i Neusverkoudheid O xa n Hatschi! Hatschoel Kou gevat?! Onmlddcllijk maetregelen ncmen en Aspirin-iabletien ©oyefc in origineele verpakking met den oranjen band gebruiken. Daama onder de wol en flink iweeten! kan direct onderdrukt worden door het opsnuiven van (Aspirin-Snuif) heerlijk verkoelend zoo blljft een nicmch gezondt De oogen waren nu gericht naar een per- ceel grond aan de Schipperslaan, dat de ge meente voor 300 van den heer van Gemeren kan koopen, terwijl, indien noodig, van den heer Kaandorp grond kan worden bijgekocht voor 40 cent per M. De heer S e n g e r s meende, dat het naast het Noorderstet gelegen Burenland ereazeer geschikt is en zette zijne meening na- oer uitcen aan de hand van een kaart, waar- bij ook aridere heeren hunne bemerkingen ten beste gaven De heer Van d e V a 1 1 meende dat het hebben van een belt aan den Westkan* der gemeente meer hinderlijk is dan aan den andeven Kant. Spr steunde het idee van den heer Sengers om eersi een onderzoek in te sfellen naar de gescniktheid van het Buren- land en tevens naar de aanwezigheid van rat ten, welk bezwaar door den heer Kuiper naar vorci. was gebracht. De he,: V h I Ratten komen alleen daar waar water is. In het dorp is 25 jaar een belt geweest en nooit hebben wij ratten vvaargenomen De heer Van d e Vail had in tuinen te Limnien, waar geen water is, toch wel ratten gezieu. Het vocrstel-Sengers werd hierop aange- nomea met aieer. de heer Mulder tegen. De voorzitter hoopte, dat de hee ren nn alien persoonlijk den toestand eens zcu-ien opnemen. De raadhuisplannen. De voorzitter herinnerde aan het voorstel-Vrijburg, bij de behandeling van de begroobng, waarbij voorgesteld werd een gul den uit te trekken als memoricpost voor het bouwen van een nieuw nadhuis Waar dil voorstel met groote meerderheid werd aange- nt men, wiilen B. en W. dit jaar met plannen voor een rieuw raadhuis komen. Vooraf wil- de spr- echter gaarne zien uitgmaakt of de concierge al dan- n et in het te bouwen raad huis zal moeten won en. B en W achtten het beter van niet Zij erkennen wel, dat bewo ning van het raadhuis voordeelen biedt, b.v. bij avcndvergaderingen en ten aanzien van bewakingen Daartegenover staan echter be- zwaren, die h.i. zwaarder wegen. Als n.l de concierge in het raadhuis woont, zal het ge- bouw keuken- en waschluchten te gen'eten ge ven, terwijl tevens hinder door kinderen kan ontstaan en bovendien gevreesd mag worden. dat cen te drogen hangende wasch de omge ving van het terrein ontsiert. Immers waar het nieuwe raadhuis zal worden gebouwd op het Promenade-terrein, zal er geen sprake kunnen zijn van een vrij achtererf voor een in het gebouw wonenden concierge. Om ai deze redenen stelden B. en W voor, in het nieuw te bouwen raadhuis geen conoerge- woning in te richten, maar deze in de nabij- heid te doen bouwen. De heer Mulder vroeg of het niet te gevaarlijk wordt voor de brandkast enz. als de concierge niet woont in het raadhuis De voorzitter achtte het gevaar voor inbraak niet groot. Op meerdere plaat- sen is geen woning in het raadhuis. De heer Van't Veer meende, dat het niet goed zal staan, als vlak bij het nieuwe raadhuis een kleiner huis voor den concierge zal moeten worden gebouwd. De Voorzitter meende, dat er nog wel een terrein in de nabijhed is. De heer V r ij b u r g bracht B. en W dank voor hun voornemen om zoo spoedig aan de bedoeling van zijn voorstel te vol doen. Spr. ging mee met het advies van B- en W er meende, dat men zich, waar B. en W. denken dat de bouw van een afzonderlijke concierge- woning niet duurder wordt dan inrichting ervan in het nieuwe raadhuis, gerust bij de plannen van B. en W. kan neerleggen. De heer Opdam vond het niet erg, dat voor den concierge een woning zou wor den gemaakt in het raadhuis. Er is echtei niet juist over te oordeelen, zcolang er nog geen eenigszins vaste plannen bestaan. De Voorzitter deelde mede, dat er 'n achttal architecten, o.a. ook een uit Amster dam, zijn geweest, die kostcloos plannen heb ben ingediend. Spr. was bereid die ter visie te leggen. Al die plannen zijn zonder concierge wcning. De heer Opdam vond dat over die wo ning later nog wel kon worden gesproken Ete heer V a n d e V a 1 i vroeg: Is een woning voor den concierge in het raad huis noodig? De meeste van deze gebouwen in de omgeving zijn onbewoond. Spr. achtte't ook niet noodig en vond het wensclielijk dat de Raad zich nu reeds hierover uitsprak, om- dat met het maken van plannen daarmee re telling moet worden gehouden. Ook spr. vreesde en de heer V r ij- b u r g stemde hiermee in dat de omge ving van het gebouw zou worden ontsierd door een te drogen hangende wasch e. d. De heer Mulder bleef zijn bezwaar tegen het onbewaakt zijn van het gebouw handhaven, maar als dat diet als groot werd erkend, ging spr. er mee accoord om geen conciergewoning in het nieuwe raadhuis te TTSlfor. De he£r Opdam meende, dat een wo ning kan worden ingericht, die later, indien noodig, altijd weer voor den dienst der secre- tarie kon wcrden gebruikt. Ontsiering van het gebouw of de omgeving vreesde spr. niet. Als men nu de woning inrichtte, kon men al~ thans voor den eersten tijd de uitgave voor een geheel nieuwe concierge-woning bespa- ren. De Voorzitter wees er op, dat als een nieuw raadhuis wordt gebouwd, dit toch in elk geval zoo groot moet zijn, dat het voot de eerstvolgende jaren ruimte genoeg biedt, opdat uitbreiding van secretarie-personeel desnoods mogelijk kan zijn. Zou men die ruimte beperken door er een woning voor een concierge van te maken, dan kreeg men later, als zij voor de secretarie noodig zou worden, zeer zeker onpractisch voor den gemeente dienst ingerichte lokalen, omdat een woning heel andere eischen stelt dan een gemeente- secretarie. De heer V a n d e Vail stelde voor om te bepalen, dat in het nieuwe raadhuis niet noodzakelijk een conciergewoning wordt gemaakt. Dit voorstel werd hierop zonder hoofdelij- ke stemming goedgekeurd. Op de vraag van den Voorzitter of de reeds ingekomen plannen ter visie zul len worden gelegd, pleitte de heer Van d e Vail er voor om ze ook voor't publiek ter inzage te leggen. Er is allicht iemand, die een goeden raad kan geven. De heer Opdam was er tegen, omdat er z.i. al oppositie genoeg is. Men hoefde hier niet de geheele gemeente bij te halen. De heer Maps Geesteranus vroeg welk nut de heer Van de Vail er van verwachtte, als men de plannen voor het pu bliek ter inzage legde. De heer Van d e Vail antwoordde met een verwijzing naar de geschiedenis van de provinciale wegenplannen. Het publiek heeft hiervan tevoren ook inzage gehad en het gevolg is geweest, dat er opmerjringen wer- den gemaakt, waardoor Heiloo ten zeerste is gebaai Ten opzichte van de raadhuisplannen verwachtte spr. ook wel, dat er bemerkingen zouden komen, waarmee men zijn voordee! kan doen. De heer Opdam was van andere mee ning en wees'op een aan de Hondsbossche- laan gebouwde woning. De gezondheidscom- missie had daartoe advies gegeven, maar spr. vond het huis allesbehalve mooi. Spr. trok hieruit de conclusie dat aan adviezen van bui- tenstaanders geen ^ooge waarde moet wor den tpegekend. Tegen het ook voor het publiek ter inzage leggen der plannen werd ten slotte gestemd door de heeren Opdam en Sengers, zoodat het idee-van de Vail is aangenomen. Hierna volgde sluiting. De afdeeling Heiloo van den R. K. Volks- bond hield Dinsdagavond een propaganda- vergadering, waarin als spreker het woord voerde de heer A. J. Angenent, secretaris van het Hoofdbestuur. De voorzitter, de heer H. Rietmeijer, opende de vergadering, heette alien welkom en ver- ieende het woord aan den spreker. De heer Angenent ging na hoe de Volks- bond is ontstaan. Zij is gekomen door den drang van de arbeiders. die jaren aaneen on der het liberate juk haaden gezucht en opge- heven zijn door de groot Paus Leo XIII zg., die met zijn bekende encycliek Rerum Nova- rum de rechten en plichten van werkgever en werknemer meer en meer stipuleerde.e De verhouding van beiden werd nader uit- eengezet en steals meer kwam men tot het besef dat het geen heer en slaaf moest zijn, doch vrienden, met elkander werkend voor een zaak, daarenboven volgens het gebod van God: „bem:n God bovenal en uw naaete ge- lijk u zelve". In breede trekken ging spr. na de ontwik- keling van vak- en volksbonden tot den tijd van hoogconjuctuur, toen het ledental het hoogtepunt bereikte, toen wilde elk in den Bend, het was het glorietijdperk. Nu is er malaise. Moeten we nu versagen? Moeten we nu onze organisatie den rug toekeeren? Het moet helaas gezegd worden, het ledental gaat terug, elk jaar meer, trots het woord van de ovcrheid: „Katholieken vereenigt u". In een breed betoog schetste spr. de nood- zakelijkheid van vereeniging. doch dan op kathclieken grondslag, gehoor gevend aan het geestelijk gezag; opwekkend om trouwe leden te zijn en propagandisten voor de zaak die ons alien lief moet zijn. (Applaus). Hierna werd overgegaan tot een gezellig srmenzijn en werd een vcrloting gehouden van levensmiddelen en rookartikelen met als hoofdprijs een wollen deken. De pastoor sprak een dankwoord. UIT KENNEMERLAND. Na de vorst en sneeuw is weer de dooi in- getreden en de tuinder ziet zijn boeien ver broken en maakt reeds aanstalten om weer spoedig tuin en akker klaar te krijgen voor de eerstelingen van bak en kouden gi'ond, want den geheelen winter is er weinig gelegeulieid geweest en het werk wacht. Naast deze drukte is er veel werk geweest om de bollen uit het water te houden en deze zorg is er nog, want het vele water blijft maar aanhouden. Aan de markt is geen groote bedrijvigheid, hoewel er van rust geen sprake is, want als er niet zooveel van eigen bodem is, dan zorgt de handel wel voor aanvoer van elders. Van artikelen van eigen bodem is er aan voer van spruiten, boerekool en groene kooi Van de eerste is er geen groote aanvoer en de prijs blijft hoog, althans voor lste soort, de prijzen varieeren van 9,50 tot 35 per 100 Kilogram. Boerekool is eveneens in trek, en de aan voer hiervan is wel van beteekenis, echter is er een groot prijsverschil, want de sporen van den winter zijn te zien en dit bepaalt het verschil in prijs; we noteerden 0,65 a 1,70 per kist of (en) 1,50 a 8 per 100 stuks. Witlof komt er nog niet veel van eigenbo- dem, hoewel elke week meer. De prijs is vrij hoog en wanneer we een vergelijking maker met de markten onderling, dan is het lof in Alkmaar het duurste, trouwens daar komt in doorsnee genoinen het mooiste lof; de prijs varieert van 19 tot 34 per 100 Kg. Andijvie en spinazie worden sporadisch aangevoerd, de prijs is hoog. Door de schaarschte van groente, die men in zachte winters anders heeft, komt er meer vfSSg ffaSt slapelgfoen te eta Sb&l en algemeen genomen is er goede vraag naar uien, worteten, rapen, kroten enz. Kooi was niet duur. Gemengd Nietiws JOS. VAN RAALTE. t Te Vlissingen is gister overteden, in din ouderdom van 81 jaar, de heer Jos. van Raal- te, oud-directeur van de Kon. Maatschappij „De Schelde" en oud-voorzitter van de Ka- mer van Koophandel en Fabriekeo te Vlissin gen. De heer van Raalte is de eerste directeur en een van de pioniers van de in 1875 opge- richte maatschappij geweest, die zoo'n be- langrijke rol in de geschiedenis van Vlissin gen heeft gespeeld. Hij heeft zijn functie tot 1 Juli 1919 bekleed, toen hij in het college van commissarissen werd- opgenomen. In October van het vorige jaar verhinderde een ongesteldheid hem reeds de viering van het vijftienjarige bestaan van „De Scheldee" bij te wonen. De overtedene was ridder in de orde van den Nederlandschen Leeuw en comman- deur in de Oranie Nassau-orde. Mr. W. H. ROYER Gistei- is te Zwolle overleden, 71 jaar oud, de heer tnr. W. H. Royer, oud-president van de rechtbank aldaar. Op 1 November j 1. had hij zijn ambt neergelegd. De heer Royer was 1 Juli 1854 geboren te Zwolle en heeft te Leiden gestudeerd. Hij werd in 1886 ambtenaar van het O. M bij de kantongerechten in het arrondissement Rot terdam, in hetzelfde jaar substituut-griffier bij de rechtbank te Zwolle, in 1891 recEter in deze rechtbank en in 1908 haar president. HET 60-JARIG BESTAAN DER H. B. S. TE ZAANDAM. De gemeenteraad van Zaandam heeft Dins dagavond besloten aan B. en W. een crediet te verleenen van f 5000 met de bedoeling daarvoor een aula te maken ten dienste van het Lyceum en dit als geschenk van de ge meente aan te bieden bif het 60-jarig bestaan der H. B S. De gemeenteraad heeft hiermede het bewiis willen geven van medeleven met de school, die in haar 60-iarig bestaan zoo buitenge- wooTi gelukkig is geweest wat de bereikte resultaten van het onderwijs betreft. blijkende uit het groot aantal mannen der wetenschap, die aan deze school hun opleiding hebben ontvangen. Medegedeeld werd verdei", dat de ouders der leerlingen overwegen, ten behoeve van de aula een ameublemenet aan te bieden. ERNSTIG VERZET. Dinsda-g heeft voor de Utrechtsche recht bank terecht gestaan de 23-jarige G. M. van M., die op Oudejaarsavond, in dronkenscnap, bij zijn overbrenging naar het h oofdbureau van politie zich ernstig tegen de politie heeft verzet, daarbij een mes trok en een paar poli- tie-agenten heeft verwond, waarvan een ern stig, en op het hoofdbureau een burger, die hulp verleende, zoodanig heeft getrapt, dat deze nog niet kan loopen. Een andere burger, de heer Bor, heeft tijdens de worsteling het mes uit de hand van den woesteling gerukt Beklaagde verklaarde, zich van de zaak niets te herinneren. Hij was dien dag om 3 uur al begonnen te drinken. Het O. M. eischte tegen beklaagde. die al vroeger voor een dergelijk feit had terecht ge staan, wegens wederspannigbeid, het toe- brengen van zwaar lichamelijk letsel en mis- handeling, een gevangenisstraf van een fair en negen maanden, onder aftrek van de voor- loopige hechtenis. UitspraAk 9 Februari. DE KABINETSCRISIS. In de satirieke reeks De Rinkelbel (Btusse, Rotterdam), verschijnt binnen enkele dagen: Overpeinzingen van coalitie-staatslieden, door mr. H. P. Marchant. KORTE BERICHTEN. Te Winschoten is gisternacht het door den heer De Wit bewoonde huis afgebrand. Het w5s niet verzekerd. De Koningin en de Prins hebben het voornemen, Vrijdag met gevolg een gedeelte van den gala-avond van den Kon. Onder- Officiers-Schermbond in den Dierentuin bij te wonen. -De 22-jarige dienstbode J. S., te Schie dam, is bij het ramen zeemen van een hoogte van 6 Meter geval ten. Zij is in zorgwekken- den toestand per rijwielbrancard naar het ziekenhuis overgebracht. In Den Haag is gister de jaarlijksehe al- gemeene vergadering van de Nationale Ver eeniging tot bevordering van de Paardenfok- kerij in Nederland gehouden De autobus GoudaReeuwijkBos- koop is Dinsdagavond bij het te ver uithalen op den Nieuwdorperweg onder de gemeente Reeuwijk gekanteld en in den Wetering te recht gekomen. De vijf inzittenden en de chauffeur konden gered worden. Door te stooten op een wrak is Dinsdag op de Zuiderzee bij Vollendam de hotter VD 223 gezonken. De bemanning werd gered. Dinsdagnacht is te Nieuw-Weerdinge de kruidenierswinkel van J. Lassche afgebrand. Kechtzaken. flUOH. HYGIeliE- EN ¥EILIGHEIDSHOEKJE EENVOUDIGE BF.LEEDIGING. Voor de Rotterdamsche rechtbank had zich te verantwoorden de 49-ja- rige H. E., directeur van een veeherver- zelceringsmaatschappij wonende te Alkmaar, wien ten laste was gelegd, dat hij op 10 Oc tober j.l in een aancfeelhoudersvergadering deT Hollandsche Veeherverzekering Maat schappij, welke gehouden werd in hotel Coo- mans en waar aanwezig was de inspecteur dier maatschappij-W. G van Eck, genoem- den Van Eck opzettelijk heeft be'eedigd, door in die aandeelhoudersvergadeiing, verslag uitbrengende, mede te deelen, dat Van Eck zich aan schunnige practijken en schelmerijen tegenover de maatschappij had^schuldig ge maakt. Deze zaak is door den politierechter naar de meervoudige kamer verwezen. Beklaagde bekende deze woorden gespro ken te hebben Echter niet om Van Eck te be- leedigen doch uitsluitemd om de aandee'hou- ders in te lichten waardoor de achteruitganar O'eerste Hulp JgR». in huis is Vaseline Chesebrough Onmisbaarintal van gevallen: voor gevoe- lige huid van Babies; om schrammen, snij- en brand wondenteverzachten en tegenezen, om de huid tegen scherpen wind en verbran- ding door de zon te beschermen. Voor roode en ruwe handen na het dagelijksche werk. in zaken van het afgeloopen jaar was ont staan. Van Eck zou namelijk, zoo verklaarde beklaagde verder, bij verzekerden hebben ver- teld, dat het mis was met de „Alkmaarsche" en deze wel failliet zou gaan. Een aantal op- zeggingen van verzekeringen was daarvan het gevolg geweest. Getuige W. G. van Eck stelde zich civiele partij voor een bedrag van f 150. Getuige verklaarde in zijn nieuwe functie van inspec teur var. de Zwolsche scliade ondervonden te hebben door de uitlatingen van beklaagde E. Getuige ontkende, zich aan de door E. ge- noemde practijken te hebben schuldig ge maakt. Achttien jaar lang heeft hij gewerkt voor bekl.'s maatschappij en, toen de aan- deelhouders van plan waren de zaken stop te zetten in verband met den slecfaten gang, heeft hij /.elf voorgesteld zijn salaris te ver- lagen. Zoolang als hij in dienst der maat schappij was, heeft hij met de agenten nooit over den slechten toes*and der maatschappij gesproken. In Augustus kreeg hij bericht dat hij met ingang van 1 September geen salaris kreeg, enkel f 100 per maand v„rgoeding voor onikosten. Getuige heeft toen, op 18 September, zijn ontslag genomen en tusschen 1 en 18 September naar een betrekking bij een andere maatschappij omgezien. Hij heeft echter -nooit kwaad over de maatschappij, vfraarvan beklaagde directeur was, gespro ken. In verband met de civiele vorderin-g merkte beklaagde op, dat getuige naar zijn meening geen schade ondervonden heeft. Beklaagde vertelde verder nog, dat een zij- ner agenten hem gewaarschuwd had, wat voor praatjes de inspecteur Van Eck over de maatschappij rondstrooide. In een bestuurs- vergaderiug is toen besloten Van Eck te ont- slaan. Getuige A. G. van der Linden heeft ge- hoord, dat beklaagde in de aandeelhouders- vergadering genoemde woorden gesproken heeft. Getuige W. Visser legde een gelijke ver- klaring af. Aan den eersten getuige a decharge, W G. Snjit, wilde beklaagde vragen stellen omtrent de handelingen van Van Eck als vertegen- woordiger van een eveneens door beklaagde beheerde credietbank. Waar dit echter met deze zaak niets uitstaande had, werd deze ge- tuigen a decharge, niet gehoord. De vertegenwoordiger van het O. M., mr. J. A. de Visser, merkte op, dat hij in de door het O. M. uitgebrachte dagvaarding niet meer heeft kunnen opnemen dan in de klacht van Van Eck was neergelegd. Het O.M kon de dagvaarding niet uitbreiden met de dooi beklaagde in zijn rapport genoemde feiten. Daarom zal beklaagde voor het primair ten laste gelegde, den smaad, niet kunnen wor den veroordeeld, omadt de wet ten aanzien van smaad omschrijving van bepaalde feiten vraagt. Het subsidiair ten laste gelegde, de een- voudige beleediging, achtte het 0. M. echter bewezen. Wel pasten de door beklaagde ge noemde feiten in zijn rapport, maar hij had niet in zijn algemeenheid mogen zeggen, dat Van Eck zich schuldig gemaakt had aan schunnige praktijken en schelmerijen. Wel had beklaagde bepaalde feiten in zijn rapport aan de aandeelhouders mogen noemen en dan was een vervolging wegens smaad niet opgegaan. Immers, beklaagde had als direc teur den plicht de aandeelhouders in te lich ten hoe door de schuld van een zijner onder- geschikten achteruitgang in zaken is ont staan. Beklaagde zou dan niet strafbaar ge weest zijn. omdat hij het doel had, de aan deelhouders volkomen in te lichten, Maar hier zijn algemeenheden gezegd, die, in den nauweren zin van het woord beleedi- gend waren en van geen enkel belang voor de aandeelhouders. Van Eck die ook op de vergadering aanwezig was, heeft gevraagd de beschuldigingen aan te toonen, doch be klaagde is daarin in gebreke gebleven. Spreker geloofde, dat Van Eck wel dege- lijk schade heeft ondervonden. Als Van Eck bij verzekerden kwam, wees men hem op wat beklaagde in die vergadering had gezegd. Het O M vroeg beklaagde's veroord-ee- liftg, wegens eenvoudige beleediging, tot 25 boete subsidiair 5 dagen hechtenis, met toewijzing van de civiele vordering ten be- drage van f 150 Beklaagde deelde nog mee, dat zijn maat schappij tegen Van Eck een civiele vordering van 10 COO heeft ingesteld. Uitspraak 2 Februari. 440ste STAATSLOTERIJ. Trekking van Woensdag 27 Januari. 5de kiasse 7de lijst. Prijzen van 70,- 121 161 265 284 470 523 619 670 705 1025 1097 1129 1165 1167 1309 1345 1353 1453 1516 1625 1751 1824 1829 1847 2103 2451 2452 2477 2510 2520 2610 2615 2617 2624 2747 2796 2851 2988 3010 3043 3091 3100 3139 3177 3219 3251 3292 3298 3382 3515 3706 3714 3740 3756 3810 4003 4(<i)7 4295 4366 4445 4511 4529 4552 4588 4624 4697 4777 5039 5055 5159 5256 6257 5441 5454 5513 5527 5675 5822 5888 6277 6509 6595 6665 6830 6923 6993 7125 714S 7179 7208 7234 7254 - 7265 7432 7492 7501 7641 7660 7924 7925 8247 8262 8295 8305 8354 8420 8430 8474 8555 8613 8671 8740 8754 8799 8824 8918 8960 9004 9005 9087 9247 9324 9414 9509 9646 9829 9854 10003 10131 10256 10292 10558 10595 10662 11146 11181 11240 11295 11340 11558 11566 11607 11722 11735 LET OP, dat gij de kopereti dee len van een ELECT RISC HE LAMP OF LEID/NG niet aanraakt! Wees dubbel voorzichtig buitenshuis, in vochtige kelders en dergelijke rum- ten, waar gij direct met de aarde verbonden zijt. AAN RAKING KAN DEN DOOD TENGEVOL- GE HEBBEN. „Veiligheidsmuseum"Adam. 11769 11866 11891 11893 12040 12151 12218 12253 12340 12347 12764 12822 13045 13057 13075 13079 13225 13433 13509 13532 13628 13694 13765 13805 14019 14047 14061 14084 14121 14190 14322 14407 14698 14722 14966 14970 15000 15004 15157 15175 15215 15234 15472 15519 15528 15583 15630 15690 15892 15972 15990 16094 16108 16176 16358 16436 16547 16697 16756 16791 16794 16843 16946 17077 17105 17115 17625 17682 17693 17819 17903 17981 18011 18055 18188 18302 18315 18354 18486 18499 18526 18530 18627 18774 18853 18910 19047 19065 19232 19345 19440 19522 19669 19757 19765 19768 19859 20165 20188 20204 20339 20429 20577 20635 20793 20897 20919 20991 Ni e ten. 15 16 20 36 63 78 83 88 260 295 304 323 361 436 439 471 487 511 521 554 589 602 606 676 723 805 871 952 1012 1035 1124 1212 1222 1223 1282 1384 1392 1425 1428 1472 1477 1496 1611 1649 1668 1669 1749 1827 1853 1893 1904 1950 2013 2017 2039 2040 2044 2048 2073 2156 2157 2172 2236 2260 2281 2347 2358 2367 2370 2377 2384 2443 2472 2481 2527 2548 2627 2628 2655 2696 2731 2764 2784 2794 2840 2873 2906 2939 2943 2949 2986 2991 3015 3025 3084 309S 3115 3119 3128 3132 3184 3243 3258 3322 3370 3381 3416 3419 3439 3449 3512 3517 3580 3583 3588 3592 3610 3636 3664 '3688 3732 3845 3875 3888 3889 3917 3935 3949 3963 3976 3987 4017 4020 4035 4047 4050 4055 4060 4063 4082 4190 4215 4253 4285 4312 4342 4426 4467 4488 4496 4531 4536 4549 4691 4696 4705 4860 4874 4904 4910 4918 5017 5107 5212 5242 5276 5288 5291 5310 5376 5377 5422 5434 5470 5511 5525 5559 5614 5716 5797 5798 5844 5850 5861 5928 5929 5995 6009 6016 6092 6093 6097 6112 6157 6256 6269 6382 6435 6615 6719 6720 6747 6948 6991 7005 7016 7055 7066 7081 7124 7140 7244 7250 7267 7296 7315 7325 7381 7386 7387 7421 7461 7497 7510 7531 7545 7621 7664 7669 7670 7712 7751 7771 7830 7860 7929 7930 7947 7976 7995 8004 8008 8054 8063 8082 8112 8148 8187 8197 8287 8326 8362 8387 8425 8551 8574 8664 8665 8670 8688 8729 8751 8779 878° 8802 8817 8821 8828 S847 8879 8885 8927 8954 8981 8992 9045 9075 9152 9154 9229 9264 9270 9308 9338 9375 460 9506 9517 9521 9541 9560 9637 9640 9648 9679 9844 9853 9869 9886 9924 9970 10000 10002 10047 10054 1008S 10102 10133 10177 10178 10187 10212 10252 1.0273 10313 10344 10372 10376 10441 10444 10472 10485 10560 10614 10617 10665 10713 10764 10792 10852 10887 10918 10938 10940 10945 10956 10963 11019 11055 11112 11115 11131 11183 11238 11277 11311 11360 11370 11385 11422 11464 11509 11521 11593 11597 11627 11636 11643 11665 11666 11711 11736 11762 11775 11791 11S17 11824 11825 11832 11859 11930 11948 11962 12019 12020 12047 12101 12121 12142 12193 12203 12250 12302 12309 12311 12351 12386 12423 12467 12501 12555 12590 12595 12629 12640 12650 12724 12729 12761 12773 12813 12855 12861 12870 12873 12875 12911 12921 12941 13030 13048 13054 13072 13100 13184 13208 13340 13376 13400 13423 13481 13484 13503 13553 13587 13590 13668 13688 13703 13738 13762 13768 13940 14036 14141 14144 14228 14246 14271 14278 14365 14389 14527 14529 14532 14598 14605 14609 14612 14635 14686 14705 14716 14753 14762 14840 14892 14900 14910 14919 14992 14997 15054 15065 15066 15089 15211 15235 15238 15242 15251 15257 15263 15279 15300 15306 15345 15405 15418 15445 15498 15503 15628 15643 15707 15727 15736 15778 15809 15864 15902 15913 15935 15949 15956 15992 16040 16044 16048 16111 16186 16193 16237 16257 16290 16322 16375 16399 16405 16462 16484 16489 16543 16549 16582 16593 16682 16687 16702 16704 16724 16729 16737 16740 16847 16850 16867 16934 17057 17084 17096 17107 17146 17185 17204' 17216 17255 17270 17316 17324 17373 17418 17436 17439 17459 17546 17594 17598 17642 17791 17840 17851 17856 17870 17891 17895 17909 17921' 17957 17971 17979 17984 17991 18052 18072 18097 18122 18135 18136 18172 18216 18218 18243 18304 18336 18337 18349 18376 18389 18393 18399 18419 18431 18432 18448 18475 18506 18591' 18619 18658 18665 18681 18725 18762 18779 18824 18838 18871 18901 18951 18961 19000 19018 19023 19030 19082 19181 19239 19267 19276 19290 19294 19340 19376 19409 19454 19463 19467 19478 19495 19546 19559 19678 19704 19722 19806 19833 19933 19960 19970 20000 20082 20083 20096 20168 20172 20212 20238 20267 20307 20329 20347 20375 20382 20393 20452 20471 20503 20555 20587 20617 20624 20654 20679 20728 20740 20757 20766 20794 20804 20809 20845 20872 20881 20889 20903 20928 20974 20993 TWrjjl 9

Alkmaarsche Courant | 1926 | | pagina 7