13IJHL speelt Dlnsdag E V E C H T, oensdag 18 Nov. a.s. CARA-MIA Flinke Dienstbode Flinke Dienstbode Dagmeisje Costnnms. Net Dagmeisje Dtenstbode een Sink meisje, Advertentlen. JNGERS' j. G. BLOBS, te scbrappen als lid. VI van een door hem beleedigde vrouw als eer. 1 middel tegen verveling beschouwt voor de schoone hertogin Alicia de Lille, wier le- vensdoel alleen is bewonderd te worden en die haar man een maandgeld van 50.000 francs verleende, mits hij maar uit de buurt biijit Na het duel waarbij de Kozak gedood wordt, vlucht Michael naar Parijs, waar hijAlicia weer ontmoet. Inmiddels breek de oonog uit en bijna alle mannen nemen dienst, 00k Ali cia's man en achttenjarige zoon, met wiens bestaan Michael onkundig is. Hij is dan 00k ten zeersfe verbolgen als hij het ai'scheid tus- schen moeder en zoon ziet, omdat hij dezen houdt voor een medeminnaar. In Monaco, waar beiden aan de speeltafel komen, wil Mi chael dan 00k niets van haar weten en sluit hij zich in de villa Serena op met drie vnen- den, wie hij heeft kunnen bewegen zich met hem tot vijanden der vrouwen te verklaren. lEchter zij houden dat leven-op-zich-zeli met vol en wij zien den een na den ander soldaat worden. Michael trekt naar Rusland, om te redden wat er te redden is uit den boerenopstand, maar als hij daar aankomt, wordt zijn huis reeds belegerd en gedeeltelijk verwoest. Na woeste vechtpartijen vlucht hij wederom en keert naar Frankrijk terug, waar hij zonder het te weten in aanraking komt met Alicia s zoon, die als beambte van den geheimen dienst de villa Serena in het oog moet hou den. Deze ziet hoe Michael het overschot van zijn sieraden vernietigt en maakt hem er op attent dat hij die rijkdommen beter kon ge- bruiken. Zij krijgen twist en juist als zij het eerste schot in hun duel zullen lossen, valt A'icia's zoon door een hartaandoening ge troffen, dood neer. Dan verschijnt Alicia en verwijt hem de moordenaar te zijn. Echter alles komt nog weer goed tusschen die twee, als Michael in militairen dienst is zijn huts een verplegingsinrichting isg eworaen en hi] daar een ontmoeting heeft met, de Roode Kruis-zuster Alicia. Er komen tal van aangrijpende momenten in het werk voor, die bijzonder goed gespeeld worden. Rtiberts (Alicia) en Lion? Barrymore (Michael) vooral laten zich ken- nen van een goeden kant. Ook foto s van oor- logsgebeuren en schitterende interieurs. De bijfilms geven allereerst een „Van al les wat", uit Amerika, uit fabrieken, hout- vlotten op bergstroomen in de Italiaansche Alpen, en meerdere natuuropnamen. Verder een komische tweeacter „Beer op sokjes en een <med verzorgd ..Hollands Nieuws" met o.a. het koninklijk bezoek aan Lintburg en den opbouw van Borculo. Victoria Theater. Een vorstelijke doornenkroon. 'n Bijzonder amusamte en onderhoudende film, met krachtig spell. Het verhaal is misschien hier en daar een beetje onwaarschijalijk. Althans een koning, die liever geen koning is en zijn rijk plus zijn vrouw goedsmoeds aan een ander ten ge- schenke wil geven, is nu juist niet een dage- liiks voorkomende persoonlijkheid. Toch is Christiaan II, koning van Yllirie een dergelijk type. Stechts noode geeft hi] zijn vrijgezeHlen- - leven op om in het huweliik te treden met Fredericka, prinses van Dalmatie, zulks op instigatie van een hertog, die feitelij'k de la- kens uitdeelt en met dit huweliik een goeden zet denkt te doen op het polifieke schaak- bord. Christiaan, dfe vriend van alle mooie vrou wen, en die alltijd en overal zijn lijfspxeuk. „mijn hart is grooter dan mijn konmkrijk te pas brengt, gaat werkelijik van zijn vrouw houden. Zij gelooft daarin echter met en be- moeit zich liever met prins Alexis, iemand, die heimelijk hoopt nog eens bezitter van den Yllirischen troon te worden. Christiaan II moet tijdens een revolutie op touw gezet, omdat men een koning. die de belastingpenningen van het volk verbraste, niet 1 anger duldde vluchten en een onder- komen zvieken in Parijs. A'ls ill zijn land de rust hersteld is, komt vandaar een deputatie, om hem weder de kroon van Yliirie aan te bieden. Een scene met zijn vrouw heeft tengevolge, dat Chris tiaan afstand doet van den troon ten behoeve van zijn zoontje Zara. De ontknooping van dit boeiende verhaal vindt plaats in een revolutionair broeinest, waar plannen beraamd wedren om Christi aan te vermborden. Fredericka, zijn vrouw verschijnt ten too- neele, gehoor gevende aan de stem in haar binnenste die haar naar haar man wijst. De troon van Yllirie laat haar verder koud: de liefde van haar echtgenoot stelt zij boven alles slagers, 3 smeden, 2 steenbikkers, 1 stoker, 4 tucadoors, 11 timmerlieden, 2 tuinlieden, 2 wagenmakers, 1 winkelbediende, 2 zadelma- kers en 73 losse arbeiders. Plaatsingen gedurende de afgeloopen week 1 baggerman, 1 electricien, 3 grondwerkers, 1 kleermaker, 2 klinkers, 1 loodgieter, 1 mei- selaar, 1 sigarenkistenplakker, 2 tuinlieden en 24 losse arbeiders. Alkmaar, 31 October 1925. De Directeur, P. KIKKERT. Mai'ktbericliten ALKMAAR, 31 October 1925. Op de he- den gehouden weekmarkt waren aangevoerci. 12 paarden 150—/ 350, 12 melkkoeien f 325— 460, 31 nuchtere kalv. slacht 12 tot 26, 249 vette schapen 46—/ 53, Lam- meren 34—44, 6 vette vark. zw. 60— 80, 36 schrammen 35—50, 145 biggen 10 weken 18-/ 26, J bokken en geiten 4 Boterprijs: Iste soort 1.15 f 1.2714 2de soort 1—/ 1-10. Kipeieren: groothandel 14—/ ^5, klein- handel 11.50-f 15.50, Eendeieren 8.25. N. V. El ER VEILING NOORDHOL- LANDS NOOiRDERKWARTIER Aanvoer en prijzen van heden 31 October. Kipeieren 17000 stuks. P"jzen: 56/58 12.20, 58/60 13.40'14, 60/62 14— 14.60, Bruin 13.90-/ 14.70. Eendeieren 4000 stuks. Prijzen 8.70—/ 9- PURMEREND, 30 Oct. „Afsiagyereeni- ging Beemster, Purmerend en Omstreken. Aardappelen 0.85—1-06 per zak( KG) Tomaten 0.100.23 per Druiven 0.35-/ 085 pcr K.G.^Blomkool 4—/ 18.60 per 100, Roode kool 2.80— f 5 20 per 100, Witte kool 4.90 per 100, Savoye 2.70-/^6.10 perM 00, S kool 0.401.60 per 15 KG., Andijvie f 0.4()4 per 100 krop, Selder3.40- f 5 30 per 100 bos, Rapen 2.70—j o. w p. id) b£ 9-i 13 per 1000, Wortelm 2 80— f 16.30 per 100 bos, Uien 1.20— 1.90 per 25 KG. Appels: Wesilandsche Rollefieur f 0.05—/ 0.08, Brabantsche Bel- ail/ 0.18. ZoeteMidett f n ii_f 0.14, Bramley Seedling 0.10— /O 12, Zoete Veen 0.100.13, Lemoen- appel 0.10-/ 0,12 Present van Engeland f 0 10—/ 0.30, Reinette goud 0.07—0.24, R^efc/ oranii f 006-/ 010 per KXU Peren: Beurre Superfm 0.35—/ 0.45, Boe- rengroen 0.16-/ 0.27 Nouveau Poiteau f 0 18—0.35, Soldat Laboureur 0.38— f 0 42 St. Nicolaaspeer 0.220.32 per K G. Ingezondeti stukken (Buiten veranlwoordelijkheid van de Redac- lie. De opname in deze rubriek bewijsl geens- zins dat de redactie er mede instenn.) EEN NOODKREEI. In het Oud-Buitengasthuis de bij de lezers van dit blad wbarschijnlijk met onbekende m- steiling van „Hulp voor Onbehmsden is nood. Er is geen'voldoende kleedmg en schoeisel meer om de verpleegden behoornjk te voorzien. In het bijzonder in de mannen- afdeeling is aan deze zaken een nijpende be- hoefte. Elken dag meldt zich een aantal man nen aan voor opname, die in den regel aan alles gebrek hebben. Onder- en bovenkleeding, schoeisel, sokken, kortom voor elken man die wij willen opnemen moet een uitrusting „ge- reed liggen. En onze voorraad zal binnen- kort geheel uitgeput zijn. Ge begrijpt wai dit zeggen wil. Ruim honderd mannen in huis, dag aan dag nieuwe aanvragen en een zoo goed als uitgeputte voorrpadEr is nood! Komt Heeren, ziet Uw kle»rkast eens na; ge vindt daarin zeker iets wat ge best voor On- behuisden kunt missen. Vooral met onder- kleeding en schoeisel spant het. A1 is het ook wat versleten, geen bezwaar. In onze weik- verschaffing maken kleermaker en schoenma- ker van oud nieuw. Schriift ons een briefkaart aan het adres 2de Constantijn Huygensstr. 35 te Amsterdam of telefoneert aan 23049 tusschen 9 uur voor- en 5 uur namiddag en wij halen het bij U af. Bij voorbaat onzen dank. October, 1925. G. H. HONING Hoofd-Directeur van de Ver. „Hulp voor Onbehuisden Te Amsterdam. INGEZONDEN. DIERENMiSHANDELING OP GROOTE SCHAAL. Geachte Heer Redacteur. Beleefd verzoek ik UEd. voor het navoigeu- de e'enige ruimte in uw yeelgelezen. blad te willen doen aistaan, waarvoor ik UEd. bij meestal infectie intreedt, zoodat het paard ge- ruimen tijd buiten dienst moet worden ge- steld, is dan ook schering en inslag, zoo zeiis dat deze week op 1 dag voor 4 dergclijke gevallen mijn hulp is ingeroepen. Ontzettend zijn de pijnen die door de paar den daardoor worden geleden, hetgeen valt te .hegrijpen wanneer men nagaat, dat als wij een oneffen pad moeten bewandelen, wij links en rechts kunnen stappen om de beste plekjes uit te zoeken, doch dat een paard ge- dwongen is te loopen waar zijn geleider dit wenscht en bij niet voldoening daaraan zeer dikwijls daarvoor nog met de zweep kennis maakt, omdat het niet goed doorloopt, daar het bang is zijn voeten te verzetten, omdat iederen stap kans geeft wederom pijn te ver- oorzaken. Vele paarden worden dan ook en door den pijn en door de angst zoo stijf als een bord, zooals men dat in den volksmond uitdrukt. Deze stijfheid heeft ook dikwijls zijn oor- zaak dat het paard aan weerszijden kreupel is waardoor het hinkt over 2 kanten, hetgeen een stijve beweging met zich brengt en toch moet het maar voort over voornoemde ba- zaltbrokken. Waarom men die grove bazaltbrokken over de reeds harde wegen strooit is mij een raadsel, daar zij mijns inziens de wegen eer verslechten dan verbeteren, daar die grove stukken nooit vast worden ingereden, want het eene voertuig rijdt ze er in en het andere wipt ze door de veelhoekigheid er weer uit en telkens laat het een put in den weg ach ter. Mogelijk gebruikt men deze grove stuk ken om daardoor te trachten de wegenvernie lende auto's te weren, daar zij ook zeer na deelig voor de banden zijn. Mocht dit het geval zijn, dan deed men m. i. beter voor die wegen een maximum- snelheid van ten hoogste 15 K.M. te bepalen en die ook te handihaven. Dan zou men eens zien hoe spoedig dat vervoer over andere we gen zou worden geleid. Het is mij den laatsten tijd gebleken, dat door de Vereeniging van Dierenbescherming gelet wordt op paarden die zonder ijzers loopen of ernstige strijkwonden hebben, enz., hetgeen ik ten zeerste toejuich, daar dit meestal pijnen met zich brengt. Daarom durf ik veronderstellen, daf 'door deze veree niging na kennisneming van bovenstaand euvel, zeer zeker haar voile aandacht zal worden geschonken aan deze dierenmishande- ling op groote schaal, want indien er iets valt te verrichten tot beschermig van dieren, dan is dat zeker hier in dit geval zeer op zijn plaats. Dat dit stukje er toe moge bijdragen dat door de betrokken autoriteiten zal worden in- gezien dat deze dierenmishandeling ten spoe- digste moet worden opgeheven, is voorzeker den wensch van de paarden, die het ons zelf niet kunnen zeggen en het belang van iede ren paardeneigenaar. Alkmaar, 30 October 1925. Th. A. KOELMAN Nz., Onderwijzer-Hoefsmid. te beleedigen. Hij laat hier net uitkomen, dat hi] door dik en dun gaat om de subsidie voor andere corn- sen, die toch ook recht hebben, ongedaan te krijgen. De heer Brouwer doet goed, zijn adres op te geven, om, indien de subsidies afgewezen worden, een serenade in ontvangst te nemen van de misdeelde corpsen. U, mijnheer de redacteur, dankende voor de ruimte, Hoogachtend, ARTS. Eendrachtstraar 10. waarin Lewis Stone en Alice Terry als de ko ning en de koningin bijzonder goed spel te genieten geven. Vooral de creatie van eerst- genoemcle verdient speciaai lof. De film werd vervaardigd naar een roman van den bekenden Franschen sohrijver, Al- pho-ri'se Daudet. Het bijprograoima heeft Orion-nieuws met o.a. het konimklij'k bezoek aan Limburg in verband met dfe stichting van het Juliana- kanaall en voorte een aardige tweeacter met origineele voodsten en trucjes. BEKENDMAKING. De Directeur van den Gemeentelijken Dienst der Werkloosheidsverzekering en Ar- beidsbemiddeling maakt bekend, dat op he den den avolgende werkzoekenden zijn inge- schreven bij zijn dienst: 5 bakkers, 1 banket- bakker, 1 bedrijfsleider, 3 boerenarbeiders, 2 chauffeurs, 1 drukker-zetter, 1 electricien, 13 grondwerkers, 1 instrumentmaker, 5 kantoor- bedienden, 3 kleermakers, 2 letterzetters, 2 loopknechts, 2 mach. houtbewerkers, 1 machi nist-stoker, 4 magazijnbedienden, 2 aanko- jmende metselaars, 4 meubeimakers, 7 opper- lieden, 5 pakhuisknechts, 3 plaatwerkers, 1 reiziger, 1 rijwielhersteller, 16 schilders, I schipper, I schoenmaker, 8 sigarenmakers, 2 '---Hrs, 1 sigarenkistenplakker, 2 voorbaat beleefd dank zeg. Velen der geachte lezers zullen allicht reeas door het bovenstaand opschrift getroffen zijn,- daar immers dierenmishandeling toch door ieder weldenkend mensch als een oninensche- lijke daad beschouwd wordt- Het wordt dan ook zeer terecht met zware straffen beboet. Toch zijn er vele gevallen die vrij uitgaan en waar naar mijn bescheiden me'eniug zelfs niet aan gedacht wordt en daar wilde ik het in dit stukje eens over hebben, om hierdoor aan de betrokken autoriteiten eens de aan dacht te doen schenken. Het betreft hier het onderhcud der buiten- wegen, waar dit geschiedt met bezatt in grove stukken. Die bazalt is zeer hard en tevens zeer veelvuldig scherphoekig en is van die gesteldheid dat het zich door niets laat breken, dus zeker niet door een paardenhoef, die wei oogensehijnlijk hard, doch dit inder- daad niet is, tenminste wat het zoolgedeelte betreft. Als men nu nagaat dat de voet van een paard een der gevoeligste deelen is en dat de zool -van den hoef in den regel niet dikker is dan 1 c.M. en er zelfs zeer velen worden aan- getroffen, welke nog niet die halve dikte heb ben, dan zal men hieruit kunnen begrijpen hoeveel pijn of door het loopen over dat ba zalt aan die dieren veroorzaakt wordt, te meer nog daar bij zware vrachten die voeten met kract\t moeten worden neergedrukt. Bloedige zoolverwondingen, waarna (De praktijk heeft bewezen, dat het bezalt- slag voor het behouden van polderwegen van veel nut is. De fout van de polderbestu- ren en de gemeenten die het voor het behoud van de wegen gebruiken, is, dat geen gebruik gemaakt wordt van een stoomwals om het in te walsen. De levensduur van den weg zou daardoor zeer worden verhoogd. Niet iedere gemeente of polderbestuur kan zoo'n machine aanschaffen, doch gemeenschappelijk kan men in deze wel wat doen. Het is ons bekend, dat in Bergen plannen bestaan een dergelijken wals aan te koopen. Waarschijnlijk is er wel wat te bereiken door deze" ook aan andere openbare lichamen te verhuren. Groote polderbesturen zullen goed doen gezamenlijk tot aanschafiing over tegaa"; Red. Alkm. Crt) Steilsljik Miraekcorps. Alkmaar, 31 Oct. 1925. Mijnheer de Redacteur. Gaarne zou ik het onderstaande in uw blad geplaatst willen hebben, naar aanleiding van het stukje van den heer Brouwer. De heer Brouwer doet uitkomen dat z.i ..Excelsior" niet in staat is vier concerten te geven, omdat de twee nummers, gegeven op den Borculo-avond, niet zoo schitterend wa ren. De heer Brouwer getuigt hierdoor dat hij van de prestaties van Excelsior niet op cle hoogte is, of wel verkeerd werd voorge licht. Toegegeven moet worden dat deze twee nummers beter uifgevoerd konden worden, doch in aanmerking dient genomen te worden dat wij door het onverwachte verzoek voor dit liefdadigheidsconcert, waar wij ons niet aan cnitrekken wilden, zeven leden wegens dienst misten, zcodat het niet anders kon. of voordracht en klankgehalte moesten hier door lijden. Met een dezer nummers behaalden wij op het 23 dezer gehouden concours in Den Haag in de iweede afdeeling cen tweeden prijs, dat is toch een mooie prestatie voor een vereeni ging, die drie jaar oud is. (Dit is nog geen 58 jaar) en die slechts pl.m 60 voor een concert vraagt en geen 300.—. Mijnheer Brouwer, U getuigt hier wel van gebrek aan opvoeding! Sinds wanneer is het gebruik op liefdadigheidsconcerten kritiek uit fe oeffenen? Bovendien heeft Excelsior dit sei- zoen tweemaal in den tuin gespeeld. De eer ste maal werd ons 7 dagen voor Pinkster een concert aangeboden, om len Pinkster dag uit te voereit. Dit was zeer tot genoeger. van 't publiek en de commissie. Het 2e con cert was nog beter. De persoonlijke aantijgmg van den voor- zitter maakt de maat nog voller. Ik heb^ in mijn ingezonden stukje vanj.l. Maandag slechts zaken behandeld en geen personen Alleen deed ik uitkomen de aanvullingen, die m.i. noodig zijn om het stuk, geschreven door den redacteur, vollediger te doen zijn. Ik begrijp niet waar de heer Brouwer den treurigen moed vandaan haalt, iemand zoo Alkmaar, 31 October. Mijnheer de Redacteur, Gaarne wenschte ik onderstaande nog even geplaatst te zien in Uw blad. Naar aanleiding van het ingezonden stuk van den heer Brouwer blijkt daar wel uit hoe een gehaat tegenstander hij is van sub sidie van de andere corpsen, om bij gebrex aan ander bewijs zijn toevlucht te moeten nemen tot persoonlijke beleedigingen. Gesteld dat het zoo is, dat Excelsior die 2 nummers niet behoorlijk gegeven heeft, is dat dan een bewijs dat het corps niet in staat is om een concert te geven. Dat ge- beurt zelfs wel eens met de beste corpsen, en is v&n den zomer wel voorgevallen met het Sted. Muziekkorps ook, dat je dacht: is dat nu het S. M.? Maar de heer Brouwer had eerst eens nader naar de oorzaak daar- van moeten informeeren, en niet zoo gauw de pen op moeten nemen om persoonlijk te gaan beleedigen tegen een Redactielid, een oud-lid van het S. M. en den voorzitter van Excelsior. Het getuigt wel van opvoeding. Dergelijke inzenders doen ook beter om de pen maar niet op te nemen als zij niet iets beters weten naar voren te brengen als dat, want met dergelijk geschrijf maakt hij de zaak tegenover het S. M. eerder si echter dan beter. U mijnheer de Redacteur dank zeggende voor Uwe plaatsruimte, teeken ik J F. KEESEN. (Wij kunnen ons begrijpen, dat inzender verontwaardigd is door de persoonlijke aan- vallen van den heer Brouwer. Wij zouden willen adviseeren dergelijke persoonlijkne- den, die de zaak eerder schaden dan vooruit brengen, zooveel mogelijk achterwege te la ten. De heer J. Brouwer vergat ons zijn adres op te geven. - Wij zien dit nog met belangstelling tege moet. Red. Alkm. Crt.) 1900. Bergen. 1925. Den 15en November a.s. hopen onze Zwager en Zuster, Com en Tante MICHIEL J. KRANS en MAGDALENA J. S. VAN DER HAGEN den dag te herdenken (fat zij voor 25 jaar in het huwelij'k werden ver- bonden. Dat zij nog vele jaren op dien dag mogen terug zien is de wensch van hun Broeder en Zuster: C. W. P. VAN DER HAGEN. H. M. VAN DER HA GEN- STORM en Kinderen. Utrecht, 1 November 1925. Op den lien November hop6n onze geliefde Ouders JOHANNES STIL en MARIA WILHELIINA SCHUURISG, hun 50-jarig huweljjkst'ee'st te her denken. Hun dankbare Kinderen, Behuwd- en Kieinkinderen en Achterkleinkind. Alkmaar, Litidenlaan 24. Inplaats van kaarten. Ondertrouwd C. KOORN en A. PEIJS. Noord-Beemster, 29 October 1925. Huweiijksvoltrekking 12 Novem ber a.s. De Heer en Mevrouw A. VAN DER HEIJDEN— Middelhoff, hebben het genoegen U kennis te geven van de geboorte van een Zoon FREDDY. Bergen, N.H., 31 October 1925. Kerkelaan No. 5. Eenige.en algemeene kennisgeviDg. G e b o r e n GUDRTJE MART.JE, dochter van K. G. REINDERS en B. REINDERSKkoon. Zuid-Scharwoude, 30 October 1925. Zeer veel belangstelling moch. ten wij op 21 Oct. j.l. ondervinden. Aan hen, die er toe hebben bij- gedragen, onze* vriendelijken dank. C. GROOTES. T. GROOTES—ROOD en kinderen. Bergen, Russenweg 24. Allen die ieis te vorderen hebben van of verschuldigd zijn aan Mej. G. BLOM, Oudegr. 134, worden verzocht daarvan opgave of betaiing te doen voor yRIJDAG 6 NOV. a.s. Bij vonnis der Arrondissements- Rechtbank te Akmaar dd. 29 Octo ber 1925 is verklaard in staat van faillissement LAUWRENS DE VRIES, lunchroomhoudcr, wonende te ALKMAAR aan de Langestraat, met benoeming van den E. A. Heer Mr. A. M. LEDEBOER, lid dier Rechtbank, tot Rechter-Commissaris en van ondergeteekend'e tot Curator. De Curator, Mr. C. A. DE GRGOT. Alkmaar, 30 October 1925. Nassaplein 41. Door dezen betuigen wij onzen welgemeenden dank voor de vele blijken van belangstelling, onder- vonden bij het overlijden van onzet I man en vader den heer C. ZEE- GERS, aan alien en in het bijzondei I aan de Weled heeren Dr. Destree Ds. Jellema, den Burgemeester e leden van den gemeenteraad. Wed. C. ZEEGERS en Kinder St. Pancras, Get. 1925. Vf I Bonbons met Fi'jne/* canamelvullinq i p D' jL Lot op aan. naam vartdsz OUDEGRACHT 134, verzoekt aan Secretarissen(essen) van versehillende instellingsn hier I ter stede haar Heden overleed onze ge liefde zuster, mejuffrouw NEELTJE HOUTKOOPER, in cien ouderdom van 69 jaren. Namens Broeder en Zuster, P. HOUTKOOPER. Bergen, 30 October 1925. Eenige kennisgeving. Hiermede geven wij kennis van het overlijden van onzen geliefde Man, Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader den Heer P. HELDER, in den ouderdom van 83 jaar en 6 maanden. Uit aller naam: Weduwe A, P. HELDER Idenburg. Spanbroek, 27 October 1925. Algemeene kennisgeving. Gevraagd- voor dag en nacht en MEISJE, niet onder 15 jaar. Aanmelden EGMONDERSTRAAT 2. GEYRAAGD voor heele'of halve dagen. Adres BAKKER, Stationsweg 174. gevraagd. Nieuwesloot 23, Alkmaar. gevraagd voor dag of dag en nacht. Koken geen vereischte. Mevrouw ROOS, Nassaulaan 26. GEVRAAGD. Adres STATIONSWEG 50. Eene LEERLINGE GEVRAAGD. Mej. BROERTJES, Baanstr. 16. GEVRAAGD. OUDEGRACHT 2?° 8. tie bedriiven. 1

Alkmaarsche Courant | 1925 | | pagina 3