii Nederlr.nd Holl l.lovd atgest. Idem 7 afgest. Paketvaart Oude Boot Holl Stoomhoot Niev Goudriaan SCHEEPVAART BUITENL. Marine comm. Marine pret. TAB A KX EN. Oude Deli Senemhah Deli Batavia Besoeki AMERIKA. Southern Rails Union Pacific 103//, 1001A. 171 ug 141 1411/8 1405/g 123 V* 1231/4 390 933/8 - 125 5531/4 ru43/4 lo4 14V 1371/3 7 Vis IO21/4 301 l/s 104i/i 3903/4 303 143/4 284 2 6 591/g 20511% 809 03 521/, 15/1-4 169 443/, 5-3/4 20 96 lo»/)5 353A 42)1/. 493 397i/, 303 1117/8 1421/8 1701/4 140 141 141 120 85 85 127 550 302 150 33 1031/, 3891/, 353 282 237 2:5 1584 191 1 1(8 >3 124 191 )-•> 11 1 1428/4. 1701—J 140 1401/, 1401/, 1211/4 85 85 35f_ 6 410 393 551 303 360 163-i/s 389-90 362-31 1413/i6 283 2)7 3 4-5 1031A, 171 140 V« 121*-* 121 86 5511A 389-1/4 364-7 246—7 644-5 20/ 8 313 3 1 8 861/4 552 3021A 163 V, 3891/, 3611-3 251- 6 HA '71/2 2 -u 93 J PROLONQAT1E vorige !<©ers 3* uCt.. neile. WIsSi-LKOERSEN AMSltKUA VarigTi noers London 12.a*/8 Berlin, I 59..01/, Panjs Bnisse) 11.34 Bagel 47.90 Weenen p. Seh. 10C 35.0 ij, Kopenhaeen 61.60 Stockholm 66.60 ChristinU50.70 NIET OFFIC1EEL. New.YoHc 2.488/8 Italic I 9.7/ ih 11 uui 12 041/4 54.171/, 10.35 11 34 47.90 35.00 61.30 66.55 50.35 2.4£9/u 9.85 plm. 7 M. bij 6 M.

Alkmaarsche Courant | 1925 | | pagina 7