Radlo-Hoekje." Van Pnlten Oortmeijer, Payglop. ACCODNTABiTSBOREAUX VAM HELTES CASSETTE Dinsdag, 5 Januari. V Hilversum, H.D.O., 1050 M. 12.— en 7.30 Politiebtrichten. 7 45 en 10.Persberichten Vaz Dias. 8.10 Avond van den A. K- Radio- Omroep. Spreker: Mons. J. A. S. van Schaik, onderwerp: De Katholieke krekmuziek. Het klein gemeugd koor van de Kathedrale Kerk te Utrecht, oncer directie van Winnubst geeft: 1. Ecce advenit, introitus op Driekoningen. 2. Dicit Dcminus, Communie op den 3en Zondag na Driekoningen. 3. Kyrie. Uit de H. Mis Quae ramus cum pastoribus", Mora les 51 Regina Coeli, Palestrina. 6. Jesu dul- cis tntmoria, Lorenzo Perosi. De drie eerste nummers zijn Gregoriaansch. Aangevuld door het H D. O.-orkest onder leiding van I Fx Lupgens. Daventry, 1600 M- 10.50 Tijdsein, weer bericht. 11 20—1.20 Het radio-kwartet en isolisten (Sopraan-bariton-viool). 1.202.20 Tijdsein, Lunchmuziek. 4.20 Tijdsein. Cause- rie: Auction bridge. 4.35 Orgel- en orkest- concert. 5.35 Kinderuurtje. 6.50 Dansmuziek door de Cavour's dansband. 7.20 Tijdsein Big Ben, weerbericht, nieuws. 7.45 Pianoconcert .van J. S. Bach. 8.Fransche lezing: Mile Perle et autres contes- 8.20 Concert orkest W. Ajello, sopraan, G. Eastman, bariton. 9.10 ,Causerie: From my window. 9.15 „Treasure Island", van R. L. Stevenson. Orkest en so- listen. 10.20 Tijdsein, weerbericht nieuws. Le zing: Music and the ordinary listener, on mere listening. 10.5012.20 Dansmuziek J. Payne's band. Parijs ,fcadio-Paris"1750 At- 12.50 Con cert Lucien Paris (piano-viool-cello) .2.05 nieuws. 2.10 en 4.50 Koersen en Havaspers- berichten. 5.05 Orkestconcert. 6.05 en 8.35 Koersen en Havaspersberichten. 8.50—10.20 Orkestconcert, aangeboden door Radio-Arts Konigswusterhausen, 1300 M. 7.509.20 Bonte avond. Orkest. Schulz, tenor, J. Ber- ger, cello. H. Roscher, harp. Hongaarsche volksliederen door een Hongaarsche kapel. Daarna weerbericht, nieuws- en sportberich- ten. 9.50 Wenken voor den amateur, door 0. Ing, Otto Nairz- Brussel, 262 M. 5.20 Orkestconcert. 6 20 Nieuws. 8.20 Causerie: l'Histoire de la litte- rature Beige en langue frangaise. 8.35 Gala- concert, gewijd aan Fransche muziek. Mile. Nell, zang. 9.20 en 10.20 Nieuws. Munster. 410 M. 12.35—1.50 Volkscon- cert door orkest. 3.40—5.20 Kamerconcert door orkest. Werken van R. Schumann, H. Saemmer, alt. 6.20—6.50 Voordracht: Auf- wertung. 6.50 Voordracht: Gefluegelzucht im Lichte der Vererbungslehre. 7.20 Lezing Ru dolf Ecken, dem groszen Philosophen und Fuehrer zur Deutschen Innerlichkeit. 7.50 Concert door het Westfaalsche strijkkwartet. INLIJVING. In het tijdvak van 18—22 Januari a.s. zal eene inlijving van dienstplichtigen der lich- ting 1926 plaats hebben voor het Wapen der Infanterie (oefeningsdetachement voor de Kon. Militaire Academie); en voor de Bere- den-Artillerie. liadere oversf roomings berichten. De Noorchvijksche reddingsbrigade heeft zich met acht vletten met bemanning en ma- teriaal ter beschikking van het Roode Kruis gesteld. Het Roode Kruis heeft dit aanbod aan het Departement van Marine doorgege- ven. De kringcommissaris van het Roode Kruis te Middelburg zail zich hedep met den com- missaris der Koningin in Zeeland naar Zeeuwsch-Vlaanderen begcven, ten einde de geteister.de dorpen te bezoeken. Uit het kring- magazijn van het Roode Kruis te Middel burg zal de noodige help worden verstrekt. Er zijn te Dreumel booten gerequireerd om zieken en ouden van dagen naar Nijme- gen over te brengen. Een vijftigtal vaartui- gen vaart in het overstroomde gebied rond om zoo uoodig aan de bewoners van de on- dergeloopen hofsteden hulp te verleenen. De burgemeester heeft meer hulp gevraagd. Men seinde Zondagavond half acht uit Arnhem De dijk bij Driel tegenover Oosterbeek vertoont eenige gevaarlijke scheuren. Dit zou, indien zij niet tijdig gedicht kunnen worden, een groot gevaar kunnen opleveren voor de Betuwe. Naar men gisteravond kwart voor acht meldde, is het kasteel Doorwerth onder wa ter geloopen. Zondagavond te 7.50 werd uit Nijmegen gemeld: Sinds 12 uur hedenmiddag is de Waal bij Nijmegen weer gewassen. De stand was hedenavond weer even hoog als gister avond. Te Arnhem is een voorloopig steuncomite gevormd, dat voornamelijk petroleum, kaar- sen, carbidlantaarns en andere verlichtings- artikelen verzamelt. De stoombootmaatschap- pij „Concordia" heeft gratis een boot afge- staan, die hedenochtend 8 uur naar Druten zou vertrekken. De burgemeester van Druten zal voor distributie van de artikelen zorgen. Kritieke toestand in den Achterhoek. Zondagavond te 9 uur seinde men uit DoetinchemHeden is het water in de ge- heel streek opnieuw sterk gewassen. De weg DoetinchemElten is overstroomd, terwijl 't water gelijk staat met den weg Doetinchem Emmerik. De verbinding 's-Heerenberg Terborg is verbroken. De weg staat over een groote lengte blank van het water. In de gemeente Gendringen zijn sinds he den de buurtschappen Netterden, Warm, IJselhunten, Ziek en Rafelder geisolecrd. Veldhunten en Otten. zijn gedeeltelijk van het yerkeer afgesneden. Zoo juist is bericht ontvangen, dat de weg Doetinchem's-Heerenberg nabij Botteram overstroomd is. In Emmerik is een officieel bericht ontvan gen van den Landraad te Wesel. Juidende: „De sedert dagen verwachte dijkbreuk te Mehrhoog is niet meer te keeren en elk oogen- blik te verwachten." Een groote scheur is reeds geconstateerd. Bezwiikt deze dijk, dan is voor den Achter hoek de ramp niet te overzien. Nieuwe dijkioorbraak. Gisteravond seinde men. uit Roermond: Bij Visscherweerd en Born is de Maasdijk op twee plaatsen doorgebroken. Gistermiddag te 1 uur is bij Grevenbicht een zware rivierdiik doorgebroken over een lengte van 30 M. De bewoners der omliggen- de^ gehuchten ontruimen h urine woningen. T^'De WsWnd bij Nijmegen gunstiger. Bij Papenhoven ten Z. W. van Susteren is gistermiddag tegen 2 uur een rivierdijk door gebroken. Maastricht weer vrlj van water. Zondagmiddag te 1 uur werd uit Maas tricht geseind: De val van het water der Maas auurt voort. De stad, zoowel Maas tricht zelf als Wijk, is weer vrij van water. Ook het stationsemplacement is weer droog. Hedenmiddag te ongeveer 5 uur wordt Ha re Majesteit de Koningin hier verwacht. Zoc mogelijk zal zij per trein aankomen; anders wordt zij uit Sittard per auto afgehaald. He- dennacht blijven H. M. de Koningin en de Prins in Maastricht overnachten en morgen zullen zij het overstroomde gebied in de orn- geving van Maastricht in oogenschouw no men. Ut Tiel werd gister gemeld. De stand van de Waal is het laatste etmaal onveran- derd. Gistermiddag te 1.30 uur werd uit Nijme gen geseind: De toestand te Nijmegen is thans iets gunstiger. Gisteravond was de hoogste stand van de Waal 13.41 Meter, dus hooger dan in 1920, terwijl hedenochtend 8 uur 5 c.m. val werd geconstateerd, zoodat de stand 13.30 luidde. Het gevaar voor ovey- strooming van de benedenstad is voorloopig geweken. Keulen seinde hedenochtend 8 uur 48 c.M val. De stand was gisterenavond 9.07, heden- morgen 9.19. BUITENGEWONE MINISTERRAAD. 's-GRAVENHAGE, 4 Jan. Hedenoch tend 10 uur werd wederom een buitenge- wone ministerraad gehouden. 's-GRAVENHAGE, 4 Jan. Van Zondag avond laat kan omtrent de militaire hulp- verleening bij den watersnood nog worden medegedeeld, dat bij Mook vliegtuigtenten zijn opgeslagen voor veeberging, dat au to's met werklieden van de luchtvaartafdee- ling zijn te werk gesteld voor transporten in het overstroomde gebied en dat Zon dagmiddag een van springmiddelen voor- zien naar Alfen gedirigeerd detachement Genietroepen gisteravond een gat van 25 Meter breedte in den Maasdijk bij Alfen heeft geslagen. Voorts hadden verschillende verplaaisin- gen van troepen en materieel plaats. In de kazerne te 's-Hertogenbosch zijn 600 vluchtelingen ondergebracht. Minister Lam- booy vertrok heden naar Nijmegen. DE SPOORWEGVERBINDING. AMSTERDAM, 4 Januari. Vanmorgem was het spoorwegverkeer voor de trgjecten Sittart—Majar, Heerlen—Maastricht en Kesveld—Noorddijk gestremd. Het spoor wegverkeer Eindhoven-Valkenswaard was eveneens gestremd. De dienst Zank-Wezel is gestaakt wegens overstrooming van de lijn. IN DE BOEMELERWAARD. ZALTBOMMEL, 4 Januari. Nabij Qeusel in de Boemelerwaard is onder aan den dijk een zware kwel ontdekt. Men kon erger voorkcwmen. Het geheel onderloopen van de Bommelerwaard is tot nog toe voor komen. Het water in de rievieren wast nog steeds. GRAVE, 4 Januari. 12 uur. De ponton- niers zijn bezig de bewoners uit Balgoij Keent weg te halen. Zij werden overge bracht naar Neder-Asselt en Grave. Qm 12 uur was de toestand in Beugen zeer ernstig. Er is geen gevaar voor mensehen- levens. Van het spoorwegkruispunt Beugen is het bo-ven den weg liggende viaduct in gestort. Het station is wel bedreigt, maar niet ingestort. De spoorwegverbinding Nij megen is verbroken, die met Venlo is nog intact. Beugen, Oosterveld en Heijen zijn bijna totaal overstroomd. Men vreest voor dien dijk, die bijna het stormachtige water niet meer kan houden. Er is heden nog geen val ingetreden. DEN BOSCH, 4 Jan. Omstreeks zes uur kreeg gister het R.-K. Huisvestings Comite bericht omtrent den ernstigen toe stand te Dreumel, De burgemeester aldaar vroeg dringend om hulp om vluchtelingen naar Den Bosch te brengen, voorloopig driehonderd personen. Het vervoer van vee in booten was wegens het stormachtige weer onmogelijk. Het R.-K. Huisvestings-comite had zich intusschen telegrafisch geheel ter beschik king gesteld van hei. Oranje Kruis te Am sterdam en zijn diensten voor hulpverlee- ning en inzameling van levensmiddelen aangeboden. Omstreeks half negen Zondagavond ver- trokken de eerste acht groote auto's uit 's Hertogenbcsch naar Dreumel onder lei ding van den luitenant De Bie. De berichten, die uit Beugen binnenkwa- men, luidden steeds verontrustender. Circa half acht werd van het kruispunt Beugen medegedeeld, dat het viaduct was ingestort en dat overal heen om militaire hulp was gevraagd. Het stations-emplacement en het station dreigden weg te spoelen en hei ergste werd voor de menschen gevreesd. Het R. K. Huisvestingscomite gaf aan de afdeeling Mil! opdracht om zooveel moge lijk hulp te verleenen. Onmiddelijk werd vandaar uit gepoogd met auto's te hulp te komen door met de auto's tot den spoordijk te rijden om vandaar de slachtoffers per lorrie te bereiken. Dit bleek onmogelijk. Alle pogingen om contact te krijgen, ble- ven vruchteloos, wegens het gemis aan booten. Het Comite te Mill berichtte, dat bij Rijckevoort dertig woningen rondom in het water stonden. DE HUISVESTING VAN VLUCHTE LINGEN. 'sHERTOGENBOSCH, 4 Januari. De burgemeester ontving uit Alfen aan de Maas telegrafisch de vraag of er plaats is voor vluchtelingen, onder mededeeling, dat er daar niets over was van den dijk, die ook zal overstroomen. Bovendien heeft men aldaar van alles te kort. De burgemeester seinde terug, dat men zich moet wenden tot het R. K. Huisves tingscomite te den Bosch, dat door den burgemeester in kennis is gesteld met den toestand. Men moet melden hoeveel vluch telingen in aantocht zijn. Intusschen zijn 5 rijnaken in gereedheid gebracht om naar Alfen aan de Maas te vertrekken en de vluchtelingen te redden. Alfen aan de Maas telt ongeveer 2000 inwoners. Om 12 uur zijn hier wederom 8 vrou- .wen en 5 kinderen uit Brummel aangeko- men I DEN BOSCH, 4 Jan. Om 1 uur werd nader gemeld: Voor Alphen aan de Maas worden gevraagd zes sleepbooten en 12 Rijnaken, om de bevolking die zich op den dijk langs de rivier bevindt, er af te halen, daar zij bij nog hoogeren waterstond ernstig gevaar loopi Vier sleepbooten en zes Rijnaken zijn vertrokken. Ze werden door de torpedisten afgehaald en zullen zooveel mogelijk levensmiddelen en ver- lichtingsartikelen meenemen. Ook zullen zij de vluchtelingen op den dijk bij Appel- tern halen, daar deze niet meer per auto zijn te bereiken, omdat de dijk op twee plaatsen is doorgebroken. Hartroerende tooneelen spelen zich af, als de menschen, die gevlucht zijn naar de zolders, en toch hun woningen, waar zij een angstigen nacht doorbrachten, soms in het donker, anderen bij petroleum of kaars- Ticht, gedwongen worden door dakvensters naar buiten te komen en in de bootjes te stappen. Het electrisch licht werk niet meer en Dreumel was den afgeloopen nacht, in welken het voortdurend stormde, in duis- ternis gehuld. De ernst van den toestand blijkt wel uit het feit, dat eenige personen van angst krankzinnig zijn geworden. De overbrenging van de bewoners naar den Bosch geschiedt per boot tot aan den dijk op ruim een kwartier afstand van Dreumel, waar auto's gereed staan om hen verder te vervoeren. Om half twaalf Zondagavond vertrok ken uit's Hertogenbosch opnieuw acht vrachtauto's en drie gewone auto's en even later weder vijf autobussen van de Cito, al le naar Dreunel. Vannacht te twee uur werd bericht ont vangen, dat de menschen te Dreumel door marechaussees gedwongen werden hun wo ningen te verlaten, doch veelal weigerden om naar Den Bosch te gaan. Dit had tot gevolg dat vele auto's onder- weg terugkeerden. Op qieuwe aanvragen van den burgemeester van Dreumel weraen de autobussen onderweg weer opgevangen en naar Dreumel teruggestuurd. Om kwart voor drie hedennacht zijn de eerste auto's in Den Bosch teruggekeerd, en daarvan waren vier met vluchtelingen beladen, die in de Isabella-kazerne werden opg'enomen. Het was een niet te beschrijvn ellende. Voor het verleenen van medische hulp werd assistentie ingeroepen. Een paar zieken werden uit de kazerne naar het groote ziekenhuis overgebracht. Om drie uur hedennacht kwatn via Box- meer het bericht, dat op het kruispunt Beugen veertig menscheh in levensgevaar verkeeren. Men kon hen niet bereiken en men zou trachten hen hedenmorgen met een motorboot af te halen. Men hoopt dat intusschen uit Den Bosch ook de twee booten van de Telegrafie te Mill zullen zijn aangekomen, waarmede het Comite on- middellijk het reddingswerk hoopt te be- ginnen. In Boxmeer kwam het water slechts langzaam opzetten. De bewoners trekken geleidelijk naar St. Anthonis. Uit Helena- veen zijn booten gearriveerd. Te half vier wordt gemeld, dat de auto's, die uit 's-Hertogenbosch naar Dreumel reden, die plaats slechts tot op een half uurtje afstand konden beeriken. Geleide lijk werden de vluchtelingen daarheen ge bracht. Het zijn alien menschen, die op den dijk stonden en uit de meest bedreigde hui- zen waren gehaald. In de overstroomde woningen bevinden zich echter nog vele menschen. In Den Bosch zijn reeds aangekomen vijf- tien mannen, zes-en-dertig vrouwen en twee-en-veertig kinderen. Van het R.K. Huisvestingscomite te Mill werd bericht ontvangen, dat men den ge- heelen nacht met de twee booten van de te legrafie heeft gevaren en twintig huisge- zinnen in de hei bij halte Rijkevoort gered en in Rijkevoort zelf ondergebracht heeft. Uit Boxmeer wordt Maandagmorgen ge seind, dat het dorp gedurende den nacht is overstroomd en dat de toestand daar era stig is. Uit Cuyck wordt geseind: Sinds gisteren is de hoogte van de Maas dezelfde. Er is militaire hulp gearriveerd. De Koningin wordt hier hedenmiddag verwacht; op het oogenblk bezoekt Zij de omgeving van Linne en Katwijk. De dijk bij Katwijk is gisteravond bezwe- ken. Cuyck is thans geheel geisoleerd. Kat wijk is ook onder water geloopen. De tram Nijmegen—Gennep rijdt tot de Maas. DE ONDERGANG VAN DREUMEL. DEN BOSCH, 4 Jan. Tedenmorgen te half elf werd uit Dreumel gemeld: Steeds hooger wast het water in het land van Maas en Waal, steeds verder zinken huizen en dijken in het natte element en wordt allerwege verw.oesting aangericht. De toestand in Dreumel is hedenmorgen van dien aard, dat, incjien niet spoedig een algeheele verandering'in den waterstand intreedt, het dorp door alle inwoners za moeten worden cntruimd. Op het hoogste punt in de gemeente staat het water nog ruim een Meter hoog, terwijl in de laagge- legen gedeelten op sommige plaatsen zes a zeven meter water staat. De huizen zijn hier en daar in deze lage gedeelten van de gemeente geheel in het water verzonken Andere huizen staan half of voor een nog grooter gedeelte in het water. DE TOESTAND IN MAASTRICHT MAASTRICHT, 4 Jan. De Maas is ge durende het laatste etmaal nog twaalf cen timeter gevallen; de stand van de Maas- brug is thans 4.53 M. De stad zelf is thans geheel vrij van water. Medenmorgen heeft H. M. de Koningin, vergezeld van Z. K. H. Prins Hendrik met gevolg, allereerst een bezoek gebracht aan de lokalen, waa'r de vluchtelingen uit de omgeving zijn ondergebracht. De hooge bezoekers onderhielden zich eenigen tijd met de vluchtelingen. Vervolgens bracht de koningin eeq be zoek aan de overstroomde gebieden langs den Maasdijk. Te ruim 10 uur vertrokken de Koningin en de Prins per trein naar het Noorden. TE ROERMOND. ROERMOND, 4 Jan. Het water der Maas is hier sedert gisteren 47 cenfimeter gevallen. Stand van het water is thans 21.05 M. boven A. P. Het spoorwegverkeer tusschen Maas- tfAS REKENING COURANT INKOOP VERKOOP DEBITEUREN CREDITEUREN GROOT in groote verscheidenheid. tricht en Sittard is hedenmorgen weer ge heel hersteld. TE DRUTEN. TIEL, 4 Jan. Uit Druten wordt geseind, dat de laag gelegen gedeelten ondier het wassende water worden bedolven. De scho- len en de kerk te Afferden zijn vol vee.. De kerk en de school te Leeuwen staan in het water. HET WATER VALT. KEULEN, 4 Januari. 11.30. Een verde- re val van het water valt te constateeren. Ook de Neder Rijn, waar men een aantal dijkdoorbraken vreest, daalt verder. TWINTIG HUIZEN WEGGESPOELD. ZALTBOMMEL, 4 Jan. Uit Oijen is vanmiddag geseind: De toestand in het land van Maas en Waal is weer ernstig. Er worden materia- len aangevoerd om de bedreigde plekken van den dijk bij Alfen aan de Maas te ver- steeken. Hier zijn reeds meer dan 20 hui zen weggespoeld. Het geheele dorp ligt onder water, evenals Appeltern en Maas- bommel gedeeltelijk. Hedennacht steeg het water nog 1 M. en stroomde vanmorgen Ooijen binnen. Het is water van de Beersche Maas als gevolg van den doorbraak bij Cuijk. Het over- stroomt het gebied tusschen Oijen en Oss naar Dieren. STAATSLOTERIJ. Hoofdprijzen. Trekking van heden. No. 12642 1500. No. 3183 f 1000. Ns.s 13707 en 14848 400. No. 11384 200. Ns. 435, 459, 3915 en 20088 100 AMSTERDAMSCHE VEEMARK1. AMSTERDAM, 4 Jan. Aangevoerd 456 vette koeien, le kw. 1.24 tot f 1.32, 2e kw. 1.06 tot 1.24, 3e kw. 0.84 tot 1 06 p. Kg., 70 melk- en kalfkoeien 325 tot 525 p. stuk, 110 vette kalveren, le kw. 1.10 tot 1.24, 2e kw. 1 tot 1.10, 3e kw. 0 84 Wiftper Kg., 79 nuchtere kalveren 7 14 tot 24 per stuk, 747 vette varkens Holl. le kw. 1.11 tot 1.12, 2e kw. 1.09 tot 1.11 per Kg., 114 paarden 100 tot 325 per stuk. Stadsnietiws. JUBlLe BIJ DE POLITIE. Zaterdag herdacht de heer J. de Waart al- hier zijn 25-jarigen dienst bij de politie hier ter stede. In den middag had daarvan de plechtige herdenking plaats in de leeszaal ten stadhuize, waar het .heele politiecorps aanwezig was. De jubilaris en zijn echtge- noote waren daartoe per auto van de politie gehaald door een paar collega's, van wie een chauffeerde. In genoemde zaal sprak allereerst de heer Walraven, commissaris van politie, eenige woorden van groote waardeering tot den ju- bileer^nden hoofdagent, die, naar spreker getuigde, 25 jaar lang trcuw den meermalen zwaren plicht van politieman had vervuld, waarvoor hem vanwege het gemeentebestuur de eerepenning met inscriptie werd verleend. De heer A. J. ter Horst, hoofdagent, feli- citeerde namens het politiepersoneel den ju bilaris en overhandigde hem onder eenige van groote waardeering getuigende woorden een mooie ets, voorstellende het stadhuis met op den achtergrond de Groote Kerk, terwijl aan de echtgenoote van den heer de Waart een azalea in pot werd aangeboden. Dankbaar voor de ondervonden belangstel- ling dankte de heer de Waart voor de uitge- sproken vriendelijke en waardeerende woor den. Het verdere gedeelte van den dag werd in huiselijken kring doorgebracht, waar nog velen den jubilaris kwamen complimenteeren en bovendien nog tal van felicitaties binnen- kwamen. BENOEMING. Bij Kon. Besluit is de Vaandrig R. Kaan, uit deze Gemeente, benoemd tot Reserve- Tweede-Luitenant bij het 16 Regiment Infan terie te Amersfoort. Genoemde Reserve-Officier zal voor of op 31 Januari a.s. werden beeedigd in het Gar- nizoen, hetwelk het dichtst bij zijn woon- plaats is gelegen. FAILLISSEMENTEN. Heden werd faililet verklaard: A. Verber- ne, aannemer te Hoorn. Rechter-Cornmissaris Mr. Dr. N. Muller, Curator Mr. A. Schenke- veld. yan 4 Januari 1926. Opgave van Noordhollandsch Landbouwcrediet. Vorlge Koers. ~7Vw 1273/, 86?/, 85V, 87i/, 3661/, 3541/4 7*A 16 »ta 2721/, Koers van heden te l.m.J.30 pl.m. 1.45 pl.m. 2.- il.m. 2.15 1 - BEZUAABSCHRIFTEN AANGIFTEN ADVIE EN Ppiisqc. Boeken (Ontvangen per draadlooze telefoon). STAATSLEENINGEN. 6 Nederl. 1923 A. 5 Qy 1010 BANKsINSTELLINGEN." Kol. Bank Indische Bank 1 Handel Mpij. Cert. v. 1000 Resc. INDUSTR. OND. BINNENL. Centr. Suiker Aand. Furness*Stokvis Aand, Idem 7 Oblig Jurgens Gew. Aand. n A, B B. C. Philips Gloeilampen Nieuwe INDUSTR. OND. BUITENL. Anaconda Steel comm. CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Bodjong I Cult. Vorstenl. Dito actions Compama Poerworedjo PETROLEUM. Orion Dordtsche Petr. Gee. Holl. Olie Kon. Petr. RUBBERS. Amsterd. Rubber Nederl. Rubber Intercontin Rubber Bandar Rubber Koloniale Rubber 1 Deli Bat. Rubber. Serbadjadi Silau Wai Sum Rubber SCHEEPVAARTEN. Oude Vaart Gem. Eig. Scbeepvaart Unie Stoomvaart Mij. Nederland Holl. Lloyd afgest. Idem 7 afgest. Paketvaart Oude Boot Holl. Stoomboot Niev. Goudriaan SCHEEPVAART BUITENL. Marine comm. Marine pref. TABAKKEN. Oude Deli Senembah Deli Batavia Besocki AMERIKA. Southern Rails Union Pacific 103i/a 1011* 188 158 146s/* 1478/* 1278/4 98 Vis 1361/, 637 337 171 158 146 106 3941/4 198 420>/, 385i/4 275 4051/, 2191/, 378 63 501/4 1557/, 1721/, 42 49 1895/, 78 621/, 953/4 Ill's 411/6 4093/4 503 436 236 1183/, 1521/, 1036/„ 1891/4 1891,4 1591/, 1593/4 14? 1477/, 14S-J/, 148 148 123 128i_| 128-i/s 128 130 878/4 87i—} 853/4 853.8 367 357 138 626 622-6* 623 623 326 326* 627 l/s 1631/, 1631/, m 148 71/, 107 4C5 198 4311/, 430-2 430|.2i 431J.2i 382 362-4 384—5i 16-Vi, 272 270 2711* 271-4 278-9 270-80 4041* 280—2 279—8^ 219 160 1611/4 161 190 190 791/, SO 80 97i/i Ill/, 431/, 410 -110 409-1/? 503 503 34 4- 434 1181/, 1523/4 PROLONGATIE vorige koers 4 pCt., heden 3J pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Fvdividend. Londen Berlijn Parijs Brussel Bazel Weenen p. Sch. 100 Kopenhagen Stockholm Christinia News York Italie Vorige koers 12.061/. 59.18 9 41 11.28 48.. 6 35.121/, 61.45 6b.8Q 50 47 l/s NIET OFFICIEEL. 2.4gn/i6 IOC31/4 Koers op heden Off.noteering 12355/, 59.18 9 55 11.271/, 48.04 35.10 61,55 6b.70 50.621 2.4Sf - 1002 TELEF. 1010 LANGESTRAAT 96a ALKMAAR

Alkmaarsche Courant | 1926 | | pagina 2